.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Τρι Φεβ 15, 2011 9:53 pm

    Σπαμάρετε. oh!
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 35
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Δευ Μαρ 07, 2011 7:14 pm

    6/3/11, Carnival Crossplay Party@Metropolis, Athens by Akai Panda
    Χτες λοιπόν ξεκίνησα κατά τις 6 με τον καλό μου (επίσης μέλος, Kamina τω νικ) να πάμε Μετρόπολις awesome Ντυμένοι φυσικά, εγώ Beato κι εκείνος Walter. Μας κοιτούσαν όλοι περιττό να πω xD
    Τέλος πάντων, φτάνουμε 7 παρά Ομόνοια, παρκάρουμε κι αρχίζουμε να ανηφορίζουμε την Πανεπιστημίου προς Μετρόπολις. Στο δρόμο παίρνω τηλέφωνο τη Ρέα ακα Ονειροκόριτσο για να δω πού θα'ναι, οπότε με το που μπήκαμε στον χώρο τσακ! έπεσα πάνω της Razz Αγκαλιές, φιλιά, συστάσεις, βλακείες, και μετά άρχισε το κάψιμο xD
    Highlights
    -Μια φίλη της είχε ντυθεί κι αυτή Walter οπότε είχαμε έναν μικρό ανταγωνισμό ανάμεσα στους δύο xD
    -Οι καμένες συζητήσεις της Ρέας με τον Ηλία ακα Kamina awesome Σας βλέπω κολλητούς Razz
    -Οι φωτογραφίες, οι πόζες, τα προπς (μια κοπέλα είχε ντυθεί Sebastian κι είχε φέρει και μαχαίρια μαζί xD Περιττό να πω πως τα χρησιμοποιήσαμε όλοι Razz) και γενικά τα πάντα όλα Razz
    -Μια κοπελιά που 'χε ντυθεί Kurenai Maria και με ρώτησε τι είχα ντυθεί εγώ Razz
    -Οι παραγγελιές μας προς τον dj που έπεσαν στο κενό sweatdrop smiley Έχετε που έχετε μαζέψει ένα σωρό άκυρα openings, γιατί όχι κι αυτά που θέλουμε εμείς? erimi
    -Το Earl Gray της Ρέας. "Εσύ Earl Gray? Ποτέ! Razz"
    -Οι άκυρες χορογραφίες (λέμε τώρα, μόνο τα χέρια κουνούσαμε) σε κάτι επίσης άκυρα τραγούδια.
    -Η άλλη φίλη της που μου είπε πως αν ντυθώ Gilbert (Pandora Hearts) να χωρίσω για να τα φτιάξω μαζί της xD
    -Οι καναπέδες oh!
    -Εντυπωσιακότατος ο τύπος με το cosplay Guts από Berserk. Άνετα θα την πήρε την πρώτη θέση στον διαγωνισμό.
    -Χτυπάει τηλέφωνο, η Ρέα το παίρνει και απομακρύνεται. Γυρνάει.
    "Η μάνα μου. 'Πού είσαι?'
    'Σε καφετέρια στο Θησείο, έχει δυνατά μουσική *αθώο ύφος*'
    'Με ποιους είσαι?'
    'Με την Άννα, την Εύα, τη Γιάννα...'
    'Α οκ'" Razz

    Γενικότερα ήταν ένα γαμάτο πάρτι, είδαμε πολλά ωραία cosplay και αν εξαιρέσουμε μερικές οτινανίλες είχε κι ωραία μουσική. Η Ρέα αναχώρησε κατά τις 10.30 (αφού ανανεώσαμε για το επόμενο μίτινγκ awesome ) και φύγαμε κι εμείς μετά από κανά τέταρτο και τέλοοοος Razz
    Αυτά Razz



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Δευ Μαρ 07, 2011 7:21 pm

    Αμέσως να με καρφώσεις εσύ. ._. Καλή είσαι ρε! Razz

    Λοιπόοον, χθες περάσαμε Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Α, ο Ηλίας είναι τέρμα καμένος άνθρωπος , τα μαχαίρια έπαιξαν πολύ σπουδαίο ρόλο ( μόνο έτσι σταματούσε, για λίγο μόνο ._., ο άλλος που είχε βάλει τη στολή του καράτε Razz rofl hehe ) , το cosplay της Γιάννας ήταν καταπληκτικό και στο επόμενο party εννοείται πως θα πάμε πάλι μαζί! Razz







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Orion Black
    Orion Black
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 1890
    Ηλικία : 35
    Location : Teppelin
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: This game....Will not have a happy ending....

