.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Σαβ Σεπ 03, 2011 7:53 pm

    Χμ ψήνεστε για συνάντηση μια από αυτές τις μέρες; Εγώ μπορώ και σήμερα και αύριο και γενικά για αρκετές μέρες απο τώρα awesome




    Statler
    Andros the Invincible
    Andros the Invincible
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 6335
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andros the Invincible Σαβ Σεπ 03, 2011 7:58 pm

    Για Θεσσαλονίκη μιλάς; awesome
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Σαβ Σεπ 03, 2011 8:09 pm

    Αχα!




    Statler
    Andros the Invincible
    Andros the Invincible
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 6335
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andros the Invincible Σαβ Σεπ 03, 2011 8:22 pm

    Εγώ αν μπορέσω είμαι μέσα!
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Σαβ Σεπ 03, 2011 8:31 pm

    Tom Marvolo Riddle έγραψε:Χμ ψήνεστε για συνάντηση μια από αυτές τις μέρες; Εγώ μπορώ και σήμερα και αύριο και γενικά για αρκετές μέρες απο τώρα awesome

    Και γω είμαι μέσα! awesome



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Σαβ Σεπ 03, 2011 9:08 pm

    Αν είναι κανονίστε ώρα και ας μου στείλει κάποιος μήνυμα γιατί δεν είναι σίγουρο αν θα έχω ίντερνετ εδώ! Θα στείλω εγώ Λάζαρο!




    Statler
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Σαβ Σεπ 03, 2011 11:52 pm

    Σπαμ. cookies



    Mischief managed.
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Δευ Σεπ 05, 2011 2:19 am

    ^ facepalm

    ---

    Σήμερα ήταν ωλ ντέη μίτινγκ. Ξεκίνησε στη μία που είχα ραντεβού με την Ελισάβετ στο κέντρο. Αφού άργησε 2-3 λεπτά, με πήρε τηλέφωνο μόνο για να μου πει ότι με βλέπει από απέναντι. Περνάω εγώ απέναντι και συνειδητοποιώ πως στη Θεσσαλονίκη είχε έρθει μόνο το πρώτο 1,5 μέτρο της, το υπόλοιπο αναζητείτο (αργότερα έμαθα πως δεν υπάρχει υπόλοιπο :Ο)

    Αφού κάναμε μια τζούνιορ βολτίτσα μέρος της οποίας ήταν και η ξενάγησή μας στον Λευκό τον Πύργο, κάναμε μία ακόμα πιο τζούνιορ βολτίτσα και καθίσαμε να φάμε για να δυναμώσουμε ώστε να αντέξουμε αυτό που θα της επιφύλασσε η μοίρα της. Γιατί μπορεί να μιλάμε σχεδόν δυο χρόνια με την Κυρία, το Κ κεφαλαίο, όμως φαίνεται πως αγνοούσε την όρεξή μου για περιπέτεια. Για να μην τα πολυλογώ, εμείς μεσημεριάτικα αποφασίσαμε να ανεβούμε στην άνω πόλη. Ναι μεσημεριάτικα. Ναι φτάσαμε μέχρι τα κάστρα. Ε και;

    Με τα πολλά φτάσαμε πάνω και αρχίσαμε να κατεβαίνουμε, και ένας θεός ξέρει πως άντεξα την γκρίνια της, ούτε γριά να ήταν τέτοιο πράγμα! Και να πει κανείς πως δεν άξιζε λίγος κόπος για τέτοια θέα; Αλλά της Ελισάβετ της δώσαμε το Χόγκουαρτς και αυτή το κοιτούσε στην Ιτιά που δέρνει.

    Όταν με τα πολλά κατεβήκαμε κάτω αράξαμε λίγο κάπου κεντρικά αρχικά για να ξεκουραστούμε, αλλά όταν ανακαλύψαμε πως απλά δεν αντέχαμε άλλο το διαλύσαμε και δώσαμε ραντεβού δυο ώρες μετά, για το κανονικό μίτινγκ. Στο σημείο αυτό να προσθέσω πως μου έχει πάρει ένα μοναδικό δώρο το οποίο όμως δεν μπορώ να αποκαλύψω τι είναι γιατί θα χαλάσω καμιά έκπληξη. Απλά να ξέρετε όποιος το δει, κατευθείαν σε αυτήν θα πάει το μυαλό του.

