.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+118
ironmaiden2121
Violleta Black
Helena Malfoy
VerenaS.
Eleanna Lovegood
Cleante Weasley
aimilia potter
Tanis the Deadheart
Leanan Sidhe
Phineas Nigellus Black
Sev-Dark-Prince
Ermione
Angelika-Lavender Black
Penellope Clearwater
Nicolas Flamel
Alviva Black
Nethiel
Amycus
Con Black
megkgm
στελιος1993
Ariana Lestrange
GioulNtora
Lucy Weasley
Elektra
Cassiopeia Black
Romilda Vane
Beedle the Bard
Hermione Black
Alphard Black
Leonie Vernier
Nicholas Flamel
aphrodite
nikitas
Safira
Sorazal the Erised
ALEX CRAZY 4
madam_maniac
Jace Wayland
Sylvie Lovegood
Tania_Re
psyko
NellyTheWitch
Hattrick
mathousalix6
Anactaciaa_Rosetta
agnostos
OzzyOsbourne7
IKD900
Scorpion
MrsLovesick
Maria Lovegood
gorgakis7000
Clary Fray
Minerva McGonagall
killer
Salazar Basilisk
Luna Scamander
just reaper
antonikas
Katie Bell
anthian9
Lavender Brown
Danae Malfoy
Penelope Clearwater
Artemisia Lufkin
gladifear34
Dimitra Peverell
Φωνιας
Hermione Granger.
Ignazya
mitsos94
Helga Hufflepuff
Punk'sNotDeadGC9
aris
crueL
RemousLoupin
πετρος
Dimitris el Mago Secreto
sabinosss
sweetie
Merlin the Great
Fleur Delacour
Madame Maxime
elliza
omg3lol
The Voice of Eternity
ElpidaNarutoFan
qW€яŦ
KASOS
xristos896
Berenice
Luale Banshee
nikolara13
linako0lo
FLEUR258
katerina13
Isabella Ermioni Cullen
pckokos
pianura
Lily Evans
Hecate
Anastasia Black
BaGGoS
Foto...
Cassandra Black
Tina Riddle
FoNikos21
Tom Marvolo Riddle
Nathaniel
EL.J girl
Seven
multi
s0fia
Darkness
Dragonic
Este
Narcissa
122 απαντήσεις

    Τρομακτικές ιστορίες

    Luna Scamander
    Luna Scamander
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 15186
    Ηλικία : 28
    Location : Memories
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Fake friends are like shadows: always near you at your brightest moments, but nowhere to be seen at your darkest hour... True friends are like stars, you don't always see them but they are always there...

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Luna Scamander Σαβ Ιουλ 10, 2010 6:32 pm

    Το 1933 ένα κοριτσάκι θάφτηκε ζωντανό από τον δολοφόνο της. Καθώς την έθαβε είπε "Toma sota balcu". Αφού διάβασες τώρα αυτό το ξόρκι το βράδυ θα σε επισκεφτεί το κοριτσάκι και θα σε κάνει να ασφυκτιείς όπως ένιωθε το ίδιο. Εάν όμως γράψεις κάπου αλλού αυτό το μήνυμα η καλοσύνη σου θα ανταμοιφθεί.

    χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!! Very Happy
    avatar
    omg3lol
    Δευτεροετής στην Σχολή
    Δευτεροετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 30
    Ηλικία : 29
    Location : Αθηνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από omg3lol Δευ Ιουλ 12, 2010 8:48 pm

    Ήταν ένα κρύο βράδυ του χειμώνα, οι στάλες της βροχής έσκιζαν την παγωμένη ατμόσφαιρα σε εκείνο το χωριό. Ένας γέρος,γύρω 70 χρονών,ήταν σχεδόν αποκωμένος από τον κόσμο έμενε έξω από το χωριό σε ένα πέτρινο σπίτι! Δεν μίλαγε σχεδόν με κανένα από το χωριό, ήταν τσακωμένος με όλους τους συγγενείς του γιατί κανένας δεν τον υπολόγιζε και τον είχα όλοι ξεχασμένο,η μόνη του συντροφιά ήταν 'ενα γέρικο σκυλί. Αυτό το σκιλί λοιπόν ήρθε κάποτε ο καιρός και πέθανε όχι όμως από γεράματα αλλά από τριμμένο γυαλί. Κάποιος το είχε σκοτώσει...Δυο παιδιά τα οποία αργότερα το πλήρωσαν με τον ίδιο τρόπο! Όταν ο γέρος το επόμενο πρωί κατάλαβε τι είχε γίνει έθαψε το σκυλί έξω από το σπίτι και από τότε δεν τον ξαναείδε κανείς.Μετά από καιρό κάποιοι αποφάσισαν να ψάξουν να τον βρουν γιατί τους χρώσταγε. Πήγαν σπίτι του και ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισαν ένα λιωμένο κορμί κρεμασμένο.Βρισκόταν έτσι για τρεις μήνες.Η ατμόσφαιρα ήταν αποπνικτική και είπαν πως μόλις άνοιξαν την πόρτα ακούστηκε ένα δυνατό σφύριγμα και το σπίτι ήταν σαν να έγινε σεισμός... Αφού πήραν το πτώμα, το έκαψαν γιατί ο παπάς δεν δέχτηκε να τον θάψει επειδή αυτοκτόνησε. Οι συγγενείς του ούτε που ενδιαφέρθηκαν και κανείς δεν παραπονέθηκε που τον έκαψαν. Μετά από τέσσερα χρόνια λοιπόν, ξεκινάνε τα παράξενα γεγονότα...Όλοι σχεδόν οι κοντινοί του συγγενελις πέθαναν από ατυχήματα, από αυτοκτονία τα δυο του αδέλφια και από υψηλό πυρετό η αδελφή του το '89. Ο θάνατός τους ήταν ακαριαίος.όχι όμως και των δυο παιδιών που σκότωσαν το σκυλί. Αυτά πέθαναν από αφόρητους πόνους και στη νεκροψία βρήκαν τριμμένο γυαλί στο στομάχι τους. Η ψυχή του λένε πως ακόμα περιφέρεται και κάθε βράδυ μαζεύονται 'ολα τα αδέσποτα σε εκείνο το σπίτι και ουρλιάζουν όλο το βράδυ. Αυτή η ιστορία ήταν αληθινή και το άτομο λεγόταν Φράγκος Δημήτρης. Αυτοκτόνησε 73 ετών.