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Orion Black Δευ Μαρ 07, 2011 8:46 pm

    άκου εδώ τι λένε!!!!!!!!
    -εγώ είχα ντυθεί καλύτερος Walter!!!! την έριχνα στα παπούτσια!!!!!!!!! (απλά εκείνη είχε τα όπλα ενώ εμένα μου κόπηκαν στην προηγουμενη μάχη μου Sad )
    -Ονειροκόριτσο respect :P
    -Ρέα το είχες χάσει αυτό!!!! ο DJ έβαλε το ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ!!!
    -έπιασα στα χέριa μου το σπαθί που είχε φτιάξει ο Guts από το Berserk!!!! 2,5 μετρα σπαθί!!!! (εγώ θα φτιάξω καλύτερο στο final fantasy cosplay!!!!! ξεκινάω από τώρα!!!)
    -στο τέλος, όταν γύρναγα σπίτι μου, περνάω από ένα περίπτερο να αγοράσω κάποια πράγματα και ήτανε ένας παππούλης μέσα που έπινε μπίρες (φαινόταν είχε κάνει κεφαλάκι) με βλέπει και μου λέει: τι έχεις ντυθεί εσύ? butler? και του απαντάω: δεν έχω ντυθεί butler! ΕΙΜΑΙ Ο BUTLER ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ARTHUR (πήρα και μια πόζα εκείνη την στιγμή :P) σκάει στα γέλια ο περιπτεράς και μου έδωσε δώρο μια τσίχλα :D



    ---
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Wotsig


    Where my loyalties lie:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Δευ Μαρ 07, 2011 9:05 pm

    Ααααα, όλα τα καλά όταν έφυγα! >.< Τσκ! >_>







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29777
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Κυρ Μαρ 27, 2011 7:39 pm

    Και ναι,χθες έπαιξε πάλι μύτινγκ και μα τον Τουτατή πέρασα -δεν βρίσκω την κατάλληλη λέξη- φανταστικοκαταπληκτικοαπιθανουπεροχομοναδικά! hurrah

    Μαριλένα,Γιάννα,Ρέα,Χριστόφορος,Μυρτώ,Έμυ και δύο μέλη που δεν είχα συναντήσει:Ηλίας (Kamino) και Εκάτη (Hecate)!!

    Τι να πω για τον Ηλία.Γέλιο που γκαζώνει ρε φίλε!! Τρέχει με χίλια το παληκάρι στο θέμα "γελάω".Πολύ τυπάς και "έξω καρδιά",καλοπερνάς μαζί του! Laughing

    Η Εκάτη πιο σοβαρή.Στην αρχή τουλάχιστον.Αλλά φαίνεται ο άνθρωπος με προσωπικότητα.Και αυτό το καταλαβαίνεις αμέσως.Είναι όπως την φανταζόμουν όταν διάβαζα τα posts της.Άποψη και θέσεις.Και μέσα σε όλα! Δεν έχει κολλήματα.Θα την σκαρφαλώσει την σιδηροκατασκευή στο Μοναστηράκι και θα βγάλει και φωτό!! Laughing

    Για τα άλλα παιδιά τι να γράψω.Δεν είναι πλέον nicknames σε ένα φόρουμ,είναι καλοί φίλοι που ξέρεις ότι θα καλοπεράσεις μαζί τους.Η Μαριλένα με το ακατάσχετο -και άσχετο- γέλιο της,η Ρέα με τα Ιαπωνικά της,η Γιάννα με τα Ιαπωνικά της,ο Χριστόφορος με το τσιγκέλι,η Μυρτώ με την αθωότητα της,η Έμυ με την γλύκα της.

