.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+31
anthian9
Perenelle Flamel
Amycus
The Sorting Hat
Phineas Nigellus Black
Arcturus Regulus Black
Αstοria Greengrass
Apοlline Delacour
Jace Wayland
Leanan Sidhe
Clary Fray
Cassandra Black
FoNikos21
Roxanne Derwent
Andros the Invincible
Harry James Potter
Ariana Lestrange
Bella Black
Neville Longbottom
Nearly Headless Nick
Eleanna Lovegood
Elohim Meth
Alicia Spinnet
Ronerm
HERMIONE 97
Lysandra Black
Sirius Black
Imperio
Andromeda Black
Nethiel
Minerva McGonagall
35 απαντήσεις

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τρι Οκτ 04, 2011 1:35 am

    Η ψηφοφορία του Σεπτεμβρίου έφτασε στο τέλος της, σημειώνοντας συμμετοχές ρεκόρ, και, ίσως για πρώτη φορά με αποτέλεσμα τόσο αμφιλεγόμενο από όλες τις πλευρές. Τέσσερις Μάγοι κονταροχτυπήθηκαν αλύπητα. Δύσκολη απόφαση, κανένας σίγουρος νικητής.

    Τελικά όμως...

    Στην τέταρτη θέση, με ποσοστό 16,6% βρίσκεται η Astoria Greengrass!Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Fireworksbyvitaluna

    Στην τρίτη θέση, με ποσοστό 23,3% ο Phineas Nigellus Black!Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Fireworksbyvitaluna

    Στην δεύτερη θέση, με ποσοστό 26,6% η Eloise Prewett! Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Fireworksbyvitaluna


    Και στην πρώτη θέση, με ποσοστό 33,3%, και συμπληρώνοντας μισό χρόνο με νίκες του Γκρίφιντορ ο...

    Sirius Black!


    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Siriusblack

    To μήνα Σεπτέμβριο έρχεται να σημαδέψει με την παρουσία του ένας, στ' αλήθεια, ξεχωριστός Μάγος... Σχεδόν δύο χρόνια πριν, στις 20 Οκτωβρίου του 2009, λόγκαρε στο φόρουμ μας με το νικ sirius blk και φρόντισε να μας δείξει αμέσως την αδυναμία του στο Σείριο, τα χαριποτερικά θέματα, και τον κοιτώνα του.

    Κοινωνικός, προσιτός, γεμάτος ενέργεια, αστείρευτο χιούμορ, και φιλική διάθεση, θα μπορούσε άνετα να χαρακτηριστεί από πολλούς "το παιδί του λαού" για το Γκρίφιντορ και το υπόλοιπο φόρουμ. Φτιάχνει μέσα του έναν κόσμο μαγικό, για να γελά, να ονειρεύεται, να αγαπά και να είναι πάντα πιστός στους δικούς του ανθρώπους. Γνήσιο τέκνο των λεοντόκαρδων, δε θα δεχτεί ποτέ έτσι απλά πως η μαγεία χάθηκε, και παλεύει με όλες του τις δυνάμεις για να αποδείξει την αξία του. Αδύνατο σημείο του η υπέρμετρη λατρεία που τρέφει στη fiona2009 με όποιο λογαριασμό και αν αυτή εμφανίζεται, και είτε λέγεται Όμηρης, είτε Χάρης, είτε Δεντάκης, είτε ΣταΒρούλα, είτε απλά "θρύλος του Χγ".

    Κατάφερε την Άνοιξη του 2010 να πάρει προαγωγή σε συντονιστή και να δείξει έμπρακτα το πόσο νοιάζεται με όλη του την καρδιά το φόρουμ, καθώς και τις εξαιρετικές ικανότητες και την εργατικότητά του. Δυστυχώς, μετά από μια σειρά συμβάντων, το ίδιο καλοκαίρι χάνει τη θέση, αλλά δε χάνεται από το φόρουμ. Παραμένοντας το μέλος που όλοι αγαπήσαμε, ο Αλαφροπάτητος περιφέρεται στον πυργίσκο του Γκρίφιντορ, και στηρίζει ανελλιπώς τον κοιτώνα του και το φόρουμ μέχρι... Αυτό το μήνα. Μετά από αρκετό καιρό, κατάφερε να κερδίσει με το σπαθί του τη θέση του υπεύθυνου της Τράπεζας, για την οποία ήδη εργάζεται σκληρά.

