.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Πεμ Δεκ 01, 2011 5:10 am

    E OXI KAI 2.000 TO ΚΕΡΑΤΟΜΟΥΤΟΣΟΡΑΖΑΛΙΚΟ. vrisimo Έχουμε περάσει τα τρία χιλιάρικα. snob

    Είμαι υπέροχος Μαράκι, είμαι τι να κάνουμε! red face Κρίμας που δεν σε πρόλαβα παραπάνω όμως πολύ κρίμας. :P
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Πεμ Δεκ 01, 2011 8:05 pm

    Πω όντως έχουμε φτάσει τα 3000. ti?
    Είχα καιρό να δω τον πίνακα κάτω. red face



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Σαβ Δεκ 03, 2011 11:02 pm

    [quote="FLEUR258"
    Και εκεί που λέω αντίο στα παιδιά,πετάγομαι και πάω και αγκαλιάζω τον Λευτέρη. :P Μα είναι τόσο γούτσου αυτό το παιδί. oh! Ο Λευτέρης μετά από αυτό είχε ιδέα να με πάρει στην πλάτη του. joy Και έτσι πήδηξα και με έκανε βόλτα. joy Στην αρχή τρομοκρατήθηκα ότι θα με έριχνε,ή οτι δεν θα είχε αρκετή δύναμη να με κρατήσει,αλλά πραγματικά αυτό μου φάνηκε το ωραιότερο σημείο της βραδιάς. joy blowkiss Γέλασα τόσο πολύ.Ευχαριστώ για την βόλτα! lighter Very Happy


    Λευτέρης:αααα,ΛΕΥΤΕΡΗΗΗΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ? oh! [shug] Το λάτρεψα αυτό το παιδί! oh! Πραγματικά από εδώ μέσα μοιάζει σοβαρός,αυστηρός,επιβλητικός κλ αλλά από κοντά είναι τόσο γλυκούλης ακόμα και όταν έλεγε"Πάρτε όποιο φύλλο θέλετε,αλλά κατά προτίμηση αυτό της Μαρίας" rofl .Βασικά μίλαγα πολύ άνετα μαζί του και δεν ένιωθα καμία αμηχανία. :P Γι'αυτό μου έβγαινε τόσο να τον κάνω αγκαλίτσα,και Λευτέρη πίστεψέ με είσαι από τα μοναδικά αγόρια που μου το βγάζει αυτό. :P Μου έδωσε να δοκιμάσω και το σκουφάκι του. lighter Επίσης μου άρεσε η πολύ η ενέργεια του Λευτέρη. joy Μέσα στην ζωντάνια και τις ατάκες. Laughing Λευτέρη,αγκαλίτσα? In Love


    Ξέχασα να πω ότι πάντα ήθελα να ακούσω τον Λευτέρη να αντιπαρατίθεται με κάποιον για πολιτικά θέματα. oh! Και τον άκουσα. oh!
    [/quote]

    Καλά αυτές οι τρεις παράγραφοι μάλλον είναι ό,τι πιο γλυκό έχει γραφτεί για μένα εδώ μέσα... I love you

    Το Μαράκι απλά το ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ από κοντά giveup Δηλαδή ακόμα κι εγώ ο σοβαρός, αυστηρός, επιβλητικός δεν μπορούσα να μη λυγίσω awesome

    Μαράκι ανυπομονώ τόσο πολύ να σε ξαναδώ!

    Για τους υπόλοιπους δεν γράφω τίποτα γιατί τους βλέπω κάθε δεύτερη Τετάρτη facepalm Αν και τολμώ να πω πως το τελευταίο μίτινγκ δεν είχε πολύ Λάζαρο και μαμά Γωγώ και θείο Χρήστο mouble mouble




    Statler
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Σαβ Δεκ 03, 2011 11:06 pm

    Εγώ γιατί είμαι Λάζαρος σκέτο το σόι σου μέσα? yaya
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Σαβ Δεκ 03, 2011 11:24 pm

    Γιατί δεν με πήρες ακόμα να βγούμε. Happy




    Statler
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Κυρ Δεκ 04, 2011 1:01 am

    Λευτέρη πάλι σας νίκησα έ? =/ ...τι κρίμα :blasé:

    Το Μαράκι (και η Χριστίνα που ακόμα δεν έμαθα νικ :P ) είναι τόσο γλύκα από κοντά oh! ...πιάνεις τόσο εύκολα συζήτηση και ακόμα και βλακεία να πούμε εμείς γελάει hehe (τώρα ποιος λέει τις περισσότερες το αφήνω στην κρίση του κοινού tongue )...αγαπάμε Μαρία και ελπίζω να τη δω πολύ σύντομα πάλι oh!
    Εξάλλου μόνη της δήλωσε ότι η Θεσσαλονίκη είναι πιο ωραία από την Αθήνα(αν με ακούει κανείς giveup :P ).

