.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Παρ Δεκ 23, 2011 4:13 am

    Βασικά κοιμηθήκαμε δυο βράδια μαζί Μαριλένα μου στο κρεβάτι μου με τα κάγκελα.


    Όταν φυσικά δεν κοιμόταν στην πολυθρόνα σαν καμιά ποπόγρια με το ένα πόδι στον τάφο.

    Αυτά που λες γλυκιά μου.
    Happy
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Παρ Δεκ 23, 2011 4:21 pm

    Έχω κι άλλη μία εντύπωση. Ο Λάζαρος κοιμάται από δεξιά πλευρά. hehe
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Παρ Δεκ 23, 2011 7:35 pm

    Sorazal the Erised έγραψε:Βασικά κοιμηθήκαμε δυο βράδια μαζί Μαριλένα μου στο κρεβάτι μου με τα κάγκελα.


    Όταν φυσικά δεν κοιμόταν στην πολυθρόνα σαν καμιά ποπόγρια με το ένα πόδι στον τάφο.

    Αυτά που λες γλυκιά μου.
    Happy

    Οκ. erimi erimi erimi



    Mischief managed.
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Παρ Δεκ 23, 2011 11:50 pm

    Amelia Blackfoot έγραψε:Έχω κι άλλη μία εντύπωση. Ο Λάζαρος κοιμάται από δεξιά πλευρά. hehe

    Από την αριστερή πλευρά κοιμάμαι. facepalm Μη βλεπεις που προσπαθούσες απεγνωσμένα να μου φας την θέση. vrisimo

    Minerva McGonagall έγραψε:

    Οκ. erimi erimi erimi

    Φάε την τάπα σου αγάπη μου. Happy
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Παρ Δεκ 23, 2011 11:58 pm

    Sorazal the Erised έγραψε:
    Amelia Blackfoot έγραψε:Έχω κι άλλη μία εντύπωση. Ο Λάζαρος κοιμάται από δεξιά πλευρά. hehe

    Από την αριστερή πλευρά κοιμάμαι. facepalm Μη βλεπεις που προσπαθούσες απεγνωσμένα να μου φας την θέση. vrisimo

    Εξαρτάται από που το βλέπεις. facepalm

    Εννοείς πριν ή αφού κοιμηθώ ήθελα να σου φάω τη θέση; hehe :P
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Σαβ Δεκ 24, 2011 12:01 am

    Ειλικρινά δεν θες να απαντήσω στο τελευταίο. 🎅
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Σαβ Δεκ 24, 2011 12:04 am

    Στο είπα ότι μου βγάζεις να λέω όλο υπονοούμενα, δεν μπορώ πια, παραιτούμαι. drunk
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 30
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Σαβ Δεκ 24, 2011 10:16 pm

    Αφού οι υπόλοιποι λογικά τώρα θα είναι έξω, θα πω λίγα πράγματα για το μίτινγκ σήμερα. :P (Ακολουθεί μεγάλο ποστ Razz )


    Ξεκίνησα 10 παρά 10 και έχασα το λεωφορείο μπροστά από τα μάτια μου για να ανεβώ στο επόμενο μετά από 10 λεπτά και να έχω έναν γερούλη απέναντί μου να με κοιτάζει παράξενα επειδή κουβαλούσα μία μεγάλη σακούλα με δώρα. :P Έφτασα Σύνταγμα, πήρα το μετρό, έπιασα λίγο chit-chat με μία κυρία που ακολουθούσε την ίδια διαδρομή για πρώτη φορά και όταν ανέβηκα τα σκαλιά είδα μερικές γνωστές παρουσίες. Ήταν η Νικόλ, το Μαράκι, η Εκάτη και η Ελίζα. Πρώτα ξεχώρισα την Ελίζα λόγω ύψους ( matakia ) και μετά την Εκάτη λόγω χαμόγελου. :P Ύστερα άρχισαν οι αγκαλιές και τα φιλιά και βγήκαμε έξω από το μετρό για να βρούμε την στάση του λεωφορείου.

