.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Maria Lovegood
    Maria Lovegood
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19672
    Ηλικία : 30
    Location : Forgotten Fairytales
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Touching the starlight....

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Maria Lovegood Τρι Αυγ 02, 2011 11:59 pm

    Έκανα συνάντηση με το πιο υπερτέλειο μέλος του φόρουμ έβερ, τη Morgan le Fay, την Κωνσταντίνα.
    Στο 1ο μίτινγκ η καλή μου μου έφερε μία στοίβα βιβλία, απαιτώντας να τα διαβάσω όπως και δήποτε. Έχει ένα υπέροχο σκυλάκι. <3 Κάτσαμε σε μία καφετέρια, ήπια σοκολάτα εγώ, έφαγε βάφλα η Κωνσταντίνα(και με τάισε και 'μένα μία μπουκιά). Έθαψε κιόλας λίγο τις διπλανές κοκέςτες και μετά μιλάγαμε για τα πάντα και για το τίποτα. Παρότι κάθισε το πολύ μία ώρα, μιλήσαμε πάρα πολύ και την κατασυμπάθησα.

    Στο δεύτερο μίτινγκ, εχθές, της έδωσα πίσω τα 4 από τα 8 βιβλία. :P Πηραμε τηλέφωνο την Clary Fray-Μυρτούλα και τον RemusLupin-Θάνο(ο οποίος δεν έχει τη φωνή που περίμενα να έχει :P). Μετά η Κωνσταντίνα μου έλεγε πως ταπέινωσε ένα 'φίλο' μου, το Χρήστο, τον οποίο προσκαλέσαμε να έρθει μαζί μας για καφέ :P Μιλάγαμε πάλι για άσχετα πράγματα, αλλά για αυτό την αγαπώ, επιεδή μαζί της μπορώ να πω τα πάντα.- Ήρθε και ο Χρήστος σε κάποια φάση, εγώ προσπαπθούσα να μη γελάσω, ήταν τόσο αστείο το όλο θέμα :P Και μετά η Κωνσταντίνα έφυγε, και ευελπιστώ να τη συναντήσω στη Θεσσαλονίκη!

    Γενικότερα: Ήταν δύο εκπληκτικά μίτινγκ. Απλά αγαπάμε Κωνσταντίνα και περνάμε σουπερ-γουάου-τέλεια μαζί της.-



    you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found





    something hidden...:
    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 27
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Clary Fray Τετ Αυγ 03, 2011 10:30 am

    Οκέικ... Cool Το πιο απρόσμενο μύτινγκ...
    Στην κατασκήνωση, πηγαίναμε για διανυκτέρευση σε μια παραλία λίγο πιο πέρα. Έτσι όπως περπατούσαμε στο ακρογιάλι άκουσα μια φωνή να φωνάζει το όνομά μου. Γυρνάω και βλέπω μια κοπέλα... που δε την ήξερα, αλλά προφανώς εκείνη με ήξερε. Κι εκεί που ήμουν έτοιμη να ρωτήσω αγενέστατα "Ποιά είσαι;" μου λέει: "Φωτεινή-Katie Bell, απο το HW!" και μένω έτσι--> ti? .
    Δε μιλήσαμε πολύ Razz Δεν υπήρχε χρόνος...
    Πάντως χάρηκα που την είδα τόσο απρόσμενα! hippie



        Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τετ Αυγ 03, 2011 1:04 pm

    ^Μιλάμε αυτό τον μήνα έχουν γίνει τα πιο τυχαία μυτινγκ στην ιστορία του φόρουμ. :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Παρ Αυγ 05, 2011 8:52 pm

    ^ Οκ, αυτό ΠΡΕΠΕΙ να το κοιτάξουμε.- ti?
    Άμα λέω γω πως έχουμε μαγικούς δεσμούς εμείς τρώω δούλεμα. snob

    Λοιπόοοοον.