    Επιστρέφουμε λοιπόν δύο ώρες μετά πάλι στο κέντρο, για να συναντηθούμε στις 8.20 με Ελισάβετ, στις 8.32 με Γωγώ και Ανδρέα και κάποια στιγμή κοντά στις 10 με την Κόνη. Ειλικρινά, στο σταυρό που σας κάνω!
    Αρχικά η τετράδα πήγαμε να τους δείξω κάτι που βασικά ενδιέφερε τη Γωγώ αλλά δεν δύναμαι να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες γιατί μας διαβάζει και ο Κρις. Μετά καθίσαμε να φάμε κάτι και στο τέλος καταλήξαμε στις καταραμένες πατούσες, που μα τω θεώ θα τις κάψω! Εκεί με το που καθίσαμε μας έσκασε μύτη η Κόνη με το γνώριμο τουπέ και το υφάκι 1000 καρδιναλίων αλλά την έβαλε η Γωγώ στη θέση της. Παίξαμε λίγο ταμπού, σε κάθε γύρο κέρδιζε η ομάδα που με φιλοξενούσε, να σημειωθεί, και μετά το ψιλοδιαλύσαμε.

    Τι θα έχω να θυμάμαι από τα μίτινγκ της 5ης Σεπτεμβρίου:

    Το ότι ο Χρήστος και η Γωγώ είναι στα πρόθυρα χωρισμού. Κάποιος τους βάζει λόγια.

    Η Ελισάβετ άμα θέλει γίνεται Μαρία της Σιωπής. Αν το ανοίξει όμως μαύρο φίδι που σε έφαγε.

    Την ειπα χοντρή, όμως στην πραγματικότητα και μετά από ζύγισμα ακριβείας, το οποίο έχει περάσει και στην αιωνιότητα μέσω φωτογραφίας, η Ελισάβετ είναι φτερό. Πετσί και κόκαλο. Μίσχος. Πως να σας το πω ρε σύντροφισσες και σύντροφοι;

    "Πρωταγωνιστής" λέξη στο ταμπού, με περιγραφή: τι δεν θα γίνει ποτέ η Κόνη; και απαντήσεις "ηθοποιός", "σταρ", "διάσημη". Τόσο κοντά!

    "Τι έπαθε το Σλίθεριν στο τελευταίο πρωτάθλημα;"-"Πανωλεθρία"

    "Μικρά Ασία..." - "Ήπειρος!" (αυτό το αφήνω πάνω σας να μαντέψετε ποιος το είπε!)

    Τις background stories της Γωγώς. Που αν είχε λίγη τσίπα πάνω της θα παρατούσε τη θεολογία και θα κουρευόταν γουλί από μόνη της.

    Το σχόλιο της Γωγώς περί κουκλίτσας το οποίο η θέση μου δεν μου επιτρέπει να μεταφέρω αυτολεξεί. Απλώς δεν μπορώ να περιγράψω το γέλιο που έκανα. Μάλλον επειδή ήταν απο εκεί που δεν το περιμέναμε!

    Εκείνον τον λογαριασμό που φτύσαμε αίμα για να μας τον φέρουν.

    Τα σχόλια της Ελισάβετ για τους s1ngles. "πες μου που στον κόσμο γίνεται τέτοια συζήτηση" και "Μα καλά που τη σκέφτηκε τόση φιλοσοφία;", που ενισχύουν την άποψή μου πως η μικρή θα ήθελε να είναι η Σολωμού.-

    Ο Χρήστος νομίζω μου την έπεφτε. Θα σας ενημερώσω όταν το σιγουρέψω.

    Το απλά άσχημο ανέκδοτο της Ελισάβετ μετά από το οποίο απλά κοιτιόμασταν. Ναι Ελισάβετ, τύψεις!

    Σε γενικές γραμμές όχι μόνο ήταν πολύ ωραίες εμπειρίες αλλά θα ήθελα και να επαναληφθούν! Λέμε ξανά για αύριο αν και δεν το είπαμε με μεγάλη σιγουριά, παρακαλούνται όσο Σαλονικείς (και μη) ενδιαφέρονται να το δηλώσουν!




