.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+74
Immortality Dumbledore
Penellope Clearwater
Bella Black
Romilda Vane
aimilia potter
Μia Melanie Hawkins
milenastrong
Aggeliki Lupin
Druella Black
Vindictus Viridian
Bellatrix Black
Phyllida Spore
Morgan le Fay
Alviva Black
Lily Luna Potter
A.prilfool
Mirabelle Salvatore
Ignotus Peverell
Leanan Sidhe
Lisette de Lapin
Hecate
anthian9
Beatrice Baudelaire
Cassiopeia Black
Lucy Weasley
minas07
Roxanne Derwent
Hermione Black
Sorazal the Erised
Nethiel
SaveWaterDrinkBlood
-Moony
Madame Maxime
Neville Longbottom
Eloise Prewett
Herpo The Foul
Rachel Rivera
Leonie Vernier
Clary Fray
Jace Wayland
Tom Marvolo Riddle
Isabelle Lightwood
Ariana Lestrange
Berenice
FLEUR258
Lena*
Nearly Headless Nick
Amycus
Artemisia Lufkin
Andromeda Black
Arcturus Regulus Black
Harry James Potter
Amelia Blackfoot
Perenelle Flamel
The Sorting Hat
Cassandra Black
Laura Mandley
FoNikos21
Andros the Invincible
Maria Lovegood
Elohim Meth
elliza
Αstοria Greengrass
Alicia Spinnet
Minerva McGonagall
Fleur Delacour
Phineas Nigellus Black
Mysterious Wizard
Laverne de Montmorency
Gellert
Merlin the Great
Eleanna Lovegood
Imperio
Minister for Magic
78 απαντήσεις

    Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Τρι Δεκ 13, 2011 10:55 pm

    Μιας και την προηγούμενη φορά δεν έκανε ξεχωριστά συγχαρηλίκια, λέω να κάνω σε αυτό το τημ.

    Πρώτα απ' όλα, ένα special thanks στα παιδιά που αποχωρούν, η προσφορά τους ήταν κάτι παραπάνω από πολύτιμη και η συνεργασία μας άψογη. Καλή συνέχεια σε ό,τι κάνετε λοιπόν. oh!

    Ένα μπράβο στον Δημήτρη-Gellert, ήρθε ακριβώς τη στιγμή που τον χρειαζόμασταν και είναι σίγουρο, σε λέω, ότι θα διαπρέψει και πάλι. up

    Στους νέους μας συντονιστάκους, νομίζω ότι η ομάδα φυσάει. lighter
    Ελίζα, αχ θα σκίσεις ως ντοματούλα, το ξέρω. oh!
    Μαριαλενάκι μου, καλή σου επιτυχία στο νέο σου πόστο! In Love
    Τσόκο μου, τώρα έγινες σοκολάτα με φράουλα, όου γιέα! I love you
    Πάνο, το τημ χρειαζόταν ένα τσόφλι σαν εσένα, δώσε πόνο τώρα. Cool
    Αλεξάνδρα, καλή σταδιοδρομία και σ' εσένα, make us proud. awesome


    Στη μικρή Στρουμφίτα, την Πέννυ, εύχομαι να συνεχίσει την καλή δουλειά που έκανε ως μοντ και ένα μπράβο και σε 'σένα, μικρό μου, σου πάει πολύ. lalala

    Ένα ακόμα μπράβο στα παιδιά που πήραν νέες θέσεις στο παρτνεριλίκι, keep up the good work! lighter

    Τέλος, συγχαρητήρια σε όσους διατήρησαν τις θέσεις τους, μας κάνετε περήφανους, συνεχίστε έτσι! bounce
    Harry James Potter
    Harry James Potter
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 4504
    Ηλικία : 27
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Be yourself cause you were born this way

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Harry James Potter Τρι Δεκ 13, 2011 10:58 pm

    Νεοσύστατη ομάδα λοιπόν! Πολλά συγχαρητήρια σε αυτούς που έφυγαν! Καταπληκτική δουλειά, μπράβο! Συγχαρητήρια στους προάγοντες και στους νεοφερμένους! Ας είναι το 2012 μια χρονιά δυναμική και μαγική όπως η προηγούμενη! Και μόνο ενωμένοι θα το καταφέρουμε αυτό! hoho



    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Image?locale=en-us&w=580&h=326&position=1&sources=-generated

    It has to end to begin...



