.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+28
Violleta Black
Konstantina Selenator
Leon Black
Αlbus Dumbledοre
BeatlesAndMarauders
Nearly Headless Nick
princessmaggie
elenaki8
Maria Granger
Sectumsembra
Ariana Lestrange
Hermione Watson
Αstοria Greengrass
hermaine fan 10
Harry James Potter
Apοlline Delacour
Σελήνη
mpap97
Isabelle Lightwood
alex snape
MixMix
Ronerm
ginnyy weaslyy
Bella Black
snapefan3
Rain
mrmrandreas2000
Maria Lovegood
32 απαντήσεις

    A last goodbye ϟ

    Maria Lovegood
    Maria Lovegood
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19672
    Ηλικία : 30
    Location : Forgotten Fairytales
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Touching the starlight....

    A last goodbye ϟ Empty A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Maria Lovegood Πεμ Ιουλ 14, 2011 4:40 pm

    A last goodbye ϟ Tumblr_lmyl7omevn1qg44uto1_500

    1090739 λέξεις
    3363 σελίδες
    199 κεφάλαια
    17 ώρες και 17 λεπτά
    8 ταινίες
    7 βιβλία
    1 ιστορία


    Harry Potter

    Λοιπόν. Οι ταινίες πλέον τελείωσαν officially. Τα βιβλία προ πολλού. Άλλοι ισχυρίζονται πως η μαγεία τέλειωσε, άλλοι πως πάντα θα είμαστε PotterHeads. Ωστόσο σκέφτηκα πως ο καλύτερος τρόπος να πούμε αντίο στο Χόγκουαρτς, το Χάρι το Ρον, την Ερμιόνη και όλους τους υπόλοιπους είναι να τους ευχαριστήσουμε για όσα μας χάρισαν. Αυτό ουσιαστικά είναι ένα ιδιαίτερο τόπικ ευχαριστιών. Για τα πάντα. Για κάθε στιγμή.
    Ξεκινάω εγώ(προειδοποιώ η λίστα μου είναι τεράστια).

    Χάρι Πότερ, σε ευχαριστώ που ήσουν τόσο γενναίος και μας έδειξες πως πραγματικά η αγάπη είναι η δύναμη που υπερνικά τα πάντα, ακόμα και το δυνατότερο ραβδί του κόσμου. Που θυσίασες τόσα πολλά και που συνέχισες να προχωράς ακόμα και όταν έχασες την πίστη σου.
    Ρον Ουέσλι, σε ευχαριστώ που μου έδειξες πόσο σημαντικό είναι να μένεις πιστός σε κάτι και πόσο πολύ πιο σημαντικό είναι να γυρίζεις εκεί που πραγματικά ανήκεις.
    Ερμιόνη Γκρέιντζερ, σε ευχαριστώ που απέδειξες πως η φιλία, η γενναιότητα, το κουράγιο και η αγάπη είναι πολύ καλύτερα από μία στοίβα σκονισμένα βιβλία.
    Λούνα Λάβγκουντ, σε ευχαριστώ που μου έδειξες πόσο σημαντικό είναι να είσαι ο εαυτός σου, ακόμα και αν δε σε αποδέχονται και που δεν έχασες ποτέ την πίστη σου, ακόμα και όταν κάθε ελπίδα έμοιαζε χαμένη.
    Φρεντ και Τζορτζ Ουέσλι, σας ευχαριστώ που με κάνατε να γελάω, ακόμα και στις πιο σκοτεινές εποχές ever, που απλά ήσασταν εκεί και που δείξατε πόσο σημαντικοί είναι οι αδερφικοί δεσμοί.
    Σείριε Μπλακ, σε ευχαριστώ που υπήρξες ό,τι πιο κοντινό γνώρισε ποτέ ο Χάρι σε πατέρα. Και που έδειξες πόσο δυνατή μπορεί να είναι μία φιλία.
    Ρέμους Λούπιν, σε ευχαριστώ που πάλευες και πέθανες ώστε να κάνεις ένα κόσμο καλύτερο.
    Άλμπους Ντάμπλιντορ, σε ευχαριστώ για όλη τη σοφία, τα λόγια σου και για τη θύμηση πως, ακόμα και στις πιο σκοτεινές εποχές, η ευτυχία μπορεί να βρεθεί αν κάποιος θυμηθεί να ανάψει το φως.
    Σέβερους Σνέιπ, σε ευχαριστώ που ήσουν γενναίος. Και που after all this time…always. Απλά αυτό.
    Ντράκο Μαλφόι, σε ευχαριστώ που έδειξες το πόσο δύσκολο είναι να επιλέξεις ανάμεσα στο σωστό και το εύκολο.
    Νέβιλ Λονγκμπότομ, σε ευχαριστώ που ήσουν τόσο γενναίος, ακόμα και στους χειρότερους κινδύνους, που βρήκες το κουράγιο να ʽεπιτεθείςʼ στους φίλους σου και που θα έκανες κάτι κακό only when hell freezes over.
    Τζίνι Ουέσλι, σε ευχαριστώ επειδή έδειξες πως το μέγεθος δε μετράει και μπορεί κανείς από αδύναμος να γίνει δυναμικός και γενναίος.
    Ρούμπεους Χάγκριντ, σε ευχαριστώ που αγαπούσες κάθε τι τερατώδες επειδή πίστευες στην ομορφιά που έκρυβε μέσα του.
    Νυμφαδώρα Τονκς, σε ευχαριστώ που πάλευες, ακόμα και στις πιο σκοτεινές εποχές, για να κερδίσεις την αγάπη.
    Μόλι Ουέσλι, σε ευχαριστώ επειδή έδειξες πως ακόμα και η πιο απλή νοικοκυρά δεν υπολογίζει την πιο σκοτεινή και τρομακτική δύναμη, μπροστά στη μητρική αγάπη.
    Άρθουρ Ουέσλι, σε ευχαριστώ επειδή λάτρευες τους Μαγκλ και που σταμάτησες να μιλάς με το γιο σου, για να υποστηρίξεις την άποψή σου.
    Μινέρβα ΜακΓκόνακαλ, σε ευχαριστώ που υπήρξες μία από τις πιο κουλ αυστηρές καθηγήτριες έβερ και έκανες τα πάντα για να κρατήσεις το Χόγκουαρτς όρθιο ακόμα και σε σκοτεινές εποχές.
    Ντόμπι, σε ευχαριστώ για το κουράγιο και την αφοσίωση που έδειξες και που μου θύμησες πως το καλό υπάρχει και σε ένα κόσμο σκοταδιού.
    Τζέιμς Πότερ, σε ευχαριστώ που έκανες το Χάρι (Razz) και που πάλεψες μέχρι την τελευταία σου πνοή για να προστατέψεις αυτούς που αγαπάς.
    Λίλυ Έβανς, σε ευχαριστώ που η τόσο δυνατή σου μητρική αγάπη έσωσε το Χάρι και έδειξε το πόσο δυνατά και αγνά είναι τα συναισθήματα αυτά.
    Τομ Μάρβολο Ριντλ, σε ευχαριστώ επειδή μου έδειξες πόσο κακό μπορεί να κάνει η εξουσία και η αίσθηση της ανωτερότητας που μπορεί να έχει κανείς. Και που ακούσια μου έδειξες τη δύναμε της αγάπης.
    Τέλος, σε ευχαριστώ Τζόαν Ρόουλινγκ επειδή μου χάρισες αυτή την υπέροχη παιδική ηλικία, γεμάτη μαγεία, περιπέτεια, γέλιο και κλάμα. Σε ευχαριστώ για όλα.


