.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+57
Roxanne Derwent
Leanan Sidhe
Alviva Black
Lisette de Lapin
Romilda Vane
princessmaggie
Μia Melanie Hawkins
Catherine Tonks
Laura Mandley
Vindictus Viridian
Cassiopeia Black
Morgan le Fay
Rea
Beatrice Baudelaire
Angelika-Lavender Black
Arcturus Regulus Black
Mirabelle Salvatore
Eleanna Lovegood
Jace Wayland
Hermione Black
SiMoS
Isabelle Lightwood
Fleur Delacour
Tania_Re
Artemisia Lufkin
Alicia Spinnet
Gellert
Andromeda Black
Neville Longbottom
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Hecate
Sylvie Lovegood
elliza
Madame Maxime
Berenice
Natalie Black
Perenelle Flamel
Bella Black
Harry James Potter
Maria Lovegood
Phineas Nigellus Black
Mysterious Wizard
Imperio
Lily Luna Potter
Leonie Vernier
anthian9
Laverne de Montmorency
Sorazal the Erised
FoNikos21
Amycus
FLEUR258
Merlin the Great
Amelia Blackfoot
Minerva McGonagall
Roxy Black
Eloise Prewett
61 απαντήσεις

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Τρι Μάης 01, 2012 4:20 pm

    Αν δεν ήμασταν στο φόρουμ θα σε χαρακτήριζα άγρια, είσαι τυχερός :P







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Τρι Μάης 01, 2012 11:12 pm

    Πώς αλλάζουν έτσι τα πράγματα από τη μια μέρα στην άλλη?

    Μαζί με την Πρωτομαγιά καιτην πιο ωραία μέρα για φέτος ως τώρα, άλλαξε ολόκληρη η ψηχολογία μου. Λίγη καλή παρέα, μια βόλτα στην εξοχή, σε κάνουν να ξεχάσεις τα όποια προβλήματα έχεις (σημαντικά και ασήμαντα), παίρνεις νέα δύναμη και είσαι έτοιμος για καινούρια αρχή.

    Δεν μπορώ να πιστέψω πως το ποταμάκι του χωριού μου, που το βλέπω κάθε Κυριακή που πηγαίνω και ποτέ δεν κάνω τον κόπο να το περπατήσω, με έκανε να νιώσω τόσο καλά και πάλι. Τελικά η πόλη και το τσιμέντο της όντως μας έχουν καταστρέψει.




    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Hhh11

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 CHAMPION
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τετ Μάης 02, 2012 12:35 am

    Αχ και να άλλαζαν όλα.
    Νιώθω σαν να ξανά ζω τον προηγούμενο Σεπτέμβρη.Τον πιο απαίσιο μήνα της ζωής μου. =/

    Αχ και να άλλαζαν.Αχ και να ξανά ένιωθα ασφάλεια όπως πέρυσι,ευτυχία...

    Είμαι αντιμέτωπη με την μεγαλύτερη στεναχώρια έως τώρα.Και εκεί που νόμιζα ότι τα πράγματα δεν μπορούν να γίνουν χειρότερα =/ .

    Για πρώτη φορά στην ζωή μου νιώθη την απίστευτη ανάγκη να πάω σε μια χώρα που να μην ξέρω ΚΑΝΕΝΑΝ και να μην με ξέρει ΚΑΝΕΙΣ.Και να τα ξεχάσω όλα.Και να αφήσω όλα όσο προσπαθούν να μου μαυρίσουν την καθημερινοτητά μου.Αλλά δυστηχώς δεν μπορώ.

    Που να πάρει μακάρι να γκρίνιαζα και εγώ όπως οι φίλες μου για τα πιο ασήμαντα θέματα που μπορεί να υπάρχουν.

    Και όλα αυτά λίγο πριν τις Πανελλήνιες.Πριν τα γενελθιά μου.
    15 μέρες είπε...Θα είναι δύσκολες.

    Το έχω πει.Άμα καταφέρω με όλα αυτά φέτος να βγάλω πάνω από 17.000 θα μου στήσω άγαλμα.

    Αχ...Και να άλλαζαν όλα.ΑΧ. Sad

    ps:ψήλεψα τόσο το ποστ της Μάρσυς.Ακόμα και του Δημήτρη που παραπονιέται γιατί του κάνουν παρατηρήσεις που είναι χορτοφάγος.


