.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Κυρ Οκτ 30, 2011 8:49 pm

    Αντωνιαδάκι μου, αν καταφέρεις να πάρεις τις φωτογραφίες από την Μάρσι, θα σε παρακαλούσα να τις μοιραστείς μαζί μου, κι εγώ στο επόμενο μίτινγκ μας θα κάνω τα ίδια hehe

    Κλωτσιές; Για ποιο πράγμα μιλάς; awesome

    δεν περιγράφονται με (πλήκτρο)λόγια

    Μ' άρεσε πολύ αυτό ti?




    Statler
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Κυρ Οκτ 30, 2011 8:51 pm

    Σοβαρά μου έκανες μελανιά στο δεξί πόδι, αυτό που ήταν εντάξει. :P
    Βλαμμένε [shug]

    Θα τις πάρω τις φώτο στανταράκι! lighter



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11334
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Οκτ 30, 2011 11:34 pm

    Tom Marvolo Riddle έγραψε:
    δεν περιγράφονται με (πλήκτρο)λόγια

    Μ' άρεσε πολύ αυτό ti?

    Και μένα!

    Λοιπόν εγώ, όταν ήμουν στο λεωφορείο σκεφτόμουν τι θα γράψω εδώ και τα 'χα σχεδιάσει όλα, αλλά τώρα τα ξέχασα :P

    Την πρώτη μέρα γνώρισα την Γιάννα και τον Ηλία και δεν τους συμπάθησα καθόλου. Πάλι καλά που μέναμε σε διαφορετικό ξενοδοχείο, φανταστείτε να ήμασταν στο ίδιο δωμάτιο oh!
    Αφού ξυπνήσαμε ευγενικά την Μαρία και απορρίψαμε τα Στάρμπαξ που ήταν κάτω από το ξενοδοχείο για να πάμε στα Στάρμπαξ στην πλατεία Αριστοτέλους όπου δεν έκανε καθόλου κρύο. Γνωρίσαμε τον Χρήστο και τον Τάσο, που ήταν και οι 2 πολύ συμπαθείς και βγάλαμε και φωτογραφίες και κάναμε και Τελετάμπις-γκρουπ-χαγκ.
    Μετά πήγαμε για φαγητό και πήραμε τους υπόλοιπους να δούμε που είναι αλλά είχαν μίτινγκ διαχειριστών οπότε τους βρίσαμε και πήραμε την Κόνι και λέγαμε καμενιές.
    Ξαναείδα τον Λάζαρο, τη Μαριλένα και την Ανθή. ο Λάζαρος είναι το ίδιο ψυχαναγκαστικός με μένα και φρικάραμε μαζί για τις ασυμμετρίες που βρίσκαμε παντού. Η Μαριλένα είχε το θάρρος να δοκιμάσει πρώτη το HW ποτό, το οποίο μόνο νέφτι δεν είχε μέσα. Η Ανθή είναι η μικρή μου αδερφή!
    Είδα για πρώτη φορά τον Λευτέρη που είναι ίδιος ο Δρ. Σέλντον Κούπερ και κάνει και το "χε χε". Είναι πολύ συμπαθής και τον συμπαθώ 12,5. Επίσης είναι καμένος και σε κάποια φάση είχαμε πιαστεί και γυρνάγαμε γύρω-γύρω-γύρω και μετά έκανα το ίδιο με την Κόνι και μετά θυμήθηκα ότι είμαι 19 χρονών και πήγα και κάθισα.
    Γνώρισα τον Θάνο που δεν μιλάει πολύ αλλά κάναμε τον εξής εμπνευσμένο διάλογο: "Πότε θα μάθετε να γράφετε σωστά το νικ μου;" *beat* "Εσύ πότε θα το μάθεις;"
    Γνώρισα και την Γωγώ και το Χρήστο αλλά μιλήσαμε πολύ λίγο.
    Επίσης γνώρισα και τη Θεσσαλονίκη που είναι πολύ ωραία πόλη και θα μπορούσα να γράψω ποίημα για τα λεωφορεία της. Είναι παντού! Ανά πάσα στιγμή έχεις 10 λεωφορεία στο οπτικό σου πεδίο. Επίσης έπαιξε και μια φήμη ότι έτσι και πέσεις στην παραλία θα γίνεις X-Men αλλά δυστυχώς δεν μπορέσαμε να την επιβεβαιώσουμε.

    ΥΓ. Ο Λάζαρος είναι το μοναδικό μέλος που πρέπει να γράψει τις εντυπώσεις του από το μίτινκ στο τόπικ "Ποια είναι η τελευταία ταινία που είδατε;" Τον βάλαμε να δει Monty Python και έβγαλε blue screen of death, δεν θα ξαναείναι ποτέ ο ίδιος.

    ΥΓ2. Μιας και η Μαριλένα έφυγε 2 μέρες νωρίτερα, πήρα εγώ τη θέση της και έκανα 8734897 σαρδάμ.



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Ws1999D
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Οκτ 30, 2011 11:44 pm

    Hecate ϟ έγραψε:
    Tom Marvolo Riddle έγραψε:
    δεν περιγράφονται με (πλήκτρο)λόγια

    Μ' άρεσε πολύ αυτό ti?

    Και μένα!

    Κι εμενα! :P

    Hecate ϟ έγραψε:Αφού ξυπνήσαμε ευγενικά την Μαρία και απορρίψαμε τα Στάρμπαξ που ήταν κάτω από το ξενοδοχείο για να πάμε στα Στάρμπαξ στην πλατεία Αριστοτέλους όπου δεν έκανε καθόλου κρύο.

