.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+24
Druella Black
Romilda Vane
Merlin the Great
Morgan le Fay
Phyllida Spore
Αstοria Greengrass
Beatrice Baudelaire
Lisette de Lapin
Mysterious Wizard
Eleanna Lovegood
Neville Longbottom
-Moony
Ariana Lestrange
Catherine Tonks
Hecate
Lucy Weasley
Fleur Delacour
Harry James Potter
Rachel Rivera
Nearly Headless Nick
Imperio
Alviva Black
Angelika-Lavender Black
Amycus
28 απαντήσεις

    5 και...αγαπημένα

    Druella Black
    Druella Black
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 6304
    Ηλικία : 26
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: "Are we really going to do this again? We both know I could rip you to shreds and do my nails at the same time."

    5 και...αγαπημένα - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 και...αγαπημένα

    Δημοσίευση από Druella Black Τετ Σεπ 05, 2012 12:55 pm

    1.Όταν έφτασα τα 500 ποστς.
    2.Όταν μπήκα σε οικογένεια.
    3.Ο γάμος μου.
    4.Όταν είμουν υποψήφια για Μ.τ.Μ στο Σλύθεριν!
    5.Όταν γνώρισα καλύτερα αρκετά μέλη!
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 35
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    5 και...αγαπημένα - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 και...αγαπημένα

    Δημοσίευση από Cassandra Black Δευ Σεπ 10, 2012 1:12 am

    Imperio έγραψε:1. Τα μύτινγκς. Από τα μικρά των δυο ατόμων μέχρι εκείνα τα τεράστια που δεν ξέρεις τι ακριβώς συμβαίνει στην άλλη μεριά του τραπεζιού.
    2. Εκείνη η πρώτη φορά που δεν ένιωθα ότι πάω σε ένα μύτινγκ φόρουμ αλλά απλά έβγαινα με φίλους.
    3. Το Harry World και κυρίως το Durmstrang by night.
    4. Τα άτομα που γνώρισα εδώ και ξέρω ότι θα συνεχίσω να τα βλέπω ακόμα κι αν -χτύπα ξύλο- σταματήσει να υπάρχει το φόρουμ.
    5. Τα Χριστούγεννα του 2011. Και η ταινία μαζί με τα παρατρεχάμενα της.
    Ακριβώς τα ίδια Razz
    Morfin Gaunt
    Morfin Gaunt
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 1102
    Ηλικία : 26
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    5 και...αγαπημένα - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 και...αγαπημένα

    Δημοσίευση από Morfin Gaunt Τετ Σεπ 12, 2012 11:09 pm

    Δεν νομίζω ότι υπήρχε και καμιά άσχημη μέρα στο φόρουμ εδώ που τα λέμε :P .Πάντοτε όποτε έμπαινα μέσα χαιρόμουν να ποστάρω,χαιρόμουν να βλέπω νέες απαντήσεις σε χαρριποτερικά,να γνωρίζω και άλλα μέλη κοκ.Πάντοτε ένιωθα φιλικά και ευχάρστα μέσα στην φορουμονική μας οκογένεια και σίγουρα νιώθω πραγματικά χάλια για τον τελευταίο καιρό που δεν πολυμπαίνω.Οι μέρες όμως δεν παίζει να ξεχάσω ποτέ μου είναι:
    -Η μέρα που εγγράφηκα στο φόρουμ.Ήταν βασικά μέρα άνγχους,γιατί συναίβησαν αρκετά που μου χάλασαν λίγο την χαρά μου αλλά το γεγονός ότι μπόρεσα να κάνω τα πρώτα που ποστ και γευτώ το καλωσόρισμα μελών που τότε δεν γνώριζα αλλά τα είχα συμπαθήσει με τον καιρό(και απ την πρώτη στιγμή)ήταν πραγματικά αξέχαστο.
    -Όταν έστειλα το τεστ του Καπέλου(την αμέσως επόμενη μέρα)και κατατάχθηκα στο Ράβεν.Ήταν υπέροχο,γιατί ήταν και ο ένας απο τους δύο κοιτώνες που ήθελα να μπω,ίσως και περισσότερο.Και επείσης ότανμε καλωσόρισαν και στον κοιτώνα και άρχισα να βλέπω καινούρια τόπικς,έα μέλη κλπ κλπ!!
    -Όταν έστειλα πρώτη μου φορά συμμετοχή στο Ράβενγκλοου.Ένιωσα υπέροχα,ένιωσα χρήσιμος για τον κοιτώνα μου(που τον λατρεύω)και φυσικά το ίδιο χαιρόμουν και κάθε φορά που ξαναέστελνα συμμετοχή.
    -Όταν εντάχθηκα στο Μπομπατόν.Μου άρεσε πραγματικά πολύ η ιδέα μιάς δεύτερης σχολής,πέραν του Χόγκουαρτς,και τελικά κατάφερα να μπω σε μία!
    -Όταν κατέβηκα υποψήφιος στον Αίθριο του Υπουργείου μόλις δυό μηνών μέλος.Είχα απίστευτο τρακ και συνεχώς μετρούσα τις ψήφους,το ίδιο ίσχυε και για όλες τις μετέπειτα μερες.Και φυσικά η μέρα που μπήκα και έμαθα ότι βγηκα ΜτΜ,ήταν μάλλον η ομορφότερη απο όλες και δεν τη ξεχνάω με τίποτα.
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 30
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    5 και...αγαπημένα - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 και...αγαπημένα