    λολ
    avatar
    OzzyOsbourne7
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ηλικία : 33
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2010

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από OzzyOsbourne7 Τρι Ιουλ 13, 2010 9:43 pm

    Φιλοι μου ειμαι καινουργιος εδω και θα σας πω μια ΑΛΗΘΙΝΟΤΑΤΗ ιστορια.Δεν θα την ελεγα τρομακτικη αλλα αντριχιαστικη.Δεν ειναι προσωπικη μου εμπειρεια αλλα του θειου μου.

    Στο χωριο μου το οποιο ειναι ορεινο και χωρις πολλους κατοικους υπαρχει ενα σχολειο το οποιο τωρα εχει γινει μουσειο γιατι δεν υπαρχουν πολλα παιδια.Πριν πολλα χρονια ομως υπηρχαν πολλα παιδια.Παλι ομως τα παιδια δεν ηταν τοσα ωστε να υπαρχουν πολλοι δασκαλοι.Γι αυτο τον λογο τοτε υπηρχαν μονο 3 δασκαλοι. Οι 2 εκ των αυτων ηταν ανυπαντροι αντρες και μια ανυπαντρη γυναικα.Και οι 3 ηταν σε ηλικια που τους επερνε ο γαμος.Ετσι και οι 2 οι αντρες ερωτευτηκαν την δασκαλα. Η δασκαλα ειχε δειξει ενδιαφερον στον 1 απο τους 2 με αποτελεσμα ο αλλος δασκαλος να δολοφονησει τον συναδελφο του την ωρα που εκανε μαθημα στην ταξη του θειου μου.! Η δολοφονια εγινε μπροστα στα ματια των παιδιων με μαχαιρι!
    αυτο ηταν το αληθινο μερος της ιστοριας. Σημερα ομως τα νεα παιδια του χωριου μου εχουν κανει πιο πολυπλοκη την ιστορια ωστε να τρομαζουν τα μικρα παιδια. Το σχολειο ειναι στην ακρη του χωριου ομου δεν υπαρχουν και πολλα φωτα. Παλια στην θεση του σχολειου ηταν το νεκροταφειο (αληθεια) του χωριου. Και οι "εξυπνοι" του χωριου λενε πως το φαντασμα του δασκαλου εχει στοιχειωσει το σχολειο.Να σας πω την αληθεια καποιοι μικροι κραδασμοι και κροτοι στις μπασκετες του σχολειου υπαρχουν και κανουν την ατμοσφαιρα στην αυλη -ειδικα το βραδυ- τρομαχτικη !!
    avatar
    omg3lol
    Δευτεροετής στην Σχολή
    Δευτεροετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 30
    Ηλικία : 29
    Location : Αθηνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από omg3lol Πεμ Ιουλ 15, 2010 10:23 pm

    καλα ποιοι πανε το βραδυ στο σχολιο?????
    agnostos
    agnostos
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 583
    Ηλικία : 26
    Location : middle earth
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από agnostos Παρ Ιουλ 16, 2010 12:24 pm

