.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+22
Emily Lupin
Milady D' Hiver
Phineas Nigellus Black
BeatlesAndMarauders
didaki
Maria Lovegood
Isabelle Lightwood
Ariana Lestrange
Druella Black
Alicia Spinnet
mjhp4ever
Eleanna Lovegood
Rea
Amelia Blackfoot
Sectumsembra
Roxy Black
Tom Marvolo Riddle
Harry Potter Black
EleniArmstrong-Potter
Cassandra Black
elliza
Hecate
26 απαντήσεις

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Νοε 27, 2011 9:36 pm

    Ναι, γεια σας, το τόπικ το φτιάχνω γιατί το μέλος Ελίζα (γνωστή στις ιστοσελίδες κοινωνικής δικτύωσης ως "Judge Claude Frollo" roll ) ήθελε λέει ανάλογο τόπικ για να μας πει τη λίστα με τις γυναίκες που θα παντρευόταν αν ο σεξουαλικός της προσανατολισμός ήταν τέτοιος snob

    Το λοιπόν, ποιους διάσημους (ανεξαρτήτως φύλου, φύλλου, φίλου και σεξουαλικού προσανατολισμού) εκτιμάτε/αγαπάτε τόσο πολύ που θα λέγατε "Άνετα σε παντρεύομαι"? Ποιους θα θέλατε ως φίλους σας? Ως συγγενείς σας? Ποιων τη ζωή θα θέλατε να ζείτε;


    ΥΓ. Δεν είναι σοβαρό τόπικ εδώ, μην ανεβάσετε το επίπεδο με ατάκες όπως "Εγώ δεν θα άλλαζα ποτέ τους γονείς μου". Ούτε εγώ θα τους άλλαζα αλλά αν μια μέρα ερχόντουσαν η Bonham Carter με τον Burton και μου έλεγαν πως θα ήθελαν να με υιοθετήσουν, θα είχα τουλάχιστον την ευγένεια να σκεφτώ σοβαρά την πρόταση τους :P



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Ws1999D
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από elliza Δευ Νοε 28, 2011 7:31 pm

    Εγώ δεν θα άλλαζα ποτέ τους γονείς μου!!! snob

    Λοιπόν ντροπή και αίσχος έχω να πω erimi Δεχόμεθα από παντού πιέσεις,τώρα πια και από το ίδο μας το φόρουμ!
    Θα τους περάσει;Όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι viking :P

    Αυτό που θέλει να μάθει η Κατερίνα( Cool ) δεν θα το μάθει τουλάχιστον όχι σε αυτό το ποστ :P

    Εγώ αν μπορόυσα να ήμουν κάποιος διάσημος θα ήθελα να ήμουν η Έμμα Γουάτσον γιατί είναι πανέμορφη και βέβαια για να παίξω στον Χάρι Πότερ.Επίσης δεν θα με χάλαγε η Rachel McAdams διότι είναι επίσης κούκλα και την θεωρώ πολυ καλή ηθοποιό από ίσως και η καλύτερη της γενιάς της In Love Σε κάτι μεγαλύτερο και πιο κου-κου θα ήθελα να είμαι η Whoopi Goldberg επειδή είναι φοβερή κωμικός,δραστήρια και έχει τέλειο φευγατο στυλ summer1


    Άνετα σε παντρεύομαι θα έλεγα στον Ryan Gosling & τον Justin Timberlake(για προφανείς λόγους),στην Beyonce [angel] στον Johnny Depp φυσικά obey στον Edward Norton και τον Heath Ledger.Τους αγαπώ απλά όχι μόνο γιατί είναι κουκλακια αλλά γιατί έχουν απίστευτο ταλέντο και είναι συναρπαστικοί fireworks

    Θα ήθελα να είμαι φίλη με τους Beatles,τα Φιλαράκια :P ,την συγγραφέα Τζένιφερ Ντόνελι γιατί έχει πολύ γούστο στους άντρες oh! ,τον Guy Ritchie & τον Tim Barton γιατί είναι οι αγαπημένοι μου σκηνοθέτες,τον Geoffrey Rush και πολλούς άλλους Razz

    Θα ήθελα να είχα μαμά την Τζόαν γιατί σίγουρα θα έλεγε τέλειες ιστορίες και γιατί θα την έπειθα να βάλει ένα τρένο να πατήσει την Τσο Τσανγκ και τον Ποντικοουρά =/ Και τον Σεφέρη παππού oh!