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Maria Lovegood στις Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:21 pm, 1 φορά



    you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found





    something hidden...:
    mrmrandreas2000
    mrmrandreas2000
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 180
    Ηλικία : 28
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2011

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από mrmrandreas2000 Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:15 pm

    Η ταινίες Harry Potter ήταν από τα καλύτερα πράγματα
    που συνέβησαν στην ζωή μου. Προσωπικά πλαντάζω στο κλάμα όταν σκάφτομε
    ότι τελιωσε το Harry Potter , ήταν η καλύτερη ταινία που έχω δει σε ολόκληρη τι ζωή μου ,
    με όλα αυτά που έγραψες συμφωνώ απόλυτα [όταν διάβαζα αυτά που έγραψες δάκρυσα] τέλος πάντων το μονό πράγμα
    που θα ήθελα είναι να μην είχε τελείωση το Harry Potter ποτέ. crying crying cross cross
    Maria Lovegood
    Maria Lovegood
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19672
    Ηλικία : 30
    Location : Forgotten Fairytales
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Touching the starlight....

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Maria Lovegood Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:22 pm

    Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά είσαι λίιιγο εκτός τόπικ. Όπως θα δεις και πάνω, εδώ απλά ως τελευταίο αντίο, λέμε τα ευχαριστώ μας στους χαρακτήρες της Ρόουλινγκ ή και στην ίδια. proud



    you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found





    something hidden...:
    mrmrandreas2000
    mrmrandreas2000
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 180
    Ηλικία : 28
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2011

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από mrmrandreas2000 Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:29 pm

    Αααα οκ απλά έγραψα τα συναίσθημα που έχω . Το θέμα είναι ότι δεν έχω λόγια και εσύ με κάλυψες απόλυτα
    Rain
    Rain
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 111
    Ηλικία : 27
    Location : Rain Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts:
    Blood Status:
    Today's thought: Η ζωη ειναι αδικη καποιες φορες

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Rain Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:37 pm

    Εγω θα πω μονο ενα ενα ευχαριστω στην Τ.Κ.Ρ που δημιουργησε αυτον τον υπεροχο μαγικο και φαινομενικο κοσμο και μας εκανε ολους να πιστεψουμε σε αυτη την απεραντη μαγεια
    και πως οσα αντιο και να πουμε αυτη η μαγεια ξεκινησε προ πολλου αλλα δεν εχει τελειωμο καθως εμεις που αγαπαμε τον υπεροχο κοσμο του Χαρυ Ποτερ ποτε δεν θα σταματησουμε να διαβαζουμε τα βιβλια και να βλεπουμε τις ταινιες που μας παιρνουν σε μαγικους χρονους γιατι πολυ απλα αυτη η μαγεια ειναι υπεροχη και ατελειωτη.



    Ο Θάνατος όπου κι αν είσαι, αυτός παραμονεύει από πίσω σου...
    ...πρόσεξε, γιατί αν τον ξεγελάσεις μια φορά, αυτός θα σε εκδικηθεί με τον χειρότερο τρόπο...
    A last goodbye ϟ Hp7_p1_2

    Αιώνια η μνήμη των αδικοχαμένων της 11 Ιουλίου 2011
    snapefan3
    snapefan3
    Εκτοετής στην Σχολή
    Εκτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 311
    Ηλικία : 27
    Location : Oδος Υφαντουργού
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: 1. Υπερασπιστικαμε την Λιθο 2. Βρηκαμε την Καμαρα 3. Ελευθερωσαμε τον Αιχμαλωτο 4. Επιλεχθηκαμε απο το Κυπελο 5. Πολεμησαμε μαζι με το Ταγμα 6. Μαθαμε πραγματα απο τον ''Πριγκιπα'' 7. Και γιναμε οι Κυριοι του Θανατου ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ!!!!!!!!