    Για όλα όσα υπήρξε και για όλα όσα είναι τώρα, γιατί είναι άνθρωπος των πράξεων και όχι των λόγων, και γιατί πάνω από όλα ξέρει να είναι ΦΙΛΟΣ...

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Fireworksby0josh0
    Nethiel
    Nethiel
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 14082
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Nethiel Τρι Οκτ 04, 2011 1:36 am

    Συγχαρητήριααααααααα.... Very Happy
    μπράβοοο σ όλους
    Σπόιλερ:



    Durmstrang:

    etc :
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Τρι Οκτ 04, 2011 2:20 am

    Ένα έχω να σου πω τομάρι. Πάλι 3 με βλέπω να κοιμάμαι, έψαχνα το δώρο σου.


    ΤΑΡΑΤΑΤΑΑΑΑΑΑΜ! Σου θυμίζει κάτι;:

    Από την ώρα που βγήκε ο Χρήστος ΜτΜμ και πάτησα στο προφίλ του για να ψάξω την ημερομηνία εγγραφής, πλημμύρισα αναμνήσεις...

    Ένα άγνωστο μηχάνημα που λέγεται Μinerva Mac Gonagall και στέλνει μηνύματα στους νέους Γκρίφιντορ.

    Μια δεκατετράχρονη Μαριλένα και μια δεκαεξάχρονη Μαρία να κάνουν τριάδα κάθε βράδυ με τον sirius blk στο Γκρίφιντορ. Γέλιο, αγάπη. Αθώες μέρες ξέγνοιαστες. Σχεδόν πόνεσα όταν είδα εκείνα τα ποστ. Πόσο καιρό έχω άραγε να νιώσω τόση ασφάλεια και τόση ζεστασιά εδώ μέσα;
    Ένα στίχο η μία, έναν η άλλη. Ένα βράδυ που έλειπες από το καθημερινό μας κάψιμο. :P

    Θυμήθηκα όταν πρωτομπήκε η Φιόνα, όταν σε είχα πάρει πρώτη φορά τηλέφωνο και σε είχα σκυλοβρίσει, όταν γίναμε μαζί συντονιστές, όταν σε είδα και από κοντά στη Θεσσαλονίκη...Χείμαρρος ολόκληρος.

    Και άλλα πολλά, που δεν είναι για εδώ. Όταν ήσουν αρκετά καλός μου φίλος για να με βρίσεις στις βλακείες μου, τις άπειρες φορές που σε χρειαζόμουν και ήσουν εκεί.

    Ήθελα αυτήν την περιγραφή να την γράψω εγώ. Έπρεπε αυτήν την περιγραφή να την γράψω εγώ. Κλασσική εγώ γίνομαι μελό, αλλά και πάλι έχω ένα συναίσθημα πως δεν κατάφερα να τα χωρέσω όλα μέσα σε κείνες τις γραμμές. Και σ' αυτές. Αλλά δεν έχει σημασία γιατί εμείς καταλαβαινόμαστε.

    Συγχαρητήρια Χαζόχαζε. Συγχαρητήρια Φούλη. Το άξιζες. [shug]



    Mischief managed.
    Andromeda Black
    Andromeda Black
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 16892
    Ηλικία : 34
    Location : In Sirius' arms! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief managed.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Andromeda Black Τρι Οκτ 04, 2011 3:23 am

    Τι συγκίνηση..!!!Ούτε όταν κέρδισα εγώ δεν χάρηκα τόσο... In Love hurrah

    Μαριλένα να ξαναπώ ότι μόλις είδα το τόπικ πήρα τηλέφωνο τον Χρήστο και γελούσαμε μισή ώρα με το sirius blk και την αναφορά στον Όμηρο.. hehe
    Αν και το αδύνατο σημείο του είναι η λατρεία του για την Ανδρομέδα Μπλακ και αυτό το ξέρουν όλοι. snob :P

