.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Τετ Απρ 27, 2011 11:52 pm

    rofl rofl rofl

    Παραλιγο να το πιστεψω :P

    Μπα, θα ησουν βαρετη αν ησουν λιγομιλητη awesome




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 CHAMPION
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Τετ Απρ 27, 2011 11:59 pm

    Λοιπόν τα μίτινγκ των διακοπών μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις!Όλα τα νέα μέλη που γνώρισα από κοντά είναι συμπαθέστατα ,ελπίζω να μιλήσουμε περισσότερο νεξτ ταιμ με τα γείτονακια μου ειδικά Εμυ και μυρτώ hurrah Όσο για την Νικόλ τη να πω δεύτερο μίτινγκ και νιώθω λες και την ξέρω καιρό<3<3 Τους παλιούς χάρηκα πολύ που τους ξαναείδα και να φροντίζουν να επισκέπτονται πιο συχνά την Αθήνα καποιοι γκουχ Νίκο και ΜαρσυRazz Προτείνω μαραθώνιο ατάκαςαπό αγαπημένα σίριαλ και επειδή είχα και την ιδέα διαλέγω πρώτη ομάδα...θάνο και ΜέρλινRazz Α Μαρσυ η Ελισάβετ το ξέρει και σε ευχαριστεί !Και η άχρηστη πληροφορία της ημέρας:Αν η Μαριλένα ήταν παιχνίδι θα ήταν ο αγκαλιτσας<2 Razz



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Πεμ Απρ 28, 2011 12:30 am

    Lily Luna Potter έγραψε: rofl rofl rofl

    Παραλιγο να το πιστεψω :P

    Μπα, θα ησουν βαρετη αν ησουν λιγομιλητη awesome


    Όχι θα κοβες φλέβα :P

    Καλά, δεν σου λέω τι είπε ο Μιχάλης και ο Έρνεστ για σένα στο λεωφορείο. snob







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Πεμ Απρ 28, 2011 2:05 am

    Σήμερα ήταν ένα πανφορουμιακό μίτινγκ είναι η αλήθεια, όποιος κατάλαβε κατάλαβε... :P

    Αρχικά νόμίζα πως θα είμασταν μόνο εγώ, η Όλγα και η Μία αλλά τελικά μαζευτήκαμε 7 ολόκληρα ( όχι μισά :P ) άτομα..!! Φτάσαμε Καμάρα με τον Χρήστο όπου μας περίμενε η Όλγα με τον Σαράντη, και κάπου πιο πέρα καθόταν η Μία που βέβαια δεν ξέραμε αν σίγουρα ήταν αυτή, οπότε πήγα και της μίλησα -ποιόν άλλον θα έστελναν...??? Razz - και ευτυχώς ήταν αυτή γιατί αλλιώς θα γινόμουν ρεζίλι, καθόλου πρωτότυπο βέβαια... whistling
    Αποφασισαμε να πάμε στις πατούσες -που αλλού...? ti? - και αρχίσαμε τα τηλέφωνα για να έρθουν και οι άλλοι.Παρ'όλο που πρώτη φορά βρεθήκαμε με τα παιδιά είμασταν όλοι πολύ άνετα και οικία.I love you Πιο πολύ μιλούσαμε εγώ και η Όλγα, όπου λέγαμε τα δικά μας για το επιμελητιλίκι Cool , το πρήξιμο που ρίχνουμε στα μέλη, την μάχη που δίνουν οι κοιτώνες μας και τα δικαώματα των επιμελητών (γκουχ γκουχ :P ) 'Υστερα ο Χρήστος μας εξιστόρησε τα κατορθώματα του Όμηρου μιας και εμείς δεν τα ζήσαμε... crying Λίγο αργότερα ήρθε και ο Μιχάλης και λίγο μετά η Κόνι.Πραγματικα μας πήρε τα αυτιά... crying Όλη την ώρα μιλούσε και φώναζε και έβριζε τον καλό μου και ακόμη και όταν πήγαμε στο μπάνιο με την Όλγα ακούγαμε την αγριοφωνάρα της...Δεν σταματούσε λεπτο...Μετά απο 2-3 ώρες αποφασίσουμε να πάμε καμιά βόλτα, βγήκαμε φώτο και καθήσαμε να φάμε.Ήταν η μόνη στιγμή της βραδιάς που επικράτησε λίγη ησυχία και ηρέμισε το κεφάλι μας απο τις φωνές της Κόνιδας... sweatdrop smiley
    Aφού φάγαμε οι άλλοι άρχισαν να λένε κάτι ποιοτικά... sick και εγώ δεν μιλούσα...Ξέχασα να πω ότι πρώτη φορά στην ζωή μου ήμουν με παρέα που στον δρόμο μας σταματούσε σε κάθε μα κάθε βιβλιοπωλείο... suicide ΌΧΙ ΑΛΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΘΕΕ ΜΟΥ ήθελα να φωνάξω... :panic:
    :P

