.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Δευ Δεκ 26, 2011 1:57 pm

    Καταρχάς να ευχαριστήσω την Μαρία-Imperio για την φιλοξενία,για το τραπέζι,για όλα! Άνοιξε το σπίτι της και μας υποδέχτηκε όλους,μας περιποιήθηκε,μας τάϊσε.Και αυτό είναι κάτι σπουδαίο.Πολύ σπουδαίο.Και να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω και τους γονείς της που σκίστηκαν πραγματικά για να περάσουμε υπέροχα. thank you

    Η μέρα ξεκινά με λίγο τρέξιμο.8 το πρωϊ στο πόδι για να βρώ δωράκια για τα παιδιά.Την προηγούμενη δεν τα κατάφερα να κάνω τσάρκα στα μαγαζιά,χώθηκα στο υπέρ-μάρκετ με την ελπίδα ότι κάτι θα έβρισκα.Και βρήκα.Η ταμίας είχε κέφια φαίνεται και κοιτώντας με μέ ύφος απορρημένου κουταβιού είπε:"πρέπει να πίνεις πολλούς καφέδες!".Και εγώ της απάντησα:"Όχι τόσο πολύ,τα δόντια μου είναι φυσικό κίτρινο".Βουτάω και κάτι μελομακαρονοκουραμπιέδες και φεύγω για μετρό.Εκεί που ξεροστάλιαζα περιμένοντας το συνεπέστατο 210,σκάνε μύτη η Μαρία-Fleur258,η Εκάτη,η Νικόλ,η Ελισάβετ και η Λίζα.Ναι,χαιρετηθήκαμε,φιληθήκαμε,η Λίζα στέκονταν δίπλα στην Μαρία και εγώ πολύ φυσικά θεώρησα ότι πρόκειται για φίλη της που ήρθε για τον μαραθώνιο.Και καλά,εγώ δεν το κατάλαβα,εσύ δεν μπορούσες να μου πεις ποιά είσαι; ( :P ) Μετά ξεροσταλιάζαμε όλοι μαζί περιμένοντας το 210,η Εκάτη μας έλεγε ότι και το 154 βόλευε,εγώ έριχνα κλεφτές ματιές στα παρατημένα πιό 'κει πράγματα,το 171 για Βάρκιζα είχε περάσει 800 φορές,άντε κι'ήρθε το σκασμένο,πακετάραμε και ανεβήκαμε.Καθίσαμε γαλαρία που λένε και οι νεολαίοι (δηλαδή τα κορίτσια,εγώ δεν χωρούσα) και ξαφνικά κατάλαβα ότι το άγνωστο μέλος είναι η γνωστή Madame Maxime (περνούσαμε κάτι καταστήματα με φωτιστικά και μου ήρθε ο φωτισμός θαρρώ)!! Δηλαδή,να έχεις τις αμφιβολίες σου ότι η γεροντική άνοια σου χτυπάει την πόρτα,να έχεις και την Λίζα να μην σε διευκολύνει.Γιατί; Με τα πολλά πιάσαμε κάτι κουβέντες για σχολεία και πανεπιστήμια,η Ελισάβετ να αναρωτιέται που πάμε,ο οδηγός να φρενάρει απότομα για ένας με μια παντόφλα για αμάξι το είδε αλάνι του δρόμου και πήγε να χωθεί,φτάσαμε στην στάση,κατεβήκαμε και περιμέναμε την Μαρία.Κουβέντες για πιάνο με την Λίζα και την Μαρία,εντάξει,έφτασε και η άλλη Μαρία και φύγαμε για το σπίτι.Φόρεσα και το σκούφο μου,το τσουλούφι πέταγε μπροστά και ήμουν σαν τον Τεν-Τεν.Ανεβήκαμε,μπουκάραμε στο τίγκα με αφίσσες Tokyo Hotel δωμάτιο της Μαρίας και ήρθαν και τα άλλα παιδιά.Νίκος,Ηλίας,Γιάννα,Μαριλένα,Έμυ.Ανταλλάξαμε δωράκια,άντε,πάμε να δούμε και τις ταινίες.Κόντρα για το ποιές θα δούμε.Η Μαριλένα λύσσαγε με την 3η για να δει τον άπλυτο τον Σείριο,η Ελισάβετ ήθελε 1η,όλοι συμφωνούσαμε για 7η και 8η,στις ενδιάμεσες κολλούσαμε.Αποφασίσαμε να πάμε απο την αρχή και όπου μας βγάλει.