    δεν πάει τίποτα καλά
    μαζεύτηκαν προβλήματα σωρό
    και λύση δεν νομίζω πως θα βρω




    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 29
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Τετ Μάης 02, 2012 12:59 am

    Well, I'm sorry, I don't live to please you.
    Ξέρεις κάτι; Προσπάθησα. Εγώ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ. Εσύ το μόνο που έκανες ήταν να παραπονιέσαι, να φωνάζεις και να αλλάζεις πρόσωπα.
    Τι περιμένεις; Να διακτινιστώ; Δε γίνεται ρε φίλε, είσαι Μαγκλ, λυπάμαι, απαγορεύεται! Βασικά όχι, είσαι ακόμα χειρότερος. Σκουίμπ, από επιλογή. Η Μαγεία είναι μπροστά σου και αρνείσαι πεισματικά να τη δεις, να τη νιώσεις, να της επιτρέψεις να γίνει μέρος τους εαυτού σου. Δε θα σε δέσω σε μια καρέκλα για να σε υποχρεώσω να το κάνεις. Κουράστηκα. Με κούρασες. Τι θέλεις να κάνω δηλαδή; Να τρέξω από πίσω σου; ΟΚ, έγινε κι αυτό. Μία, δύο, στην τρίτη κάηκες. Δεν είμαι νταντά σου και δε θα γίνω. Δε θέλω να γίνω, δεν είναι αυτός ο ρόλος μου. Μην τολμήσεις να μου ξαναπείς πάντως πως δεν ήμουν εκεί. Εσύ δεν ήθελες να 'μαι εκεί, εσύ περίμενες να κοιτάξω σε φύλλα τσαγιού και σε σφαίρες για να δω τι έχεις. Συγγνώμη, το μάθημα της κ. Τρελόνι ποτέ δε με ενθουσίασε. Θέλεις να παίξουμε κάτι με φίλτρα; Εγώ θα σου δώσω ένα πολύ προσεγμένο and you'll stop PMSing all the time!







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από elliza Τετ Μάης 02, 2012 1:17 am

    Σήμερα έφαγα ένα τέλειο βρώμικο με μπόλικο ξίγκι και τολμώ να πω ότι μου άλλαξε την ζωή.
    Έτσι μου 'ρχεται να φτιάξω μία φάρμα με αγελάδες και γουρούνια, να τα εκτρέφω και να τα σκοτώνω και να τα τρώω και αυτά και τα παιδιά τους και τα εγγόνια τους. oh!

    Γιατί ως γνωστόν γυναίκα χωρίς βαθύ λαρύγγι= κρέας χωρίς ξίγκι. crying



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Τετ Μάης 02, 2012 1:18 am

    Αχ και σε είχα καταλάβει εγώ εξαρχής :summer2:







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τετ Μάης 02, 2012 9:48 am

    Δεν είναι μόνο που το θεωρώ απίστευτα ενοχλητικό το να πλησιάζεις έναν άνθρωπο μόνο για να πάρεις αυτό που θες ότι κι αν είναι και να μη σε ενδιαφέρει ο ίδιος ο άνθρωπος, είναι που, γαμώτο, δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται!
    Πάντα όταν έρχομαι σε επαφή με κάποιον, για όποιο λόγο και να γίνεται αυτό, έχω μια περιέργεια να τον γνωρίσω, να δω ποιος είναι και τι έχει μέσα στο κεφάλι του, και δεν έμεινα ποτέ σ αυτό που δείχνει, όταν απέρριπτα κόσμο το έκανα επειδή το μέσα με απογοήτευε.

    Επιτέλους, πόση αδιαφορία, πόσο λείπουν τα χαμόγελα, πόσο λείπουν οι ζεστοί άνθρωποι facepalm
    Λίγη καλοσύνη ρε π**στη μου σ αυτόν τον κόσμο. Ναι τη χρωστάς. Τη χρωστάς και στη χρωστάνε, Βλάκα. vrisimo



    Mischief managed.
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Τετ Μάης 02, 2012 11:36 pm

    "Συχνά φοβάμαι, όταν θα έχω φύγει, ή ακόμα και τώρα, πως εκεί που είσαι θα βρεις κάποιον άλλον για να καταλαγιάσεις την πείνα που σβήνεις μαζί μου. Πως θα βρεις κάποια σαν και μένα, ή και καλύτερη, περισσότερη από μένα, και πως δεν θα είμαστε πια "εσύ και εγώ και κανένας άλλος" αλλά θα είσαι εσύ και κάποιος άλλος. Δεν έχει σημασία ποιος ή ποια. Σημασία έχει πως δεν θα σου είμαι αναντικατάστατη."