    ναι, οχι οτι ο αμεσως λιγοτερο ευγενικος τροπος να με ξυπνησετε θα ηταν να ερθετε και να βαρατε την πορτα ουρλιαζοντας "μαρια ξυπνα" αλλα τεσπα! :P




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Δευ Οκτ 31, 2011 4:00 pm

    Α ναι, πρέπει να γράψω κι εγώ, ε? Razz
    Οκ τα γεγονότα τα ξέρετε, πάμε κατευθείαν στις εντυπώσεις απ' τους καινούριους:
    Θάνος: ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ~! Πραγματικά το πιο ήσυχο μέλος που έχω γνωρίσει. Μιλάει λίγο αλλά πετάει πετυχημένα πράγματα Razz
    Λευτέρης: Του φάνηκε παράξενο που όλους όσους έχω γνωρίσει από κοντά τους συμπαθώ 8-10, μικροδείχνει, μοιάζει με τον Σέλντον ΚΑΙ στη συμπεριφορά (συναισθηματικά ανάπηρο Laughing) κι έχει πολύ γέλιο Razz
    Χρήστος (γιος): Μόνο μια ώρα crying Γιατί~??? crying Κάνει ζεστές αγκαλιές, ξετρελάθηκε με την μπλούζα κι έχει πολύ όμορφη φωνή Razz
    Κόνι: Πώς είναι εδώ? ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ. Πολυλογού, εκφραστικότατο πρόσωπο, μέσα σ' όλα, τη λάτρεψα.-
    Τάσος: Έχω την εντύπωση πως με φοβόταν unsure Πάντως εδώ μέσα βγάζει κάτι πιο γαμάουα, στην πραγματικότητα είναι πολύ πιο ήσυχος Razz
    Γωγώ & Χρήστος: Δε μιλήσαμε πολύ αλλά είναι αρκετά συμπαθητικοί Razz

    Οι παλιοί ξέρετε ότι σας σιχαίνομαι In Love

    Highlights
    -Οι μάχες με τα ραβδιά-οδοντόβουρτσες hehe
    -Το πιτσόγυρο! (Που έστειλε την Εκάτη σχεδόν στο νοσοκομείο.)
    -Να έχουμε βάλει όλοι στη μέση την Εκάτη και να την ρωτάμε πώς βλέπει τα ονόματά μας. Το δικό μου είναι λιλά και το νικ μου μπορντώ Razz
    -Το Heroic BSOD του Λάζαρου αφού είδε Monty Python. Είχε μείνει να κοιτάζει την οθόνη για 5 λεπτά μετά το τέλος με αποχαυνωμένο ύφος και μετά βγήκε για τσιγάρο και απειλούσε να πέσει απ' τον τρίτο.
    -Το συντριβάνι-σοκολάτα στου Χατζηφωτίου I love you
    -Το cineshop που ανακαλύψαμε ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ και που κάναμε πλούσιο. Μόνο εγώ χάλασα 30 ευρώ εκεί cross
    -Το "we fart in your general direction" μήνυμα προς τους αντμίνς κατά τη διάρκεια του μίτινγκ διαχειριστών. Μας είχαν γραμμένους, δε φταίμε εμείς snob
    -Τα 523672161 σαρδάμ.
    -Η απόπειρα αυτοκτονίας Εκάτης και Λάζαρου επειδή τίποτα δεν ήταν συμμετρικό. Και καλά που δεν πρόσεξαν μαζί τα δίχρωμα μαλλιά μου και το στραβό κουρτινόξυλο Razz Μετά επέμεναν η μεν να παντρευτούν σε ξωκλήσι, ο δε στον Αγ. Δημήτρη Razz
    -Το ακατάπαυστο γέλιο της Ανθής καθώς προσπαθούσαμε να γυρίσουμε το βίντεο Razz
    -Η HW τράπουλα Razz
    -Ό,τι πλανόδιος και να πέρναγε, μα dvd, μα αναπτήρες, μα φουλάρια, μα μπαστούνια, μία η απάντηση: "Κατεβάζουμε!" rofl
    Είναι κι άλλα, μα τα ξεχνάω cross



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Δευ Οκτ 31, 2011 9:52 pm

    Χεμ, χεμ. Ήρθε η ώρα να γράψω. Cool

    Στις 26/10/2011, και ώρα 18:00 κατέφθασα στο αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης. Περίμενα το Λάζαρο να βρίσκεται και να περιμένει εναγωνίως στις αφίξεις με πανό, μπαλόνια και όλα τα σχετικά, όμως παρ' όλα αυτά βρέθηκα να βολτάρω μόνη μου γιατί το χρυσό μου είχε χάσει το λεωφορείο. Αφού πήγαμε στο σπίτι του με το ταξί και απλά αφήσαμε τα πράγματά μου, κάναμε μια μεγάλη βόλτα που περιελάμβανε γούδις, στην οποία πέταξα τα απίστευτα σαρδάμ και φέιλ:
    -Μα πρέπει να αλλάξουμε κι εκείνα τα λανκ στο φόρουμ

    -Λαζ: Είσαι ηλίθια.
    -Έχω ίβλα; ti?

    -Εμένα με λένε Μαρινέλλα facepalm

    - Λαζ: Που πας, από κει δεν είναι η καμάρα, είναι η παραλία
    -Και που ξέρω εγώ ότι η καμάρα δεν είναι στην παραλία; snob

    Καθ' όλη τη διάρκεια αυτής της επικίλας, τα τηλέφωνά μας χτυπούσαν κάθε 5'' από τις κλήσεις του Λευτέρη, που με απειλούσε ότι αν δεν εμφανιστούμε δε θα τον ξαναβλέπαμε (Ναι καλέ, αυτό ήταν κίνητρο για να πάμε awesome ), και τέλος πάντων είπαμε να σκάσουμε κι εμείς μύτη στην καμάρα κατά τις 9, όπου συναντήσαμε Λευτέρη, Γωγώ, Χρήστο (σμπ), Χρήστο (αρμπ), Τάσο και Μαράκι (Ιμπέριο)

    Αφού πήγαμε (παραδοσιακά) στο Χρυσό για κρέπες κι εγώ πλακώθηκα με τον, κατά τα άλλα διαχειριστή Λευτέρη για ένα μικροθεματάκι, το οποίο έμαθε όλη η Θεσσαλονίκη, νομίζω πως δεν έκανα ιδιαίτερες μπαρούφες και φάγαμε όλη την υπόλοιπη ώρα στο να νιώσουμε καλά ο ένας με τον άλλον. Για τις νέες γνωριμίες θα γράψω στο τέλος.