    Η προβολή άρχισε αφού ακούσαμε κάλαντα,η Μαρία έφτιαχνε ποπ-κορν,εγώ και ο Ηλίας παρακαλούσαμε για έναν καφέ.Ξεκίνησε η ταινία,αρχίσαμε και εμείς,μπάχαλο.Πλακωνόμασταν για τους πάντες (με την καλή έννοια),πατούσαμε pause.Θάβαμε τους πάντες,πατούσαμε pause.Έβγαινα για τσιγάρο,δεν πατούσανε pause.Koντολογίς,μέχρι λίγο μετά τον Νορμπερτ είδαμε.Μετά πατήσαμε το κουμπί τροφοδοσίας και βλέπαμε μαύρη οθόνη.Αυτό ήταν.Κάναμε τελετή έναρξης στον κοινωνικό σχολιασμό και κάτσαμε στο τραπέζι.

    Μετρούσα άτομα για να δω πόσοι είμασταν καθώς η προφητεία της Τρελόνι για τους 13 συνδαιτημόνες ποτέ δεν ξέρεις πότε θα αποφασίσει να κάνει "ντου!".Φωτογραφίες,τσουγκρίσματα,"πέρασέ μου το αλάτι" έδιναν και έπαιρναν.Κάπου εκεί η Λίζα έπρεπε να φύγει.Φωτογραφίες μπροστά στο δένδρο,αγκαλιές,ευχές,φιλιά.Σε λίγο αποφασίσαμε να πάμε για έναν καϊφέ.Το 210 μας έκανε κορδελάκια γιατί έπρεπε να φύγει και η Νικόλ.Κάτσαμε,μας έφεραν χειροποίητους κουραμπιέδες,λιώσαμε στο θάψιμο.Είπαμε για τον ΜτΜ,το Order,τους κοιτώνες,τις υποχρεώσεις στις θέσεις.Είπαμε πολλά,και σοβαρά και αστεία.

    8:20 σηκωθήκαμε.Εκεί εγώ σας αφήνω,δεν έχω πιά μνήμες,έπρεπε να φύγω.Τα παιδιά συνέχισαν το βράδυ τους,θα πρέπει να τα εξουσιάσετε ή να χρησιμοποιήσετε προχωρημένες γνώσεις διεισδυτικής για να μάθετε τι έγινε ύστερα.Άντε και καλά μας Χριστούγεννα!

    Η Λίζα.Πόσο διαφορετική απο το φόρουμ.Άλλος άνθρωπος.Ομιλιτική,γελαστή,ζεστή.Όχι ότι εδώ δεν είναι όλα αυτά,αλλά στο live πρόγραμμα της Madame Maxime,πολλαπλασιάζονται.Εντάξει,ένα θέμα με τον κοινωνικό σχολιασμό το έχει ακόμα αλλά μετά τρία μύτινγκς θα βγαίνει και σε blue-ray edition όπως όλοι μας.Θα έρχεσαι,δεν θας μας ξεχάσεις,ναι; Εμείς θα είμαστε εκεί να σε περιμένουμε. oh!