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από snapefan3 Παρ Ιουλ 15, 2011 11:45 am

    Kι εγω θελω να πω ενα μεγαλο, τεραστιο, γιγαντιο ευχαριστω στην Τ.Κ.Ρουλινγκ για αυτο που δημιουργησε...
    Παιδια μην στεναχοριεστε ο Χαρι Ποτερ δεν θα τελιωσει ποτε και ξερετε γιατι?
    Γιατι θα υπαρχουν παντα οι Χαριποτεροκαμενοι οπως ειμαι εγω και σιγουρα κι εσεις να μας τον θυμιζουν οτι υπηρχε, υπαρχει και θα υπαρχει για παντα...
    Πολλοι,που δεν τους αρεσει ο Χαρι λενε σε εμας τους φανς οτι ειμαστε καμενοι και αρρωστοι με αυτον...
    Ομως οι πραγματικοι αρρωστοι ειναι αυτοι που δεν μπορεσαν να γιατρευτουν απο την μαγεια του... Ρε παιδια δεν συμφωνειτε μαζι μου???Δεν τα λεω καλα?

    Γιατι οταν μιλαω για τον Χαρι παιρνω παντα μια ποιητικη εκφραση?



    slytherin magician1 slytherin

    Aγαπω τον Alan Rickman αλλα ο Severus Snape εκλεψε την καρδια μου!!!! In Love In Love In Love In Love
    Bella Black
    Bella Black
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 8350
    Ηλικία : 27
    Location : Behind you
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: ...and the history books forgot about us, and the bible didn't mention us, not even once

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Bella Black Σαβ Ιουλ 16, 2011 6:39 pm

    Εγώ απλά θα πω ευχαριστώ στην Τζο....Ευχαριστώ για όλα όσα έκανε, αυτά που δημιούργησε, ευχαριστώ που έκανε τα παιδικά μου χρόνια τόσο όμορφα, μας δίδαξε τόσα ιδανικά, και έκανε τις ζωές μας μαγικές....Ευχαριστώ...



    A last goodbye ϟ Yy1m  

    Women in our position must make the best of their circumstances...


    growing strong:
    ginnyy weaslyy
    ginnyy weaslyy
    Δευτεροετής στην Σχολή
    Δευτεροετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 37
    Ηλικία : 27
    Location : στο Χογκουαρτς
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ron is so beautifull!!

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από ginnyy weaslyy Κυρ Ιουλ 17, 2011 2:13 am

    Θα ηθελα πρωτα απο ολα να ευχαριστησω την Τζοαν Ροουλινγκ για ολα αυτα τα βιβλια τα οποια εγιναν ταινιες και με εκαναν να γελασω αφανταστα αλλα και να κλαψω μεχρι τα βαθη της καρδιας μου.
    Μετα θα ηθελα να ευχαριστησω το Χαρι Ποτερ ο οποιος παλεψε μεχρι το τελος και νικησε γιατι ειχε πιστη και ηθελε εναν καλυτερο κοσμο χωρις Σκοτεινη Μαγεια.
    Την Ερμιονη Γκρέιντζερ για ολες αυτες τις γνωσεις και την ψυχραιμια που ειχε σε καθε δυσκολη στιγμη.
    Τη Τζινι Ουεσλι για ολα αυτα που εκανε για το Χαρι γιατι ηθελε να τον προστατεψει και για ολα τα οποια ειχε κανει σε ολα τα ετη που φοιτουσε στη Σχολη και γιατι επεμεινε για να βοηθησει στη δυσκολη στιγμη που αντιμετωπισε το Χογκουαρτς.
    Τον Ρον Ουεσλι για ολα αυτα που εκανε για να προστατεψει την Ερμιονη στην οποια στο τελος (καιρος ηταν) φανερωσε τα αισθηματα του.
    Τον Τζορτζ και τον Φρεντ Ουεσλι για τις αμετρητες φαρσες και ειδικα αυτη που εκανε στη Ντολορες Αμπριτζ και που με εκαναν να γελασω παρα πολυ.
    Τη Λουνα Λαβγκουντ για την πιστη που εδιξε στο Χαρι στο πεμπτο ετος οταν δεν τον πιστευε κανεις.
    Τον Νεβιλ Λονγκμποτομ που παντα προσπαθουσε να βοηθησει αλλα παντα παθαινε κατι και μας εκανε να γελασουμε.
    Το Σεντρικ Ντιγγορυ που παλεψε μεχρι το τελος για να σωσει αυτον και
    τον φιλο του το Χαρι απο τον Ποντικοουρα και το Αντον Χερτ
    Τη Μολυ Ουεσλι που εσωσε την κορη της απο την Μπελατριξ βαζοντας σε κινδυνο την ιδια της τη ζωη.
    Τον Αρθουρ Ουεσλι που του αρεσε να μελεταει και ενθουσιαζοταν με τις εφευρεσεις των Μαγκλ.
    Τελος θα ηθελα να ευχαριστησω ολους τους ηθοποιους που επαιξαν στη σειρα και ενιωσαν εστω και για μερικα μονο χρονια την ομορφια του να εισαι μαγος και να κανεις ενα σορο ξορκια και μαγειες!!
    Τους ευχαριστω ολους! I love you crying crying



    Τοσα χρονια , τοσες ταινιες που αγαπησαμε!
    Ronerm
    Ronerm
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 12534
    Ηλικία : 1011
    Location : Πουθενά δηλαδή παντού!!!! <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/10/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά. Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Ronerm Κυρ Ιουλ 17, 2011 4:50 pm

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα Στην Τζόαν Ρόουλινγκ που δημιούργησε αυτό το μαγικό κόσμο που πάντα με βοηθούσε να ξεπερνώ τα προβλήματα μου, να διασκεδάζω, να ξεφεύγω από την κρύα, γελοία, Μάγκλ καθημερινότητα μου και γενικά ευχαριστώ που δημιούργησε την πιο μαγική, επική, φανταστική σειρά βιβλίων που θα περάσει ποτέ από την ιστορία της λογοτεχνίας φαντασίας.