    FoNikos21 έγραψε:
    Ενα βράδυ δύο φίλοι έβαλαν ένα "περίεργο" στοίχημα. Το στοίχημα έλεγε οτι στις 12 τα
    μεσάνυχτα της ίδιας μέρας, ο ένας απο τους δύο φίλους, σημειωτέον ο πιο φοβιτσιάρης,
    θα έπρεπε να πάει στο νεκροταφείο της περιοχής και να καρφώσει ένα μαχαίρι στο χώμα
    δίπλα απο έναν τάφο. Θα κάρφωνε το μαχαίρι ουτως ώστε να αποδείκνυε στον φίλο του οτι
    όντώς πήγε εκεί. Το έπαθλο θα ήταν ένα σεβαστό χρηματικό ποσό. Πλησιάζει λοιπόν η ώρα,
    και ο ένας φίλος λέει στον άλλον οτι πηγαίνει να εκτελέσει την "αποστολή". Μόλις το
    έκανε θα γυρνούσε πίσω στον φίλο του, με σκοπό να πηγαίναν το πρωί μαζί στο νεκροταφείο,
    και αν υπήρχε το μαχαίρι καρφωμένο θα εισέπραττε τα λεφτά. Ξεκινάει λοιπόν για να πάει στον προορισμό του. Εκείνη την ημέρα έκανε κρύο και φυσούσε αρκετά, έτσι ο τύπος φόρουσε ένα μακρύ παλτό σε στύλ καμπαρντίνας.Φτάνει λοιπόν δίπλα σε ένα τάφο και,κοιτώντας γύρω γύρω, σκύβει για να καρφώσει το μαχαίρι στο χώμα. Κάνει μια απότομη κίνηση και καρφώνει το μαχαίρι βαθιά στο έδαφος. Σηκώνεται να φύγει και νίωθει κάτι να τον κρατάει κάτω, εκείνη την στιγμή παθαίνει καρδιακή προσβολή απο τον φόβο του, νομίζοντας οτι κάποιος τον κρατάει, και πεθαίνει ακαριαία. Αυτό που τον κράτησε κάτω δεν ήταν κάτι άλλο απο το μαχαίρι το οποίο είχε ο ίδιος καρφώσει βαθιά στο έδαφος, πιάνοντας όμως και το παλτό του μαζί. Επειδή όμως δεν κοιτούσε κάτω, παρά μόνο τριγύρω του, δεν είδε οτι συνέβη κάτι τέτοιο. Ο φίλος του απο τότε δεν μίλουσε απο το σοκ για ένα μήνα περίπου, αλλά πήγαινε συχνά να αφήσει λουλούδια στον άτυχο νέο. Μια μέρα βρέθηκε νεκρός δίπλα απο τον τάφο του φίλου του. Είπαν οτι δεν άντεξε τις τύψεις και αυτοκτόνησε.

    μηπως κατα τυχη μενεις στην τριοδο μεσσηνιας;
    Anactaciaa_Rosetta
    Anactaciaa_Rosetta
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 919
    Ηλικία : 28
    Location : Εκεί που η άνοιξη και το καλοκαίρι ενώνονται, εκεί που θάλασσα με στεριά ενώνονται, εκει που η μαγεία με την πραγματικότητα ενώνεται, εκει που τα τριαντάφυλλα με τη βροχη και μια δόση από τα αστέρια δημιουργούν μια άλλη όψη στα δύσκολα της ζωής...
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Χρόνια Πολλά Harry World

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Anactaciaa_Rosetta Κυρ Ιουλ 25, 2010 11:59 am

    πωπω τα διαβασα ολα και ψιλοτρομαξα για να πω την αληθεια red face θα πω και εγω ενα τρομαχτικο ονειρο που ειδε μια φιλη της οταν ηταν μικρη:
    ειδε στον υπνο της τρεις χαρους που της ειπαν πως οι γονεις της δεν θα ξυπνησουν! εκεινη κατατρομαγμενη πηγε στο κρεβατι των γονιων της και προσπαθησε να τους ξυμνησει αλλα εκεινοι τπτ. μετα απο λιγη ωρα ξιπνησαν και την καθυσηχασαν πως ηταν μονο ενα ονειρο! ξερω οτι η ιστορια δεν ειναι τοσο τρομαχτικη οσο οι αλλεσ που ειπατε, ξερω ομως οτι αυτη η ιστορια ειναι αλιθινη, σε αντιθεση με μερικες αλλες πιο τρομαχτικες! [angel]
    avatar
    mathousalix6
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ηλικία : 36
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2010

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από mathousalix6 Κυρ Ιουλ 25, 2010 3:58 pm

    μια γεροντοκόρη ένα απόγευμα δεν είχε τίποτε άλλο να κάνει και βγήκε έξω για να αγοράσει ένα παζλ, καθώς τα παζλ ήταν η μοναδική της ασχολία. όταν αγόρασε το παζλ δεν κοίταξε την σκηνή που απεικόνιζε μιας και το αγόρασε στην τύχη. όταν έφτασε στο σπίτι της άρχισε να φτιάχνει το παζλ. καθώς πήγε να ενώσει τα πρώτα δύο κομμάτια χτύπησε το κουδούνι της πόρτας. πήγε, άνοιξε, αλλά δεν ήταν κανείς. οπότε συνέχισε να φτιάχνει το παζλ ώσπου έφτασε στη μέση είδε σε έναν καθρέφτη που ήταν απέναντί της μία σκια να πλησιάζει προς το μέρος της. γυρνώντας να δει ποιός ήταν από πίσω της τρομοκρατημένη δεν είδε κανένα. τρομοκρατημένη, συνέχισε να φτιάχνει το παζλ και όταν ήταν έτοιμη να βάλει και το τελευταίο κομμάτι για να δει επιτέλους την εικόνα, το κουδούνι της ξαναχτύπησε και εκείνη έντρομη άνοιξε...