    Affiliation:
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τρι Δεκ 13, 2011 11:00 pm

    Ιιιιι ο μόλις συνειδητοποίησα οτι δεν είμαι πια "free bitch baby". Σοραζάλ τι χαρά που θα συνεργαστούμε erimi
    Είμαι σίγουρος οτι θα σκίσεις στην επιθεώρηση buttrock (αν και Μαριλένα δεν είσαι cookies Είσαι Λάζαρος metallas )

    Επίσης στο Εμάκι που πήρε τις σχολές proud Πολλά συγχαρητήρια τσοφλάρα oh! Κιπ απ δε φάμπιουλους γουόρκ :blasé:

    Γκελερτ ντιπάρτμεντ οφ μίστεριζ εεε; :blasé: Ίσως απο τα λίγα άτομα που μπορούν να αντικαταστήσουν τον Λευτέρη!

    Πολλά συγχαρητήρια για άλλη μια φορά firework





    meet me in montauk


    Carl
    The Sorting Hat
    The Sorting Hat
    Αλχημιστής
    Αλχημιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 36341
    Ηλικία : 26
    Location : Wrong side of Heaven
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Life is like a box of chocolates. Except it's not.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από The Sorting Hat Τρι Δεκ 13, 2011 11:31 pm

    Υπηρεσία Μεταμορφώσεων δεν έχουμε?



    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Screen24
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr11
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Τρι Δεκ 13, 2011 11:34 pm

    Όχι, η υπηρεσία μεταμορφώσεων θα επιστρέψει στην παλιά της μορφή, δηλαδή κάθε μέλος θα ζητάει στο τόπικ αυτό που θέλει και θα μπορούν όλοι όσοι θέλουν να βοηθήσουν! awesome
    Arcturus Regulus Black
    Arcturus Regulus Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 24400
    Ηλικία : 30
    Location : Somewhere between dreams and reality
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια μόνο τρόπο να κοιτάνε...

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Arcturus Regulus Black Τετ Δεκ 14, 2011 1:33 am

    Καταρχάς συγχαρητήρια στο παλιό τημ και στα παιδιά που έφυγαν και τους ευχαριστούμε για όλα όσα έχουν προσφέρει στο φόρουμ oh! ...να στε σίγουροι ότι αν παραμείνετε ενεργοί και προσφέρετε θα επιστρέψετε σε αυτές και σε μεγαλύτερες θέσεις oh!

    Τώρα έχουμε και λέμε evil :

    Πεννουλίνι: Πρώτα από όλους σε σένα συγχαρητήρια για ιδιαίτερους λόγους και επειδή ήσουν το πρώτο μέλος που μιλούσα με τις ώρες πριν γνωρίσω και τα άλλα παιδιά! Είμαι σίγουρος ότι θα αφήσεις πολύ από τη μαγεία σου στο Μπομπατόν In Love ...ξέρω πόσο το ήθελες και μάλλον σε ήθελε και αυτό hehe I love you ...θα σκίσεις είμαι σίγουρος και μην ακούς κανέναν κάνε αυτό που ξέρεις καλύτερα: να δίνεις το δικό σου ξεχωριστό "αέρα" σε ότι κάνεις! oh!

    Εμούκο: Εντάξει όλοι περιμέναμε ότι θα γίνεις μόνιμη αγάπη(εκτός ίσως του Τάσου που σε ήθελε μπεζ =/ )...θα διαπρέψεις στη θέση αφεντικίνα είμαι σίγουρος oh! ...και θα φύγεις σε 20 χρόνια πάλι :P I love you

    Θεάαα: πόσο σε λατρεύω,πόσο χαίρομαι που έγινες κόκκινη crying ...ξέρω ότι θα τα πας τέλεια στη θέση σου I love you ...πάρε και δωράκι In Love

    Πάνοοοοοοοοοοοοοοοο:
    Μαρή κρητικόπουλο πόσο χάρηκα crying ...λέμε τώρα summer1 :P
    Μπράβο ρε κόκκινεεε σου άξιζε ότι και να λες Cool ...πραγματικά crying
    Σπόιλερ:

    Αλεξανδρουλίνι:
    Η δουλειά που έκανες στον κοιτώνα και το πόσο εργατική ήσουνα και συμμετείχες(και με υπάκουγες :blasé: :P ) ανταμείφθηκε μαρή lighter oh! ...είμαι σίγουρος ότι ειδικά εσύ θα σκίσεις στη θέση γιατί είσαι ένα μέλος ενεργό με υπομονή,επιμονή και εργατικότητα που χρειαζόμαστε τόσο στον ράβεν όσο και στο φόρουμ και θα το αποδείξεις matakia ...σε λατρεύω I love you