    Και πάλι μου έρχεται στο μυαλό μια φράση."Δεν υπάρχουν ξένοι,μόνο φίλοι που δεν έχουν συναντηθεί ακόμα".Και αν είσαι τυχερός,θα υπάρξουν πολλές τέτοιες "συναντήσεις" στην ζωή σου.

    Έγινα μελό πάλι.Είναι μοιραίο να συμβαίνει κάποτε κάποτε.Αλλά σου αφήνει μια υπέροχη γλύκα στο τέλος την ημέρας και μια υπόσχεση για την επόμενη που έρχεται.Και πρέπει να το εκτιμάς αυτό το δώρο.

    Περιμένω την επόμενη συνάντηση.Και ελπίζω να "σκαρφαλώσουμε" ακόμα πιο ψηλά!! In Love



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Gg10
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Μαρ 27, 2011 7:41 pm

    στην επομενη συναντηση και πανελλαδικες να γραφω θα ερθω! ΤΕΛΟΣ!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 35
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Κυρ Μαρ 27, 2011 7:50 pm

    Έτσι όπως το πάμε σε λίγο δεν θα χρειάζεται καν να μαζευόμαστε πολλοί για να γίνεται μύτινγκ Razz Τηλέφωνο, "τσακίσου για καφέ" και τέλος Laughing

    Πάντως κι εγώ πέρασα υπέροχα!! Ανέβηκα και στο μηχάνημα του Σατανά που δεν μπορούσα λόγω μακριάς φούστας το Νοέμβρη Razz Και να μην ξεχάσω και που'χαμε κάτσει κάτω από μια πινακίδα στην Ερμού που ήταν γραμμένη στα ιαπωνικά κι εγώ με τη Ρέα καιγόμασταν εξηγώντας τα kanji στους άλλους Razz Και οι φωτόζ HW's next top model στην πλατεία rofl

    Και σας αγαπάω όλους ρε! ΟΛΟΥΣ όμως! hurrah



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29777
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Κυρ Μαρ 27, 2011 7:56 pm

    ^Την πινακίδα στα Ιαπωνικά την άφησα σε εσάς να την αναφέρετε.Τιμής ενεκέν βεβαίως,βεβαίως!! Laughing



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Gg10
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Κυρ Μαρ 27, 2011 10:30 pm

    Amycus έγραψε:Περιμένω την επόμενη συνάντηση.Και ελπίζω να "σκαρφαλώσουμε" ακόμα πιο ψηλά!! In Love

    I love you I love you


    Ήρθα κι εγώ, γκάααιζ. lighter

    Το λοιπόν, γενική εντύπωση από το χθεσινό meat-ing? Απερίγραπτη. In Love

    Να τα πάρουμε από την αρχή, όμως. Αρριβάρουμε εις τον σταθμόν του Συντάγματος, μουά εντ Μυρτώ aka Ελενα Ράβενκλοου, κατά τις 5 παρά, δηλαδή κανά 20λεπτο πριν το ραντεβού, για δείγμα καλής θέλησης για το προηγούμενο στήσιμο. Laughing

    Αφού κάναμε βόλτες στην πλατεία, είδαμε τα αρχαία στο σταθμό, συναντήσαμε το Θάνο. hippie
    Μετά το αρχικό μπλα-μπλα ξαναμπήκαμε μέσα και σε λίγο ήρθε η Γιάννα με τον Ηλία, σε λίγο ήρθε και η Ρέα και λίγο πιο μετά και ο Χριστόφορος. Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι παίζει να ήμασταν όλοι, εκτός της Γιάννας και του Ηλία που τους είδαμε κατ' ευθείαν, την ίδια ώρα στο σταθμό και να μην βρισκόμασταν για κάμποση ώρα. Razz
    Δεν πειράζει, όμως, στο επόμενο meating θα έχουμε τα μπλουζάκια. awesome

    Ξαναβγαίνουμε όξω και λίγο πιο μετά ήρθε σεινάμενη κουνάμενη η Μάρσυ και μετά από τις αγκαλίτσες ( I love you ) αναχωρήσαμε για την καφεδιάαα.

