.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τετ Μαρ 21, 2012 4:25 pm

    Είχα γράψει μια αναλυτικότατη περιγραφή των γεγονότων κατα την επίσκεψη της Ελισάβετ στην συμπρωτεύουσα αλλά έκλεισε ο κωλοχρόμ (Happy) και τα έχασα όλα. Σόρυ χαν Sad

    Θα γράψω λίγα και καλά.

    Λοιπόν το Σάββατο κατα τις 2 εγώ και ο Λευτέρης ξεκινήσαμε απο Καμάρα για να πάρουμε το καμάρι μας (την ελισάβετ ντε awesome ) Αλλά επειδή ο οδηγός της είπε να το παίξει ύζι ράιντερ ήρθε πιο νωρίς απ'ότι υπολογίζαμε και περίμενε λίγο μόνη της στα κτελ plz Τελος πάντων συναντηθήκαμε ασπαστήκαμε χαρήκαμε κτλ. και ξεκινήσαμε για το σπίτι του Λευτέρη για να αφήσει τα πράγματα της η Καλεσμένη. Πήγαμε να φάμε σε μια ταβέρνα, οπου εγώ ξέχασα την νηστεία μου και έφαγα κρέας crying Μετά πήγαμε σε ένα καφενέ οπου συναντήσαμε τον Αμίλητο (τον ρέγκολο ντε awesome ) Ήπιαμε όχι καφέ Razz και φύγαμε για καμάρα να βρούμε την Κώνει και τον Σαράντη (που πιθανώς δεν ξέρετε) απο εκεί πήγαμε άθωνος για κρασάκι oh! Μετά πήγαμε για βολτούλα στην παραλία οπου κάτσαμε στο σημείο που έγινε στέκι μας τις επόμενες μέρες... στα σκαλάκια του Λευκού! Επιστρέψαμε στου Λευτέρη με τον Χρήστο οπου και είδαμε 10η εντολή. Ο αγενέστατος Οικοδεσπότης μας κάπου στην μέση της προβολής μας παράτησε για τον Μορφέα. Αφού τελείωσε η σειρά ο Χρήστος επέστρεψε σπίτι του και εγώ και η Ελισάβετ πήγαμε στα ενδότερα \\\\\\\\\\ Εγώ μιας και δεν είχα άδεια έφυγα σαν κλέφτης απο το σπίτι τα χαράματα για να πάω στο δικό μου Razz

    Κατα τις 11 η ώρα της επομένης πήγα απο το σπίτι τους για να τους ξυπνήσω (κοιμώντουσαν ακόμα οι ακαμάτηδες ti? ) Μετά απο παρακάλια, τάματα, απειλές και εκβιασμούς καταφέραμε να βγάλουμε την ελισάβετ απο τα σκεπάσματα και να την ντύσουμε. Ξεκινήσαμε για βολτούλα στην παραλία καταλήγοντας στο πλοίο-καφέ οπου ο Λευτέρης ήπιε καφέ και παρόλες τις ιστορίες που μας έχει πει για το γεγονός οτι τον πειράζει ο καφές δεν συνέβη τίποτα Sad Μετά πήγαμε για τσάρκα με την άμαξα (με ένα άλογο, τον δημήτρη awesome ) οπού ακούσαμε και το καροτσέρι (!!!) oh! Συνεχίσαμε την βόλτα μας ως το λιμάνι αυτή την φορά οπου μας έκοψε η λόρδα και πήγαμε για φαΐ στα Γκούντις ( cross ) Το βράδυ πήγαμε σε ένα ναργιλεδάδικο με την Κώνει τον Σαράντη και τον Χρήστος :blasé: Εγώ έφυγα κατα τις 12 μιας και έπρεπε να παρευρεθώ στο σχολείο την επομένη yaya