    Πολλές οι αναμνήσεις.Και ξέρετε τι; Τα γεγονότα θέλουν αγάπη για να γίνουν αναμνήσεις.Και αν είχε κάτι αυτή η συνάντηση,αυτό ήταν αγάπη.Και αργότερα νοσταλγία.Σαν το παιδικό σου κρεββάτι.Πάντα θα γυρνάς εκεί και θα κουλουριάζεσαι με την τρυφερότητα να καίει σαν φυλαχτό μέσα σου.Αυτές οι μοναδικές στιγμές που -θα το ξαναπώ- σαν το χρυσό μελάνι της Λούνα ζωγραφίζουν και δένουν.Αυτές οι ευτυχισμένες στιγμές που σε κατακλύζουν φωνάζοντας "Καλώ τον προστάτη!".



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Gg10
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τρι Δεκ 27, 2011 2:14 pm

    Λοιπόοον, χθες πήγα στο πρώτο μου μίτινγκ και πέρασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ αν και δεν έμεινα μέχρι το τέλος. plz Τα παιδιά ήταν όλα φοβερά και είχαν πολλή πλάκα! Με τον Λευτέρη είχαμε πιάσει μια συζήτηση που σου ερχόταν να χτυπίσεις το κεφάλι σου στον τοίχο, με θέμα το πως με λένε Razz . Όλο με έλεγε Λούσι και του έλεγα συνέχεια το κανονικό μου όνομα μα εκείνος συνέχιζε το Λούσι! Razz Ο Νίκος ήταν πολύ καλός(όπως όλα τα παιδιά βέβαια) και με το που με αγκάλιασε και με φίλησε όταν με είδε, είπε: Αα ψηλούλα είσαι εσύ..Razz Και εγώ του απάντησα: Είμαι είμαι RazzΡ. Δεν μπορώ να πω για όλους έναν έναν γιατί θα ξημερώσουμε. Γενικά σε κάποια φάση είχαμε πιάσει μια ωραία συζήτηση αλλά θα πει η Μαρία-Imperio αν θέλει γιατί καλέ, εγώ ντρέπομαι hehe Μετά ήρθε και ο Τζέο στην παρέα αλλά δεν καθήσαμε στο υπόλοιπο μίτινγκ μετά γιατί εγώ έπρεπε και να γυρίσω. Ήταν μαζί μας και η κολλητούλα μου η EleniArmstrong-Potter αλλά είναι λίιιιγο ντροπαλή γι αυτό δεν πολυσυμμετήχε στις συζητήσεις. Αλλά να αναφέρω πως περάσαμε τέλεια και θα προσπαθήσω να έρχομαι όσο πιο συχνά μπορώ στα μίτινγκς του λατρεμένου μας φόρουμ. Ααα επίσης θέλω να πω πως ο Δημήτρης είναι πολύ ψηλός και φορούσε μία τέλεια κολώνια!! Θα προσπαθήσω να έρθω σύντομα σε κάποιο μίτινγκ! Σας αγαπώ όλους!! In Love



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Pbucket
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τρι Δεκ 27, 2011 2:19 pm

    Αυτό; Shocked Μόνο αυτό έχεις να γράψεις για το πρώτο σου μυτ;;; {faint}





    meet me in montauk


    Carl
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τρι Δεκ 27, 2011 2:20 pm

    Εε κάτσε ντε σιγά σιγά. Razz



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Pbucket
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Τρι Δεκ 27, 2011 2:21 pm

    εγω ειχα γραψει ολοκληρο κατεβατο για το πρωτο μου μυτ. και αναλυτικες εντυπωσεις για ολα τα μελη




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τρι Δεκ 27, 2011 2:23 pm

    Δεν προλαβαίνω να τα γράψω όλα τώρα επειδή πρέπει να φύγω.. Sad Θα τα γράψω τα περισσότερα όταν επιστρέψω.



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Pbucket
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Τρι Δεκ 27, 2011 4:42 pm

    Και οι επικίλες συνεχίζονται. oh!

