.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Πεμ Δεκ 08, 2011 1:12 pm

    γιατι για να εχω ξεχωριστο υφος το κανω παρα πολυ! scared




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Παρ Δεκ 09, 2011 2:09 am

    Αθηναίοι κ Αθηναίες του σημερινού μίτινγκ: blowkiss

    Αναλυτικότερα όταν φτάσω γιατί το νετ του λεωφορείου πέφτει συνέχεια, επίσης θα τα ξαναπούμε σύντομα hurrah




    Statler
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Παρ Δεκ 09, 2011 2:11 am

    εχει και νετ το μπας? λουξουρι!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Παρ Δεκ 09, 2011 3:05 pm

    Πρώτη εντύπωση και τα υπόλοιπα μετά. :P

    Ήταν από τα πιο ΕΠΙΚΑ μύτηνγκ έβα.-
    Πέρασα υπεροχότατα και γυρνώντας σπίτι, είχα ένα σμάιλ από το ένα σκουλαρίκι ως το άλλο. Λαβ για.- .- .- blowkiss
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Σαβ Δεκ 10, 2011 1:37 am

    Έχω να δηλώσω πως το χτεσινό μυτινγκ είναι τόσο τέλειο. joy
    Εντομεταξύ κανονίστηκε τόσο γρήγορα και ξαφνικα!Αφού όταν μου έστειλε μήνυμα η Μαρία ότι θα είναι Αθήνα τα παιδιά δεν το πίστευα,και μετά την ρώτησα να σιγουρευτώ. :P Νομίζω ότι όταν μου το σιγούρευσε άρχισα να χοροπηδάω πάνω κάτω έξω από το φροντιστήριο. Laughing Και αυτό γιατί τα παιδιά τα είχα δει μόλις μια μιση εβδομάδα πριν και δεν περίμενα να τα ξανά δω τόσο σύντομα. Very Happy

    Τέσπα μετά από αυτή την μεγάλη εισαγωγή θέλω να επισημάνω ορισμένα αγαπημένα μου σημεία από το χθεσινό μυτινγκ.

    -Με το που συνάντησα τον Λευτέρη και τον Χρήστο έξω από το μολλ ο Λευτέρης με πήρε βόλτα στην πλάτη του. joy Μα τι πλάκα που έχει! joy Εντωμεταξύ έτρεξά και τον αγκάλιασα λες και είχα να τον δω αιώνες. Laughing
    -Ο Λευτέρης είχε στην αρχή τόση ενέργεια και του είχε κολλήσει το"Χόρεψε τουιστ,χόρεψε τρελά,χόρεψε τουιστ και όλα θα πάνε καλά!" και τον είχε πιάσει λογοδιάροια :P rofl
    -Δεν ήξερα ότι θα έρθει και η Έμυ,η Μυρτώ και η Νικολέτα,και όταν μου το είπαν τα αγόρια χάρηκα πολύ. lalala
    -Πήραμε οι περισσότεροι ζεστή σοκολάτα,μα τι πρωτοτυπία. oh!
    -Η Μαρία,ο Χρήστος και ο Λευτέρης μα έδειξαν ταυτοτητές τους. lighter Η Μαρία ήταν παρόμοια,ο Χρήστος γλυκούλης <3,και ο Λευτέρης καμία σχέση. ti?

    (Η σερβιτόρα μου την έδινε στα νεύρα!Οκ,απλά ήθελα να το πω. Razz Αφού την ρωτάω ευγενικά"Θα μας φέρετε ένα τασάκι? hoho "
    "Δεν καπνίζουμε εδώ yaya "
    "εε,για την τσίχλα το θέλω erimi ")

    -Τι είχανε βάλει στο νερό? ti? Πήγαμε όλοι τουλάχιστον από μια φορά τουαλέτα. Razz
    -Βάλτε στον ίδιο καναπέ τον Νίκο,τον Λευτέρη,την Νικολέτα,την Ελλίζα και τον Δημήτρη.Θα ρίξετε τρελό γέλιο. :P Ο τρόπος που αντιδράνε μεταξύ τους έχει πολύ πλάκα. rofl (Να σημειωθεί η αλλάγη θέσεων. Laughing )
    -Ο Δημήτρης μας είπε ευχάριστα νέα. blowkiss <333 Επίσης είχαμε βάλει στην μέση τον παππού Μέρλιν και μας έλεγε ιστορίες. lighter Μιλάμε κάνει άνετα για δάσκαλός. :P Τον ακούγαμε όλοι με τόση προσήλωση. Razz
    -Ο Νίκος ρε παιδιά τι δουλεία κάνει τελικά? dunno2 Laughing
    -Χρήστοοοο,εδώ η φιλοσοφική έχει και λουκουμάδες και καρυδόπιτες νιανιαναια. tongue Πάντως θα ήθελα να δοκιμάσω κουλουράκια από τα χεράκια σου. crying
    -Λευτέρη,όχι δεν θα πάρω ποτέ σημειώσεις από την ΔΑΠ και την ΠΑΣΠ,και όχι δεν θα κάνω ποτέ αυτό με τα δάχτυλά που σε εκνευρίζει. hero
    -Έλα Δημήτρη,δώσε μου από τώρα το βραβείο για το πιο αθώο μέλος. :blasé: Ποιος ο λόγος της ψηφοφορίας? :P
    -Εεεμ,ρίξαμε λίγο εώς ΠΟΛΥ θάψιμο. hehe
    -Όταν περιμέναμε εγώ και η Μαρία την Γιάννα και τον Ηλία,είχαμε σφτιχταγκαλιαστεί να μην κρυώνουμε. :P
    -Κυριά Ελλίζα,άμα δεν σας αρέσει το ποστ μου με τα πολλά εμότικον ουστ. tongue Αγαπώ τα εμότικονς,αλλά επειδή είμαι καλός άνθρωπος αγαπώ και εσάς. :P
    -Ηλία ένα θα πω. Cool ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ Cool (Πάντως μην στεναχωριέσαι έχεις το γονίδιο της αναδίπλωσης της γλώσσας :P )
    -Αγαπώ την ομαδική φωτογραφία που βγήκαμε. oh! Και φυσικά την βόλτα που με ξαναέκανε ο Λευτέρης στην πλάτη του. blowkiss
    -Η Νικόλ έφυγε νωρίς για να πάει να διαβάσει Ιστορία(γενικής?). ti? Ντροπή και αίσχος. crying
    -Μου άρεσαν φοβερά τα σκουλαρίκια της Μαρίας που κουδούνιζαν!Ρούντολφ! oh!
    -Σπάσαμε το έθιμο και δεν φάγαμε στα Goodys. ti? (Αλλά κάπου πιο πανάκριβα) giveup Ο σερβιτόρος ήταν όλα τα λεφτά.Δημήτρη πραγματικά κανέ του πρόταση να τον πάρεις για διαχειριστή.Πραγματικά! hero
    -Τι γέλιο ήταν αυτό στο φαι. rofl ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ Γ-Ε-Λ-Ι-Ο. rofl (Θα μου μείνει η ατάκα του Νίκο"Πάρε και άλλα πέντε να γίνεις πεντάμορφη" rofl )
    -Με την Μαρία βρήκαμε τα επόμενα θέματα των Πενεληνίων. firma