    Με τα πολλά, στην στάση βρήκαμε και τον Θάνο ο οποίος, απ' ότι κατάλαβα, δεν με άκουσε καν όταν του είπα πως είμαι η Λίζα. erimi :P Στο λεωφορείο πιάσαμε το μπούρου μπούρου, σύγκρινα τα δάχτυλά μου με τη Μαρία και την Εκάτη και ο Θάνος κατάλαβε πως είμαι η Madame Maxime. erimi

    Όταν φτάσαμε, η Μαρία (Ιμπέριο) δεν ήταν εκεί οπότε την πήραμε τηλέφωνο ενώ η Νικόλ, η Ελίζα και η Εκάτη τσέκαραν τα προϊόντα του καταστήματος κοντά στην στάση και εγώ μιλούσα με το Θάνο και τη Μαρία. :P
    Με την άφιξη της Μαρίας (Ιμπέριο), ο Θάνος έβαλε το σκουφί του για να γίνει περίγελος και με οδηγό την Μαρία φτάσαμε στον προορισμό μας. Αργότερα, ήρθαν η Έμυ, η Γιάννα, η Μάρσυ, ο Νίκος και ο Ηλίας οπότε πιάσαμε πάλι τα ματς μουτς και αρχίσαμε να μοιράζουμε τα δώρα. awesome Ελπίζω να σας άρεσαν γιατί εμένα μου άρεσαν πάααρα πολύ. Πίνω ήδη τσάι στην κούπα σου, Θάνο. :blasé:

    Όταν μαζευτήκαμε όλοι, πέρασαμε πολλές ώρες που απλά δεν περιγράφονται. In Love Κόντρες Μάρσυς - Θάνου για ΧΠ, κόντρες Μάρσυς - Θάνου για άκυρα θέματα, σχολιασμός Νικόλ-Ελίζας-Εκάτης, κόντρες Μάρσυς-Νίκου (αμάν αυτή η κοπέλα Cool ), το πήγαινε-έλα της Μαρίας (Ιμπέριο) με το να φτιάχνει ποπ κορν, να φέρνει το ένα και το άλλο, το θάψιμο of course :P , σύγκριση Όλιβερ - Νίκου, ο Ηλίας και η Γιάννα που μπορούσαν να παρακολουθήσουν όλες τις συζητήσεις ταυτόχρονα erimi , το Μαράκι της οποίας τα χέρια έγιναν παιχνίδια στα δάχτυλά μας, η Έμυ με το ΥΠΕΡΟΧΟ μαλλί της κ.τ.λ. κ.τ.λ.

    Έχω να πω πως στο τέλος, η εικόνα που είχαμε στο τραπέζι ήταν πράγματι χριστουγεννιάτικη παιδιά και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύυυ για αυτό. Όπως είπε και η Μάρσυ, "έχουμε μαγεία μέσα μας".


    Εντυπώσεις :P

    Ελίζα: Τόση ενέργεια, τόσα σχόλια, τόσα χαμόγελα σε ένα μινιόν πλάσμα. erimi Ω θεοί, δηλαδή. :P Πάρα πολύ ευχάριστη και καλούλα. Αν και δεν έχουμε μιλήσει πολύ στο φόρουμ, δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα σήμερα. ^__^

    Νικόλ: Ξέχασα να σου πω πως κι εσύ είσαι πολύ πιο καλούλα και συμπαθητική από κοντά. erimi matakia Μετά από τρία χρόνια γνωριμίας, η σημερινή μέρα πραγματικά άξιζε. Είμαι σίγουρη πως θα κάναμε το καλύτερο κουτσομπολιό έβερ. :blasé: Γενικά, είσαι μια ψηλή θεά. ^__^

    Μαράκι - Θεκλέρ: Μαράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! dance! Μαρία Μαυρογένους. :blasé: Χάρηκα πάαααρα πολύ που σε είδα. Μπορώ να πω πως ο στόχος που θέσαμε πέρσυ πραγματοποιήθηκε. ^__^ Έχεις τα πιο λεπτά και αδύνατα δάχτυλα που έχω δει μέχρι στιγμής... και τα θέλω. viking Ήθελα να μιλήσουμε λίγο παραπάνω βέβαια. crying