    Θα προσθέσω hoho








    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 35
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Cassandra Black Τρι Νοε 29, 2011 1:32 am

    Σίγουρα θα ήθελα γονείς την Carter και τον Burton, νονά τη JK, θείους τον Sean Bean, τον Gary Oldman και τον G.R.R. Martin και παππούδες τον Christopher Lee και τον J.R.R. Tolkien.

    Θα παντρευόμουν άνετα: Emilia Clarke, Helena Bonham Carter, Ewan McGregor, Viggo Mortensen, Mikael Akerfeldt, James Hetfield.

    Θα ήθελα για αδέρφια/φίλους: Evanna Lynch, Lena Heyday, Peter Dinklage, Hansi Kursch, Kit Harington, Adele (δεν είμαι φάνγκερλ αλλά απ' ό,τι έχω διαβάσει σε συνεντεύξεις της νομίζω πως θα τα πηγαίναμε πολύ καλά).

    Δεν έχω σκεφτεί αν θα ήθελα κανενός τη ζωή Razz
    Αυτά νομίζω, αν μου έρθει κανένας άλλος θα επανέλθω Razz



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    EleniArmstrong-Potter
    EleniArmstrong-Potter
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 1082
    Ηλικία : 26
    Location : Palm Woods,Los Angeles
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Guitar*-*

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από EleniArmstrong-Potter Κυρ Δεκ 04, 2011 3:26 pm

    Χμμμ...Θα ήθελα να μπορούσα να παντρευτώ τον Billie Joe Armstrong,lead singer των Green Day!Είναι τόσο κουκλιι! In Love Επίσης θα ήθελα να έχω τον Τre Cool και τον Mike Dirnt για αδέρφια/φίλους!Έχουν τόση πλάκα! oh!



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Tumblr_mfsy8g6ba91rb27vgo1_400

    My guitar is not a thing.It is an extension of myself.It is who I am.

    guitar:
    Harry Potter Black
    Harry Potter Black
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 1221
    Ηλικία : 25
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Harry Potter Black Κυρ Ιαν 15, 2012 12:51 pm

    να παντρευτω την selena gomez.ειναι τοσο κουλ κοριτσι!



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Funny-animal-gifs-toucan-i-come-out-now
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Κυρ Ιαν 15, 2012 2:39 pm

    Γαμώτο γιατι ήταν χαμένο αυτό το τόπικ;; ti?

    Άτομα που θα παντρευόμουν (ειναι και φανταστικοί χαρακτήρες μέσα :P ): Marion Cotillard, Phoebe Buffay, Joseph Gordon-Levitt, Natalia Oreiro, Hermione Granger (καλή και η Έμμα αλλά ο χαρακτήρας με εξιτάρει περισσότερο! :P ), Rachel McAdams γιατί είναι πανέμορφη αλλά αν είναι να πιαστούμε μαλλί με μαλλί με την Ελισάβετ της την χαρίζω. Επίσης με την Lydia Deetz από Σκαθαροζούμη, την Charlotte York από Sex and the City, τον Jack του Τιτανικού (να ζωγράφιζε όντως και να ντυνόταν και ανάλογα :P ).

