.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Δευ Ιουν 13, 2011 10:51 am

    Το μηχάνημα προφυλακτικά έβγαζε. :P

    Και μετά που πήγα εγώ με τη Μαρία ( παιδιά να πάτε με τη Μαρία τουαλέτα.- Είναι ένα από τα πράγματα που πρέπει οπωσδήποτε να ζήσετε πριν πεθάνετε.-) καθόμασταν και αναλύαμε τις τιμές, το λόγο που έχουν άρωμα, τις ραβδώσεις και άλλα τέτοια χαριτωμένα. hehe



    Mischief managed.
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Δευ Ιουν 13, 2011 10:56 am

    Πως το ήξερα ρε φίλε. rofl



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Δευ Ιουν 13, 2011 11:54 am

    επισης θελαω να πω οτι επειδη η ακουστικη της καφετεριας ηταν χαλια και οι μισοι δεν ακουγαμε τιποτα η φωτογραφικη πηρε φωτια!(αλλα δυστυχως οι φωτο δεν θα δουν ποτε το φως της δημοσιοτητας γιατι ειναι λιγο weird και με απειλησαν οτι θα μου διαγραψουν το ποστ)




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Merlin the Great
    Merlin the Great
    Administrator
    Adviser to Minister
    Administrator Adviser to Minister


    Αριθμός μηνυμάτων : 35470
    Ηλικία : 864
    Location : Elven Kingdom
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Οι στιγμές για να γίνουν αναμνήσεις χρειάζονται αγάπη. Το HarryWorld είναι αγάπη

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Merlin the Great Δευ Ιουν 13, 2011 12:10 pm

    Εχω πολύ καιρο να γράψω αναλυτικο ποστ στις συναντήσεις αλλά η χθεσινή το απαιτεί.

    Εχω καθυστερησα οσο να πεις (δεν το συνηθίζω το ξέρω) και κατα τις 7 παρά παιρνω ενα τηλέφωνο για να μάθω που έχει κάτσει το μπουλούκι.

    Σαφεστατα δεν είχαν αποφασίσει που θα πιουμε το ρημαδοκαφέ. Σαν τις αδικες καταρες γυρίσαν αλλη μια φορά ολοκληρη την Αθηνα μεχρι που μιλησαμε τηλέφωνο και βγάλαμε μια κάποια άκρη.

    Παω το λεπόν να τους συναντήσω. Μη με ρωτήσεις πως τους βρήκα. Απο την φασαρια! :P
    Ωραιότατη η καφετέρια σου λέει.Κάθισα που λες μετα τις κλασσικες φιλοχαιρετούρες και αρχίσαμε το θάψιμο τη συζήτηση.

    Εδώ να σημειώσω το κέφι και το μπρίο που χαρακτήριζε στη χθεσινή συνάντηση την Ρεα-Λεονι Δράκου. Πήγαινα στοίχημα πως ειχε το ραβδι στην κωλοτσεπη ετοιμο για την κεντάβρα. Laughing

    Που λες ήταν η τελευταία φορά που πάω σε μυτινγκ του ΧΓ. Για την ακρίβεια δεν νομίζω να μας ξαναδεχτούν και πουθενά αλλού. Θα πέσει σύρμα. Μη με ρωτάς το γιατί! Ρώτα και τις μητέρες μου (α δε σας τα είπα; ειμαι παιδι της Νικολ και της Ελιζας. Μεγάλη ιστορία). Η Ρέα να κυνηγάει τον Νικο με ένα μιλκσεηκ. Η Μαρια-Ιμπεριο να λυσσαει σαν τον Κινέζο τουρίστα στην Ακρόπολη με τις φωτογραφίες. Η Μαρσυ η γνωστή κατίνα-δευτεράντζα που αγαπήσατε. Αυτά είναι ένα μικρό δείγμα της παρουσίας μας.

    Μετά πήγαμε και για φαγητο. Βέβαια βέβαια. Εκεί να σε έχω. Ο Νικος να κάνει ανήθικες προτάσεις στη Μαρσυ, να ανακαλύπτουμε νέα μπινελίκια στο λεξιλογιο μας (αει φιλήσου, να πας να φιληθεις μωρή,α τη φιλημιόλα κτλ), η Μαρία Ιμπέριο να συνεχίζει να βγάζει αλυπητα φωτογραφίες (θα στη δώσω να την φας μαρή την ψηφιακή την επόμενη φορά) κι εγώ να είμαι αναγκασμένος να μιλάω συνεχως απο το καλό μου το προφίλ σαν τη Μιμή Ντενίση (βγαζει που βγάζει φωτογραφίες η ρουφιάνα τουλάχιστον να βγούμε καλοί).