    Και τώρα τα αντίποινα μου στην Κόνι:
    Εγώ=Τι είστε εσείς οι Σλίθεριν μπροστά στα λιοντάρια...?
    Κόνι=Η διαφορά μας κοπέλα μου είναι ότι οι Σλίθεριν περπατάνε και τα αμάξια σταματάνε για να περάσουμε ενώ εσείς περπατάτε και σας πατάει ο δρόμος...
    Μάλιστα... hehe

    E μετά το φαί εγώ και ο Χρήστος σαν καλοί και σοβαροί ενήλικες που είμαστε πήγαμε όλα τα καλά παιδάκια στις στάσεις να πάρουν τα λεωφορεία τους. Razz
    Αι στο καλό μας περνάτε μια 5ετία όλοι... crying

    Εντυπώσεις για τα κορίτσια:
    Όλγα, όπως την περίμενα!!!Τόοοσο καλή πρόσχαρη και γλυκιά..!!! oh! 'Ηταν λες και ήμασταν φίλες που είχαν ξαναβρεθεί πολλές φορές!!!Την συμπάθησα ακόμη πιο πολύ απο κοντά!!! awesome Κολλητούλα μου!! blowkiss
    Btw, μου άρεσε πολύ το σχόλιο σου για μένα και τον Χρήστο... red face
    Μία, πολύ γλυκιά και αυτή!!! Δεν μιλήσαμε τόσο γιατί ήταν λίγο ντροπαλή, αλλά είναι πολύ συμπαθητική κοπέλα.
    Την Κόνι δεν την σχολιάζω γιατί δεν ξέρω αν θεωρείται κορίτσι... mouble mouble

    Αυτά... fireworks



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Πεμ Απρ 28, 2011 1:33 pm

    Eιλικρινα δεν βαρεθηκες να το γραψεις οοολο αυτο? ti?

    Καλα, η ατακα που μας παταει ο δρομος ειναι απλα κορυφαια awesome
    Ξεχασα να προσθεσω οτι μου αρεσε πολυ η φωνη της Γωγως, η χροιά της πως το λενε oh!

    Ομορφια μου, τωρα που σε γνωρισα θα βαρεθεις να με βλεπεις Cool

    Πραγματικα υπερβολικη ποιοτητα ρε παιδι μου...!
    Ειναι πολυ πληθωρικη η ατιμη..! Ειδικα η συζητηση περι πολιτικων αποψεων που μεταλαχτηκε σε συζητηση περι σεξ και ηθους πανω απο το γυρο ηταν ολα τα λεφτα Laughing




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 CHAMPION
    Maria-Mia Granger
    Maria-Mia Granger
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 1024
    Ηλικία : 28
    Location : εκεί που πέφτουν τα άστρα
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/01/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Maria-Mia Granger Πεμ Απρ 28, 2011 4:31 pm

    λοιπόν να πω και εγώ τις εντυπώσεις μου.

    όλοι ήταν πολύ συμπαθητικοί. η Όλγα, ο Σαράντης, η Όλγα και ο Χρήστος. για την Κόνι δεν μηλάω γιατί ακούω απο τώρα τις φωνές της. βέβαια όλοι κατάλαβαν το ελάτωμα μου. ναι είμαι ντροπαλη. τι να κάνω; δεν μπορώ να το αλλάξω. θα το ξαναπώ όμως όλοι είναι πολύ συμπαθητικοί. θα ήθελα πολύ να ξανασυντιθούμε. πέρασα πόλυ ωραία



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Life-music-soul-Favim.com-779041

    This is my life... This is my mind

    ....... This is my soul




    Staner Here giveup :
    Hufflepuff other:
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Πεμ Απρ 28, 2011 6:52 pm