    Και να πω και δυο λόγια για τον καθένα. oh!
    (Θα σας πάρω με σειρά που ήρθατε :P )

    Χρήστος:Τώρα που πέρασα πιο πολλές ώρες μαζί του έχω να πω ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ. In Love Θα έπρεπε να έχει πιο δυνατή φωνή ώστε να ακούνε όλοι τι ατάκες λέει. Razz Πάντως εγώ που καθόμουν δίπλα του της άκουγα. hero Και είναι τόσο ευγενικός,και καλόκαρδος,και ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ. hurrah Σπανίζεις. blowkiss

    Λευτέρης:ΑΑΑ,ΛΕΥΤΕΡΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ? blowkiss Πραγματικά τώρα θα πω βαριά κουβέντα(να με συγχωρήσει η Μάρσυ και η Ανθή :P )αλλά ο Λευτέρης κάνει τις πιο ωραίες αγκαλίτσες σ'όλό το φόρουμ.- In Love Αρχικά ήταν πολύ ομιλητικός,όταν όμως τον έπιασε το κεφάλι του δεν μίλαγε για κανένα 20λεπτο. plz Συνεχίζω να νιώθω άνετα δίπλα του και να λατρεύω τις βόλτες στην πλάτη του. Razz (Ρε,χάρηκα που σε συγκήνισα στο προηγούμενο πόστ crying )Τέλος δεν πάνε οι άλλοι να λένε ότι είσαι κακός,θάβεις κλ,εγώ σ'αγαπώ. crying [shug] Ανυπομονώ τόσο πολύ να σε ξαναδω τα Χριστούγεννα! joy

    Ελλίζα:Την Ελλίζα μια λέξη θα μπορούσε να την χαρακτηρίσει:ΑΤΑΚΑ. :blasé: Αυτή η κοπέλα άμα θέλει γράφει.Γιάννα σε παρακαλώ,πες μου ότι σημείωσες μια θεική ατάκα που είπε. :P Επίσης μου αρέσει που η Ελλίζα ότι έχει να πει,θα το πει βρε αδερφε!Δεν κολλάει πουθενά και γι'αυτό λατρεύουμε Ελλίζα. :P Ναι,ήμουν από τα πρώτα μέλη που συμπάθησε με την μία. crying

    Μαρία:Μαρίαααααααα,πάμε να περπατήσουμε σαν την Λούνα? oh! Η Μαρία άμα θέλει μπορεί να γίνει τρομακτική,αλλά κάνω άνετα πλάκα μαζί της και συζητάω επίσης άνετα. Razz Είσαι ένας γλυκός Ρουντολφ! oh!

    Έμυ:Σου πάει πολύ το καινούργιο μαλλί. lighter Η Έμυ ήταν ήσυχη όπως πάντα,με το χαμόγελο να διαγράφετε στα χείλι της,και να επεμβαίνει εκεί που πρέπει. :P Εμπνέει γενικά μια επιβλητικότητα και μια αυθεντικότητα. [shug]

    Μυρτώ:Μυρτώ στόμα έχεις και φωνή δεν έχεις. crying Τέσπα,χάρηκα που σε είδα. hurrah Είσαι τόσο ήσυχο κορίτσι,και καμία σχέση ευτυχώς με άλλα κορίτσια την ηλικίας σου. hurrah [shug]

    Δημήτρης-ΜέρλινRazzε,είχα τόσο καιρό να σε δω που είχα ξεχάσει πόσο υπέροχος είσαι. blowkiss Μα να λέει κάτι και να λιώνω στα γέλια.Τι ζεστός άνθρωπος.<3 Τι ευγενικός.<3(Και ας έδερνε τον Λευτέρη :P ).Θα είσαι πάντα ο παππούς Μέρλιν που θα μας θυμίζει τι πάει να πει αληθινή μαγεία. [shug]

    Νίκος:Ατάκες. obey Α ρε Νικολάκη με τις ατάκες σου. buttrock Κάθε φορά που σε βλέπω αισθάνομαι όλο και πιο άνετα μαζί σου,και πιστεύω ότι είσαι ένα τόσο τρελό και τόσο αξιαγάπητο παιδί ταυτόχρονα. [shug]

    Νικολέτα:Το έχω πει και θα το ξαναπω.Με την Νικολέτα αισθάνομαι ΑΣΦΑΛΕΙΑ. In Love Νικόλ,σε θέλω μαζί μου στην ίδια τάξη όταν θα ξαναδώσω Πανελλήνιες. crying Είναι τόσο γλυκό,και καλό κορίτσι.Λατρεύω απλά.Και πρόσεξε και το άρωμά μου και της άρεσε. lighter [shug]

    Γιάννα:Αγαπώ γέλιο Γιάννας. joy Είναι ένα γέλιο που πηγάζει από μέσα της και θέλει να σε κάνει και εσένα να γελάσεις. :P Μετά από αρκετά μυτινγκς μπορώ να πω ότι νιώθω πολύ οικεία δίπλα της,και νιώθω πως μπορώ να της πω και την πιο μεγάλη βλακεία που μου έρθει στο μυαλό. :P blowkiss

    Ηλίας: blowkiss Ξέρεις πως είσαι πολύ γλυκός ε? Μα πραγματικά τι γλυκό παιδί. erimi ΜΠΡΡΡΡ tongue Άν βρεις και τρίτο άτομο που δεν μπορεί να το κάνει πες το μου. :P

    Αυτά από εμένα! hoho
    Μα ήθελα τόσο να πω για το χθεσινό μυτινγκ. oh!

    ΥΓ Τελικά ποιος έβαλε τα άλλα μισα λεφτά για το δικό μου γεύμα να τον ευχαριστήσω? unsure




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Σαβ Δεκ 10, 2011 2:19 am

    νταξ τα ειπε ολα το μαρακι!
    οποτε θα παω κατευθειαν στις εντυπωσεις απο τα μελη (των μελων)μας
    λοιπον πρωτον αυτη τη Γιαννα με τον Ηλια ποσο τους αντιπαθω δεν λεγεται! Τοσο που αυριο θα ερθουν και σπιτι!
    Μαρακι: Τι να πω για το Μαρακι? ΤΙ? Οτι την αγαπαω και οταν την βλεπω θελω να την πιασω και να την κανω αγκαλιτσες ολη την ωρα? Οτι ειναι απο τα λιγα ατομα που το "παμε να περπατησουμε σαν τη Λουνα" 9/10 θα εχει καταφατικη απαντηση?
    Νικος: τον μισω
    Εμυ: κι αυτην τη μισω! και την αδελφη της τη
    Μυρτω την μισω!
    ο μερλιν πρεπει να ηχογραφηθει να λεει ιστοριες ονεστλι!
    Τον Χρη τον αγαπω τελος-.
    Ο λευτερης ειναι λευτερης
    Ελιζαντεθ: εχει στυλ το κοριτσι!
    Νικολ: μας ειχε λειψει και να ερχεται πιο συχνα σε μυτς πλιζ

    τελος οσοι δεν ηρθατε καλα να παθετε γιατι χασατε επικιλα




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Σαβ Δεκ 10, 2011 2:40 am

    Παρτ του εντυπώσεων. :P

    Λοιπόν, ΝΑΙ, ήταν επικούρα σκέτη, ναι, χάσατε όσοι δεν μας τιμήσατε, ναι, έχετε λόγο να κλαίτε όσοι το χάσατε, ναι, θα επαναληφθεί πάλι λίαν συντόμως. Cool

    Δε θα σας πω τι κάναμε για να σκάσετε. evil

    Είχαμε πολλά highlights, ξημεροβραδιαστήκαμε στο Mall, μιλήσαμε και μιλήσαμε και μιλήσαμε, εκεί κατά τις 23.30 μας έπιασε το συναισθηματικό μας για το φόρουμ και γενικά, περάσαμε όλοι γαματοϋπέροχα.