    Θάνος: Μιλάς πολύ παραπάνω απ' ό,τι περίμενα. erimi Like. :P Μου άρεσαν οι συζητήσεις μας και που προσπάθησες να καταλάβεις τι εστί MUN. :P Επίσης, λάτρεψα τις κόντρες σου με τη Μάρσυ. :P

    Έμυ: Μιλούσες. up Ένιωθα απίστευτα άνετα μαζί σου και μου 'δινες αφορμές για να με πιάσει η λογοδιάρροιά μου. :P Είσαι απλά απίστευτη. :P

    Μαριλένα: Ε όχι, δεν περίμενα να 'χεις τέτοια φωνή. :P Όταν σε είδα, συνειδητοποίησα τι εστί Μάρσυ. Πολύ ευχαριστή παρουσία, με μία γλώσσα μεγαλύτερη από το ύψος σου, με το πείσμα του ζωδίου σου και το attitude του κοιτώνα σου. :P

    Γιάννα: Τα είπαμε την προηγούμενη φοράαααα. Απλά σε λατρεύω. blowkiss

    Μαρία (Ιμπέριο): Βασικά... ζεις; erimi Δε σε ταλαιπωρήσαμε, ε; matakia Μπορεί να σου μάτιαξαν την φωτογραφική οι άλλοι, το αναπληρώσαμε όμως με τη σημερινή μέρα. matakia Λατρεύω όταν γουρλώνεις τα μάτια σου. Απλά το λατρεύω αυτό το πράγμα. :P

    Εκάτη: Είσαι πιο ομιλιτική απ' ότι περίμενα και μου άρεσε το καρό ένδυμα που φορούσες. Επίσης, μου αρέσει πολύ η φωνή σου, δεν ξέρω γιατί. :blasé:

    Για το τέλος, φύλαξα τον Νίκο, a.k.a. Χελωνονιτζάκι, που το πρώτο πράγμα που έκανε ήταν να αμφισβητήσει την παρουσία μου, μετά να σηκώσει τα χέρια για να μου πιάσει τα μάγουλα και μετά να με αγκαλιάσει. sweatdrop smiley Πάντως οι μίνι αγκαλίτσες που μου έδινε όταν μιλούσατε για φαγητό, ήταν γούτσου γούτσου. [shug]


    Αυτά από εμένα. Θα συμπληρώσω αργότερα αν θυμηθώ κάτι άλλο.
    Γενικά, ευχαριστώ πολύ παιδιά για αυτή την καταπληκτική μέρα. blowkiss





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 2w13
    C. Addicts for the win.
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Δεκ 25, 2011 1:05 am

    το μόνο που έχω να πω είναι αναμείνατε στις οθόνες σας γιατι έρχεται χατ φανφικ και θα εκπλαγείτε




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Κυρ Δεκ 25, 2011 1:07 am

    Εγώ έχω να σχολιάσω μόνο αυτό:
    Madame Maxime έγραψε:Έχω να πω πως στο τέλος, η εικόνα που είχαμε στο τραπέζι ήταν πράγματι χριστουγεννιάτικη παιδιά και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύυυ για αυτό. Όπως είπε και η Μάρσυ, "έχουμε μαγεία μέσα μας".
    Για μένα, ήταν η μοναδική φορά που ένιωσα πως είναι πραγματικά Χριστούγεννα. Σας ευχαριστώ και σας αγαπώ όλους I love you



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Δεκ 25, 2011 3:22 am

    φακ ηθελα να μην πιασω το συναισθημα! αλλα θα το πιασω γιατι το αξιζετε φορ φακς σεηκ!
    Σας ευχαριστω που ηρθατε! Απλα σας ευχαριστω. Και σας ευχαριστω και για οοοοοολες αυτες τις ωρες που περασαμε μαζι και σημερα και ολες τις αλλες φορες.