    Μία, καλό μου! Μην είσαι ντροπαλή καλέ! Ίσα ίσα που σε συμπαθήσαμε, αν και διαφέρουμε στα μουσικά γούστα, μιά χαρά μου φάνηκες! hurrah

    Όλγα, μπορεί να πέταξα κοτσάνα, αλλά δεν συγκρίνεται με αυτό που είπε η Γεωργία, και το κανε και σίκουελ εχτές, παιδιά!
    Γ: Τελικά η Λίμνη των κύκνων ποίημα δεν είναι; mouble mouble


    {faint} banghead


    Και η δική μου ατάκα ήταν απείρως καλύτερη, για σε παρακαλώ. Και φυσικά και τους πατάει ο δρόμος τους Γκρίφιντορ και μας τους Σλιθεριν σταματάνε τα αμάξια, μέχρι και ο δρόμος έχει μυριστεί τι κουμάσια είναι τα τσόλια :P

    Γεωργία τσόλι! Πως τολμάς; Εγώ φταίω που σου λέω πως σε αγαπάω. Και μετά σου κακοφαίνεται αν στην πω σε αυτό το τόπικ, αφού εσύ ξεκινάς μωρή το θάψιμο μπροστά μου! snob ti?


    και ευτυχώς ήταν αυτή γιατί αλλιώς θα γινόμουν ρεζίλι, καθόλου πρωτότυπο βέβαια... whistling

    Αυτό τα λέει όλα καλό μου Happy



    τα κατορθώματα του Όμηρου μιας και εμείς δεν τα ζήσαμε...

    Να μιλάς για τον εαυτό σου, εγώ εδώ ήμουν giveup

    ΧΡΗΣΤΟΟΟΟΟ! ΚΙ ΑΠΟΡΩ ΑΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΤΥΨΕΙΣ! hurrah
    ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕ, ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ hurrah


    Και για σόρι κουκλίτσα μου, δεν άργησα, Ιστορία κατεύθυνσης διάβαζα, σκάσε και μη μιλάς No


    ΨΟΦΑ ΣΚΥΛΑ Laughing

    Πωπω, θυμάμαι πόσο τα πήρες :P

    Ξέχασα να πω ότι πρώτη φορά στην ζωή μου ήμουν με παρέα που στον δρόμο μας σταματούσε σε κάθε μα κάθε βιβλιοπωλείο...

    Σταμάτησες όμως για να διαβάσεις supersex Cool


    Ε, Όλγα, μην λες εμένα, πες τον Μιχάλη που μου τσαμπούναγε τα φιλελεύθερά του στυλ: Και ποιος λέει πως είναι παράνομο το σεξ κάτω των δεκαπέντε;
    Εγώ: Ο νόμος.
    Μιχάλης: Μπορεί ο άλλος να νιώθει έτοιμος νωρίτερα.
    Εγώ:Δεν νιώθει.
    Μιχάλης: Δεν το ξες αυτό.
    Εγώ: Άκου με που σου λέω (η γεωργία πιο πριν είπε πως ήταν δεκαπέντε και την κοιτάω με ένα ύφος :P)
    Εγώ: Κάποιος είναι παράνομος evil


    Εντυπώσεις για τα παιδιά.
    Για την Μία είπα. giveup
    Όλγα: Την κατασυμπάθησα, κακώς δεν της έχω μιλήσει στο φόρουμ αλλά μπράβο μου γιατί αλλιώς θα την έβαλα στο ίδιο σακί με πολλούς giveup
    Σαράντης: Μου θυμίζει την φάτσα, την φράντζα και το ύψος του Σίμου, κάτι που μου δημιούργησε πρόβλημα crying ΣΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ erimi Καλό παιδί, συμπαθητικότατο οφείλω να πω. Χιουμοράκι έχει δικό του, των άλλων όμως... κανένα φίλτρο. Νόμιζε ότι ήμουν αστεία. erimi Το ίδιο και ο Μιχάλης, ακόμα χειρότερα. :P
    Αυτό το παιδί έχει προσωπικότητα και ακούει καλή μουσική. Σχολιάσαμε κιόλας Razz
    Αυτάαααααααααα Razz







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Σαβ Απρ 30, 2011 11:23 pm

    Σήμερα συνάντησα την Μυρτώ μου, την Λίλι Έβανς, την Κλέρι Φρέι, την Θεά. Razz


    Δεν έχω να πω τίποτα, πραγματικά. Δεν νιώθω την ανάγκη να την μοστράρω ως γκόμενα, οπότε Laughing

