.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+51
Pansy Parkinson
Laura Mandley
Gellert
didaki
Mysterious Wizard
Ariana Lestrange
The Sorting Hat
Perenelle Flamel
Alicia Spinnet
Lucy Weasley
Αstοria Greengrass
RemousLoupin
Nearly Headless Nick
Phyllida Spore
Hermione Black
Phineas Nigellus Black
Sirius Black
Andros the Invincible
Dimitris el Mago Secreto
Rea
Elohim Meth
Hecate
Fleur Delacour
FLEUR258
Arcturus Regulus Black
SiMoS
Jace Wayland
Ernest Flitwick
Maria-Mia Granger
elliza
Lily Luna Potter
Merlin the Great
Berenice
Sylvie Lovegood
anthian9
Madame Maxime
Imperio
Orion Black
Sorazal the Erised
Andromeda Black
Clary Fray
Leonie Vernier
Morgan le Fay
Helena Ravenclaw
Amelia Blackfoot
Amycus
Maria Lovegood
Cassandra Black
Tom Marvolo Riddle
Minerva McGonagall
FoNikos21
55 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Παρ Απρ 20, 2012 11:30 am

    ουτε εγω Sad




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Fleur Delacour
    Fleur Delacour
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 21971
    Ηλικία : 231
    Location : Όπου νά'ναι, αρκεί να είναι στην Αθήνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Go sell crazy someplace else, we're all stocked up here

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Fleur Delacour Κυρ Απρ 22, 2012 5:22 am

    Τα γράφω τώρα γιατί αύριο θα κοιμάμαι και μετά θα ξεχάσω να τα γράψω :P
    Η συνάντηση ξεκίνησε χτες κατά τις επτά το απόγευμα και τελείωσε πριν καμιά ώρα περίπου, αρμένικη βίζιτα το καταντήσαμε :P
    Συναντήθηκα με την Ελίζα, την Εκάτη, τον Θάνο-Amicus και τον Νίκο. Την Ελίζα την είχα ξαναδεί για λίγο πριν καμιά βδομάδα τα άλλα δυο παιδιά τα συνάντησα πρώτη φορά χτες.
    Αν εξαιρέσουμε τον Θάνο που μου έκανε κάτι τεστ για να πεισθεί ότι είμαι όντως η Φλερ, ου άπιστε snob, και ότι δεν του έκανε κάποια πλάκα ο Νίκος η συνάντηση εκτυλίχθηκε μέσα σε απόλυτα φιλικό κλίμα.
    Η συνάντηση έγινε εξοχικά στη Γλυφάδα. Και τα τρία παιδιά τα συμπάθησα πάρα πολύ και μιλήσαμε για τα πάντα, εννοείται και για τα του φόρουμ,και ήμασταν μεσ΄την άνεση και την καλή χαρά hurrah (<- περίπου κάπως έτσι).
    Πήραμε και τηλέφωνο την Γιάννα και την βάλαμε να μαντέψει ποια είμαι, δεν με βρήκε :P Και αργότερα ο Θάνος και η Ελισάβετ έφυγαν και οι υπόλοιποι συνεχίσαμε σε ρεμπετάδικο Cool
    Χόρεψα ακόμα κι εγώ που δεν τρελαίνομαι για χορούς, τραγουδήσαμε, θάψαμε τους διπλανούς μας και γενικά ξεδιπλώσαμε όλα τα ταλέντα που είχαμε :P
    Αχ τι καλά που τα περάσαμε εις τα εξοχάς fireworks Ελπίζω να ξαναβρεθούμε και αυτή τη φορά να έχει περισσότερα συρτά και καλαματιανά γιατί μόνο αυτά κατέω σιορ Φονικέ και σιόρα Εκάτη :P




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 1p55
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Απρ 22, 2012 12:33 pm

    Η Φλερ είναι αντιπαθούκλα, να μην πάει να τη γνωρίσει κανείς oh! Είμαι σίγουρη ότι και οι υπόλοιποι θα συμφωνούν μαζί μου snob Άσε που μικροδείχνει κιόλα και ήταν σαν να είχαμε βγάλει βόλτα τη μικρή μας ξαδέρφη. Παρόλα αυτά, όταν καθόμασταν στα Όσπρια κάναμε καινούρια συκώτια απ' τα γέλια. Τρολάραμε και τον Λευτέρη :P



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Ws1999D
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Κυρ Απρ 22, 2012 12:42 pm

    Η Σοφία μέχρι πέρυσι δεν έβγαινε από το σπίτι και τώρα ακούει μίτινγκ και τρέχει, τι γίνεται; snob




    Statler
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29777
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Amycus Δευ Απρ 23, 2012 1:38 pm

    Α,ήτανε απο τα ωραία μύτινγκ. oh!
    Το τι θάψιμο έπεσε,δεν λέγεται και κυρίως δεν γράφεται.Μου φαίνεται πως η 21 Απριλίου θα καθιερωθεί ως Παγκόσμια Ημέρα Λόξυγκα μετά απο αυτό το μύτ.Τι Απριλιανά μου λες,οι μισοί έτρωγαν ζάχαρη και κρατούσαν την αναπνοή τους μπας και γλιτώσουν απο τα χικ-χικ. Αν μας έβλεπε ο Κουτσομύτης,άλλους θα διάλεγε για τον ρόλο της καρά-Κατίνας στις "Μάγισσες της Σμύρνης".:P

    Πέρα απο την πλάκα,η Σοφία είναι Βλαχοπούλου.Τον αμάζευτο έχει.Καλέ,βγαίνεις και σε cd; :P
    Μετά Ελισάβετ-Εκάτη-Νίκος να δίνουν ρέστα σε ατάκες όλων των ειδών,κοκκινίζω μόνο που τα θυμάμαι γιατί είμαι και συνισταζούμενος. Razz

    Ήταν απόλαυση.Παρά το ψοφόκρυο που φάγαμε γιατί τα Όσπρια ήταν φίσκα,την κάναμε την καφετέρια,αρχηγείο το Ciao.Προτείνω να αλλάξουμε το Σλόγκαν του ΧΓ.Να το κάνουμε "Harryworld.Το μόνο μέρος στον κόσμο που ο ήχος ταξιδεύει ταχύτερα απο το φως". :P

    Και στα επόμενα μυτ χρυσά μου! oh!