    Είπα και άφησα μετέωρο.







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Σαβ Μάης 05, 2012 1:48 am

    Θυμάμαι τότε που με κοίταξες όταν γελούσα σαν παιδί και χαιρόμουν τόσο για μια σταγόνα νερό όταν διψούσα σαν να χα να πιω βδομάδα.
    Το βλέμμα σου δεν κατάλαβα τι σήμαινε, απλά μου είπες :"θυμήσου, τώρα εσύ έχεις τον έλεγχο". Σε κοίταξα με απορία, σαν να μην ήξερα ποτέ μου τι σημαίνει ο ρημάδης ο έλεγχος. Και μετά σε κοίταξα με παράπονο, σαν να σε ρωτούσα γιατί θα έπρεπε να υπάρχει. Γιατί να μην αισθανόμαστε με όλη μας την καρδιά, γιατί να μη δίνουμε χωρίς να φοβόμαστε, γαμώτο.
    Και ξαφνικά κατάλαβα γιατί, και θύμωσα με μένα. Κυρίως γιατί καθώς ανακύκλωνα στο κεφάλι μου τη σκηνή, κατάλαβα τι έβλεπα μέσα στα μάτια σου: λύπηση.
    Θα έπρεπε να με είχες μάθει, σκέφτηκα. Θα έπρεπε να ήξερες, από όλες εκείνες τις φορές που δε με πίστεψες κι εγώ ήρθα και σου έτριψα το ότι είχες άδικο για μένα στη μούρη. Και τώρα θα με μάθεις καλύτερα γι ακόμη μια φορά, και κυρίως, θα με μάθω εγώ. Happy



    Mischief managed.
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από anthian9 Σαβ Μάης 05, 2012 12:57 pm

    Οργή και πίκρα στις καφετέριες, στα καφενεία, στον δρόμο, στην οδήγηση "Σιγά μην ψηφίσω αυτόν ή τον άλλο". ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΛΑΟΣ, ΚΚΕ, χρυσή αυγή, όλα μπλεγμένα μέσα στην οργή και την πίκρα και την ασχήμια. Ειδήσεις, ανταποκριτές, ΚΕΕΛΠΝΟ, μια ρωσίδα πόρνη που είχε τον ιό και ανίδεοι που κοινοποιούν ονόματα, χέρια και μαύρισμα στην Μύκονο του Σταρ, απότομα φρεναρίσματα, ζέστη και πολύς βήχας και πολύ χάος και πολλή μιζέρια και λίγα παραλίγο δάκρυα και την Κυριακή κρινόμαστε εμείς και δημοσιογράφοι με γυαλιά και δήθεν οι αναρχικοί φταίνε και ο Α. που έκαψε την σημαία τους και ξεκόλλησε φυλλάδες του είπα μπράβο και παρενοχλήσεις και this is a gift, it comes with a price και πράσινα χαρτιά και "δικά σου είναι αυτά; πλάκα κάνεις;" και τα 30 ευρώ του φορμάτ και γύρω στα 9 βιβλία και διαγώνισμα και----

    Και μετά απλώς βγαίνει ο ήλιος. Και οι κάτοικοι γελάνε πάνω στην κεντρική γέφυρα, περπατάνε στο ποτάμι με τα σκυλιά τους, πιάνουν το αγόρι τους και αγκαλιάζουν τη σύζυγό τους και κρεμάνε αφίσες που μιλάνε για τους αληθινούς ΕΜΑΣ και ρίχνουν σωστό χρώμα στο ψηφοδέλτιο και δεν τους νοιάζουν τα χαρτιά και νομίζω, νομίζω μυρίζει τηγανητό ψάρι και ήλιος και κομπολόι και γέλιο και καινούργια ρούχα με παλιά βιβλία. Και προχωράμε.
    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tumblr_m3i794gxqc1qzh7tdo1_500_large



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Cassiopeia Black
    Cassiopeia Black
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 23167
    Ηλικία : 29
    Location : In the world of dreams
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Does this darkness have a name? Is it your name?