    Χθες είχαμε ακόμα ένα γκράντε μύτηνγκ. Χάσατε όποιοι δεν ήρθατε.- hehe

    Ξεκινήσαμε για καφέ και την κλασσική πλέον συζήτηση "με ποιον/ποια θα πήγαινες από το φόρουμ" και συνεχίσαμε για σουβλάκια όπου από φόρουμ για το Χάρι Πότερ γίναμε φόρουμ του καραξεσκίσματος (ατακάρα Μέρλιν.-). Τόσο γέλιο είχα καιρό να ρίξω, απλά. hehe

    Έχω να πω ότι πρώτον, μισώ λίγο τον Λευθέρη Λευθέρη γιατί, πέρα από το στήσιμο, όταν ήρθε δεν χαιρέτησε εμένα και το ταίρι μου aka Μαριλένα Κατσιμπούλα και δεύτερον, αφού δεν έγραψα πριν εντυπώσεις, ότι η Λίζα είναι τόσο γαμάτη και τόσο άνετη μαζί μας που την αγαπάω. oh!

    Α. Είχαμε και συνέχεια. hehe

    Σπόιλερ:
    Alicia Spinnet
    Alicia Spinnet
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών


    Αριθμός μηνυμάτων : 17870
    Location : no money no family 18 in the middle of miami
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: It's not very punk rock of you to meet society's expectations

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Alicia Spinnet Τρι Δεκ 27, 2011 4:45 pm

    Λοιπόν...Το πρωί σηκώθηκα, πήγα στην Καβάλα, έκανα κάτι ψώνια και μετά πήγα έξω από το παγοδρόμιο όπου με περίμενε η Μαριανέλλη (ελπίζω να μην περίμενες πολύ cross ). Μπήκαμε λοιπόν μέσα και ξεκινήσαμε το κουτσομπολιό. Ευτυχώς περιμέναμε λίγο μέχρι να μπούμε. Βάλαμε τα παγοπέδιλα μας και ξεκινήσαμε το πατιναζ. awesome
    Γενικά μιλούσα για πάντα, και σχολιάσαμε τα πάντα και μπορώ να πω ότι έμαθα πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για την Νέλλη. oh! Εγώ επειδή είμαι Θεάρα έφαγα και 3 υπέροχες τούμπες :blasé: Η Μαριανέλλη ήταν πολύ ντίβα και δεν έπεσε ούτε μία φορά. ti? Εντωμεταξύ εγώ είχα κάνει με το παγοπέδιλο μου, και δεν το είχα βάλει καλά, και αναγκαστικά να βγω να μου το φτιάξουνε. cross
    Είπαμε αρκετά πραγματάκια για το φόρουμ, και σχολιάσαμε πολλούς και πολλές. \\\\\\\\\\ Ανακαλύψαμε ότι μένουμε στην ίδια περιοχή στην Καβάλα. hurrah
    Όταν τελείωσε ο χρόνος μας, βγήκαμε έξω και την ώρα που η Μαριανέλλη ετοιμαζόταν να πάει στο λεωφορείο της για να γυρίσει πίσω, εμφανίστηκε η μάνα μου και είπε στην Μαριανέλλη ότι θα την γυρίσει αυτή πίσω και μας είπε να πάμε στο εμπορικό, σε καμιά καφετέρια να κάτσουμε.
    Αφού φτάσαμε στο εμπορικό και αφού φυσικά σχολιάσαμε το χριστουγεννιάτικο του δέντρο και τα μαγαζιά του, κάτσαμε στην αγαπημένη μου καφετέρια.
    Η Μαριανέλλη πήρε μία κρύα σοκολάτα, που όπως κατάλαβε δεν της άρεσε γιατί όπως έλεγε ήταν σκέτο νερό, και εγώ ένα χυμό ανάμεικτο (δεν είχαν μήλο οι χαζοί :down: ) ο οποίος δεν μάρεσε και του έβαλα ένα 5-6. yaya
    Πιάσαμε συζήτηση για βιβλία, σχολείο, κατεύθυνση κλτ. κτλ. :P
    Όταν τελειώσαμε βγήκαμε έξω και περιμέναμε 10 ώρες τον φάδερ μου να έρθει να μας μαζέψει. Laughing Ξεκινήσαμε λοιπόν για το σπίτι της Μαριανέλλης, και στην διαδρομή (ή στην καφετέρια δεν θυμάμαι) καταλάβαμε ότι η αδερφή της Μαριανέλλης είναι κολλητή της ξαδέρφης μου, και ότι η μαμά της είναι φίλη με την θεία-νονά μου. awesome
    Ο Φάδερ μου στην διαδρομή έλεγε την ιστορία και τα μαγαζιά της γειτονιάς που μένουμε. hehe Όταν φτάσαμε καταλάβαμε ότι ο φάδερ μου είναι φίλος του μπαμπά της Μαριανέλλης και μετά αυτοί οι δύο άρχισαν να μιλάνε. :P