    Τα starbucks για άλλη μια φορά δεν μας έκανα την τιμή οπότε καταλήξαμε κάπου στο Μοναστηράκι για καφέ. Στην πορεία, η Γιάννα πήρε τηλ. την Εκάτη και προστέθηκε στην τρελή παρέα μας. hurrah

    Μιλήσαμε για ό,τι μπορείτε να φανταστείτε, από θάφτινγκ μέχρι τις κλίμακες του πιάνου, με το Θάνο και τη Ρέα να αναλύουν και εμείς οι υπόλοιποι να είμαστε σε φάση wtf. :P
    Και κάναμε και απόπειρα να πάρουμε κάποιες ψυχές τηλ (*γκουχγκουχ*ΛάζαροςΛευτέρης*γκουχγκουχ*) αλλά δεν έκατσε.

    Αφού αδειάσαμε τα ποτηράκια μας, πήγαμε να δούμε τους τσολιάδες και βγάλαμε και φωτογραφίες κι εκεί, και στην πλατεία Συντάγματος εμείς τα μονδέλα (Μάρσυ-Εκάτη-me) και κατευθυνθήκαμε προς Μοναστηράκι μεριά όπου αφού κάναμε τις καμενιές μας στο
    μηχάνημα του Σατανά
    , η sisυ, εγώ και η Ρέα αποχωρήσαμε.


    Εντυπώσεις από τις νέες φάτσες.

    Ηλίας: Πολύ ευχάριστος άνθρωπος με γέλιο που ξεχωρίζει, όντως. Razz
    Χριστόφορος: Εσύ από τον ύπνο ήσουν ή μας σνόμπαρες, κύριος? \\\\\\\\\\ Την επόμενη φορά, πιο πολύ μπλα-μπλα. Razz
    Μάρσυ: Τελείως νορμάλ άτομο, σοβαρή και μετρημένη, καθόλου χαζοχαρούμενη και τρελή, με καθόλου χιούμορ. Κοινώς? Ξενέρωτη. Την αντιπάθησα με το που την είδα. snob
    Σπόιλερ:

    Εκάτη: Θα συμφωνήσω με το Θάνο, ακριβώς όπως είναι και φορουμιακά αλλά με πολλή προσωπικότητα και θελω να τη γνωρίσω ακόμα καλύτερα. awesome

    Για όλους τους υπόλοιπους, σας σιχαίνομαι, το ξέρετε. oh!


    Highlights η ανάβαση μας και όλη η διαδικασία (η ανάβαση και η κατάβαση της Μάρσυς evil ) , η ατάκα "ε αφού το κάνουν και διαδικτυακά, ας το κάνουν και στο λάιβ" ( rofl ) , η προσπάθεια να πιάσει κουβέντα η Μάρσυ στη Μυρτώ , οι φωτογραφίες by Ρέα και άλλα που τώρα δε μου έρχονται. [angel]


    Καμμένα μου, άντε και του χρόνου στο επόμενο, ανυπομονώ από τώρα. lighter
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Δευ Μαρ 28, 2011 1:15 am

    Και κάναμε και απόπειρα να πάρουμε κάποιες ψυχές τηλ (*γκουχγκουχ*ΛάζαροςΛευτέρης*γκουχγκουχ*) αλλά δεν έκατσε.

    Ρε Λεφτέρη δεν σου χω πει να σηκώνεις το τηλέφωνο σου όταν σε παίρνουν?? vrisimo vrisimo

    Αν μου είχατε δώσει ώρες θα είχα διακτινιστεί για ένα τσιγάρο .. snob
    Helena Ravenclaw
    Helena Ravenclaw
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 10829
    Ηλικία : 678
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Itʼs not just that she makes him a better person. Damon challenges her, surprises her. He makes her question her life, her beliefs. Damon is either the best thing for her or the worst.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Helena Ravenclaw Δευ Μαρ 28, 2011 9:56 pm

    Αγαπάω μίτινγκς = Σας αγαπώ όλους.- I love you

    To προχθεσινό μίτινγκ ήταν με Μάρσυ,me,Έμυ,Ρέα,Εκάτη,Χριστόφορος,Γιάννα και Ηλίας.