    Από το μύτινγκ αυτό θέλω να καταγγείλω ότι γύρισα σπίτι με ένα χέρι λιγότερο γιατί με δάγκωσε ο λευτέρης για να μη του πάρω το φύλλο crying

    Μαράκι να ξαναρθείς σύντομα wihu




    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Image
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Κυρ Δεκ 04, 2011 2:09 am

    Tom Marvolo Riddle έγραψε:Το Μαράκι απλά το ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ από κοντά giveup Δηλαδή ακόμα κι εγώ ο σοβαρός, αυστηρός, επιβλητικός δεν μπορούσα να μη λυγίσω awesome

    Μαράκι ανυπομονώ τόσο πολύ να σε ξαναδώ!

    Και εγώ ανυπομονώ. oh!
    Αγκαλίτσα? [shug]

    Mr. Borgin έγραψε:
    Το Μαράκι (και η Χριστίνα που ακόμα δεν έμαθα νικ :P ) είναι τόσο γλύκα από κοντά oh! ...πιάνεις τόσο εύκολα συζήτηση και ακόμα και βλακεία να πούμε εμείς γελάει hehe (τώρα ποιος λέει τις περισσότερες το αφήνω στην κρίση του κοινού tongue )...αγαπάμε Μαρία και ελπίζω να τη δω πολύ σύντομα πάλι oh!
    Εξάλλου μόνη της δήλωσε ότι η Θεσσαλονίκη είναι πιο ωραία από την Αθήνα(αν με ακούει κανείς giveup :P ).

    Από το μύτινγκ αυτό θέλω να καταγγείλω ότι γύρισα σπίτι με ένα χέρι λιγότερο γιατί με δάγκωσε ο λευτέρης για να μη του πάρω το φύλλο crying

    Μαράκι να ξαναρθείς σύντομα wihu

    Χρήστοοοοο. hurrah In Love
    Την Χριστίνα Fairy θα πρέπει να την λένε. mouble mouble

    Ναι η Θεσσαλονίκη είναι ΤΟΣΟ πιο όμορφη από την Αθήνα. plz
    Θέλω να έρθω να σπουδάσω και εγώ εκεί. plz

    Σε δάγκωσε? ti? rofl
    Καημένε. plz

    Θα ξανά έρθω καλοκαίρι. plz Να έρθετε και εσείς Αθήνα. :blasé:

    ΥΓ:Απλά πρέπει να ζήσετε την εμπειρία να παίξετε Καστοράκια παρέα με τον Λευτέρη. rofl oh!



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 29
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Κυρ Δεκ 04, 2011 2:11 am

    Εγώ σχολίασα για το μυτινγκ με την Μαρία; unsure facepalm





    meet me in montauk


    Carl
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Κυρ Δεκ 04, 2011 2:15 am

    Μάλλον όχι. :P Laughing



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 29
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Κυρ Δεκ 04, 2011 2:25 am

    Λοιπόν έχω να πω οτι η Μαρία είναι απο τα πιο γαμάτα άτομα metallas Και η αδερφή της εξίσου (την οποία πρέπει να κάνεις ενεργή \\\\\\\\\\ να στείλει κανένα ΜΚ \\\\\\\\\\ ) Δηλαδή 'νταξ, τα λόγια είναι περιττά. Είναι τόσο καλούλα, τόσο γλυκούλα oh! Τόσο ήσυχος άνθρωπος (ναι έχουμε και τέτοια μέλη εδώ ti? ti? cross ) Είναι ένα απο τα μέλη που γνώρισα αμέσως απο κοντά (αλλο μέλος βλέπε τομμορβολοριδλ Razz ) και την συμπάθησα απο την πρώτη στιγμή oh! Τι άλλο να πω oh! Τίποτα νομίζω αυτά ειναι αρκετά :P





    meet me in montauk


    Carl
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Κυρ Δεκ 04, 2011 2:28 am