    Θα έκανα παρέα με τον Tim Burton και την Carter και τον Depp, τον Jim Parsons, τις Jennifer Aniston, Courteney Cox από φιλαράκια, τους Anna Chlumsky και Macaulay Culkin από το κορίτσι μου (αυτοί μόνο όταν θα ήμουν πιτσιρίκι crying ). Θα έβγαινα για καφέ με τη Shakira αλλά δεν θέλω να τα μπερδέψουμε :/





    Statler
    EleniArmstrong-Potter
    EleniArmstrong-Potter
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 1082
    Ηλικία : 26
    Location : Palm Woods,Los Angeles
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Guitar*-*

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από EleniArmstrong-Potter Κυρ Ιαν 15, 2012 3:15 pm

    Χμμ...θα μου άρεσε να κάνω παρέα με τον Shane Dawson(δεν παίζεται ο τύπος!)και να βγαίνω για καφέ με Big Time Rush και Green Day.Επίσης θα παντρευόμουν τον Devon Bostick (ο τύπος στο άβαταρ μου και την υπογραφή μου In Love ) και φυσικά τον Billie Joe Armstrong. Wink



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Tumblr_mfsy8g6ba91rb27vgo1_400

    My guitar is not a thing.It is an extension of myself.It is who I am.

    guitar:
    Roxy Black
    Roxy Black
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 4652
    Ηλικία : 30
    Location : Dragomnia
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν απετυχα. Απλα βρηκα 10.000 τροπους που δεν λειτουργουσαν!

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Roxy Black Δευ Ιαν 16, 2012 5:11 pm

    Λοιπον Razz
    Για πατερα μου θα ηθελα τον Bill Compton απο του True Blood oh! και τον Severous Snape
    Θα εκανα ανετα παρεα με:Deborah Ann Woll(Jessica Hamby απο True Blood),Robert Pattinson,Taylor Lautner,Harry Potter,Cedric Diggory.
    Θα ηθελα να παντρευτω:Εrick Northman yummy ,Sirius Black In Love ,Mick St. John(απο Moonlight) oh! ,Seeley Booth(απο Bones),Jared Letto In Love



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Fdfza8
    Sectumsembra
    Sectumsembra
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 5829
    Ηλικία : 548
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Life sucks.Get a helmet!

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Sectumsembra Σαβ Μαρ 03, 2012 12:47 pm

    Ίδιους γονείς.Θα ήθελα για αδερφή την Nina Dobrev.Επίσης θα ήθελα να τά'χε με τον Ian Somerhalder (αν και νομίζω πως τά'χουνε) γιατί έχει πλάκα.Επίσης θα ήθελα να έχω ξάδερφο τον Steven R.McQueen και παππού τον Σεφερλή και γιαγιά την Θεοπούλα :P



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Tumblr_ovdiwtlMXU1u034pso1_500
    Slytherin Fiction Team
    Amelia Blackfoot
    Amelia Blackfoot
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20437
    Ηλικία : 571
    Location : 12, Grimmauld Place, 4th floor
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: And Iʼve been looking at the stars for a long, long time, Iʼve been putting out fires all my life. Everybody wants a flame, they donʼt want to get burnt and today is our turn.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Amelia Blackfoot Σαβ Μαρ 10, 2012 5:54 pm

    Όου η λίστα θα είναι μεγάλη. hehe

    Johnny Depp, γιατί είναι ένας και μοναδικός, Viggo Mortensen για να έχω τον Άραγκορν μαζί μου και να του πω και να ρίξει και μια βαφή ( :P ) , Shemar Moore & Matthew Gray Gubler & Thomas Gibson γιατί δεν μπορώ να φαναγκερλίζω ανελέητα σε κάθε επεισόδιο, Νταν Ράντκλιφ και Ρούπερτ Γριντ γιατί είναι όσομ ας χελ , Brad Arnold, Billie Joe Armstrong , Milo Ventimiglia , Dani Alves , Jaime Alguersuari (γκουγκλ δεμ φοκς) , Liam Neeson γιατί είναι πιο ωραίος από τον Κλούνεϊ ( snob ), Edward Norton , DiCaprio τώρα που μεγάλωσε και δεν φαίνεται τόσο μπεμπές και κάπου εδώ αρχίζω και ξεχνάω αν θέλω να βάλω άλλους. mouble mouble

    Από το αντίθετο φύλο, Έμμα ολ δε γουέι, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ γιατί είναι και γαμώ δηλαδή, Rachel McAdams, Anne Hathaway γιατί είναι τόσο όμορφες, Amy Lee, η ντράμερ των Skillet που δε θυμάμαι πώς την λένε και αν μου έρθουν κι άλλες θα ξανάρθω.