    A last goodbye ϟ Rdv7kyzwppuxqw19ij6qk27



    Wands up for our queen J.K.Rowling
    MixMix
    MixMix
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 197
    Ηλικία : 27
    Location : Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: I love Snape for his true loyalties even in the darknest time

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από MixMix Κυρ Ιουλ 17, 2011 5:27 pm

    Στην Ρόουλινγκ που μέσα από τον φανταστικό κόσμο της μαγείας με έκανε να νιώσω παιδί, να καταλάβω το αίσθημα της πραγματικής φιλίας και αγάπης.
    Στον Χάρι, που μου έμαθε πως πρέπει να έχω πίστη σε αυτά που αναζητώ
    Στην Ερμιόνη, μέσα από τα βιβλία και τη γνώση δεν κρύβεται το κουράγιο, υπομονή και γενναιότητα.
    Στον Ρον, που ακόμα και αν δεν βρισκεις τον εαυτό σου...πρέπει να έχεις πίστη.
    Στην Λούνα, να αγαπάω τον εαυτό μου όπως είμαι.
    Στον Σνειπ ότι η αληθινή αγάπη και η γενναιότητα δεν χάνενται ποτέ. After all this time? ...Αlways!
    και τέλος στο Ντόμπι για την αφοσίωση και που θυσιάστηκες για τον Χάρι. Μου έδειξες ότι η αγάπη είναι το σημαντικότερο.
    ΑΥΤΑ!



    After all this time? ...Always
    Snape had an ice cold shell around his beautiful loving heart.
    HarryRonHermioneSnapeMcGonagallDumbledore
    alex snape
    alex snape
    Πεμπτοετής στην Σχολή
    Πεμπτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 224
    Ηλικία : 330
    Location : Korinthos
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από alex snape Κυρ Ιουλ 17, 2011 5:41 pm

    και εγω στενοχωριεμαι παρα πολυ! Ηταν απο τις καλυτερες ταινιες με απιστευτη πλοκη!!! τις εχω ολες αφου τις δω πρωτα στο σινεμα...περιμενω με αγωνια το 2ο μερος Happy
    Isabelle Lightwood
    Isabelle Lightwood
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 36189
    Ηλικία : 123
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Κι ενώ ο καθείς σκοτώνει ό,τι αγαπάει, όλοι ωστόσο δεν πεθαίνουν.

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Isabelle Lightwood Κυρ Ιουλ 17, 2011 11:22 pm

    Χάρι Πότερ, σε ευχαριστώ για την γενναιότητα που έδειξες, για την πίστη που δεν έχασες ποτέ, για το γεγονός πως ήσουν ο εαυτός σου. Σε ευχαριστώ που δεν έσκυψες το κεφάλι στον καθένα που ήθελε να ασκήσει εξουσία και που δεν έχασες τον εαυτό σου. Σε ευχαριστώ που μου έδειξες πόσο σημαντικοί είναι οι φίλοι, η ειλικρίνεια, η πίστη και να παλεύουμε για το σωστό μπροστά στο εύκολο και που μου έμαθες ότι πρέπει να θυσιάζουμε πράγματα για αυτούς που αγαπάμε.
    Ρον Ουέσλι, σε ευχαριστώ που μου χάρισες στιγμές γέλιου και που μου έδειξες την αξία του να κάνεις λάθη και να τα διορθώνεις.

    Ερμιόνη Γκρέιντζερ, σε ευχαριστώ που μου δίδαξες πόσο σημαντική είναι η φιλία και η αγάπη. Πως πρέπει να τα βάζουμε πάνω απʼ όλα και στα καλά και στα άσχημα.

    Νέβιλ Λονγκμπότομ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που ήσουν ΕΣΥ! Ευχαριστώ που μου έδειξες ότι μπορούμε να καταφέρουμε κάτι με τη παραμικρή βοήθεια. Που μου έδειξες πως μπορούμε να αλλάξουμε και που είχες αυτή τη μεγάλη, γκριφιντορική καρδιά.

    Λούνα Λάβγκουντ, σε ευχαριστώ που επέμενες σε αυτά που πίστευες αποδεικνύοντας πόσο σημαντικό είναι να μείνει κανείς ο εαυτός του, που με έκανες να πιστέψω στη δύναμη της φιλίας και της φαντασίας.

    Δίδυμοι Ουέσλι, σας ευχαριστώ για τα τόσα χαμόγελα που μου χαρίσατε, που δείξατε με τον τρόπο σας πόσο σημαντικό είναι να αντιμετωπίζεις τα πράγματα και όσο τραγικά κι αν είναι να γελάς! Να γελάς! Σας ευχαριστώ που μου δείξατε πόσο σημαντικά είναι τα αδέρφια και πως μπορεί ο ένας να στηριχτεί στον άλλον πάντα και παντού. Που μου δείξατε ότι τα αδέρφια με τον τρόπο του είναι πάντα δίπλα μας.

    Άλμπους Ντάμπλντορ, σε ευχαριστώ για όλες τις σοφές κουβέντες σου και τα πιστεύω σου, που μου έμαθες ότι τα λάθη προσπερνιόνται απλά αν τα παραδεχτείς και ζητήσεις συγγνώμη.
    Σέβερους Σνέιπ, σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τον αδαμάντινο χαρακτήρα που επέδειξες. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. Σε ευχαριστώ που μου έδειξες τη μαγεία της αγάπης και την υπομονή και την επιμονή που χρειάζεται να δείχνεις ακόμη κι αν δεν είναι αμοιβαία, ακόμη και αν δεν είναι ζωντανή. Σε ευχαριστώ που μου έδειξες πόσο σημαντικό είναι να πολεμάμε για τους γύρω μας και για εκείνους που αγαπάμε ή αγαπήσαμε ακόμα κι αν πρέπει εμείς οι ίδιοι να μείνουμε στο προσκήνιο ή να θυσιάσουμε ό,τι έχουμε και αγαπάμε. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
    Marauders & Λίλυ Έβανς & Νυμφαδώρα Τόνκς, σας ευχαριστώ για την αξία που δώσατε στην αγάπη, την ελπίδα. Που θυσιαστήκατε για το καλό των προσώπων που αγαπάτε. Απλά αυτό.