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Παρ Σεπ 14, 2012 5:35 am

    1. Το πρώτο μου μύτινγκ με την Ανθή.Δε θα το ξεχάσω και να ξέρει ότι τη λατρεύω. Φυσικά και όλα τα μύτινγκ που ακολούθησαν με όλα τα παιδιά ανεξαιρέτως. Στιγμές μοναδικές για τις οποίες είμαστε ακόμη στο φόρουμ.

    2. Το καλοκαίρι του 2011 και οι μεταμεσονύχτιες συζητήσεις είναι κάτι που μου έχει μείνει για το γέλιο και το ατέλειωτο κάψιμο με λατρεμένα μέλη.Για μένα ήταν και γενικότερα ένα μοναδικό καλοκαίρι και γιατί είχα τελειώσει με το σχολείο και δεν είχα έγνοιες αλλά και γιατί ήρθα πιο κοντά με πολλά άτομα.

    3. Το βραβείο του γνησιότερου Ράβενκλοου στα golden snitches. Ήταν κάτι που εκτίμησα πάρα πολύ γιατί μου έδωσε όρεξη να συνεχίσω τη δουλειά στον κοιτώνα.

    4. Τα Χριστούγεννα που πέρασαν. Ήταν μια μοναδική ατμόσφαιρα και κάθε φορά που έμπαινες στο φόρουμ χαιρόσουν να βλέπεις Χριστουγεννιάτικα ποστ, πάρτι, ευχές και όλα τα συναφή.

    5. Και τέλος τα άτομα που γνώρισα και είμαι σε διαρκή επικοινωνία. Τα θεωρώ φίλους και τους στέλνω μήνυμα ή τους τηλεφωνώ όταν χρειάζομαι κάτι ή θέλω να μιλήσω με κάποιον, και το πιο περίεργο είναι ότι μερικά από αυτά τα μέλη δεν τα έχω συναντήσει κιόλας. Είναι μοναδικό να γνωρίζεις τόσο όμορφα άτομα. Είναι μαγεία.
    RemousLoupin
    RemousLoupin
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 7909
    Ηλικία : 31
    Location : Εκεί που δεν πιάνουν οι κατάρες και δεν πιάνουν οι ευχές.
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Αν δεν καούμε όλοι μας, πως θα ρίξουμε φως στα σκοτάδια;

    5 και...αγαπημένα - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 και...αγαπημένα

    Δημοσίευση από RemousLoupin Σαβ Σεπ 15, 2012 7:59 am

    Το καλύτερο για εμένα είναι το ότι είμαι ακόμα εδώ... Μπορεί η συμμετοχή και η κινητικότητά μου να έχει μειωθεί, αλλά μετά από 5 χρόνια εξακολουθώ να είμαι εδώ. Και χαίρομαι που θυμάμαι και τα 5 χρόνια λειτουργίας του φόρουμ.

    Οι στιγμές είναι άπειρες, οι φάσεις και τα άτομα. Ειδικά τα άτομα, δεν είναι πολλά, αλλά είναι μοναδικά.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 19, 2024 12:44 pm