    Τέλος πάντων, την αγαπώ. Και βόλτα πήγαμε, όλα τα παμε, όλα τα φάγαμε.-


    Εντιτ στις τρεις τα ξημερωματα Razz

    Στις τελευταιες φωτο που βγηκαμε μαζι, στην αρχη δεν μας βγαινουν καλες κι ενα παιδι απο διπλα λεει: σας βγαζω γω ρε. Και γω απαντησα: ε, επειδη ειμαι κομπλεξικια, δεν θελω να σου ριξω την καμερα στα μουτρα, οποτε αστο καλυτερα Razz
    Η τουλαχιστον κατι τετοιο ειπα, η σκεφτηκα, η ηθελα να πω η γουατεβερ :P







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 27
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Clary Fray Κυρ Μάης 01, 2011 6:31 pm

    Χθες είχε μίτινγκ με την Κόνι! oh! Την Κ-ό-ν-ι! (Νομίζω ότι καταλάβατε! Razz )
    Την αγαπώ! Είναι τόσο "τέλεια-τέλεια-τέλεια!" :P
    Συναντηθήκαμε Καμάρα, πήγαμε Public (απ'όπου μας έδιωξαν σχεδόν μόλις φτάσαμε γιατί έκλειναν. -.-) και κάναμε βόοοολτες! oh!

    Ατάκες: Κόνι: "Θύτη" Εγώ: "Θύμα... εεε.. Θύτη!" snob

    Highlights: Λ-ε-ρ-ω-θ-ή-κ-α-μ-ε-ε-ε-ε-ε-ε!!!
    Η Κόνι με βγάζει φωτογραφίες καθώς περπατάω. Razz Πάμε να περάσουμε τον δρόμο και ως χαζές δεν προσέχουμε το κόκκινο φανάρι! Προχωράμε κι ακούμε φωνές απο πίσω να μας λένε: "Που πάτε κορίτσια;" Φυσικά εμείς περάσαμε σαν κυρίες! Razz

    Ναι,ναι, βγάζαμε φωτογραφίες και προσφέρθηκε ένας άκυρος να μας βγάλει. Η Κόνι αρνήθηκε πολύ ευγενικά ( [angel] ). Ο ίδιος άκυρος νεαρός πήγε να μου πιάσει κουβέντα όταν η κόνι απομακρύνθηκε για να βγάλει φωτογραφία κάτι παπούτσια κρεμασμένα στο σύρμα. (Μα τελείως Λούνα Λαβκουντ εWink. Ομολογώ ότι ο τύπος είχε τζαμάτο ξανθό μαλλί! oh! Αλλά εγώ αγαπώ μόνο την Κόνι μου! In Love

    Πήραμε και τηλεφωνάκια! (Απάντησαν μόνο οι δύο και ο ένας δεν μας άκουγε επειδή έβλεπε μια ταινία κι άλλος δεν μας άκουγε επειδή έβλεπε μπάλα. snob Τα κρατάω εγώ αυτά!)
    Θέλαμε να πάρουμε κι άλλους αλλά οι επαφές μου απο μέλη του ΧΓ είναι περιορισμένες και η Κόνι δεν είχε κάρτα. :P

    Ανυπομωνώ για την επόμενη συνάντηση! wihu



        Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:
    Ernest Flitwick
    Ernest Flitwick
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 1995
    Ηλικία : 28
    Location : Θεσσαλονίκη
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Ernest Flitwick Κυρ Μάης 01, 2011 6:56 pm

    Παιδια νομιζω πρεπει να δεχτω συγχαρητηρια....

    Με συμπαθησε ΠΟΙΟΣ?? η ΚΟΝΙ!!!!!

    Σορρυ που λεω τις εντυπωσεις λιγο καθηστεριμενα αλλα ποτε δεν ειναι αργα...

    Καλα, για Ολγα και Μιχαλη δεν λεω γιατι ειχα την ατυχια να με βασανιζουν ηδη ενα χρονο στα αγγλικα. Ομως για τους αλλους εχω να πω.....

    Γωγω: Φιλικη, συμπαθέστατη λιγο πολυλογού με αθώο ύφος, πρόσχαρη και γελαστή αγγίζοντας τα ορια της αφέλειας, λιιιιγο

    Χρηστος: Λιγομιλητος, του εχει κλεψει τη μιλια η Γωγω και αυτος φιλικός και πρόσχαρος αλλα ο νους του τρεχει σε υποννοούμενα.