    Μετά πήγαμε για ποτάκι σε ένα μπαρ που είχα ξαναπάει με το Νίκο τον Αντρέα και την Κώνει κάποτε, και αφού αράξαμε, ένα σωματείο μεροκαματιάρικων μελών με εκπρόσωπο (guess who ti? ) τη Γωγώ, είπαν να μας εκθέσουν τα αιτήματά τους για αλλαγές στο φόρουμ. Αποδεικτικές φωτογραφίες με τα υπουργικά έγγραφα στο φόρουμ. Βέβαια αυτή η συζήτηση που ξεκίνησε για πλάκα, κατέληξε σε μια μεγάλη κουβέντα ( ε, όχι και τσακωμό ντε cross ) ανάμεσα σε μένα, το Λάζαρο, το Λευτέρη, τη Γωγώ και το Χρήστο. Νομίζω πως ήταν μια σπάνια ευκαιρία για όλους μας να πούμε αυτά που θέλαμε και μου άρεσε που έγινε, αρκεί να ήταν επιτέλους η τελευταία φορά, και κάποια στιγμή να φτάσει στο τέλος του αυτός ο φαύλος κύκλος :P
    Σχετικά ήταν πολύ όμορφο βράδυ, βγάλαμε φωτογραφίες, γελάσαμε πολύ, και κατά τη μία αποχαιρετηθήκαμε.

    Το επόμενο "πρωί" ξύπνησα μετά κλωτσιών και μπουνιών τον ΣτΕ, για να πάμε για μπουγάτσα με τον @Λευτέρης Λευτέρης. Ο κύριος αφού σκόνταψε σε όλα τα έπιπλα και έφαγε ένα δίωρο γεμάτο στο πισι για να θερίσει και να σπείρει τη φάρμα του στο φατσοβιβλίο, ελέησε να σηκωθεί, και, μισή ώρα αργοπορημένοι φυσικά, βρήκαμε το Λευτέρη.
    Ο αρχικός στόχος της συνάντησης ήταν να συζητήσουμε κάποια πράγματα για το φόρουμ, αλλά ο ΤΜΡ προτίμησε να φτιάξει βουναλάκια από διαφορετικά είδη ζάχαρης, να αναλύσει το πόσο καλά τσιμπιέται η μπουγάτσα με το πιρούνι, και να τσουρνέψει και μερικές ζάχαρες από το τραπέζι.
    Μετά ακολούθησε εξερεύνηση στο σπίτι του ΤΜΡ. Αφού η ερευνητική ομάδα που αποτελούνταν από μένα και το Λάζαρο ανακάλυψε το παιδικό σαμπουάν και τα μαντηλάκια ντεμακιγιάζ ( {faint} ), είδαμε τις παιδικές φωτογραφίες του Λευτέρη και περιηγηθήκαμε στην έκθεση με τα λούτρινα που στολίζουν το δωμάτιό του. Δε θα πω πολλά, αλλά έχει ιδιαίτερη αδυναμία σε ένα σκύλο και ένα σκίουρο.
    Μάθαμε πολλά για την πραγματική του ταυτότητα από τότε. summer1

    Μετά όμως αφοσιωθήκαμε σε σοβαρές ασχολίες ο Λάζαρος έλυνε ένα παζλ ( το οποίο αν με είχατε αφήσει στην ησυχία μου και δε μου είχατε πρήξει τα συκώτια θα το είχα λύσει, ήμουν πολύ κοντά αν θες να ξες snob ) , ο Λευτέρης προσπαθούσε να βγάλει πασιέντζες κι εγώ έπαιζα σούπερ Μάριο. Να αναφέρω οτι ο Λευτέρης συναγωνίζεται εμένα στην αθλιότητα πιτζαμών, καθώς η δική του έχει αστερίξ, και τέλος οτι μας τράβηξε και βίντεο. Είμαι σίγουρη πως το βλέπει κάθε μέρα πια. oh!

    Κάαααποια στιγμή, πήγαμε και στην καμάρα για να βρούμε την Όλγα, τον Χρήστο (αρμπ), τον Τάσο και τη Μαρία. Είπαμε -οποία έκπληξις!- να πάμε για κρέπες ξανά. Τελικά το αντίστοιχο των γούδις που πάμε κάθε φορά στην Αθήνα πρέπει να ναι το Χρυσό, δεν εξηγείται. Ο Λευτέρης αγενέστατα σηκώθηκε και πήγε παραπέρα με μια φίλη του, κι εγώ κόντεψα να αποκαλύψω όλα τα απύθμενα μυστικά του φόρουμ, πάλι καλά που με κοίταζε ο Λάζαρος από δίπλα με ένα δολοφονικό βλέμμα erimi
    Τελικά αποκαλύψαμε έναν χαρακτήρα της Ροζάριο, ενώ αφήσαμε να πλανώνται κάποια υπονοούμενα στην ατμόσφαιρα (τι άλλο θα σκεφτούμε για να μη γράψουμε συνέχεια, Θεέ μου cross ). Ο Τάσος έλεγε κλασσικές μπαρούφες για το Χάφλπαφ και ήμουνα έτοιμη να του φέρω το τσαάκι στο κεφάλι, η Μαρία προσπαθούσε να μας πείσει οτι αυτό που ανήκει είναι κοιτώνας ( cross ), δοκιμάσαμε τις μαγικές μας ικανότητες με κάτι μαγνητικά ραβδιά και μετά σηκωθήκαμε και φύγαμε.

    Έπειτα, έκανα τη λαλακία να δεχτώ την πρόταση του λευτέρη να ανέβουμε με τα πόδια στα κάστρα, αφού τον πίστεψα όταν μου είπε πως ο δρόμος ήταν λίγος. facepalm Νομίζω πως όταν φτάσαμε πάνω όλο το σώμα μου καιγόταν. erimi
    Οκ Λευτέρη, ωραία η θέα, αλλά όχι δεν άξιζε την ανάβαση. Υπήρχε λεωφορείο. vrisimo
    Βγάλαμε φωτό και στη διαδρομή και πάνω, και αφού με τα χίλια ζόρια κατέβηκα, είπαμε να πάμε και πάλι στην Καμάρα να βρούμε Γωγώ και Χρήστο. Αποφασίσαμε (πρώτη φορά στα χρονικά τόσο γρήγορα) να πάμε για τρίβιαλ σε ένα μαγαζί ονόματι λολ.

