.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Τετ Απρ 06, 2011 10:34 pm

    Sorazal the Erised έγραψε:At last. Μπορώ και πάλι να ποστάρω εδώ χωρίς να κάνω σπαμ. awesome

    Σήμερα μπορώ να πω ότι πήρα δόση του αγαπημένου μου φρούτου. Και ναι υπήρξε συνάντηση των Αβοκάντοζ του φόρουμ (anthian & sorazal λέμε ντεεεεε! hippie ). Αφού ξύπνησα και δεν ήμουν σίγουρος αν όντως έχω μίτινγκ ή αν κοιμόμουν ακόμη και άρχισα να πίνω το καθιερωμένο καφεδάκι μου, άρχισε να χτυπά το telephone. Για να μην τα πολυλογώ 25 λεπτά, 2 τσιγάρα, μισή κούπα καφέ και μερικά ρούχα αργότερα βρέθηκα με το τρελό Αβοκάντο και όλα το υπόλοιπα ανήκουν στην ιστορία. Πήγαμε Πάμπλικ, πήγαμε να φάμε, παραλίγο να πάμε να παντρευτούμε κιόλας. hippie Δεχτήκαμε επιθέσεις τα δύσμοιρα αβοκάντο αλλά τα καταφέραμε επιζήσαμε. Είχαμε πολλές συζητήσεις ανωτέρου επιπέδου και βασικά βαριέμαι να γράψω άλλα εδώ γιατί νυστάζω. Ανθιαν να συμπληρώσεις εσύ τα υπόλοιπα. hippie

    Ψιτ και που σαι? Ακούνα Ματάτα my friend. Laughing

    Ο Λάζαρος κάνει την καλύτερη αγκαλίτσα έβεεερ. hurrah
    Αν δεν ζαλιστείς απ' την στροφή στον αέρα. :P

    Το καμμένο μου 'χε λείψει, επιτέλους μπορέσαμε να κάνουμε αυτές τις κλασάτες συζητήσεις, να τον πείσω να μην με βγάλει φώτο evil (αλλά υπάρχει μία αποδεικτική που ξες πως θα χρησιμοποιηθεί Cool ), είχα την απόλυτη τιμή να ακούσω τοοόσες φορές το σατανικό γέλιο Λάζαρους, να του χρεώσω ένα βιβλίο που θα πάρω ταχυδρομικώς, να συνωμοτήσουμε εναντίον όλων σας και να του δώσω 5-6 χρώματα στο τημ...
    Και αφού επιζήσαμε των επιθέσεων για καλή τύχη και βραχιολάκια ακούνα ματάτα και είπα το φοβερό "Ο Άρχοντας των Λιονταριών" και εξομολογηθήκαμε την μεγάλη έλξη που ασκεί ο ένας στον άλλο... έπρεπε να φύγω vrisimo

    Αυτό ήταν μόνο η αρχή.
    hippie


    Αγαπάμε Λάζαρους και μας λείπει ήδη. [shug]



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Πεμ Απρ 07, 2011 1:06 am

    Και φυσικά μετά των Άρχοντα των Λιονταριών υπήρξε και το σίκουελ, ο Βασιλιάς των Δαχτυλιδιών. awesome Την φωτογραφία απαιτώ να την ανεβάσεις με ή χωρίς την φίλη σου. Σατανικό γέλιο ΕΓΩ?? ti? Δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι... snob

    Ρε μην λες για το τημ, είναι μυστικό. hehe

    Αγαπάμε ανθιαν γιατί είναι άνθιαν πως να το κάνουμε. In Love
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Σαβ Απρ 16, 2011 3:51 am

    Ρε συ Θάνο, τι λέει θα γράψεις ποτέ?? Θα ανεβάσεις τις φώτο?? vrisimo vrisimo

    Άααααααααααααααμαν πια. Cool
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29778
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Σαβ Απρ 16, 2011 12:35 pm

    Κοίτα ρε που κάνει και παράπονα.Θα γράψω! Τις φωτό τις ανέβασα.

    Αποφάσισα που λέτε να ανέβω Θεσσαλονίκη για ένα 3ήμερο να δω παλιούς φίλους και να βολτάρω κάτω απο τον Λευκό Πύργο γιατί πολύ μου είχε λείψει αυτή η περατζάδα.Έβγαλα τα εισιτήρια (πάντα τραίνο),πήρα ένα βιβλίο και βουρ για τα Βόρεια.
    Ευκαιρία και για μύτινγκ.Βάλε κάτω τα μέλη και μέτρα τους Θεσσαλονικιούς.Βρήκα ένα τουλάχιστον καρντάσι και του έστειλα.Λάζαρε σου'ρχομαι!!
    Και βρεθήκαμε.Στην Καμάρα συναντηθήκαμε και για καφέ στο γνωστό κάτω απο την Ροτόντα.Εκεί έμαθα πως γίνονταν τα μύτινγκ.Τιμής ενεκέν λοιπόν,εκεί αράξαμε.
    Κια είπαμε πολλά.Πάρα πολλά.Για το φόρουμ,για τα μέλη,για τους κοιτώνες,για τα βιβλία,για τα πάντα.Λέγαμε,λέγαμε,λέγαμε.Πότε θέλοντας να κανιβαλίσουμε και πότε εντελώς σοβαρά.Πότε σαν να λέμε ανέκδοτα και πότε σαν να κάνουμε ψυχογράφημα.
    Θέλω να τονίσω πως δεν υπήρξαν διαρροές απο το team στους επιμελητές!!!
    Κια όχι μόνο αυτά.Είπαμε και για πράγματα που αφορούν την καθημερινότητα,την ζωή μας.Συνελόντι ειπείν,πολύ κουβέντα.
    Και σηκωθήκαμε.Μετά απο 2 1/2 ώρες περίπου.Πήγαμε σε κάτι Goody's και συνεχίσαμε και εκεί την κουβέντα.Και μετά βόλτα στην λεωφόρο Νίκης (απο την μεριά της θάλασσας).Αν δεν είχα να συναντήσω και άλλους φίλους το απόγευμα θα καθόμασταν ακόμα περισσότερο.Βγάλαμε φωτογραφίες,αποχαιρετιστήκαμε,μπήκα στο 3 για Μαρτίου και έτσι τέλειωσε το πρώτο Βορειοελλαδίτικο μύτινγκ!