    μετά από 15 μέρες οι γείτονές της ανησύχισαν και κάλεσαν τις αρχές. όταν μπήκαν στο σπίτι της σπάζοντας την πόρτα την είδαν σωριασμένη στο πάτωμα με καμμένα τα μάτια, χαρακιές από μαχαίρι, και στο στήθος της γραμμένο "να βλέπεις τί αγοράζεις". και πράγματι, όταν οι αρχές ερεύνησαν το σπίτι βρήκαν ένα μισοτελειωμένο παζλ το οποίο έδειχνε την κοπέλα τρομαγμένη και από πίσω της μία σκια...
    avatar
    Hattrick
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts:
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Hattrick Τρι Αυγ 24, 2010 7:36 pm

    Γεια σε ολους σας... Γενικα απο μικρουλης ειμουν φοβιτσιαρης και εβλεπα τον μεγαλυτερο κατα 5 χρονια αδερφο μου τοτε να κοιμαται μονο στο σπιτι και ελεγα μα πως μπορει και τα λοιπα.. αυτο που εχω α πω σε μικροτερους που βλεπω πως υπαρχουν εδω ειναι οτι το περασμα του χρονου τα γιατρευει ολα... εφτασα 17 και εχω κανει τρελες που δεν πιστευα ποτε οτι θα κανω.... μπηκα στο σιτε σας τυχαια γιατι αυτο το καλοκαιρι το εχουμε ψισει παρα πολυ το θεμα με τα φαντασματα και τα λοιπα ενας φιλος μου που εβγαζε φωτογραφιες τον εαυτο του για να τις βαλει σε καποιο σιτε... (δεν λεω μηπως δεν επιτρεπεται να κανουμε διαφισημη καταλαβαινετε πιο σιτε ενοω ολος ο κοσμος σχεδον εχει προφιλ) διαπιστωσαμε μολις ειδαμε την φωτογραφια σε μεγαλη οθονη οτι πισω στο παραθυρο φαινεται ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ενα μεγαλο προσωπο και ενα παραξενου σχηματος σωμα Αύλο... αν πολοι δεν πιστευουν μπορειτε να στειλετε πμ κ να σας δειξω κ να βγαλετε συμπερασματα μονοι σας.... να πω την αληθεια γτ οποτε λεμε ιστοριες το βραδυ περπαταω μονος μου μια γεφυρα καπου στα 200 μετρα κ αλλο 1 χιλιομετρο περιπου για να παω σπιτι κ λογω των ιστοριων ειμαι πραγματκα χεσμενος.... η αληθεια ειναι οτι αλλο να τις ακους απο κοντα 3-4 φιλοι σε ενα παγκακι καπου ερημικα κ αλλο απο φορουμ δεν εχω τρομαξει ακομα με καμια.... κ δεν μπορω να τις πιστεψω γιατι τις γραφετε λες και γραφετε βιβλιο βαζετε πολλη σαλτσα... πχ ( η σταγονα της βροχης που πεφτει εσχιζε τον κρο αερα κτλ....) επειδη βλεπω οτι το φορουμ ηταν ακτιβε περυσι και οχι τωρα που μπηκα εγω... αν δω να απαντατε θα αρχισω και εγω καποιες ιστοριουλες.... παρολα αυτα καποιος διαχειρηστης εγραψε για τις SUCUBUS k INCUBUS θ αηθελα να μαθω για την μορα γιατι εγω το εχω ερμηνευση τωρα πια με την επιστημονικη μεθοδο REM που εχει ξυπνησει το σωμα αλλα οχι ο εγκεφαλος....

    new here new here new here
    Dimitra Peverell
    Dimitra Peverell
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2455
    Ηλικία : 29
    Location : alex/polis
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: 'Όταν βαριέμαι πάω στο φαρμακείο και ζητάω τις παστίλιες για τον πόνο του άλλου και λέω πως θα περάσει ο άλλος να τις πληρώσει...

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Dimitra Peverell Τρι Αυγ 24, 2010 7:47 pm

    γιατι δν βαζεις απλα την φωτο σε αυτην την σελιδα για να την δουμε ολοι????



    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Tumblr_mf9pn8fvXW1rmbb6lo1_500
    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Ndzn
    avatar
    Hattrick
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts:
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Hattrick Τετ Αυγ 25, 2010 6:56 am

    κοιτα ειμασταν φιλοι με αυτο το παιδι απο δημοτικο... ενω τωρα εχουμε σπασει λιγο... οταν μας εδειξε αυτη την φωτωγραφια τωρα τελευταια δακρυζε... ειναι καπως αν το δειτε και εσεις... βασικα το θεματακι ειναι οτι πειρα την φωτογραφια αυτη αλλα δεν θελω να μαθει και καλα οτι την δειχνω σε κοσμο.. ειναι στο σπιτι τ κ δεν ξερω πως θα νιωθει αυτος... το μονο σιγουρο ειναι οτι ουτε ποτε θα τον δειτε ουτε θα τ μιλησετε... αλλα ενταξη αν ειμουν στν θεση τ δεν ηθελα να με δω και στο νετ....

    new here
    NellyTheWitch
    NellyTheWitch
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ηλικία : 33
    Location : Μεταμορφωση
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/08/2010

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από NellyTheWitch Πεμ Αυγ 26, 2010 4:08 am

    γεια σας!!! Ολη μερα διαβαζω τις ιστοριες εδω και πραγματικα εχω ανατριχιασει!!! θα σας πω μια ιστορια που μου ειχε διηγηθει ο παππους μου (καταγεται απο τους Γαργαλιανους Μεσσηνιας) και ειναι αληθινη καθως πηρε μερος σε αυτη τη μικρη "φαρσα"....