    παω να φανγκερλισω με τα αργκουντακια μου τωρα




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11334
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Δεκ 25, 2011 11:24 am

    Cassandra Black έγραψε:Εγώ έχω να σχολιάσω μόνο αυτό:
    Madame Maxime έγραψε:Έχω να πω πως στο τέλος, η εικόνα που είχαμε στο τραπέζι ήταν πράγματι χριστουγεννιάτικη παιδιά και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω πολύυυ για αυτό. Όπως είπε και η Μάρσυ, "έχουμε μαγεία μέσα μας".
    Για μένα, ήταν η μοναδική φορά που ένιωσα πως είναι πραγματικά Χριστούγεννα. Σας ευχαριστώ και σας αγαπώ όλους I love you

    Αυτό oh! Ήταν τόσο οικογενειακή και ζεστή ατμόσφαιρα! thank you



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Ws1999D
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Κυρ Δεκ 25, 2011 3:40 pm

    Άλλη μια επικίλα έφτασε στο τέλος της. oh!

    Όπως όλοι λίγο-πολύ καταλάβατε, χθες είχαμε ΧαριΓουορλντιανό-οικογενειακό Χριστουγεννιάτικο τραπέζι, at Imperio's place. Βασικά, βρεθήκαμε για ταινίες. Το πόσες είδαμε είναι μια άλλη κουβέντα. hehe
    Ήταν τόσο άνετη και ζεστή η ατμόσφαιρα που πραγματικά ένιωθες οικογένεια. Ανταλλάξαμε δώρα, φάγαμε του σκασμού γλυκά και σπιτικό φαγητό, συζητήσαμε για ουσιώδη θέματα (όπως την ομοιότητα Νίκου-Γουντ, πχ) και άλλα. Μετά το φαγοπότι και αφού αποχαιρετήσαμε Νικόλ και Λίζα, πήγαμε για καφέ, όπου μαζί με τις ζεστές σοκολατίτσες μας, βγάλαμε το ιδανικό τημ και δημιουργήθηκε ένα φανφικ, του οποίου την ύπαρξη δε γνωρίζω αλλά πρέπει να έπεσαν οι πρώτες ιδέες και μετά πήγαμε για φαγητό, πού αλλού; Στον εθνικό μας χορηγό. I love you
    Ε και αφού φάγαμε και πάλι, το διαλύσαμε. Αν και η επικίλα συνεχίστηκε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. [shug]

    Εντυπώσεις από τα παιδιά, δεν μπορώ πλέον να γράφω, σας νιώθω όλους φίλους μου πλέον, και όχι απλές γνωριμίες. Αυτές τις μέρες, δη, θα βρεθούμε ουκ ολίγες φορές, οπότε ανυπομονώ για το επόμενο μύτηνγκ. lalala


    Highlights θα γράψω όταν μου έρθουν. hehe
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Κυρ Δεκ 25, 2011 5:30 pm

    Μετά από δυόμισι χρόνια είναι η πρώτη φορά που το νιώθω περιττό να γράψω εντυπώσεις. Θα θελα να έχω την πιο μεγάλη αγκαλιά του κόσμου για να σας χωράει μέσα όλους. [shug]

    Σας ευχαριστώ για το υπέροχο Χριστουγεννιάτικο τραπέζι και όλη τη μέρα. Και το Νίκο με την Έμυ για το ξημέρωμα. painting
    Σας αγαπώ. shooting star

    Επίσης, ιδιαίτερη αναφορά αξίζει η νέα μας παρουσία, το Λιζάκι. Πραγματικά δε σε περίμενα τόσο άνετη και αεράτη από το πρώτο μύτ. Δεν ήθελες κάν περίοδο προσαρμογής. Και ανακάλυψα πως ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΡΥΑ. Και να ξέρεις, αυτό που είπες στο τραπέζι νομίζω μας συγκίνησε τόσο πολύ όλους, υπήρξε μια μικρή σιωπή στην οποία όλοι συμφωνούσαμε σιωπηλά με τις κουβέντες σου.
    Επίσης, με το που έκλεισες την πόρτα πίσω σου και άρχισες να κατεβαίνεις, τσίριξα ένα:
    -Πω, παιδιά συμπάθησα τη Λίζα από κοντά! wiii
    Και μετά τα γέλια ακολούθησαν μερικά:
    -Είδες που στα λεγα;
    -Μπράβοοοοο!
    Όπως επίσης και:
    -Αμάν μωρή, ακόμα δεν έκλεισε η κοπέλα την πόρτα. giveup

    :P



    Mischief managed.
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 30
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Κυρ Δεκ 25, 2011 5:38 pm

    Ω Μάρσυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! Πάρε μια αγκαλιά. [shug]
    Ούτε εγώ περίμενα να σε συμπαθήσω αλλά τελικά αποδείχτηκα λάθος.