    Ο Λάζαρος είναι ό,τι διαβάζεις στο φορουμ.Κλασικός χαβαλετζής,έξω καρδιά παιδί,ομιλιτικότατος,ατακαδόρος και καλλιτέχνης.Θα βρεί ένα μύριο θέματα για να συζητήσεις μαζί του,θα σου τα πλασσάρει και θα βάλει και το γκολ.Απλά αφησέ τον να κάνει παιχνίδι και δώσε του πάσες αν χρειαστεί.Γελάει εύκολα και αυτό είναι καλό,θα σου πει την αποψή του με φουλ του άσου επιχειρήματα,δεν είναι δηθενιάς,δεν το παίζει,δεν πουλάει παραμύθι.Και αν τον κατάλαβα καλά,πρέπει να τον ακούς μέσα και πίσω απο τις λέξεις.
    Αυτά απο εμένα.Να'σαι καλά ρε παιδί και περιμένουμε το βιντεάκι απο την παράσταση!!!! hurrah



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Gg10
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Σαβ Απρ 16, 2011 1:52 pm

    Amycus έγραψε:
    Θέλω να τονίσω πως δεν υπήρξαν διαρροές απο το team στους επιμελητές!!!

    Πεθαίνωωω. rofl rofl rofl

    Αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση από την συνάντηση με τον Θάνο είναι ότι ήταν σαν να είχα βγει με ένα φιλαράκι από τα παλιά, πάντα κάτι να πεις πάντα να έχεις να μιλήσεις και για κάτι να συζητήσεις. Να συζητήσεις όμως, όχι για να λες μόνο σάχλες ή οτιδήποτε θα μπορούσε να φανταστεί κανείς παρεμφερές. Μια επικοινωνία απίστευτη με αυτόν τον άνθρωπο, σαν να κάναμε παρέα χρόνια. Συζητήσιμος, με απόψεις που τις στηρίζει, και με μια κοσμοθεωρία που αγάπησα, ο Θάνος συγκαταλέγεται πλέον στα άτομα με το οποία όπως και δήποτε θα υπάρξει παρτ νάμπερ του σε αυτό το τόπικ. Επίσης θέλω να τονίσω ότι ο Θάνος δεν είναι το δήθεν ποιοτικό μέλος, αυτό που θα πάει και θα το παίξει έξυπνος ή επιτηδευμένα χαριποτερικός. Είναι απλά ο Θάνος. Και αυτό λέει πολλά. Wink

    Τέλος να πω ότι για κακή του τύχη με έκανα να γελάσω -Μαριλένα θυμάσαι περί τίνος πρόκειται? Φαντάσου ο Θάνος να ζήσει ταυτόχρονο γέλιο μας τι θα πάθει!!!

    Κι συ να σαι καλά Θάνο, να μας ξανανέβεις όποτε μπορέσεις και θένκια πολλά για την παράσταση και για όλες τις συζητήσεις περί αυτού του θέματος. Very Happy Very Happy Very Happy
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Σαβ Απρ 16, 2011 2:42 pm

    Και ναιιιιιιιι πάλι εγώ θα περιγράψω πρώτη συνάντηση...!!! :P

    Χτες το πρωί λοιπόν (μεσημέρι για κάποιους.. ti? ) στις 3 είχαμε ραντεβού στο κόσμος ( Σαλόνικα οφ κορς Cool ) εγώ, Ο Χρήστος, η Κόνι, ο Αντρέας που φυσικά και μας έγραψε κανονικά για ακόμη μία φορά και δεν ήρθε snob , και η Σίλια..!!! hurrah
    Ο Αντρέας δεν απαντούσε στα τηλέφωνα μας οπότε καταλάβαμε ότι δεν θα έρθει, και μόλις φτάσαμε εγνατιά με τον Χρήστο για να πάρουμε το 2 να σου μπροστά μας και η Κόνι..!! Razz
    Μπήκαμε στο λεωφορείο και πήραμε τηλέφωνο τον Πάνο-Jace και αρχίσαμε να κουτσομπολεύουμε σαν καλοί άνθρωποι oh! - η Κόνι βασικά έβριζε. hehe
    Κάααποια στιγμή φτάσαμε επιτέλους στο κόσμος και πήρα τηλέφωνο την Σίλια ή οποία έκανε τα ψώνια της για να συναντηθούμε..!!Η Κόνι μου πήρε το τηλέφωνο για να της μιλήσει και να καταλάβει ποια είναι όταν η Σίλια πετάχτηκε μπροστά μας.. Razz Χαιρετηθήκαμε και επειδή πεινούσαμε την πήγαμε με το ζόρι στα φαγάδικα... :P Εγώ η Κόνι και ο Χρήστος χλαπακιάσαμε κάτι γύρους ενώ η Σίλια που δεν τρώει κρέας έφαγε μία κρέπα! Όσο καθήσαμε εκεί, η Κόνι η κακούργα έβριζε ασυστόλως παρεσέρνοντας και εμάς μπροστά στο καημένο το κορίτσι που σε μία συνάντηση μαζί μας άκουσε ότι βρισιά δεν είχε ακούσει σε όλη της ζωη... cross Επίσης προσπαθούσε να μου φάει και τον κόμενο, και έχω και μάρτυρες τώρα..!! Mad
    Μετά αφού φάγαμε, βριστήκαμε, ξαναπήραμε τηλέφωνο τον Πάνο κτλ, αποφασίσαμε να πάμε να πάρουμε και παγωτό να φάμε...red face Ύστερα πήγαμε μέχρι τα πάμπλικ όπου φυσικά μας έδιωξαν αφού δεν μπορούσαμε να μπούμε μέσα με τα παγωτά... [whip] Οπότε κάναμε μία βόλτα και επιστρέψαμε.Εκεί για πρώτη φορά στην ζωή μου μου τράβηξε την προσοχή ένα φοβερό βιβλίο oh! αλλά δεν θα αποκαλύψω το περιεχόμενο του για να μην μας κόψει το ραδιοτηλεοπτικό.. :P Με το ζόρι μου το πήραν απο τα χέρια και φύγαμε απο το μαγαζί... crying Κάναμε βόλτα και στα υπόλοιπα μαγαζιά και μιλούσαμε -για τίποτα σοβαρό φυσικά αφού ήταν η Κόνι μαζί μας- και ύστερα μπήκαμε στο βίλατζ για να πάρει νερό η Κόνι, εγώ έκλεψα και ένα κουλουράκι που μου γυάλισε και ο Χρήστος μου έλεγε πάμε να φύγουμε και με έσπρωχνε, σιγά ένα κουλουράκι πήρα..!! drunk Μετά απο αυτό η Σίλια εξαφανίστηκε επειδή δεν μας άντεχε άλλο έφευγε το σχολείο της και μείναμε οι 3 μας... \\\\\\\\\\ Λέγαμε να πάμε για καφέ αλλά τελικά γυρίσαμε γιατί είχαμε κουραστεί απο το περπάτημα και είχαμε σκάσει και απο το φαί.. Razz