    στο χωριο υπηρχε καποιος ο οποιος ηταν μεθυσος. καθε βραδυ πηγαινε στη ταβερνα, μεθουσε και στη συνεχεια εκοβε βολτες στο χωριο τραγουδωντας... καποιοι (αναμεσα τους κ ο παππους μου) αποφασισαν να του κανουν ενα χουνερι ωστε να σταματησει να μεθαει κ να μην "τους ζαλιζει" οπως ελεγαν! Αφου τον μεθυσαν,τον πηγαν εξω απο το νεκροταφειο και του ειπαν πως αν κοιμηθει γι ενα βραδυ εκει θα τον κερνουσαν εκεινοι συνεχεια, ενω αν δεν δεχοταν θα σταματουσε το ποτο... εκεινος φυσικα δεχτηκε,για να μην χασει τα κερασματα! ετσι πηγε, με μια κουβερτα και ξαπλωσε στο οστεοφυλακιο! οι υπολοιποι ομως, ειχαν απο πριν παρει καποια κρανια κ οταν εκεινος κοιμηθηκε, τους εβαλαν μεσα κερια κ τα εστησαν στα παραθυρα του κτισματος. μετα αρχισαν να κοπανανε πετρες με αποτελεσμα ο καημενος ο ανθρωπος να ξυπνησει και να βρεθει αντιμετωπος με ολα αυτα τα φωτισμενα κρανια!! φυσικα αρχισε να τρεχει πανικοβλητος προς την εξοδο,φωναζοντας και τυλισμενος με την κουβερτα!!! εκεινη τη στιγμη ετυχε να περναει καποιος συγχωριανος, καβαλα στο αλογο του, ο οποιος επαθε τετοιο σοκ, βλεποντας τον μπαρμπα-Θοδωρο (ετσι λεγοταν ο πρωταγωνιστης μας), να τρεχει, με την κουβερτα να ανεμιζει γυρω του κ να του φωναζει ¨πατριωωωτηηη παρε με μαζι σουυυυ" που σπιρωνιασε το αλογο του, με αποτελεσμα να πεσει απο αυτο και να σκοτωθει απο χτυπημα στο κεφαλι... Κ ο μπαρμπα-θοδωρος εκοψε το ποτο και οι υπολοιποι τις φαρσες... 2 φιλοι του παππου μου που ζουν ακομα κ ηταν εκει τοτε, λενε πως ακομα τον βλεπουν στον υπνο τους και τους λεει πως ολα θα πληρωθουν στο τελος....

    δεν ειναι τρομακτιτη ιστορια, αλλα ισως και να κολλαει εδω...αν οχι συγνωμη... Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 42774



    NellyTheWitch blowkiss
    avatar
    psyko
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ηλικία : 37
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από psyko Παρ Αυγ 27, 2010 12:36 pm

    Γεια ειμαι
    νεοσ εδω, κ ευτιχοσ ειχα κ μια "εμπειρια" για να πω..



    Οσο κ αν ακουγετε παραλογο εμενα μου συνεβει..Ηταν 12 τα μεσανυχτα κ
    ημουν με ενα φιλο μου στη γειτονια μου κ λεγαμε βλακειεσ..σε μια φαση
    μου λεει (για να με φοβισει) "ρε το 3ερεισ οτι αμα αναψεισ ενα κερι
    μπροστα απο ενα κα8ρεπτη κ πεισ 6 6 6 666 ερχετε ο σατανασ??"Εγω του
    ειπα για πλακα "ναι ρε το χο κανει"ειχε καταλαβει οτι ειχα χεστει κ μου
    ειπε να το 3ανακαναμε σπιτι του..εγω του ειπα την αλη8ια οττι χεστηκα
    πανο μου κ μου ειπε οτι μου εκανε μια πλακα κ οτι δεν υπαρχουν
    τετοια..Ετσι (αλοσ βλαακασ κ εγω) η8ελα να τρομα3ω τον αδερφο μου..του
    ειπα το ιδιο κ μετα για να μην το πει στη μαμα του ειπα οτι του ειπα
    ψεματα αλα δεν με πιστευε ετσι αναγκαστηκα να το κανω..ο αδερφοσ μου
    μουυ ειπε ποσ καταλαβε ποσ τον κοροιδευω κ πηγε κ κοιμη8ηκε.Εγω ομοσ ηδη
    τα ειχα ετοιμασει ολα κ ειπα να το κανω..ετσι ειπα 6 6 6 666 στον
    κα8ρεπτη κ μολισ κιτα3α μεσα ειδα τον εαυτο μου με κοκκινα ματια..αμεσοσ
    μου βαρε3α ενα χαστουκι κ ολα οκ..τωρα επιδι τα κλασα..πιγα τον
    κα8ρεπτη στα σκουπιδια κ πιρα αλον Wink


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την psyko στις Παρ Αυγ 27, 2010 9:13 pm, 2 φορές συνολικά
    Dimitra Peverell
    Dimitra Peverell
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2455
    Ηλικία : 29
    Location : alex/polis
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: 'Όταν βαριέμαι πάω στο φαρμακείο και ζητάω τις παστίλιες για τον πόνο του άλλου και λέω πως θα περάσει ο άλλος να τις πληρώσει...