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Cassiopeia Black Κυρ Μάης 06, 2012 1:22 am

    Ώρες ώρες νιώθω πολύ απογοητευμένη με τον εαυτό μου.
    Λες και δεν μπορώ να τα καταφέρω ενώ θα έπρεπε. Ναι, ίσως να έχω μεγάλες απαιτήσεις από τον εαυτό μου...Αλλά ίσως και να μην είναι κάτι φοβερό. Ίσως να είναι κάτι απλό...Εγώ όμως αποτυγχαίνω συνεχώς...Όχι για τους άλλους, αλλά για τον εαυτό μου. Κανείς δεν γνωρίζει αυτή την προσπάθειά μου. Σχεδόν. Ίσως να μην κάτι το τόσο σημαντικό. Για μένα όμως αξίζει πολλά! Παρ'όλο που πολλές φορές νιώθω απαισιόδοξη και απελπισμένη. Λες και το κάνω πολύ πιο δύσκολο απ'ότι είναι πραγματικά. Πως έχω γίνει έτσι? Θέλω πίσω τον παλιό μου εαυτό! Παλιά δεν είχα τέτοιες ανησυχίες. Δεν χρειαζόταν αλλωστε. Εγώ πάντως θα συνεχίσω την προσπάθεια πα'όλο που πιστεύω ότι δεν θα έχει πια κανένα αποτέλεσμα. Έχω πάψει να ελπίζω...Ξέρω ότι όσο και να προσπαθώ δεν θα γίνει τίποτα. Δεν θα τα καταφέρω ποτέ. Το ξέρω. Βαθιά μέσα μου το ξέρω. Το ήξερα εδώ και καιρό. Τουλάχιστον όμως η προσπάθεια κάτι είναι..




    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 De491c4ec901d8ca0e5114fe83cfcb2c
    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Aaaa10



    ^^:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από FLEUR258 Δευ Μάης 07, 2012 12:53 am

    Μερικές φορές σκέφτομαι ότι αν δεν είχανε χτίσει αυτό το σπίτι που μένουμε τώρα,όλα θα ήταν διαφορετικά και σίγουρα πολύ πιο καλά.Λες και αυτό το σπίτι έφερε κατάρα.Καλά έκανα τότε που ήμουνα μικρή και έλεγα ότι δεν θέλω να πουλήσουμε το παλιό και έκλαιγα.Πραγματικά θα ήταν όλα ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΑ.
    Ίσως να έχουν δίκιο πως όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα.

    Επίσης πιστεύω ότι η μαμά μου έχει περάσει υπερβολικά πολλές στεναχώριες.Θα ήθελα να έχω ένα μαγικό ραβδί και να της άλλαζα όλη της την ζωή.Έχει πάθει τόσα πολλά.Και είναι άδικο γιατί δεν πείραξε ποτέ κανέναν. =/ Μακάρι να μπορούσα να της άλλαζα την ζωή της.
    Χαίρομαι που τουλάχιστον εγώ είμαι ακόμα 19 και έχω την επιλογή να φτιάξω πάνω κάτω την ζωή μου όπως θέλω εγώ.Υπόσχομαι πως στο μέλλον θα την κάνω καλύτερη και θα προσπαθώ πάντα να την κάνω καλύτερη.

    Μην με αφήσετε ποτέ να γίνω μια βαρετή μεγάλη,που να ασχολείται μόνο με οικιακά,ή στεναχωριέται για τα οικονομικά,να βρίζει τους άλλους ενώ φταίει η ίδια,ή δεν παίζει επιτραπέζια,δεν κάνει τρέλες,δεν γελάει στις χαζομάρες,και δεν εμπιστεύεται εύκολα,δεν αγαπάει ανοιχτά. cry Γιατί αυτό έχουν γίνει οι περισσότεροι μεγάλοι ή κάτι παρεμφερές. giveup



    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Perenelle Flamel
    Perenelle Flamel
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 8686
    Ηλικία : 28
    Location : Hogsmead
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: better run, better run...