    Έχω να πω επίσης ότι επειδή είχα χάσει και πολλά μυτς και είχα "ξεχάσει" πόσο ωραίο συναίσθημα σου αφήνει ένα μυτ μετά, έχω να πω για ΟΛΟΥΣ ότι σας μισώ τόοοσο πολύ. crying
    Θέλω κι άλλο. crying

    Μου είχαν λείψει οι ατάκες που έδιναν και έπαιρναν, οι βόλτες μέχρι να αποφασίσουμε πού θα κάτσουμε, οι αφηγήσεις του νέου μαθήματος στο φόρουμ (η Ιστορία του HW ντε, που θα την κάνουμε και μυθιστόρημα) και γενικά όοοολα αυτά που σε κάνουν να φεύγεις "γεμάτος".

    Εντυπώσεις από τα new entries τώρα. Cool

    Τομ Μαρβόλο Ριδλ: Τσόφλι. erimi
    Γκρινιάρης. erimi

    Καλά, δε σε θάβω άλλο. Θα είμαι ειλικρινής. Σε συμπάθησα. I love you
    Αυτό το παιδί είναι γλυκούλι κατά βάθος κι ας έχει το νικ του σατανικότατου.
    Αγαπώ να του ανακατεύω το playmobil μαλλί.-
    Θα τα ξαναπούμε σε μια βδομάδα και κάτι, ναι; oh! [shug] oh!

    Άρκτουρους Ρεγκούλους Βλακ: Γνώρισα το κατοικιδιάκι μου! bounce

    Τι να πω γι' αυτό το παιδί, τι συμπαθούκλα τρελή ήταν; oh!
    Ήρεμη φύση και νιώθεις τόσο άνετα μαζί του. lalala
    Τα λέμε και από κοντά ρίαλ σουν. In Love


    Για τις άλλες φορουμιακές μου αγάπες, να ξέρετε ότι μου λείψατε πολύ πολύ και ανυπομονώ για το επόμενο εξίσου επικό meeting. I love you



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Amelia Blackfoot στις Σαβ Δεκ 10, 2011 4:03 am, 1 φορά
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Σαβ Δεκ 10, 2011 2:56 am

    Εγώ δεν πέρασα και πολύ ωραία σε αυτό το μίτινγκ. Κανένας δε μου μιλούσε και όλοι έκαναν ότι δεν ήμουν εκεί. erimi Τουλάχιστον είχε ωραία κουλουράκι στην καφετέρια. cookies
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Σαβ Δεκ 10, 2011 2:57 am

    Τωρα το θυμηθηκα αυτο! Ειναι τοσο τσιπιδες που ουτε ενα κουλουρι δε μας εφεραν οι αχρηστοι!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Σαβ Δεκ 10, 2011 2:59 am

    Μας έφεραν, απλά τα φαγα γρήγορα γιατί είχα λιγούρες. oh!
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Σαβ Δεκ 10, 2011 3:00 am

    εφαγες και το μπωλ βρε αθεοφοβε?

    (μου αρεσει που δεν κανατε παρτι τα αγορια στο Σλιθ γιατι εσυ κοιμασαι νωρις εντωμεταξυ)




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Σαβ Δεκ 10, 2011 9:17 am

    Sorazal the Erised έγραψε:Εγώ δεν πέρασα και πολύ ωραία σε αυτό το μίτινγκ. Κανένας δε μου μιλούσε και όλοι έκαναν ότι δεν ήμουν εκεί. erimi Τουλάχιστον είχε ωραία κουλουράκι στην καφετέρια. cookies

    Τουλάχιστον είχες εμένα για παρηγοριά βρε κουτέ! fireworks

    Μπορεί να μας γράφουν γτ είμαστε γαμάτοι κ μας αντιπαθούν, αλλά πάντα θα έχουμε ο ένας τον άλλον cookies



    Mischief managed.
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Σαβ Δεκ 10, 2011 2:24 pm

    FLEUR258 έγραψε:


    -Με το που συνάντησα τον Λευτέρη και τον Χρήστο έξω από το μολλ ο Λευτέρης με πήρε βόλτα στην πλάτη του. joy Μα τι πλάκα που έχει! joy Εντωμεταξύ έτρεξά και τον αγκάλιασα λες και είχα να τον δω αιώνες. Laughing



    Τουλάχιστον εσένα δε σε στριφογύρναγε facepalm μην του δίνεις θάρρος μωρή :P Πρέπει να πάρω 50 κιλά μέχρι το επόμενο μιτινγκ [angel]
    FLEUR258 έγραψε:

    Ελλίζα:Την Ελλίζα μια λέξη θα μπορούσε να την χαρακτηρίσει:ΑΤΑΚΑ. :blasé: Αυτή η κοπέλα άμα θέλει γράφει.Γιάννα σε παρακαλώ,πες μου ότι σημείωσες μια θεική ατάκα που είπε. :P Επίσης μου αρέσει που η Ελλίζα ότι έχει να πει,θα το πει βρε αδερφε!Δεν κολλάει πουθενά και γι'αυτό λατρεύουμε Ελλίζα. :P Ναι,ήμουν από τα πρώτα μέλη που συμπάθησε με την μία. crying


    Αγάπη μου γλυκιά, βάζε όοσα ιμότικον θέλεις κι εγώ σε λατρεύω κι ας είσαι αθώα :P I love you I love you Χαίρεσαι να το βλέπεις αυτό το κορίτσι πως να το κάνουμε; crying



    Ευτυχώς για τα δαχτυλάκια μου τα είπε το Μαράκι σχεδόν όλα hehe

    Νομίζω ότι απ' τα καλύτερα μίτινγκ που έχω πάει,επιφυλάσσομαι για το Χριστουγεννιάτικο και δεν λέω ΤΟ καλύτερο :P

    Πέρασα τέλεια κυρίως γιατί είχα όλες μου τις αδυναμίες μαζί και μάλιστα στον ίδιο καναπέ blowkiss blowkiss

    και βέβαια επειδή το θάψιμο πήγε σύννεφο Cool με τις ατάκες να πέφτουν βροχή rofl

    Λοιπον λέω να σας ομαδοποιήσω αυτην την φορά :P



    Γιάννα-Μαρία(Ιμπέριο)-Ηλίας:Μου αρέσει που τα έχουν βρει οι 3 τους και είναι τόσο γλυκούληδες oh! Νομίζω πως πρέπει να υιοθετήσετε την Μαρία :Pαλλά να προσέχετε γιατί αυτη η Ιμπέριο είναι πολύ στανική [angel] ενώ η μαμά Γιάννα δεν τα μπορεί αυτά(τουλάχιστον μέσω pc :P ).