    Θα πω τις εντυπώσεις μου μόνο για την Σιλια, οι άλλοι 2 ξέρετε πόσο σας μισώ... :P
    Σπόιλερ:

    Η Σίλια πρώτα πρώτα είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι και πολύ γλυκιά!! oh! Είναι επίσης πολύ ευγενική, αλλά δεν μιλούσε και πααάρα πολύ, λογικά επειδή την κόμπλαρε η Κόνι με αυτά που έλεγε.. sweatdrop smiley Είναι πάρα πάρα πολύ συμπαθητική, απο κοντά την συμπαθείς πιο πολύ απο ότι μπορείς να την συμπαθήσεις απο εδώ!! Να πω επίσης ότι έχει μια πολύ απαλή και γλυκιά φωνούλα!! oh!

    Συγνώμη καλή μου για ότι άκουσες χτες στην συνάντηση μας, είναι αλήθεια ότι δεν συμαζευτήκαμε καθόλου... :P

    Ελπίζω να ξανασυναντηθούμε hurrah και να έρθει και ο Αντρέας την επόμενη φορά... whistling



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Σαβ Απρ 16, 2011 5:19 pm

    Πω, δεν υπάρχει, ΜΙΛΑΣ ΚΙΟΛΑΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ;;;;;
    Αν δεν ήταν τόσο έμ ντί ο so-NOT-seirious Black θα του λεγα να σε μαζέψει λίγο χρυσό μου. Το εβιάν σου και σπίτια μας.
    Μου στέλνει πμ πριν από καναδυό μέρες η κοντή για να μου πει για το μίτινγκ και εγώ την σουτάρω κανονικά. Δεν ήμουν καλά red face
    Ο Πάνος που ναι και μέντιουμ μου τα ξέρασε όλα και έτσι καλώ Γεωργία και μου τα λέει. Έρχεται μία, Σύλια την λένε, εγώ ακουστά μόνο να την έχω και να ξέρω πως είναι; ήταν επιμελήτρια; Ακόμα και τώρα, ΔΕΝ ξέρω.
    Πάω γω τέλος πάντων να πάρω το 2 το λεωφορείο να πάω Cosmos για χάρη μίας κοπελιάς που δεν ξέρω ΚΑΝ Happy
    Από απόσταση 20 μέτρων τώρα:
    Χρήστος: Αυτή μοιάζει με την Κόνι...
    Εγώ, μέσα μου: Α, να τοι. Με το ίδιο λεωφορείο θα πάμε.
    Και, βρε καλώς τα μας κλπ κλπ. Trivia, ο Αντρέας κοιμόταν και μετά μας έγραψε κανονικά.- erimi
    Στο λεωφ καλεί ο Πάνος, τον βρίζω, του το κλείνω. Καλεί ο Σίμος, ΔΕΝ τον βρίζω, προθυμοποιούμαι να του στείλω γύρο, ΔΕΝ δέχεται (erimi), το κλείνουμε.
    Βρίσιμο, κατεβαίνουμε από το λεωφ, βρίσιμο, δρόμο, ήλιος, ζέστη, βρίσιμο, κλασσικά.
    Την καλή μου την Σύλια την βρήκαμε στο τράβα και αρκούδα. Η αγνή και αμόλυντη και αμόλυβδη Γεωργία ούτε αγκαλιά δεν της έδωσε η σκύλα erimi
    Τι θα γινόταν καλό μου, θα λερωνόσουν; snob
    Εντωμεταξύ οι φάτσες μας να ναι:
    Γεωργία: Very Happy
    Εγώ: Very Happy
    Σύλια: Very Happy
    Χρήστος: sweatdrop smiley

    Oh god,:P ε, και μετά της λέω γω: Άραξε και πάρτο όλο στην πλάκα. Ό, τι και να πω. Πεινάς;
    Σύλια: Ε, λίγο...
    Ε:Κρέας τρώς;
    Σ:Ε, όχι...
    Ε:Θα σου μάθουμε εμείς.
    Κλασσικοί φαγάδες πλακώσαμε στα πιτόγυρα. Η Γεωργία να τρώει σαν την Ελισάβετ την Α ο Χρήστος να μου χει πάρει μία πιατάρα ΝΑ με το συμπάθειο πλας γύρο, σε πέντε λεπτά εγώ είχα τελειώσει και του τρωγα το κρέας evil γιατί πατάτες δεν άφηνε crying