    Δευτέρα ο Λευτέρης είχε σχολή και εγώ σχολείο => η ελισάβετ έμεινε μόνη της για αρκετή ώρα οπου και όπως πληροφορήθηκα πέρασε την πλειοψηφία τους χρόνου της σε κατάσταση ύπνου Razz Τέλος πάντων κατα τις 5-6 τους συνάντησα και το βραδάκι πήγαμε για καραόκε με χρήστο-κώνει οπου τραγουδήσαμε όλοι ti? (ναι και ο χρήστος ti? ti? ) Εγώ και η Ελισάβετ τραγουδήσαμε πρώτοι proud το Ανήκω σε εμένα (μιας και δεν είχε το καλύτερα οι 2 μας [whip] ) έπειτα ο Λευτέρης με την Ελισάβετ είπαν το Δίδυμα φεγγάρια και η Κώνει τον Αύγουστο. Δυστυχώς ο Χρήστους είπε το τραγούδι αφού έφυγα yaya Αλλά είπε και αυτό αρκεί Cool Αν θυμάμαι καλά είπε το "Στο τσιγάρο που κρατωωωώ" Razz Θα λέγαμε και το Κούτσι φόρεμα και άλλο ένα αλλά ήταν χαλασμένο το σιντί τους και δεν μπορούσαν να μας τα βάλουν snob

    Τρίτη λοιπόν... cry Ήρθε το τέλος crying η Ελισάβετ έφευγε στις 6 και 15 αλλά προλάβαμε να πάμε μια βολτούλα στην παραλία και για να φαΐ στα γκούντις (πάλι :P ) Αφού ξεκουνηθήκαμε απο εκεί ξεκινήσαμε για το σπίτι του για να πάρει την βαλίτσα της οπου εγώ και ο Λευτέρης πήραμε παγωτάκι απο την Ναυαρίνου. Στο σπίτι κάτσαμε λίγο παραπάνω απ'ότι έπρεπε με αποτέλεσμα να καθυστερήσουμε υπερβολικά να πάρουμε ταξί για τα κτελ, να πέσουμε σε κλειστό δρόμο επειδή περνούσε τρένο, να αφήσουμε το ταξί και να αρχίσουμε να τρέχουμε προς τα κτελ και τελικώς να φτάσουμε στα κτελ με ανακούφιση κανα 5λεπτο πριν φύγει το λεωφορείο της ελισάβετ. Ασπαστήκαμε για άλλη μια φορά.. στενάχωρα δυστυχώς αυτή τη φορά.


    Ακολουθούν φωτόζ awesome
    Σπόιλερ:

    Τώρα όσον αφορά την Ελισάβετ, νταξ, τα λόγια είναι περιττά oh! Ήταν που ήταν λατρεία, τώρα παραέγινε oh! oh!

    Α και για να μην ξεχνιόμαστε. Το Φωτιστικό στο Σαλόνι θα πιεις Happy

    Καληνύχτα shooting star


    εντιτ: τώρα που το ξαναβλέπω μόνο λίγα δεν είναι ti?
    εντιτ2: κάπου μέσα σε αυτές τις μέρες συναντήσαμε και τον Σοραζάλ, αλλά για ολίγο χρόνο Razz





    meet me in montauk


    Carl
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τετ Μαρ 21, 2012 7:10 pm

    1) Κουκλάκια μου oh! 2) Λευτέρη χαίρομαι που ξέρεις να συδερώνεις! up 3) Στην φωτογραφία που είσαι ξαπλωμένος Λευτεράκη είναι σα να είσαι έτοιμος να γεννήσεις...! :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Pbucket
    Nearly Headless Nick
    Nearly Headless Nick
    Ministry's Ambassador
    Ministry's Ambassador


    Αριθμός μηνυμάτων : 39580
    Ηλικία : 27
    Location : Στο στομάχι μιας κατσίκας (ναι είμαι μπέζοαρ)
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: My philosophy is that worrying means you suffer twice

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Nearly Headless Nick Τετ Μαρ 21, 2012 7:34 pm

    Ο Τάσος τη πρώτη φώτο μοιάζει τόσο μη-Τασός. erimi
    Βίντεοζ από τα τραγούδια είναι διαθέσιμα; Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 872463



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Receiv13


    Isn't everything we do in life a way to be loved a little more?”
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Τετ Μαρ 21, 2012 8:25 pm

    Τί διάολο να γράψω; Σας ρωτάω τί τί τί τί τί;;;;; crying

    Ας αρχίσω από τα πρόσωπα.
    Ο Τασούμπης είναι η πιο γλυκιά φαρμακόγλωσσα του φόρουμ, καταλαβαίνει τα πάντα χωρίς να χρειάζεται περαιτέρω εξηγήσεις γι'αυτό και είναι ιδανικός για θάψιμο. hehe
    Επίσης είναι απαραίτητος τις ώρες που απλά δεν αντέχεις άλλο τον Λευτέρη Λευτέρη και τα κολλήματά του. matakia