    Έμυ+Μυρτούλι:Είναι ακριβώς ίδιες ηλικίες με ΄μένα και την αδερφή μου αλλά τόσο καμία σχέση crying Είναι γλύκες κι οι δυό,και ναι Λευτέρη μπορεί η Μυρτώ να μην είναι φλύαρη σαν εσένα αλλά λέει λίγα και καλά hehe Όσο για την Έμυ--> I love you ΘΕΑ.-

    Χρήστος:Ναι καλά κατάλαβες σοφό αγόρι,είσαι μια κατηγορία από μόνος σου Cool Τον αγαπώ στο φόρουμ,τον αγαπώ και από κοντά matakia Ήθελα να μιλήσουμε περισσότερο αλλά με είχε πάρει μονότερμα η Δοξούλα :P Νομίζω πως σε αυτό το μίτινγκ ο Χρήστος προσπαθούσε να μας ψυχολογήσει και δεν πολύσυμμετείχε στο θάφτινγκ αλλά επειδή ξέρω τι καρακατινάρα είναι hehe είμαι σίγουρη πως συμφωνούσε σε όλα oh!

    Nικόλ-Λευτέρης-Δημήτρης-Νίκος:Τους λατρεύω απλά In Love Ήθελα τόσο να είμαστε όλοι μαζί σε μίτινγκ και ευτυχώς τα καταφέραμε oh! Εν τω μεταξύ μέχρι να έρθει η Νικόλ εγώ και ο Λευτέρης παίζει να την πήραμε 100 φορές τηλέφωνο και να ρωτήσαμε άλλες τόσες "Πού είναι η Νικολέτα;" wihu
    Για την Δοξούλα τι να πώ;Βρήκα την κατινάρα αδελφή ψυχή μου blowkiss
    Ο Νίκος τα καλύτερα του τα είπε στο φαγητό και θέλουμε επανάληψη Cool [shug]
    Τα άλλα δύο τα μικρούλια νιώθω σα να τα ξέρω χρόνια,μου λείπουν ήδη και ανυπομονώ για τα Χρισούγεννα blowkiss blowkiss blowkiss



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Σαβ Δεκ 10, 2011 4:52 pm

    Για να δούμε... Βρισκόμαστε κοντά στα Χριστούγεννα, εγώ βρίσκομαι σε μία ξένη πόλη, οι κρυάδες του Δημήτρη και του Νικόλα δίνουν και παίρνουν... ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ; Ξαναζώ το πρώτο μου μίτινγκ; facepalm

    Ξεκινάμε με τους πρωταγωνιστές

    Πρώτον η Γιάννα μου φάνηκε ακόμα πιο φιλική αυτή τη φορά και για κάποιο λόγο νιώθω πολύ άνετα μαζί της, αν και υπολόγιζα να την ντρέπομαι κτλ κτλ :PΤο ίδιο και ο Ηλίας που έχει το πιο χαρακτηριστικό γέλιο απ' όλους μας Razz Βέβαια αυτά τα λέω για να εξιλεωθώ για την πλάτη αλλά εντάξει, ο Θεός είναι μεγάλος!

    Μυρτώ: Δεν έχω κάτι να πω giveupΠιο σιωπηλή άλλη φορά! Έχω την εντύπωση πως μας ντρεπόταν... αλλά ποιος έχασε την ντροπή για να τη βρει αυτή; Ποιος; Μα η ΕΜΗ φυσικά, ο ορισμός της ξετσιπωσιάς! Η οποία είχε το μυαλό της στο πως να μου πάει κόντρα και φυσικά να με αποπροσανατολίσει ώστε να χάσω το μίτινγκ της 19ης  oh! Τολμώ να πω όμως ότι παρ' όλες τις λαμογιές που έκανε και τα τσιμπήματα κάτω από το τραπέζι, την συμπαθώ (όσο με συμπαθεί I love you) και θα της επιτρέψω να ακουμπήσει ξανά τα μαλλιά μου oh!

    Χρήστος Ρέγκουλος:
    Πιο πολλές ώρες άλλη φορά! Αυτό με αυτόν τον άνθρωπο δεν ήταν μίτινγκ, ήταν ένωμα της μοίρας (που στο διάβολο βρίσκεται η Κλωθώ να της βγάλω το μάτι vrisimo    )
    Αυτός ο Σατανάς μου τα χει χαλάσει λίγο τελευταία αλλά θα στρώσει  Happy

    Ιμπεριομαράκι: Παίδες χωρίς υπερβολή, δεν έβγαλε ούτε 20 φωτογραφίες! Από κοντά πολύυυ συμπαθητική και με την πλακίτσα της αλλά αν της τα κόψω τα δάχτυλα δεν θα φταίω!

    Φλερ258μαράκι: Η μεγάααααλη μου αγάπη και παντοτινή Very HappyΚαλά πάντοτε άκουγα οτι είναι συμπαθητική και ότι κανείς δεν μπορεί να της θυμώσει κτλ κτλ αλλά αυτό έχει πλέον επαληθευτεί :PΜαρία η πλάτη μου είναι στη διάθεσή σου και να ξες οτι ισχύει αυτό που σου χα πει για το προηγούμενο ποστ blowkiss


    Περνάμε στις δευτεράντζες:

    Νίκος ΦΟΒΟΣ: Με εξαίρεση ένα μίνι μίτινγκ που είχαμε κάνει μέσα στον Ιανουάριο (διάρκειας 20 λεπτών ή λιγότερο :P) είχα σχεδόν χρόνο να τον συναντήσω αυτόν τον σατανά Very HappyΦήμες λένε πως κόντυνε, επίσης πως δουλεύει αλλά αυτό δεν το πιστεύω unsureΚατάφερε να με συγκινήσει για άλλη μια φορά και έχω να πω πως στα μίτινγκς είναι από τα μαστ crying

    Ελισάβετ Ελισάβετ: Η αγάπη μου η μεγάληηηηηηη!!! Δεν είχα πολύ καιρό που την είχα δει αλλά μου είχε λείψει τόοοοσο πολύ και η αγκαλιά της η ζεστή και το χιούμορ της το άσχημο και το λεξιλόγιο της νταλικέρισσας! Καλά όχι ότι υπήρχε περίπτωση αλλά το ότι ποτέ των ποτών δεν ένιωσα αμηχανία μαζί της σημαίνει πολλά!

    Δημήτρης Μεργούπης: Καθυστερημένος (και όχι μόνο ως προς την ώρα άφιξης) όπως πάντα αλλά γενικά τον συμπαθώ και θα ήθελα να τον γνωρίσω καλύτερα heheΈνα ακόμη μαστ για συναντήσεις αν και πρέπει να τον αλυσοδένουμε γιατί βαράει ανεξέλεγκτα σε κάθε μας μίτινγκ [whip]Δεν έχω τίποτα άλλο να προσθέσω γιατί τα υπόλοιπα τα ξέρει oh!