    Kαι για να σου πω κοντή, δεν σου φαγα τον γκόμενο, εσύ είσαι κομπλεξικιά-κοκκέτα-νεοελληνίδα και ντεμέκ άνετη! Mad
    Άλλωστε τι να τον κάνω τον γκόμενό σου; Άχρηστος δεν είναι; Είχα την εντύπωση ότι για αυτό τον διάλεξες pensive

    Η Σύλια το καλό μου που είναι τόσο γλυκιά και όμορφη, μία μικρότερη εκδοχή ΑΥΤΗΣ εδώ (εντωμεταξύ δεν έχω πετύχει φώτο της εδώ pensive ) τελικά έφαγε μία κρεπίτσα ενώ πέσαμε σε δύο ποδοσφαιριστές του άρη. Μέχρι και το κόσμος σκουλήκια γέμισε όμως erimi


    Πάνο, ΔΕΝ είμαι η μόνη που δεν καταλαβαίνει λέξη από όσα λες. Εγώ κι αν έχω μάρτυρες.-

    Όποιος έχει πάει φρέτζιο θα με καταλάβει: κύπελλο νο 4 παγωτό φίλε. Ηδονή. ( Φον Νάηκους, έχασες την επανάληψη του επισοδίου με το παγωτό βανίλια στο κέντρο όταν βγήκαμε :P)

    Και εδώ οφείλω να πω πως αυτή που διασύρει δεν είμαι εγώ, αλλά η αγνή και αμόλυντη που μας το παίζει φοιτήτρια θεολογίας και στον δρόμο του θεού! Το τσουτσέκι erimi Βιβλίο για το σαικς πήρε και είδε, για τις παραξενιές, και τα διάβαζε και δυνατά μπροστά στο 14χρονο το συλιάκι μας ti?
    Εγώ της έμαθα χιούμορ μωρή ακόλαστη, εσύ της έμαθες... άντε μην πω.:P
    Και μην σε ξαναδώ σε πάγκο με βιβλία, θα μαλώσουμε =/ Άρλεκιν και πολύ σου είναι, ναι; Happy

    Και σόρι, ΠΟΥ να μιλήσω σοβαρά με σένα και τον άλλον τον σκυλά που κουβαλάς; Αναρωτήσου λίγο roll

    Το νερό από το βίλατζ μύριζε σαν κάτουρο, οπότε για να φύγει η γεύση σουφρώσαμε από ένα κουλουράκι :P
    Α, είδαμε και το κεφάλι του βόλντι με κόκκινα μάτια και να καταριέται, το φέηλ του αιώνα hurrah
    Και μετά έγινε το πιο απροσδόκητο...













    ...η Σύλια ξέρει να διακτινίζεται.-
    Εξαφανίστηκε τόσο γρήγορα, γιατί τελικά είχαμε αργήσει και την χαιρετήσαμε από το τηλέφωνο Razz
    Πάντως παιδιά, αν θέλετε να μάθετε περί διακτινισμού, στη Σύλια να πάτε. Τύφλα να χει αυτός ο τάικρος πως τον λεν.


    Αγνή και αμόλυντη έγραψε: και μείναμε οι 3 μας... \\\\\\\\\\
    Και μετά μας λες πως θέλω να σου κλέψω τον γκόμενο. Ε ρε διαστροφήηη evil


    Για το τέλος, 2 πράματα:

    1. Αντρέα, σε μισώ, αλλά να ρθεις την άλλη φορά για να φας ξύλο, ναι;
    2. Η Σύλια είναι πολύ γλυκό κορίτσι και έχει και γούστο στα βιβλία: I am no 4 και μάλιστα στα αγγλικά. crying
    Και έχει σχεδόν ΤΕΛΕΙΑ προφορά erimi
    Και μην αφήνεις την κακομαμημένη απόπάνω να σε διασύρει και να σε κομπλάρει με τα δικά της αναγνωστικά γούστα! Άη λαβ γιού! oh!

    SOS EDIT!
    Χ=Χρήστος
    Γ=Γεωργία

    Χ=[...]Ναι, σαν τον Ντοστογιέφσκι, που έγραψε την λίμνη των κύκνων...
    Εγώ= ti? ti? ti?
    Χ=Ή ο Τσαϊκόφσκι ήτανε mouble mouble ... ένας ρώσσος ήταν πάντως giveup
    Γ=Ο Μπαχ δεν έγραψε την λίμνη των κύκνων;
    Ε= {faint}







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Σαβ Απρ 16, 2011 5:46 pm

    ti? ti? ti?

    Πόσο ακόμα μπορεί να με θάψει κάποιος μπροστά στα -πανέμορφα- μούτρα μου...??? sweatdrop smiley

    1.ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΚΟΝΤΗ Mad Κοίτα ποιά μιλάει για ύψος. snob
    2.Το βιβλίο που διάβαζα ήταν άκρως διδακτικό, εντάξει...??? Είχε όλες τις ερωτήσεις που οι άνθρωποι ντρέπονται να ρωτήσουν στους γιατρους..!!!
    3.Ας τους ρωτήσουμε όλους εδώ μέσα ποιά απο τις 2 μας πιστεύουν ότι διαφθείρει πιο πολύ τα αθώα παιδιά του κόσμου. Cool
    4.Είσαι μεγάλο τσόκαρο μωρή. oh!