    Ο Χρήστος είναι ένα άτομο που αγαπώ και θαυμάζω για πάρα πολλά πράγματα..
    Ήταν ένα απο τα πρώτα μέλη που γνώρισα όταν μπήκα στο φόρουμ, το πρώτο μέλος που γνώρισα παο κοντά και το μοναδικό μέλος που δέθηκα τόσο πολύ απο την πρώτη μας κιόλας συνομιλία.Με μάγεψε η καλοσύνη του, το χιούμορ του, η ευγένεια του, η αυθεντικότητα του, η κοινή μας αγάπη για τα Χαριποτερικά θέματα και το Γκρίφιντορ... oh! Ήταν συντονιστής τότε και με βοήθησε όσο κανένας άλλος να προσαρμοστώ στο φόρουμ.Ήταν και τότε υποψήφιος για Μάγος του Μήνα και θυμάμαι πόσο ήθελε απο τότε αυτήν την νίκη.Ίσως ήρθε αργότερα απο όσο θα έπρεπε, αλλά τελικά ήρθε!Όσα μπράβο και να πω είναι λίγα... I love you

    Ένα άτομο και ένα μέλος που του χρωστάω τόσα πολλά και χαίρομαι και καμαρώνω όσο κανένας άλλος γι'αυτήν την νίκη!Που αγαπώ απίστευτα για όσα έχουμε περάσει μαζί..Είναι ο λόγος που παρά τα όσα έγιναν αποφάσισα να επιστρέψω στο φόρουμ, γιατί εδώ γνωριστήκαμε και ήταν το καταφύγιο μας και το μοναδικό μέρος που νιώθαμε ελεύθεροι να εκφράσουμε αυτά που νιώθαμε σε μια περίοδο με πολλά προβλήματα.Κανείς δεν ήξερε, κανείς δεν καταλάβαινε..Με έχει στηρίξει απίστευτα τόσο φορουμιακά όσο και στην ζωή μας και απο τότε που γνωριστήκαμε είμαστε ένα, παντού.Εδώ μέσα έχουμε νιώσει μαζί τα πάντα...Χαρά, λύπη, απογοήτευση, αγωνία, φιλία, θυμό, ενθουσιασμό, αγάπη...Ξέρω λοιπόν καλύτερα απο κάθε άλλον το πόσα συμβολίζει αυτός ο τίτλος μετά απο ένα χρόνο...

    Αξίζει χίλια μπράβο για την απίστευτη υπομονή και επιμονή του.Για την καλοσύνη και την ψυχραιμία που τον χαρακτηρίζει ακόμη και όταν οι άλλοι τον αδικούν ή του φέρονται άσχημα.Για την εργατικότητα και την συνεχή προσπάθεια.Μπράβο του που παρά το ότι έγινε αυτός παρέμεινε εδώ, συνέχισε να στηρίζει τα δικά του άτομα και δεν το έβαλε κάτω.
    Με την αξία του κατέκτησε ξανά πόστο στο φόρουμ και φυσικά άξιζε και παραπάνω. oh! Άξιζε όσο κανένας άλλος αυτήν την διάκριση... [shug]

    Είναι πραγματικός πολεμιστής, ρισκάρει γι'αυτούς που αγαπά και δεν τα παρατάει,όπως ο Σείριος! <3
    Και όπως κάθε αυθεντικός Γκρίφιντορ θα έβγαζε το σπαθί του Γκρίφιντορ απο το καπέλο, έτσι και αυτός μας απέδειξε την αξία του με τα όσα έχει καταφέρει...Με το σπαθί του κέρδισε αυτόν τον τίτλο...
    Είναι ο πιο αυθεντικός Γκρίφιντορ που ξέρω και ένας Marauder με τα όλα του!
    Είναι τιμή μου να γνωρίζω ένα τόσο μαγικό άτομο και να ξέρεις ότι είμαι πολύ περήφανη για σένα.Για όλα, εσύ ξέρεις...blowkiss



    firework firework firework Συγχαρητήρια, συγχαρητήρια, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ αγάπη μου! firework firework firework




    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Tumblr_lrwbm8xZe71qj565ko1_500
    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Beautyandthebeastsign
    i solemnly swear that i am up to no good:
    ♥ Sirius Black ♥
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Imperio Τρι Οκτ 04, 2011 12:56 pm

    Συγχαρητηρια σε ολους παιδια! firework




    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Sirius Black
    Sirius Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18489
    Ηλικία : 34
    Location : In Andromeda's heart<3
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief Managed

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Sirius Black Τρι Οκτ 04, 2011 12:59 pm