    Μπορώ να πω οτι περάσαμε ΥΣΤΕΡΙΚΑ και ΥΠΕΡΟΧΑ!

    Αντε θα σας κάνω και αξιολογηση.

    Μαρια Fleur260-3+1
    Mαρακι ομόρφυνες! Ειχα και καιρό να σε δω!Σε παρακαλώ ομως ξεκούνα απο τον υπολογιστή να κάτσει και η αδελφή σου λιγουλάκι μπας και πάρουμε κανενα επιπλεον βαθμο στο Χαφλ. Φχαριστώ.

    Μυρτώ Helena Ravenclaw
    Η 2η φορά που σε ειδα και δεν μιλήσαμε. Στη τρίτη δεν γλυτώνεις! Και μην κάνει παρεα με την άλλη με τη φωτογραφική. Θα σε κολλήσει φωτοφρενίτιδα και θα πρέπει να σε νοσηλεύσουμε στον Αγιο Μανγκο. Χαρηκα πολύ που σε ειδα! Ψήλωσες νομίζω!

    Cassandra Black-Κamina
    E σας βάζω μαζί για ευνόητους λόγους! Τη Γιάννα την ήξερα και έχουμε καει απεριοριστα σε προηγουμενα μυτινγκς τον Ηλια ομως τώρα τον γνωρισα και ομολογω πως ειναι πολυ πολυ συμπαθής. Ηρεμος, ανεκτικος (ουτε ενα μπινελικι ο ανθρωπος δεν εριξε) εξαιρετικοτατος! Πολυ χαρηκα που σας ειδα! Και στα δικά μας οι λεύτερες.

    Amelia Blackfoot
    Αιμιλια μου ξερεις τι σκεφτόμουν όταν σε έβλεπα χθες διπλα στη Μαρσυ. Πόσο κυρια είσαι σε αντίθεση με την κατινάρα την διαχειριστρια. Ειλικρινά η Εμη βγάζει αυτο που λέμε ΗΡΕΜΗ ΔΥΝΑΜΗ. Αγαπω.-

    Leonie Vernier
    Χθες ηταν η χαρά της ζωής. Χθες ήταν οπως προείπα κέφι χορός τραγούδι. Σκεφτομανε οτι τελικά μπορει και να εριξε κανένα Ιμπεριο στην Ιμπεριο και να τρελάθηκε η αλλη με τις φωτογραφιες. Κυνηγησε το Νίκο, Ορμηξε στον Θάνο και γενικοτερα ηταν με απαραίτητη τη γονική συναίνεση χθες! Ωστόσο βρήκε τη φορμα της στο φαγητό και αρχισε τις θανατερες ατακες!! <3

    Fonikos21
    Ο ανθρωπος-τσίρκο ξανά στη πόλη μας. Του εξηγήσαμε οτι είναι καιρός να πάρει πόδι απο το τοπικ των εξομολογήσεων γιατί το έκανε σπαμοθρέντι. Ο Νικολάκης χθες συνάντησε τον μεγάλο του έρωτα. Τη Μινερβα ΜακΤσικεν. Θα κάνουν πολλά παιδιά και θα τα εγγραψουν ολα στο ΧΓ. Και θα ζήσουμε εμείς καλά και αυτοί στα δικαστήρια.

    Αmycus
    Ενα σου λέω. Ηρθε με τις παρτιτούρες και άρχισε τα μαθήματα στην Ρέα. Προς στιγμήν φοβήθηκα οτι θα βγαλει και το μινι αρμονιο και θα αρχίσουν την πρακτική. Να μας περάσουν οι περαστικοί για τυφλούς και να μαζεύουμε 50λεπτα. Χριστέ μου τι ντεκαντανς.

    Minerva McGonagall
    Τι να πω για δ'αυτη; Η Μαρινέλα είναι το ιδανικό πρόσωπο για την καμπάνια της Σολ. Το τσόκαρο σου λέει! Κατινα; Κατινα! Κουτσομπόλα; Κουτσομπόλα. Δεύτερη; Τρίτη! Εχει και κάτι φίλες αφίλητες. Χάλια σου λέω. Τουλαχιστον τωρα βρήκε τον ερωτα στα φρύδια του Νικου και θα συνελθει θαρρω. Σαγαπω μωρη πατσαβούρα. Σαγαπω κι ας είσαι πανουκλα!

