.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Ernest Flitwick
    Ernest Flitwick
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 1995
    Ηλικία : 28
    Location : Θεσσαλονίκη
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Ernest Flitwick Τετ Μάης 18, 2011 9:28 pm

    Θα πρεπει οντως να περασατε υπεροχα!!!
    Σιμο, πού μένεις;
    Βασικα, ετσι οπως τα λες, ακομα και απο το φορουμ μπορει να κανεις να σας περασει για ερωτευμενο ζευγαρακι (του γιατρου βεβαια, και οι δυο)....
    Κοννι, σε εμας γιατι δεν κουβαλουσες τετραδιο για να σε βρισουμε???
    Η ζωγραφια ειναι αυτη που υπαρχει στο fb...?
    Κοννι, αυτος ο Σίμος είναι που μου μοιαζει...?

    Αυτα. Laughing

    Θα ξανασχολιασω και αργοτερα (μαλλον)



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 67851282

    This world is rotten
    Σπόιλερ:


    Θα πάρω τον Huffly...
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Hhh11
    SiMoS
    SiMoS
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 18162
    Ηλικία : 30
    Location : Εκεί που όλα ειν' ωραία...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από SiMoS Τετ Μάης 18, 2011 11:40 pm

    Ernest Flitwick έγραψε:Θα πρεπει οντως να περασατε υπεροχα!!!
    Σιμο, πού μένεις;
    Βασικα, ετσι οπως τα λες, ακομα και απο το φορουμ μπορει να κανεις να σας περασει για ερωτευμενο ζευγαρακι (του γιατρου βεβαια, και οι δυο)....
    Κοννι, σε εμας γιατι δεν κουβαλουσες τετραδιο για να σε βρισουμε???
    Η ζωγραφια ειναι αυτη που υπαρχει στο fb...?
    Κοννι, αυτος ο Σίμος είναι που μου μοιαζει...?

    Αυτα. Laughing

    Θα ξανασχολιασω και αργοτερα (μαλλον)
    Μένω στο Βόλο... Razz
    Γουατ; Μη μου λες τέτοια... Πάνω που έλεγα να κάνω κανα ποστ παραπάνω μου χαλάς τα σχέδια. Razz
    Έχω την εντύπωση οτι πάντα το κουβαλάει μαζί της... Απλά δεν έψαξες την τσάντα της. Razz
    Ναι.
    Ναι, ή τουλάχιστον έτσι λέει. Εγώ ομοιότητα δε βρίσκω. Razz

    Εκείνα... Laughing Razz




    The Composer
    C.Addicts United
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Δευ Μάης 23, 2011 6:06 pm