    χαχχα Τάσο. hurrah
    Ευχαριστώ. blowkiss (Εγώ της λέω να μπαίνει πάντως :P )
    Όντως παρόλο που έχω δει πολλά πόστ σου δεν έτυχε ποτέ να μιλήσουμε μέσω φόρουμ. :P Απευθείας γνωριμία. Laughing



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Δεκ 04, 2011 2:48 am

    Χμ. Ηλπιζα οτι ο Φονικος21 θα εκανε την αρχη των εντυπωσεων για το σημερινο μυτ αλλα δεεεεν οποτε θα αρχισω εγω.
    Αρχικα το μυτ ηταν να γινει μεταξυ εμου, ευης, 21 και ελισσαβετ ελισσαβετ με πιθανοτητες γκεστ εμφανισεων απο μαρακι φλερ και εμυς.
    Τελικα εγινε μεταξυ εμου, ευης και 21 γιατι η ελιζαντεθ μαλλον ειναι αρρωστη =/ χωρις γκεστ εμφανισεις.
    Αυτο το μυτ ειχε ενα εκπληκτικο φιτ, ΟΛΟΙ αργησαμε! :P ενιγουειζ,εγω αν και φυρω στο μισαωρο αργοπορημενη εφτασα πρωτη μετα ηρθε ο 21 και μετα απο μια επικη τηλεδιασκεψη με την ευη και κατι γυρες στην πλατεια τη βρηκαμε κι ετσι το τριο στουτζες εσυμπληρωθει και πηραμε τον δρομο για το θησειο. Περασαμε απο κατι ροζ καφετερειες και με το που βρηκαμε μια οχι ροζ πηγαμε και κατσαμε! Παραγγειλαμε, επιχειρησαμε να συζητησουμε αλλα δεν πολυ επιανε γιατι μισοκοιμομαστε. Μετα που ηρθαν τα πιοτα μας και στανιαραμε καναμε λιγο θαφτινγκ, διαγωνισμο ασπρουλιλας μεταξυ εμου και 21 που δεν εβγαλε νικητη αλλα μας οδηγησε στο συμπερασμα οτι ειμαστε ετοιμοθανατα :P καπου εκει μεσα μιλησαμε και για το ΦΡΥΔΙ και τις ιδιοτητες του καθως και το επαγγελματικο μελλον του 21 αν σχεδιασει σειρα τσιμπιδακιων φρυδιων. κατα τις 2 φυγαμε απο το καφε και πηγαμε για γουδις που ηταν φισκα οποτε τα εγκαταλειψαμε και πηγαμε στα εβερεστ. Πηραμε το φαι μας πηγαμε κοντα στην Παγιδα να φαμε βγαλαμε και τρεις αναμνηστικες φωτο και μετα συνοδευσαμε την ευη στο Συνταγμα που ειχε ραντεβου με τους υπολοιπους εκδραμομενους για να φυγουν.

    εντυπωσεις:
    ο 21: τον μισω.-
    η Ευη: Νταξει μπορω να πω οτι αν απο εδω τη συμπαθουσα μια απο κοντα τη συμπαθησα δεκα!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Κυρ Δεκ 04, 2011 12:01 pm

    Mr. Borgin έγραψε:
    Από το μύτινγκ αυτό θέλω να καταγγείλω ότι γύρισα σπίτι με ένα χέρι λιγότερο γιατί με δάγκωσε ο λευτέρης για να μη του πάρω το φύλλο crying

    Αλήθεια σε δάγκωσα; Θυμάμαι που σκεφτόμουν να το κάνω αλλά λόγω τυπικότητας είχα αποφασίσει να το αποφύγω hehe




    Statler
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Κυρ Δεκ 04, 2011 3:08 pm

    FLEUR258 έγραψε:

    Και τώρα να πω πως μου φάνηκαν τα παιδιά.
    Χρήστος κ Γωγώ:Μου φάνηκαν τοοοοοοοοσο αγαπημένοι από το λίγο που τους είδα. oh! Από τα ζευγάρια που χαίρεσαι να βλέπεις. Laughing Η Γωγώ επίσης μου φάνηκε ότι είχε ΓΛΥΚΙΑ,ΓΛΥΚΙΑ,ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ φωνή. hurrah oh! Και btw μου άρεσε πολύ το ντύσιμό σου. hoho Χρήστο ένα θα πω,ΠΑΟΟΟΟΚ yooo. hurrah buttrock (Όχι δεν είμαι παοκ αλλά έχω καταλήξει να ξέρω πολλά για αυτόν από την πορωμένη φίλη μου. :P )