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Perenelle Flamel Δευ Μάης 07, 2012 12:55 am

    ^Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο, πραγματικά. plz



    *
    *


    " t h i n k i n g "


    :
    Mirabelle Salvatore
    Mirabelle Salvatore
    Βιβλιοθηκάριος
    Βιβλιοθηκάριος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14394
    Ηλικία : 35
    Location : Phobos-Deimos Castle
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: 'HAIL HYDRA'

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Δευ Μάης 07, 2012 2:03 am

    Κι εγώ είμαι της ίδιας άποψης και συμφωνώ απόλυτα Sad



    ♔ THE DARK PRINCE & THE SCAVENGER ♔
     Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tenor
    “I've never felt so alone.”
    “You're not alone.”
    “Neither are you. It's not too late.”

    "Let the past die."~ K.R. :
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από anthian9 Τρι Μάης 08, 2012 10:43 pm

    Ακολουθεί ποστ με βαθύ νόημα. Διαβάστε με τα στομάχια άδεια παρακαλώ. :P

    Για να ξακαθαρίσουμε κάτι, σπαστική και ηλίθια συμμαθήτρια, όσο σε συμπαθώ, άλλο τόσο θέλω να σε πνίξω με το κουλούρι σου χωρίς σουσάμι γιατί "παχαίνει". ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, αν ξαναπείς πως τα κορν-φλέιξ παχαίνουν, ειλικρινά, μάρτυς μου το ΧΓ, θα σε καθαρίσω με τα ίδια μου τα χέρια. Επίσης, αν ξαναπείς πως όταν κάθεσαι χάνεις κιλά, ενώ όταν πηγαίνεις στο γυμναστήριο δεν χάνεις, εκεί είναι που θα σε στήσω στα 6 μέτρα. facepalm ΣΥΝΕΛΘΕ Κ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ Κ ΑΣΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΚΟΡΝΦΛΕΙΞ Δ Ε Ν ΠΑΧΑΙΝΟΥΝ-εκτός αν εσύ τρως 4 κουβάδες την ημέρα- και πως ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΧΑΝΕΙΣ ΚΙΛΑ-εκτός αν γυμνάζεσαι κ μετά του δίνεις κ καταλαβαίνει. Και Δ Ε Ν εννοώ, τρως 1,5 πιάτο φαί... του δίνεις κ καταλαβαίνει σημαίνει τρως γουρουνόπουλο στην καθισιά. facepalm Επιτέλους, γαμώτο, μάθετε τι είναι σωστή διατροφή κ άσκηση και τι είναι βλακεία. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
    ΑΡΚΕΤΑ.------
    ΒΑΡΕΘΗΚΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ***** ΣΟΥ Κ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΠΑΝΤΟΥ. facepalm
    Συνέλθετε ρε ανορεξικά τέρατα της άγνοιας. facepalm

    ΥΓ: Το φαί δεν είναι αμαρτία. Είναι μέσο επιβίωσης(πράγμα που σημαίνει πως αν εξαντλήσεις τον εαυτό σου, θα πεθάνεις και και για μερικούς σαν κ μένα ΑΠΟΛΑΥΣΗ. ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΤΡΩΩ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΑΗΔΙΕΣ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ, ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ, ΚΟΚΑ ΚΟΛΕΣ, ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, ΠΙΤΣΕΣ, ΒΑΦΛΕΣ, ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΦΑΛΑΙΝΑ Κ ΝΑ ΤΡΩΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΠΑΑΑΝΤΑ. Και συ κάτσε και κοίτα με με την πείνα στα ανορεξικά βλαμμένα μάτια σου. facepalm Κάθε διακοπές "πω,πω ανθή έφαγα..." κα ρχίζετε να απαριθμείτε τα όσα φάγατε. Κ καλά κάνατε, δεν λέω. Θα σας έλεγα και μπράβο, γιατί εμένα Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ, ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ;, αλλά εσείς τ' απαριθμείτε λες και απαριθμείτε αμαρτίες. ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΡΕ ************ [whip]



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τετ Μάης 09, 2012 1:13 am

    ^Δώσε Ανθή! rofl up

    ~~~~
    Αντίο σου.

    Και να προσέχεις.Τι αδικία...Την τελευταία χρονιά τα περισσότερα αγαπημένα μου πρόσωπα φεύγουν από την καθημερινότητα μου.Πάνε μακριά.
    "Να παίρνεις και κανένα τηλ. ε?"
    "Εσύ τι λες?"
    "Δεν ξέρω..."