    Υπάρχουν κάποια πόιντ στα οποία ο κομπλεξάρας υπερβάλλει, ενώ σε άλλα ψεύδεται, απλά.-
    α)Δεν σου όρμησα. Εσύ ήσουν κομπλεξικός και έμενες τελείως άκαμπτος.-
    β)Ήσουν στου διαόλου τη μάνα, μην μιλάς καν.
    γ)Όχι, αμηχανία χαρακτήριζε εσένα για τα πρώτα 20 λεπτά. Εγώ στο δίλεπτο σε έβριζα ήδη.
    δ)Κόφτο με τον ΛΠ γιατί και στα 2 μίτινγκ μου θελες να ανέβεις τέτοιο ψώνιο που σαι και ήξερα πως ήταν κλειστά και στο λεγα.
    ε)Συγγνώμη; Δική μου ιδέα ήταν να κάτσω με πλάτη σε σένα και με αντέγραψες, ντεμέκ θυμωμένε, άντε μην εισηγηθώ να διαγραφείς, νταξ;
    στ)Χαχαχαχαχαχαχαχα rofl , έλα αγορίνα μου, φαίνεται πως την πίνεις την κόκα, σε έχουν πάρει όλοι χαμπάρι Happy
    ζ)Και δεν σε παίρνει να μου την πεις ούτε για την ποιότητα ούτε για το περικάρπιο την στιγμή που εχτές βράδυ τα σπαγες στον και καλά άρχοντα νότη μην ξεράσω sick Και όσο για το περικάρπιο, όλο βλακείες πετάς. Το έβγαλα με παζάρια, για να μου δώσεις και συ κάτι, αλλά ούτε θυμάμαι τι ζήτησα :P Θυμάμαι όμως πως όταν δεν κοιτούσες, σε έβγαζα φώτο, κομπλεξάρα evil
    η)
    αλλά αφού είδε οτι εγώ δε μασάω μου
    που να μασάς αγόρι μου, ούτε σούπα δεν κατεβάζεις. Και μου λες και για συναίσθημα, αφού έλιωνες να έχεις τέτοια κολλητή, ούτε στα όνειρά σου δεν υπάρχει τέτοιο πλάσμα και τώρα νιώθεις να ζεις σε μια ουτοπία. Οπότε μούγκα, είμαι θεά, είσαι μηδέν Happy
    θ)Έκανες κυριολεκτικά ΜΙΑ ώρα να βρεις τι θα γράψεις. Το σχεδιάκι ωστόσο ήταν γαμάτο In Love In Love Lacing fingers red face
    ι)Μας πέρασαν για ζευγάρι γιατί 1) μου την έπεφτες, 2) με κουτούσες με όλο τον έρωτα που χεις μαζέψει για μένα και 3) είναι μεγάλοι, το μυαλό τους μόνο εκεί πάει, μηη βλέπεις εμάς τα αθώα παιδάκια, που μας βρήκαν μικρά και μας παίζουν hurrah
    ια)Σε αυτό το σημείο να πω πως όλη την ώρα πετούσα ατάκες από κομμάτια, εκείνος τα πιανε αμέσως και τραγουδούσαμε μαζί με συγχρονισμό κιόλας :P Αν και βέβαια γω παραμένω φωνάρα και εσύ, Σίμο μου, ΜΗΔΕΝ Happy
    ιβ)
    δε φοβάται να φωνάξει σχετικά με τις επιδόσεις μου, αλλά και τις ορέξεις της...
    αυτό συνέβη ΠΡΙΝ, εκεί που σε πέταξα στην θάλασσα και σε έβγαλα μετά :P Και μάλιστα εγώ οφείλω να ομολογήσω πως είσαι χλεχλές γιατί δεν έχεις κότσια. Ούτε κάτι άλλο δεν έχεις, και είσαι και επίπεδος από πίσω, ακούστε κυρίες του φόρουμ που μας το παίζει και αρσενικά :P Ίσα ρε τσακ μπας, θα σ πέσουν τα @@ hurrah
    ιγ)Ψώνιο ναι, είσαι, αλλά είχες τρελό κόμπλεξ με την δωδεκάρα κάμερά μου, αναρωτιέμαι γιατί :P
    ιδ)Για το ανθοπωλείο ούτε γω λέω γιατί πέρα από την ερωτική εξομολόγηση έκανες κι άλλα :P Και πέραν αυτού, ήταν η γιορτη της μητέρας, πήρα λουλούδι στη μάνα μου giveup
    ιε)Τέλος, να πω πως φώτο θα ποστάρω γιατί υπάρχουν κι άλλες που δεν έχετε δει, αλλά έχω να προσθέσω και κάτι τελευταίο: Αγόρι μου, τι πρόβλημα έχεις με την ανθρώπινη επαφή; Στην νέα υιόρκη ζούμε, που αν σου αγγίξει το χέρι κάποια είναι σλατ; :P Νιώσε λίγο :P

    Επίσης οντως καλέσαμε την αξιοπρεπέστατη μαρία που έβαλε στην θέση του τον Σίμο.- Και για να σου πω, στα Med μου χρωστούσες να ντυθείς με σώβρακα ντεμέκ αντρικά, αλλά νταξ, το παρατώ γιατί δεν έχεις κότσια :P
    Αυτά, οφείλω να ομολογήσω. Περιμένω και για τα άλλα 2 μίτινγκς και τέλος, να πω στον σαράντη πως μοιάζετε με τον σίμο, απλά από το φόρουμ είμαι η μόνη π σας εχει δει και τους δύο Razz
    Και μην αφήνεις εντυπώσεις πως τάχα εσύ δεν ήθελες να με ξαναδείς, γιατί έτρεχες με τρία πόδια όταν σου είπα να συναντηθούμε :P







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    SiMoS
    SiMoS
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 18162
    Ηλικία : 30
    Location : Εκεί που όλα ειν' ωραία...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από SiMoS Δευ Μάης 23, 2011 6:19 pm

    α) Μου όρμησες! Μάρτυς μου το κοτοπουλάκι! Razz
    β) Πού σου είπαμε να έρθεις; Πού ήσουν; Βούλωτο! Razz
    γ) Σκεφτόμουν να την κοπανήσω... Ντρεπόμουν να σε κυκλοφορήσω, μωρή!
    δ)Εγώ στο 'λεγα οτι ήταν κλειστά!Β)
    ε) Λες ψέματα! εγώ γύρισα την πλάτη και μετά με αντέγραψες!
    στ) Ναι, την πίνω την κόκα. Αλήθεια... Razz
    ζ) Ο Νότης είναι Νότης! Και για να ξέρεις, για το Νότη ήρθα Σαλονίκη! Οκ;
    η) Γι' αυτό μου έλεγες οτι είμαι ο καλύτερος σου φίλος και ο,τι καλύτερο σου 'χει συμβεί; Είμαι Θεός, είσαι ΜΗΔΕΝ.
    θ) Άκουγα τη βροχή, οκ; Θενκς για το σχεδιάκι...
    ι)Εσύ μου την έπεφτες! Εσύ ήπιες μέχρι και από το ποτήρι μου!
    ια) Μετά απο ξενύχτι στον άρχοντα είναι λογικό να μη μπορώ να λαλήσω.. Razz
    ιβ) Το πρώτο σκέλος δε θα το σχολιάσω.. Σου είπα οτι έχω αλλού ο,τι λείπει από πίσω.Β)
    ιγ) Αφού δεν τολμούσα ούτε τις περαστικές να κοιτάξω, εσύ ΕΚΕΙ! Με την κάμερα... Bitch.
    ιδ) "Για να μη λες οτι δε μπορώ ούτε μια αφιέρωση να κάνω...".
    ιε) ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ! Είμαι απόμακρος... Δε φταίω εγώ.Razz

    Τα MED ήταν κλειστά αγαπητή... Και την επόμενη μέρα που περνούσαμε απ' έξω έτρεχες να πάμε στα πάμπλικ...