    Mαράκιιι I love you Ευχαριστούμε βρε... red face
    Λοιπόν, να γράψω και γω γιατί ήταν πρώτη φορά που βγαίναμε με την Μαρία αν και δυστυχώς δεν μιλήσαμε πολύ plz επειδή εκείνη την μέρα είχε προκύψει ένα θέμα και συζητούσαμε με τον Λάζαρο για να το λύσουμε...
    Απο το λίγο που είδα την Μαρία και μιλήσαμε μου φάνηκε ακριβώς όπως την περίμενα!!!Πρόσχαρη, ευγενική και πολύυυ γλυκιά κοπέλα! oh! Την συμπάθησα πολύ και εύχομαι να μπορέσουμε να ξανακάνουμε μίτινγκ κάποια στιγμή και να μιλήσουμε περισσότερο!!!

    Tom Marvolo Riddle έγραψε:

    Για τους υπόλοιπους δεν γράφω τίποτα γιατί τους βλέπω κάθε δεύτερη Τετάρτη facepalm Αν και τολμώ να πω πως το τελευταίο μίτινγκ δεν είχε πολύ Λάζαρο και μαμά Γωγώ και θείο Χρήστο mouble mouble

    Κάθε δεύτερη Τετάρτη και Κυριακή μην σου πω. hehe
    Το πως εγώ έγινα μάνα σου δεν θα το καταλάβω ποτέ όπως επίσης και το πως εγώ είμαι μάνα σου ενώ ο Χρήστος θείος σου..:P
    Παιδί μου.. fireworks




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Αstοria Greengrass
    Αstοria Greengrass
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 9367
    Ηλικία : 30
    Location : ~Neverland~
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Close your eyes I'll stay beside you I'm still here I won't let them find you

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Αstοria Greengrass Κυρ Δεκ 04, 2011 3:49 pm

    λοιπον.. Cool
    με το μαακι-ιμπεριο συναντηθηκα οχι μια αλλα δυο φορες..
    την πρωτα φορα δειπνησαμε στο κλουβι με τις οχιες..ουπς red face στην φωλια του κουκου εννοω hehe
    φαγαμε μια ασχημη,απαισια μπριζολα ή οτι αλλο ηταν,βγηκαμε εξω,κραξαμε λιγακι,με ενημερωσε για τα νεα του φορουμ και πηραμε τηλ τον χρηστο-αρβ..

    το σαββατο,δηλαδη χθες μετα απο 27366282 ωρες συναντηθηκαμε στο μοναστηρακι με το μαακι και τον δολοΦονικο εικοσι ενα..μπορω να πω πως εμεινα λιγο οταν τους ειδα και τους δυο,αλλα μετα ενιωσα πολυ ανετα μαζι τους.. Very Happy πηραμε τα κουρασμενα ποδια μου και πηγαμε ως θησειο..οπως ειπε και το μαακι κατσαμε στην μη ροζ καφετερια και αρχισαμε να λεμε διαφορα..

    ο διαγωνιμσος ασπριλας ηταν ολα τα λεφτα..το φρυδι του δολοΦονικου επισης.. hehe

    δε ξαναλεω τι ακριβως καναμε γιατι τα ειπε το μαακι..

    οι εντυπωσεις μου τωρα?? Happy ΧΑΛΙΑ,ΑΙΣΧΟΣ..εχασα τον χρονο μου με δυο ατομα που ειναι εντελως ακυρα.. Happy

    φυσικα πλακιζω hoho το μαακι και ο νικος ειναι Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Ο-Ι..ανετα θα εκανα καθημερινα μυτινγκ μαζι τους..τα παιδια τα σπανε buttrock περασα υπεροχα,αν και ηταν μινι μυτινγκ oh!

    εχω να πω στους αποντες πως εχασαν snob μαλιστα δεν εχασαν την ευκαιρια να με δουν,γιατι θα βρεθουν και αλλες πολλες ευκαιριες..εχασαν την εκαιρια να περασουν ΥΠΕΡΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ..οπως δηλαδη περασαμε εμεις :P

    anyway,μονο και μονο για τα ατομα που μενουν αθηνα εχω αρχισει λιγο να την συμπαθω..με την πρωτη ευκαιρια που θα βρω θα σας ξαναρθω hoho



    sh*t happens
    but life goes on!