    People always leave. =/

    ~~~~~~

    Και μετά από αυτό ήθελα να πω ότι οκ δεν είμαι και από τα άτομα που ασχολούνται πάρα πολύ με την πολιτική,ούτε που ξέρουν πολλά πράγματα πάνω σ'αυτή.Αλλά νομίζω πως είμαι ικανότατη να δω(όπως και άλλοι τόσοι εκκατομύρια άνθρωποι)ποιος μας κοροιδεύει.

    Την Δευτέρα ανοίξαμε μία συζήτηση στο φροντιστήριο εγώ,η Ρ. και η Α.
    Και εκεί που λέγαμε για τ'ότι πήγαμε να ψηφίσουμε,πως μας φάνηκε,αστεία περιστατικά κλ. μας λέει η Ρ. πως δεν πήγε γιατί ψηφίζει Καρδίτσα και ήθελε να διαβάσει.Και μετά πετάει ότι αν ψήφιζε θα ψήφιζε ΠΑΣΟΚ.

    Εκεί να βλέπεις εμένα και την Α. με αναμένα λαμπάκια να της ζητάμε έστω ένα επιχείρημα,έναν λόγο για να ψηφίσει ΠΑΣΟΚ.Δεν μας είπε φυσικά.Τα μάσαγε...Και έλα μωρέ γιατί οι άλλοι τι θα κάνουν.Και έλα μωρέ πως θα μας βγάλουν από την κρίση.

    "Αν πας στις επαναληπτικές και ψηφίσεις πασοκ θα χάσω πάσα ιδέα για εσένα. :P"της είπα.
    "Εγώ την έχασα ήδη."της είπε η Α. Razz
    "Όχι,όχι,το πασόκ είναι εδώ ενωμένο δυνατό."
    "Μην τα πεις αυτά παρα έξω. ti? "
    "Θα σε πάρουν με γιαούρτια,ντομάτες,ότι θες!" cross

    Έναν-ΈΣΤΩ ΕΝΑΝ ΛΟΓΟ δεν κατάφερε να μας δώσει.
    Βέβαια καλά είναι η Ρ. Και οι δύο γονείς της βολεμένοι στο δημόσιο.Ας ερχόταν σπίτι μου να έβλεπε τι ωραία που ήταν με 2 γονείς άνεργους για 5 μήνες να μου έλεγε μετά θα αν πήγαινε να ψηφίσει πασοκ!(Που θα πάει δηλαδή στις επόμενες cross )Αλλά και αυτή τι φταίει.Οι γονείς της φταίνει που είναι τόσο κολλημένοι.Τους μειώνουν τους μισθούς και εκείνοι εκειιιιιι,να τους ψηφίσουν!
    Πολύ καλή κοπέλα.Πολύ καλή,και μιλάμε πολύ.Αλλά πολύ κλειστόμυαλη και ξεροκέφαλη αδερφάκι μου!

    Και κάπου εδώ ας δει κάποιος αν έχω πυρετό γιατί συνήθως δεν μιλάω για πολιτικά. :P Αλλά να που έρχεται για όλους η πρώτη φορα! :P

    Τόλμησε να επιπλήξει και εμένα και την Α. γι'αυτό που ψηφίσαμε. ti?
    "Γιατί ο Βενιζέλος μια χαρά θα διαπραγματευτεί στο εξωτερικό."
    "Δεν μιλάω..." cross
    "Ούτε εγώ..." cross

    Τις προάλλες δεν μας έλεγε βρε Ρ. μου,ο Ιστορικός μας πως ο Βενιζέλος έχει απίστευτο λέγειν αλλά λέει μαλ*κιες? Δεν μας έλεγε ότι μπορεί έξω να βρέχει,και εκείνος να σε πείσει ότι έχει καύσωνα?Και να βάλεις και αντιλιακό από πάνω?
    Μα που ήταν το μυαλό σου?Που είναι τέλος πάντων η δικιά σου κριτική? giveup



    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Imperio Τετ Μάης 09, 2012 2:11 am

    το οτι ειναι δημοσιοι υπαλληλοι δεν ειναι επιχειρημα για το οτι ψηφιζουν ΠΑΣΟΚ Μαρακι! Κι η μανα μου δημοσια υπαλληλος ειναι αλλα ψηφιζει ΚΚΕ δυνατο στη βουλη και στον λαο ενω ο πατερας μου που συχνα πυκνα ανεργος μεχρι προτινος ηταν ΝΔ δαγκωτο :P
    (ναι εχω ενα θεμα με το θεμα δημοσιος υπαλληλος, ειχα πλακωθει με καθηγητρια περσυ για αυτο :P )




    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τετ Μάης 09, 2012 11:26 pm

    Ρε Μαράκι δεν το εννοώ με αυτό τον τρόπο.