    Εlliza & Jate
    Μας χώρισε η μοιρα μας ένωσε η Χατζηβασιλειου. ΜΗΤΕΡΕΕΕΕΕΕΣ!!! *κλαμα, κακό, υστερια*
    Τις αγαπω. Τις αγαπώ. Τις αγαπωωωωωωωωωω! Τι να πρωτοπω; Τα σχόλια στον καφέ, τα σχόλια στα γούδις; τα σχολια στο δρόμο; Σχόλια παντού! Ακομα γελάω!


    Imperio
    Η γυναίκα-φωτογραφική. Το κορίτσι-*κλίκ*. Ο κινεζος τουρίστας. Η Μαρία χθες ήταν το πρόσωπο της συναντησης. Ουτε ο Μαυρομουστακάκης δεν κάνει τετοια παπαρατσικά μαρή! Την απειλήσαμε, της ριξαμε κρούσιο..τιποτα αυτη! ΕΚΕΙ! Να τραβάει τα πάντα! Και να λες. Τώρα θα τελειωσει η μπαταρία να ηρεμήσουμε αλλα ΤΙΠΟΤΑ! ΕΚΕΙ! ΝΑ τραβάει ασύστολα! Κερδίζει αναμφισβήτητα το βραβείο "Κολιν Κρίβι" αλλά την επομενη φορά να ξερει πως δεν υποσχόμεθα τι τέλος θα έχει. Και αυτή. Και η φωτογραφική της!


    Δεν μπορείτε να πειτε. Αναλυτικότατος!
    ΑΓΑΠΑΜΕ HW!






    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Image10


    Waldorf

    House of Westeros:
    Merlin the Great
    Merlin the Great
    Administrator
    Adviser to Minister
    Administrator Adviser to Minister


    Αριθμός μηνυμάτων : 35470
    Ηλικία : 864
    Location : Elven Kingdom
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Οι στιγμές για να γίνουν αναμνήσεις χρειάζονται αγάπη. Το HarryWorld είναι αγάπη

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Merlin the Great Δευ Ιουν 13, 2011 12:18 pm

    Ειχα ξεχασει Μαρινελλα και Ρεα! τις προσθεσα.






    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Image10


    Waldorf

    House of Westeros:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Δευ Ιουν 13, 2011 12:39 pm

    Α επισης θελω να πω οτι η ελένα ραβενκλοου με παρακινουσε να φωτογραφιζω τους FoNikos21 kai Amycus




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Δευ Ιουν 13, 2011 1:04 pm

    ^ Το καταλάβαμε Cool
    Τι καλά που περάσατε! oh!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 CHAMPION
    Fleur Delacour
    Fleur Delacour
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 21971
    Ηλικία : 231
    Location : Όπου νά'ναι, αρκεί να είναι στην Αθήνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Go sell crazy someplace else, we're all stocked up here

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Fleur Delacour Δευ Ιουν 13, 2011 2:14 pm

    anthian9 έγραψε:Μαρία πες μου πως δεν κατάλαβες το μηχάνημα που έβγαζε ή προφυλακτικά ή τσίχλες για το στόμα. :P rofl

    Δηλαδή υπάρχουν τσίχλες και για άλλα μέρη του σώματος; :P

    Imperio έγραψε:Α επισης θελω να πω οτι η ελένα ραβενκλοου με παρακινουσε να φωτογραφιζω τους FoNikos21 kai Amycus


    Γιατί; Είναι φαν γκερλ; awesome




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 1p55
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Δευ Ιουν 13, 2011 2:15 pm

    δεν ξερω!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 30
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Δευ Ιουν 13, 2011 2:26 pm

    Περάσατε φανταστικά απ' ό,τι κατάλαβα! hurrah





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 2w13
    C. Addicts for the win.
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Δευ Ιουν 13, 2011 2:29 pm

    Έχω να δηλώσω πως λυπάμαι για λογαριασμό σου και γι'αυτό το φερσιμό σου.

    Η Ρέα να απειλεί με το τυρόγαλο με γεύση φράουλα που έπινε ότι θα στο κάνει μάσκα ημέρας επειδή ξέχασες ένα ρημαδο-πάζλ.

    Ο Δημήτρης να κοροϊδεύει μιλώντας για 50λεπτα επειδή έδειξες δυό-τρία κόλπα σε ένα κομμάτι.