    Μαριαλένα:
    Άπειρα συγχαρητήρια και σε σένα ήσουν από τις πιο σταθερές και σωστές επιμελήτριες και τόσο καιρό νομίζω οτι η παρουσία σου δεν πέρασε απαρατήρητη ούτε στον κοιτώνα ούτε και στο φόρουμ από ότι φάνηκε oh! ...άλλη μια επιμελήτρια που προβιβάστηκε σε μεγαλύτερη θέση λοιπόν oh! ...πραγματικά μπράβο περιμένω να δω τη δουλειά σου και στον συντονισμό που θας τα πας τέλεια είμαι σίγουρος! I love you

    Δημήτρη:
    Καλώς ήρθες στη θέση του διαχειριστή σε μια άψογη στιγμή και αν κρίνουμε και από τα όσα έχεις προσφέρει ήδη θα περιμένουμε να δούμε άλλα τόσα που σίγουρα έχεις να δώσεις!...θα τα πάτε τέλεια οι πράσινοι και θα περάσουμε όλοι τέλεια τους επόμενους μήνες!...welcome back awesome

    Και τέλος εμφάνιση γκεστ αφήνω μια κάποια άσχετη που μπήκε στο φόρουμ και νομίζει ότι είναι κάποια η τσόφλα Cool ...elliza λέγεται giveup :P
    Πόσο χαίρομαι που βλέπω το ενεργότερο μέλος του κοιτώνα τον τελευταίο καιρό(μετά από μένα βεβαίως snob :P ) και ένα από τα ενεργότερα στο φόρουμ να γίνεται κόκκινο και πόσο χαίρομαι όταν σκέφτομαι τι προοπτικές δίνει αυτό στο ράβενκλοου μαζί με το κοκκίνισμα της αλεξάνδρας...πόσο χαίρομαι που αυτό δίνει προοπτικές και στο φόρουμ να το θυμάστε...πόσο χαίρομαι που μια παλιά επιμελήτρια επέστρεψε,την λατρεύουν όλοι και ανεβαίνει και μπαίνει και αυτή στην κατηγορία που μπήκε και η μαριαλένα...πόσο χαίρομαι όμως που αυτό το μέλος είναι η ελισάβετ είναι ανείπωτο Cool ...μπορεί να λέμε βλακείες αλλά πόσο τη συμπαθώ και τη λατρεύω και πριν τη γνωρίσω από κοντά αλλά και αφού τη γνώρισα είναι φοβερό και δε θα το πω γιατί θα τσαλακωθεί το ίματζ μου :blasé: :P ...εντάξει αρκετά χάρηκα για την τριτοδεύτερη yaya...πάμε παρακάτω summer1
    Μπράβο μαρή θα σκίσεις το ξέρω γιατί απλά το χεις Cool

    Σπόιλερ:


    Τέλος μπράβο στα παιδιά που παρέμειναν στις θέσεις τους γιατί δείχνουν ότι το άξιζαν πραγματικά και η δουλειά τους αναγνωρίζεται με αποτέλεσμα να μην τους θέλουμε πουθενά αλλού αλλά εκεί που είναι για να θριαμβεύουν...Λάζαρε θα τα πάμε τέλεια Cool


    Σπόιλερ:



    *
    *
    *
    *
    *
    *

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Image
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33323
    Ηλικία : 30
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Imperio Τετ Δεκ 14, 2011 3:13 am

    Σπόιλερ:

    λοιπον επειδη το προηγουμενο ποστ μου ηταν πολυυυυυ επιγραμματικο θα κανω και δευτερο.


    Ξαψεεεεε! Μπραβο μωρη σλατενα! Σου αξιζε το κοκκινακι! Με κανεις περηφανη παλιοχαζε. και που εισαι μπες και καθολου ινδερνετ βαριομαστε χωρις εσενα!

    Μαακι μου, Λακι Σταρ μου, Τγελοκογιτσαγα μου ομορφη δεν ξερεις ποσο πολυ χαιρομαι για σενα αγαπακι. Το αξιζεεεεες!

    Ελιζαντεθ σκισ' τους!

    Πεν Πεν μου το ηθελες το Μπομπατον και προφανως σε ηθελε κι αυτο! Θα μεγαλουργησεις σιγουρα!