    Ρούμπεους Χάγκριντ, σε ευχαριστώ που έβλεπες πέρα από τη τριχωτή εμφάνιση την ομορφιά και την μαγεία που κρύβει ο καθένας μέσα του. Που παρʼόλα τα λάθη σου συνέχισες να προσπαθείς.

    Μόλι Ουέσλι & Άρθουρ Ουέσλι, σας ευχαριστώ που μας μάθατε ότι δεν υπάρχει «ανώτερος» και «κατώτερος» και που δεν πάψατε να πιστεύετε στις πεποιθήσεις σας ακόμη και στους δύσκολους καιρούς.

    Τέλος, Τζόαν Κ. Ρόουλινγκ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που μου χάρισες όλες αυτές τις στιγμές. Γιατί ουσιαστικά πίσω από τα ευχαριστώ στους χαρακτήρες κρύβεσαι εσύ. Σε ευχαριστώ που μου δίδαξες τις αξίες της ζωής.
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΟΓΚΟΥΑΡΤΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!



    A last goodbye ϟ Ypo
    mpap97
    mpap97
    Δευτεροετής στην Σχολή
    Δευτεροετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 37
    Ηλικία : 26
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: LoL

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από mpap97 Δευ Ιουλ 18, 2011 11:05 am

    Μααααααα crying Γιατί τελείωσε?? crying crying crying Δεν θέλω να τελειώσει ποτέ!! Αλλά δυστυχώς ο Χάρι Πότερ τέλειωσε... 7 Βιβλία και 8 ταινίες έφτασαν στο τέλος τους και είμαι ευγνώμων που μια συγγραφέας σαν και αυτή έγραψε τόσο ωραία βιβλία και έδωσε την έμπνευση να γυρίσουν και τις ταινίες. Σε ευχαριστούμε J.K Rowling!



    It's all over crying crying crying crying
    Σελήνη
    Σελήνη
    Τριτοετής στην Σχολή
    Τριτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 73
    Ηλικία : 123
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Σελήνη Δευ Ιουλ 18, 2011 11:49 am

    Παιδιά καλησπέρα, είμαι καινούρια στο φόρουμ Happy


    Προσωπικά συγκινήθηκα και δάκρυσα όταν τελείωσα τα βιβλία του Χάρι Πότερ.
    Ομολογώ πως περίμενα οι ταινίες να είναι πιο κοντά στο βιβλίο (ιδίως κάποιες στιγμές στην τελευταία). Razz
    Maria Lovegood
    Maria Lovegood
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19672
    Ηλικία : 30
    Location : Forgotten Fairytales
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Touching the starlight....

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Maria Lovegood Δευ Ιουλ 18, 2011 12:55 pm

    alex snape έγραψε:και εγω στενοχωριεμαι παρα πολυ! Ηταν απο τις καλυτερες ταινιες με απιστευτη πλοκη!!! τις εχω ολες αφου τις δω πρωτα στο σινεμα...περιμενω με αγωνια το 2ο μερος Happy

    Σελήνη έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, είμαι καινούρια στο φόρουμ Happy


    Προσωπικά συγκινήθηκα και δάκρυσα όταν τελείωσα τα βιβλία του Χάρι Πότερ.
    Ομολογώ πως περίμενα οι ταινίες να είναι πιο κοντά στο βιβλίο (ιδίως κάποιες στιγμές στην τελευταία). Razz

    Παιδιά, το τόπικ είναι για να λέμε τα ευχαριστώ μας στους χαρακτήρες ή σε οτιδήποτε άλλο. Θα σας παρακαλούσα να προσέξετε λίγο το θέμα του τόπικ προτού ποστάρετε για να μη κάνε σπαμ-ποστς. hoho



    you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found





    something hidden...:
    Σελήνη
    Σελήνη
    Τριτοετής στην Σχολή
    Τριτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 73
    Ηλικία : 123
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Σελήνη Δευ Ιουλ 18, 2011 1:26 pm

    [quote="Maria Lovegood"]
    alex snape έγραψε:και εγω
    Παιδιά, το τόπικ είναι για να λέμε τα ευχαριστώ μας στους χαρακτήρες ή σε οτιδήποτε άλλο. Θα σας παρακαλούσα να προσέξετε λίγο το θέμα του τόπικ προτού ποστάρετε για να μη κάνε σπαμ-ποστς. hoho
    Ώπα, συγγνώμη, ξέχασα τα ευχαριστήρια:

    J.K.Rowling, σας ευχαριστούμε που γράψατε βιβλία με τα οποία μεγαλώσαμε και ταυτιστήκαμε, και που δεν μπορούμε να αποχωριστούμε με την καμία! Very Happy


    Υ.Γ: Δεν ήταν ακριβώς spam το μήνυμά μου, απλώς λίγο off-topic χωρίς τα "ευχαριστώ"
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Ιουλ 20, 2011 1:52 pm

    Αλμπους Νταμπλντορ, σε ευχαριστώ που μου έδειξες τις σοφές επιλογές και πως όλοι έχουμε το κακό και το καλό μέσα μας.
    Χάρι Πότερ, σε ευχαριστώ που με ταξίδεψες τόσα χρόνια στον κόσμο σου.
    Ερμιόνη και Ρον, σας ευχαριστώ που μου δείξατε τι σημαίνει αληθινή αγάπη.
    Μπελλα μου, σε ευχαριστώ που μου έμαθες πως ποτέ δεν πρέπει να υποτιμάμε τον αντίπαλο.
    Σέβερους, σε ευχαριστώ που μου έδειξες την αγάπη, ακόμα και μετά τον θάνατο.
    Τζοαν, σε ευχαριστώ για όλα όσα έχω δει, διαβάσει, ζήσει. Ποτέ δεν θα ξεχάσω τον ΧΠ. Το ορκίζομαι.
    Apοlline Delacour
    Apοlline Delacour
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 2086
    Ηλικία : 27
    Location : Σε ένα ερημικό νησί μαζί με τον έρωτα της ζωής μου (Ron Weasley)
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Ron :