    Τώρα εγώ τι να πω? red face Ότι και να πω είναι λίγο... red face Είμαι απίστευτα χαρούμενος!! oh! Είναι ένας τίτλος που τον ήθελα όσο τίποτα άλλο...Ένας τίτλος που με στοιχείωνε ένα χρόνο...Τελικά ένα χρόνο μετά τον πήρα και χαίρομαι που είμαι ο έκτος συνεχόμενος Γκρίφιντορ που παίρνει αυτόν τον τίτλο... grifn2 Για να είμαι όμως σήμερα μάγος του μήνα έπρεπε να συνεχίσω μετά από ένα συμβάν που με απογοήτευσε,που με έκανε να μην θέλω ούτε να ξαναλογκάρω...Έπρεπε να βρω τη δύναμη να συνεχίσω...Να καταλάβω ότι δεν πρέπει να σταματάμε στην πρώτη δυσκολία αλλά να συνεχίζουμε πιο δυνατά.. Wizard Με μαγεία και με αγάπη γι'αυτό που κάνουμε... Wizard Για να με ανέχεστε για άλλο ένα χρόνο και για να με ανέχεστε για μάγο του μήνα αυτό το μήνα οφείλεται ένα μόνο άτομο..Ένας άγγελος που ήρθε στη ζωή μου πριν από ένα χρόνο... oh! Όλοι ξέρετε ότι εννοώ την Αndromeda Black... oh! Την Γωγώ μας,την αγάπη μου... oh! Μπορεί κάποιοι να θεωρούν σάλια αυτά που λέω αλλά για μένα η Γωγώ έιναι το πιο σημαντικό άτομο στη ζωή μου και το άτομο που αγαπώ πιο πολύ οπότε θέλω να αναφερθώ σε αυτή μια τόσο ευτυχισμένη μέρα σαν αυτή...Όταν ένιωθα να μην με στηρίζει κανείς ήταν αυτή δίπλα μου,μου έλεγε να μην τα παρατήσω,ότι αξίζω πολλά..Ευτυχώς την άκουσα και είμαι τώρα μάγος του μήνα κάτι που περίμενα ότι δεν θα γίνω...Σε ευχαριστώ πολυ για όλα καλή μου!! oh! Η νίκη μου σου αξίζει..!! In Love

    Τώρα ας σχολιάσω τα καλά σας λόγια.. Cool
    Nethiel σε ευχαριστώ πολύ... Very Happy Ελπίζω να γνωριστούμε! Very Happy

    Η Μαριλένα είναι το πρώτο άτομο που γνώρισα στο φόρουμ!! Cool Στην αρχή νόμιζα ότι είναι μηχάνημα.. tongue Να χαίρεται που δεν ήταν ο Σνέιπ γιατί θα την έβριζα.. rofl Από την αρχή γίναμε φίλοι,στηρίζαμε ο ένας τον άλλο και είμαστε σαν κανονικά αδέρφια!! awesome Χάρηκα πάρα πολύ που με έκανες εσύ την παρουσιασή μου... awesome Ήσουμ ένα από τα δυο άτομα που ήθελα να μου την κάνει!!Το άλλο ήταν η Γωγώ που μου έκανε το τέλειο κειμενάκι νίκης! In LoveΝα ξέρεις Μαριλένα ότι είσαι μια υπέροχη φίλη και σε ευχαριστώ πολυ για όσες φορές με έχεις βοηθήσει και με έχεις στηρίξει!!!Σε περιμένουμε Σαλόνικα... Cool
    Όσο για το τραγούδι θάνατος στον λιγδιάρη!! Cool Marauders rules!! Cool :P