    Αυτό το μύτινγκ παραλίγο να μη γίνει καν. Είπα του Θάνου πως ανέβηκα για μια τελευταία φορά Αθήνα, και είπαμε να κανονίσουμε κανα μυτ. Πάω που λέτε στο τόπικ, ανταπόκριση μηδέν, μόνο η Μαρία (Ιμπίριο). Κι εκεί που λέγαμε να το ακυρώσουμε, σκέφτηκα πως μπορεί να μην έχω άλλη ευκαιρία, και με κίνδυνο να ψιλοβαρεθούμε μόνο οι τρεις μας, πήγα.
    Κλασσική εγώ, είχα ξεχάσει από το προηγούμενο βράδυ το κινητό σε σπίτι φίλης, οπότε όταν έχασα το πρώτο λεωφορείο δεν είχα κανένα μέσο να τους ειδοποιήσω οτι θα αργούσα, και σε όλη τη διαδρομή φοβόμουν οτι θα είχαν σηκωθεί και θα είχαν φύγει! ti?
    Ευτυχώς τους πέτυχα, λαχανιασμένη και με κάτι χέρια που έτρεμαν, και ξεκινήσαμε για τα στάρμπαξ που για πρώτη φορά μας χωρούσαν. Όσο περιμέναμε την παραγγελία, αξιομημόνευτο είναι το βλέμμα μου στη δήλωση του Θάνου:
    -Άντε πια και αργήσαμε, θα χάσω το Μενεξέ!
    Ναι ρε, το πίστεψα. :P
    Καθόμαστε που λέτε, και ενώ στραφήκαμε αρχικά στις διακοπές και στο θάφτινγκ για να ανοίξουμε εύκολα συζήτηση, καταλήξαμε να βγάζουμε τα σώψυχά μας πάνω στο τραπέζι, σε συζητήσεις που κι εγώ δεν περίμενα οτι θα κάναμε ποτέ αλλά νομίζω τους νιώθω πάρα πολύ κοντά μου πια. In Love

    Ο Θάνος που είναι και τζέντλεμαν μας πήρε τριανταφυλλάκια, αλλά το δικό του το παράτησε στα στάρμπαξ. snob
    Επίσης ανακαλύψαμε πόσο ενδιαφέρουσες και επιμορφωτικές ήταν οι γνωριμίες του στη Χαλκιδική. Έμαθε και καινούριες λεξούλες. \\\\\\\\\\
    Μετά τα στάρμπαξ περπατήσαμε για πολλή ώρα μεσ στον ήλιο και καθίσαμε στην πλατεία μοναστηρακίου, και όλα αυτά χωρίς να βάλουμε γλώσσα μέσα, πολλή ψυχολογία μωρ' αδερφάκι μου. hero

    Και το που καταλήξαμε μιλάμε δε θα το πιστέψετε:

    Στα γκούντις βρε! Ναι, ναι, τα γνωστά!
    Εκεί πέρα πια η συζήτηση γύρισε στο σεξουαλικό και η Μαρία που είχε τον ακράτητο δε μας άφηνε να φάμε πρώτα να μη μας κάτσει κανα κρουτόν στο λαιμό! ti?
    Ο Θάνος έκανε το επίθετό μου μια προστιχάντζα αλλάζοντας ένα γράμμα (σκεφτείτε το λίγο, θα το βρείτε, κι εγώ μόνη μου το βρήκα, δέχομαι απαντήσεις σε πμ. Cool ), αναλύσαμε νέους τρόπους σεξουαλικής απόλαυσης για τους... λιγότερο προικισμένους από τη μητέρα φύση, αποφασίσαμε να εγκαινιάσουμε την νέα μέρα ναρκωτικών στο χγ, με ψευδώνυμα εμπνευσμένα από τα ονόματά μας, τύπου: Μαριλένα Κατσικόκα (ναι, το επίθετό μου είχε την τιμητική του), φάγαμε στη μάπα τις κρυάδες του Θάνου αλλά αυτός έφαγε ξύλο και μέχρι σήμερα μετράει στο ιστορικό του 3 κλωτσιές στο καλάμι, 4 μπατσάκια στο μπράτσο, ένα γύρισμα προς τα έξω μικρού δακτύλου, ένα μπουγέλωμα και 2 απόπειρες να τον αφήσω χωρίς μάτια, μία μετο πίσω μέρος του τριαντάφυλλου και μια όταν προσπαθούσα να του βγάλω τα γυαλιά. :blasé:

    Τέλος, το μεγάλο κάψιμο ήρθε όταν πήγαμε να καθίσουμε στην παγίδα του Σατανά, και εγώ, ΕΓΩ φίλες και φίλοι, κοτζαμάν αντμίν έκανα το παιδί για τα θελήματα των επιμελητών, και έτρεχα για τα τσιγάρα και τα νερά τους, έφτιαξα μια ΠΟΛΥ-ΜΑΜΑΤΗ-ΟΤΙ-ΚΑΙ-ΝΑ-ΛΕΤΕ ιστορία με μπουκάλια του νερού και τσιγάρα, την οποία την έκανα φωτορομάτζο ( In Love ), κανονίσαμε αποκριάτικο χαριγουορντιανό πάρτυ τα Χριστούγεννα, και χγ καμπ που δεν ξέρω αν θα γίνει αλλά τα έσπαγε κι αυτό, ήθελα μανιωδώς να αγκαλιάσω τα παιδιά με τα φρι χαγκς αλλά δε τα πρόλαβα και ήθελα να βάλω εγώ τα μπελάκι φρι χαγκς πριν γίνω όμως λούτρινο αρκουδάκι στην επόμενη ζωή μου, ο Θάνος είναι τόσο βλαμμένο που κατάφερε να μου σπάσει το ρολόι ( αυτό φίλες και φίλοι είναι το ευχαριστώ για το ολοκαίνουριο πακέτο χαρτομάνδηλα αξίας 2ευρώ που εξοικονόμησε από μένα ti? )

    Ε, και δε θυμάμαι τι άλλο να γράψω, βαριέμαι κιόλας. Απλά ξαναματακατέληξα στο οτι σας αγαπώ. snob



    Mischief managed.
    Dimitris el Mago Secreto
    Dimitris el Mago Secreto
    παίκτης/ρια Quidditch
    παίκτης/ρια Quidditch


    Αριθμός μηνυμάτων : 7784
    Ηλικία : 31
    Location : Στον κόσμο των αισθήσεων και των παραισθήσεων!
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Κοίτα με... Έχεις τα μάτια της μητέρας σου...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Dimitris el Mago Secreto Σαβ Αυγ 06, 2011 3:20 am

    Θέλω κι εγώ συνάντηση... αμάν... Αδικία...



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Tumblr_lmx938CBW91qzgltlo1_500

    Ravenclaw Fiction Team

    Harry be safe, be strong:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Σαβ Αυγ 06, 2011 7:17 am