    Εγώ σου είπα να συναντηθούμε. Άχρηστη!
    10-14/6 που θα είμαι εκεί μην τολμήσεις να με πλησιάσεις.. -.-




    The Composer
    C.Addicts United
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουν 03, 2011 3:19 pm

    Ακόμα περιμένουμε για την 2η συνάντηση κύριε Mad
    SiMoS
    SiMoS
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 18162
    Ηλικία : 30
    Location : Εκεί που όλα ειν' ωραία...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από SiMoS Παρ Ιουν 03, 2011 8:03 pm

    Zacharias Smith έγραψε:Ακόμα περιμένουμε για την 2η συνάντηση κύριε Mad
    Και για την τρίτη; Razz
    Δεν πρόλαβα κύριε!
    Θα τις ποστάρω μαζεμένες μετά το 4ήμερο που θα έρθω... Razz




    The Composer
    C.Addicts United
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Κυρ Ιουν 05, 2011 4:42 pm

    Λοιπον, εντυπωσεις απο το χθεσινο μου μιτινγκ με τους Σλιθεριν awesome
    Περιττο να σας πω οτι φοβομουν να πλησιασω στη θαλασσα ti? :P

    Λοιπον ειχαμε συναντηση με τη Μαρια (Imperio) και την Κατερινα (The Guardian Angel) αλλα το τρενο αργησε και τελικα βρεθηκαμε 40 λεπτα αργοτερα.
    Ομως εγω την Κατερινα δεν την ηξερα, οποτε καθομουν και κοιτιομουν με μια κοπελα (που τελικα δεν ηταν αυτη) σε απεναντι παγκακια, και νρεπομουν να παω να την ρωτησω αν ειναι αυτη :P
    Οταν εφτασε η Μαρια, μετα τις αγκαλιες και τα φιλια, εγραψε σε ενα τετραδιο τα αρχικα HW και γυρνουσαμε στην πλατεια μηπως το δει η Κατερινα. Την πηραμε και τηλεφωνο, αλλα δεν το σηκωνε οποτε φυγαμε. Razz
    Καναμε βολτα οολο το κεντρο, πηγαμε σε ενα βιβλιοπωλειο και χαζευαμε τα παιδικα βιβλια και τα βιβλια μαγειρικης με κεκακια ( slurp ) και αφου ξελιγωθηκαμε πηγαμε και φαγαμε απο ενα κλαμπ στα Γκουντις! awesome
    Μιλησαμε μιλησαμε, γνωριστηκαμε καλυτερα, θαψαμε τοσο δα λιγακι, και μετα ξαναπηγαμε βολτα και μετα μιλησαμε και με το Λαζαρο για να συναντηθουμε. Δωσαμε σημειο συναντησης και πηγαμε και κατσαμε με το Μαρακι και το τετραδιο με τα αρχικα HW για το ενδεχομενο οτι δεν θα τον γνωρισουμε, αλλα τελικα δεν χρειαστηκε :P
    Ηρθε ο Λαζαρος και μας εκανε μια υπεροχη αγκαλια και μετα ξεκινησαμε για βολτα στην παραλια, που ειχε και εκθεση βιβλιου! awesome
    Καθησαμε σε ενα παγκακι οπου η Μαρια εκανε μασαζακι στο Λαζαρο, μιλουσαμε και καναμε πλακιτσα και τα παιδια αρχισαν να σηκωνουν το ποδι στον ανηφορο unsure Μεταφραση, εκαναν κινησεις μπαλετου με κατι περιεργα ονοματα giveup
    Πηραμε τηλεφωνα Εμυ και Νικο, οι οποιοι μας εφτυσαν και δεν απαντουσαν :P
    Αλλα τελικα μας πηρε η Εμυ και ειχε πολλες υποσχεσεις για εξαψαλμους και τριημερες διακοπες στο φερετρο Αζκαμπαν απο τον Λαζαρο :P
    Στη συνεχεια πηγαμε για φωτογραφιες και καπου εκει εγω αποχαιρετησα γιατι ειχα να παω σε κατι γενεθλια =/ με την υποσχεση βεβαια οτι θα υπαρξουν και αλλα μιτινγκ! awesome

    Για τη Μαρια:
    Ειναι πολυ γλυκια!! oh! Στην αρχη φυσικα υπηρχε μια μικρη αμηχανια γιατι ημασταν οι δυο και βγαιναμε και πρωτη φορα, αλλα γρηγορα χαλαρωσαμε και περασαμε υπεροχα!! awesome Μοιραζομαστε και την ιδια αδυναμια στα κεκακια :P Θα τα ξαναπουμε blowkiss