    Η Μαρία και η Μυρτώ να πλακώνονται στις φωτογραφίες την ώρα που πίνεις το ποτό σου ενώ σταδιακά χάνεις το φως σου απο τις λάμψεις.

    Πιο χαμηλά,πιο χαμηλά,πιο χαμηλά,πάτος!
    Όχι φίλε,δεν θα απαντήσω.Θα με διακαιώσει η ιστορία.

    Κατά τα άλλα τα περάσαμε μούρλια.Και γραφείο συνοικεσίων στήσαμε για να παντρέψουμε άτυχες κορασίδες και ίδρυμα για την συγγραφική ομάδα ΠΙΚΠΑ λέμε να κάνουμε και στο διαγωνισμό για το "ταχύτερο φλας" δύο είναι τα φαβορί τα οποία και μας ξεκούφαναν αν ισχύει το κλασικό "μια εικόνα ίσον χίλιες λέξεις". Laughing

    Αισθάνομαι σαν την Rita Mae West:"Τόσα πολλά μέλη,τόσος λίγος χρόνος".

    Άντε και να τα ξαναπούμε σύντομα. blowkiss









    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Gg10
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Δευ Ιουν 13, 2011 2:32 pm

    anthian9 έγραψε:Μαρία πες μου πως δεν κατάλαβες το μηχάνημα που έβγαζε ή προφυλακτικά ή τσίχλες για το στόμα. :P rofl
    Όχι δεν το κατάλαβα στην αρχή ότι ήταν τέτοιου είδους μηχάνημα. rofl :P

    Merlin the Great έγραψε:Μαρια Fleur260-3+1
    Mαρακι ομόρφυνες! Ειχα και καιρό να σε δω!Σε παρακαλώ ομως ξεκούνα απο τον υπολογιστή να κάτσει και η αδελφή σου λιγουλάκι μπας και πάρουμε κανενα επιπλεον βαθμο στο Χαφλ. Φχαριστώ.

    Μπααα.Λέω να μην ξεκουνηθώ καθόλου. oh! Laughing



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11334
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hecate Δευ Ιουν 13, 2011 3:37 pm

    Σας ζηλεύω erimi

    Fleur Delacour έγραψε:
    anthian9 έγραψε:Μαρία πες μου πως δεν κατάλαβες το μηχάνημα που έβγαζε ή προφυλακτικά ή τσίχλες για το στόμα. :P rofl

    Δηλαδή υπάρχουν τσίχλες και για άλλα μέρη του σώματος; :P

    Ε, υπάρχουν κάποιες μάρκες που είναι του κώλου snob



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Ws1999D
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Δευ Ιουν 13, 2011 3:44 pm

    Πω, παιδιά κι εγώ νιώθω πως επιβάλλονται οι περιγραφές για χτες. Laughing

    Βαριέμαι να γράφω που πήγαμε και τι κάναμε και τα λοιπά, αλλά θα σας περιγράψω όλους και αυτό δε το γλιτώνετε, και φυσικά θα μοιράσω ακόμα μια γύρα αγκαλίτσες. :P

    Πρώτος ο Νικολάκης, γιατί πραγματικά νομίζω πως ήταν το πρόσωπο της χτεσινής συνάντησης και πως χωρίς αυτόν, δε θα ήταν η ίδια. Χτες είδα πραγματικά το Νίκο που ήθελα να δω! Πόσο ζεστός, πόσο φιλικός, με όρεξη, με έκανε να τον νιώσω αμέσως τόσο δικό μου άνθρωπο, καμία σχέση με πέρυσι. I love you
    Επίσης αν και δεν το πείμενα, έχει μια φανταστική αγκαλίτσα που μας έκρυβε, και είναι από τους ανθρώπους που δε χρειάζεται να πουν κάτι για να ξεραθώ στα γέλια, μόνο που με κοιτάει καταλαβαίνω τι θέλει να πει και ξεραίνομαι πάλι. :P
    Ειλικρινά, νομίζω πως αυτή τη φορά είδα τον πραγματικό Νίκο. [shug]