    Statler
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Δευ Σεπ 05, 2011 4:02 am

    Tα πιο πικάντικα της βραδιάς δεν τα είπες... :blasé: Θα πω μερικά εγώ αφού πρώτα σχολιάσω. matakia

    Επιστρέφουμε λοιπόν δύο ώρες μετά πάλι στο κέντρο, για να συναντηθούμε στις 8.20 με Ελισάβετ, στις 8.32 με Γωγώ και Ανδρέα και κάποια στιγμή κοντά στις 10 με την Κόνη.

    Που τον είδες τον Αντρέα καλό μου..;;; ti?

    Αρχικά η τετράδα πήγαμε να τους δείξω κάτι που βασικά ενδιέφερε τη Γωγώ αλλά δεν δύναμαι να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες γιατί μας διαβάζει και ο Κρις.

    Είσαι κακόοοος αλλά δεν θα πω τι ήταν... :P

    Παίξαμε λίγο ταμπού, σε κάθε γύρο κέρδιζε η ομάδα που με φιλοξενούσε

    Επειδή εκλεβες ίσως..;; yaya

    Το ότι ο Χρήστος και η Γωγώ είναι στα πρόθυρα χωρισμού. Κάποιος τους βάζει λόγια.

    Δεν τον ξέρετε, Λευτέρη Λευτέρη τον λένε. cookies

    "Τι έπαθε το Σλίθεριν στο τελευταίο πρωτάθλημα;"-"Πανωλεθρία"

    rofl rofl rofl

    "Μικρά Ασία..." - "Ήπειρος!" (αυτό το αφήνω πάνω σας να μαντέψετε ποιος το είπε!)

    Μα πιο τσόκαρο το είπε αυτό, δεν θυμάμαι καν...!!! ti?

    Τις background stories της Γωγώς. Που αν είχε λίγη τσίπα πάνω της θα παρατούσε τη θεολογία και θα κουρευόταν γουλί από μόνη της.

    Εσύ αν είχες λίγη τσίπα επάνω σου μετά το σημερινό μίτινγκ θα έπρεπε να παραιτηθείς απο άντμιν (πρόσεξε που έβαλα τον τόνο!) αφού πρώτα αυτομπαναριστείς. proud

    Το σχόλιο της Γωγώς περί κουκλίτσας το οποίο η θέση μου δεν μου επιτρέπει να μεταφέρω αυτολεξεί. Απλώς δεν μπορώ να περιγράψω το γέλιο που έκανα. Μάλλον επειδή ήταν απο εκεί που δεν το περιμέναμε!

    Αυτό μου ξέφυγε, αλλά είχε φάση. hehe

    Ο Χρήστος νομίζω μου την έπεφτε. Θα σας ενημερώσω όταν το σιγουρέψω.

    Εσύ πάλι την έπεφτες μία σε μένα μία σε αυτόν, πολύ σταθερός χαρακτήρας... snob

    Σε γενικές γραμμές όχι μόνο ήταν πολύ ωραίες εμπειρίες αλλά θα ήθελα και να επαναληφθούν! Λέμε ξανά για αύριο αν και δεν το είπαμε με μεγάλη σιγουριά, παρακαλούνται όσο Σαλονικείς (και μη) ενδιαφέρονται να το δηλώσουν!