    οπως ειπε και η κοπελια απο πανω εχτες ειχαμε ενα -ο θεος να το κανει- μυτινγκ! Εγω αν και ειχα καθυστερησει ημουν η πρωτη που εφτασε και το πρωτο που σκεφτηκα ηταν "λες να ηρθαν να βαρεθηκαν να με περιμενουν και να εφυγαν;" οποτε κοιταγα σαν το δαιμονισμενο απο δω κι απο κει μπας και τους δω πουθενα! Τεσπα καποια στιγμη μετα απο κανα τεταρτακι παω στις σκαλες απο οπου στανταρ θα εβγαινε το Θανουλινι Γλυκουλινι Καρδουλινι ΝτοΡεΜι ωστε να μη χασω τουλαχιστον τον εναν και μετα απο λιγο εμφανιστηκε! Ειλικρινα αν τον εβλεπα στον δρομο δεν ειμαι σιγουρη οτι θα τον αναγνωριζα! Κλασσικα αγκαλιες φιλια ανταλλαγη νεακιων και αναμονη Μαριας Ελενης Κατσισαμθιν η οποια εμφανιστηκε λαχανιασμενη και κοντευε να σκασει ενω συγχρονως παλευε και να δικαιολογηθει. Κατευθηνθηκαμε προς τα Σταρφαξ/μπαξ, που ναι για πρωτη φορα στα χρονικα μας χωραγαν! Εγω πηρα μια μπαντας περτικαλαδα, το Θανουλινι Γλυκουλινι Καρδουλινι ΝτοΡεΜι πηρε ενα φραπε και η Μαρια Ελενη Κατσιγουατεβερ πηρε ενα τσαι τα οποια πληρωσε το Θ.Γ.Κ.Ντ.Ρ.Μ. Στο τρπεζακι των ακατονομαστων βγαλαμε τα σωψυχα μας, μιλησαμε για τα βλεμματα μας (το Θ.Γ.Κ.Ντ.Ρ.Μ. εχει κρυο βλεμμα ενω εγω εχω βλαμμενο συμφωνα παντα με την Μαρια Ελενη Κατσιτελιτσες Razz), για τις συνηθειες μας σε συγκεκριμενα δωματια του σπιτιου και πρεπει να ειχαμε και ενα μικρο κομματι θαφτινγκ. Επισης ανακαλυψαμε οτι για να μπει κανεις στην τουαλετα των ακατομαστων θελει τον κωδικο της αποδειξης! ti? Μετα πηγαμε ατα μεσα στον ηλιο και συγχρονως το ειχαμε ριξει στην ψυχολογια και την συμβουλευτικη εφηβων και νεων. Καποια στιγμη η εμη μεγαλειοτητα πεινασε οποτε προτεινε να κατευθυνθουμε προς κατι που να προσφερει φαγητο στα πεινασμενα μας στομαχακια! Στην αρχη ειπαμε να μην κρατησουμε την παραδοση και να μεινουμε μακρια απο τα Γουδις αλλα που τετοια τυχη? Γιατι ναι οπως πολυ καλα καταλαβατε ΕΚΕΙ καταληξαμε παλι! Στα Γουδις μας ειχε πιασει ενα σεξουαλικο οποτε ειχαμε την μεταλλαξη του επιθετου της Μ.Ε.Κ. σε προστυχια, την ευρεση αλλων μεθοδων ευχαριστησης αν ο παρτενερ δεν ειναι προικισμενος απο τη μανα φυση, την εγκαιναση της νεας πανφορουμικης μερας ναρκωτικων με πρωτη και καλυτερη την Μαριλενα Κατσικοκα (για μενα σκεφτηκα αλλο σημερα και σιγουρα ειναι καλυτερο απο το Heroinio που ειχα σκεφτει προχθες). Μετα κατευθυνθηκαμε στην Παγιδα του Σατανα οπου ειχαμε την μετατροπη της Διευθυντριας του Χογκ σε παιδι για ολες τις δουλειες, την προταση για οργανωση Αποκριάτικου ΧΓ παρτι μασκε τα Χριστουγεννα καθως και του ΧΓ καμπ! Μετα θυμηθηκα οτι το Νιτεντο μου -το οποιο ειχα παρει μαζι μου για να μετραει βηματα και να παρω δωρακια για τα ζωακια μου- εχει και καμερα οποτε αρχισα να φωτογραφιζω τους συνδαιτυμονες μου χωρις να ειμαι σιγουρη τι ακριβως βγαζω λογω ηλιου! Μετα καναμε τα φωτορομαντζα με τα μπουκαλια τα τσιγαρα και τον αναπτηρα μας επιασε το γουτσου γουτσου μας με τη μαρσυ και αγκαλιαζομασταν με αποτελεσμα καποια στιγμη να ξαπλουθουμε φαρδιες πλατιες στην παγιδα του Σατανα και να την σφουγγαρισουμε. (Καπου εκει εμενα με επιασε και μια νυστα απο την πολλη εκθεση στον ηλιο.) Εμετα χαιρετηθηκαμε (φιλιουνται, αγκαλιαζονται) και πηραμε τους χωριστους δρομους μας για το μετρο δηλαδη η μαρσυ μπηκε στο δικο της κι εμεις κατσαμε και περιμεναμε το δικο μας με το Θ.Γ.Κ.Ντ.Ρ.Μ.

    Συπερασμα: Σας λατρευω και τους δυο! I love you

    ΠιΕς Η Μ.Ε.Κ. μας προκαλεσε να ξανακανουμε το τεστ του καπελου γιατι καταυτην δεν ειμαστε Σλιθερινς και γκες γουατ? Αφτερ ολ αι αμ ριλι ε Σλιθεριν μπειμπι! tongue




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Σαβ Αυγ 06, 2011 12:09 pm

    Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχεις εναντίον του Μενεξέ! Ο Χαλίλ και η Μενεξέ είναι τόσο ερωτευμένοι και πρέπει να υπερπηδήσουν τα χίλια εμπόδια που τους βάζουν οι οικογενειές τους και η κακιά Ζεϊνέπ.Δεν έχεις καρδιά εσύ; Δεν νιώθεις τον Τούρκικο πόνο που ξεχειλίζει απο την Ιαπωνική τηλεορασή σου και κυριεύει τις Ελληνικές καρδιές που έχουν πάθει εμφραγμα απο τα Γερμανικά οικονομικά μέτρα; crying

    Πίσω στις αναμνήσεις μου τώρα.