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 29
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Σαβ Απρ 16, 2011 6:43 pm

    Amycus έγραψε:
    Θέλω να τονίσω πως δεν υπήρξαν διαρροές απο το team στους επιμελητές!!!
    Σ' αγαπάω. rofl rofl rofl rofl

    Morgan le Fay έγραψε:SOS EDIT!
    Χ=Χρήστος
    Γ=Γεωργία

    Χ=[...]Ναι, σαν τον Ντοστογιέφσκι, που έγραψε την λίμνη των κύκνων...
    Εγώ= ti? ti? ti?
    Χ=Ή ο Τσαϊκόφσκι ήτανε mouble mouble ... ένας ρώσσος ήταν πάντως giveup
    Γ=Ο Μπαχ δεν έγραψε την λίμνη των κύκνων;
    Ε= {faint}

    ti? ti? ti? ti? ti?
    Αν ήμουν σε αυτή τη συνάντηση, θα βλέπατε μία Λίζα να αυτοκτονεί. erimi





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 2w13
    C. Addicts for the win.
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Σαβ Απρ 16, 2011 7:04 pm

    Συμπληρώνω στο παραπάνω ποστ μου
    5.ΚΟΨΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΩΓΩ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ, ΟΚ...??? vrisimo

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Hula_by_CallmeBinkyΓΩΓΩ Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Hula_by_CallmeBinky

    Koίτα τι συμπλήρωσε η βάρβαρη για να μας διασύρει πανφορουμιακώς...Cool
    Τελικά ποιός έγραψε την λίμνη των κύκνων...? pensive

    Να συμπληρώσω επίσης ότι η Κωνσταντίνα το παίζει και πολύ ποιότητα και μου την δίνει.. snob



    Περιμένουμε και τις εντυπώσεις της Σίλιας... Razz



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Απρ 17, 2011 12:32 am

    η λιμνη των κυκνων γραφτηκε απο τον πιοτρ ιλιτς τσαικοφσκι


    Λοιπον οπως ισως να γνωριζετε ειχαμε κι εμεις μύτινγκ εδω κατω!

    Ημασταν εγω, η Εμυ, η Μυρτω, η Εκατη, η Ελίζα, η Νικολ, η Ρεα, ο (Θανα)Σακης και ο Fonikos21.


    ειχαμε πει λοιπον να συναντηθουμε στις 5.30 στο Συνταγμα. εγω εφτασα πρωτη (πως το παθα?) και καθομουν απέξω απο τη σταση μπας και ερθει κανενας. Λιγο αργοτερα ηρθαν οι αδερφουλες Μυρτω και Εμυ. Αγκαλιαστηκαμε φιληθηκαμε σταυρωτα σαν τις κουμπαρες ειπαμε τα νεα μας και περιμεναμε και τους αλλους. Μετα ηρθε η Ρεα παλι αγκαλιες φιλια κτλ Ακολουθησαν Εκατη, Νικολ, Νικος και Θανος (η σειρα εμφανισης μπορει και να μην ηταν αυτη) χαιρετηστηκαμε συστηθηκαμε με την Νικολ και μετα περιμεναμε την Ελιζα η οποια θα αργουσε κανα τεταρτακι. τελικα κατα τις 6.30 ειχαμε μαζευτει ολοι οποτε μπορουσαμε επιτελους να αφησουμε την ευχαριστη μουσικη ατμοσφαιρα της γενοκτονιας των αρμενιων και να παμε σε καμια καφετερια (Starbucks). Καποια στιγμη η Ρεα με την Εμυ μας εγκατελειψαν που πηγαν δεν ξερω και μαλλον δεν θα μαθω ποτε μου...φτασαμε που λετε στα Σταρμπακζ και φυσικα παλι δεν χωραγαμε! τελικα πηγαμε σε μια αλη καφετερια της οποιας το ονομα αυτη τη στιγμη δεν ευαρεστειται να κανει την εμφανιση του στη μνημη μου :P
    Εκει θαψαμε, μιλησαμε, γελασαμε, πηραμε τηλεφωνο καποιον κυριο που γιορταζε σημερα και εκει που του λεγαμε χρονια πολλα ολοι μαζι με ανοιχτη ακροαση μια ψυχη ειπε το ασμα "Να ζησεις... ". Βεβαια το κινητο της εμυς μας προδιδε λιγο και δεν ακουγαμε στην ανοιχτη ακροαση οποτε τελικα του τα ειπαμε και ξεχωριστα! κατα τις 8.30 9παρα φυγαμ,ε απο κει και πηγαμε στο μηχανημα του σατανα ομως δεν ανεβηκαμε γιατι εβρεχε. Καπου εδω αποχαιρετησαμε την Ρεα. Μετα κατευθυνθηκαμε στα γκουντιζ να σαβουριασουμε τιποτα εκει μας αποχαιρετησαν και η νικολ με την ελιζα. Οι εναπομειναντες παραγειλαμε, φαγαμε και πηγαμε στο μετρο μοναστηρακιου. εκει μας αποχαιρετησε και η Εκατη που πηρε το τρενο.


    Χαιλαιτς:
    τα σακουλακια με τη ζαχαρη που τα ξεσκισαμε
    το τηλεφωνημα στον Λαζαρο
    η ομπρελα μου που ανακηρυχθηκε φονικο οπλο γιατι ειναι λιιιγο εκτεθειμενα τα σιδερα :P
    η αποτυχημενη προσπαθεια εμου και της εμυς να μυησουμε τον FoNiko21 στην μαγεια του Αριστοτελη

    και τωρα για τα καινουρια προσωπα
    την Νικολ για καποιο λογο την κατασυμπαθησα!
    με την ελιζα δεν μιλησα ιδιαιτερα αλλα μου φανηκε συμπαθητικη
    την εκατη επισης την κατασυμπαθησα
    οι υπολοιποι θελω να ξερετε οτι σας μισω! In Love




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Helena Ravenclaw
    Helena Ravenclaw
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 10829
    Ηλικία : 678
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Itʼs not just that she makes him a better person. Damon challenges her, surprises her. He makes her question her life, her beliefs. Damon is either the best thing for her or the worst.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Helena Ravenclaw Κυρ Απρ 17, 2011 12:46 am

    Πριν περίπου 2 ώρες τελείωσε το σημερινό μίτινγκ. oh!

    Αφού εγώ και η Έμυ aka Amelia Blackfoot Razz φτάσαμε στο Σύνταγμα όπου ήταν η συνάντηση κάναμε ένα γύρο και είδαμε τη Μαρία - Imperio.