    Οι ομάδες είχαν ως εξής:
    Λάζαρος-Λευτέρης-Χρήστος(αρμπ)-Μαρία --> Τυφώνες21 (Ναι, το πνεύμα του Νικολάκις ήταν μαζί μας oh! )

    Και

    Χρήστος (σμπ)-Γωγώ-Μαριλένα-Τάσος --> Βρωμιάρηδες Λέοντες. (Κανονικά θα ήταν μόνο λέοντες καθ' ότι 3 στους 4 ήταν Γκρίφιντορ, αλλά είπαμε με ολοδική μας πρωτοβουλία να τιμήσουμε και το ασβοκούναβο της ομάδας proud )

    Μετά από μια μαραθώνια διαμάχη, με το Λευτέρη και τη Γωγώ να πλακώνονται στο ξύλο για το φουξια και το γαλάζιο κουτάκι με κάρτες, το Λάζαρο και το Λευτέρη να αποσύρονται μετά από κανα 40λεπτο το πολύ έτοιμοι να βαρέσουν ενέσεις, εμένα να λέω τις απαντήσεις αντί για τις ερωτήσεις, τον Τάσο να μας έχει πρήξει ως συνήθως τα συκώτια με αυτό το απίστευτο Χάφλπαφ αίσθημα δικαιοσύνης που τον διακατέχει, και τον Χρήστο τον αρμπ να τα ξέρει όλα και να τα λέει μέσα από τα δόντια του ti?

    Παίζει το παιχνίδι να τελείωσε 2 παρά, όταν πήραμε το ποστοκαλί τυράκι επιτέλους χάρη στον δικό μας το Χρήστο και νικήσαμε. Χα. proud

    Ακολούθησε βόλτα στην παραλία, με την Όλγα και το Λευτέρη να έχουν φύγει νωρίτερα, και εκεί που η Γωγώ μας είχε καθίσει κάτω και μας ανέλυε τις αλαγέ ςπου θα κάνει στο τημ ( crossfingers ), βλέπουμε έναν μεθύστακα Κρητικό να έρχεται να μας βγάλει λόγοοο...
    Αρχίζει να μας ρωτάει που είναι οι αγανακτισμένοι, να χτυπιέται οτι μπήκαν στο πασόκ, να έχει ένα σκύλο που τον φώναζε Παπανδρέου, και να έχει παραμάσχαλα ένα πλαστικό μπουκάλι κρασί που η Γωγώ είχε πιει με τα μάτια ti?

    Χάιλάιτς της επικής συνάντησης με τον Κρητικό:

    -Εγώ είμαι Κρητικός. Αλλά είμαι και λίγο μεθυσμένος.

    (Στον Χρήστο - αρμπ rofl )
    - Εσύ τι με στραβοκοιτάς; Παίξε ρε λίγο μαντολίνο, παίξε!

    - Τα σκυλιά καταλαβαίνουν κρητικά.

    Η Γωγώ που λέτε να είναι έτοιμη να μπαστακωθεί κάτω μαζί του να του παίξει μαντολίνο μπας και της δώσει καμιά ρουφηξιά κρασί, εγώ να επιδίδομαι στον κοινωνικό σχολιασμό ("είμαι και λίγο μεθυσμένοος" - "σώωωωωπα"), ο Χρήστος με το Λάζαρο να μου κάνουν νόημα να φύγω κι εγώ να μην καταλαβαίνω Χρηστό, και τέλος, η σκηνή της φυγής. Έχω να δηλώσω πως πραγματικά όποιος ξαναπεί οτι φοβήθηκα θα φάει αβάντα μπαν και άμα είμαι στα κέφια μου και διαγραφή, συννενοηθήκαμε; vrisimo ). Εγώ σηκώνομαι πάνω κουνιστή και λυγιστή και βλέπω έναν Τάσο και μια Μαρία να με ξεπερνάνε τρέχοντας. Δεν είχα τα γυαλιά μου, και λέω θα μας πήρε από πίσω ο Κρητίκαρος με καμιά χατζάρα και πρέπει να τρέξω κι εγώ. Τους φτάνω, κοιτάζω πίσω, και βλέπω ένα τσούρμο να έρχεται αγκαζέ, χαλαρό και περπατητό, και να ντρέπομαι για μένα που έτρεξα με έναν ψωροΧάφλ και μια -ακόμα πιο ψωρό-Σλίθεριν. Ατάκα αιώνια του λεοντόκαρδου, λαχανιασμένου Τάσου:

    -Μαριλένα, δεν έχω ξαναφοβηθεί περισσότερο για τη ζωή μου! rofl

    Μετά μαζευτήκαμε πάλι σπίτια μας, εγώ φυσικά στου Λάζαρου για κοινωνικό σχολιασμό μέχρι τις 6 το πρωί, και την επόμενη μέρα έκανε την είσοδό της η Ανθήηηηη.

    Είπαμε αφού ξυπνήσαμε (κατά τις 2) να κάνουμε ένα διαχειριστικό μύτινγκ, στο οποίο (και αυτό πάει προς όλα τα παιδιά που τσαντίστηκαν επειδή αργήσαμε giveup ) έπρεπε μιας και ήταν η μοναδική ευκαιρία να συναντηθούμε όλοι μαζί, να πάρουμε μερικές αποφάσεις για το μέλλον του φόρουμ :P
    Καταφέραμε με μεγάλο κόπο να τις πάρουμε, αφού ήρθαν πάλι Χακουναματατζήδες με βραχιόλια (Λευτέρη κάτι φίλες μου που ρώτησα στην Ελευσίνα τα πληρώσανε 8ευρώ, ντάξει; vrisimo ), εγώ και ο ΤΜΡ θέλαμε μανιωδώς να επιδοθούμε στο αγαπημένο μας σπορ (θάφτινγκ ντε!), και ο Λάζαρος προσπαθούσε να επιβληθεί στο χαμό. Ναι καλά. :blasé:
    Πάντως είχε πολύ γέλιο, φωτογραφίες, θαψιματάκι, και γενικά ήταν πιο ωραίο από το μετά, που μας επιφύλασσε εκλπηξούλες.