    Τώρα αν θα τους είχα φίλους ή συγγενείς δεν ξέρω, βαριέμαι να σκεφτώ. :P
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 35
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Cassandra Black Κυρ Μαρ 11, 2012 12:16 am

    Amelia Blackfoot έγραψε:Liam Neeson γιατί είναι πιο ωραίος από τον Κλούνεϊ ( snob ), Edward Norton
    ΝΑΙ.-

    Επίσης Sean Connery γιατί έχει γαμάτη προφορά :P



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 35
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Rea Δευ Μαρ 19, 2012 7:09 pm

    μπορω να σκεφτω τουλαχιστον 50 διαφορετικα ατομα αλλα θα προσπαθησω να συγκρατησω τον εαυτο μου :P

    θα ξεκινησω απο τα ευκολα, θα ηθελα να εχω ως φιλους τον Joey Richter,τον Josh Hutcherson,τον Rupert Grin (ο Ron γνκ εχει περαση σε μενα οπως βλεπετε :P ),την Emma Stone και την Zooey Deschanel.

    θα παντρευομουν σημερα κιοlας την Curey Mulligan, τον Andrew Garfield,τον Marc Andre Grondin, τον David Tennant, τον Darren Criss,τον Joseph Gordon-Levitt,την Mila Kunis, τον Ryan Gosling,την Jennifer Lawrence και τον Donald Glover. τους αγαπω ολους αηδιαστικα πολυ αλλα ειδικα οσον αφορα τους τεσσερις πρωτους απλα καθομαι και κοιταω βιντεο με συνεντευξεις τους και σκεφτομαι οτι ο κοσμος ειναι λιγο καλυτερος απλα και μονο γιατι υπαρχουν αναμεσα μας. :P οχι, οχι, δεν ειμαι υπερβολικα fangirl :P

    τωρα ενταξει, αν συναντουσα τυχαια τον Michael Fassbender και επεμενε να βγουμε εξω, θα ηταν αγενεια να του πω οχι αλλα θα του ξεκαθαριζα οτι τα αισθηματα μου απεναντι του ειναι κυριως σαρκικα :P

    δε ξερω αν θα θελα να ημουν αυτη, αλλα εχω ως προτυπο την Kate Winslet. απλα μου φαινεται οτι ειναι ο τελειος συνδυασμος κομψοτητας, ταλεντου, εξυπναδας και χιουμορ :P



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    Eleanna Lovegood
    Eleanna Lovegood
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 25823
    Ηλικία : 25
    Location : London's Shadowhunter Institute
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: A mind needs books as a sword needs a whetstone, if it is to keep its edge.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Eleanna Lovegood Δευ Μαρ 19, 2012 7:36 pm

    Λοιπον, λοιπον...
    Φιλους θα ηθελα να ειχα τον Daniel Radcliffe, την Emma Watson, τον Joey Richter και την Lauren Lopez και τα Starkid γενικα, την Christina Grimmie, τα Φιλαρακια και αλλους που δεν μου ερχονται τωρα :P
    Γονεις-Συγγενεις θα ηθελα τον Tim Burton, την Helena Bonham Carter, τον Gary Oldman και την J.K. Rowling oh!
    Και τελος, φερτε μου να παντρευτω αυτη την στιγμη, τον Darren Criss (κατα προτιμηση ως Harry Freakin Potter :P ), τον Tom Felton γιατι τον αγαπω, και τελος τον Zachary Levi γιατι ποσο φοβερο χαρακτηρα και χιουμορ παιζει να εχει αυτο ο ανθρωπος?? In Love