    Καλά μιλάμε δεν κρατιέται να με ξαναδει...!!! painting



    Να συμπληρώσω και γω 2-3 πράγματα!
    Πήγαμε λοιπόν που λέτε με τον Χρήστο να συναντήσουμε τον Λευτέρη και την Ελισάβετ!Με το που μας είδαν,χαιρετηθήκαμε κτλ και ο Λευτέρης σαν καλός άνθρωπος που είναι έκανε μερικά σχόλια για το ύψος κάποιον παρευρισκόμενων... Razz Αφού κάναμε μία βόλτα, στην οποία ο Λευτέρης μου έδειξε κάτι που νόμιζε πως θα με ενδιαφέρει, μας πήγε να δούμε το σπίτι του, απο το οποίο μας φάνηκε πως ανάβλυζε μία μυρωδιά σουβλακίων οπότε καθήσαμε κάπου να φάμε.Εκεί η Ελισάβετ άρχισε τα χαζά των Αθηναίων, καλαμάκι αντί για σουβλάκι κτλ... :P Εγώ αφού σχολιάσαμε λίγο γενικά για το φόρουμ, άρχισα τις απαγορευμένες ερωτήσεις, μιλάμε να ρωτάω εντελώς ξεδιάντροπα, αλλά ο Λευτέρης σαν καλός άντμιν δεν ξεφούρνησε και τίποτα. snob Λίγο ρετσίνα παραπάνω χρειαζόσουν, την επόμενη φορά... Cool Ύστερα πήγαμε στις ιστορικές πατούσες όπου και ήρθε να μας βρει η Κόνη! Τρομάξαμε όλοι μόλις είδαμε το ύφος της, πραγματικά... Razz Ευτυχώς κάποιος πρότεινε να παίξουμε κανένα παινχίδι και το γλυτώσαμε το ξύλο.
    Να συμπληρώσω ένα highlight, για να δείτε τι κακός άνθρωπος είναι αυτός ο Tom Marvolo Riddle, σε ερώτηση "Τι δεν είναι η Γωγώ;" απάντησε "Σεμνή"!Ου να μου χαθείς. snob
    Για να μην μιλήσω για τις δωροδοκίες, που μου έταζε θέση άντμιν αν δεχτώ να κάνω διάφορα πράγματα, αλλά εγώ φυσικά ήμουν κιουρία.Θα μείνουμε για πάντα φτωχές επιμελήτριες κύριε!
    Άσε που συνέχεια μου έλεγε κακίες και μετά με ρωτούσε "δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες;", και γω του έλεγα πως θα πάω στα παράπονα. hero
    Σοβαρά τώρα, απο κοντά φαίνομαι άτομο που παρεξηγεί..;; ti?
    Με δούλευε και για και τα πμ που στέλνω, εγώ φταίω που θέλω να είμαι γλυκιά μαζί σας. oh!
    Α και τέλος μου την έπεφτε συνέχεια, έχω σχέση είπαμε αγόρι μου!

    Σε γενικές γραμμές ήταν πολύ ωραίο μίτινγκ και πραγματικά είχε πάαααααρα πολύ γέλιο... Razz Είπαμε ένα σωρό ακόμη βλακείες που τώρα δεν θυμάμαι... Razz

    Να πω δύο λόγια για τον Λευτέρη που δεν είχα γράψει για την πρώτη μας συνάντηση... matakia Μην τον βλέπετε που στο φόρουμ καμιά φορά το παίζει κακός, καμία σχέση απο κοντά. Razz Βέβαια πάλι λέει κακίες, αλλά ποιός να τον πάρει στα σοβαρά..;; Παραδέχτηκε ότι στην πρώτη μας συνάντηση ντρεπόταν, αλλα χτες ροδάνι η γλώσα...
    Seriously, τον Λευτέρη τον έχω συμπαθήσει πάρα πάρα πολύ! Έχει χιούμορ το παιδί και είναι φοβερή παρέα! awesome Γέλασα πάρα πολύ σήμερα. Razz

    Με την Ελισάβετ δεν μιλήσαμε και πολύ, γενικώς ήταν η πιο ήσυχη της παρέας και μάλλον είχε απηυδήσει με τον Λευτέρη... Razz Την συμπάθησα πάντως και φαίνεται πολύ καλή κοπέλα!!! awesome

    Για τους άλλους δύο δεν έχω να πω κάτι καινούριο! I love you

    Άντε περιμένω την αυριανή συνάντηση!!! awesome




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Δευ Σεπ 05, 2011 10:25 am

    Εγώ για τη Γωγώ τι να πω; Πρώτη φορά τη συναντώ την κοπέλα (αν διατρέξετε το τόπικ των συναντήσεων θα το διαπιστώσετε, δεν έχει γραφτεί τίποτα =/ ) και στ' αλήθεια η πρώτη εντύπωση που μου έδωσε από κοντά ήταν καλή! crying
    Να σημειωθεί πως στο τρίβιαλ κερδίζει μόνο όταν λέει απαντήσεις στην τύχη βέβαια red face
    Αλλά κουκλίτσα, αν μου ξαναπείς ότι έκλεβα θα το μετανιώσεις πολύυυ πικρά :blasé:

    άντμιν και στα μούτρα σου yaya
    Δεν είναι ότι δεν κρατιέμαι να σε ξαναδώ. Είναι που νιώθω άσχημα να σου στερώ την παρουσία μου, ειδικά όσο γνωρίζω πόσο κακοπερνάς με την "σχέση" σου :blasé:
    Και κάτι ακόμα περί του χάηλάητ που συμπλήρωσες. Σε αντίστοιχη ερώτηση του Χρήστου, "τι δεν είναι η Γωγώ" απάντησες μόνη σου "έξυπνη" snob

    Και τώρα που είμαι ξύπνιος και γεμάτος όρεξη να γράψω και για τον θρύλο. Την μυθική Ελισάβετ, που πρώτη φορά τη συναντώ από κοντά, αφού δεν παίρνει τα πόδια της να ανέβει ποτέ, και ελπίζω όχι τελευταία. Χτες την παραδέχτηκα γιατί άντεξε περπάτημα σε όλη την πανεπιστημιούπολη, μικρή βόλτα κέντρο και ανέβασμα στα κάστρα. Οπότε θα μπει στο Γκρίφιντορ.
    Πέταξε πολλές έξυπνες ατάκες, μάλλον καταλάθος γιατί το κανονικό χιούμορ της ήταν... σαν του Χρήστου! Αλλά αυτά τα ωραία που πέταξε αρκούν για να μας αποζημιώσουν. Γενικότερα από κοντά η κουκλίτσα είναι ακριβώς όπως και εδώ με μόνη εξαίρεση τη φωνή της που από το τηλέφωνο ακούγεται λίγο σοβαρή όμως στην πραγματικότητα... :blasé:
    Επίσης όταν ανακατεύεται το μαλλί της γίνεται τέλειο. Ντοτ.




    Statler
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Δευ Σεπ 05, 2011 2:39 pm

    Φυσικά και θα σου έκανα καλή εντύπωση, αλλά γιατί τέτοιο εμότικον δεν κατάλαβα. fish
    Και αν θες να ξέρεις καθόλου στην τύχη δεν απαντούσα, απλά έχω γνώσεις αγάπη μου. hero
    Θα το πω, έκλεβες. :blasé:

    Εγώ το απάντησα αυτό για να αυτοσαρκαστώ, θες μήπως να πω και τι απάντησες εσύ σε ερώτηση τι είναι η Γωγώ..;; :blasé:



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Sirius Black
    Sirius Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18489
    Ηλικία : 34
    Location : In Andromeda's heart<3
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief Managed

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sirius Black Δευ Σεπ 05, 2011 4:56 pm

    Αν και τα ειπατε σχεδον ολα να πω και εγω τις εντυπωσεις μου και καποια που δεν ειπωθηκαν απο τη χθεσινη συναντηση.. Cool

    Χθες εγώ και η Γωγώ συναντήσαμε τον Λευτέρη και την Ελισάβετ και μετά τις δεκα την Κονι.. hurrah Αφού τους συναντήσαμε στην Καμάρα αρχίσαμε μια άσκοπη βόλτα ξεποδιασματός που μας πρόσφερε ο Λευτέρης για να πάμε σε ένα μέρος που ήθελε αυτός και για να μας δείξει το σπίτι του... yaya Προς τι ολα αυτα αφου ξεραμε οτι θα παμε Πατουσες..? sweatdrop smiley Τελικά περάσαμε από ενα αστυνομικό τμήμα όπου ο Λευτέρης εξυμνούσε τις χαρες των αστυνομικων στη Γωγω( sweatdrop smiley )είδαμε το σπίτι του και πήγαμε να φάμε.. oh! Εκεί μας εξηγούσε τον τελευταίο άθλο του τριάθλου που θα τον καταλάβαινε μόνο ο Αινστάιν... sweatdrop smiley Έπεσε το κλασσικό θάψιμο( Cool )και παρά τις πολλές πιέσεις ο αγαπητός άδμιν μας δεν μας απάντησε σε καμμία από τις καυτές ερωτήσεις μας.. yaya Ο Ελευθέριος μια την επεφτε σε μενα μια στη Γωγω.. jedi Τι κόλλημα έχει να χωρίσει ενα τόσο αγαπημενο ζευγαράκι δεν μπορώ να καταλάβω.. dunno2 :down: Μετά πήγαμε στις πατούσες όπου με την προσθήκη της Κόνις το κλίμα δυναμιτίστηκε χωρίς τραυματισμους και θανατους ευτυχως.. crossfingers Παίξαμε λίγο τριβιαλ λιγο ταμπου,είχαμε τα καραγκιοζιλικια του Λευτερη στην Ναυαρινου που ηθελε να ανεβει στις πλατες μας.. :P και μετα το διαλυσαμε ανανεωνοντας για σημερα... sleep