    Σημείωση:Μοιράζανε αγκαλιές όταν φτάσαμε. :P

    Μετά ήρθε η Ρέα.Με αιφνιδίασε γιατί με αγκάλιασε από πίσω και νόμιζα ότι ήταν τα παιδιά για Free Hugs. Razz Αφού το κατάλαβα εμφανίστηκε και η Νικόλ! 😂
    Κατέβηκαμε στο σταθμό να δούμε αν είχαν έρθει και οι υπόλοιποι να χάσουμε τη Μαρία αλλά τη ξαναβρήκαμε. Laughing
    Ανεβήκαμε πάλι και λέγαμε ότι τα παιδιά είχαν αργήσει. ti?

    Έπειτα βλέπουμε το Νίκο και την Εκάτη. bounce Και μετά από λίγο ήρθε και ο Θάνος.Η Ελίζα άργησε λιγάκι λόγω ΗΣΑΠ αλλά την περιμέναμε λιγάκι. awesome

    Είχαμε υποσχεθεί να πάμε Starbucks αλλά δεν μας βγήκε (πάλι). Κατά της διαδρομής μας προς τα SB η Ρέα κάπου πήγε την Έμυ που δεν ξέρω (ακόμη).Άρχισε να ψιχαλίζει τότε ( crying ) και η Μαρία έβγαλε την ομπρέλα της - φονικό όπλο. Razz

    Τέλος πάντων πήγαμε σε μία άλλη καφετέρια και καθίσαμε για mouble mouble πολύ ώρα. Razz
    Συζητήσαμε περί ανέμων και υδάτων,πήραμε τηλ. τον Λάζαρο να του πούμε Χρόνια πολλά- το βάζει σε ανοιχτή ακρόαση η Έμυ και ενώ όλοι λέμε Χρόνια πολλά η Νικόλ άρχισε το τραγουδάκι Να ζήσεις...- και αρχίσαμε να παίζουμε (Ρέα,Μαρία,Εγώ) με τις ζάχαρες. :P

    Σπόιλερ:

    Πήγαμε στο Μοναστηράκι μετά αλλά λόγω βροχής δεν ανεβήκαμε στη Παγίδα του Σατανά. plz
    Χωρίς τη Μάρσυ η ΠτΣ δεν είναι ίδια. plz
    Μετά βγάλαμε φωτογραφίες (εμένα και τη Ρέα φωτογραφία μόνες μας δεν πρόκειται να μας βγάλετε erimi ) ανεβήκαμε σε κάτι σκαλάκια με τη Ρέα και ο Νίκος προσπαθούσε απεγνωσμένα να μας βγάλει φωτογραφία. Laughing Μετά όμως τους πείσαμε να ανεβούν κι εκείνοι να βγάλουμε φωτογραφίες γιατί εμείς μόνες μας δεεεεεεν. hehe

    Αποχαιρετήσαμε τη Ρέα ( bye ) και πήγαμε προς Goody's μεριά. Razz Όταν παραγέλναμε η Ελίζα και η Νικόλ μας αποχαιρέτησαν και μείναμε η Μαρία,Εκάτη,Έμυ,εγώ,ο Θάνος και ο Νίκος.Φάγαμε και όταν μιλούσατε πρέπει να παραδεχτώ ότι δεν άκουγα τίποτα λόγω της μουσικής. [angel]
    Τέλος,πήγαμε πάλι στο σταθμό και χωριστήκαμε. crying
    Η Εκάτη πήγε από ΗΣΑΠ και οι υπόλοιποι από Μετρό.Στην επόμενη στάση όμως τα παιδιά κατέβηκαν και κάπου εκεί τελείωσε αυτό το μίτινγκ. lighter hippie


    Εντυπώσεις! Cool

    Ελίζα: Ήσουν κάπως σοβαρή - μαζεμένη αλλά πολύ πολύ συμπαθητική. I love you (το γυαλί φταίει καλή μου erimi )
    Άντε με το καλό να σε πετύχω καμιά φορά! hurrah

    Νικόλ: Σε τρε-λο-συ-μπά-θη-σα! :blasé:
    Jate μου (με προφορά Cool) είσαι πολύ ζωντανό κορίτσι και με χιούμορ! 😂


    Σας μισώ όλους αλλά πιο πολύ τη Ρέα. wihu tongue


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Helena Ravenclaw στις Κυρ Απρ 17, 2011 6:52 pm, 2 φορές συνολικά
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Απρ 17, 2011 12:49 am

    ελα ρε γιατι την εδωσες ετσι στεγνα τη Νικολ? Razz Αμα μαθεις που πηγανε πες και σε μενα! :P




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Helena Ravenclaw
    Helena Ravenclaw
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 10829
    Ηλικία : 678
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Itʼs not just that she makes him a better person. Damon challenges her, surprises her. He makes her question her life, her beliefs. Damon is either the best thing for her or the worst.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Helena Ravenclaw Κυρ Απρ 17, 2011 12:51 am

    Imperio έγραψε:ελα ρε γιατι την εδωσες ετσι στεγνα τη Νικολ? Razz Αμα μαθεις που πηγανε πες και σε μενα! :P

    Πού πήγε η Ρέα με την Έμυ?
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Απρ 17, 2011 12:52 am

    ναι!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Κυρ Απρ 17, 2011 2:13 am

    Αγαπώ:

    @Ρέα
    @Έμυ
    @Νικαλάκη
    @Μαρία
    @Θάνο
    @Μυρτώ
    @Εκάτη
    @Νικολέτα
    @Ελίζα

    hurrah
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Κυρ Απρ 17, 2011 1:27 pm

    ^ SS blowkiss

    Μόνο τη Νικόλ είδα πρώτη φορά και έχω να δηλώσω πως τα σπάει! Είναι τόοοσο καλούλα και τόοοσο γλυκιά που δε γινόταν να μην τη λατρέψω! I love you

    Μυρτώ θα τα ξαναπούμε σύντομα εμείς οι δύο. lighter







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    FoNikos21
    FoNikos21
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 39937
    Ηλικία : 33
    Location : In the land of the morning star. Please, send me an angel...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: If you like me, raise your hands. If you don't, raise your standards! B)

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FoNikos21 Κυρ Απρ 17, 2011 5:10 pm

    Ίσως ένα από τα καλύτερα meetings στα οποία έχω δώσει το παρών Very Happy


    Καήκαμε, γελάσαμε, θάψαμε, γίναμε (κλασσικά) ρεζίλι, είχαμε τα fails μας και γενικότερα το κλίμα είχε κάτι το μαγικό παρεϊστικο oh!