    <3 :


    (:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Δεκ 04, 2011 6:27 pm

    Γιατι εμεινες ντιαρ?
    Να ξαναρθειιιιις!




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Andromeda Black Τετ Δεκ 07, 2011 2:23 pm

    Προχτές είχε μίτινγκ και θέλω να γράψω. :P

    Είμασταν εγώ, Χρήστος, Χρήστος, Λευτέρης, Τάσος και Κωνσταντίνα.Εγώ και ο Χρήστος αργήσαμε λίγο red face αλλά η Κώνει άργησε ακόμη πιο πολύ απο μας. snob Αρχικά αφήσαμε τον Λευτέρη να μας οδηγήσει στο μέρος που πρότεινε να πάμε, και μόλις φτάσαμε απ'έξω και είδαμε τι καταγώγι ήταν cross τελικά αποφασίσαμε να πάμε Βαλαωρίτου.Πολύ σούξου μούξου είχε σε αυτό το μίτινγκ ο Λευτέρης με την Κωνσταντίνα, και σε όλη τη διαδρομη για το μαγαζί που κάτσαμε ήταν μακριά απο μας.. Cool Τελικά καθήσαμε σε ένα μαγαζί αρκετά συμπαθητικό (αν και δεν είχε καναπέδες) και πήραμε άλλοι μπύρες και άλλοι (οι πιο μικροί κιόλας whistling )κοκτέιλ. drunk Εγώ με τους Χρήστους και τον Τάσο αρχίσαμε να σχολιάζουμε τα περι του φόρουμ, ενώ οι άλλοι δύο μιλούσαν για τις σχολές τους ( κιλ μι suicide ) και ταυτόχρονα φούμαραν σαν να μην πω τι, μας φλόμωσαν. [whip] Και άντε η Κώνει δεν μου είναι και τίποτα, αλλά εσύ Λευτέρη; plz To ίδιο μου το παιδί να κάνει τέτοια πράγματα και μάλιστα μπροστά στα ίδια μου τα μάτια..;; voldy style
    Nαι ξέχασα να πω πως σε αυτό το μίτινγκ επιβεβαιώθηκε ότι ο Λευτέρης είναι παιδί μου και του Χρήστου και ότι πήρε την ομορφιά μου. :blasé: Καμάρι μου. oh! Τέλος πάντων, αφού οι άλλοι δύο μας έπριζαν να σταματήσουμε να μιλάμε για το φόρουμ, εμείς θεωρούσαμε το φόρουμ πιο ενδιαφέρον απο τις σχολές και τα μαθήματα οπότε συνεχίσαμε.Η Κωνσταντίνα είχε πάρει και τα πατατάκια που ήταν για όλους αγκαλιά για να τρώει μόνο αυτή vrisimo και στο τέλος έφαγε και την ελια απο το μαρτίνι του καημένου του Τάσου.. cross Άσε που ήθελε να φύγουμε και απο τις 11.30... yaya Φύγαμε τέλος πάντων και περπατήσαμε μέχρι την Αριστουτέλους όπου πήγαμε στο παγοδρόμειο. oh! Εγώ και ο καλός μου θέλαμε να μπούμε αλλά οι άλλοι δεν ήθελαν, ου ξενέρωτοι. :P Το πολύ πολύ να σπάγαμε τα μούτρα μας. dunno2 Ύστερα πήγαμε μέχρι την στάση όπου αφήσαμε τον Χρήστο, τον Τάσο και την Κωνσταντίνα, ο Λευτέρης θα πήγαινε κάπου να αφήσει κάτι και εγώ με τον Χρήστο πήγαμε να φάμε αφού είχαμε λυσσάξει τόσες ώρες και ούτε πατατάκια δεν μας άφησε η άλλη η κακούργα..Ο Λευτέρης μου ζήτησε και αγκαλίτσα αλλιώς δεν έφευγε το πουλάκι μου! oh!