    Φτάνουμε Σύνταγμα κάνουμε άπειρες βόλτες μέχρι που βλέπουμε το Θάνο.Λέμε τα νεάκια μας και μετά αρριβάρει η Γιάννα με τον Ηλία ( Kamina ).Σταυροφιληθήκαμε και μετά προσπαθούμε να εντοπίσουμε τον Χριστόφορο.Και λίγο αργότερα ήρθε η Ρέα. ( giveup )

    Φεύγουμε από το σταθμό και περιμένουμε για τη Μάααααρσυ.Άρχισαν οι αγκαλίτσες και τα φιλάκια αλλά η κοπελιά από εκεί σε εμένα έμεινε.Αν θες να ξέρεις,μαρή εγώ τεντωνόμουνα δεν πήγα να σε αγκαλιάσω. snob


    Προορισμός ήταν τα Starbucks αλλά δυστυχώς για τη Ρέα τα SB πάλι δεν μας βόλεψαν. evil Πήγαμε κάπου στο Μοναστηράκι και έπειτα η Γιάννα πήρε τηλέφωνο την Εκάτη να έρθει.Η Ρέα και η Μάρσυ πήγαν να την "μαζέψουν". Razz

    Αφού κάναμε κάτι βολτίτσες ( μην με ρωτάτε που δεν έχω καθόλου καλό προσανατολισμό :P ) φτάσαμε έξω από το Σύνταγμα βγάλαμε κάτι ομαδικές φωτογραφίες ( με τη Μάρσυ να βήχει hehe ) και τα μοντέλα του HWMTP μας έδειξαν τα χαρίσματα τους. :blasé:

    Εεεε μετά φτάσαμε στο σταθμό του Μοναστηρακίου και η Ρέα κάπου έτρεξε μαζί με τη Γιάννα,τον Ηλία και η Εκάτη και οι υπόλοιποι ήμασταν σε φάση --> wtf2 που πήγαν? unsure
    Αλλά μετά γύρισε η Ρέα μας πήγε στη Παγίδα του Σατανά όπως είπε και η Γιάννα βγάλαμε φωτογραφίες και βίντεο εκεί.Η πιο τέλεια στιγμή του μίτινγκ.- hippie

    Εντυπώσεις :blasé: :

    Μάρσυ - Μάρσυ - Μάρσυ: Χαζοχαρούμενο μου εσύ.Καλό κορίτσι φαίνεσαι μόνο που στο επόμενο μίτινγκ εύχομαι να μην κάθομαι δίπλα σου να έχουμε κι άλλους τέτοιους χαιρετισμούς. giveup

    Χριστόφορος:Δεν έχω σχηματίσει γνώμη.Παραιτούμαι. giveup

    Ηλίας:Δεν μιλήσαμε και πολύ αλλά πραγματικά,όπως είπαν και οι παίδες είναι επικό. drunk

    Εκάτη:Άνθρωπος με προσωπικότητα και για έναν ανεξήγητο λόγο, μ'άρεσε πολύ η φωνή σου. Razz .Σίγουρα θέλω να μιλήσουμε περισσότερο. awesome

    Και τα Highlights όπως τα είπε η Έμυ. awesome

    Όμως εμένα η Ρέα έβγαλε φωτογραφία μόνο την πλάτη μου. tongue
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Δευ Μαρ 28, 2011 11:03 pm

    Εμ.. Θα 'θελες; Έχω 2-3 κανονικές δικιές σου. Razz







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τρι Μαρ 29, 2011 2:17 pm

    Επιτέλους μπόρεσα να μπω για να γράψω εντυπώσεις. Τι υπέροχο μύτινγκ. In Love

    Ένα έχω να σας πω: Το ακατ-άσχετο γέλιο της Μάρσυς συνεχίστηκε για 2 μέρες μετά, αλλά ακόμα και τώρα αν θυμηθώ κάτι στο ξεκούδουνο (πχ το χαιρετισμό στη Μυρτώ rofl ), δε παίζει να μη λυθώ στο γέλιο. Razz

    Για αυτούς που είδα πρώτη φορά λοιπόν:

    Ηλίας: Μου έκανε πραγματικά, απίστευτα καλή εντύπωση. Φιλικός άνθρωπος, ζεστός, προσιτός και κοινωνικός, με χιούμορ, πολύ καλή παρέα, και αυτό το απίστευτο γέλιο. Laughing (Να τον κρατήσουμε τελικά Cool )

    Έμυ: Βασικά κρατάω μούτρα και στις 2 αδερφές.- vrisimo
    Εγώ είχα φανταστεί οτι θα σας γνώριζα καλύτερα και θα λέγαμε και μια κουβέντα παραπάνω αλλά τίποτε. crying Πάντως η Έμυ μου φάνηκε πολύ πιο σοβαρή από όσο ξέρω πως είναι από το φόρουμ. Είμαι σίγουρη όμως πως όταν συνηθίσει τα μύτινγκ θα βγει ο εαυτός της στην επιφάνεια! evil

    Μυρτώ: Συγγνώμη μαρή, μόνο αυτή τη μπούρδα βρήκες να γράψεις για μένα; Καλό κορίτσι φαίνεται; Ούτε οι πιο θανάσιμοι εχθροί μου δεν με έχουν ξεπετάξει ποτέ με 3 λέξεις, και μάλιστα με τόσο συνηθισμένους χαρκτηρισμούς. Ου να μου χαθείς. {faint}
    Και για να μάθεις, όταν θα ξανακάτσω μαζι σου σε καφετέρια δε θα σε χαιρετάω με τον εξαίσιο τρόπο μου. hippie
    Μην περιμένεις και να σε χαρακτηρισω, άλλη φορά να μας μιλάς. Mad

    Έχω να πω επιπλέον, και δημοσίως παρακαλώ, πως ο Θάνος με εξέπληξε. Razz
    Πραγματικά αν και δεν φαινόταν, την προηγούμενη φορά μια συστολή και μια σοβαρότητα την είχε, και μας είχε ξεπαγιάσει όλους με κάτι φράσεις τύπου: "Εγώ δεν είμαι για τέτοια" και λοιπά. Τώρα που ανέβηκε και στο σατανικό αντικείμενο στο μοναστηράκι και μας τράβηξε και βίντεα, και γενικώς κατακάηκε, τον ανακυρήσσω και επίσημα μέλος της παρέας. [shug]

    Η Γιαννούλα και η Ρέα πολύ μου είχαν λείψει, είχα να τις δω από το καλοκαίρι. Δεν έχει νόημα πια μετά από τόσο καιρό να γράφουμε η μια για την άλλη περιγραφές, εγώ γι' αυτή την "τσακίσου για καφέ" φάση μαζί τους, θα σκεφτόμουν ακόμα και για ένα χιλιοστό του δευτερολέπου να περάσω Αθήνα. Κι αυτό είναι μεγάααααλο πράγμα. Razz

    Ο χειρότερος για το τέλος: Ο Χριστόφορος θέλει φάπες να στρώσει, δεν εξηγείται αυτό το πράγμα. Ακόμα λιώνω με τη σκηνή στα γκούντις που τον έθαβα με τη Γιάννα και ήταν σκυφτός και μάσαγε το κορδόνι της μπλούζας, και κάνει:
    -τι;
    -Τίποτα, κοιμήσου εσύ.

    Και ξανασκύβει το κρφάλι και επέστρεψε στην προηγούμενη κατάσταση. Ε, τι να σου πω. Mad
    Πάντως είναι πολύ τρυφερούλης, και ποτέ δε μου είπε να μη του πειράζω τα μαλλιά και τα μάγουλα. :P


    Τα χάιλάιτς αυτή τη φορά δεν είναι ανάγκη να γραφτούν, παιδιά περιμένω να ανεβάσετε φωτογραφίες γιατί 1 εικόνα=1000 λέξεις, και πραγματικά νομίζω μόνο αυτές αρκούν για να καταλάβει ο κόσμος τι πα να πει κάψιμο. :P


    Σας λατρέυω όλους. [shug]



    Mischief managed.
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Τρι Μαρ 29, 2011 3:23 pm

    Τις φωτογραφίες τις ανέβασε η Γιάννα... Αλλά στην ακυροκατάσταση! Razz

    Ο μόνος που είδα για πρώτη φορά ήταν ο Χριστόφορος... Ή όντως κοιμόταν ή μας έγραφε.