    Δημητρη και Εμυ συγχαρητηρια! Ειμαι σιγουρη οτι θα δουμε πολλα απο εσας!

    Στα υπολοιπα παιδακια που δεν εχω μιλησει τοσο πολυ ενα μεγαλο συγχαρτηρια και σιδεροκεφαλοι ολοι σας!




    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Andromeda Black Τετ Δεκ 14, 2011 3:26 am

    Συγχαρητήρια στα παιδιά που παρέμειναν στις θέσεις τους και ειδικά στην αδυναμία μου τους επιμελητές γιατί το άξιζαν! Very Happy Και καλό κουράγιο.
    Επίσης ένα συγχαρητήρια στην Αλεξάνδρα που τους τελευταίους μήνες είναι ένα απο τα πιο ενεργά μέλη, τέτοια νέα ενεργά μέλη αξίζουν τέτοιες ευκαιρίες!Καλή σταδιοδρομία lalala
    Πένυ καλή συνεργασία να έχουμε, κάτι μου έλεγε τελευταία ότι θα σε δω μπλε! :P

    Άντε βρε και του χρόνου! matakia




    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Artemisia Lufkin
    Artemisia Lufkin
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 14113
    Ηλικία : 36
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν ξανακάνω όνειρα

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Artemisia Lufkin Τετ Δεκ 14, 2011 10:57 am

    Πολλα πολλα συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια!!!Παλιους, καινουργιους και επανεμφανιζομενους!! Very Happy

    Επισης μπραβο και ευχαριστω στα παιδια που εφυγαν για τη δουλεια που εκαναν!!! Very Happy






    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Cropped-

    “She was a girl who knew how to be happy
    even when she was sad.
    And thatʼs important you know”


    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Hhh11
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Flag_n_by_phinasnigellusblack-d6q2fm8_zpsf3d95c81
    Most Patient Hufflepuff
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29775
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Amycus Τετ Δεκ 14, 2011 11:41 am

    Kαταρχάς ένα μεγάλο "ευχαριστώ" στα παιδιά που έφυγαν.Γιά την δουλειά σας,την προθυμία σας,την αγάπη σας για το φόρουμ. thank you

    Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που ξεκινούν καινούργια "καρριέρα" στο φόρουμ.Σιδεροκέφαλοι,πάντα άξιοι και καλή σταδιοδρομία! Bravo

    Άντε και καλές γιορτές να'χουμε! shooting star






    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Gg10
    Nearly Headless Nick
    Nearly Headless Nick
    Ministry's Ambassador
    Ministry's Ambassador


    Αριθμός μηνυμάτων : 39570
    Ηλικία : 26
    Location : Στο στομάχι μιας κατσίκας (ναι είμαι μπέζοαρ)
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: My philosophy is that worrying means you suffer twice

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Nearly Headless Nick Τετ Δεκ 14, 2011 3:13 pm

    Το πρώτο που πρόσεξα:
    Πέννυ: το μπλε δένει με το νικ σου κι ελπίζω μόνο αν προβιβαστείς να αλλάξει. Συγχαρητήρια κι ελπίζω να τα πας καλά στη νέα σου θέση!!!
    Μαριαλένα γλυκειά μου, make us proud!!! Σ'αγαπάμε με το καλό και πράσινη! Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 872463
    Τζέις, Ιζαμπέλ, Χάνδρα, ελίζα, συγχαρητήρια και εις ανώτερα! Το αξίζατε και με το παραπάνω!!!
    Έμυ συγχαρητήρια που μονιμοποιήθηκες! Συγχαρητηρια και στον Γκέλερτ (δε ξέρω το όνομά σου) και στη Σοφία (γιουχου!!!) που επέστρεψαν στη κυβέρνηση!
    Τάσος, Πάνος συγχαρητήρια που είστε μάνατζερ! Με το καλό και ανώτερα. Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 66058
    έντιτ: είχα βάλει καταλάθος ρεπόρτερ. Γκρινιάρη Τάσο. Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 422287



    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Receiv13


    Isn't everything we do in life a way to be loved a little more?”
    Lena*
    Lena*
    Χρυσούχος
    Χρυσούχος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2854
    Ηλικία : 30
    Location : Hogwarts
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: i solemnly swear that you're a huge fucking nerd.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Lena* Τετ Δεκ 14, 2011 3:20 pm