    Θάνο είσαι ρισπέκτ, σε πάω με χίλια Very Happy
    Ρεάκι σε μισώ, είμαι ο πιο άκαρδος πατέρας του κόσμου και "Ναι, ο μπαμπάς δε σ' αγαπάει!" Cool
    Έμυ και Μυρτώ είστε γλύκες, όμως παραμένετε αρκετά "συγκρατημένες" ακόμα hoho
    Ελλιζάκι πολύ χάρηκα που σε ξαναείδα blowkiss
    Μαράκι σε συμπαθώ πάρα πολύ, αλλά αν συνεχίσεις τα περί Αριστοτέλη θα πέσουν ξεγυρισμένες ασυγχώρητες Laughing
    Εκάτη "Superwoman" λατρεύω το χιούμορ σου και το ξέρεις hurrah
    Και η νέα φατσούλα... Νικόλ! Αξιαγάπητη απλά! Ένιωσα λες και την είχα συναντήσει και σε παλαιότερα meetings! Ρισπέκτ στην ευχή για το Λάζαρο και, φυσικά, στη χρονομηχανή σου lighter



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 29l0fma
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Απρ 17, 2011 5:38 pm

    με απειλειτε Νικολαε?




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    FoNikos21
    FoNikos21
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 39937
    Ηλικία : 33
    Location : In the land of the morning star. Please, send me an angel...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: If you like me, raise your hands. If you don't, raise your standards! B)

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FoNikos21 Κυρ Απρ 17, 2011 5:40 pm

    Imperio έγραψε:με απειλειτε Νικολαε?


    Υοu didn't show mercy and I won't sit with crossed the arms hippie ( Shocked )



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 29l0fma
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Απρ 17, 2011 5:52 pm

    we didn't really force you to listen to us dear!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29778
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Κυρ Απρ 17, 2011 6:07 pm

    Έχω να δηλώσω ότι θα κάνω όσα μύτινγκ χρειαστούν μέχρι να πέσει αυτό το μπάν για το οποίο τόσο πολύ έχω παρακαλέσει.Και μετά ας με βάλετε και στο Γκρίφιντορ,κουβέντα δεν θα πω. Laughing

    Πόσο υπέροχα ήταν χθες... oh!

    Ακούσαμε αρμένικο dance,κοντέψαμε να τηλεφωνήσουμε ότι βάλαμε βόμβα στα Στάρμπακς μπας και βρούμε επιτέλους θέση,απο Σύνταγμα πήγαμε Μοναστηράκι και απο Μοναστηράκι Ερμού για να κάτσουμε κάπου,καταστρέψαμε τα αποθεματικό σε ζάχαρες της καφετέριας,φτιάξαμε γκανάς ζάχαρης με γεύση νες και σοκολάτα,κυνηγήσαμε την Ρέα να βγει φωτογραφία...

    Κοντολογίς περάσαμε 4 εποικοδομητικές ώρες. awesome

    Καινούργιο μέλος που γνώρισα η Νικόλ.Και μπορεί την ώρα που όλοι φωνάζαμε στον Λάζαρο "χρόνια πολλά" να τραγούδησε το γνωστό "να ζήσεις Λάζαρε και χρόνια πολλά...",η Νικόλ όμως δεν πτοείται.Πολύ συμπαθητικό παιδί και με ωραίο χιούμορ,ήταν λες και την είχαμε συναντήσει ξανά.Θα μας ξανάρθεις,ναι; awesome

    Ελάτε τώρα,τι να πω για τα άλλα παιδιά; Φιλλλαράκια σε λέω!! Laughing



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Gg10
    Helena Ravenclaw
    Helena Ravenclaw
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 10829
    Ηλικία : 678
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Itʼs not just that she makes him a better person. Damon challenges her, surprises her. He makes her question her life, her beliefs. Damon is either the best thing for her or the worst.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Helena Ravenclaw Κυρ Απρ 17, 2011 6:21 pm

    dREAm Girl έγραψε:

    Μυρτώ θα τα ξαναπούμε σύντομα εμείς οι δύο. lighter

    FoNikos21 έγραψε:
    Έμυ και Μυρτώ είστε γλύκες, όμως παραμένετε αρκετά "συγκρατημένες" ακόμα hoho

    Πατέρας κι κόρη. Τα ίδια γονίδια. suicide
    Sylvie Lovegood
    Sylvie Lovegood
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 15673
    Ηλικία : 26
    Location : Bon Temps
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μωρέ ποια ηθική και ποια αξιοπρεπεία....Τα μόνα χαρακτηριστικά που σε καθιστούν άνθρωπο, κατ εμέ, είναι η ειλικρίνεια κι η αυθεντικότητα.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Κυρ Απρ 17, 2011 9:18 pm

    Andromeda Black έγραψε:Συμπληρώνω στο παραπάνω ποστ μου
    5.ΚΟΨΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΩΓΩ ΜΕ ΦΩΝΑΖΟΥΝ, ΟΚ...??? vrisimo

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Hula_by_CallmeBinkyΓΩΓΩ Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Hula_by_CallmeBinky

    Koίτα τι συμπλήρωσε η βάρβαρη για να μας διασύρει πανφορουμιακώς...Cool
    Τελικά ποιός έγραψε την λίμνη των κύκνων...? pensive

    Να συμπληρώσω επίσης ότι η Κωνσταντίνα το παίζει και πολύ ποιότητα και μου την δίνει.. snob



    Περιμένουμε και τις εντυπώσεις της Σίλιας... Razz
    Tι να πω κι εγώ η καημένη? Razz