    Και για το τέλος άφησα το επιδόρπιο:
    ΝΙΚΟΛΕΤΑ: Η ειρωνεία είναι πως παρολο που ήταν στις πρώτες μου γνωριμίες στο φόρουμ, είναι από τις τελευταίες λάιβ! Φυσικά ήταν από τις καλύτερες αφού πρώτον από κοντά είναι ακόμα χειρότερη από ότι εδώ! Και ενώ τη Νικολέτα περίμενα πως θα την ντραπώ (έστω στα πρώτα λεπτά [whip]) τελικά έκανα λάθος (κι όμως!). Στεναχωρήθηκα λίγο που έφυγε νωρίς αλλά θα αποζημιωθώ σε λίγες μέρες!

    Γενικότερα αυτό που είπα στην αρχή ισχύει, ένιωσα ξανά όπως στο πρώτο μου μίτινγκ και το διασκέδασα τρελά! Ανυπομονώ να σας ξαναδώ όλους (πλην της Ελισάβετ που είναι αχώνευτη και του Χρήστου που τον βλέπω είτε το θέλω είτε όχι facepalm) και να σβήσουμε μαζί την τούρτα της Νικολε Μερέντας!!!




    Statler
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Σαβ Δεκ 10, 2011 5:43 pm

    Είπαμε τι θα κάνεις στο μύτηνγκ της 19ης, Ξευτέρη. I love you

    Ντεπόν να φέρω; hero
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Σαβ Δεκ 10, 2011 6:54 pm

    8 Δεκεμβρίου ti? ...μια μέρα που άρχισε με ένα από τα χειρότερα μέλια που έχω φάει ποτέ :P (το χες δοκιμάσει εσύ?^^ Shocked ) και τέλειωσε με μένα στην αγκαλιά ενός καθίσματος στο 2ο όροφο ενός λεωφορείου παρέα με ποιον αλλο το Λευτέρη Λευτέρη cross
    Αφήνω τις ποιητικές αηδίες και μπαίνω στο παρασύνθημα :P

    Λευτέρης Λευτέρης: Μόνο 20 ώρες στο ίδιο μέρος,την ίδια στιγμή Razz ...το πρωί είμασταν τριάδα(ναι δεν είμασταν μόνοι μας το πρωί :P ) και μετά γίναμε 10άδα και μετά πάλι δυάδα giveup ...αυτόν τον άνθρωπο ήταν γραφτό να τον συναντήσω...όπου και να πάω εμφανίζεται από το πουθενά Shocked ...ούτε καν ήξερα οτι θα ναι και αυτός αθήνα στην αρχή Shocked ...εντάξει οι βλακείες έδιναν και έπαιρναν και οι γνώσεις του για τις στάσεις των τρένων επίσης tongue

    Tom Marvolo Riddle έγραψε:Αυτός ο Σατανάς μου τα χει χαλάσει λίγο τελευταία αλλά θα στρώσει Happy

    Πες μου τι εννοείς scared

    Ελισάβετ Ελισάβετ:
    Είναι Ραβενκλοου αυτό τα λέει όλα :P Την αγαπώ γιατί δεν έχει χιούμορ είναι τρομακτική και δεν τολμάς να της μιλήσεις και μου αρέσουν αυτά σε έναν άνθρωπο Very Happy :P ...πέρα από την πλάκα όμως είναι τόσο επικά γαμάτη που θα την παντρευόμουν Razz ...μου βγάζει έναν αέρα "Σκάσε Λευτέρη εγώ μιλάω τώρα" και μου αρέσει Happy :P ...και συμμετείχα στο θάφτινγκ σιωπηλά μαζί με την αφεντικίνα μου :P σ αγαπώ για το τώρα το πριν το μετά και το πάντα blowkiss :P

    Eμουλακουλίνι:
    Ήθελα τόσο άπειρα να τη γνωρίσω αλλά δεν ήξερα ότι θα γίνει πριν τις 14 Shocked είναι όπως την περίμενα και ναι έτσι σε περίμενα hero ...πρέπει να συμφωνούσαμε σιωπηλά τις περισσότερες φορές και ήμασταν και μακριά crying ...αλλά μετά που έκατσα δίπλα της λέγαμε τι δώρο θα μου πάρει oh! ...κατέληξα σε γάτα πεκινουά oh! ...για κάποια άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία αντιλήφθηκα ότι έχουν καλύτερη λέσχη plz ...η ΕμΗ λοιπόν ανακυρήσσεται ομόφωνα το Harryworlds next top model ενώ το υπερχοτέλειο κατ'εμέ μαλλί της έγινε αντικείμενο σχολιασμού :P ...see you real soon I love you

    Μυρτώ:
    Θέλω να σε ακούσω να μιλααας...εδώ και τώρα, θέλω να γυρίσεις στα παλιά ,αυτήν την ώρα...θέλω να γυρίσω να σε βρωωωω...ένα βράδυ δεν είναι αρκετό lighter :P
    Η πρωην συνεργάτιδα είναι ότι πιο ήρεμο έχω ακούσει-δεν έχω ακούσει- ποτέ Shocked ...ξέρω βέβαια ότι συμφωνούσε ότι και να πω ε ε ε? :P ...αλλά κάθισε πιο λίγη ώρα και ήθελα να βγάλουμε μαζί μια φώτο crying ...αδικία crying

    Δημήτρης:
    Είναι και γαμώ τα παιδιά(μη μου κάνετε παρατήρηση για το ρήμα yaya )!!..συμφωνούσα με ότι και να λέει και είναι τέρμα αντικειμενικός με φοβερό χιούμορ και φιλικός hero ...δηλαδή πραγματικά τον περίμενα πιο απόμακρο δεν ξέρω γιατί scared ...ήταν η ψυχή του μύτινγκ και δεν θα περνούσαμε τόσο τέλεια χωρίς αυτόν με τίποτα!...μας είπε και ευχάριστα νέα joy
    Κατά βάθος είναι Ραβεν βέβαια ε? \\\\\\\\\\ :P ...πραγματικά χάρηκα απίστευτα που τον γνώρισα σου βγάζει μια σοβαρότητα και μια καμενιά ταυτόχρονα...το πρώτο κυρίως όταν ο Λευτέρης Λευτέρης πήγαινε τουαλέτα(για πορφανείς λόγους :P ) και είχαμε την ευκαιρία να μιλήσουμε πιο ήρεμα giveup :P ...θέλω να τον ξανασυντήσω οπωσδήποτε!