    Εντυπώσεις? Η Μαριανέλλη είναι θεά και την αγαπώ. Έχει χιούμορ, είναι έξυπνη, πολύ πολύ γλυκιά και θα ελπίζω (μάλλον όχι. Απαιτώ) να την ξαναδώ. hurrah



    ::
    Perenelle Flamel
    Perenelle Flamel
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 8686
    Ηλικία : 28
    Location : Hogsmead
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: better run, better run...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Perenelle Flamel Τρι Δεκ 27, 2011 5:07 pm

    ^Ε με κάλυψε το γλυκύτατο πλάσμα από πάνω! :P (όχι δε σε περίμενα πολύ! matakia )

    καλά βρε δεν άφησες να πω τίποτα για το πρώτο μου μύτ; crying
    Razz

    Στην αρχή που είδα από μακριά την Αλεξάνδρα μου φάνηκε τόσο μικλούλα και φράτζαιλ που ήθελα να της δώσω μια αγκαλίτσα! oh! βέβαια μετά κατάλαβα ότι είναι θεά όταν σου πιάνει την κουβέντα και εχει πολύ ώριμη σκέψη! awesome
    Στην αρχή δε με κατάλαβε και μου φάνηκε ότι με πέρασε για τρελή που χαιρετάει στο άκυρο τον κόσμο, αλλά μπορει να κάνω και λαθος! hehe

    Όλα έγιναν όπως τα περιέγραψε με εξαιρετική περιεκτικότητα η Χανδρα!

    Α και δε σου είπα, όταν μπήκε ο μπαμπάς σου σπίτι μου και είδε τον μπαμπά μου από μακριά του φώναξε την κακιά λέξη από Μ.. και έπαθα λίγο! Razz αλλά μετά ανταπέδωσε κι ο δικός μου και ησύχασα! rofl



    *
    *


    " t h i n k i n g "


    :
    Alicia Spinnet
    Alicia Spinnet
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών


    Αριθμός μηνυμάτων : 17870
    Location : no money no family 18 in the middle of miami
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: It's not very punk rock of you to meet society's expectations

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Alicia Spinnet Τρι Δεκ 27, 2011 5:21 pm

    Perenelle Flamel έγραψε:^Ε με κάλυψε το γλυκύτατο πλάσμα από πάνω! :P (όχι δε σε περίμενα πολύ! matakia )
    Χαίρομαι. matakia

    Perenelle Flamel έγραψε:καλά βρε δεν άφησες να πω τίποτα για το πρώτο μου μύτ; crying
    Razz
    Όχι! evil
    Ήθελα να τα πω όλα εγώ. evil

    Perenelle Flamel έγραψε:Στην αρχή δε με κατάλαβε και μου φάνηκε ότι με πέρασε για τρελή που χαιρετάει στο άκυρο τον κόσμο, αλλά μπορει να κάνω και λαθος! hehe
    Βασικά νόμιζα ότι χαιρέτησες κάποιον από πίσω μου και όχι εμένα, και ντράπηκα πολύ. Μετά κατάλαβα ότι είσαι εσύ και ηρέμησα. :P