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ 10dwccy
    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Wguogg
    mjhp4ever
    mjhp4ever
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 929
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από mjhp4ever Πεμ Μάης 24, 2012 9:23 pm

    θα λατρευα να ημουν φιλη με τους big time rush ,γενικα με οποιον επαιξε ποτε σε ταινια χαρι ποτερ ,με ολα τα μελη του starkid και με Orlando Bloom, Johny Depp,Josh Hutserson,Natalie Portman,Ben Barnes , Avan Jogia , Ian Somerhalder και πολλους αλλους αλλα δε μου ερχεται κανεις αλλος τωρα.
    και θα παντρευομουν τωρα αμεσως την μεγααααλη μου αγαπη, LOGAN LERMAN !!!!!! I love you I love you I love you I love you I love you
    η ισως και μια αλλη παλιοτερη μου αγαπη, τον Garret Hedlund



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ 8z0QNaV

    My eyes can see the death of everything. I can cut the lines as long as I understand the death behind it. This means I can kill anything, even if that thing is God.
     - Shiki Ryougi

     obey
    Alicia Spinnet
    Alicia Spinnet
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών


    Αριθμός μηνυμάτων : 17870
    Location : no money no family 18 in the middle of miami
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: It's not very punk rock of you to meet society's expectations

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Alicia Spinnet Πεμ Μάης 24, 2012 9:41 pm

    Λοιπόν,
    θέλω να παντρευτώ τους Ian Somerhalder, Ashton Kutcher και Johnny Depp. Είναι οι άντρες της ζωής μου, αλήθεια. ti? Καλά, τον πρώτο ειδικά ξέρω (ή απλά βλέπω στα όνειρα μου Razz ) ότι θα τον παντρευτώ. Cool ΑΑΑ, και One Direction, κάτα προτίμηση Liam ή Niall, αλλά και με τους άλλους τρεις δεν έχω πρόβλημα. red face
    Επίσης δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να παντρευτώ την Selena Gomez και δεν με νοιάζει το φύλλο. Καλά, δεν θα είχα πρόβλημα να γίνω το οτιδήποτε για την Σελίνα. Ακόμα και η κοπέλα που θα παίρνει τον σκύλο της βόλτα, δεν με νοιάζει. Απλά να είχα κάποια σχέση μαζί της. I love you I love you
    Σπόιλερ:
    Επίσης, θα ήθελα να ήμουν φίλη με Nina Dobrev ή Ashley Tisdale. Είναι υπέροχες και οι δύο! oh!



    ::
    Druella Black
    Druella Black
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 6304
    Ηλικία : 26
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: "Are we really going to do this again? We both know I could rip you to shreds and do my nails at the same time."

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Druella Black Σαβ Μάης 26, 2012 6:24 pm

    Μπαμπας-Johny Depp
    Μαμα-Angelina Jolie
    Αδερφος-Daniel Radcliff
    Αδερφη-Emma Watson
    Κολλητες:Selena Gomez + Demi Lovato red face



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Tumblr_meoln3Ct3W1rjtzkso1_500
    Humanity is a vampire's greatest weakness.
    No matter how easy it is to turn it off, it keeps trying to fight it's way back in.
    Sometimes I let it.

    ♥:
    Ariana Lestrange
    Ariana Lestrange
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 17703
    Ηλικία : 24
    Location : Middle Of Nowhere
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Keep your friends close and your fries closer.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Ariana Lestrange Σαβ Μάης 26, 2012 7:44 pm