    Μια: Ντοπαλούλα αλλά πολύ καλή ίσως λίγο συνηθισμενη σαν χαρακτηρας αλλα αυτο δεν ειναι κακο απαραιτητα.

    ΚΟΝΙ: Τι να πρωτοπω.... Δεν βαζει γλωσσα μεσα, φερνει αντιρησεις στα παντα, βριζει τους παντες, εχει αποψη σε ολα (για καλο το ειπα αυτο). Εντονη προσωπικοτητα, φλογερο ταπεραμεντο και ναι, ναι καυστικο χιουμορ. Εχει κουλτουρα και αποψη και σιγουρα δεν ειναι ουτε στο ελαχιστο συνηθισμενη. Τρομερη η ατακα με τον δρομο..... Αυτο που με χαλωσε λιγο ηταν οτι με παρομοιαζε με εναν τυπο που δεν γνωρζω, αν και μαλλον το ελεγε για καλο, και αυτο με προβληματιζε. Ναι, στο τελος μιλησαμε κιολας και πρεπει να πω οτι ειναι πολυ ωριμη.

    ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΟΛΟΥΣ.



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 67851282

    This world is rotten
    Σπόιλερ:


    Θα πάρω τον Huffly...
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Hhh11
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Κυρ Μάης 01, 2011 7:22 pm

    Clary Fray έγραψε:

    Πήραμε και τηλεφωνάκια! (Απάντησαν μόνο οι δύο και ο ένας δεν μας άκουγε επειδή έβλεπε μια ταινία κι άλλος δεν μας άκουγε επειδή έβλεπε μπάλα. snob Τα κρατάω εγώ αυτά!)

    εχω και ονομα snob





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Jace-sig

    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 27
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Clary Fray Κυρ Μάης 01, 2011 7:27 pm

    ^ Συγχαρητήρια! Razz Πάνε να δεις ταινία εσυ! snob



        Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Κυρ Μάης 01, 2011 9:27 pm

    elliza έγραψε:Προτείνω μαραθώνιο ατάκαςαπό αγαπημένα σίριαλ

    Όοοοοοχι άλλες ατάκες από σίριαλ! Τουλάχιστον να μου βρείτε κάποιον που δεν τα έχει δει για να κόψουμε τις φλέβες μας παρέα! :panic:

    elliza έγραψε:Αν η Μαριλένα ήταν παιχνίδι θα ήταν ο αγκαλιτσας<2

    Ελισάβετ Ελισάβετ, αν δεν είναι για αγκαλιές, ποιό το νόημα να έχεις χέρια μωρή; I love you

    Σπόιλερ:



    Mischief managed.
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Κυρ Μάης 01, 2011 9:49 pm

    @Κλέρι Ξέφρενη :P
    Άσε ρε... θύμα evil
    Θέλω να μάθω τι σου πε ο άκυρος όταν απομακρύνθηκα buttrock
    Επιβεβαιώνω το λέρωμα σε σημείο πρόστυχο :P

    @Σαράντης: Ρε, κόψε λίγο κούκλα μου, μου χαλάς το ίματζ του κωλόπαιδου :P Βασικά κανείς δεν αξίζει συγχαρητήρια αν με γνωρίζει εδώ μέσα, κανείς δεν με συμπαθεί πραγματικά :P Α, και επειδή έχω οικογενειακά δράματα δεν σημαίνει πως είμαι ώριμη, τουλάχιστον όχι εκεί που θέλω Wink Γουατέβς, κόψε φλέβα πριν με γνωρίσεις καλύτερα :P

    Εντίτ: @ Σκατόγρια: α) 24-25 Ιούνη έχουμε παράσταση, έλα, σε φιλοξενώ, όλα πληρωμένα γιατί είσαι και 3η ηλικία :P β) Κρατήσου, έρχομαι αθήνα και το καλοκαίρι :P







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Κυρ Μάης 01, 2011 10:02 pm

    Morgan le Fay έγραψε:
    Εντίτ: @ Σκατόγρια: α) 24-25 Ιούνη έχουμε παράσταση, έλα, σε φιλοξενώ, όλα πληρωμένα γιατί είσαι και 3η ηλικία :P β) Κρατήσου, έρχομαι αθήνα και το καλοκαίρι :P