    Ο Χρήστος είναι ένας τζεντλεμαν με τα όλα του, σε βουβό κινηματογράφο βέβαια, αλλά τον συγχωρούμε. tongue
    Δυστυχώς δεν κατάφερα να τον αποπλανήσω, για την ακρίβεια κανείς μας δεν το κατάφερε, επιφυλάσσομαι για την επόμενη συνάντησή μας. Cool

    Η Κωνσταντίνα είναι η Κωνσταντίνα που θυμόμουν σε πιο ώριμη/γλυκιά έκδοση και, δεν πιστεύω τα λόγια που βγαίνουν από το πληκτρολόγιό μου, ανυπομονώ να την ξαναδω. red face


    Ο Σαράντης είναι φαν της Παναγίας των Παρισίων οπότε μου απαγορεύεται να κάνω οποιοδήποτε άλλο σχόλιο. [angel]

    Ο Λευτέρης είναι ένας βλάκας και μισός που πήγε και γεννήθηκε στην Κατερίνη και μετά είχε το θράσος να μου μιλήσει και να με κάνει να τον αγαπήσω τόοοοοοοσο πολύ και να φάω για χάρη του και μπουγάτσα. snob snob
    Αυτό το παιδί κάνει και λέει τόσες βλακείες και μετά σε κοιτάει σαν κουτάβι που το μαλώνουν. erimi Αλήθεια σας λέω! Είμαι ο πιο σκληρός άνθρωπος που ξέρω και δεν μπορώ να του αντισταθώ. cry


    Το μέρος.
    Καλά καταλάβατε, όλα όσα περιέγραψε ο Τασούμπης έγιναν στην Θεσσαλονίκη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. jedi
    Αυτό που με τρελαίνει σε αυτούς τους ανθρώπους είναι που νομίζουν ότι μένουν σε πόλη. Laughing
    Ξέρετε πόσο απέχουν ΟΛΑ από εκεί που βρίσκεστε στην Θεσσαλονίκη;
    5 λεπτά. tongue
    Σπόιλερ:

    Οι στιγμές.
    Δεν μπορώ εύκολα να ξεχωρίσω κάτι από αυτές τις μέρες όμως νομίζω πως από τις αγαπημένες μου στιγμές ήταν το πρώτο βράδυ στην ταβέρνα ανάμεσα στον καταπιεσμένο χορευταρά Λευτέρη και τον κρασοκανάτα Τασούμπη και αργότερα η βόλτα στην παραλία. oh! oh!
    Επίσης το τηλεφώνημα στην Νικόλ. In Love


    Στον γυρισμό με έπιασε μια μελαγχολία, ένα πλάκωμα φοβερό και πήρα μιαν απόφαση.
    Αποφάσισα να υιοθετήσω τον Λευτέρη και τον Τάσο και επειδή ξέρω πως δεν τους αρέσει η Αθήνα θα μείνουμε Θεσσαλονίκη και θα ζήσετε ΕΣΕΙΣ καλά και μεις καλύτερα. red face red face red face



    Αυτά τα ολίγα. cry

    Υ.Γ Θέλω κι άλλες φωτό με Κώννη και γενικώς τις θέλω όλες. viking







    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Πεμ Μαρ 22, 2012 2:22 am

    Όλες θα στις στείλω μωρή! Δε θα αφήσω καμία!

    Εγώ δέχομαι να με υιοθετήσεις αλλά θα μένουμε Αθήνα, δεν θέλω να σε εγκλωβίσουμε σε μία πόλη που δε σ' αρέσει, εμένα μια χαρά μου αρέσει η Αθηνούλα cry


    Και ζητάμε συγγνώμη για την τέλεια οργάνωση της Θεσσαλονίκης, που φτιάχτηκε έτσι με σκοπό να εξυπηρετεί τους πολίτες της και να μην τους αναγκάζει να αλλάζουν 244! μέσα για να βρουν αυτό που ψάχνουν snob