    Tώρα πάω στο αγαπημένο μου μέλος.. In LoveΚαλή μου το πόστ σου ήταν μια κατάθεση ψυχής... oh! Με κατασυγκίνησες κουκλάρα μου! fireworksΤο ξέρω ότι γι'αυτή τη νίκη μου χάρηκες περισσότερο από τη δική σου νίκη όπως είχα χαρεί και εγώ τη δική σου νίκη περισσότερο από όσο χαίρομαι τώρα τη δική μου! In LoveΈτσι είναι οι ερωτευμένοι.. In Love red face Το ξέρεις ότι χωρίς εσένα δεν θα είχα αυτόν τον τίτλο!Δεν θα συνέχιζα στο φόρουμ!!Εσύ όμως μου έλεγες συνέχεια ότι αξίζω πολλά και συνέχισα και τώρα είμαι ΜΤΜ.. oh! Ο τίτλος αυτός είναι αφιερωμένος σε σένα αλλά και σε όλο το Γκρίφιντορ που υπεραγαπάμε!! In Love grifn2 Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχεις στη ζωη μου!! oh! Περάσαμε πολλά αλλά παραμείναμε δυνατοί και αγαπημένοι.. oh! Να ξέρεις και εγώ σε θαυμάζω και αποτελείς πρότυπο για μένα όπως πιστεύω ότι είσαι πρότυπο για κάθε Γκρίφιντορ! [shug] Να ξέρεις ότι το πόστ σου θα το έχω πάντα μέσα στην καρδιά μου και είναι σίγουρα τα καλύτερα λόγια που έχουν γράψει για μένα... blowkiss oh! Σε ευχαρίστω για ακόμα μια φορά αυθεντικότερη Γκρίφιντορ που έχω γνωρίσει!! oh! Να μείνεις για πάντα έτσι γιατί λείπουν από τον κόσμο μας αυθεντικά άτομα όπως εσύ... oh! Σε λατρεύω λατρεμένη μου Γκρίφιντορ,marauder,γυναίκα μου!!! In Love In Love In Love





    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Tumblr_lvov6pxgdR1r2jhvko1_500

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Signued

    Σπόιλερ:

    Mischief managed:
    ♥Andromeda Black ♥
    Lysandra Black
    Lysandra Black
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 928
    Ηλικία : 202
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Lysandra Black Τρι Οκτ 04, 2011 1:08 pm

    Συγχαρητηριαααα!!!!!!!!!σε ολους!!!!!!!!



    Fairies, come take me out of this dull world,
    For I would ride with you upon the wind,
    Run on the top of the dishevelled tide,
    And dance upon the mountains like a flame.
    HERMIONE 97
    HERMIONE 97
    Πεμπτοετής στην Σχολή
    Πεμπτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 250
    Ηλικία : 571
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts:
    Blood Status:
    Today's thought:

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από HERMIONE 97 Τρι Οκτ 04, 2011 1:13 pm

    firework Xρηστο!!πολλααα συγχαρητηρια!!!!!!!σου αξιζει!!! firework



    It takes much bravery to stand up to our enemies...
    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  280px-TheTrioUnited
    ...but we need as much bravery to stand up to our friends
    Ronerm
    Ronerm
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 12534
    Ηλικία : 1011
    Location : Πουθενά δηλαδή παντού!!!! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά. Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Ronerm Τρι Οκτ 04, 2011 1:18 pm

    Μπαμπάααααααααααα... πολλά συγχαρητήριαααα. Το ήξερα οτι θα βγεις εσύ.

    Όλα τα παιδιά το άξιζαν βέβαια αλλά τόσο καιρό είσαι στο Hw και τόσα εχεις προσφέρει οπότε λογικό να ανταμιφθείς μετά από τόσο καιρό...

    Πολλά συγχαρητηρια... i am so proud of you. Αλλά είμαι τόσο λυπημένος για το χαζορεκόρ του Γκρίφιντορ.


    Τάσο, Πέννυ, Εύη σας τα είχα πει στο ποστ μου στην ψηφοφορία. Είστε άξια μέλη και έχετε προσφέρει πολλά... σίγουρα θα ξαναέρθετε εδώ. Είστε και καινούργια μέλη μέλη.

    Πάντως ενα μεγαλο μπραβο σε όλους σας για τη συμμετοχή σας σε αυτόν τον τόσο μεγάλο και σημαντικό θεσμό



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Rdv7kyzwppuxqw19ij6qk27



    Wands up for our queen J.K.Rowling
    Alicia Spinnet
    Alicia Spinnet
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών


    Αριθμός μηνυμάτων : 17870
    Location : no money no family 18 in the middle of miami
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: It's not very punk rock of you to meet society's expectations

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Alicia Spinnet Τρι Οκτ 04, 2011 1:58 pm

    Xρήστο, πολλά συγχαρητήρια. firework firework

    Συγχαρητήρια όμως και στα άλλα 3 παιδιά oh!
    Πέννυ, Τάσε, Εύη πολλά συγχαρητήρια hurrah Και μόνο ότι είστε υποψηφιου για ΜΤΜ δίχνει πόσο το αξίζετε. Bravo