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Apοlline Delacour Τετ Ιουλ 20, 2011 5:30 pm

    Εγώ θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ
    -Στον Χάρι Πότερ που μου έδειξε τι σημαίνει γενναιότητα
    -Στην Ερμιόνη Γκρέιντζερ που μου έδειξε πόσο σημαντικό είναι το διάβασμα για τη ζωή αλλά και πόσο σημαντικό είναι να αγαπάς αλλά και να σε αγαπάνε
    -Στον Ροναλντ Ουέσλι που μου έδειξε πόση σημασία έχει να επειστρέφεις πάντα σ'αυτούς που αγαπάς
    -Στον Σέβερους Σνέιπ που μου έδειξε την πραγματική αγάπη
    Σπόιλερ:
    και
    -Στην Τζόαν Ρόουλινγκ που μου χάρισε στιγμές που δε θα μπορούσε να μου χαρίσει κανείς άλλος

    Ευχαριστώ πάρα πολύ obey



    A last goodbye ϟ Tumblr_ltvjtoaJwY1ql1jfeo1_500
    there's no way to describe what you do to meA last goodbye ϟ Pinkstar
    my little secrets♥:


    Τσάρλις Έιντζελς:
    Harry James Potter
    Harry James Potter
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 4504
    Ηλικία : 27
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Be yourself cause you were born this way

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Harry James Potter Τετ Ιουλ 20, 2011 6:16 pm

    Με τη σειρά μου κι εγώ να ευχαριστήσω κάποιους συγκεκριμένους χαρακτήρες.

    Χάρι Πότερ Από μωρό σε είχα λατρέψει. Είχα λατρέψει την ιστορία σου, το πρόσωπό σου, τους φίλους σου, τη ζωή σου. Θα είσαι για πάντα ο αγαπημένος μου παιδικός ήρωας. Ο φίλος που θα έχω για πάντα κρυμμένο στο δωμάτιο μου και στην καρδιά μου. ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. Σε ευχαριστώ λοιπόν μου ήρθες στη ζωή μου και φώλιασες μες στην καρδιά μου. Για πάντα θα είσαι εκεί μέσα. Σε αγαπώ.
    Ρον Ουέσλι Κι εσύ είσαι ο κοκκινομάλλης φίλος μου. Κι εσύ θα είσαι μέσα στην καρδιά μου. Είσαι γενναίος και αστείος. Έχεις καλά αισθήματα και είσαι πολύ καλό παιδί. Στάθηκες γενναίος, Ρόναλντ. Τα κατάφερες! Σε ευχαριστώ. Σε αγαπώ.
    Ερμιόνη Γκρέιντζερ Ερμιονάκη! Σε ευχαριστώ, πανέμορφο μου πλάσμα που πήγες και κόλλησες μαζί με τους άλλους δύο. Αλλιώς, ίσως να μην σε γνώριζα ποτέ μου. Είσαι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας. Είμαι τόσο πολύ εσύ, που αισθάνομαι ευλογημένος που σε γνώρισα. Κι εσύ τα κατάφερες. Δεν θέλω να σε βλέπω να κλαις, μου ραγίζεις την καρδιά. Μόνο να χαμογελάς. Σε ευχαριστώ. Σε αγαπώ.
    Σέβερους Σνέιπ Σέβερους, μετά από τόσο καιρό; Ναι, μετά από τόσο καιρό εσύ την αγαπάς ακόμα, την έχεις μέσα στην καρδιά σου. Κι εγώ σε έχω μέσα στην καρδιά μου Σεβ, αλλόκοτε χαρακτήρα. Είσαι φρικτός Σνέιπ, και μου αρέσει αυτό. Ή μάλλον, το βρίσκω τέλειο, καταπληκτικό, εξαιρετικό. Μπράβο, Σεβ, για τον χαρακτήρα που κράτησες. Σε ευχαριστώ. Σε αγαπώ. Σε εκτιμώ.
    Τομ Μαρβόλο Ρίντλτ Βόλντι, Βόλντι! Είσαι ένα ανθρωπόμορφο (δεν παίρνω και όρκο γι' αυτό) τέρας. Ναι, ναι, είσαι! Δεν αγαπάς, μόνο σκοτώνεις. Αλλά ξέρεις κάτι; Ίσως, μου φάνηκες χρήσιμος. Μου έδειξες πως η αγάπη, Η ΑΓΑΠΗ λέω, είναι παντοτινή και πραγματικά υπάρχει. Σε ευχαριστώ, τερατάκι μου. Σε αγαπώ.

    Να ευχαριστήσω επίσης, όλους τους υπόλοιπους χαρακτήρες που δεν αναφέρω. Δεν τους αναφέρω γιατί θα αρχίσω για άλλη μια φορά να στενοχωριέμαι και δεν το θέλω. Τους ευχαριστώ όλους, από τον Άλμπους Ντάμπλντορ και τον Άρθουρ Ουέσλι μέχρι την Τσάριτι Μπέρπατζ και τον Φρανκ Μπράις. Συνεπώς, ευχαριστώ όλους εκείνους, ανεπτυγμένους και μη, χαρακτήρες που αποτελούν τον κύκλο της πανέμορφης και μαγικής ιστορίας του Χάρι Πότερ. Ειλικρινά, σας αγαπώ. ΌΛΟΥΣ.

    Σας ευχαριστώ που ήσασταν μέρος της ζωής μου και θα είστε. Πορεύομαι με το κεφάλι ψηλά και όλους εσάς μέσα μου.