    ΦοΝικός:
    Αν και ήρθε πιο μετά ήταν κορυφαίος...τον πάω απίστευτα και από το φόρουμ και από κοντά...εμένα μου άρεσε το γέλιο του :P ...είχαμε και λίγο την ευκαιρία να τσιγκλίσουμε το Λευτέρη από κοινού :P ...αν και δεν νομίζω να κατάλαβε κανείς που δουλεύει τελικά mouble mouble ...θέλει ψάξιμο αυτό :P ...το κακό είναι οτι χάσαμε το γεύμα των υπολοίπων μετά οπότε δεν είχαμε την ευκαιρία να ακούσουμε τα "καλύτερα" που λέει η Ελισάβετ Cool ...Φοβερός και κυρίως Φονικός :P

    Μαράκι(Φλερ):
    Πόσο τέλειος χαρακτήρας πρέπει να ναι και μου φαίνεται αδιανόητο να υπάρχει άνθρωπος που μπορεί να κατηγορήσει για κάτι τη Μαρία Laughing ...πρέπει να τη ζήσετε για να το καταλάβετε :P ...φοβερό γέλιο και τόσο καλό κορίτσι,μου βγάζει μια αθωότητα...Μαράκι το πιο αθώο μέλος? cookies :P

    Γιάννα-Ηλίας-Μαρία(ΙμπΕριο :P ):
    Η μαμά με το μπαμπά ήρθαν πιο μετά και συμπληρώθηκε το παζλ της οικογένειας Black...τους αγαπώ και τους δύο και η μαμά κάνει φοβερές αγκαλίτσες awesome ...ο Ηλίας έχει τόσο φοβερό γέλιο και ευτυχώς δν ήταν αυτός ο φωτογράφος αυτή τη φορά για να βγει και σε καμία φωτογραφία hehe
    Με τη Μαρία μιλάμε κάθε μέρα όλη μέρα στο μσν τι να πω? giveup ..τη βαρέθηκα ας τη μαζέψει κάποιος :P όμως της χρωστάμε ευγνωμοσύνη γιατί ήταν από αυτές που μας κινητοποίησαν για το μυτινγκ...μαζί με Ελισάβετ Ελισάβετ :P ...εμείς τα λέμε μετά το μαραθώνιο \\\\\\\\\\

    Νικολέτα:
    Δυστυχώς δεν έκατσε πολύ ώρα και δεν τη γνώρισα καλά crying ...αλλά και μόνο που μ είπε κουλ κατάλαβα ότι έχει κρίση η κοπέλα hero ...πάντως όση ώρα ήταν στην παρέα ήταν πολύ ομιλιτική και συμπαθητική crying ...ελπίζω να την ξαναδώ σύντομα crying

    Όπως καταλάβατε μόνο η αυτού μεγαλειότις Leonie Vernier δεν μας έκανε την τιμή :P
    Σπόιλερ:

    Και η μέρα κλείνει με μένα και το Λευτέρη Λευτέρη να αποχωρούμε με ταξί για τα κτελ awesome
    Αλήθεια εσύ κοιμήθηκες στο λεωφορείο? mouble mouble

    Remember remember the 8th of December :P
    Love you all up



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Image
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Σαβ Δεκ 10, 2011 10:20 pm

    Και για να δείτε πως κι εμείς οι παραγκωνισμένοι, εγκλωβισμένοι σε ένα μικρό νησί στην άκρη του Θεού περνάμε καλά, σήμερα βίωσα μια απίστευτη επικίλα-μύτινγκ με την Άρτεμις joy

    Μετά από κάμποσες βδομάδες που όλο το αναβάλλαμε γιατί μία το ξεχνούσα και μία αδυνατούσα να ξυπνήσω, σήμερα ελέησα να πάω Λευκωσία να τη δω, και την έστησα και μόνο 3 ώρες! ti?

    Την βρήκα να με περιμένει στην πλατεία Σολωμού, την οποία για κάποιο περίεργο λόγο αποκαλούσα συνέχεια "Σόλωνος" μετά των γονέων, οι οποίοι αφού μας πρότειναν να με ξεναγήσουν στη λευκωσία και αρνήθηκα και μας τράβηξαν και μερικές φωτογραφίες, έφυγαν και μας άφησαν να καούμε με την ησυχία μας Laughing
    Όπως κατηφορίζαμε τη Λήδρας, παραλίγο να ξαναπεράσω στα κατεχόμενα καταλάθος. Δύο φορές. Και πρέπει να το κόψω αυτό κάποια στιγμή facepalm
    Πήγαμε για φάγητό σε ένα ελληνικό εστιατόριο, αλλά ένα αληθινό ελληνικό εστιατόριο, με αληθινή χωριάτικη σαλάτα που δεν ήταν παραγεμισμένη με λάχανα και μαρούλια! joy Μιλήσαμε για το φόρουμ, της έθαψα τους Κύπριους, και ομολογώ πως την πήραν και λίγο τα σκάγια γιατί σε κάποιον έπρεπε να βγάλω τα νεύρα μου πάνω στο θέμα, φάγαμε ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ,και έπιασα φιλίες με τον σερβιτόρο. Οι συζητήσεις μας ήταν απόλυτα καμμένες και θα έπρεπε να ηχογραφηθούν, μα την αλήθεια, και σε κάποια φάση που ακούγαμε κάτι τούρκικα τσιφτετέλια από δίπλα, ανακαλύψαμε ότι για 5 ολόκληρα λεπτά κουνιόμασταν μπος-πίσω σα σπαστικά και κοιτιόμασταν στα μάτια! :panic: ti?

    Πριν φύγουμε οι χίπηδες που είχαν φεστιβάλ στο δρόμο απέναντι έβαλαν κλαμπίστικη μουσική, κι εκεί που είχαμε αποφασίσει να πάμε να χορέψουμε η μουσική τελείωσε, γαμώτο sweatdrop smiley
    Μετά κάναμε μία τεράααααστια βόλτα, στην οποία ανακαλύψαμε ότι έχουμε ακόμη περισσότερα κοινά (Πόσα πια;;;; ti? ). Περνάμε και οι δύο όπως να ναι το δρόμο, είμαστε γκαβές και με μηδέν αίσθηση προσανατολισμού, λατρεύουμε το ίδιο χιπικο-μπιχλιμπιδάδικο, από το οποίο πήραμε και ένα ίδιο κρεμαστό μανιτάρι ( In Love ) έχουμε επίσης το ίδιο κόλλημα με τις συλλεκτικές μπάρμπι και τα επιτραπέζια, το οποίο απέδειξε περίτρανα το μισάωρο που χαλάσαμε στο παιχνιδάδικο (κι αυτό επειδή βιαζόμασταν :P ), και άλλα πολλά που δε θυμάμαι τώρα. :P

    Επίσης ανακάλυψα πως η Άρτεμις θα έκανε πολύ καλή παρέα με τη Μαρία και το Λάζαρο αν έμεναν στην ίδια χώρα, γιατί με τρέλανε στις πιρουέτες και στο περπάτημα στα νύχια. Αν και δε θέλω να τους φανταστώ στην ίδια παρέα, δεν παίζει να έφευγε η συζήτηση από το χορό cross

    Στο τέλος πήγαμε στάρμπαξ, και ξεφτυλιστήκαμε και πάλι καθώς σχεδόν τους γκρεμίσαμε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο σε μία προσπάθεια να βρούμε και να επανασυναρμολογήσουμε το κινητό της Άρτεμις cross