    Λοιπόν, από κολλητές χωρίς δεύτερη σκέψη θα ήθελα να έχω την Selena Gomez, την Demi Lovato, την Emma Watson και την Nina Dobrev. Από κολλητούς σίγουρα τα 4 από τα 5 μέλη των One Direction.
    Τώρα, από σχέσεις.
    Παντρεμένη με: Jonny Depp.
    Παράνομη Σχέση με: Harry Styles.
    Δεύτερη Παράνομη Σχέση με: Ian Somerhalder.
    Φερτε τους μου αυτούς τους 3 και από εμένα ΟΤΙ θέλετε. cry
    Από συγγενική άποψη, σίγουρα θα ήθελα κάπου στους συγγενείς μου να υπάρχει η Beyonce, o Orlando Bloom και η Jennifer Aniston. Όσο για φίλους θα ήθελα μέσα στην λίστα την Vanessa Hudgens και την Ashley Benson. oh!






    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Rsz-web-photo-editor
    Isabelle Lightwood
    Isabelle Lightwood
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 36189
    Ηλικία : 124
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Κι ενώ ο καθείς σκοτώνει ό,τι αγαπάει, όλοι ωστόσο δεν πεθαίνουν.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Isabelle Lightwood Δευ Μάης 28, 2012 2:48 pm

    Ουου, πάρα πολλοί Razz.

    Από ΧΠ πρώτα: Helena Bonham Carter γιατί είναι είδωλλο, Tom Felton & Rupert Grint διότι είναι ταλαντούχοι κούκλοι, Alan Rickamn και Maggie Smith δεν έχω λόγια, Clemence Poesy γιατι είναι απίστευτα γλυκιά, και φυσικά την Έμμα.
    Ας υπήρχαν στην ζωή μου απλώς και ως ξαδέρφια του γείτονα, νο προμπ.

    Μη ΧΠικούς έχουμε ένα δείγμα από γυναίκες πρώτα: Hayley Williams, Drew Barrymore, Cameron Diaz, Cassandra Clare, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, Amanda Seyfried, Kirsten Dunst, Emma Stone, Angelina Jolie, Ashley Greene, Auntre Totou etc

    ...και άντρες: Ben Stiller, Justin Timberlake, Brendon Urie, άντε και Spencer Smith, Brad Arnold, Todd Harrell, Chris Henderson, Greg Upchurch, Matt Roberts, Richard Liles, Daniel Adair (γενικώς όλα τα πρώην και νυν μέλη των 3dd), Alex Pettyfer, Leo DiCaprio (ιδίως όταν ήταν νεότερος!), Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Ian Somehalder, Paul Weasly, Tobey Maguire, Willem Dafoe, Johnny Depp, Chris Pine, Brad Pitt etc.
    Με μια μικρή προτίμηση στους έντονους, αλλά δεν έχω κανέναν πρόβλημα και με τους άλλους. crying In Love




    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Ypo
    Eleanna Lovegood
    Eleanna Lovegood
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 25823
    Ηλικία : 25
    Location : London's Shadowhunter Institute
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: A mind needs books as a sword needs a whetstone, if it is to keep its edge.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Eleanna Lovegood Κυρ Ιουν 03, 2012 3:40 pm

    Benedict Cumberbatch.-
    'Nough Said. erimi



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ 10dwccy
    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Wguogg
    Maria Lovegood
    Maria Lovegood
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19672
    Ηλικία : 30
    Location : Forgotten Fairytales
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Touching the starlight....

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Maria Lovegood Κυρ Ιουν 03, 2012 3:59 pm

    Cassandra Black έγραψε:Σίγουρα θα ήθελα γονείς την Carter και τον Burton, νονά τη JK, θείους τον Sean Bean, τον Gary Oldman και τον G.R.R. Martin και παππούδες τον Christopher Lee και τον J.R.R. Tolkien.

    Θα παντρευόμουν άνετα: Emilia Clarke, Helena Bonham Carter, Ewan McGregor, Viggo Mortensen, Mikael Akerfeldt, James Hetfield.

    Θα ήθελα για αδέρφια/φίλους: Evanna Lynch, Lena Heyday, Peter Dinklage, Hansi Kursch, Kit Harington, Adele (δεν είμαι φάνγκερλ αλλά απ' ό,τι έχω διαβάσει σε συνεντεύξεις της νομίζω πως θα τα πηγαίναμε πολύ καλά).