    Μετά ο Μερλινάκος... Στην αρχή δεν είχε και τόση όρεξη, αλλά μάλλον δεν μπορεί να μείνει έτσι γι απολύ άνθρωπος που να μ'ακούει να κακαρίζω. Και όρεξη βρήκε, και κάτι ατάκες σκέτη θεϊλα πέταξε, και κάτι μυστικές συζητήσεις κάναμε, και φυσικά έχει πάντα αυτήν την υπέροχη ζεστή αγκαλίτσα που έχει πάντα.
    Μου δίνει την εντύπωση ανθρώπου που είναι πάντα στην αρχή λίγο καχύποπτος και απόμακρος, αλλά αν αφεθεί, πραγματικά μπορεί να γίνει η καλύτερη παρέα.
    Κι εγώ σ' αγαπώ κι ας είσαι μια γαλότσα. [shug]

    Με τη Νικολέτα μίλησα λίγο πιο πολύ από την προηγούμενη φορά. Εκτός από τα πράγματα που βλέπεις πάνω της με την πρώτη, δηλαδή το στυλ της στο ντύσιμο που απλά αγαπάμε και αυτό το τόσο γλυκό χαμόγελο, η σκέψη της παρουσίας της μου δημιουργούσε ένα άγχος και έναν εκνευρισμό που, όπως ανακάλυψα ήταν τελείως άτοπα. Η κοπέλα είναι πολύ φιλική, πολύ ζεστή, αν και ακόμα δε μιλάει τόσο όσο είμαι σίγουρη πως θα μιλάει σε μερικά ακόμα μυτινγκς. Έχει ένα βλέμμα που είναι σαν να σου λέει: "Μην ανησυχείς, όλα είναι οκ", και πραγματικά σε κάνει να αισθάνεσαι οικεία.
    Συνοψίζοντας, αν εξαιρέσεις το δούλεμα που μου έριξε για ένα θέμα στα γκούντις, η κοπέλα μασουλιέται. Cool
    [shug]

    Κι εγώ θα γράψω μαζί για Γιάννα και Ηλία, κυρίως γιατί έτσι με βολεύει αφού θέλω να πω πράγματα και για τους δυο σας. Τον Ηλία πραγματικά χαίρεσαι να τον βλέπεις. Τόσο έξω καρδιά, τόσο γελαστός, τόσο ανοιχτός, και πάνω από όλα, από τους ανθρώπους που θα σου πουν "χάρηκα που σε είδα", και θα ξέρεις πως το εννοεί. Κι αυτό είναι μεγάλο πράγμα. Η Γιάννα, ξέρω από πέρυσι πως θέλει το χρόνο της για να βγει στην επιφάνεια και να νιώσει άνετα. Αλλά όταν αυτό γίνει, είναι τόσο γλυκός και τόσο ζεστός άνθρωπος που δεν μπορείς να μην τη λατρέψεις.
    Πραγματικά, είστε από τις αγαπημένες μου παρουσίες στα μύτινγκς. Να είστε ευτυχισμένοι παιδιά. [shug]

    Η Ρέα δε μου φάνηκε στην αρχή να έχει καθόλου όρεξη, αλλά θαρρώ την ανεβάσαμε λιγάκι μετά, και βρήκε τους ρυθμούς της. Είναι πάντα όπως την ξέρουμε, ισχυρογνώμων, γλωσσού, επιβλητική και απίστευτα, απίστευτα, απίστευτα γλυκιά, και το θέμα είναι πως της αρέσει όταν είναι στις γλυκές της ότι και να λέει. :P
    Κλασσική Ρέα. I love you [shug]

    Οι δύο αδερφές... Χμ. Cool
    Η Έμυ νομίζω έχει βρει ρυθμούς πια, μας αισθάνεται παρέα, και το δείχνει, και τις ατάκες της πετάει, και χαμογελάει με την καρδιά της και όλα. Και κάνεικαι ωραίες αγκαλίτσες, και κάθεται όταν την αγκαλιάζω στο άκυρο άρα έχει πολλά μπόνους.-
    Η Μυρτώ πάλι αν και δε μιλάει, ξέρει να κάνει αισθητή την παρουσία της μέσω του φωτογραφικού της φακού και της μηχανής που ήθελα να της φέρω στο κεφάλι. Τη μονοπώλησα κι όλας λίγο στο δρόμο και της μίλησα, και είπε μια από αυτές τις θεικές ατάκες της Μυρτώς που ξέρω στο φόρουμ που ακόμα γελάω. Ξέρετς, δεν είναι και εύκολο να είναι ανάμεσα σε τόσα γομάρια, και νομίζω θέλει ακόμα χρόνο, αλλά είναι υπέροχη όπως και να χει. [shug]