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Dimitra Peverell Παρ Αυγ 27, 2010 2:02 pm

    Hattrick έγραψε:κοιτα ειμασταν φιλοι με αυτο το παιδι απο δημοτικο... ενω τωρα εχουμε σπασει λιγο... οταν μας εδειξε αυτη την φωτωγραφια τωρα τελευταια δακρυζε... ειναι καπως αν το δειτε και εσεις... βασικα το θεματακι ειναι οτι πειρα την φωτογραφια αυτη αλλα δεν θελω να μαθει και καλα οτι την δειχνω σε κοσμο.. ειναι στο σπιτι τ κ δεν ξερω πως θα νιωθει αυτος... το μονο σιγουρο ειναι οτι ουτε ποτε θα τον δειτε ουτε θα τ μιλησετε... αλλα ενταξη αν ειμουν στν θεση τ δεν ηθελα να με δω και στο νετ....

    new here

    μπορεις τοτε να μου την στειλεις με πμ???



    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Tumblr_mf9pn8fvXW1rmbb6lo1_500
    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Ndzn
    Tania_Re
    Tania_Re
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 846
    Ηλικία : 112
    Location : Στον κόσμο μου..
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ άστρα..

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Tania_Re Κυρ Σεπ 05, 2010 5:02 am

    Η ΦΟΒΕΡΟΤΕΡΗ ΑΙΜΑΤΟΒΑΜΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΦΡΙΚΙΑΣΤΙΚΟΥ ΤΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑΣ(Μπουχαχαχαχα! )


    Ο Richard έφτασε μπροστά στο παλιό σπίτι. Περίεργο. Δεν ήξερε ότι
    ζούσαν άνθρωποι εκεί μέσα. Κάθε φορά που δούλευε delivery τύχαινε να
    περνάει από εκείνη τη γειτονιά τουλάχιστον τρεις με τέσσερις φορές αλλά
    ποτέ δεν είχε δει ένα φως πίσω από τα θαμπά παράθυρα. Και όμως, σύμφωνα
    με το τηλεφώνημα, το σπίτι κατοικούνταν και οι ένοικοι ήταν πεινασμένοι
    για πίτσα με πεπερόνι. O Richard κατέβηκε από το παπί, προσπέρασε την
    πεσμένη καγκελόπορτα και κινήθηκε προς την εξώπορτα προσέχοντας τα
    βήματά του- ο κήπος ήταν απεριποίητος, γεμάτος σπασμένα μπουκάλια και
    τσουκνίδες. Έφτασε μπροστά στην βαριά σιδερένια πόρτα και χτύπησε το
    κουδούνι. «Άντε να τελειώνουμε» σκέφτηκε. «Ελπίζω να μου αφήσουν καλό
    φιλοδώρημα».Η πόρτα άνοιξε τρίζοντας.


    Ο Richard περίμενε να δει κάποιον να περιμένει πίσω της αλλά δεν
    ήταν κανείς. «Ίσως ο ιδοκτήτης να είναι ηλικιωμένος» σκέφτηκε, και
    μπήκε δειλά στο σκοτεινό χολ. «Είναι κανείς εδώ;», φώναξε.
    «Εδώ…εδώ…δώ…ώ» άκουσε την ίδια του την
    ηχώ να απαντάει. Εκνευρισμένος ο Richard συνέχισε να προχωράει στον
    διάδρομο. «Λες να είναι καμία φάρσα;». Η σκέψη πέρασε από το μυαλό του
    σχεδόν ανεπαίσθητα αλλά ο Richard την συγκράτησε. «Αν είναι άλλο ένα
    αστειάκι από τα κωλόπαιδα των Anderson θα τα πάρει ο διάολος», ψιθύρισε
    στον εαυτό του, με τα δόντια σφιγμένα από οργή. Ξαφνικά, του ήρθε στην
    μύτη μια γνώριμη μυρωδιά, από τότε που βοηθούσε τον πατέρα του στο
    χτήμα τους. Θειάφι.