    Δεν έχω σκεφτεί αν θα ήθελα κανενός τη ζωή Razz
    Αυτά νομίζω, αν μου έρθει κανένας άλλος θα επανέλθω Razz


    Νομίζω η λίστα με τα άτομα που φανγκερλίζω επεσε καπου στο δωμάτιο της Γιάννας... :P

    Πιο συγκεκριμένα εγώ θα μου σε φάση
    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Tumblr_m4aeblXDw01r7032do1_500
    αν είχα στη ζωή μου τη Τζόαν <3, τον Μπάρτον, την Καρτερ, τον Αλαν Ρικμαν, την Εμίλια Κλαρκ <3, τον Βίγκο (αχ Βίγκο In Love ), τον Ίουαν ΜακΓκρέγκορ, τη Μόνικα, τη Ρόυνεϊ Μάρα, τους Κολντπλέι, τους Έβανέσενς και προφανέστατα θα προσθέσω ουουουου :P

    Μπορούμε να βαζουμε και χαρακτηρες απο βιβλια, μανγκα κλπ; :P



    you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found





    something hidden...:
    Roxy Black
    Roxy Black
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 4652
    Ηλικία : 30
    Location : Dragomnia
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν απετυχα. Απλα βρηκα 10.000 τροπους που δεν λειτουργουσαν!

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Roxy Black Δευ Ιουν 04, 2012 10:44 pm

    Θα ηθελα να υπηρχαν στη ζωη μου ο Ryan Gosling ως μεγαλος μου αδερφος.
    Ο Alexander Skarsgard ως φιλος και φυσικα ο Joe Manganiello ως boyfriend.



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Fdfza8
    didaki
    didaki
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 4236
    Ηλικία : 27
    Location : Hogwarts
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: A volte basta un ricordo, una persona, un bacio, per non dormire più

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από didaki Πεμ Ιουλ 05, 2012 2:29 pm

    για γονείς: Brand Pitt-Jenifer Aniston, David Beckam-Jenifer Lopez, Eros Ramazzotti, Ricky Martin, Jim Carrey, Ben Stiller, Vin Diesel
    για αδέρφια: Pierdavide Carone, Chad Mickael Murray, Emma Watson,Aylin Prandi
    για 'άνετα σε παντρεύομαι': Gionny Scandal, Johnny Depp, Eric Saade, Daniel Radcliffe, Enrique Iglesias, Taylor Lautner, Raul Walker
    για φίλους-ες : Tom Felton, Shakira, Mat LeBlanc, James Phelps,Rupert Grint

    αυτά γιατί δε θυμάμαι τίποτε άλλο τώρα :P



    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ 575986_4000954122681_1382859456_n





    Durmstrang:
    BeatlesAndMarauders
    BeatlesAndMarauders
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 122
    Ηλικία : 29
    Location : London
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από BeatlesAndMarauders Πεμ Ιουλ 05, 2012 2:32 pm

    Θα ηθελα οπωσδηποτε την Carter και τον Depp στη ζωη μου, τον Depp θα τον παντρευομουνα πολυ ανετα, οπως και το Ρεμους Λουπιν! Θα ηθελα παρα πολυ να εχω φιλο το Ρον επισης!



    "Why do you live?"
    "Because I have something worth living for."
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από elliza Κυρ Σεπ 30, 2012 4:25 am

    Την παντρεύομαι αύριο. Nα ζήσει η Κολομβία. I love you firework



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ Empty Απ: Άτομα για τα οποία fangirlίζετε και θα θέλατε να υπήρχαν στη ζωή σας :Ρ

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Παρ Οκτ 05, 2012 12:12 am

    Κολόμπια (με προφορά Cool ) all the way Cool

    edit: JAY!!!!!!!!!





    meet me in montauk


    Carl

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 07, 2024 4:49 pm