    Ήταν η μικρότερη συνάντηση με φίλους απο το Χγ και η μεγαλύτερη σε διάρκεια για εμένα.Εκεί στο Μοναστηράκι είδα πρώτα το Μαράκι με την θρυλική πια μπλούζα απο το Schoolwave.Μαρία σου αρέσουν τα μαύρα ρούχα ή απλά εμένα ανέβηκε η μυωπία; Πάντα με μαύρα σε θυμάμαι.Σε λίγο μας κουβαλήθηκε μια λαχανιασμένη Μαριλένα που δεν καταδέχθηκε να πιεί απο το νερό που τόσο αφειδώς της προσέφερα,προτίμησε να αγοράσει.Δεν είχα ρίξει αμορτενσία μέσα,έχω γούστο,μην φοβάσαι.Κινήσαμε για κανά καφενέ,ήθελαν starbucks,μπροστά απο το ταμείο θυμήθηκαν ότι σιχαίνονται και οι δύο τα starbucks και εγώ αναρωτιόμουν πότε τρελάθηκε ο κόσμος.Κάτσαμε έξω,το παλέψαμε επίμονα για θάψιμο,δεν μας βγήκε τίποτα.Ντροπή και όνειδος,ξαφνικά η κουβέντα έκανε μια γυριστή,αρχίσαμε τις βαθιές εξομαλογήσεις.Κι'εκεί που πιστεύεις ότι μερικά πράγματα τα έχεις κλείσει βαθιά μέσα σου,εκείνα ξεκινούν την επέλαση και αρχίζουν να κάνουν φιγούρα αναίσχυντα μπροστά σου!
    -"Θέλετε να πούμε κάτι πιο ευχάριστο;" ρώτησε η Μαριλένα.
    -"Ναι!!" σε κλάσματα απάντησα εγώ.

    Τα κορίτσια έμαθαν τα πάντα για τις μεταμεσονύχτιες δραστηριότητες του ζευγαριού που έμενε δίπλα μου στο ξενοδοχείο καθώς και την ευρύτατη γκάμα προσφωνήσεων της μελαχρινής γειτόνισσάς μου στην Χαλκιδική.Το πρωί που άπλωνε τα τιγρέ εσωρουχά της,η θωριά της ήταν πια αυτή της καλοκαιρινής ερωτικής οπτασίας.Αναμνήσεις...

    Επίσης μάθαμε και το επώνυμο της Μαριλένας του οποίου η δυναμική με ξεπερνάει.Ευτυχώς δεν είναι άνδρας και δεν θα χρειαστεί να το δώσει σε περίπτωση γάμου.Εντάξει,δεν είναι τόσο χάλια,είναι ακόμα χειρότερο! (μην κάνεις μουτράκια στον υπολογιστή.)

    Επίσης μάθαμε πόση ώρα κάθεσαι κλεισμένος σε μια τουαλέτα και με τι αξεσουάρ.Με κινητό,με λάπτοπ,με φαϊ.Τότε κατάλαβα ότι μικρός είχα απαχθεί απο εξωγήϊνους γιατί...δεν έχω αξεσουάρ.

    Πλακώνει και ο τύπος με τα τριαντάφυλλα,ένα ευρώ μου λέει,του δίνω δύο,ζητάω ρέστα,δεν μου δίνει,του ξαναζητάω,αρνείται το παιδί των λουλουδιών,τελικά καταλήγω με τρία τριαντάφυλλα -δύο κόκκινα,ένα πεθαμένο ροζουλί- το οποίο και μου έδωσαν να κρατάω.Το άφησα πεσκέσι στην κοπελιά που μαζεύει τα τραπέζια με τον αριθμό μου και ελάχιστες ελπίδες να με καλέσει.Άδικη ρε είναι η ζωή κι'εγώ αδικημένος.

    Κατούρημα (θα φάω παρατήρηση για αυτή την λέξη άραγες; ) με πόρτα που είχε χρονοκαθυστέρηση και κωδικούς,αναρωτιέμαι τι άλλο έχουν σκαρφιστεί για να τυραννήσουν τον άμοιρο πελάτη με συχνοουρία.Μαύρα κατάστιχα τα starbucks,ακούς Ρέα;

    Βόλτα πάνω-κάτω το Μοναστηράκι και το Ψυρρή,ο ήλιος βαρούσε,συντηρούσα και το μαυρισμά μου,η Μαρία όμως δεν την πάλευε άλλο.Πάμε για κανά φαγητό.Σουβλάκια η Μαριλένα,Goody's η Μαρία,άκρη δεν έβγαινε.Ελάτε τώρα που δεν μαντεύσατε που κάτσαμε...