    Τι παράσταση μωρή; Σε πήραν επιτέλους για ελέφαντα σε τσίρκο; hurrah
    Θα έρθω κάποια στιγμή, αλλά δε με φιλοξενείς. Cool
    Και ΑΜΑ θέλω θα σε δω και στα δύο. Και πλιζ, απάντα σε πμ. Laughing



    Mischief managed.
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Κυρ Μάης 01, 2011 10:11 pm

    Μωρη αιωνοβια εαν δεν ερθεις Κρητη το καλοκαιρι θα ερθω στις 14 του Ιουλη με καραμπινα! :P





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Jace-sig

    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Κυρ Μάης 01, 2011 10:21 pm

    Θα έρθουμε και οι 2, σκάσε τώρα, σπαμαρεις :P







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Δευ Μάης 02, 2011 2:22 am

    Ernest Flitwick έγραψε:

    Γωγω: Φιλικη, συμπαθέστατη λιγο πολυλογού με αθώο ύφος, πρόσχαρη και γελαστή αγγίζοντας τα ορια της αφέλειας, λιιιιγο

    Πολυλογού εγώ...? unsure
    Αθώο ύφος, εγώ...??? Shocked
    Πάλι καλά που δεν είπες ότι αγγίζω τα όρια της τρέλας... :P

    Ernest Flitwick έγραψε:Χρηστος: Λιγομιλητος, του εχει κλεψει τη μιλια η Γωγω και αυτος φιλικός και πρόσχαρος αλλα ο νους του τρεχει σε υποννοούμενα.


    Αχά.:blasé:


    Δεν έγραψα για τις εντυπώσεις μου για τα αγόρια γιατί δεν περίμενα να μπουν μετά απο τόσο καιρό, αλλά τώρα θα πω. Cool
    Ο Σαράντης απο εδώ μου είχε δημιουργήσει την εντύπωση ότι ίσως είναι λίγο απόμακρος, αλλά δεν είναι καθόλου έτσι απο κοντά!Είναι πολύ φιλικός και ομιλητικός και με χιούμορ!Ο Μιχάλης στην αρχή δεν μιλούσε πολύ, αλλά μετά χαλάρωσε νομίζω... Razz Είναι πολύ συμπαθητικός και αυτός,φιλικός και με απόψεις!Τους συμπάθησα όλους πολυυυύ!!! hurrah



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Ernest Flitwick
    Ernest Flitwick
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 1995
    Ηλικία : 28
    Location : Θεσσαλονίκη
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Ernest Flitwick Δευ Μάης 02, 2011 3:15 pm

    Morgan le Fay έγραψε:

    @Σαράντης: Ρε, κόψε λίγο κούκλα μου, μου χαλάς το ίματζ του κωλόπαιδου :P Βασικά κανείς δεν αξίζει συγχαρητήρια αν με γνωρίζει εδώ μέσα, κανείς δεν με συμπαθεί πραγματικά :P Α, και επειδή έχω οικογενειακά δράματα δεν σημαίνει πως είμαι ώριμη, τουλάχιστον όχι εκεί που θέλω Wink Γουατέβς, κόψε φλέβα πριν με γνωρίσεις καλύτερα :P

    Εμ... εμενα λες "κουκλα μου".....? Δεν θα σε παρεξηγησω επειδη εσυ ετσι κι αλλιως ολους τους βριζεις. pensive
    Ισως να εχεις και δικιο, να μη σε συμπαθω πραγματικα επειδη σε ξερω ελαχιστα. Αλλα παντως, μια πρωτη καλη εντυπωση την εκανες.
    Τελος δεν σημαινει απαραιτητα οτι επειδη περασες καποια πραγματα εισαι και για αυτον τον λογο ωριμη. Αλλα οτι εισαι, εισαι, δεν ξερω ακριβως για ποιους λογους.

    Παει το ιματζ... evil



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 67851282

    This world is rotten
    Σπόιλερ:


    Θα πάρω τον Huffly...
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Hhh11
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Τρι Μάης 03, 2011 7:07 pm

    Μλκας είμαι χρυσό μου, νιώσε. Ρε, κανείς από σας που με μισεί, ελάτε λίγο να με θάψετε :P
    Τέσπα, το κόβω εδώ, είναι πολλά πράματα Razz
    Να ξανασυναντηθούμε Wink







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Ernest Flitwick
    Ernest Flitwick
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 1995
    Ηλικία : 28
    Location : Θεσσαλονίκη
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Ernest Flitwick Τρι Μάης 03, 2011 10:21 pm

    Οπωσδήποτε!
    ΣΚΑΣΕ! ΜΗ ΜΙΛΗΣΕΙΣ.
    Σπόιλερ:

    Γενικα παντως οι εντυπωσεις μου απο τη συναντηση ειναι πολυ καλες και ενδιαφερουσες.