    Εγώ έχω να πω πως η Ελισάβετ ροχαλίζει, κλωτσάει στον ύπνο, παίρνει μαξιλάρια και πάει να με πνίξει και είχε το θράσος να κοιμηθεί και όταν βλέπαμε 10η εντολή και όταν βάλαμε να δούμε την Αναστασία.
    Καπνίζει σαν φουγάρο και παρασέρνει και τον Τασούμπη, έχει εθισμό με την παραλία και μας τραβολογούσε κάθε μέρα προς τον βόρειο νότο snob φίλησε το παγκάκι όπου δύο ημέρες πριν είχε καθίσει η Νικολέτα και φυσικά έχει την πιο γαμάτη κρεβατομουρμούρα που θα μπορούσατε να φανταστείτε :P

    Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν της άρεσε η μπουγάτσα. Με τυρί. Θεός φυλάξοι.
    Αγαπημένη στιγμή ήταν όταν μπήκαμε στα Κτελ και την είδαμε να στέκεται αγέρωχη (ήταν λίγο πιο κοντή απ' την βαλίτσα της), όταν πρωτοείπε την ατάκα του μίτινγκ (το ...φωτιστικό... μου θα πιεις) και όταν με φιλούσε σε απρόοπτες στιγμές. Ή σταθείτε, εγώ το έκανα αυτό Laughing

    Προγραμματίζω επίσκεψη μέσα στο Πάσχα. Έτσι για να την δω. Έτσι γιατί ήδη μου λείπει. snob




    Statler
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Πεμ Μαρ 22, 2012 2:26 am

    να μας το πεις απο νωρις να μπορει κι η Λουση ομως!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Πεμ Μαρ 22, 2012 3:00 pm

    Imperio έγραψε:να μας το πεις απο νωρις να μπορει κι η Λουση ομως!

    Laughing Laughing Καλό Laughing Laughing Laughing




    Statler
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Πεμ Μαρ 22, 2012 3:17 pm

    Tom Marvolo Riddle έγραψε:

    Αγαπημένη στιγμή ήταν όταν μπήκαμε στα Κτελ και την είδαμε να στέκεται αγέρωχη (ήταν λίγο πιο κοντή απ' την βαλίτσα της)


    H βαλίτσα έκανε μυτούλες. snob

    Τάσο πες! snob





    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Πεμ Μαρ 22, 2012 3:19 pm

    elliza έγραψε:
    Αποφάσισα να υιοθετήσω τον Λευτέρη και τον Τάσο και επειδή ξέρω πως δεν τους αρέσει η Αθήνα θα μείνουμε Θεσσαλονίκη και θα ζήσετε ΕΣΕΙΣ καλά και μεις καλύτερα. red face red face red face
    oh! oh! oh!
    Μέχρι και στην αθήνα έρχομαι για εσένα μωρή red face I love you

    elliza έγραψε:
    Tom Marvolo Riddle έγραψε:

    Αγαπημένη στιγμή ήταν όταν μπήκαμε στα Κτελ και την είδαμε να στέκεται αγέρωχη (ήταν λίγο πιο κοντή απ' την βαλίτσα της)

    H βαλίτσα έκανε μυτούλες. snob

    Τάσο πες! snob
    Όχι απλά μυτούλες, μυτάρες awesome





    meet me in montauk


    Carl
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Πεμ Μαρ 22, 2012 3:25 pm

    Έκλεισε λοιπόν.
    Θα ετοιμάσω τα χαρτιά υιοθεσίας. cry

    Και αφού είστε τόσο γλυκούληδες και θέλετε να έρθετε Αθήνα θα σας αφήνω να τρώτε μαρσμέλοουζ κάθε μέρα μετά το φαγητό! oh!



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Πεμ Μαρ 22, 2012 3:33 pm

    Και θα με αφήνεις να ανάβω φωτιές και να τα λιώνουμε; oh!




    Statler
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Πεμ Μαρ 22, 2012 3:51 pm

    Ανησυχώ για τις τάσεις πυρομανίας σου γιε μου. cry

    Τέλος πάντων θα κάνετε ότι θέλετε, θα είστε οι Ματίλντες μου. oh!



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Berenice Πεμ Μαρ 22, 2012 10:33 pm

    H elliza και ο tom marvolo riddle είναι οι ηλιαχτίδες της γκρι ζωής μου!! crying
    Τάσο σου στειλα πολλές φορές χαιρετίσματα,δεν ξέρω αν τα πήρες!