    Για τον Λαζαρο:
    Οπως ακριβως ειναι και στο φορουμ-αυθεντικος και αστειος!! wiii Τελειως ακομπλεξαριστος και πολυ κοινωνικος!! awesome Πολυ καλες εντυπωσεις!! Very Happy

    Αυτα απο μενα! hoho




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 CHAMPION
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Κυρ Ιουν 05, 2011 6:13 pm

    Αααα, ζηλεύωωω Mad

    Οπωσδήποτε πρέπει να ανέβω Θεσ/νίκη το καλοκαίρι!! Θα σκάσω μύτη με την ξαδέρφη Μαρίτσα. :P



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Δευ Ιουν 06, 2011 12:56 am

    οπως ειπε και το δισεγγονο χτες ειχαμε μυτινγκ!!

    γιατι φοβοσουν χρυσο μου?

    λοιπον πριν φτασουμε εγω ειχα καρααγχωθει γιατι φοβομουν οτι θα ειμαι η κλασσικη μουγκη Μαρια με την Ολγα γιατι δεν την ηξερα πολυ καλα αλλα τελικα τα καταφερα να μιλαω και γενικα δεν ενιωθα -πολυ- αμηχανα. Στην αρχη νταξει χρειαστηκαμε λιγη ωρα να μπει το νερο στο αυλακι και να νιωσω τελειως ανετα αλλα μετα ημασταν μια χαρουλα! Αφου λοιπον κατσαμε λιγο στην Καμαρα με το απιστευτο τετραδιο μου σε ρολο σημαδουρας HW να περιμενουμε την Κατερινα πηγαμε... δεν ξερω που πηγαμε αλλα σιγουρα καπου πηγαμε! Πηγαμε στον Ελευθερουδακη να δουμε βιβλια και κολλησαμε στα παιδικα αγαπημενος τιτλος "οι πιπιλες δεν μενουν για παντα!" που εγω στην αρχη τον διαβασα "οι πιπιλιες δεν μενουν για παντα!" και ειχα μεινει λιγο wtf2. awesome
    Μετα πηγαμε στα γκουντιζ γιατι καποια -βλεπε εμενα- την ειχε κοψει η λορδα απο το ταξιδι. Εκει γνωριστηκαμε καλυτερα, καναμε και a little bit of θαφτing, φαγαμε και κατι κλαμπς! Εκει επισης ενημερωθηκαμε οτι της κατερινας κατι της ετυχε και δεν θα ερχοταν τελικα =/ .
    Μετα τηλεφωνηθηκαμε με τον Λαζαρο που θα συναντηθουμε και τετοια, κανονισαμε μερος (δηλαδη η ολγα και ο Λαζαρος κανονισαν εγω οπου με πηγαιναν πηγαινα :P ) Βγαλαμε παλι την ταμπελα HW για να μαστε σιγουρες οτι δεν θα χαθουμε, τελικα δεν μας χρειαστηκε βεβαια. Μετα αφου ηρθε ο Λαζαρος καναμε αγκαλιες φιλια κλπ κλπ του δωσα το δωρακι του και πηγαμε βολτα. Τωρα που πηγαμε δεν ξερω:P Μετα κατσαμε σε ενα παγκακι οπου εγω εκανα μασαζ στον Λαζαρο ενω συγχρονως συζηταγαμε. Εκει (αφου βαρεθηκα να του μαλαζω τον αυχενα) καναμε συζητηση για χορο και εκανα επιδειξη του θεικου ντεβελοπε πλαι μου χρησιμοποιωντς τον Λαζαρο ως μπαρα και τον εβαλα να μου δειξει και το δικο του ντεβελοπε που για τον καιρο που κανει χορο ηταν παααρα πολυ καλο! Αργοτερα φυγαμε απο κει και πηγαμε παλι βολτα πηραμε κατι τηλεφωνα αλλα δεν μας απαντησαν snob. Μετα φτασαμε σε μια πλατεια να την πω με ενα συντριβανι. Εκει βγαλαμε τις φωτογραφιες (οι μισες βρισκονται στο τοπικ οι αλλες μισες εινια στη μηχανη του Λαζαρου) (εκει πρεπει να εκανα και το γραν ζετε) και μας αποχαιρετησε η ολγα. Μετα πηγαμε παλι στα Γκουντιζ με τον λαζαρο να φαει αλλα ειχε πολυ κοσμο για τα γουστα του οποτε φυγαμε και αποφασισε να πιει κατι τωρα και να φαει πιο μετα. Πηγαμε σε ενα αλλο παγκακι να πιουμε τα αναψυκτικα μας και αρχισε η μεγαλη συζητηση για τον χορο και τους δασκαλους μας, την πονεμενη ιστορια του πλιε του λαζαρου( crying ) και των απιστευτων μου ανοιγματων ( :P ). Οταν τελειωσαμε τα αναψυκτικα πηγαμε στη δουλεια του Λαζαρου στην εκθεση βιβλιου που νομιζω οτι τους εφερα γουρι. Εκει συγκριναμε και τα κουντεπιε μας. Κατα τις 10 με πηρε η μαδα τηλεφωνο να τσακιστω να παω στην καμαρα και εκει τελειωσε το μυτινγκ μας!