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 67851282

    This world is rotten
    Σπόιλερ:


    Θα πάρω τον Huffly...
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Hhh11
    SiMoS
    SiMoS
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 18162
    Ηλικία : 30
    Location : Εκεί που όλα ειν' ωραία...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από SiMoS Τρι Μάης 17, 2011 2:08 pm

    Πάλι εγώ θα βγάλω το φίδι από την τρύπα μου φαίνεται...

    Κυριακή 8/5 2011.

    Έχοντας πάει στη συμπρωτεύουσα για να θαυμάσω και από κοντά τον έναν και μοναδικό Νότη (Σφακιανάκη, εννοείταιRazz) υποσχέθηκα και στη Μανδάμ Connie να τη συναντήσω...
    Μετά απο ένα ξέφρενο Σαββατιάτικο ξενύχτι στον Άρχοντα βλέπω ένα μήνυμα "Πότε θα βγούμε;" απο την εν λόγω κυρία... Με τα πολλά πολλά κλείνουμε ραντεβού σε ένα σημείο κοντά στην παραλία...
    Η ώρα 19:30, εγώ στο συγκεκριμένο σημείο με την αδελφή μου και μια φίλη μας να περιμένουμε την Κόνι, η οποία ήταν στα public και δεν ήξερε πως να μας βρει... Τέλος πάντων, ως καλοθελητές πήγαμε να τη βρούμε εμείς...
    Καθώς την ψάχναμε -ταυτοχρόνως μιλούσαμε και στο τηλέφωνο- ακούω ένα "ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!" και τη βλέπω να ορμάει επάνω μου έτοιμη να με φάει... (και πως να μη με φάει, θα μου πεις...). Αγκαλιές, φιλιά και αφού έγινε ανάκριση πρώτου βαθμού απο την αδελφή μου, ξεκινήσαμε μόνοι πλέον να πάμε να αράξουμε κάπου...
    Αμηχανία χαρακτήριζε και τους 2 μας τα πρώτα 20 λεπτα... Φτάνουμε σε ένα μέρος γεμάτο καφετέριες αλλά επειδή καμιά τους δε μου έκανε κλικ αποφασίσαμε να πάμε προς λευκό πύργο μεριά... Γέλια, χαρές στο δρόμο και μετά απο αποτυχημένες απόπειρες της να με πετάξει στη θάλασσα φτάνουμεεεε... Ήθελε να ανέβουμε πάνω στο λευκό πύργο, αλλά η τύχη δεν ήταν με το μέρος μας, καθώς είχε κλείσει..( στα 'λεγαWink
    Μετά απο ώριμη, όμως, σκέψη είπαμε να πάμε πάνω απο το βασιλικό θέατρο για καφέ...
    Για κακή τους τύχη ήταν ανοιχτά...
    Καθίσαμε (εννοείται ο ένας πλάτη στον άλλο) και αγναντεύαμε την όμορφη -αλλά βρώμικη- παραλία της Σαλονίκης. Κάπου εκεί έρχεται και ο σερβιτόρος και μας ρωτάει τι θα πάρουμε...
    Άμεση απάντηση της; "Τι έχετε;"
    "Κοκορέτσια, κεμπάπ" απαντώ εγώ και συνεχίζει ο σερβιτωραίος απαριθμώντας άλλες παρόμοιες γευστικές απολαύσεις...
    Μετά απο 2 λεπτά αλλάξαμε και τραπέζι, αφού ο θεούλης ξαφνικά στεναχωρήθηκε (άρχισε να βρέχει, ντε)...
    Μόλις ήρθαν και τα ποτά μας (δε θα αποκαλύψω τι ήπιαμε Β)) άρχισε το γλέντι...
    Στην αρχή πήγε να μου το παίξει ποιότητα [μου φορούσε κι ένα περικάρπιο το οποίο μετά απο δική μου απαίτηση έβγαλε], αλλά αφού είδε οτι εγώ δε μασάω μου το 'ριξε στο συναίσθημα και μου ζήτησε να γράψω μια αφιέρωση σε ένα τετράδιο που κουβαλούσε μαζί της... (ναι, έψαξα και την τσάντα της... Καλύτερα ας μην αποκαλύψω τι είχε μέσα..). Γράφω λοιπόν κι εγώ, μου γράφει κι αυτή κάτι, ζωγραφίζω στη συνέχεια στο χέρι της και στη έπειτα αρχίζουμε να βρίζόμαστε και προσπαθεί να με μπουγελώσει. Σε όλη την καφετέρια μόνο εμείς ακουγόμασταν. Μέχρι και για ερωτευμένο ζεύγος μας πέρασαν οι δίπλα...
    Τέλος πάντων, κάπου εκεί αποφασίζουμε να φύγουμε και να πάμε για καμιά βόλτα... Το θέμα όμως είναι οτι δε θυμόμασταν απο που μπήκαμε, οπότε πήρε λίγο χρόνο για να βρούμε την έξοδο...
    Συνεχίζουμε τη μέρα μας περπατώντας μέσα στη βροχή και πειράζοντας τους περαστικούς... Μόλις περνάμε μπροστά απο παιδιά της ηλικίας μας ή και μεγαλύτερους δε φοβάται να φωνάξει σχετικά με τις επιδόσεις μου, αλλά και τις ορέξεις της...
    Εν συνεχεία καταντάμε χυδαίοι, οπότε ας πάμε προς το τέλος της συνάντησης...
    Φτάνουμε Ναυαρίνου [εκεί που την επόμενη μέρα θα με παρατήσει μόνο μου] και ξαναρχίζουμε να βγαίνουμε φωτογραφίες σαν ψώνια που είμεθα... Πάμε και σ' ένα ανθοπωλείο -τι έγινε εκεί δε θα αποκαλύψω- και τελικώς πάω να την αφήσω στη στάση...
    Η ώρα 11 παρά κάτι, εμείς λούτσα απο πάνω μέχρι κάτω και μου θελε κι άλλες φωτογραφίες ενόσω περιμέναμε το λεωφορείο της. (Νούμερο 11, τσεκαρισμένο)
    Φτάνει το λεωφορείο κι εκεί με αποτελείωσε... Με έσφιγγε τόσο πολύ στην αγκαλιά της που κόντευα να λιποθυμήσω... Ναι, με φίλησε κιολας....
    Με δάκρυα στα μάτια τη βλέπω να μπαίνει μέσα και να μου λέει "Πότε θα σε ξαναδώ;" {δεν ήξερε κανένας μας οτι θα έμενα για άλλες 2 μέρες Β)}...
    Κι εκεί τελείωσε...