    Εντυπώσεις:
    H Kόνι είναι ξιπασμένη, και απαράδεκτη που μας έτρωγε το φαί και συνέχεια έβριζε τον καλό μου, με κατα-εκνεύρισε. snob Να μάθεις μωρή να με λες κοκέτα. snob
    Ο Λευτέρης είναι συμπάθεια μου (ορίστε για να μην λες οτι δεν σε συμπαθώ crying )αν και εγώ δεν είμαι στην 10άδα με τα άτομα που συμπαθεί απο το φόρουμ. snob Τον έκανα και παιδί μου, τι άλλο να πω πια. :P Σοβαρά όμως, τον συμπαθώ πολύ και χαίρομαι να βγαίνουμε. hurrah Δεν μιλήσαμε πολύ σε αυτό το μίτινγκ γιατί έχει φυτέψει και μιλάει συνέχεια για την σχολή οπότε θέλω στο επόμενο να μιλήσουμε περισσότερο. matakia
    Τον Τάσο και τον Χρήστο τους συμπαθώ όλο και πιο πολύ, και έχουμε και πολλές κοινές απόψεις σε πολλά θέματα του φόρουμ. awesome Είναι τόσο καλά παιδιά!
    Ο άλλος Χρήστος νομίζω ότι τρέφει κάποια αισθήματα για μένα αλλά δεν είμαι σίγουρη ακόμη... red face Συνέχεια μου μιλούσε και κάθησε δίπλα μου και όλο με κοιτούσε... red face Μου είπε και να ξαναβγούμε μόνοι μας... red face

    Αυτά :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Sirius Black
    Sirius Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18489
    Ηλικία : 34
    Location : In Andromeda's heart<3
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief Managed

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sirius Black Τετ Δεκ 07, 2011 2:45 pm

    Για το μίτιγκ τα είπε όλα η γυναίκα μου και συμφωνώ σε όλα και δεν έχω να προσθέσω κάτι.. :P

    Ας σχολιάσω γι'αυτό το μίτιγκ μόνο τα άτομα.. Cool

    Ο Λευτέρης είναι ένας γελοίος και μισός.. snob Έβγαλε το γελοίο κοτσίδι και άρχισε το κάπνισμα.. facepalm Κόψτο γιατί θα σε βάλει τιμωρία ο μπαμπάς.. imperio Κατά τα άλλα περνάμε καλά όταν βγαίνουμε μαζί και ελπίζω στο επόμενο μιτιγκ να μας μιλήσει περισσότερο.. Wizard
    Ο Χρήστος είναι όπως και στο φόρουμ..Όσο τον είχα συμπαθήσει εδώ τόσο τον συμπαθώ και τώρα που βγαίνουμε.. awesome Πάρα πολύ καλό παιδί.. Very Happy
    Ο Τάσος μου βγάζει την διχασμένη προσωπικότητα μου.. facepalm Όσο εκνευριστικός είναι στο φόρουμ τόσο συμπαθητικός είναι από κοντά.. :P Πέρα από την πλάκα πολύ συμπαθητικός και αυτός και χάρηκα που συμφωνήσαμε σε πολλά πράγματα για το φόρουμ. :P
    Για την Κωνσταντίνα ας μην μιλήσω καλύτερα.. facepalm Με εκνεύρισε και την επόμενη φορά δεν βλέπω να συγκρατιέμαι..
    Για τη γυναίκα μου που αναρωτιέται αν τρέφω κάποια αισθήματα γι'αυτη ότι και να πω είναι λίγο.. red face Τρέφω πάρα πολλά αισθήματα και νομίζω ότι τρέφει και αυτή γιατί συνέχεια με κοιτούσε,με αγκάλιαζε και με φιλούσε... red face Επίσης συνέχεια με έπιανε το χεράκι.. red face Της είπα να ξαναβγούμε μόνοι μας και ελπίζω να δεχτεί... red face Είναι τι καληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη! In Love oh!





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Tumblr_lvov6pxgdR1r2jhvko1_500

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Signued

    Σπόιλερ:

    Mischief managed:
    ♥Andromeda Black ♥
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 29
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τετ Δεκ 07, 2011 3:12 pm

    Τώρα σοβαρά περιμένετε να γράψω κάτι; giveup Κάθε εβδομάδα μύτινγκ κάνουμε facepalm
    Το μόνο που έχω να πω είναι οτι η κώνει όσο πάει και μου γίνεται πιο συμπαθής oh! Αν και συνεχίζω να την μισώ θανάσιμα Happy
    Κάτι άλλο Razz Πολύ κατινάζ. Μ'άρεσε Cool
    Και ένα τελευταίο ο Λευτέρης δεν πήρε την ομορφιά σου Γωγώ No Το μυαλό σου πήρε oh!