    Πάμε στην Καμάρα να βρούμε τους νεοαφιχθέντες, και βλέπουμε μαζί τους και μια Κώνει (Εκάτηηηη έχεις μήνυμα oh! ), να μας χαιρετάει μες στην καλή χαρά.
    Στον καφέ που ακολούθησε στο γνωστό μπαρ, η ατμόσφαιρα ήταν λιγάααακι ηλεκτρισμένη, η παρέα χωρισμένη στα δύο, εγώ με την Ανθή να κατεβάζουμε τα αντικαταθλιπτικά με το τσουβάλι για να σταθούμε στο ύψους μας, και γενικά το κλιματάκι δε θα λεγα πως έφτιαξε, τουλάχιστον για μένα, στις επόμενες ώρες. Να γίνει ιδιαίτερη αναφορά στο παιχνίδι-φάρσα της Βάσως (κολλητής της Ανθής) για να δούμε πότε θα παντρευτούμε. Και είχα βγάλει τα μάτια μου να κάνω κόμπους στην τρίχααα vrisimo Μετά κατεβήκαμε ξανά παραλία, στο μέρος του Κρητίκαρου, και αφού στριφογυριστήκαμε σαν πεντάχρονα, βγάλαμε και κάτι φωτό, υποδεχτήκαμε τη Γωγώ με το Χρήστο που μας έκαναν σκηνή γιατί αργήσαμε να τους πάρουμε τηλέφωνο (facepalm ), η Εκάτη μας έδειχνε να φτιάχνουμε μαγικά τετράγωνα, και κάποια στιγμή φύγαμε για να πάμε να φάμε πίτσα με γύρο. Ο Χρήστος δεν παρέλειψε να μας ξαναπρήξει για τη θεματική του Όμηρου, μέχρι που σκέφτομαι να του κάνουμε όντως ένα φόρουμ να χει να ασχολείται το καημένο, και μετά από μια σύντομη βόλτα ακόμη σηκωθήκαμε να φύγουμε. Με την Ανθή, τη Βάσω και το Λάζαρο πήγαμε στο σπίτι του Λάζαρου να ψάξουμε τα δρομολόγια των λεωφορείων, και να ετοιμαστώ κι εγώ να φύγω.

    Να μην τα πολυλογώ γιατί κουράστηκα να γράφω, χαιρετήσαμε την Ανθή, μετά από καμιά ώρα ο Λάζαρος πήγε κι εμένα στα ΚΤΕΛ, και έφυγα παρέα με την Ιμπέριο, πάνω στην οποία κοιμόμουν όλο το υπόλοιπο βράδυ. :P

    Εντυπώσεις; Χμμμμ.

    Από αυτούς που είδα πρώτη φορά:

    Γωγώ: Δεν της το χα, αλλά είναι λίγο τρέλα και μ' αρέσει. Και την πλάκα της θα κάνει, και τις βλακείες της θα πει, και είναι και αλκοόλα οπότε την αγαπώIn Love. Αν δε μου τα χαλούσε την τελευταία μέρα που ανέλυε μισή ώρα γιατί αργήσαμε να τους πάρουμε, ενώ οι λόγοι ήταν εντελώς ανάξια αναφοράς παίζει να είχα συμπληρώσει και πάνω από 9,5 βαθμό συμπαθητικότητας. Βασικά θα ήθελα να τα είχαμε πει παραπάνω, αλλά την είδα κάπως απόμακρη, ίσως και επιφυλακτική, και δεν προλάβαμε να γνωριστούμε. erimi

    Τάσος: Όχι ρε, δε διαφέρεις από κοντά. Ένα σπαστικό μίασμα είσαι, και θα σε απολύσω σε πρώτη ευκαιρίαααα vrisimo
    Βασικά ο Τάσος ήταν ευχάριστα κοινωνικός, πράγμα που για μένα ήταν έκπληξη, και αν και έθαβε όλους τους κοιτώνες και όλο το φόρουμ, νταξ, μασουλιέται ας πούμε cookies

    Χρήστος (αρμπ): Χμμμ... Εδώ αμφιταλαντεύομαι ακόμη. :P Αν και η αύρα του μου φάνηκε συμπαθητική, και αν και δεν τον αντιπάθησα από τίποτε από αυτά που έλεγε, δε μας μίλησε πολύ, και μου φάνηκε από λίγο αντικοινωνικός ως "δεν έχω και καμιά μεγάλη σκορδοκαϊλα να σας γνωρίσω". Γενικά παραξενεύομαι που τον συμπάθησα τόσο κι ας μη μιλούσε, αλλά ακριβώς επειδή τον συμπάθησα, την επόμενη φορά αυτό θα διορθωθεί vrisimo Επίσης παίζει να είχε την πιο ωραία φωνή από όλους στο μυτ ti?

    Όλγαααα: Κι εδώ έχω να πω μπόλικα. Δε θυμάμαι άνθρωπο να πρόλαβα να τον δω τόσο λίγο και να τον συμπάθησα τόσο πολύ. In Love Ειλικρινά πιστεύω πως αν ανέβω Θεσσαλονίκη του χρόνου, η Όλγα είναι ένα από τα άτομα που θα ήθελα οπωσδήποτε να κάνω παρέα και να γνωρίσω καλύτερα. Πραγματικά, αν και νομίζω μας ντρεπόταν λιγάκι, την ένιωθα τόσο ζεστή, και έλεγε λίγα αλλά εύστοχα πράγματα. Θέλω οπωσδήποτε να την γνωρίσω καλύτερα. Και το εννοώ.