    Perenelle Flamel έγραψε:Α και δε σου είπα, όταν μπήκε ο μπαμπάς σου σπίτι μου και είδε τον μπαμπά μου από μακριά του φώναξε την κακιά λέξη από Μ.. και έπαθα λίγο! Razz αλλά μετά ανταπέδωσε κι ο δικός μου και ησύχασα! rofl
    Ήθελα να μπω κι εγω μέσα. Αλλά είδα 2 τεράστιους σκύλους και φοβήθηκα πολύ. cross
    Δεν περιμενα τίποτα άλλο από τον φάδερ μου. rofl



    ::
    Perenelle Flamel
    Perenelle Flamel
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 8686
    Ηλικία : 28
    Location : Hogsmead
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: better run, better run...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Perenelle Flamel Τρι Δεκ 27, 2011 5:28 pm

    ^Ναι μωρέ προσπαθουσα να τα κρατήσω πάνω τα σκυλιά αλλά όταν βλέπουν κόσμο στην πόρτα κάτι παθαίνουν! cross

    Καλά μετά άρχισαν να βρίζουν χειρότερα και από έτσι ti? έγινα έτσι rofl !
    Razz



    *
    *


    " t h i n k i n g "


    :
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τετ Δεκ 28, 2011 12:08 am

    Θέλω επίσης να συμπληρώσω στην χθεσινή μας συνάντηση, πως η Μαρία έγραφε μια ιστορία που ήταν βασισμένη σε μια άλλη ιστορία και μας είχε ολίγον γραμμένους αλλά δεν πειράζει, σε κάποια φάση σταμάτησε. Λέγαμε επίσης με ποιους θα πηγαίναμε από τα βιβλία(ΧΠ εννοείτε) και μετά μερικοί είπαν με ποιους θα πήγαιναν απ' το φόρουμ. Razz Επίσης σε κάποια φάση ο Νίκος πετάει την τσάντα(της Γιάννας νομίζω ήταν) στην Γιάννα(μάλλον Razz) και πέφτει στο πάτωμα και ακούγεται ένα δυνατό μπαμ αφού είχαν γυρίσει όλοι απ' την καφετέρια και μας κοιτούσαν... facepalm Όταν βγήκαμε απ' την καφετέρια προσπαθούσαμε να βγάλουμε άκρη για το που θα πηγαίναμε μετά(αν κ εγώ δεν πρόλαβα να πάω σε αυτό το μετά Sad ) και στην αρχή αποφασίστηκε να πάμε γκούντις, μετά θέλανε ταβέρνα, μετά σε κινέζικο και ύστερα καταλήξαμε στα γκούντις. Βέβαια μετά απ' ότι έμαθα πήγαν για σουβλάκια. Razz Ααα, μερικά παιδιά είχαν φορέσει και τις μπλούζες του ΧΓ και ήταν τόοοοσο τέλειες..! oh! Θα πάω να φτιάξω κ εγώ μία! Ααα να σημειώσω πως περιμέναμε ΜΙΣΗ ώρα τον Λευτέρη και τη Νικόλ στο μετρό, ο οποίος Λευτέρης είχε έρθει με το σακουβαγιαζ στο χέρι επειδή μετά θα κουβαλιόταν στο σπίτι του Νίκου όπου θα μείνει μέχρι αύριο. Όλα τα παιδιά τα λάτρεψα και τα συμπάθησα τρελά! Σας αγαπώ πολύ τρελά μου!! I love you Θα προσπαθήσω να έρχομαι σε όσα μίτινγκς μπορώ.! Τώρα θέλω να ακούσω την δική σας γνώμη για εμένα και την Ελένη που ήρθαμε για πρώτη φορά... Ακούω! Very Happy



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Pbucket
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τετ Δεκ 28, 2011 12:59 am

    Ένα έχω να πω για το αποψινό μύτινγκ.
    Η Μάνα της Κώνεις είναι Γ.Α.Μ.Α.Τ.Η.-
    Σπόιλερ:





    meet me in montauk


    Carl
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τετ Δεκ 28, 2011 1:04 am