    ::
    Elohim Meth
    Elohim Meth
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 15264
    Ηλικία : 300
    Location : Over the Hills and Far Away
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I won't ever be the best at anything. Or rather, you might say that I've stop trying to be.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Elohim Meth Τρι Οκτ 04, 2011 2:05 pm

    Συγχαρητήρια Χρήστο για τη νίκη σου! Very Happy
    Συγχαρητήρια και στα υπόλοιπα παιδιά. Συνεχίστε γερά! bye



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  H7MD6Zl
    Puri:

    Eleanna Lovegood
    Eleanna Lovegood
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 25823
    Ηλικία : 25
    Location : London's Shadowhunter Institute
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: A mind needs books as a sword needs a whetstone, if it is to keep its edge.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Eleanna Lovegood Τρι Οκτ 04, 2011 2:27 pm

    Μπραβο στον Χρηστο και σε ολους τους υποψηφιους Wizard



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  10dwccy
    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Wguogg
    Nearly Headless Nick
    Nearly Headless Nick
    Ministry's Ambassador
    Ministry's Ambassador


    Αριθμός μηνυμάτων : 39580
    Ηλικία : 27
    Location : Στο στομάχι μιας κατσίκας (ναι είμαι μπέζοαρ)
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: My philosophy is that worrying means you suffer twice

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Nearly Headless Nick Τρι Οκτ 04, 2011 2:45 pm

    Συγχαρητήρια Χρήστοοο ^
    Happy Μπράβο ρε Wink
    Εννοείται και στα άλλα παιδιά χίλια μπράβο... Στήθος με στήθος ήταν...



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Receiv13


    Isn't everything we do in life a way to be loved a little more?”
    Neville Longbottom
    Neville Longbottom
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 2576
    Ηλικία : 571
    Location : Never neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Τυφλή η τύχη και την βρίσκουν λάθος άτομα...

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Neville Longbottom Τρι Οκτ 04, 2011 4:37 pm

    Καταρχήν μπράβο σε όλους. Δεν ήξερα τους άλλους υποψήφιους, μόνο τον Χρήστο και πολύ λίγο τον Τάσο. Είδα όμως πως και οι τέσσερις άξιζαν μια θέση στην ψηφοφορία και είμαι βέβαιος πως κάποια μέρα θα πάρουν τον τίτλο! Συγχαρητήρια παιδιά!

    Στον Χρήστο,
    Αγαπητέ φίλε, πατέρα, σύντροφε και συγκοιτονίτη και συνονόματε, συγχαρητήρια για ακόμα μια φορά που κάνεις περίφανη την οικογένεια Black, ολόκληρο τον κοιτώνα μας, αλλά και όλη την Γκρίνγκοτς. :P
    Ήμουν σίγουρος πως θα νικούσες. Χωρίς να θέλω να αδικίσω τους άλλους, και χωρίς να τους ξέρω βέβαια, πιστεύω σου άξιζε όσο κανένας άλλος τίτλος σε αυτό το φόρουμ.
    Ο Χρήστος, φιλικός, ευγενικός, πλακατζής, διασκεδαστικός και πάντα με όρεξη (δεν μασάει με άλλα λόγια), γνήσιος λέοντας και φυσικά, γνήσιος Marauder!
    Δύο μήνες γραμμένος εδώ στο φόρουμ και θυμάμαι τις πρώτες πρώτες μέρες που μπήκα στο gryffindor που με βοηθούσατε όλοι να "προσανατολιστώ" (σε εισαγωγικά) και ήσουν κι εσύ ένας απ' αυτούς. Επίσης μου έπιανες κουβέντα και μετά μάθαμε ότι είμαστε και με την ίδια ομάδα :P (μας έφαγαν προχθές αλλά δεν πειράζει, νεξτ τάιμ :P)
    Ακόμα εσύ με ρώτησες αν ήθελα οικογένεια στο φόρουμ και με κάλεσες στην τιμημένη οικογένεια των Μπλακ. Δεν το ξεχνώ αυτό... :P
    Μπράβο σου ρε Χρηστάρα. Το άξιζες πραγματικά. Δεν ξέρω αν μπορώ να σου πω και εις ανώτερα επειδή νομίζω πως είναι ο πιο μεγάλος τίτλος o Mάγος του Mήνα. Σου λέω όμως επειδή είμαι σίγουρος πως αν υπάρχει θα τον σαρώσεις κι αυτόν!
    Συγχαρητήρια ξανά και θα τα πούμε Wink