    Συγχαρητηρια και απο μενα παιδια!Και καλο κουραγιο. hoho



    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_p1hxaz4Cz41skp2zjo4_400Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_p1hxaz4Cz41skp2zjo2_400
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_p1hxaz4Cz41skp2zjo3_400Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_p1hxaz4Cz41skp2zjo1_400
    ♡:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τετ Δεκ 14, 2011 4:34 pm

    Μπράβο για τις προαγωγές όλων! hurrah
    ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!! hurrah [shug]

    Ελλίζα ti? Αυτό σημαίνει ότι τώρα θα είσαι ενεργή πιστεύω. Cool joy yeaaaaaaah! joy Γιατί τον τελευταίο καιρό που σε έβλεπα να ποστάρεις πίστευα ότι μετά πάλι θα μας ξέχναγες. snob
    Μπράβο ρε. blowkiss

    Να πω ξεχωριστά ότι χάρηκα ιδιαίτερα για τον Παναγιώτη. In Love Αυτό το παιδί έχει και μαγεία και ιδέες. I love you
    Και φυσικά στο Μαράκι! hurrah
    Και πάλι μπράβο σ'όλους! Very Happy

    (Θέλω ξανά την Μάρσυ πράσινη. plz )



    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Berenice Τετ Δεκ 14, 2011 5:18 pm

    FLEUR258 έγραψε:Ελλίζα ti? Αυτό σημαίνει ότι τώρα θα είσαι ενεργή πιστεύω. Cool

    Α όχι,έτσι την βάλανε καλέ,περιστασιακά,δεν θα της δίνουμε και μηνιάτικο! :P

    Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και συγχαρητήρια με κομφεττί σε Ελλίζα και Πάνο γιατί έτσι!! I love you I love you
    Μπράβο μπράβο μπράβο ελπίζω να κάνετε καλή δουλειά και να μην μας αναγκάσετε να συμπληρώνουμε αιτήσεις παραπόνων και άλλες γραφειοκρατικές βλακείες.
    Όσοι γίνατε κίτρινοι,θα μας λείψετε και περιμένουμε να γυρίσετεεεεεε!! blowkiss



    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Ariana Lestrange
    Ariana Lestrange
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 17703
    Ηλικία : 24
    Location : Middle Of Nowhere
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Keep your friends close and your fries closer.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Ariana Lestrange Τετ Δεκ 14, 2011 8:20 pm

    Με συγκινήσατε crying Μπήκε η Μπιτς συντονιστές.Της αξίζει ριλι crying
    Επίσης Συνχαριτήρια σε όλους τους υπόλοιπους για τις νέες τους θέσεις crying






    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Rsz-web-photo-editor
    Isabelle Lightwood
    Isabelle Lightwood
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 36189
    Ηλικία : 124
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Κι ενώ ο καθείς σκοτώνει ό,τι αγαπάει, όλοι ωστόσο δεν πεθαίνουν.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Isabelle Lightwood Τετ Δεκ 14, 2011 9:17 pm

    Ω, δεν μπορείς Πεννάκι να φανταστείς πόσο στεναχωριέμαι που ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ. ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ. crying

    Ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δώσατε, μέυ δι ορντς μπι γουήθ μι.
    @Πεννάκι, Πέν, είμαι σίγουρη ότι θα τα πας υπέροχα και θα μεγαλουργήσεις στη σχολή, όπως η Λίζα (που όπως έχω ξαναπεί ήταν το Μπομπατόν). Από εμένα καλό κουράγιο και φιλάκια πολλάαα. blowkiss
    @Γκελλερτούκο, απλά αναμενόμενο. Έχω δει τη δουλειά σου και ξέρω ότι δεν χρειάζονται ούτε ευχές ούτε τύχη για να δούμε το Χγ να βελιτώνετε με εσένα πρασινούλη. Καλώς μας ήρθεεεες!
    @Τσόκο, το ήξερα ότι θα σουν μόνιμη. Μπράβο βρε αγάπη, κάνεις τον σοκολατένιο μας κόσμο, γλυκύτερο!
    @Πάνε, τσόφλι, μπράβοοο! Χαίρομαι τόοοσο για σένα. Θα τα πας περίφημα, το ξέρω!
    @Σούργελο και σούργελλο²(ναι, Ελλίζα, αφού σου άρεσε! crying ) σας άξιζε απίστευτα η θέση κοριτσάρες. Με τον αέρα της παλιάς και της καινούριας, απλά ας σηκώσουμε τα ραβδάκια μας όλοι! Καλή μας συνεργασία γκεεεερλζ!