    Ακόμα θυμάμαι το ύφος του Θάνου "θα σου 'ρθει το τασάκι στο κεφάλι" όταν μιλούσαμε για μουσική. Laughing

    Η Μυρτώ περισσότερο μιλάει εδώ, παρά από κοντά. sweatdrop smiley
    Αλλά που θα μου πάει; Θα τη στρώσω... matakia







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 35
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Τρι Μαρ 29, 2011 3:25 pm

    Α μιας και το αναφέρατε ας βάλω κι εδώ το λινκ γιατί εκεί μέσα χάθηκαν ήδη Razz
    Πάρτε να 'χετε Razz



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 29
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Κυρ Απρ 03, 2011 11:14 pm

    Minerva McGonagall έγραψε: Πάντως η Έμυ μου φάνηκε πολύ πιο σοβαρή από όσο ξέρω πως είναι από το φόρουμ.
    Συμφωνώωωωω. :P

    Θα ξαναπω τα ίδια: Σήμερα είδα την Έμυ σε κάτι που meeting dε λέγεται. Razz
    Ενώ εγώ ήμουν το χαζοχαρούμενο την περιοχής, η Έμυ είπε όπως είπε η Μαριλένα και ήμουν λίγο... κάπως. Razz
    Αγαπώ τα μαλλιά της.-





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 2w13
    C. Addicts for the win.
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Κυρ Απρ 03, 2011 11:17 pm

    snob
    Δεν είμαι σοβαρή εγώ. crying
    Δεν είμαι. crying crying

    Alright, θα ξαναβγούμε μαρή.-


    Λοιπόν, η Λίζα είναι συ-μπα-θέ-στα-τη. hippie

    Αν και όντως μόνο meeting δεν ήταν, και θέλω κι άλλο μαντάμ, έχω να πω πως έχει φοβερό στάιλ. Cool


    Τα μαλλάκια μου σε ευχαριστούν. :P
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Κυρ Απρ 03, 2011 11:19 pm

    Πάντως είσαι το μοναδικό μέλος που έχει δει από κοντά τη Λίζα αν σε ευχαριστεί αυτό. :P



    Mischief managed.
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 29
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Κυρ Απρ 03, 2011 11:25 pm

    ^ Cool


    Ρε το φόρεμα με πάχαινε. sweatdrop smiley Και οι γόβες ήταν εκτός τόπου και χρόνου. sweatdrop smiley
    Αυτό το "ξαναβγούμε" ήταν απειλή; erimi





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 2w13
    C. Addicts for the win.
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Κυρ Απρ 03, 2011 11:29 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:Πάντως είσαι το μοναδικό μέλος που έχει δει από κοντά τη Λίζα αν σε ευχαριστεί αυτό. :P

    I'm aware of that, madam. Cool
    Χα. Cool

    Madame Maxime έγραψε:Ρε το φόρεμα με πάχαινε. sweatdrop smiley Και οι γόβες ήταν εκτός τόπου και χρόνου. sweatdrop smiley
    Αυτό το "ξαναβγούμε" ήταν απειλή; erimi

    Άι, μαρή. :P
    Εμένα μ' άρεσε. hehe

    Φιλική προειδοποίηση. :blasé:


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Amelia Blackfoot στις Κυρ Απρ 03, 2011 11:32 pm, 1 φορά
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 29
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Κυρ Απρ 03, 2011 11:31 pm

    Με τις γόβες υπήρξε ένα ολόκληρο θέμα. Δεν ήταν δικές μου. hehe



    Πρέπει να μετακομίσω. mouble mouble





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 2w13
    C. Addicts for the win.
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29777
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Δευ Απρ 04, 2011 2:35 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:Πραγματικά αν και δεν φαινόταν, την προηγούμενη φορά μια συστολή και μια σοβαρότητα την είχε, και μας είχε ξεπαγιάσει όλους με κάτι φράσεις τύπου: "Εγώ δεν είμαι για τέτοια" και λοιπά...
    Kαι εσύ τι φοβήθηκες,μην πέσεις σε χειμερία νάρκη; evil tongue