    υ.γ Όταν ήμασταν έξω απο τα med πήραμε και το άλλο χυδαίο μέλος, τη Maria Lovegood και λέγαμε προστυχιές και οι 3... :Σ

    Τις επόμενες 2 μέρες θα τις ποστάρω οσονούπω...

    Δεν ξέρω για σένα Κωνστάνς, αλλά εγώ πέρασα τέλεια.. :Π




    The Composer
    C.Addicts United
    Maria Lovegood
    Maria Lovegood
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19672
    Ηλικία : 30
    Location : Forgotten Fairytales
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Touching the starlight....

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Maria Lovegood Τρι Μάης 17, 2011 2:27 pm

    ^Θα 'θελες. Cool Στην πραγματικότητα ο Σίμος έλεγε όλες τις προστυχές. ti? Δεν το περίμενα. ti?

    Πλάκα-πλάκα, περάσατε τέλεια. erimi



    you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found





    something hidden...:
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Μάης 17, 2011 7:54 pm

    Είναι η μέρα που εξαιτίας της Κόνις δεν ήρθα ε; snob
    SiMoS
    SiMoS
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 18162
    Ηλικία : 30
    Location : Εκεί που όλα ειν' ωραία...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 5 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από SiMoS Τρι Μάης 17, 2011 7:58 pm

    Avada Kedavra έγραψε:Είναι η μέρα που εξαιτίας της Κόνις δεν ήρθα ε; snob
    Ναι... Razz
    Εσύ ήρθες την επόμενη μέρα...


    Μαράκι, δε λέω ποτέ προστυχιές...




    The Composer
    C.Addicts United

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 12, 2024 5:32 am