    Από τους υπόλοιπους, νομίζω πως ο Λευτέρης άλλαξε πολύ, και πραγματικά τον λάτρεψα. Ίσως να αφέθηκε περισσότερο φέτος, ίσως να αισθάνθηκε πιο άνετα. Αλλά ειμαι σίγουρη πως και με το Λευτέρη αν μέναμε στην ίδια πόλη θα κάναμε πολύ καλή παρέα. Και ειδικά μαζί με τον Στε, με τον οποίο νομίζω δοκιμάσαμε τα όρια αυτής της φλογερής σχέσης, και καταλήξαμε στο οτι μια μέρα ακόμη να είχαμε μείνει μαζί θα είχαμε φάει τα μουστάκια μας. Και το πιστεύω. Όχι πως δε θα τα ξαναβρίσκαμε, αλλά τώρα νομίζω μάθαμε μέχρι πόσο μπορούμε να μείνουμε μαζί. Laughing Την Ανθή κάθε φορά παραξενεύομαι περισσότερο που τη συμπαθώ τόσο από κοντά, μάλλον έχει έρθει ο καιρός να μάθουμε να επικοινωνούμε και φορουμικά κάποια στιγμή cross

    Όσο για τους υπόλοιπους, ειλικρινά για τους Αθηναίους δε μου έχει μείνει τίποτα να πω τόσες φορές που σας έχω φάει στη μάπα, και ο Χρήστος ο άλλος είναι απλά Φούλης και δεν αλλάζει τίποτα. Αυτάαααααα In Love



    Mischief managed.
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Δευ Οκτ 31, 2011 10:09 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:Αυτάαααααα In Love
    Τα ολίγα; Shocked {faint}






    meet me in montauk


    Carl
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Δευ Οκτ 31, 2011 10:10 pm

    Βλάκα 2 ώρες το έγραφα, ούτε που θυμάμαι τι λέει μέσα, σοβαρά ti?



    Mischief managed.
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Δευ Οκτ 31, 2011 10:12 pm

    Είναι φοβερό μπορώ να πω In Love Όσο και αν με θάβει crying Συγκινήθηκα τώρα crying Που τα θυμάσαι όλα αυτά ρε'συ;; Εγώ δεν θυμάμαι τι έφαγα χθες να ούμε ti?





    meet me in montauk


    Carl
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Δευ Οκτ 31, 2011 10:13 pm

    Πώς σε λένε θυμάσαι?^ awesome



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Image
    Lily Luna Potter
    Lily Luna Potter
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 8875
    Ηλικία : 29
    Location : Potter Manor
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Jo, thank you for making glasses, spectacles, and red hair really cool.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lily Luna Potter Δευ Οκτ 31, 2011 10:13 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:

    Όλγαααα: Κι εδώ έχω να πω μπόλικα. Δε θυμάμαι άνθρωπο να πρόλαβα να τον δω τόσο λίγο και να τον συμπάθησα τόσο πολύ. In Love Ειλικρινά πιστεύω πως αν ανέβω Θεσσαλονίκη του χρόνου, η Όλγα είναι ένα από τα άτομα που θα ήθελα οπωσδήποτε να κάνω παρέα και να γνωρίσω καλύτερα. Πραγματικά, αν και νομίζω μας ντρεπόταν λιγάκι, την ένιωθα τόσο ζεστή, και έλεγε λίγα αλλά εύστοχα πράγματα. Θέλω οπωσδήποτε να την γνωρίσω καλύτερα. Και το εννοώ.

    Iʼm not shy Iʼm just holding back my Awesomeness so I wonʼt intimidate you :blasé:

    Μη με μαλωσετε, ήθελα τόσο πολύ να το γράψω giveup




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Tumblr_mqrmmqgeyn1s3amqco1_500_by_phinasnigellusblack-d6g7l69

    Σπόιλερ:
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Hhh11

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 CHAMPION
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Δευ Οκτ 31, 2011 10:14 pm

    ^Ντα κακό κορίτσι {rulez}

    Lady GaGa Νταααααχ facepalm





    meet me in montauk


    Carl
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Δευ Οκτ 31, 2011 10:16 pm

    Ξόκερ έγραψε:Πώς σε λένε θυμάσαι?^ awesome

    Άντε ρε παίξε λίγο μαντολίνο αν έχεις τα κότσια vrisimo thank you



    Mischief managed.
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Δευ Οκτ 31, 2011 10:18 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:Χεμ, χεμ. Ήρθε η ώρα να γράψω. Cool




    Έπειτα, έκανα τη λαλακία να δεχτώ την πρόταση του λευτέρη να ανέβουμε με τα πόδια στα κάστρα, αφού τον πίστεψα όταν μου είπε πως ο δρόμος ήταν λίγος. facepalm Νομίζω πως όταν φτάσαμε πάνω όλο το σώμα μου καιγόταν. erimi
    Οκ Λευτέρη, ωραία η θέα, αλλά όχι δεν άξιζε την ανάβαση. Υπήρχε λεωφορείο. vrisimo
    Βγάλαμε φωτό και στη διαδρομή και πάνω, και αφού με τα χίλια ζόρια κατέβηκα, είπαμε να πάμε και πάλι στην Καμάρα να βρούμε Γωγώ και Χρήστο. Αποφασίσαμε (πρώτη φορά στα χρονικά τόσο γρήγορα) να πάμε για τρίβιαλ σε ένα μαγαζί ονόματι λολ.


    Πόσοι έχουν πέσει θύμα του Ριντλ τελικά cross
    Λευτέρη ΥΠΗΡΧΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ελπίζω να μην βρεθείς ποτέ στο δρόμο μου από δω και πέρα viking




    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Δευ Οκτ 31, 2011 10:36 pm

    Minerva McGonagall έγραψε:και έφυγα παρέα με την Ιμπέριο, πάνω στην οποία κοιμόμουν όλο το υπόλοιπο βράδυ. :P

    ημουν αναπαυτικη τουλαχιστο?




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τρι Νοε 01, 2011 1:01 am

    Αχ,τι τέλεια που περάσατε,ζηλεύω. Very Happy

    Έλιωσα με την περιγραφή της Μάρσυς που αναφερόταν στον μεθύστακα Κριτικό. rofl rofl



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Τρι Νοε 01, 2011 9:41 pm

    Μάρση αγαπώ σε oh!