    Minerva McGonagall έγραψε:...τώρα που ανέβηκε και στο σατανικό αντικείμενο στο μοναστηράκι και μας τράβηξε και βίντεα, και γενικώς κατακάηκε, τον ανακυρήσσω και επίσημα μέλος της παρέας. [shug]
    Ξέρω ότι καταβάθος με λατρεύεις και ας με κλότσησες στο καλάμι. Laughing

    dREAm Girl έγραψε:Ακόμα θυμάμαι το ύφος του Θάνου "θα σου 'ρθει το τασάκι στο κεφάλι" όταν μιλούσαμε για μουσική.
    Έπρεπε να στο πετάξω για να θυμάμαι και εγώ μετα το δικό σου :P Laughing
    Σπόιλερ:



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Gg10
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Τετ Απρ 06, 2011 6:46 pm

    At last. Μπορώ και πάλι να ποστάρω εδώ χωρίς να κάνω σπαμ. awesome

    Σήμερα μπορώ να πω ότι πήρα δόση του αγαπημένου μου φρούτου. Και ναι υπήρξε συνάντηση των Αβοκάντοζ του φόρουμ (anthian & sorazal λέμε ντεεεεε! hippie ). Αφού ξύπνησα και δεν ήμουν σίγουρος αν όντως έχω μίτινγκ ή αν κοιμόμουν ακόμη και άρχισα να πίνω το καθιερωμένο καφεδάκι μου, άρχισε να χτυπά το telephone. Για να μην τα πολυλογώ 25 λεπτά, 2 τσιγάρα, μισή κούπα καφέ και μερικά ρούχα αργότερα βρέθηκα με το τρελό Αβοκάντο και όλα το υπόλοιπα ανήκουν στην ιστορία. Πήγαμε Πάμπλικ, πήγαμε να φάμε, παραλίγο να πάμε να παντρευτούμε κιόλας. hippie Δεχτήκαμε επιθέσεις τα δύσμοιρα αβοκάντο αλλά τα καταφέραμε επιζήσαμε. Είχαμε πολλές συζητήσεις ανωτέρου επιπέδου και βασικά βαριέμαι να γράψω άλλα εδώ γιατί νυστάζω. Ανθιαν να συμπληρώσεις εσύ τα υπόλοιπα. hippie

    Ψιτ και που σαι? Ακούνα Ματάτα my friend. Laughing
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 2 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τετ Απρ 06, 2011 9:27 pm

    Amycus έγραψε:
    Minerva McGonagall έγραψε:Πραγματικά αν και δεν φαινόταν, την προηγούμενη φορά μια συστολή και μια σοβαρότητα την είχε, και μας είχε ξεπαγιάσει όλους με κάτι φράσεις τύπου: "Εγώ δεν είμαι για τέτοια" και λοιπά...
    Kαι εσύ τι φοβήθηκες,μην πέσεις σε χειμερία νάρκη; evil tongue
    Πω, μιλάει ο άνθρωπος που μετά από αστείο του του λες οτι θα χρειαστείς παλτό και σου λέει:
    - Πλάκα πλάκα πολύ ελαφριά έχεις ντυθεί!hippie

    Minerva McGonagall έγραψε:...τώρα που ανέβηκε και στο σατανικό αντικείμενο στο μοναστηράκι και μας τράβηξε και βίντεα, και γενικώς κατακάηκε, τον ανακυρήσσω και επίσημα μέλος της παρέας. [shug]
    Ξέρω ότι καταβάθος με λατρεύεις και ας με κλότσησες στο καλάμι. Laughing [/quote]

    Αααα, έχω ιστορικό εγώ με τις κλωτσιές στο καλάμι, ρώτα καναν παλιό.Cool

    Στη Μαρσιακή γλώσσα τους σώματος σημαίνει πως σε συμπαθώ!oh!



    Mischief managed.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Ιουλ 07, 2024 2:20 pm