    Το "Αμάν μωρή" ποιος το είπε; :blasé:





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 2w13
    C. Addicts for the win.
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Κυρ Δεκ 25, 2011 5:55 pm

    Λοιπόν κι εγώ περίμενα να μην συμπαθήσω την Λίζα,νόμιζα ότι θα είναι σνομπ και δεν θα μας μιλάει όμως ήταν ακριβώς το αντίθετο! ti? Έγινε αμέσως ένα με την γνωστή παρέα των μίτινγκς και αισθανόμουν πολύ άνετα να της μιλάω!Είναι και ψηλή. cross Ανυπομονώ να την ξαναδω! oh!

    Ήταν πραγματικά το πιο οικογενειακό μίτινγκ που έγινε ποτέ!
    Μετά από δύο χρόνια στο φόρουμ πιστεύω πραγματικά πως ισχύει ότι και για το Χόγκουαρτς,το ΗW θα είναι πάντα εκεί να μας καλωσορίζει σπίτι. oh!


    ΣΑΣΑΓΑΠΩΩΩ! In Love



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Κυρ Δεκ 25, 2011 6:12 pm

    Madame Maxime έγραψε:
    Το "Αμάν μωρή" ποιος το είπε; :blasé:

    O Θάνος Laughing



    Mischief managed.
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Κυρ Δεκ 25, 2011 6:18 pm

    Νομίζω εγώ το είπα το αμάν μωρή! :P
    Ήταν πολύ homey και δεν πιστεύω πως έχει πραγματοποιηθεί τέτοια συνάντηση σε οποιοδήποτε άλλο φόρουμ.Ήταν τέλεια και όμορφα και σας ευχαριστώ για όλα και συγγνώμη για το μισάωρο στο κρύο περιμένοντας το λεωφορείο crying
    Happy Christmas Eve,indeed! I love you crying



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Δεκ 25, 2011 6:21 pm

    αυτο το πραγμασ που δεν θυμομαστε ουτε καν τι ειπαμε εμεις οι ιδιοι με τρελαινει!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Κυρ Δεκ 25, 2011 6:29 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:
    Madame Maxime έγραψε:
    Το "Αμάν μωρή" ποιος το είπε; :blasé:
    O Θάνος Laughing
    Είσαι Χριστουγεννιάτικος καλλικάντζαρος και λες ψεμματάκια επειδή σας αποκάλυψα ότι σιχαίνομαι την προσφώνηση "μ*ρή". :P Razz
    Η ακριβής φράση ήταν:"Αμάν Χριστιανή μου(!),ακόμα δεν έκλεισε η πόρτα". Razz

    Θα γράψω μπόλικες εντυπώσεις αλλά όχι σήμερα γιατί δεν έχω πολύ χρόνο. red face
    Θα πω μόνο πως οταν με ρωτήσουν για τα πιό ωραία Χριστούγεννα να είστε σίγουροι πως δεν θα χρειαστεί να ψάξω πολύ στις αναμνήσεις μου.Θα είστε εκεί,πάνω-πάνω. I love you



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Gg10
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Κυρ Δεκ 25, 2011 7:04 pm

    Από τα αγαπημένα μου μυτινγκ το χθεσινό. In Love

    Θα πω πάλι τα δικά μου. oh!