    Ο Θάνος... Ο Θάνος ήταν κάπου ανάμεσα. Δεν ήταν Θάνος Ιανουαρίου βέβαια, αλλά ούτε και Θάνος Μαρτίου. Δηλαδή ναι μεν ένιωθε άνετα, αλλά από την άλλη δεν είχε όρεξη. Δηλαδή και τις ατάκες του τις πέταξε, και τα ωραία του, αλλά φαινόταν οτι είχε στο μυαλό του άλλα πράγματα, δεν ήταν και στις καλύτερές του. Έτσι όπως τον έκοψα πάντα.
    Αλλά το κύριο παραμένει ένα: Έχει τόσο γούτσου γούτσου γκίλι γκίλι κουπεπέ ζουζουνιάρικη και τρελιάρικη φωνουλινίτσα που τα ξεχνάς αυτά στη στιγμή. Cool tongue
    Πάρε κι εσύ μια κι ας μη σ αρεσουνε. [shug]

    Η Ελισάβετ. Cool
    Ντάξει ότι και να πω γι αυτή στο βρόντο θα πάει. Τον αράπη κι αν τον πλένεις, το σαπούνι σου χαλάς, εγώ αυτό ξέρω. Cool Η κοπέλα είναι ψυχασθενής αλλά με κάνει και γελάω με τον εαυτό μου, και μόνο που την κοιτάω ξεκαρδίζομαι όπως με το Νίκο. Ειδικά στο μετρό με τα λεφτά, μεγάλη ακυρίλα. Laughing
    Την αγαπώ μωρέ που είναι έτσι τσόκαρο και κατακατίνα και κουτσομπόλα και αχαρακτήριστη, γιατί είναι τόοοοσο Ελισάβετ! και της αρέσουν οι αγκαλίτσες μου! Αν και δεν καταλαβαίνω γιατί στο τέλος με είπε βρωμίλο. unsure
    Τσάκα την. [shug]

    Και για το τέλος, τα Μαράκια! hurrah

    Η Φλερ όντως έχει ομορφύνει, αλλά δεν κοίταξε να κάνει κανα μπράτσο και ακόμα εκτελώ χρέση σερβιτόρας η αδμινιστρατόρισσα. sweatdrop smiley
    Αλλά παραμένει το αγγελάκι μας, η τρυφερή και γλυκιά Μαρία που όλοι αγαπάμε, και μην τολμήσεις να αφήσεις την αδερφή σου να μπει γτ πέθανες.
    Αγκαλιάαααα [shug]

    Και τελευταία αλλά καθόλου καταϊδρωμένη, η τουαλέτα buddy. Cool

    Μόνο με την κολλητή μου πηγαίνουμε σε τουαλέτες και βαράμε η μια τσ τζάμια στην άλλη και μιλάμε I love you
    Και μετά σχολιάζουμε εκτεταμένα τις ιδιότητες των προφυλακτικών. I love you
    Αυτή η εμπειρία ζωής, θαρρώ μας έδεσε. I love you
    Αν και η κοπέλα προτιμά να τραβάει φωτό παρά να μιλάει, εγώ την αγαπώ.- [shug]



    Mischief managed.
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Δευ Ιουν 13, 2011 4:15 pm

    μαρσυ ελιωσα rofl




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Δευ Ιουν 13, 2011 4:17 pm

    Εγώ δεν είμαι καλή στις περιγραφές, αφήστε που σας έχω δει τόσες φορές που δεν έχει νόημα να γράφω τα ίδια συνέχεια Razz Σας αγαπώ όλους I love you
    Και τώρα που είναι καλοκαιράκι, να κάνουμε μύτινγκς πιο συχνά, ναι? oh!

    Α θα πω για τη Νικόλ που την είδα πρώτη φορά χτες Razz
    Δεν μιλήσαμε πολύ αλλά μου έβγαζε κάτι πολύ ήρεμο και ασφαλές και δεν έδειξε την καΐλα που έχει εδώ μέσα plz Ελπίζω την επόμενη φορά αυτό να διορθωθεί :P

    εδιτ: Φωτογραφίες εδώ :P
    Επίσης ξεχάσαμε όλοι το "η Διαμαντοπούλου μοιάζει με την Άμπριτζ!" :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Δευ Ιουν 13, 2011 5:24 pm