    Ας πω ενα λόγο για τα νεα ατομα που γνώρισα... :P Για την Γωγουλα μου και την Κονι εχω ξαναμιλησει.. :P

    Ο Λευτέρης Λευτέρης είναι ένα ντροπαλούλι Χαφλπαφλ παιδάκι με τασεις Σλιθερινισμου.. summer1 Αν εξαιρέσεις οτι θελει να με χωρισει με τη Γωγω ειναι πολυ συμπαθητικος και θελω σιγουρα να τον ξαναδω..Η Ελισαβετ ηταν πολυ ησυχη και λογικο με τοσους καπεταν φασαριες.. :P

    Αυτα!! giveup

    Y.Γ:Yπαρχει καφενειο Ανδρομεδα που ο νεοτερος πελατης του εχει πατησει τα 70... hehe hehe hehe hehe hehe hehe





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_lvov6pxgdR1r2jhvko1_500

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Signued

    Σπόιλερ:

    Mischief managed:
    ♥Andromeda Black ♥
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Δευ Σεπ 05, 2011 5:38 pm

    Και το οποίο δεν είναι καφενείο αλλά δεν μου επιτρέπεται να πω τι ακριβώς είναι awesome




    Statler
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Δευ Σεπ 05, 2011 7:34 pm

    Πες ρε αδμινίσκε της κακιάς ώρας!!! Wizard

    Ένα σοβαρό και σεβαστό καφενείο ήταν, μην τον ακούτε. proud




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Τρι Σεπ 06, 2011 1:08 am

    Σήμερα είχε και δεύτερο μίτινγκ!

    Εδέησε να κάνει την εμφάνισή του και ο Λάζαρος :ο

    Δεν θα σας πω κάτι. Θα αφήσω μερικές φωτογραφίες να μιλήσουν.

    Σπόιλερ:
    Ο Χρήστος εκτίθεται. Τέλεια Cool

    Σπόιλερ:
    Ιστορική φωτογραφία. Εγώ την έβγαλα [whip]

    Σπόιλερ:
    Ο Χρήστος εξακολουθεί να εκτίθεται! ti?


    Γενικά ήταν πολύυυυυυυυ ωραία και σήμερα! Αύριο με ξεκούραστο μυαλό θα γράψω περισσότερα! In Love




    Statler
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τρι Σεπ 06, 2011 1:15 am

    Ήσυχη η Ελισάβετ, Φούλη; ti? Ποιά Ελισάβετ γνώρισες, γιατί αυτή που ξέρω εγώ έχει τον ασυμμάζευτο... Cool

    Τι γαμάτο το σημερινό, θέλω να ανέβω Θεσσαλονίκη plz



    Mischief managed.
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Τρι Σεπ 06, 2011 1:18 am

    Άντε μην το σκέφτεσαι, καντο!

    Πάρτε και μία φωτογραφία της Ελισάβετ από χτες που πήγαμε στο Πολυτεχνείο:

    Σπόιλερ:
    Και η αντίστοιχη δικιά μου facepalm


    Σπόιλερ:




    Statler
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Τρι Σεπ 06, 2011 1:21 am

    Λευτέρη δεν χρειαζόταν να υπογράψεις στην δική σου φώτο. oh!