    Α! Σε καποια απο τις βολτες ο Λαζαρος μας εδεειξε που χορευε σημερα και που ειναι η Σχολη του


    Εντυπωσεις:
    Την ολγα την αγαπησα! ΑΝ και φοβομουν στην αρχη οτι θα ειμαστε μιαμιση ωρα στη μουγκα τελικα ολα πηγαν καλα! Ανυπομονω για την επομενη φορα δισσεγγονο! :P

    Για τον Λαζαρο τι να πω? Ειναι...Ειναι! Δεν μπορω να τον περιγραψω βασικα! Αλλα ξερω σιγουρα οτι θελω οπωσδηποτε να ξαναβρεθουμε!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Δευ Ιουν 06, 2011 12:20 pm

    ^ rofl rofl rofl
    "Οι πιπιλιες ειναι για παντα" Laughing
    Κορυφαια ατακα Μαριας hehe

    Και εγω grand grandma I love you




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 CHAMPION
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Τρι Ιουν 07, 2011 2:28 pm

    Λοιπόν σήμερα είχα ένα μίνι μύτιγνκ με τον χρήστο ακα Ρέγκουλους Μπλακ και ένα έχω να πω, είναι ακριβώς όπως εδώ μέσα η ψωνάρα. Νούμερο. Cool Τρελό. :P
    Ήσυχο και συμπαθητικό παιδάκι μωρέ, μια χαρά τα πήγαμε, πολύ ωραια πέρασα, βέβαια μέχρι να βρεθούμε καθυστερήσαμε κανα 20λεπτο, αλλά δεν βαριέσαι! Σταυροφιλήματα κτλ κτλ, κάναμε μια μικρή βόλτα, μέχρι και από την κομμώτριά μου τον πήγα -α ρε τυχερεεεέ, φςςς Cool - όπου δεν κατάλαβε τίποτα απ' όσα λέγαμε ο καημένος, αλλά εντάξει το ξεπέρασε γρήγορα και πήγαμε Φρεντς να κάτσουμε(μια καφετέρια ένιγουέι). Εκεί αφού βρήκα τα μισά Τρίκαλα που ξέρω και είμαι σίγουρη πως θα νομίζουν ότι είναι ο γκόμενός μου-οκ, κλασικό φαινόμενο στην επαρχία :P - αρχίσαμε τις βλακείες που λέμε συνήθως, εμπνέει ο Χρηστάκος μωρέ, εμπνέει.. evil Ρίξαμε γέλιο, εγώ γέμισα το μισό τραπέζι με σταγόνες από σοκολάτα όπως και τα χέρια μου, αλλά υγείααα. Πολύ συζητήσιμος, γλυκούλικο παιδί, (άντε ρε πάλι σου έπλεξα το εγκώμιο ti?) και φυσικά ΠΑΛΙ είπαμε για Μαθηματικαφυσικοχημειοβιολογίες, γιατί είμαστε και πολύ νέρντς, τι θέτε; :P Θάψιμο δεν έπεσε, κάτι για συμπάθειες και αντιπάθειες είπαμε και σας προειδοποιώ πως το παιδί έχει πρό-βλη-μα με την εύρεση λόγων αντιπάθειας. ti? Φαινόμενο απαράδεκτο και κατακριτέο! Δηλαδή σοβαρά, το πολύ διάβασμα σου έχει κάψει τον εγκέφαλο, σκέψου το. hehe Αφού εγώ του αποκάλυψα τις κορυφαίες μου συμπάθειες από το φόρουμ και προσπάθησα να καταλάβω κάτι κινέζικα που μου έλεγε για σόγια και ας μην προχωρήσω παρακάτω από 'δω μέσα, πάλι άκρη δεν έβγαλα, γιατί μην ξεχνάμε κατέχει αυτή την τρομερή ευχέρεια στον λόγο ΟΠΟΤΕ θέλει. hippie Από φόρουμ καταλήξαμε να συζητάμε για πολύυυ τέλεια θέματα, αλλά οκ, έπεσαν και μερικά υποννοούμενα που έθιγαν την προσωπικότητα και το ήθος μου(snob ) και φυσικά αποκαλύφτηκε πως ο Χρήστος ανήκει στην Τρομοκρατική Οργάνωση της Ραβενκάιντα και προσπαθεί με συνωμοσίες να καταλύσει το σημερινό απαράδεκτο φασιστικό τημ. Cool ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΛΙΓΟ, ΜΕ ΤΗΝ DMLE ΗΣΟΥΝ, ΤΣΚΤΣΚΤΣΚΤΣΚ. :blasé:

    Φωτογραφίες φυσικά δεν βγάλαμε, μύτινγκ με την Ανθή και να υπάρχουν φώτοζ δεν παίζει, εκτός αν ανυποψίαστα τραβηχτούν ή βρισκομαι σε τόσο τέλειο μουντ που αφήνω τις κάμερες να λάμψουν. Cool

    Δεν ένιωθα καθόλου αμήχανα, αμέσως πιάσαμε την κουβέντα κλασικά όπως μσν και φόρουμ, γιατί όσο να 'ναι αυτή την βλακεία και την πολυλογία την έχουμε έμφυτη εμείς οι Τρικαλινοί. Πολύ καλό παρεάκι ο Χρήστος, θα τα ξαναπούμε σίγουρα. hurrah
    Γενικά είναι ακριβώς όπως γράφει στο φόρουμ(πράγμα πολύ δύσκολο) και μπράβο του και πιστεύω πως θα τα πήγαινε πολύ καλά με τον Λευτέρη Λευτέρη. scared



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουν 07, 2011 2:52 pm

    anthian9 έγραψε:Λ Θάψιμο δεν έπεσε, κάτι για συμπάθειες και αντιπάθειες είπαμε και σας προειδοποιώ πως το παιδί έχει πρό-βλη-μα με την εύρεση λόγων αντιπάθειας. ti? Φαινόμενο απαράδεκτο και κατακριτέο!

    ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ επιτέλους. Razz

    Θα ήθελα να το δω αυτό με την σοκολάτα. Razz
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Τρι Ιουν 07, 2011 4:23 pm

    ^^Τι έγραψες καλέ έκθεση? hoho

    Λοιπόν αρχικά είχα μήνυμα για συναντηση στις 10 και η κυρία έφτασε στις 10.20 και βάλε Razz...Ενταξει ομως δεν με πειράζει...άξιζε η αναμονή awesome
    Στο κομμωτήριο με μπερδέψατε ρε με τις χανες erimi ...την αλλη φορά θα πάμε και στο δικό μου να δεις τον βοηθο του κουρεα Razz
    Δεν μ βγαινει να αντιπαθησω καποιον...ειστε αξιαγαπητα ολα Laughing...Και δεν ειναι προβλημα είναι απλως οτι ειμαι πολυ γλυκουλης και ψυχοπονιαρης hehe

    Και ναι σε αυτην την οργανωση με εσπρωξε η Μυρτώ η αρχιτρομοκράτης buttrock ...της υποσχέθηκα να της κάνω οτι χάρη θέλει και επιδίδομαι στην τρομοκρατία buttrock
    Η Ανθη ειναι παααααααρα πολυ συζητήσιμη(ναι πιστέψτε το οσοι δεν το πιστεύετε ακόμη Razz ),πολύ χαμογελαστή και αντέχει σε κάθε κριτική (δεν έβαλα τα δυνατά μου σε αυτόν το ν τομέα Laughing ).Να την προσεχετε,έχει άσους στο μανίκι της \\\\\\\\\\ (κοντομάνικο φορούσε Razz ).

    Θα τα ξαναπούμε σύντομα blowkiss ....και οχι δεν θελω να αποκαλύψω το πρόγραμμά σου για σήμερα Razz

    Λευτέρηηηηηη που είσαι οεο? matakia



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Image
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Τρι Ιουν 07, 2011 4:59 pm

    Ωωωω Χρήστο πως πήγες σε μίτινγκ μόνο με αυτήν; Είναι επικίνδυνη και γελοία και χαζή και την μισώ.- hurrah

    Μα δεν βγάλατε ούτε μία φωτογραφία;;; Ούτε για δείγμα; ti?




    Statler
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Τρι Ιουν 07, 2011 5:02 pm

    Δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ αποδεικτικό στοιχείο. Κρατάμε χαμηλό προφίλ. :P



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Τρι Ιουν 07, 2011 5:04 pm

    Δεν ξερω πως με επεισε plz ...ευτυχως ειχε κοσμο τριγυρω και καθολου σκοτεινες γωνίες awesome

    Δεν ηθελε φοτογραφια erimi

    ^Επρεπε να βγαλουμεεεεεεεε hippie ...την αλλη φορα θα δεις εσυ whistling



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Image
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Τρι Ιουν 07, 2011 5:05 pm

    Εντυπωσεις του Σοραζάλ δε Έριζεντ απο το μύτινγκ του Σαββατου θα δουμε? :blasé: :P




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Τρι Ιουν 07, 2011 5:06 pm

    Ναι ρε 'σεις, προσπαθώ να κρύψω τόσο καιρό την κρεατοελιά που έχω πάνω από το δεξί φρύδι και που αφαιρώ με το φώτοσοπ. =/



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Τρι Ιουν 07, 2011 6:15 pm

    Χρήστο μη μου πεις πως θα ξανασυναντηθείς μαζί της ti?