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Πεμ Μαρ 22, 2012 10:34 pm

    Πήρα αρκετές φορές, ελπίζω να πήρες και'συ τις ανταποδώσεις μου Laughing





    meet me in montauk


    Carl
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Πεμ Μαρ 22, 2012 11:57 pm

    Berenice έγραψε:H elliza και ο tom marvolo riddle είναι οι ηλιαχτίδες της γκρι ζωής μου!! crying
    Τάσο σου στειλα πολλές φορές χαιρετίσματα,δεν ξέρω αν τα πήρες!


    ΣΛΑΤ. crying
    Είσαι το ψηλό μας καμάρι, είσαι η ελπίδα μας, είσαι η αλήθεια μες στην ψευτιά! crying



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Παρ Μαρ 23, 2012 1:27 am

    Δεν είσαι εσύ, σαν τις άλλες αγάπες! crying




    Statler
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Δευ Μαρ 26, 2012 3:48 pm

    Θέλω να σταματήσω να συμπαθώ τόσο την Λεονί, θέλω να γυρίσω στον παλιό κακό καιρό. cry

    Λέω να φάει μπαν αυτή η γιαπωνέζικη απομίμηση ανθρώπου. snob
    In Love

    Και οι άλλοι καλοί είστε αλλά αυτόν τον καιρό γλείφω μόνο κοντούς με αξίωμα. tongue



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Δευ Μαρ 26, 2012 4:26 pm

    Αααα να πω και εγώ!

    Είχαμε μύτινγκ το Σάββατο Έμυ,Τασούμπης,Όλγα και εγώ Very Happy ...αυτά :P



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Image
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Δευ Μαρ 26, 2012 4:28 pm

    ^Περι αυτού έχω να πω οτι η Όλγα γίνεται αδυναμία/λατρεία κάθε φορά και πιο πολύ In Love





    meet me in montauk


    Carl
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Δευ Μαρ 26, 2012 4:29 pm

    Αχ ναι In Love ...αλλά πάντα ήταν mouble mouble



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Image
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Δευ Μαρ 26, 2012 4:33 pm

    Εγώ την Όλγα την αγαπώ και θα την παντρευτώ άλλες 34316764987 φορές. In Love

    Αυτά έχω να δηλώσω, τα άλλα δεν με παίρνει. :blasé:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Δευ Μαρ 26, 2012 7:52 pm

    Tia Dalma έγραψε:Θέλω να σταματήσω να συμπαθώ τόσο την Λεονί, θέλω να γυρίσω στον παλιό κακό καιρό. cry

    Λέω να φάει μπαν αυτή η γιαπωνέζικη απομίμηση ανθρώπου. snob
    In Love

    Και οι άλλοι καλοί είστε αλλά αυτόν τον καιρό γλείφω μόνο κοντούς με αξίωμα. tongue
    Λες γι' αυτό να 'μαι τάπα; Επειδή 'μαι απ' την Ιαπωνία. Razz
    Αγάαααπη μου. Razz







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Δευ Μαρ 26, 2012 8:56 pm

    Oh stop it all of you In Love

    Ναι ναι ειναι γεγονός, το πολυπόθητο μίτινγκ με την Έμυ μετά από ενάμιση χρόνο που το προσπαθούμε έγινε [shug]
    Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό από αυτό το κορίτσι [shug]
    Περιμένουμε την επόμενη συνάντηση (ελπίζω όχι σε ενάμιση χρόνο) με ανηπομονησία [shug]

    Καλά για τα αγόρια τι να πω, έχω σιχαθεί να τους βλέπω hurrah Είναι πολύ σκατόπαιδα και τους αγαπώ! hurrah




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 CHAMPION
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Δευ Μαρ 26, 2012 9:03 pm

    Τι έχεις σιχαθεί να μας βλέπεις μωρή που μας βλέπεις μια φορά στους 2 μήνες και αν. confused





    meet me in montauk


    Carl
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Δευ Μαρ 26, 2012 9:04 pm

    Εσένα ειδικά sick

    Να το κάνουμε μία το δίμηνο evil :P




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 35 CHAMPION

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 10:30 am