    Εννοώ ότι αυτή η κοπέλα βλέπει ότι οι γονείς της έχουν μια μόνιμη δουλεία και δεν μπορεί να δει τι γίνεται πέρα από αυτό.Νομίζει ότι όλα είναι καλά και όλοι έχουν δουλεία.
    Αν δεν είχαν την μόνιμη δουλεία και οι γονείς της,πιστεύω ότι δεν θα υποστήριζαν το πασοκ.Απλά δεν έχουν νιώσει την γλύκα ακόμα του να μην ξέρεις τι σου ξημερώνει αύριο.Και αυτό είναι που με εκνευρίζει. Razz



    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Eloise Prewett
    Eloise Prewett
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 18127
    Ηλικία : 28
    Location : Alicante
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: “Don't take me home until I'm drunk. Very drunk indeed!”♥

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Eloise Prewett Πεμ Μάης 10, 2012 8:25 pm

    Εκλογές,μνημόνιο,δόσεις,ανεργία,φόροι,μέτρα,άδεια ράφια και εξοδος απο το ευρώ. Καταστροφολογία στην καταστροφολογία έχουμε γίνει. Και καλά τιποτα δεν μπορεί να μας σώσει.

    Και μετά αναρωτιέμαι, αν θα με πουν "λιποτάκτη", οταν θα φύγω για τα καλά απο αυτη τη χώρα...



    Soooooo happy.
    :.:
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από anthian9 Σαβ Μάης 12, 2012 12:11 am

    Μερικές φορές δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτ' άλλο από τα πράσινα μάτια σου. Το ορκίζομαι.



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Σαβ Μάης 12, 2012 4:58 pm

    Σιχάθηκα πια. Σιχάθηκα.







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Perenelle Flamel
    Perenelle Flamel
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 8686
    Ηλικία : 28
    Location : Hogsmead
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: better run, better run...

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Perenelle Flamel Σαβ Μάης 12, 2012 8:00 pm

    "Α ωραίαα τότε, όλα τέλεια!! :*"

    όντως Μ. μου, έτσι θα έπρεπε να νιώθω, όμως γιατί δεν μπορώ να το πω με σιγουριά; facepalm γιατί πάλι; facepalm
    αφού όντως όλα είναι τέλεια!πάλι κάποιον θα πληγώσω...



    *
    *


    " t h i n k i n g "


    :
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Σαβ Μάης 12, 2012 8:13 pm

    Imperio έγραψε:Κι η μανα μου δημοσια υπαλληλος ειναι αλλα ψηφιζει ΚΚΕ δυνατο στη βουλη και στον λαο

    Ναι αλλά ο φίλος της σε βόλεψε στο εθνικό, τυπική συμπεριφορά ελληναρά που παρακάμπτει κάθε σειρά mouble mouble Και εσύ το δέχτηκες γιατί το βόλεμα στο δημόσιο είναι γλυκύτατο mouble mouble




    Statler
    Mirabelle Salvatore
    Mirabelle Salvatore
    Βιβλιοθηκάριος
    Βιβλιοθηκάριος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14394
    Ηλικία : 35
    Location : Phobos-Deimos Castle
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: 'HAIL HYDRA'

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Κυρ Μάης 13, 2012 3:59 pm

    Morgan le Fay έγραψε:Σιχάθηκα πια. Σιχάθηκα.

    Μέσα στο μυαλό μου είσαι.



    ♔ THE DARK PRINCE & THE SCAVENGER ♔
     Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tenor
    “I've never felt so alone.”
    “You're not alone.”
    “Neither are you. It's not too late.”

    "Let the past die."~ K.R. :
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Empty Απ: Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Κυρ Μάης 13, 2012 10:47 pm

    Σήμερα λείπεις πιο πολύ από ποτέ.




    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 Hhh11

    Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις - Σελίδα 13 CHAMPION

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Οκτ 06, 2024 11:30 am