    Στον δρόμο η Μαριλένα είπε να πάρει το λασποαίμα της πίσω για την καζούρα που έφαγε λόγω επωνύμου και μου είπε περνώντας μπροστά απο τον Θρυλικό σουβλατζίδικο "Ο Θανάσης" ότι το ονομά μου κάνει μόνο για ταβέρνα.Στο τέλος ανακηρύχθηκε "Μαντάμ Μαριλένα".Άτιμο θηλυκό,μου βγάζεις τον καλό μου εαυτό!

    Στα Goody's η Μαρία παίρνει το αίμα της πίσω (και αυτή) και αρχίζει τις σεξουαλικές συμβουλές για τους λιγότερο "προικισμένους".Η Μαριλένα να πνίγεται με την ρόκα της,εγώ να κατεβάζω μπουκιές σαν του Ρον μπας και προλάβω το λιποθυμικό επεισόδιο και γλυτώσω την αναρρόφηση,η Μαρία να συνεχίζει ακάθεκτη τα σεξουαλικά με ύφος Θάνου (όχι του Amycus,του Ασκητή) εμπνεόμενη απο το μέγεθος της μύτης μου (η οποία δεν παθαίνει μόνο συνάχι αλλά... θού Κύριε φυλακήν τω στοματί μου).Αχ Μαρία,Μαράκι,Μαριώ...

    Αποφασίσαμε σε ημέρα ναρκωτικών -Μαριλένα Κατσικόκα,Θάνος Πελεμπάφος-Ιμπεριοηρωίνη- και άλλα διασκεδαστικά και επιμορφωτικά.Η αποποινικοποίηση και στο Harryworld είναι γεγονός!!

    Μετά μια ορειβασία για να χωνέψουμε.Η αντμιν πήγε και για τσιγάρα και για νερά,έκανε ιστορίες αγάπης για τρία μπουκάλια και δύο πακέτα,για αποκριάτικο πάρτυ τα Χριστούγεννα (είσαι μεγάλο έγκλημα κούκλα μου),η Μαρία τράβηξε ωσάν καλός τουρίστας ΕΝΑ εκατομμύριο φωτογραφίες και σκούπισε όλη την σιδηροκατασκευή με το παντελόνι της,εγώ καθόμουν σαν Βούδας ένα σκαλί παραπάνω.Λοιπόν αυτό με το αποκριάτικο θα το δουλέψουμε λίγο,δεν το ξεχνάω.

    Ανάμνηση φρίκης.Μια τύπισσα ντυμμένη με άσπρο σεντόνι και άσπρη βαμμένη μούρη ήρθε εκεί που καθόμασταν και άρχισε τις χειραψίες και τους σταυρούς.Μαριλένα-Μαρία έδωσαν το χέρι,εγώ αρνήθηκα κατηγορηματικά,δεν ξέρουμε και τι είχε πιάσει πριν! Δώσαμε όλοι τα πολύτιμα ευρώ μας,αυτή όμως επέμενε και για δεύτερο γύρο τσονταρίσματος στο κυπελλάκι που κρατούσε.Και δώσ'του τις χειραψίες και τα σταυροκοπήματα,τα νεύρα μου χτύπησαν κόκκινο γιατί ρε φίλε δεν γουστάρω την αχαριστία και την γαϊδουριά -σου δώσαμε και τέρμα (!!),αυτό αρκεί-.Τελικά η Μαριλένα τσίμπησε ένα πακετάκι χαρτομάντηλα τα οποία και μου έχωσε στο τσαντάκι.Τέρμα οι καλοσύνες!

    5:45 η ώρα έπρεπε να την κάνουμε σιγά-σιγά!! Μπήκαμε στο μετρό,χωρίσανε οι δρόμοι μας,αυτά έχει η ζωή.
    Χαμένα,σας αγαπώ πολύ,πολύ! blowkiss

    Υ.Γ. Η Μαριλένα -μετά απο απαιτησή της- μου ξαναέκανε το τέστ του καπέλου επιλογής.Πανυγηρικός Γκρίφιντορ βγήκα,γατιά σας έρχομαι,μπας και δει χαϊρι και προκοπή ο κοιτώνας σας. Razz




    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Gg10
    Dimitris el Mago Secreto
    Dimitris el Mago Secreto
    παίκτης/ρια Quidditch
    παίκτης/ρια Quidditch


    Αριθμός μηνυμάτων : 7784
    Ηλικία : 31
    Location : Στον κόσμο των αισθήσεων και των παραισθήσεων!
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Κοίτα με... Έχεις τα μάτια της μητέρας σου...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Dimitris el Mago Secreto Σαβ Αυγ 06, 2011 2:24 pm

    Δεν αντεχω άλλο.... θα καταρρεύσω...