    Τέλος, θα ήθελα να αποτίνω φόρο τιμής, να αποτίνω την ευγνωμοσύνη μου σε μια γυναίκα που θεωρώ αγία. Τζο θα ήθελα να σε γνωρίσω. Θα ήθελα να σε δω και να μου χαμογελάσεις. Μόνο αυτό. Τζο, είσαι ευλογημένη από το Θεό, που σου κατέβηκε αυτή η ιδέα τότε μέσα στο τρένο και έγραψες αυτό το συνονθύλευμα μαγείας, αγάπης, φιλίας και εμπιστοσύνης. Σε αγαπώ, Τζόαν Ρόουλινγκ και θα είσαι αυτή που θα θυμάμαι περισσότερο από όλους. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΣΕ ΑΓΑΠΩ!

    Πάει, συγκινήθηκα. Φτου. crying



    A last goodbye ϟ Image?locale=en-us&w=580&h=326&position=1&sources=-generated

    It has to end to begin...



    Affiliation:
    hermaine fan 10
    hermaine fan 10
    Πεμπτοετής στην Σχολή
    Πεμπτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 237
    Ηλικία : 25
    Location : Barrow
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από hermaine fan 10 Σαβ Ιουλ 30, 2011 10:19 am

    Θελω να πω ενα πολυ μεγαλο ευχαριστο στην Τζοαν Ροουλινκ που τα δημιουργησε ολα
    Στον Χαρι που μας εδιξε τι σημαινει να αγαπας του φιλους σου
    Στην Ερμιονη που ειναι ο πιο τελειος χαρακτηρας της σειρας.Αυτη η ομορφια της και η εξυπναδα της χαρησαν μια πιο ευχαριστη νοτα στις σειρες των βιβλιων αλλα και στις σκηνες των ταινιων.Δεν μου αρεσει καθολου οταν κλαει .Μου ραγιζει την καρδια.Θα ηθελα να πω και αλλα για την ερμιονη αλλα δεν πρεπει να αδικουμε τους αλλους.
    Στον Ρον που εκτος απο οτι ειναι ενα κουκλακι ζωγραφιστο ειναι αφοσιομενος στους φιλους του.
    Και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους που εβαλαν τον χαρι ποττερ στη ζωη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    we love hermione and ron Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy griffindor
    ΤΗΕ ΒΕST COUPLE EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Αstοria Greengrass
    Αstοria Greengrass
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 9367
    Ηλικία : 29
    Location : ~Neverland~
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Close your eyes I'll stay beside you I'm still here I won't let them find you

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Αstοria Greengrass Τετ Αυγ 10, 2011 1:09 am

    • Χαρυ Ποτερ: Ευχαριστω που μου εμαθες να ειμαι γεναια,να ειμαι διπλα στους φιλους μου καθε στιγμη ειτε με χρειαζονται ειτε οχι,που μου εμαθες να ρισκαρω
      για να καταφερω κατι και επισης που με εκανες να νιωσω και εγω ηρωας μαζι σου..
    oh!

    • Ρον Ουεσλι: Ευχαριστω που μου εμαθες τι θα πει φιλια και αφοσειωση και ευχαριστω για τις στιγμες γελιου που μου χαρισες..


    • Ερμιονη Γκρειντζερ: Ευχαριστω που μου εμαθες πως τα συμαντικα πραγματα στην ζωη δεν ειναι μονο οι γνωσεις και η εξυπναδα,αλλα η αγαπη,η φιλια,
      η επανασταση για να καταφερεις κατι..


    • Νεβιλ Λονγκμποτομ: Ευχαριστω που μου εμαθες και εσυ τι θα πει γεναιοτητα,ευχαριστω που μου εδειξες οτι υπαρχουν πολυ χειροτερα πραγματα στην ζωη
      απο αυτα που πιστευα..


    • Ντρακο Μαλφου: Ευχαριστω που καταλαβες ποια μερια επρεπε να ακολουθησεις..Ευχαριστω για τις στιγμες χαρας,αγωνιας,λυπης,γεναιοτητας,αγαπης,θυμου που
      μου χαρισες..(κουκλε ντρακο In Love )
    I love you

    • Λουνα Λαβγκουντ: Ευχαριστω που ησουν ο εαυτος σου και μου εμαθες το ποσο σημαντικο ειναι αυτο..


    • Σεντρικ Ντιγκορι: Ευχαριστω που μου εμαθες να αγωνιζομαι μεχρι τελικης πτωσεως..


    • Φλερ Ντελακουρ: Ευχαριστω που μου εμαθες να αγαπαω,ακομα και αν ο αλλος ειναι διαφορετικος..
    oh!

    • Τζορτζ & Φρεντ Ουεσλι: Ευχαριστω για τις στιγμες γελιου και χαρας..


    • Μολυ Ουεσλι: Ευχαριστω που μου εμαθες την αξια της οικογενειας,το οτι ειναι απο τα πιο σημαντικα πραγματα στην ζωη ενως ανθρωπου..


    • Αρθουρ Ουεσλι: Ευχαριστω που αγαπουσες απλους ανθρωπους σαν εμενα..


    • Σειριε Μπλακ: Ευχαριστω που υπηρξες στην ιστορια,μου εμαθες τοσα πολλα..Ευχαριστω που μου χαρησες στιγμες λυπης,χαρας,ενθουσιασμου,αγαπης..


    • Ρουμπεους Χαγκριντ: Ευχαριστω που μου εμαθες πως τα λαθη ειναι για να μαθενουμε..


    • Σεβερους Σνεηπ: Ευχαριστω,απλα ευχαριστω που υπηρξες..Ευχαριστω για τα συναισθηματα που ενιωσα,το κλαμα που εριξα,τον θυμο που ειχα,μα πανω απ'ολα
      σε ευχαριστω που μου εδιξες πως η αληθινη αγαπη δε πεθενει ποτε..
    I love you

    • Ρεμους Λουπιν: Ευχαριστω που μου εμαθες να ειμαι πιστη φιλη και να αγωνιζομαι για ενα καλυτερο μελλον..