    Μετά με πήγε πάλι πίσω στη Σόλωνος-Σολωμού (το δρόμο τον βρήκαμε συνεργατικά, χρησιμοποιώντας όλη μας την αυτοσυγκέντρωση Laughing ), όπου την άποχαιρέτησα και γύρισα Λεμεσό με το τράβελ εξπρές In Love

    Ντάξει, σήμερα ήταν μακράν η πιο γαμάτη συνάντησή μας. Έπονται και έξτρα καμμένες φωτό. Σε λατρεύω, κοριτσάκιιιι In Love



    Mischief managed.
    Hermione Black
    Hermione Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 11974
    Ηλικία : 26
    Location : στο άγνωστο με βάρκα την ελπήδα :P
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Αν ελπίζεις σε κάτι, κανείς δεν μπορεί να σου διώξει την ελπίδα

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hermione Black Σαβ Δεκ 10, 2011 10:33 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:Και για να δείτε πως κι εμείς οι παραγκωνισμένοι, εγκλωβισμένοι σε ένα μικρό νησί στην άκρη του Θεού περνάμε καλά, σήμερα βίωσα μια απίστευτη επικίλα-μύτινγκ με την Άρτεμις joy
    η πιο ακυρη συναντηση εβεεερ!

    Μετά από κάμποσες βδομάδες που όλο το αναβάλλαμε γιατί μία το ξεχνούσα και μία αδυνατούσα να ξυπνήσω, σήμερα ελέησα να πάω Λευκωσία να τη δω, και την έστησα και μόνο 3 ώρες! ti?

    Την βρήκα να με περιμένει στην πλατεία Σολωμού, την οποία για κάποιο περίεργο λόγο αποκαλούσα συνέχεια "Σόλωνος" μετά των γονέων, οι οποίοι αφού μας πρότειναν να με ξεναγήσουν στη λευκωσία και αρνήθηκα και μας τράβηξαν και μερικές φωτογραφίες, έφυγαν και μας άφησαν να καούμε με την ησυχία μας Laughing
    Όπως κατηφορίζαμε τη Λήδρας, παραλίγο να ξαναπεράσω στα κατεχόμενα καταλάθος. Δύο φορές. Και πρέπει να το κόψω αυτό κάποια στιγμή facepalm
    Πήγαμε για φάγητό σε ένα ελληνικό εστιατόριο, αλλά ένα αληθινό ελληνικό εστιατόριο, με αληθινή χωριάτικη σαλάτα που δεν ήταν παραγεμισμένη με λάχανα και μαρούλια! joy Μιλήσαμε για το φόρουμ, της έθαψα τους Κύπριους, και ομολογώ πως την πήραν και λίγο τα σκάγια γιατί σε κάποιον έπρεπε να βγάλω τα νεύρα μου πάνω στο θέμα, φάγαμε ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ,και έπιασα φιλίες με τον σερβιτόρο. Οι συζητήσεις μας ήταν απόλυτα καμμένες και θα έπρεπε να ηχογραφηθούν, μα την αλήθεια, και σε κάποια φάση που ακούγαμε κάτι τούρκικα τσιφτετέλια από δίπλα, ανακαλύψαμε ότι για 5 ολόκληρα λεπτά κουνιόμασταν μπος-πίσω σα σπαστικά και κοιτιόμασταν στα μάτια! :panic: ti?


    Πριν φύγουμε οι χίπηδες που είχαν φεστιβάλ στο δρόμο απέναντι έβαλαν κλαμπίστικη μουσική, κι εκεί που είχαμε αποφασίσει να πάμε να χορέψουμε η μουσική τελείωσε, γαμώτο sweatdrop smiley
    Μετά κάναμε μία τεράααααστια βόλτα, στην οποία ανακαλύψαμε ότι έχουμε ακόμη περισσότερα κοινά (Πόσα πια;;;; ti? ). Περνάμε και οι δύο όπως να ναι το δρόμο, είμαστε γκαβές και με μηδέν αίσθηση προσανατολισμού, λατρεύουμε το ίδιο χιπικο-μπιχλιμπιδάδικο, από το οποίο πήραμε και ένα ίδιο κρεμαστό μανιτάρι ( In Love ) έχουμε επίσης το ίδιο κόλλημα με τις συλλεκτικές μπάρμπι και τα επιτραπέζια, το οποίο απέδειξε περίτρανα το μισάωρο που χαλάσαμε στο παιχνιδάδικο (κι αυτό επειδή βιαζόμασταν :P ), και άλλα πολλά που δε θυμάμαι τώρα. :P


    Επίσης ανακάλυψα πως η Άρτεμις θα έκανε πολύ καλή παρέα με τη Μαρία και το Λάζαρο αν έμεναν στην ίδια χώρα, γιατί με τρέλανε στις πιρουέτες και στο περπάτημα στα νύχια. Αν και δε θέλω να τους φανταστώ στην ίδια παρέα, δεν παίζει να έφευγε η συζήτηση από το χορό cross
    δεεν κανα πιρουετες!! Wink Razz και κανοννισε να ρθεις σε καμια παρατσαση να με δειιις!! Happy

    Στο τέλος πήγαμε στάρμπαξ, και ξεφτυλιστήκαμε και πάλι καθώς σχεδόν τους γκρεμίσαμε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο σε μία προσπάθεια να βρούμε και να επανασυναρμολογήσουμε το κινητό της Άρτεμις cross


    Μετά με πήγε πάλι πίσω στη Σόλωνος-Σολωμού (το δρόμο τον βρήκαμε συνεργατικά, χρησιμοποιώντας όλη μας την αυτοσυγκέντρωση Laughing ), όπου την άποχαιρέτησα και γύρισα Λεμεσό με το τράβελ εξπρές In Love
    Ντάξει, σήμερα ήταν μακράν η πιο γαμάτη συνάντησή μας. Έπονται και έξτρα καμμένες φωτό. Σε λατρεύω, κοριτσάκιιιι In Love

    ε εεε αμα δεν αργουσες θα χαλαγες την παραδωση Razz
    στα καλητερα σε παιρνω, δεν μπορει ςνα πεις οτι δεν ήταν θεικο το φαγητο παντως!! και επισης να προσθεσω οτι δεν καταλβες οτι οι σερβητοροι ήταν ελληνες :P και επισης ποση ωρα κοιτιωμασταν ??? Razz
    χαρα στην τυχη μας!!!
    καλα η δικη σου γκαβομαρα με τη δικη μου καμια συγκρηση!!! το κακτους ειναι ολα τα λεφτα, και πορωθηκα με το μανιταριιι1!! In Love την αλληφ ορα θα φροντισω να χω μαζι μου ουνο!!!!!
    χαχαχαχαχα οχι αυτη τη φορα δεν βγηεκ η μπαταρεια ειναι αξιοσιμειωτο Razz
    χαχαχα εκει ρε τα βρηκαμε ευκολα, το μεγαλο το δραμα ήταν που ψαχναμε το τζαμπο που εκλεισε και ρωτησαμε τους μαθητες της μανας μου :P


    κλα γαματη δε λες τπτ!!!!!!!! αντε βαλε και τις φωτοοο!!!! Very Happy


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Hermione Black στις Σαβ Δεκ 10, 2011 10:38 pm, 1 φορά



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Kaiksis_OLD_SCORE124
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Σαβ Δεκ 10, 2011 10:37 pm

    Καλά παιδί μου μόνο αυτό θα πεις; vrisimo
    Εντυπώσεις δεν έχει; vrisimo



    Mischief managed.
    Hermione Black
    Hermione Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 11974
    Ηλικία : 26
    Location : στο άγνωστο με βάρκα την ελπήδα :P
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Αν ελπίζεις σε κάτι, κανείς δεν μπορεί να σου διώξει την ελπίδα

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hermione Black Σαβ Δεκ 10, 2011 10:42 pm

    ^ΜΟΝΟ? δες το πσοτ μου!