    Έντιτ τα παλιά σπόιλερ ήταν IndianRed :P





    meet me in montauk


    Carl
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Τετ Δεκ 07, 2011 3:35 pm

    Τάσο σε καλούν στα μίτινγκ; mouble mouble Happy





    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 31
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Τετ Δεκ 07, 2011 3:46 pm

    Sirius Black έγραψε:=
    Ο Χρήστος είναι όπως και στο φόρουμ..Όσο τον είχα συμπαθήσει εδώ τόσο τον συμπαθώ και τώρα που βγαίνουμε.. awesome Πάρα πολύ καλό παιδί.. Very Happy

    Ακου τα εσύ,άκου τα εσύ^ Happy :P



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Image
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 29
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τετ Δεκ 07, 2011 3:49 pm

    Τασούλα Πόττερ έγραψε:Τάσο σε καλούν στα μίτινγκ; mouble mouble Happy


    Είσαι τρελή; ti? ti? Απρόσκλητος πάω Very Happy Very Happy





    meet me in montauk


    Carl
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από elliza Τετ Δεκ 07, 2011 3:54 pm

    ΧΑ το 'ξερα! firma
    Κι εγώ να ξέρεις αν ποτέ έρθεις Αθήνα δεν θα σε καλέσω oh!



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 29
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τετ Δεκ 07, 2011 4:02 pm

    Θα γυρίσω όλη την αθήνα αναζητώντας σε drunk
    Και ναι σταματάμε το σπαμ Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 47884





    meet me in montauk


    Carl
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Τετ Δεκ 07, 2011 4:25 pm

    Και που λέτε, σήμερα είχαμε μίτινγκ με Λίζα! hurrah Και νομίζω πως πρέπει να αισθανόμαστε περήφανες που είμαστε στα 4-5 άτομα που την έχουν δει από κοντά Razz
    Εγώ κλασικά με τις αγγαρείες του σπιτιού και τις αργοπορίες των μέσων άργησα μία ώρα (facepalm), όταν έφτασα η Μαρία με τη Λίζα είχαν ήδη συναντηθεί και έρχονταν να με πάρουν από το Θησείο.
    Αφού βρεθήκαμε, φιληθήκαμε, αγκαλιαστήκαμε, η Λίζα μου έδωσε ένα δωράκι (θα σε σκοτώσω erimi) κι αρχίσαμε να περπατάμε προς Μοναστηράκι. Κάπου στην Ηφαίστου κάτι λέγαμε για Άγγλους (hehe) και θυμήθηκα την ιρλανδική παμπ που υπάρχει πιο κάτω, την James Joyce, οπότε πρότεινα να πάμε εκεί κι ευτυχώς για μένα οι άλλες δέχτηκαν Razz
    Όταν φτάσαμε, καθίσαμε, έκαναν ΜΙΣΗ ώρα να μας πάρουν παραγγελία (και ναι, μιλούσαν μόνο στα αγγλικά οπότε κάναμε και practice -η προφορά της Λίζας τα σπάει.-) αλλά μετά από λίγο ήρθαν οι σοκολάτες και τα τσάγια μας οπότε ξεκίνησε το κάψιμο.
    Που περιελάμβανε: πλύση εγκεφάλου στη Λίζα για να ξεκινήσει Game of Thrones και να έρθει και στα επόμενα μίτινγκς, εποικοδομητικό θάψιμο, κράξιμο στο Λυκόφως, σχόλια για άλλα βιβλία και ταινίες, ζώδια, αναπόληση παλαιότερων εποχών στο ΧΓ, τα κλασικά δηλαδή Razz
    Κατά τις 2 παρά την πήγαμε στο Θησείο για να πάει σπίτι της και μετά μπήκαμε με τη Μαρία σ' ένα χαντράδικο και το σηκώσαμε όλο hehe
    Η Λίζα από κοντά είναι πολύ ομιλητική -σχεδόν φλύαρη hehe- αλλά όταν μιλάει φαίνεται πως το κατέχει το θέμα που αναλύει up Δεν έχει πρόβλημα να σε αγκαλιάσει και γενικά να φερθεί σαν να σε ξέρει χρόνια, από κοντά δηλαδή γιατί από δω 3,5 χρόνια την ξέρω :P Είναι πάρα πολύ συμπαθητική και γλυκιά και ελπίζω να μας ξανακάνει την τιμή awesome



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 20 Y2uq2a4e

    We seed the stars:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 05, 2024 10:29 pm