    Πέρασα πολύ όμορφα χθες!Αν εξαιρέσουμε την Μαρία,την Μυρτώ και την Ρέα,που είχαν λυσσάξει με τις φωτογραφίες(ναι,ναι,αφήστε με να γκρινιάξω,μ'αρέσει :P ) ήταν ένα σχετικά τέλειο απόγευμα!
    Με εξαίρεση την Γιάννα,τον Ηλία και την Μαρία(Φλερ),είχα ξαναδεί τα υπόλοιπα παιδιά.Με την Γιάννα μιλήσαμε λίγο στην αρχή που περιμέναμε τους άλλους και αργότερα μίλησα και στην Γιάννα και στον Ηλία,όταν τους έδωσα τις αποδείξεις :P Μπορούσαμε και περισσότερο,αλλά δεν μας ήθελε,κάθισε και αυτή η Ελλίζα(τς τς τς) ανάμεσά μας και δεν προλάβαμε να σταυρώσουμε λέξη.Αλλά δεν απελπίζομαι,ολόκληρο καλοκαίρι έχουμε! hurrah
    Η Μαρία(Φλερ) είναι τόσο καλή και γλυκιά!Ακόμα κι όταν πήρε τηλ. την Ελλίζα που είχε αργήσει,αντί να την βρίσει,της μίλησε πολύ εντάξει,μπράβο για την υπομονή και την ευγένειά της!<3Επίσης την βολεύει να περπατάμε αγκαζέ,μεγάλο +!

    Ο Merlin The Great μου φάνηκε πολύ μαζεμένος =/ Όπως και η Ελλίζα,θα μπορούσαν να μας μιλήσουν περισσότερο!
    Χάρηκα που τα ξαναείπαμε με τα υπόλοιπα παιδιά,έστω και λίγο hoho
    @Minerva McChicken: παραπαπαπαμ,I'm lovin' it,χαχαχαχαχ
    Επίσης μου άρεσε εκεί που καθίσαμε. :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Merlin the Great
    Merlin the Great
    Administrator
    Adviser to Minister
    Administrator Adviser to Minister


    Αριθμός μηνυμάτων : 35470
    Ηλικία : 864
    Location : Elven Kingdom
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Οι στιγμές για να γίνουν αναμνήσεις χρειάζονται αγάπη. Το HarryWorld είναι αγάπη

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Merlin the Great Δευ Ιουν 13, 2011 5:33 pm

    ^Σου μιλησαμε λίγο με την Ελίζα μαρη;

    ουναμουχαθεις






    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Image10


    Waldorf

    House of Westeros:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Δευ Ιουν 13, 2011 5:37 pm

    Τι να σου πω,Κωστούλα μου!χαχαχαχαχαχα



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Merlin the Great
    Merlin the Great
    Administrator
    Adviser to Minister
    Administrator Adviser to Minister


    Αριθμός μηνυμάτων : 35470
    Ηλικία : 864
    Location : Elven Kingdom
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Οι στιγμές για να γίνουν αναμνήσεις χρειάζονται αγάπη. Το HarryWorld είναι αγάπη

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Merlin the Great Δευ Ιουν 13, 2011 5:40 pm

    Eγω φταιω Δοξούλα μου. Δεν θα ξαναματαγινει.






    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Image10


    Waldorf

    House of Westeros:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Δευ Ιουν 13, 2011 5:41 pm

    Οφείλεις μια συγγνώμη και στην Φώφη =/



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Δευ Ιουν 13, 2011 5:50 pm

    Fleur Delacour έγραψε:
    anthian9 έγραψε:Μαρία πες μου πως δεν κατάλαβες το μηχάνημα που έβγαζε ή προφυλακτικά ή τσίχλες για το στόμα. :P rofl

    Δηλαδή υπάρχουν τσίχλες και για άλλα μέρη του σώματος; :P

    Η αλήθεια είναι πως δεν μου ερχόταν/έρχεται η λέξη από αυτά που είναι ακριβώς, γιατί δεν είναι τσίχλες, λειτουργούν σαν οδοντόκρεμες, αλλά δεν ξέρω πως τις λένε. hehe



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Orion Black
    Orion Black
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 1890
    Ηλικία : 35
    Location : Teppelin
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: This game....Will not have a happy ending....