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Batman_killing_joke_10
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Οκτ 04, 2011 5:40 pm

    Χρήστο μου!!! oh!
    Ξέρεις πως σε λατρεύω!!! Λοιπόν Χρήστο τον τίτλο του ΜΤΜ έπρεπε να τον πάρεις από πολύ πιο νωρίς. Κάλιο αργά παρά ποτέ όμως! Ήθελα τόσο πολύ να βγεις ΜΤΜ! Γιατί το αξίζεις ρε παοκτζή! Πιστεύω πως αξίζεις πάρα πολύ και όλα τα συγχαρητήρια σου αξίζουν! Το Γκρίφιντορ είναι τυχερός που τον έχει. Χρήστο μου πολλά, πολλά συγχαρητήρια!!! Και παίρνα από τον κοιτώνα μας για φρί πρήξιμοοο <3 Bravo evil
    Bella Black
    Bella Black
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 8350
    Ηλικία : 27
    Location : Behind you
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: ...and the history books forgot about us, and the bible didn't mention us, not even once

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Bella Black Τρι Οκτ 04, 2011 5:41 pm

    Πολλά συηχαρητήρια στον Χρήστο!!! Bravo
    Και επίσης συγχαρητηρια σε όλους τους υποψήφιους, που μας έβαλαν πραγματικά σε τρομερό δίλημμα!!!
    Μπράβο σε όλους παιδιά! lalala



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Yy1m  

    Women in our position must make the best of their circumstances...


    growing strong:
    Ariana Lestrange
    Ariana Lestrange
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 17703
    Ηλικία : 25
    Location : Middle Of Nowhere
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Keep your friends close and your fries closer.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Ariana Lestrange Τρι Οκτ 04, 2011 5:46 pm

    Πρώτα απ'όλα εύχομαι συνχαριτήρια στον Χρήστο όπου το άξιζε και βγήκε ΜτΜ.Αν και δνε τον ξέρω και ούτε έχουμε μιλήσει φαίνετε έξυπνο και καλό παιδί Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  200723

    Πέννυ,Τάσο και Εύη και που φτάσατε ως εδώ είναι υπεραρκετό!Αξίζουν και σε εσάς πολλά συνχαριτήρια γιατί και οι 4 είστε όλοι νικητές για εμάς Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  459784477






    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Rsz-web-photo-editor
    Harry James Potter
    Harry James Potter
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 4504
    Ηλικία : 28
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Be yourself cause you were born this way

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Harry James Potter Τρι Οκτ 04, 2011 5:56 pm

    Τι ωραία, τι καλά! Τι ωραία, τι καλά! Τι ωραία, τι καλά! hurrah

    Συγχαρητήρια Χρήστο!! Άξιζες να πάρεις αυτόν τον τίτλο! Οι προσπάθειές σου και η υπομονή σου ανταμείφθηκαν πλήρως! Είμαι πολύ χαρούμενος που κέρδισες! Έχω συμμετάσχει σε τρεις ψηφοφορίες ΜτΜ και ομολογώ πως αυτή ήταν η δυσκολότερη. Αλλά ήλπιζα και ήθελα πολύ να πάρεις εσύ τον τίτλο! Και έγινε! joy
    Πολλά συγχαρητήρια! Εύχομαι τα καλύτερα, με περισσότερες διακρίσεις! Ο μήνας αυτός ήταν δικός σου! Γιόρτασε το, λοιπόν, αφού πρώτα αλλάξεις ομάδα. matakia
    Υ.Γ. Νομίζατε πως θα παίζαμε στο γήπεδό μας και δεν θα νικούσαμε, ωρέ; Βαθιά νυχτωμένοι είστε. 2-1! 2-1!

    Και στα υπόλοιπα αγαπημένα παιδιά, η συμμετοχή μετράει!! Πολλά συγχαρητήρια που διακριθήκατε από τον κοιτώνα σας και τον εκπροσωπήσατε σε αυτή τη δύσκολη δοκιμασία! Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς! Bravo

    Μπράβο Χρήήήήήήστοοο!!! metallas



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Image?locale=en-us&w=580&h=326&position=1&sources=-generated

    It has to end to begin...



    Affiliation:
    Andros the Invincible
    Andros the Invincible
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 6335
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Andros the Invincible Τρι Οκτ 04, 2011 6:36 pm

    Χρήστος FTW!