    Statler
    RemousLoupin
    RemousLoupin
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 7909
    Ηλικία : 31
    Location : Εκεί που δεν πιάνουν οι κατάρες και δεν πιάνουν οι ευχές.
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Αν δεν καούμε όλοι μας, πως θα ρίξουμε φως στα σκοτάδια;

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από RemousLoupin Τετ Νοε 02, 2011 6:34 pm

    Nα πω κι εγώ κάποια πραγματάκια για τα μύτινγκς Σαββάτου-Κυριακής..; Να πω. Razz
    Ντάξει, Ανθή και Λάζαρο τους γνώριζα από πριν, μόνο που ο δεύτερος αυτή τη φορά μου φάνηκε πολύ πολύ πιο αστείος. :P Υπήρξαν κάποιοι διαλόγοι μεταξύ αυτού και του Ηλία, στους οποίους είχα λιώσει. Razz Τον Ηλία δεν τον είχα ξαναδεί και για να πω την αλήθεια δεν τον είχα πολυκαταλάβει και μέσα στο φόρουμ. Που είμαι και απ'τα πιο ενεργητικά μέλη... Razz Πολύ ευχάριστος και φιλικός τύπος, με ωραίες ατάκες και κάτι πάνω του που σε προτρέπει να ανοιχτείς. Η Γιάννα πάλι, που από καιρό ήθελα να γνωρίσω, ήτανε πάνω κάτω όπως την περίμενα και όπως την εχώ δει από δω μέσα. Επίσης ευχάριστη και φιλική, που σου βγάζει μία οικειότητα από τα πρώτα λεπτά της γνωριμίας σας. Η Εκάτη μπορώ να πω πως με εξέπληξε λιγάκι, διότι την περίμενα κάπως πιο... αυτστηρή ή σοβάρή. Μέγα σφάλμα.Razz Προσυτη κι αυτή, όπως και τα υπόλοιπα παιδιά, χαμογελαστή και γλυκιά.
    Γενικά τα δύο αυτά μύτινγκς, και ιδιαίτερα αυτό του απογεύματος του Σαββάτου, είχανε πολύ πολύ γέλιο και η ώρα περνούσε πολύ γρήγορα και πολύ ευχάριστα. Αυτά τα ολίγα. hoho





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Rick-morty-mourn


    Wubalubadubdub!:
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Τετ Νοε 02, 2011 8:27 pm

    Εγώ έχω να πω πως είμαι ντίβος οπότε δεν πρόκειται να γράψω εντυπώσεις! :blasé:
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τετ Νοε 02, 2011 8:28 pm

    Sorazal the Erised έγραψε:Εγώ έχω να πω πως είμαι ντίβος οπότε δεν πρόκειται να γράψω εντυπώσεις! :blasé:
    Μαζί σου :blasé:





    meet me in montauk


    Carl
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Τετ Νοε 02, 2011 8:29 pm

    Γιατι νομιζετε οτι ειχαμε την εντυπωση οτι θα γραψετε? :blasé:




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τετ Νοε 02, 2011 8:54 pm

    Tom Marvolo Riddle έγραψε:Μάρση αγαπώ σε oh!


    Πολλά; fireworks



    Mischief managed.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Νοε 16, 2011 8:35 pm

    Θα ήταν το πιο μαμάτο μίτινγκ που κάνατε. Αυτό έχω να πω μόνο.
    Ρισπεκτ. obey
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Πεμ Δεκ 01, 2011 1:45 am

    Μολις γυρισα απο μινι μυτ με Ευη α.κ.α. Αστορια Πρασινογκαζον!

    νταξει κατσαμε μαζι μονο 1 ωρα και κατι αλλα ηταν τελειααα παρα το περιβαλλον που δεν ηταν πολυ καταλληλο για μυτς γιατι δεν πολυακουγαμε η μια την αλλη Razz




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Πεμ Δεκ 01, 2011 1:52 am

    Την Κυριακή είδα τα παιδιά που μένουν Θεσσαλονίκη,και ήρθα να πω δυο λόγια γιατί πρώτη φορά τους έβλεπα. Razz (Πλην το Λάζαρου :P )
    Είχαμε δώσει ραντεβού 9 καμάρα.Αλλά εγώ ήμουν μαζί με τις φίλες μου στο Χάρις Σποτ και έπαιζαν τίτσου.Εντωμεταξύ εγώ ήμουν το 5ο άτομο και καθόμουν και κοίταγα. giveup +Είχα και πυρετό και ένιωθα χάλια. Razz Και κανείς δεν ξεκουνιόταν να με πάει μέχρι την Καμάρα. facepalm
    Μέχρι που o Λάζαρος,η Κόννι,ο Λευτέρης,ο Χρήστος,η Γωγώ,ο Χρήστος και ο Τάσος ήρθαν να με πάρουν από το Χάρις Σποτ. :P
    Ήμασταν πολύ διχασμένοι για να το που να πάμε. :P Τελικά καταλήξαμε κάπου. Laughing
    Πιάσαμε γενικά συζήτηση για τις σχολές. Razz Χρήστο εύχομαι πιο μετά να σου αρέσει πιο πολύ η σχολή σου. hoho Ο Τάσος δεν μοιάζει για 2 Λυκείου. ti? .
    Τα παιδιά πήρανε μπύρες αλλά εγώ τίποτα. Razz Ήθελα να ανοίξω συζήτηση και με την Γωγώ και τον Χρήστο. plz Αλλά έλα που έπιασαν να λύσουν μαζί με τον Λάζαρο ένα πρόβλημα,το οποίο δεν κατάλαβα τελικά τι ήταν :P .
    Έτσι μετά από παρότρυνση του Λευτέρη πήγα και έκατσα δίπλα του και μιλάγαμε. :P
    Ύστερα ήρθανε και οι φίλες μου,και η Γωγώ,ο Χρήστος και ο Λάζαρος μετακινήθηκαν σ'άλλο τραπέζι να λύσουν το θέμα. Laughing
    Έτσι ο Λευτέρης είχε μια ιδέα.Να μας μάθει ένα παιχνίδι στα χαρτιά-Καστοράκια.Είχε τόση πλάκα. hurrah Είχα ΛΙΩΣΕΙ. Laughing Πρέπει να δείτε τον Λευτέρη να χτυπιέται να μην του πάρουνε το φύλλο,την Κόννι να το τραβάει,τον Τάσο να λέει"ΟΟΟχι,μην το ξανά εξηγήσεις πάλι facepalm " και τον Χρήστο να κάθετε ήσυχα να περιμένει.rofl
    Τελικά ο Χρήστος μας κέρδισε. :P (Αν ο Λευτέρης με άφηνε να πω νωρίτερα στοπ ίσως να είχα πάρει μαι καλύτερη θέση snob tongue )
    Εγώ ήθελα να μείνουμε να παίξουμε και άλλο αλλά είχε πάει δώδεκα παρά και οι φίλες μου δεν είχαν όρεξη να πληρώνουμε ταξί. plz
    Έτσι μετά φύγαμε από το μαγαζί όλοι. Razz
    Και εκεί που λέω αντίο στα παιδιά,πετάγομαι και πάω και αγκαλιάζω τον Λευτέρη. :P Μα είναι τόσο γούτσου αυτό το παιδί. oh! Ο Λευτέρης μετά από αυτό είχε ιδέα να με πάρει στην πλάτη του. joy Και έτσι πήδηξα και με έκανε βόλτα. joy Στην αρχή τρομοκρατήθηκα ότι θα με έριχνε,ή οτι δεν θα είχε αρκετή δύναμη να με κρατήσει,αλλά πραγματικά αυτό μου φάνηκε το ωραιότερο σημείο της βραδιάς. joy blowkiss Γέλασα τόσο πολύ.Ευχαριστώ για την βόλτα! lighter Very Happy