    Τότε ήταν που παρατήρησε πως στους τοίχους υπήρχαν πεντάλφες!
    Ζωγραφισμένες με αίμα! Πισωπάτησε έντρομος, παραπάτησε και έπεσε. Η
    πίτσα προσέκρουσε στο πάτωμα και διαλύθηκε, σαν ένα γκροτέσκο παζλ. Ο
    Richard σηκώθηκε και, ζαλισμένος, αναζήτησε την έξοδο πίσω του. Τότε η
    πόρτα έκλεισε! Και δεν άνοιγε! Και μετά εμφανίστηκε ένα ζόμπι που
    κάνοντας «μμμμμ» πλησίασε αργά για να του φάει τον εγκέφαλο. « Γουα δε
    φάααααακ» ούρλιαξε ο Richard και έτρεξε προς μια από τις πόρτες που
    έχασκαν μισάνοιχτες στο διάδρομο. Μπήκε σε ένα δωμάτιο και του
    επιτέθηκαν νυχτερίδες!Ούρλιαξε και άρχισε να κουνάει τα χέρια του σαν
    έλικες για να τις απομακρύνει! «Μμμμμ» ακουγόταν το πεινασμένο ζόμπι.
    Βγήκε στα τυφλά από το δωμάτιο και μπήκε στην απέναντι
    πόρτα…όπου του επιτέθηκε ένας βρικόλακας! Ο Richard ένιωσε να
    λιποθυμάει αλλά πρόλαβε να βγει στο διάδρομο-ο βρικόλακας δεν τον
    ακολούθησε γιατί η πίτσα είχε πολύ σκόρδο- οι πελάτες είχαν κάνει
    πολλές φορές παράπονα στον Jose, το Μεξικάνο μάγειρα. Ο Richard ανέβηκε
    τρέχοντας τα σκαλιά που οδηγούσαν στον πρώτο όροφο του σπιτιού. Όταν
    έφτασε στην κορυφή της σκάλας, είδε στα αριστερά του την πηγή της
    μυρωδιάς θειαφιού: Ήταν ένας δαίμονας! Που έτρωγε ένα ανθρώπινο κεφάλι!
    Ο Richard έτρεξε προς τα δεξιά, σε έναν άλλον διάδρομο γεμάτο πόρτες.
    Άνοιξε μία στην τύχη και είδε να του ορμάει ένα σκυλί…με τρία
    κεφάλια! Έκλεισε την πόρτα με όση δύναμη είχε και άνοιξε τη διπλανή
    της…όπου μια σαπισμένη μούμια είχε σηκωθεί από την σαρκοφάγο
    όπου κειτόταν. «Αααααργκχ!» είπε ο Richard,που ένιωθε το έμφραγμα να
    πλησιάζει και αναζήτησε καταφύγιο στο απέναντι δωμάτιο…όπου
    πρόλαβε να δει έναν άνθρωπο που μεταμορφωνόταν σε λυκάνθρωπο! Η διπλανή
    πόρτα έγραφε WC , και ο Richard χωρίς να το σκεφτεί την
    άνοιξε…και είδε τη μπανιέρα γεμάτη αίμα…και μέσα
    στο αίμα πιράνχας…αλλά ήταν ζόμπι-πιράνχας….και
    πάνω στη λεκάνη καθόταν το τέρας του Φρανκενστάιν με ένα μπαλντά και
    διαμέλιζε ένα πτώμα, και μόλις είδε τον Richard άρχισε να ουρλιάζει και
    όρμησε κατά πάνω του. «Μάνααααα» φώναξε ασυναίσθητα ο Richard, καθώς
    έριξε όλο το βάρος του στην πόρτα και την κλείδωσε με το κλειδί που
    υπήρχε πάνω στην κλειδωνιά. Πίσω του, το φάντασμα ενός πεθαμένου
    κοριτσιού έσερνε τις αλυσίδες και του έλεγε «έλα μαζί
    μουυυυυυ».Τρελαμένος από τον φόβο πήρε φόρα και πήδηξε έξω από το
    παράθυρο, στο τέλος του διαδρόμου, πριν προλάβει να τον πιάσει ένα
    τέρας που αντί για χέρια είχε μπαγκέτες και πάνω τους οι μπαγκέτες
    είχαν ξυραφάκια.


    Έσκασε στον κήπο με έναν βουβό ήχο. «Γδθουμπ», ακούστηκε. Για
    μερικά δευτερόλεπτα δεν ήξερε καν αν ήταν ζωντανός. Επιστρατεύοντας
    όλες του τις δυνάμεις σηκώθηκε όρθιος: Δεν είχε σπάσει τίποτα. « Πρέπει
    να φτάσω στο παπί μου» σκέφτηκε. Άρχισε να τρέχει , καθώς η πόρτα πίσω
    του σπιτιού άνοιξε και τα ζόμπι-τέρατα-δαίμονες-
    φρανκενστάιν-βαμπίρ-κέρβεροι-πιράνχας (γιατί ήταν ιπτάμενα) ξεχύθηκαν
    στο κατόπι του. Ανέβηκε στο παπί του και γύρισε το κλειδί. Το παπί πήρε
    μπροστά και ευτυχισμένος, ο Richard σήκωσε το μεσαίο δάχτυλο προς την
    εφιαλτική ορδή που είχε σταματήσει να τον ακολουθεί. Και τότε τον
    χτύπησε μια νταλίκα, και τον σκότωσε ακαριαία. Και την νταλίκα δεν την
    οδηγούσε ΚΑΝΕΙΣ!

    http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=13&t=72772






    My World..