    -Όταν ήμασταν μέσα στο λεωφορείο αισθανόμουν σαν να πηγαίνουμε εκδρομή γιατί είχαμε κάτσει γαλαρία. :P (ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ HW CAMP!!!!)
    -Περίμενα το σπίτι της Μαρία λίγο διαφορετικό.Δεν ξέρω γιατί. unsure Αλλά ήταν τόσο όμορφο,χριστουγεννίατικο και ζεστό! Very Happy (Ευχαριστούμε και πάλι για την φιλοξενία. I love you )
    -Τα παιδιά μας πήραν δώρα. crying <3 Στην κούπα του Θάνου θα πίνω καφέ.Το αρκουδάκι της Λίζας διακοσμεί το θρανίο μου.Η πετρούλα(αυτό το τέλειο oh! )που μου πήρε η Μαρία το έβαλα κιόλας σε αλυσίδα και το φοράω.Όπως και το ΥΠΕΡΟΧΟ βραχίολι της Γιάννας. oh! Γιάννα αλήθεια,πάντα ήθελα ένα τέτοιο βραχιόλι και ευχαριστώ τόσο πολύ. I love you
    -Είχαμε φάι τόσα πολλά γλυκά πριν καν το μεσημεριανό. red face Εγώ δλδ δοκίμασα απ'όλα. hero
    -Είδαμε ταινίες XP. matakia Δεν σας λέω ποιες. tongue Αλλά πραγματικά μας είχε πιάσει τέτοια λογοδιάρια.Ήταν από τα μυτινγκ που πραγματικά δεν βάζαμε γλώσσα μέσα μας. Laughing Εντωμεταξύ την 1η την είχαμε ξεφτιλήσει αν και μας αρέσει.Όταν άκυρο το λέγαμε. :P
    -Κουνιόμασταν ομαδικά στον ρυθμό τουυυρουυυ ρουυυ ρουυυυ ρουυυ τουυυ ρουυ ρουυυ. oh!
    -Ήταν από τα πιο οικογενειακά τραπέζια ever. In Love
    -Έμυ πότε πάμε παρέα Θεσσαλονίκη? hehe
    -Ξανά βάλτε ανάμεσα στην Ελλίζα και στην Νικολέτα και δεν θέλω τίποτα άλλο από την ζωή μου. I love you
    -Νομίζω είχα την καλύτερη θέση γενικότερα στον καναπέ αλλά δεν σας το λέω. :P
    -Η Μάρσυ έχει μείνει η μισή.ΓΟΥΑΟΥ! joy
    -Είμαι το μέλος με τον πιο λεπτο καρπό. oh! Συγκρίναμε όλοι μεταξύ μας τα δάχτυλα μας. rofl Λίζα ευχαριστώ που σου αρέσουν τα δικά μου αλλά δεν στα δίνω. red face
    -Η ΛΙΖΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΠΡΟΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ. awesome Θα την πέρναγα άνετα για αγγλίδα αν δεν την ήξερα. awesome
    -Ρίξαμε θάψιμο ως συνήθως. matakia (Η Νικόλ είναι τόσο θεά όταν θάβει. I love you )
    -Η Ελλίζα έχω να δηλώσω καθόταν και το μόνο που ήξερε να κάνει είναι να δίνει διαταγές. ti?
    -Τελικά ο Νίκος με τον Γουντ μοιάζουν? mouble mouble
    -Μα πάλι όλοι σοκολάτες?Τι πρωτοτυπία. Laughing
    -Φτιάξαμε τον ιδανικό τιμ και προσπαθήσαμε να ψυχολογήσουμε την Έμυ. Laughing
    -Γενικά αφιερώσαμε πολύ ώρα στην καφετέρια μιλώντας για το φόρουμ. Razz
    -Με την Μαρία περπατάγαμε τόσο τέλεια σαν την Λούνα. joy
    -H Νικολέτα που ντρεπόνταν τα πει μπροστά μου κάτι πρόστυχο. Laughing Και έτσι έκλεισα τα αυτιά μου,γύρισα από την άλλη και δεν άκουσα. giveup
    -Η Γιάννα νομίζω σε κάποια φάση αποκοιμήθηκε πάνω στον Ηλία αλλά δεν πέρνω και όρκο. :P
    -Η Μάρσυ στο τέλος κάτι για τον εγκέφαλο έλεγε αλλά δεν κατάλαβα τι. Razz
    "Και ο καλός μου εαυτός χρησιμοιποιεί τον εγκέφαλο της Μαρίας! rofl "
    "Τι λες? rofl "
    -Η Εκάτη αν και κουρασμένη τις πέταγε τις ωραίες τις ατάκες της. Razz
    -Θέλω και εγώ για δάσκαλό μου τον Θάνο. Razz Αν τον έβλεπα να κυκλοφορεί στην δρόμο με χριστουγεννιάτικο σκούφο θα του έλεγα να μην κάνουμε μάθημα. :P
    -Όποια βλέπαμε στο μετρο εγώ και η Ελλίζα τους δίναμε Λαδί.:blasé:
    -hypnotic poison είσαι το άρωμά μου blowkiss .Και στην Μάρσυ άρεσε εκτός από την Νικολέτα.
    -Τα σπάγαν οι κόντρες Μάρσυς-Θάνου,Μάρσυς-Ελλίζας,Μάρσυς-Γιάννας κλ. :P
    -*Η Μάρσυ τινάζει το μαλλί της.Ο Νίκος χάνει το φως του* rofl