    Λοιπόν, λοιπόν...Όταν τους είδα εγώ αμέσως κατάλαβα ποιοι ήταν, αλλά αυτοί με αναγνώρισαν στο τελευταίο μέτρο. erimi
    Και αμέσως με πήγαν για φαγητό, ενώ η Κόνι προσπαθούσε να με πείσει να λέω την Γωγώ Γεωργία κι εγώ προσπαθούσα να την πείσω για το αντίθετο. Razz
    Μόλις αποφάσισαν από ποιο μαγαζί θα έπαιρναν να φάνε, πιάσαμε ένα πολύ καλούλι τραπεζάκι[ :P ] και εγώ καθόμουν και περίμενα να τελειώσουν για να με πάει η Κόνι για κρέπα. Razz
    Εντωμεταξύ είχαμε και μια πολύ χαμένη συζήτηση περί στομαχίων. :P
    Και όταν, με το καλό, με πήγε η Κόνι σε μία κρεπερί, συναντήσαμε απέξω 2 παίχτες του Άρη και ανάμεσα στο πλήθος που τους περικύκλωσε ήταν μερικοί συμμαθητές μου. Κι η Κόνι έπιασε έναν και κάτι του είπε. erimi Και ήταν εκεί και ο ..... ,ο οποίος με κοιτούσε με ένα ύφος: wtf2 . erimi [τι μου έκανες ρε Κόνι. Razz ]
    Μόλις τελείωσα με την κρεπίτσα μου πήγαμε για παγωτό και μετά στα Public, από τα οποία μας έδιωξαν επειδή μπήκαμε μέσα με τα παγωτά. Razz
    Έτσι εμείς πήγαμε μια βολτίτσα στα μαγαζιά και μετά επιστρέψαμε. Razz
    Βρήκαμε κάτι τέλεια βιβλίααα oh! Δεν μπορούσα να αποφασίσω ποιο να πάρω. Razz Στο τέλος πήρα το I am number 4! In Love
    Το τι άκυρα βιβλία πήρε να δει η Γωγώ δεν λέγεται. Razz
    Βρήκε κι ένα πολύ.....εμ....πως να το περιγράψω? Razz , το οποίο ο Χρήστος την ανάγκασε να μην αγοράσει. erimi
    Στο τέλος πήγαμε να πιει η Κόνι νερό και με πήρε τηλέφωνο η καθηγήτρια για να μου τα ψάλει που είχα αργήσει. Razz [το λεωφορείο είχε φύγει και μετά επέστρεψε επειδή κάποιος ρώτησε: Η Σύλια που είναι?] Razz Και αναγκάστηκα να αποκαλύψω το μεγάλο μου μυστικό, πως μπορώ να διακτινιστώ Razz. Σε 2" βρισκόμουν στην πίσω έξοδο. Razz
    Το κακό είναι πως δεν πρόλαβα να αποχαιρετήσω τα παιδιά crying Αλλά μπορεί να βγει και σε καλό, γιατί αφήσαμε εκκρεμότητες, οι οποίες πρέπει να ολοκληρωθούν σύντομα. oh!


    Για την Γωγώ και την Κόνι ένα έχω να πω: Θ-Ε-Ε-Σ.-
    Για τον Χρήστο: Να μιλάς περισσότερο. erimi Razz

    Αυτά τα ολίγαααα!!!Ευχαριστώ πολύ, γεια σας! invisibility cloak



    Yes i Am a Shadowhunter
    Demons beware

    ΜΜΚΓΘ:

    We love Zeus
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 3 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Δευ Απρ 18, 2011 12:01 am

    Ήρθα, ήρθα. Cool

    Λοιπόν, και ναι, χτες ήταν ακόμα ένα φανταστρουμφικό meating, περάσαμε εξαίσια για ακόμα μια φορά. hurrah

    Είναι χαρακτηριστική, οφείλω να ομολογήσω, η συνεννόησή μας αφού αλλού είμαστε και αλλού ψαχνόμαστε κάθε φορά στο ραντεβού αλλά δε βαριέσαι. :P

    Αφού, τέλος πάντων, συγκεντρωθήκαμε, αναχωρήσαμε για τις καφεδιές μας. Τα Starbucks δεν μας καταδέχτηκαν για ακόμα μια φορά so καταλήξαμε σε μία καφετέρια στο Μοναστηράκι-μεριά.
    Και ναι, δε θα σας πούμε που πήγαμε η Ρέα κι εγώ, να σκάσετε. evil

    Μιλήσαμε για ό,τι μπορείτε να φανταστείτε, παλιμπαιδίσαμε, πήραμε τηλ. τον αναστημένο (Νικόοολ Laughing ) και μετά πήγαμε για φώτοζ. awesome

    Φάγαμε και στα γκούντιζ αργότερα και μετά σπιτάκι μας. :P

    Γενική εντύπωση. Keeps getting better. hurrah

    Για τις νέες φάτσες τώρα. Cool

    Νικόλ: Πρώτον, αγαπώ τη χρονομηχανή σου. In Love
    Δεύτερον, είναι ένα συμπαθέστατο πλάσμα, ακόμα και με το που θα σου μιλήσει. Θα μας ξανάρθεις, δε το συζητώ. Razz

    Ελίζα: Ο ορισμός του "Τι μικρός που είναι ο κόσμος". Τελικά είμαστε γειτονάκια. :P
    Αν και λίγο μαζεμένη, έχει χιούμορ και πολύ ευχάριστη σαν παρέα. Και θέλω να τα ξαναπούμεε. awesome


    Για τα άλλα παιζάκια, για άλλη μια φορά σας σιχάθηκα.- matakia

    Περιμένω εναγωνίως το reunion για την ταινία, καμμένα μου. bounce



    edit: Έχω την αίσθηση ότι έχω ξεχάσει κι άλλα facts αλλά τέεελος πάντων. Razz

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Ιουλ 15, 2024 9:46 am