    Statler
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Πεμ Ιουν 09, 2011 2:41 pm

    ^ Εσύ τόσο καιρό 2 σειρούλες για την συνάντηση μας δεν έγραψες... :blasé:



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Πεμ Ιουν 09, 2011 3:10 pm

    Andromeda Black έγραψε:^ Εσύ τόσο καιρό 2 σειρούλες για την συνάντηση μας δεν έγραψες... :blasé:

    Μα σου είχα πει, θα γράψεις πρώτη Cool




    Statler
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Δευ Ιουν 13, 2011 2:03 am

    Σήμερα είχαμε συνάντηση.oh!
    Αρχικά βρήκα την Μάρσυ,την Γιάννα και την Νικολέτα στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Laughing
    Μετά ακολούθησαν και η Ρέα,ο Νίκος,η Έμυ,η Μυρτώ,η Μαρία,η Ελλίζα και ο φίλος της Γιάννα ο Ηλίας. Razz
    Ολόκληρο μπουλούκι είμασταν,και αισθανόμουν σαν να ήμουν εκδρομή με το σχολείο. hurrah
    Βγήκαμε έξω απο το σταθμό,αλλα η Ρέα,η Γιάννα και η Μυρτώ άρχισαν να κάνουν τους τουρίστες,βγάζοντας μας φωτογραφίες ενώ παράλληλα ο Νίκος ρώταγε"Where is Akropolis? :P"
    Ύστερα ξεκινήσαμε να πάμε σε μία καφετέρια.Εγώ και η Έμυ σχολιάζαμε το γεγονός πως σε κάθε στενό στο Μοναστηράκι υπάρχει κάποιος να σου πει"Ελάτε,καθίστε εδώ!Έχουμε ωραίο σουβλάκι." :P Μετά αρχίσαμε να μιλάμε για την Θεωρητική εν παρουσία του Νίκου. [angel] Εντάξει,το πολύ 1 λεπτό να άντεξε και μετά έφυγε.xD
    Πήγαμε Σταρμπακς άλλα δεν είχε θέση. Razz
    Και ύστερα περιπλανιόμασταν στα δρομάκια της Πλάκας. :P
    Τελικά μετά απο ένα τηλ. στο Δημήτρη,και με κίνδυνο να μας πατήσουν τα αυτοκίνητα συνεννοηθήκαμε σε πια καφετέρια να πάμε. :P
    Πως χωρέσαμε ένας Θεός ξέρει.:P Στην καφετέρια ήρθε και ο Δημήτρης.:D
    Όταν ήρθε ο Θάνος,γίναμε ρεζίλι καθώς αρχίσαμε να χειροκτροτάμε και να φωνάζουμε.:P
    Η Μαρία έβγαζε συχνά φωτό με αποτέλεσμα ο Νίκος και ο Δημήτρης να θέλουν να κάψουν την φωτογραφική. Laughing
    Φυσικά εγώ ζήτησα απο την Μάρσυ να μου βάλει νερό,γιατί όπως πάντα η κανάτα μου φαινόταν βαρία. matakia Και ο Νίκος κουβάλαγε τραπεζάκια.Μα τι άντρας! :P
    Με την Έμυ σχολιάζαμε να φύγουν οι διπλανοί μας,και τελικά έφυγαν. oh! Και ύστερα έφυγαν και αυτοί που έτρωγαν και μας είχε σπάσει την μύτη το φαγητό τους. snob Έμυ,ποιον άλλον θα διώξουμε την άλλη φορά? oh!
    Λάτρευα να ακούω τις μίνι κόντρες Μάρσυς-Νίκου,Μάρσυς-Ελλίζας,Μάρσυς-Θάνου,Μάρσυς-Μέρλιν,Μάρσυς-Εμυς. rofl
    Δεν θάψαμε σχεδόν καθόλου. Razz
    Ομολογουμένως δεν ήμουν πολύ ομιλητική. red face Επίσης εγώ,η Ελλίζα,και η Νικολέτα ανακαλύψαμε ότι ο Νίκος δεν σπουδάζει στην Λευκάδα αλλα δουλεύει. hehe
    Και καταλήξαμε με την Ρέα,την Έμυ και τον Νίκο ότι δεν θέλουμε να θυμόμαστε τα πρώτα μας πόστ. rofl
    Ας μην ξεχάσω την ανυπομονησία της Ρέας να της φέρει ο Θάνος ένα παζλ αλλά τελικά το ξεχασε. Razz Και το παρολίγον μπογέλο του Νίκου. :P Η Ρέα κράταγε απιλειτικά το ποτήρι. hehe
    Επίσης η Μάρσυ ΔΕΝ άκουγε. :P Άλλα λέει η θεία μου άλλα ακούν τα αφτιά μου. rofl
    Ο Θάνος και η Ρέα μελέτουσαν κάτι παρτιτούρες και εγώ και η Έμυ μοιραστήκαμε την κοινή μας χαρα που η σερβιτόρα μας έφερε κεράκια μόλις νύχτωσε. 😂
    Ακόμα η πλάκα ήταν και όταν εγώ και η Ρέα πήγαμε στο μπάνιο,και υπήρχε ένα μηχάνημα στο οποίο στην αρχή δεν κατάλαβα τι στο καλό είναι. rofl
    Η Ρέα άρχισε να νυστάζει,με αποτέλεσμα να πέφτει πάνω στην Έμυ. :P
    Η Έμυ ακόμα μου εξήγησε τι είναι ακριβώς είναι το ΜUN. Razz +Της έδειξα το σκυλάκι μου,την συνονωματή της.oh!