    • Ριτα Σκιτερ: Ευχαριστω που χαρη σε σενα σταματησα να ειμαι κουτσομπολα(εμμ τι,νομιζες πως θα σου εμοιαζα?)
    :P

    • Λιλυ Εβανς: Ευχαριστω που μου εμαθες πως αξιζει περισσοτερο να θυσιαστεις για την αγαπη προς το παιδι σου παρα να στραφεις σε λαθος δρομο..


    • Τζεημς Ποτερ: Ευχαριστω που θυσιαστηκες και εσυ για την αγαπη και την καλοσυνη..(Επισης σε μισω,που φεροσουν χαλια στον σεβSad Razz )


    • Αλμπους Νταμπλντορ: Ευχαριστω που με τα λογια σου και τις πραξεις σου μου εδεινες κουραγιο οταν ημουν στα down μου..


    • Τομ Μορβολο Ριντλ: Ευχαριστω που χαρη σε σενα εμαθα πως το να εισαι φιλοδοξος οδηγει τις περισσοτερες φορες στο κακο..Και ευχαριστω που υπηρξες στην
      ιστορια,χωρις εσενα θα ηταν ανυπαρκτη..
    buttrock

    Και Τελος..

    • Τζοαν Ροουλινγκ: Ευχαριστω για ολα τα παραπανω,ευχαριστω που μεγαλωσα με τα βιβλια σου,ευχαριστω που για τοσα χρονια ταξιδευα στον μαγικο κοσμο..και
      υποσχομαι πως ακομα και οταν μεγαλωσω θα συνεχιζω να ταξιδευω στα μαγικα μερη που μας εμαθες εσυ..για οπως ξερουμε ολοι:Hogwarts will always be there to welcome you Ηome



    sh*t happens
    but life goes on!




    <3 :


    (:
    Hermione Watson
    Hermione Watson
    Τριτοετής στην Σχολή
    Τριτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 50
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Squib
    Today's thought:

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Hermione Watson Παρ Αυγ 26, 2011 2:26 pm

    θα μου λειψουν τοσο πολυ ολες αυτες οι ταινιες!! crying crying crying θελω να πω ενα τεραστιο ευχαριστω στην Τζ. Κ. Ροουλινγκ γι αυτο το ταξιδι που μου χαρησε! που καθε φορα που διαβαζα ενα βιβλιο ή εβλεπα μια ταινια νομιζα πως ημουν σε εναν διαφορετικο κοσμο! και οταν τελιωνε η καθε ταινια με επιαναν τα κλαματα και ελεγα μακαρι να υπηρχε αληθεια αυτος ο υπεροχος, μαγικος κοσμος! καθε χρονο περιμενα να βγει καινουργια ταινια για να συνεχισω το δικο μου ταξιδι στον κοσμο της φαντασιας! θα μου λειψουν ολα αυτα! crying μακαρι να εγραφε κι αλλο ενα βιβλιο! crossfingers αλλα οσο το σκεφτομαι ποτε δεν θα ηταν για μενα αρκετο αλλο ενα μονο βιβλιο!



    A last goodbye ϟ Hermione-Granger
    Ariana Lestrange
    Ariana Lestrange
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 17703
    Ηλικία : 24
    Location : Middle Of Nowhere
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Keep your friends close and your fries closer.

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Ariana Lestrange Σαβ Αυγ 27, 2011 6:23 am

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω την J.K.Rowling απο τα βάθη της καρδίας μου(:P) που μας ταξίδεψε σε έναν μαγίκο κόσμο.Τον κόσμο του Χάρι Πότερ!Ήταν καταπληκτικά τα βιβλία το ίδιο και οι ταινίες.Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω τους ηθοποιούς όπου μας έκαναν να πιστέψουμε κ μας έμαθα πολλά πράγματα όπως να είσαι γενναίος κ να είσαι πάντα μαζι με αυτούς που αγαπάς.Απο την μία λυπάμαι υπερβοληκά πολύ που τελείωσε ενώ απο την άλλη χαίρομαι που σκότωσαν επίτελους το Βόλντι...είναι ανάμυκτα συναισθήματα.
    Η Κ. ΜακΓκοναγκαλ κ ο Νταμπλντορ ήταν απο τους καθηγητές που με βοήθησαν να πισέψω στην μαγεία και τους ευχαριστώ γι'αυτο.
    Η Ερμιόνη με βοήθησε να αναίβω στα μαθήματα γιατι κατάλαβα πως χρείαζετε να διαβάζεις που&που. Ο Χάρυ μου έμαθε πως ολα μπορείς να τα καταφέρεις αρκεί να πιστέψεις.Ευχαριστώ λοιπόν όλους αυτούς που βοήθησαν να γυριστεί η ταινία κ πάνω απ'όλα την J.K.Rowling που μας ταξίδεψε στον κόσμο της ΜΑΓΕΙΑΣ crying crying

    Σπόιλερ:






    A last goodbye ϟ Rsz-web-photo-editor
    Isabelle Lightwood
    Isabelle Lightwood
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 36189
    Ηλικία : 123
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Κι ενώ ο καθείς σκοτώνει ό,τι αγαπάει, όλοι ωστόσο δεν πεθαίνουν.

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Isabelle Lightwood Κυρ Σεπ 18, 2011 3:22 pm

    A, πάνω απ'όλα:
    A last goodbye ϟ Tumblr_lqq87h1hpi1r1b9mao1_r2_500

    crying



    A last goodbye ϟ Ypo
    Sectumsembra
    Sectumsembra
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 5829
    Ηλικία : 548
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Life sucks.Get a helmet!

    A last goodbye ϟ Empty Απ: A last goodbye ϟ

    Δημοσίευση από Sectumsembra Τρι Μαρ 13, 2012 6:58 pm

    Ένα ευχαριστώ στην Τ.Κ.Ρόουλινγκ που δημιούργησε αυτόν το μαγικό κόσμο και μας έκανε να νιώσουμε και εμείς μέρος αυτού.



    A last goodbye ϟ Tumblr_ovdiwtlMXU1u034pso1_500
    Slytherin Fiction Team

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 2:16 pm