    Για άλλη μια φορά ένας Γκρίφιντορ πήρε τον τίτλο του ΜτΜ! Μπράβο σου, το αξίζεις. Ήταν η ώρα σου! Very Happy
    Roxanne Derwent
    Roxanne Derwent
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 15667
    Ηλικία : 26
    Location : Shell Cottage
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Roxanne Derwent Τρι Οκτ 04, 2011 9:03 pm

    Συ-γχα-ρη-τη-ρι-α στο Γκρίφιντορ και στο Sirius Black Bravo

    Μπράβο, μπράβο και μπράβο σας!

    Πέννυ!! Πέννυ μου πολλά μπράβο , εκπροσώπησες άξια το Ράβεν. :blasé:

    Τάσο, Εύη, μπράβο σας παιδιά ! highfive



    __________
    ________



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  847683c79afbfbb99f62ba329a3c8da5a9b9180f
    Sirius Black
    Sirius Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18489
    Ηλικία : 34
    Location : In Andromeda's heart<3
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief Managed

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Sirius Black Τρι Οκτ 04, 2011 11:28 pm

    Eυχαριστώ πολυ τα δύο παιδιά μου τον Αλέξανδρο και τον Χρήστο για τα υπέροχα λόγια σας!! awesome Είστε δυο τέλεια παιδια,δυο τέλεια άτομα και χαίρομαι που μπήκατε στην οικογενειά μας!! hero Εύχομαι μια μέρα να σας λέω εγώ συγχαρητήρια για τον ίδιο λόγο... hero
    Ματθαίε ευχαριστώ για τα υπέροχα λόγια σου!!Ομάδα δεν αλλάζω...!!ΠΑΟΚ γεννηθηκά ΠΑΟΚ θα πεθάνω!!! hero
    Πάνο σε ευχαριστώ πολυ!!Ξέρεις ότι η συμπάθεια είναι αμοιβαία! Cool
    Ερμιόνη,Κατερίνα και Νίκο ΠΑΟΚΙ σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!! highfive
    Mαρία,Λυσάνδρα,Αλεξάνδρα,Ελεάννα,Ροξάν,Γιώργο,Δέσποινα,Μπέλα Μπλακ σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Very Happy Συγνώμη για όσους δεν ξέρω τα ονοματά σας... plz





    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Tumblr_lvov6pxgdR1r2jhvko1_500

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Signued

    Σπόιλερ:

    Mischief managed:
    ♥Andromeda Black ♥
    FoNikos21
    FoNikos21
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 39937
    Ηλικία : 33
    Location : In the land of the morning star. Please, send me an angel...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: If you like me, raise your hands. If you don't, raise your standards! B)

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από FoNikos21 Τρι Οκτ 04, 2011 11:33 pm

    Μπράβο βρε Χρήστο! Άξιος! Bravo



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  29l0fma
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Cassandra Black Τρι Οκτ 04, 2011 11:36 pm

    Μπράβο Χρήστο! Συγχαρητήρια! awesome

    Μπράβο και στα άλλα παιζάκια!



    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Sirius Black
    Sirius Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18489
    Ηλικία : 34
    Location : In Andromeda's heart<3
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief Managed

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Sirius Black Τετ Οκτ 05, 2011 12:38 am

    Ευχαριστώ πολύ Γιάννα και Νίκο Αεκτσή!!! hurrah





    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Tumblr_lvov6pxgdR1r2jhvko1_500

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Signued

    Σπόιλερ:

    Mischief managed:
    ♥Andromeda Black ♥
    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 28
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Empty Απ: Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.

    Δημοσίευση από Clary Fray Τετ Οκτ 05, 2011 12:02 pm

    Ο μπαμπάς μου! Ο μπαμπάς μου! Ο μπαμπάς μου!!! wihu
    Άχου, πόόόσο χάρηκα; oh! Πατέρα, πολλά πολλά συγχαρητήρια! Ο τίτλος σου αξίζει αναμφισβήτητα!
    Χάρηκα πάρα πολύ για τη νίκη σου! Και πάλι συγχαρητήρια! [shug]
    Και, ναι! Το Γκρίφιντορ σαρώνει! Cool



        Sirius Black: O Μάγος του Μήνα Σεπτεμβρίου.  Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Οκτ 06, 2024 3:36 am