    Η Κώνη με ΕΙ βρε ανορθόγραφε???
    Ααα μάλιστα, να μας τα πεις αύριο γιατί θα σκάσωωω Razz



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Pbucket
    The Sorting Hat
    The Sorting Hat
    Αλχημιστής
    Αλχημιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 36341
    Ηλικία : 27
    Location : Wrong side of Heaven
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Life is like a box of chocolates. Except it's not.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από The Sorting Hat Τετ Δεκ 28, 2011 11:13 am

    βασικά Κόνυ ή Κόνι γράφεται και απλά ο Τάσος την λέει Κώνει :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Screen24
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Tumblr11
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Τετ Δεκ 28, 2011 12:35 pm

    ^ή και οχι? pensive




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Τετ Δεκ 28, 2011 12:37 pm

    Imperio έγραψε:^ή και οχι? pensive

    Phineas Nigellus Black έγραψε:της Κώνεις

    Προφανώς και ναι;; :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Τετ Δεκ 28, 2011 12:38 pm

    δεν την λεει μονο ο τασος Κωνει :P




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Τετ Δεκ 28, 2011 12:45 pm

    Ε και; ti? Δεν είπε κανείς ότι το λέει μόνο ο Τάσος.Βασικά αυτή η συζήτηση δεν έχει νόημα απλά ήθελα να πω ε και.Το οποίο σου άξιζε να το ακούσεις tongue



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11334
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hecate Τετ Δεκ 28, 2011 12:49 pm

    Νικόλ, μπράβο! Μπράβο, Νικόλ! Σ'αγαπώ πιο πολύ και από τον παλιοσκουίμπ, τον Μπάκμπικ :P



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Ws1999D
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Τετ Δεκ 28, 2011 12:54 pm

    Το τρίτο σου παιδί πες το Τζινέβρα Νυμφαδώρα Νικόλ crying



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Τετ Δεκ 28, 2011 1:03 pm

    Σπόιλερ:
    tongue tongue



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Gg10
    Fleur Delacour
    Fleur Delacour
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 21971
    Ηλικία : 231
    Location : Όπου νά'ναι, αρκεί να είναι στην Αθήνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Go sell crazy someplace else, we're all stocked up here

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Fleur Delacour Τετ Δεκ 28, 2011 2:45 pm