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Kaiksis_OLD_SCORE124
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Σαβ Δεκ 10, 2011 10:57 pm

    Ε, και καλά τώρα κάτι μας είπες αλλά νταξ snob



    Mischief managed.
    Hermione Black
    Hermione Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 11974
    Ηλικία : 26
    Location : στο άγνωστο με βάρκα την ελπήδα :P
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Αν ελπίζεις σε κάτι, κανείς δεν μπορεί να σου διώξει την ελπίδα

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hermione Black Σαβ Δεκ 10, 2011 11:06 pm

    τςτς αη ρε Razz βαλε τις φωτος μορηηη



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Kaiksis_OLD_SCORE124
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Κυρ Δεκ 11, 2011 2:03 am

    Προς όλα τα παιδιά του μυτινγκ της Πέμπτης: blowkiss hurrah

    Berlin the Trade έγραψε:Τωρα το θυμηθηκα αυτο! Ειναι τοσο τσιπιδες που ουτε ενα κουλουρι δε μας εφεραν οι αχρηστοι!

    Άμα λέω εγώ ήταν χαζή η σερβιτόρα. yaya
    Το συζητάγαμε και με τον Χρήστο. :P

    (Στο Χάρις Σποτ στην Θεσσαλονίκη και ωραία κουλουράκια έφερναν και σφινάκια κέρναγαν! crying )



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Κυρ Δεκ 11, 2011 2:06 am

    Στη Θεσσαλονίκη γενικά σε περιποιούνται περισσότερο έχω να δηλώσω.-

    Γι αυτό τα έχουν και αυτονόητα τα κουλουράκια οι βόρειοι crying



    Mischief managed.
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Κυρ Δεκ 11, 2011 11:57 am

    Αυτή τη μια ώρα που κάθισα μπορώ να πω πως πέρασα θαυμάσια! :P Βέβαια έχασα πολλά όπως την αρχή,τα 4/5 της μέσης και το τέλος του μίτινγκ.Και την Μυρτώ facepalm :P
    Πραγματικά η Ελισάβετ και ο λευτέρης Λευτέρης με είχαν ταράξει στα τηλέφωνα.Τουλάχιστον 5 σε μια ώρα ti? Αλλά εντάξει το έσωσαν όταν ήρθαν να με βρουν στην είσοδο και ήταν πολύ τέλεια crying
    Μετά από τρία χρόνια γνώρισα τον tom marvolo riddle.Συμπαθητικό παιδάκι,μιλάει πολύ και φοράει έναν χρυσό σταυρό που λέει πως είναι ο "βαφτιστικός" του αλλά κατά βάθως είναι πολύ θρήσκος κι αν καθόμουν κι άλλο θα έβγαζε από την τσάντα του να μου πουλήσει κομποσκοίνια.Χάρηκα τόσο πολύυυυ! crying Σου το είχα πει πως δεν χρειάζεται να με φοβάσαι crying Είδες που είχα δίκιο;; hero Είμαστε πολύ φίλοι για αυτό και μου χάρισε το σκουφάκι του(που μυρίζει Λευτέρης!) και ίσως φταίει το γεγονός πως είμαι γύφτισσα κι όταν μου είπε να το δοκιμάσω,του ανακοίνωσα πως θα το κρατήσω :P

    -Θα το κρατήσω!
    -χαχα ναι πάρτο!
    -το εννοώ.
    -οκ,έχω κι άλλο!

    Χάρηκα επίσης που είδα τον Αρκτούρο!
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 %CE%91%CF%81%CE%BA%CF%84%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%BF%CF%82_logo

    Όχι αυτόν facepalm
    Είναι πολύ κουλ παιδί και έχει στυλ και φαίνεται κι από τα ποστ του.Κάπως έτσι συστηθήκαμε:
    -Γεια!
    -ΓΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΛ
    :P
    Η Έμυ έβαψε τα μαλλιά της και είναι τέλειααααα!Μην τα ξαναβάψεις ποτέ,σου πάνε τόσο απίστευτα ti?
    Η Μαρία-Ιμπέριο φόραγε ωραία σκουλαρίκια και ήταν όπως πάντα οργανωμένη με φωτογραφικές και ιστορίες! up up
    Με το Μαράκι το άλλο λέγαμε ότι θα μιλήσουμε όταν βγούμε αλλά δεν ππολυπρολάβαμε να πούμε πολλά.Όπως και με τον Νίκο όπου μας χώρισε μια λαοθάλασσα ανθρώπων που καθόταν στον ίδιο καναπέ.
    Μιλήσαμε λίγο με τον Ηλία και την Γιάννα και χάρηκα και για αυτό γιατί τους είχα δει σε πόσα μίτινγκς και δεν είχαμε την ευκαιρία να ανταλλάξουμε πάνω από δύο κουβέντες.Ο Ηλίας είναι πολύ ευχάριστος και γελαστός άνθρωπος ενώ η Γιάννα έχει τέλεια φωνή και γνώσεις(Σαντάκο)!
    Ο Μερλινάκος είναι σαν μεγάλος μου αδερφός!Τον αγαπώ τον αγαπώ τον αγαπώ I love you I love you Με συνόδευσε μαζί με ΕΛισάβετ και Λευτέρη Λευτέρη στον ηλεκτρικό περιμένοντας μαζί μου τον συρμό και όταν μπήκα σχηματίζαμε καρδιές και χαιρετιόμασταν!Καλέ μουυυ<3Μαζί με Ελλίζα,Λευτέρη και Νίκο έκαναν κάτι σχόλια και καθόμασταν κάπως έτσι: hehe .
    Η Ελισάβετ είναι τόσο ΦΙΛΗ μου.Και την αγαπώ κι αυτήν και το γούστο της για τα πάντα και γενικότερα τα πάντα της In Love Όταν γίνω κι εγώ φοιτήτρια θα βγαίνουμε κάθε μέρα και θα κερνάω για να επανορθώσω για τις τελευταίες φορές που κανονίσαμε αλλά δεν έκατσε.Γιατί την αγαπώ blowkiss

    Αυτά.Είμαι σίγουρη πως την επόμενη φορά θα είναι ακόμα καλύτερα.Κι εσύ Λευτέρη ίσως προλάβεις να γίνεις αριστερός μέχρι τότε! [shug]



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 22 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 12, 2024 5:32 am