    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Tumblr_m70pd33dkc1r5fap7o1_500
    Anactaciaa_Rosetta
    Anactaciaa_Rosetta
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 919
    Ηλικία : 28
    Location : Εκεί που η άνοιξη και το καλοκαίρι ενώνονται, εκεί που θάλασσα με στεριά ενώνονται, εκει που η μαγεία με την πραγματικότητα ενώνεται, εκει που τα τριαντάφυλλα με τη βροχη και μια δόση από τα αστέρια δημιουργούν μια άλλη όψη στα δύσκολα της ζωής...
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Χρόνια Πολλά Harry World

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Anactaciaa_Rosetta Κυρ Σεπ 05, 2010 9:44 am

    απαπα!! αυτη η ιστορια ειναι πολυ ανατριχιαστικη!!! :shy:-:



    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 TrickFairyRose

    The fairy's life will always be beside you
    avatar
    aris
    Δευτεροετής στην Σχολή
    Δευτεροετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 26
    Ηλικία : 33
    Location : θεσσαλονικη
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από aris Κυρ Σεπ 05, 2010 12:34 pm

    χαζομαρουλα.....
    Sylvie Lovegood
    Sylvie Lovegood
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 15673
    Ηλικία : 27
    Location : Bon Temps
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μωρέ ποια ηθική και ποια αξιοπρεπεία....Τα μόνα χαρακτηριστικά που σε καθιστούν άνθρωπο, κατ εμέ, είναι η ειλικρίνεια κι η αυθεντικότητα.

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Κυρ Σεπ 05, 2010 1:40 pm

    Είναι η μοναδική τρομακτική ιστορία που δεν με τρόμαξε!



    Yes i Am a Shadowhunter
    Demons beware

    ΜΜΚΓΘ:

    We love Zeus
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Jace Wayland Κυρ Σεπ 05, 2010 8:12 pm

    εγω εσκασα στα γελια Razz





    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Jace-sig

    Sylvie Lovegood
    Sylvie Lovegood
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 15673
    Ηλικία : 27
    Location : Bon Temps
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μωρέ ποια ηθική και ποια αξιοπρεπεία....Τα μόνα χαρακτηριστικά που σε καθιστούν άνθρωπο, κατ εμέ, είναι η ειλικρίνεια κι η αυθεντικότητα.

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Κυρ Σεπ 05, 2010 8:55 pm

    Ε είναι να μην γελάς? Ιπτάμενα ζόμπι-πυράχνας! rofl



    Yes i Am a Shadowhunter
    Demons beware

    ΜΜΚΓΘ:

    We love Zeus
    Dimitra Peverell
    Dimitra Peverell
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2455
    Ηλικία : 29
    Location : alex/polis
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: 'Όταν βαριέμαι πάω στο φαρμακείο και ζητάω τις παστίλιες για τον πόνο του άλλου και λέω πως θα περάσει ο άλλος να τις πληρώσει...

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Dimitra Peverell Κυρ Σεπ 05, 2010 9:17 pm

    Γλυτωσε απο ολα αυτα για να τον σκοτωσει ο ΚΑΝΕΙΣ.
    τρομερη ηρωνια



    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Tumblr_mf9pn8fvXW1rmbb6lo1_500
    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Ndzn
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Jace Wayland Κυρ Σεπ 05, 2010 10:38 pm

    Sylvie Lovegood έγραψε:Ε είναι να μην γελάς? Ιπτάμενα ζόμπι-πυράχνας! rofl

    δηλαδη τι αλλη δυνατοτητα εχουν αυτα τα πιρανχας?Ειναι και καφετεριες Razz ?





    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Jace-sig

    gorgakis7000
    gorgakis7000
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ηλικία : 27
    Location : Durotar
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από gorgakis7000 Κυρ Σεπ 12, 2010 12:29 am

    Σιγά την ιστορία
    Artemisia Lufkin
    Artemisia Lufkin
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 14113
    Ηλικία : 37
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν ξανακάνω όνειρα

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από Artemisia Lufkin Τρι Σεπ 21, 2010 10:01 pm

    soulitsa@xd έγραψε:Η ΦΟΒΕΡΟΤΕΡΗ ΑΙΜΑΤΟΒΑΜΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΦΡΙΚΙΑΣΤΙΚΟΥ ΤΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑΣ(Μπουχαχαχαχα! )


    Σπόιλερ:



    Αν βγει και το νουμερο δυο μη ξεχασετε να βαλετε κανενα Predator ή Alien μεσα!!! :P :P






    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Cropped-

    “She was a girl who knew how to be happy
    even when she was sad.
    And thatʼs important you know”


    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Hhh11
    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Flag_n_by_phinasnigellusblack-d6q2fm8_zpsf3d95c81
    Most Patient Hufflepuff
    avatar
    aris
    Δευτεροετής στην Σχολή
    Δευτεροετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 26
    Ηλικία : 33
    Location : θεσσαλονικη
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από aris Τετ Σεπ 22, 2010 5:06 pm

    και τον Freddy Crougger επισης!!!
    avatar
    omg3lol
    Δευτεροετής στην Σχολή
    Δευτεροετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 30
    Ηλικία : 29
    Location : Αθηνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τρομακτικές ιστορίες - Σελίδα 12 Empty Απ: Τρομακτικές ιστορίες

    Δημοσίευση από omg3lol Τετ Σεπ 29, 2010 2:08 pm

    πειτε καμια αλλη!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Σεπ 20, 2024 1:47 am