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Orion Black Τρι Ιουν 14, 2011 1:46 am

    πέρασα απίθανα χτες! με το που συνάντησα τα παιδιά στο μετρο άμεσος άρχισε το καψιμο hurrah
    όταν ξεκινήσαμε να φύγουμε από το μετρο αρχίσαμε να βγάζουμε φωτογραφίες σαν τους τουρίστες Razz καθώς προχωράγαμε όλο μας έλεγαν καθίστε εδώ παιδιά! έχουμε ωραίο σουβλάκι! :P
    μετά κάναμε μια μεγάλη βόλτα στην πλακα ψάχνοντας που να κάτσουμε Razz περάσαμε από τα starbucks αλλα δεν χωράγαμε (ήμασταν και 12 άτομα!!! ) :P
    μετά βρήκαμε μια καφετερια, ενώσαμε γύρο στα 6-7 τραπέζια και κάτσαμε :P
    από την φασαρία που κάναμε παιζει να τους διώξαμε και όλους από την καφετερια hurrahrofl
    αφού το κάψαμε και στην καφετερια μετά πήγαμε στο goodys να φάμε! hurrah
    στο goodys αλλάξαμε τελείως την διακόσμηση τους (πρέπει να μας έβριζαν όλη από την φασαρία που σέρναμε τραπέζια και καρέκλες hehe ) και έτσι φτιάξαμε ένα τεράστιο τετράγωνο τραπέζι hehe
    μετά από το goodys πήγαμε βγάλαμε κάτι τελευταίες φωτογραφίες και φύγαμε!!hoho

    τα περισσότερα παιδιά τα γνώρισα πρώτη φορα, μιας που ήταν το δεύτερο meeting που συμμετείχα κι εγω και εχω να πω οτι ειστε ολοι τελειοι!! hoho hurrah

    περασαμε ενα υπεροχο απογευμα και μακαρι το επόμενο meeting να γινει συντομα ώστε να σας γνωρισω και καλύτερα!!!!! hurrah hurrah hurrah



    ---
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Wotsig


    Where my loyalties lie:
    Helena Ravenclaw
    Helena Ravenclaw
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 10829
    Ηλικία : 678
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Itʼs not just that she makes him a better person. Damon challenges her, surprises her. He makes her question her life, her beliefs. Damon is either the best thing for her or the worst.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Helena Ravenclaw Τρι Ιουν 14, 2011 12:00 pm

    Να 'μαι κι εγώ. :P

    Μας πήρε λίγη ώρα να κάτσουμε κάπου όλοι μαζί αλλά τελικά βρήκαμε κάπου να χωρέσουμε. Razz Έπεσε πολύ συζήτηση και 8@fting (γιατί χωρίς αυτό δεν μπορούμε hehe ). Επόμενη φορά σε μεγάλο μίτινγκ θα φέρουμε καμιά ντουντούκα ή κανά μικρόφωνο για να ακουγόμαστε μεταξύ μας. :P
    Πήγαμε μετά γκούντις όπου είχαμε πάρει unsure 10 τραπέζια και τ ενώσαμε για να κάτσουμε. Razz

    Έπειτα πήγαμε στο σταθμό του Μοναστηρακίου (είχαν φύγει ήδη Μαρία,Νικόλ και Ρέα) να βγάλουμε φωτογραφίες και να αποχαιρετιστούμε. Razz
    Σπόιλερ:

    Αφού χαιρετήσαμε και τη Μάρσυ (αγαπάμε αγκαλίτθεθ θου oh! ) πήγαμε με Μαρία,Γιάννα,Ηλία, Ελίζα προς κάτι τρένα (δεν θυμάμαι τι ήταν) και νομίζω στο Σύνταγμα χωριστήκαμε. Μείναμε εμείς (Έμυ & εγώ) με την Ελίζα στον ΗΣΑΠ. Μιλήσαμε για το φόρουμ και λίγο για τα σχολεία. Laughing Και κάπου εκεί τελείωσε το μίτινγκ. plz


    Σας λάτρεψα όλους και ανυπομονώ κι για άλλο μίτινγκ. hippie


    Υ.Γ. Ο Θάνος έχει πολύ γούτσου φωνούλα. :happy birthday:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Τρι Ιουν 14, 2011 12:24 pm

    Τελικά εγώ πήγα σε άλλο μύτινγκ!
    Καθότι σε αυτό που παρευρέθηκα κόκκος χώματος δεν κουνήθηκε.

    Εσείς που συναντηθήκατε;
    Εγώ με ποιούς βρέθηκα;
    Είμαι παιδί indigo;
    Θα μου πείτε ή να απευθυνθώ στον Χαρδαβέλα και τις "Πύλες του Ανεξήγητου";

    Ηχογραφήστε μου μια φωνούλα 15+ που να είναι γούτσου και θα το βουλώσω.
    Cool



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 7 Gg10

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 10:26 am