    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Ypo
    Gellert
    Gellert
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19472
    Ηλικία : 37
    Location : In a galaxy far far away...
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: "Per Aspera Ad Astra" Through hardships to the stars...

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Gellert Τετ Δεκ 14, 2011 9:20 pm

    Σε ευχαριστω Μαρακι!!! Και συγχαρητηρια για την θεση σου! Ειμαι βεβαιος οτι θα κανεις εξαιρετικη δουλεια! hippie



    «Πολλὰ τὰ δεινὰ κοὐδὲν ἀνθρώπου δεινότερον πέλει»
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Shma
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Δεκ 15, 2011 12:46 am

    Μπράβο σε όλους Razz Razz Laughing

    Μαριαλένα, Elliza, Δημήτρη σίγουρα θα τα πάτε τέλεια hoho
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Πεμ Δεκ 15, 2011 12:22 pm

    Πολλά πολλά συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες! ειδικότερα Γκέλι που επιστρέφει πολύ δυναμικά θα έλεγα Laughing

    Και περισσότερο απ' όλα στην Ελισάβετ που μετά από 456789 χρόνια υπομονής τελικά δικαιώθηκε! evil

    Αλλά να ρωτήσω και κάτι, η Φλερ Ντελακουρ γιατί παραιτήθηκε; awesome




    Statler
    Gellert
    Gellert
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19472
    Ηλικία : 37
    Location : In a galaxy far far away...
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: "Per Aspera Ad Astra" Through hardships to the stars...

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Gellert Πεμ Δεκ 15, 2011 12:28 pm

    Δεν παραιτηθηκε, την βγαλαμε γιατι δεν την αντεχαμε αλλο hippie :P

    Θενκιου Λευτερη! hoho



    «Πολλὰ τὰ δεινὰ κοὐδὲν ἀνθρώπου δεινότερον πέλει»
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Shma
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Πεμ Δεκ 15, 2011 1:06 pm

    Μήπως δεν χειριζόταν καλά τον πίνακα διαχείρισης; cross





    Statler
    Gellert
    Gellert
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19472
    Ηλικία : 37
    Location : In a galaxy far far away...
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: "Per Aspera Ad Astra" Through hardships to the stars...

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Gellert Πεμ Δεκ 15, 2011 1:07 pm

    Δεν ειναι ΜΟΝΟ αυτο μωρε, ειναι οτι δεν επαιρνε στα σοβαρα τις συζητησεις στο κομμον! giveup :P :P :P



    «Πολλὰ τὰ δεινὰ κοὐδὲν ἀνθρώπου δεινότερον πέλει»
    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Shma
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Jace Wayland Πεμ Δεκ 15, 2011 7:23 pm

    Σας ευχαριστω ολους τοσο πολυ!
    Ευχαριστω και τους αντμινς για την εμπιστοσυνη τους!
    Και γενικα ξανα ευχαριστω γιατι δεν εχω τι αλλο να πω!

    (δεν μπορω να βαλω εμοτικονς και σποιλερς για καποιο λογο και ειναι πολυ awkward):P





    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Jace-sig

    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 27
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Clary Fray Πεμ Δεκ 15, 2011 7:41 pm

    Awww! oh!
    Μπαίνω μετά απο κάμποσες μέρες και τι να δω; Τα δικά μου τα παιδιά! hippie
    Οκέικ, κατ'αρχάς Πάνο και Μαράκι-λατρεία... ξέρετε ότι σας υπεραγαπώ και είμαι τόσο περήφανη και χαρούμενη για 'σας! blowkiss
    Κι έπειτα, πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που πήραν ή άλλαξαν χρώμα! Σίγουρα θα τα πάτε θαυμάσια!
    Καλή σταδιοδρομία σε όλους!!! dance!



        Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 28
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Ministry of Magic: HarryWorld Team - Σελίδα 2 Empty Απ: Ministry of Magic: HarryWorld Team

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Πεμ Δεκ 15, 2011 8:13 pm

    Εγώ μπράβο είπα; Δε νομίζω. Ο_Ο

    Λοιπόν, για τους παλιούς thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaank you everyone, αλλά ξέρουμε ότι μερικοί θα επιστρέψετε σύντομα. Είναι στο αίμα σας. hero

    Όσο για τους νέους, congrats! Καλή διασκέδαση τώρα! Razz

    ^__^







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 12, 2024 3:48 pm