    Και τώρα να πω πως μου φάνηκαν τα παιδιά.
    Χρήστος κ Γωγώ:Μου φάνηκαν τοοοοοοοοσο αγαπημένοι από το λίγο που τους είδα. oh! Από τα ζευγάρια που χαίρεσαι να βλέπεις. Laughing Η Γωγώ επίσης μου φάνηκε ότι είχε ΓΛΥΚΙΑ,ΓΛΥΚΙΑ,ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ φωνή. hurrah oh! Και btw μου άρεσε πολύ το ντύσιμό σου. hoho Χρήστο ένα θα πω,ΠΑΟΟΟΟΚ yooo. hurrah buttrock (Όχι δεν είμαι παοκ αλλά έχω καταλήξει να ξέρω πολλά για αυτόν από την πορωμένη φίλη μου. :P )

    Χρήστος:Μα τι ήσυχο και καλό παιδί είναι αυτό. [shug] Έπιανα εύκολα συζήτηση μαζί του.Επίσης μου φάνηκε πολύ ήρεμος. Razz Ήρεμη δύναμη-αισιοδοξία θα τον χαρακτήριζα. blowkiss

    Τάσος:Ο Τάσος έχει γέλιο. rofl Νομίζω ότι άμα ήθελε θα μπορούσε να πετάξει στον άλλο ατάκες που να τον αποστομώσει. :P Ο καημένος έφυγε πιο νωρίς γιατί είχει σχολείο Razz (ΣΧΟΛΕΙΟ? ti? Έχουμε ξεχάσει πως είναι hero )

    Λευτέρης:αααα,ΛΕΥΤΕΡΗΗΗΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ? oh! [shug] Το λάτρεψα αυτό το παιδί! oh! Πραγματικά από εδώ μέσα μοιάζει σοβαρός,αυστηρός,επιβλητικός κλ αλλά από κοντά είναι τόσο γλυκούλης ακόμα και όταν έλεγε"Πάρτε όποιο φύλλο θέλετε,αλλά κατά προτίμηση αυτό της Μαρίας" rofl .Βασικά μίλαγα πολύ άνετα μαζί του και δεν ένιωθα καμία αμηχανία. :P Γι'αυτό μου έβγαινε τόσο να τον κάνω αγκαλίτσα,και Λευτέρη πίστεψέ με είσαι από τα μοναδικά αγόρια που μου το βγάζει αυτό. :P Μου έδωσε να δοκιμάσω και το σκουφάκι του. lighter Επίσης μου άρεσε η πολύ η ενέργεια του Λευτέρη. joy Μέσα στην ζωντάνια και τις ατάκες. Laughing Λευτέρη,αγκαλίτσα? In Love

    Λάζαρος:Ο κλασσικός υπέροχος Λάζαρος. :P Με τις ατάκες του και το στυλ του. joy Θα μου μείνει το"Άστο,άστο Μαρία,παρατήρηση για σπαμ,θα σου εξηγήσουμε αργότερα!" rofl :P

    Κόννι:Η Κόννι είναι η αιώνια αφασία. :P Με τον τσαμπουκά της!Αλλά σ'εμένα δεν μπορεί να φωνάξει ούτε να πάει κόντρα. oh! Ξέρω ότι μου έχει αδυναμία. oh!

    Όταν φύγαμε η φίλη μου Κωνσταντίνα μου έλεγε"Τι καλάααααααα παιδιά. oh! Μέσα στην καρδιά μου τους έβαλα. Razz "
    "Δεν έχουμε ότι και ότι εμείς στο φόρουμ :blasé: "
    Επίσης πιστεύει ότι μου βγάζετε τον παιδικό μου εαυτό. Laughing :P

    Ξέχασα να πω ότι πάντα ήθελα να ακούσω τον Λευτέρη να αντιπαρατίθεται με κάποιον για πολιτικά θέματα. oh! Και τον άκουσα. oh!

    Επίσης να πω ότι με εκνευρίζει όταν σνομπάρουν το φόρουμ μας.Αυτό έκανε το αμόρε τις φίλης μου.
    Και μου λέει"Πόσα άτομα έχετε στο φόρουμ?Και 15? awesome "
    "Κοντεύουμε τα 2000 :blasé: "
    " {faint} "
    "Είναι το πρώτο σ'όλη την Ελλάδα :blasé: "
    " ti? "

    Άντε για να μάθει. snob

    Ήθελα να δω τα παιδιά και την Δευτέρα αλλά δηστυχώς δεν μπορούσαν. =/

    Παρολ'αύτα αν και τους είδα ίσα ίσα 2μιση ώρες πέρασα πολύ καλά και χάρηκα που σας είδα. bounce

    Love yaaa!! bounce blowkiss



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 19 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 9:37 pm