    Όπως τα έφερε η κατάρα :P νομίζω θα είμαι η πρώτη που γράφει για το χθεσινό, περίπου, οικογενειακό μίτινγκ. Γιατί συναντήθηκα με τον πρώην και τον νυν φορουμικό μου σύζυγο, ο Λευτέρης δεν ξέρουμε ακόμα τι ρόλο έχει στα οικογενειακά μας mouble mouble :P
    Λοιπόν, ενώ είχα κάθε καλή πρόθεση να φτάσω στην ώρα μου έφτασα τρία τέταρτα μετά, δε φταίω είχε κίνηση snob Έφτασα στο Σύνταγμα και στην προσπάθειά μου να εντοπίσω τον Λευτέρη πήγαινα και κοιτούσα όποιον νεαρό έβλεπα, νομίζω δυο-τρεις με παρεξήγησαν :P Τελικά όμως τον εντόπισα και η αλήθεια είναι ότι τον κατάλαβα από τα μάτια του, απίστευτο; awesome Συνέβη όμως.
    Αφού χαιρετηθήκαμε και μου τα έχωσε που άργησα μου είπε πως περιμένουμε κι άλλους. Για τον Δημήτρη ήξερα πως θα ερχόταν, ο άλλος ποιος ήταν; Υπέθεσα και είχα δίκιο, ότι επρόκειτο για τον Νίκο. Ο οποίος λίγο μετά κατέφθασε χαμογελαστός και ναι τον γνώρισα από τα φρύδια του γιατί ο Λευτέρης αρνιόταν μέχρι τελευταία στιγμή να μου πει ποιον περιμέναμε :P
    Και οι τρεις ξεκινήσαμε και πήγαμε σε μια δική μου επιλογή, σε ένα μπιστρό ε, τι στον κόρακα Γαλλίδα είμαι :P , που δεν ξέρω αν τους άρεσε αλλά είχα παγώσει και αρνιόμουν να περπατήσω άλλο :P
    Είπαμε παλιά, νέα ό,τι ήξερε ο καθένας τέλος πάντων, γίναμε λίγο θέαμα όταν ο Λευτέρης προσπάθησε να με βγάλει φωτο tongue δεν τα κατάφερε.
    Μετά δε θυμάμαι πόση ώρα έφτασε και ο Δημήτρης και τότε βγάλαμε τα μεγαλύτερα φτυάρια και μάλλον μας φοβήθηκαν οι υπόλοιποι θαμώνες γιατί άδειασε το μαγαζί :P
    Η αλήθεια είναι πως αν και μιλάω και με τους τρεις σχεδόν τρία χρόνια δεν περίμενα ότι θα είχαμε τέτοια άνεση μεταξύ μας.
    Λοιπόν κριτικές :P : Λευτέρης. Ο Λευτέρης είναι πολύ χαριτωμένος και έχει πλάκα ακόμα και όταν θυμώνει έχει πλάκα. Και μιλάει και γρήγορα, γρηγορότερα και από μένα cross Ο Νίκος είναι γούτσου, πιο γούτσου δεν υπάρχει In Love Και αντέχει και τον Λευτέρη, τιμή και δόξα στον ή-ρωα hero :P Και με ατάκες και με αστεία!!!
    Ο Δημήτρης τελικά είναι ο μόνος που και άσχετα να τον έβλεπα θα τον αναγνώριζα. Μεσ την καλή την άνεση,μεσ το γέλιο και τη χαρά και μέσα σε όλα γενικώς :P
    Αυτάαα awesome




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 1p55
    Merlin the Great
    Merlin the Great
    Administrator
    Adviser to Minister
    Administrator Adviser to Minister


    Αριθμός μηνυμάτων : 35470
    Ηλικία : 864
    Location : Elven Kingdom
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Οι στιγμές για να γίνουν αναμνήσεις χρειάζονται αγάπη. Το HarryWorld είναι αγάπη

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Merlin the Great Τετ Δεκ 28, 2011 2:55 pm

    Η ΣΟΦΗ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΣΤ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ! ti?

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


    Mετα απο αυτό το σύντομο ξέσπασμα θα πω πως το Φοσάκι μου ειναι οπως ακριβώς το φανταζόμουν. Μιλάει οπως γράφει! Δεν υπηρχε στιγμή αμηχανίας μεταξύ μας! Επίσης το ριαλ φτυάρινγκ με τη Σόφη έχει αλλη αξια για μένα γιατί εχουμε πει και τα περισσότερα μαζί.

    Χάρηκα υπερβολικά που τη γνώρισα γιατί η Σοφη αποτελεί για μένα ένα φορουμικό κεφάλαιο! Ηταν ο βασικός μου συνεργάτης σε όλη την πορεία της ανόδου του φορουμ!

    Απο τις ομορφοτέρες, διαφορετικές, ιδιαιτερες συναντήσεις!

    ε σοφι σαγαπο εεεεεε


    ΥΓ. Ωραίο το μαλλι καούκα μαρή. :blasé:







    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Image10


    Waldorf

    House of Westeros:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 27 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τετ Δεκ 28, 2011 5:22 pm

    Απλά ήρθα να πω πως για αυτές τις 2-3 (πόσες ήταν τελικά; unsure ) μέρες, ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να γράψω εντυπώσεις γιατί...

    Σπόιλερ:

    Μόνο ατάκες θα έμπαινα στον κόπο να γράψω, αλλά θα μας κόψει το ραδιοτηλεοπτικό.
    Φιλάκια και ανδίο σας και γειά σας. Happy



    Mischief managed.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 9:30 pm