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Tumblr_lmx938CBW91qzgltlo1_500

    Ravenclaw Fiction Team

    Harry be safe, be strong:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Σαβ Αυγ 06, 2011 2:46 pm

    Ιιιι Θανουλινι Καρδουλινι Γλυκουλινι ΝτοΡεΜι εισαι Γκριφ? Ντροπη και ονειδος!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Σαβ Αυγ 06, 2011 3:11 pm

    Minerva McGonagall ϟ έγραψε:Αυτό το μύτινγκ παραλίγο να μη γίνει καν. Είπα του Θάνου πως ανέβηκα για μια τελευταία φορά Αθήνα, και είπαμε να κανονίσουμε κανα μυτ. Πάω που λέτε στο τόπικ, ανταπόκριση μηδέν, μόνο η Μαρία (Ιμπίριο). Κι εκεί που λέγαμε να το ακυρώσουμε, σκέφτηκα πως μπορεί να μην έχω άλλη ευκαιρία, και με κίνδυνο να ψιλοβαρεθούμε μόνο οι τρεις μας, πήγα.

    Ρε χαζό,έπρεπε να μου έστελνες και εμένα ένα μήνυμα. crying
    Είδα στο τοπικ που έλεγες 10 στο μοναστηράκι αλλά το είδα πολύ βράδυ. facepalm



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Σαβ Αυγ 06, 2011 3:13 pm

    Imperio ϟ έγραψε:Ιιιι Θανουλινι Καρδουλινι Γλυκουλινι ΝτοΡεΜι εισαι Γκριφ? Ντροπη και ονειδος!
    ^Εξ'ου και η τριχόπτωση των τελευταίων ημερών Μαρία!! scared



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Gg10
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Σαβ Αυγ 06, 2011 3:14 pm

    Αλλαγη γουνας ε?




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Σαβ Αυγ 06, 2011 3:17 pm

    Είμαστε που είμαστε Γκρίφ,ας έχουμε στυλ τουλάχιστον. Razz



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Gg10
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Σαβ Αυγ 06, 2011 3:49 pm

    Amycus ϟ έγραψε:
    Υ.Γ. Η Μαριλένα -μετά απο απαιτησή της- μου ξαναέκανε το τέστ του καπέλου επιλογής.Πανυγηρικός Γκρίφιντορ βγήκα,γατιά σας έρχομαι,μπας και δει χαϊρι και προκοπή ο κοιτώνας σας. Razz


    Ναι, δεν ξέρω αν το προσεξατε αρκετά, αλλά

    Ο ΘΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΦΙΝΤΟΡ!!!!!!

    Δεν έχεις ιδέα πόση καζούρα να περιμένεις, γατάκι. Cool

    FLEUR258 έγραψε:

    Ρε χαζό,έπρεπε να μου έστελνες και εμένα ένα μήνυμα. crying
    Είδα στο τοπικ που έλεγες 10 στο μοναστηράκι αλλά το είδα πολύ βράδυ. facepalm

    Και περίμενα εσύ να έλεγες ναι αλλά δεν είπες και νόμιζα πως δε μπορούσες ρε crying



    Mischief managed.
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Σαβ Αυγ 06, 2011 3:56 pm

    Minerva McGonagall ϟ έγραψε:
    Ναι, δεν ξέρω αν το προσεξατε αρκετά, αλλά

    Ο ΘΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΦΙΝΤΟΡ!!!!!!

    Δεν έχεις ιδέα πόση καζούρα να περιμένεις, γατάκι. Cool
    Σε πότισα ροδόσταμο,με πότισες φαρμάκι. crying



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Gg10
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Κυρ Αυγ 07, 2011 8:15 am

    Amycus ϟ έγραψε:Μαύρα κατάστιχα τα starbucks,ακούς Ρέα;
    Blah, blah, blah. =]
    Αααα, ζηλεύω ρεεε! Sad Μάρσυ πότε θα μας ξανάρθεις;;







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Κυρ Αυγ 07, 2011 3:40 pm

    Κανόνισε να είναι όποτε έρθω κι εγώ. :blasé:
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Τετ Αυγ 17, 2011 11:24 pm

    Σημερα γυρω στις 5 ωρα μετα απο απιστευτη κουραση συναντησα την Ρεα Razz την συναδελφισα Razz
    αφου χαθηκα μεσα στο Ηρακλειο και την πηρα τηλεφωνο ο καημενος να μου δωσει καμια οδηγια -αλλα αυτη δεν ηξερε τιποτα- βρηκα τον δρομο μου και την ξεχωρισα απο μακρια και πηγα και σταθηκα διπλα της για να την τρομαξω αλλα με καταλαβε γαμωτο Razz
    Ξεκινησαμε μετα τις γνωστες χαιρετουρες ματς μουτς κτλ για τα σταρμπακς φυσικα( proud ) εκει κατσαμε και ηπιαμε κατι υπερτελειες γρανιτες που τις ονομαζαν τσαι ομως Razz
    συζητουσαμε για πολλα αλλα το χαιλαιτ ηταν τα χταποδια και οι αλλες χρησεις τους :P
    μετα αποφασισαμε να παμε να φαμε κινεζικο!Αφου περπατησαμε και τσακωνομασταν ποιος θα ρωτησει κανενα ντοπιο που ειναι καποιο μαγαζι με κινεζικο φαγητο αλλα εκει που ειχαμε χωθει σε κατι δρομακια και ειχα πανικοβληθει( Razz ) βρεθηκε ως δια μαγειας ενα κινεζικο μπροστα μας και ειχαμε μεινει.Η κινεζικη μαγεια παιδι μου Razz
    κατσαμε και εκει θαψαμε,συζητησαμε εβριζα την κινεζα που δεν μας εφαιρνε ποτηρια facepalm
    φυγαμε και απο εκει πηγαμε ζαρα μετα βολτα να παρω μια γρανιτα-τσαι και καπως ετσι αφου με πηγε η θεια της ρεας μαζι με την ρεα στο κτελ(τι καληηηη :P ) εληξε το πρωτο μου μιτινγκ.Περασα παρα πολυ ωραια και ελπιζω να επαναληφθει Razz
    χαιλαιτς
    η αντιδραση μου οταν εμαθα τι εκαναν τα πλοκαμια Razz
    ο γκριφιντορ και η κοντη :P
    οι σαπιοδοντες κινεζοι(οδοντοκρεμα δεν εχετε στο χωριο σας?) Razz
    και πολλα αλλα που ξεχναω τωρα Razz





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Jace-sig

    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Τετ Αυγ 17, 2011 11:26 pm

    Το δώρο της Δόμνας ξέχασες! Razz Πηγαίναμε πάνω κάτω στο μαγαζί! Razz
    Και την ψηλή!!!!







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Τετ Αυγ 17, 2011 11:28 pm

    Ο ξανθος γκοτζιλα!Χαχαχαχχα :P





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Jace-sig

    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Τετ Αυγ 17, 2011 11:30 pm

    Λοιπόν, ήταν μια κοπέλα που έριχνε μισό κεφάλι στον Πάνο. Razz Ή περισσότερο; Razz Και να σημειωθεί πως ο Πάνος είναι ψηλός. Razz







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Τετ Αυγ 17, 2011 11:33 pm

    Και φορουσε πεδιλα!ΓΤΦ ΔΗΛΑΔΗ Razz
    λοιπον ολοι για τα γενεθλια μου και για τα χριστουγεννα να μου στειλετε γρανιτες-τσαι ρασμπερι! In Love
    Η ρεα πινει πολυ αργα.Παρα πολυ αργα.Καλυτερα να παρετε το δικο της και να το τελιωσετε εσεις Razz





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Jace-sig

    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Τετ Αυγ 17, 2011 11:34 pm

    Πω, όλο γκρίνια είσαι. snob







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Πεμ Αυγ 18, 2011 10:23 am

    Είπε η Ρέα. ti?


    Πω τι καλό που θα πρέπει να περάσατε?? oh!
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 12 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Πεμ Αυγ 18, 2011 1:55 pm

    Είσαι ΣΣ, μη μιλάς. Razz

    Πλάκα είχε! Βασικά σε κάποια φάση είχα αρχίσει να δακρύζω από το γέλιο...Razz







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Σεπ 17, 2024 9:43 pm