    Πω πω όντως ιστορική φώτο η StΕ-AnB-SB! hero
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τρι Σεπ 06, 2011 1:35 am

    χαχχα,τι τελειες φωτογραφιες. Very Happy Laughing



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Τρι Σεπ 06, 2011 1:40 am

    Τι τελεια που πρεπει να περασατε oh!





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Jace-sig

    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Τρι Σεπ 06, 2011 2:58 am

    Τις χειρότερες φώτο έβαλες ρε χαζό, βγήκαμε πολύ καλύτερες και πολύ πιο φυσιολογικές. :P
    Και αν θες να ξέρεις είσαι και σε λάθος τόπικ, εδώ είναι εντυπώσεις όχι φώτο των μελών μας, ας τον συμαζέψει κάποιος μοντ. facepalm

    Λοιπόν, σήμερα ήταν το δεύτερο συνεχόμενο μίτινγκ με το Λευτέρης και μάλιστα μας τίμησε με την παρουσία του και ο Λάζαρος!:P Πάλι καλά δηλαδή γιατί δεν αντέχαμε μόνοι μας με τον Λευτέρη, μία την έπεφτε σε μένα μία στον Χρήστο, κλασσικά.Με το που βρεθήκαμε αρχίσαμε τα τα γνωστά, ξέρετε τώρα, θάψιμο κτλ.Ο Λευτέρης μας έκανε και λίστα με τα μέλη που συμπαθεί λιγότερο και φυσικά είμασταν μέσα. hero Κάναμε και μεις λίστα που δεν διέφερε και πολύ. hehe Ύστερα προσπαθούσαμε να τον πείσουμε να παραιτηθεί αλλά δεν τα καταφέραμε, συγνώμη παιδιά... plz
    Μετά απο αρκετή ώρα ήρθε και ο Λάζαρος με μία φίλη του, η καημένη δεν είχε ιδέα για το τι εστί ΧΓ και δεν καταλάβαινε τι λέγαμε οι καμμένοι... Razz Και για να την φέρουν σε ακόμη πιο δύσκολη θέση, την έβαλαν να μαντέψει τι σπουδάζω. facepalm Φυσικά δεν το βρήκε. giveup
    Μετά τον απλό κοινό σχολιασμό που κάναμε (πιο πολύ εμένα θάψαμε, σοβαρά όμως hippie ) δημιουργήσαμε και μία ομάδα της οποίας το όνομα δεν θα αποκαλύψω, είναι το μυστικό μας. oh!
    Επίσης κάποιος είχε την φοβερή ιδέα να ανοίξουμε στο τμήμα εξυπηρέτησης μελών τόπικ "Ξεκατίνιασμα", γιατί τον τελευταίο καιρό που τα βρήκαμε όλοι πολύ ησυχία έχει πέσει και έχει χαθεί το σασπενς. =/
    Ύστερα ο Λάζαρος έφυγε και εμείς μείναμε με τον Λευτέρη και πήγαμε να φάμε, εκεί με πίεσε να βγάλω έξω το καθρευτάκι μου για να με βγάλει φωτογραφία, νομίζω πως του άρεσε, θα σου πάρω ένα ίδιο! I love you
    Αφού φάγαμε ο Λευτέρης αποφάσισε να μας παρατήσει, οπότε συνεχίσαμε εγώ και ο Χρήστος.

    Γενικά πέρασα πάρα πάρα πολύ καλά, όπως και χτες, και γέλασα πάρα πολύ...!!! awesome Είπαμε ότι θα ξαναβρεθούμε φυσικά. :blasé:



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Τρι Σεπ 06, 2011 3:19 am

    Χαχα ωραίες είναι οι φώτο ρε γτ κακολογείτε? :P

    ήθελα και μία φώτο λευτέρη-Λαζαρου crying Razz

    Λευτέρη θέλω και εγώ να υπογράψω εκεί με εκφράζει oh!