    Μετά πληρώσαμε και φύγαμε.Πολύ γρήρορα τα βρήκαμε με τα λεφτα. 😂

    Εγώ δυστηχώς έπρεπε να φύγω.sweatdrop smiley crying
    Έτσι αφού χαιρέτησα τους υπόλοιπους,η Μάρσυ,η Νικολέτα,η Ελλίζα και ο Δημήτρης με συνόδευσαν στην στάση στο μετρό. Razz
    Μου άρεσε πάρα πολύ να περπατάω αγκαζέ με την Νικολέτα και την Ελλίζα. In Love

    Και κάπου εκεί τελείωσε η συνάντηση για έμενα. Razz
    Πέρασα πάρα πολύ όμορφα και σας λατρεύω όλους. [shug]

    Ας πω πως μου φάνηκαν απο κοντά όσα καινούργια προσωπάκια είδα. Laughing
    Έμυ:την είχα συμπαθήσει ήδη απο το φόρουμ και ήξερα ότι θα τα πάμε καλά και απο κοντά.hurrah Ίσως να ήταν και η μόνη που μιλήσα πιο πολύ μαζί της. Very Happy Πολύ συζητήσιμη κοπέλα,ευγενικά και μου ενέπνεε μια δοση ενέργεια και ζωντάνιας<33.

    Νικολέτα:Την κατασυμπάθησα.In Love Τοοοοσο καληη και καταπληκτικη!Μου άρεσε πάρα πολύ να μιλάω μαζί της και μου έμπνεε μια δόση ασφάλειας. [shug] Μου αρεσε οταν γελαγε.<3

    Μυρτώ-Μαρία.: Δυστυχώς δεν μπορεσα να μηλίσω πολύ μαζί τους.=/ Αλλά μου φάνηκαν και οι δύο τόσο συμπαθητικές Very Happy .Μαρία,μου άρεσαν πολύ τα μάτια σου. Very Happy Επισης ηταν και οι δυο παπαρατσι της παρεας.Cool

    Νικος: Ευχαριστήθηκα πολύ την παρέα του και μας δόθηκε η ευκαιρία να μιλήσουμε περισσότερο αυτή την φορά!Αυτό το παιδί πετάει όλο ατάκες και έχει απεριόριστη όρεξη! 😂 Χαίρεσαι να μιλάς μαζί του.Τι να πω? :P Τον λατρεύω. oh!

    Θάνος:Ο Θάνος ήταν πιο ανοιχτός και ομιλήτικός απ'οτι τον θυμόμουν εγώ τον Ιανουάριο. Laughing Πεταγε επίσης ωραίες ατάκες.Γενικά πολύ καλό παιδί και πολύ φιλικός.Τον έχω συμπαθήσει πολύ. Very Happy

    Γιάννα:Την Γιάννα την αισθάνομαι σαν μεγαλύτερη αδερφή μου. crying Θέλω την Γιάννα για μεγάλη μου αδερφή. crying I love you

    Ελλίζα:Έχω την αίσθηση πως την εκνευρίζει που είμαι πάντα τόσο καλή μαζί της. Cool Αλλά δεν πρόκειται να της πάω κόντρα ποτέ. tongue Κάθε φορά που την βλέπω την συμπαθώ όλο και πιο πολυ. wihu

    Δημήτρης:Λατρεύω την ευγένεια του. Very Happy Επισης είναι γεμάτος ενέργεια και πάντα τόσο φιλικος προς όλους! 😂

    Ρεα-Μαρσυ:Τι να πω? :P Τις νιώθω πλέον δικούς μου ανθρώπους. In Love Τις λατρεύω. blowkiss

    Αυταααα. Laughing Καιρό είχα να πάω σε συνάντηση,και πολύ χάρηκα σήμερα. 😂



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Orion Black
    Orion Black
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 1890
    Ηλικία : 35
    Location : Teppelin
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: This game....Will not have a happy ending....

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Orion Black Δευ Ιουν 13, 2011 2:34 am

    ^εμενα με ξεχασες βρε??? Sad



    ---
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Wotsig


    Where my loyalties lie:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Δευ Ιουν 13, 2011 2:45 am

    ΑΑααχ ναι. crying
    Και έλεγα κάποιος λείπει. red face

    Λοιπόν με τον Ηλία δεν μιλήσαμε καθόλου.xD
    Αλλά δεν ξέρω,απο το χαμόγελό του τον συμπάθησα. Very Happy
    Μοιάζει τόσο καλό παιδί. hurrah



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 6 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Δευ Ιουν 13, 2011 10:50 am

    Μαρία πες μου πως δεν κατάλαβες το μηχάνημα που έβγαζε ή προφυλακτικά ή τσίχλες για το στόμα. :P rofl



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Σεπ 17, 2024 9:35 pm