    Να πω για την Λίζα που την έβλεπα πρώτη φορά.Νομίζω ότι ήμουν απο τα λίγα άτομα-αν όχι η μόνη-που ήξερε εξαρχής ότι η Λίζα είναι ένα ζεστό άτομο που πιάνεις άνετα μαζί του συζήτηση. blowkiss Δεν έχω δει μέλος να προσαρμόζεται πιο γρήγορα σε μυτινγκ.Βέβαια μας ξέρει και 3 χρόνια. hurrah Κάνει πολύ γλυκές αγκαλίτσες. [shug] Μπουμπουλίζα μου,απλά εχθές μου επιβεβαίωσες γιατί σε λάτρευα από πάντα. dance!

    Θέλω τέλος να πω ότι η Νικολέτα και η Ελλίζα έχουν γίνει αδυναμίες μου. red face Ειδικά με την Ελλίζα αισθάνομαι τόσο άνετα και μου βγαίνει τόσο να την πειράξω. :P Την λατρεύω. I love you Γιατί πολύ απλά θα είναι αυτό το γούτσου μαζί μου αλλά ταυτόχρονα θα μου την πει κιόλας. Laughing Ότι και να λέει αυτή η κοπέλα το λέει με στυλ. :blasé:
    Και η Ελλίζα κρατάει στα αριστερά και εκείνη το μαχαίρι!Αδελφή ψυχή μου! :P

    Μου έμεινε:
    Σπόιλερ:


    ΥΓ:Ήταν η πιο όμορφη παραμονή Χριστουγέννων που έχω περάσει και θέλω πολύ να ξανά μαζευτούμε σ'ένα σπίτι! In Love



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την FLEUR258 στις Κυρ Δεκ 25, 2011 7:17 pm, 1 φορά



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Κυρ Δεκ 25, 2011 7:15 pm

    FLEUR258 έγραψε:

    Ελλίζα:Αυτό εκεί κουλούρι είναι? oh!
    Εγώ:Όχι χριστουγεννίατικο στολίδι. Razz
    Ελλίζα:Κρίμα και ήθελα να το φάω. rofl
    rofl


    Ρε ήταν όμως σε σχήμα σουσαμοκούλουρου μην με ρεζιλεύεις! rofl rofl
    Θα σε κανονίσω σύντομα στο επόμενο μίτινγκ μαρή! Cool I love you



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Κυρ Δεκ 25, 2011 7:26 pm

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 390722_10150491578122485_579402484_8813402_1004717935_n

    Έχει το τούτο του!



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Κυρ Δεκ 25, 2011 7:30 pm

    ^ rofl Του φέρνει όντως. :P


    elliza έγραψε:Ρε ήταν όμως σε σχήμα σουσαμοκούλουρου μην με ρεζιλεύεις! rofl rofl
    Θα σε κανονίσω σύντομα στο επόμενο μίτινγκ μαρή! Cool I love you

    I love you



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Δεκ 25, 2011 7:38 pm

    φερνει ρε!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 26 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 10:19 am