    Φοβεροί hippie



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Image
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Τρι Σεπ 06, 2011 9:48 am

    Οι φωτογραφίες είναι υπέροχες, σιγά μην έβαζα τις απλά φυσιολογικές Happy

    Υπάρχουν και άλλες, και με Λευτερολάζαρο μέσα αλλά ήθελα αρχικά να εστιάσετε σε αυτές, ειδικά στον Χρήστο :blasé:

    Γεωργία είσαι άκυρη vrisimo Δεν βάζεις σωστά το χρώμα στις λέξεις vrisimo

    Όπως όλοι καταλάβατε η ιδέα του τόπικ ξεκατίνιασμα ήταν της κυρίας που αυτές οι καταστάσεις είναι δεύτερη φύση της. :blasé: Και απορώ δηλαδή πως κατάφερα να τη συναντήσω 3 φορές από τη στιγμή που εμενα αυτά δεν μου αρέσουν καθόλου =/

    Δείτε το καθρεφτάκι! Είναι κιτς! evil

    Και συγγνώμη αλλά καλά χτες, υπήρχαν περιθώρια παρεξηγήσεων. Εξακολουθείς σήμερα να πιστεύεις πως εγώ την έπεφτα στον Χρήστο; Μάλλον δεν είδες τα βλέμματα που μου έριχνε.

    Α! Το ζευγαράκι (που σε λίγες μέρες θα αποτελεί παρελθόν!) νομίζει ότι τους παρακολουθώ επειδή έτυχε να γνωρίζω 2-3 πράγματα γι' αυτούς facepalm

    Αφού τελειώσαμε και με το φαΐ αποφάσισα πως δεν μπορούσα να κρατάω πλέον το φανάρι οπότε το έσπασα στο κεφάλι της Γωγώς και έφυγα τρέχοντας hero

    Κι εγώ θέλω να ξαναβρεθούμε. Και θα θέλω μέχρι κάποια στιγμή να γίνει αυτό με τους ώμους awesome

    Στο επόμενο μίτινγκ Χρήστο σε θέλουμε εκεί!!!




    Statler
    Sirius Black
    Sirius Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18489
    Ηλικία : 34
    Location : In Andromeda's heart<3
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief Managed

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sirius Black Τρι Σεπ 06, 2011 1:02 pm

    Kαλά ρε τις χειρότερες φώτος έβαλες? sweatdrop smiley Θες να μας διασύρεις και πιο συγκεκριμένα εμένα? cross Νομίζω οι φώτος τα λένε ολα.. :P Ιστορική συνάντηση,ιστορικές φώτος και πολύ γέλιο... hehe

    Νιώθω περήφανος που ο Λευτέρης σε δύο συναντήσεις δεν κατάφερε να μας χωρίσει με τη Γωγούλα μου επειδή μας γουστάρει και τους δύο.. hero Επίσης δεν περίμενα να έχω σχεδόν τις ίδιες αντιπάθειες με τον Λευτέρη Λευτέρη.. ti?

    Υ.Γ.Μην ανησυχείτε τα μέλη...Μια δυο συναντήσεις ακόμα και θα καταφέρουμε να τον παραιτήσουμε.. oh!





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_lvov6pxgdR1r2jhvko1_500

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Signued

    Σπόιλερ:

    Mischief managed:
    ♥Andromeda Black ♥
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τετ Σεπ 07, 2011 3:11 pm

    Επιτρέψτε μου να πω ότι στην χθεσινή συνάντηση έσκασα στα γέλια. oh!
    Μου έφτιαξαν το κέφι,καθώς εχθές δεν ήμουν πολύ καλά :/ γι'αυτό ήμουν λιγομήλιτη και πιστεύω όχι τόσο καλή παρέα. :P

    Highlights joy
    -Είμασταν στανταρ 1 ώρα μέσα στο πάμπλικ. Razz
    -Μαντέψτε που πήγαμε και φάγαμε. ti? Δεν πρόκειται να το βρείτε. ti?
    Στα Goodys. hehe
    -Περπατάγαμε όλοι μαζί χεράκι χεράκι στο Θησείο σχηματίζοντας μια αλυσίδα. Razz Κάποιος που ήθελε να περάσει η Εκάτη και η Ρέα σήκωσαν τα χέρια τους και πέρασε από κάτω. Laughing
    -Εγώ με την Μαρία να χοροδηπάμε σε στυλ Λούνας. oh!
    -Η Γιάννα ήταν μέσα στην καλή χαρά. bounce Πραγματικά όλο γέλαγε. :P
    -Είμαι μέλος αγκαλίτσαααααααααααα. [shug] blowkiss



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 14 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 9:30 pm