    Fleur Delacour έγραψε:Αν εξαιρέσουμε τον Θάνο που μου έκανε κάτι τεστ για να πεισθεί ότι είμαι όντως η Φλερ, ου άπιστε snob
    Του θωμά ήταν την επόμενη.Δεν το έχετε κάνει στα θρησκευτικά στο σχολείο; Τι σας μαθαίνουν; :P
    Hecate έγραψε:Καθόμασταν στα Όσπρια κάναμε καινούρια συκώτια απ' τα γέλια.
    Το έχουν αυτό τα Όσπρια.Μερικοί κάνουν και καινούργια μύτη. :P
    όβελ έγραψε:Η Σοφία μέχρι πέρυσι δεν έβγαινε από το σπίτι και τώρα ακούει μίτινγκ και τρέχει, τι γίνεται; snob
    Θέλει να ξεσκάσει το κορίτσι από το άγχος και την πίεση των Πανελληνίων. :P



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Gg10
    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 27
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Clary Fray Πεμ Απρ 26, 2012 6:17 pm

    Το Σάββατο που μας πέρασε, λοιπόν πραγματοποιήθηκε ένα μύτινγκ ανάμεσα στα εξής άτομα: Κόννι, Τάσος, Χάρης, Λευτέρης, Άλεξ(ένας-άσχετος-φίλος-της-Κόννις) και εγώ!

    Έφτασα λοιπόν στο σημείο συνάντησης (Καμάρα ολ τάιμ κλάσικ!) την συμφωνημένη ώρα, με τη συνοδεία της μητέρας διότι αλλιώς θα χανόμουν Razz
    Είδα τον Χάρη (ήμουν 99% σίγουρη οτι ήταν εκείνος) αλλα η μαμά μου με έσυρε λίγο πιο πάνω για να της δείξω τις "πατούσες". -.-

    Έτσι, λοιπόν, με 20-25 λεπτά καθυστέρησης έφτασαν και οι υπόλοιποι.
    Γνώρισαν τη μητέρα μου μπλά μπλά μπλά και μετά απο μια σύσκεψη αποφασίσανε αποφασίσαμε να πάμε σε μια καφετέρια (Lol τη λέγανε, έτσιWink
    Κάτσαμε, παραγγείλαμε, όλα καλά... σχεδόν...! Απλά ας πούμε οτι οι συζητήσεις περιελάμβαναν 2-3 άτομα οπότε ουσιαστικά είχαμε χωριστεί σε ομάδες. Razz
    Σ'αυτό το σημείο πρέπει να επισημάνω οτι ο Λευτέρης ενοχλούνταν όποτε έστρεφα το βλέμμα μου πάνω του. Μη ρωτάτε γιατί...δε ξέρω. :P
    Πήραμε τηλέφωνο και τη Μαρία τη Λάβγκουντ!!!
    Οκέικ, μετά απο αυτό ξεκινήσαμε να φύγουμε, ο Λευτέρης μας άφησε.. oh! και οι υπόλοιποι κάναμε μια βόλτα προς τη Βιβλιοβάρδια οπου κάποιοι απο εμάς έκαναν αγορές-επενδύσεις!
    Αφου, λοιπόν, η Κόννι τελείωσε την κουβέντα της με την κοπέλα απο το βιβλιοπωλείο, φύγαμε και κατευθυνθήκαμε προς το σπίτι μου, μιας και η ώρα είχε περάσει!
    Κάτσαμε στα σκαλοπατάκια και λέγαμε βλακείες, βγάζαμε φωτογραφίες και γελούσαμε!
    Όταν πήγε 12 παρά αποφάσισα να ανέβω, οπότε τους αγκάλιασα όλους και έφυγα!

    Εντυπώσεις απο τα Χαριγουορλντιανά παιδιά:
    Τον Τάσο τον συμπάθησα! Είναι εντάξει άτομο και, αν μη τι άλλο, βγάζει γέλιο! Razz
    Την Κόννι απλά την αγάπησα περισσότερο... awesome
    Τον Χάρη επίσης τον συμπάθησα πολύ, παρόλο που δε μιλούσε ιδιαίτερα Razz Συγνώμη που δε σε άκουγα όταν με φώναζες στην Καμάρα. :P
    Για τον Λευτέρη δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη γιατι δε μιλήσαμε πολύ και οι ειρωνίες πήγαιναν κι έρχονταν συνέχεια Razz Αλλά νομίζω πως είναι εντάξει Razz

    Πέρασα μια χαρά κι ελπίζω να το επαναλάβουμε!
    BTW, νομίζω πως με κάποιους ήμουν λίγο πιο κακιά απ'ότι συνήθως! unsure :P



        Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33267
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Τετ Μάης 02, 2012 12:59 pm

    Κακιά; Άντε καλέ, καλά έκανες και έβαλες τον Λευτέρη στη θέση του Cool
    Η αποπάνω με κάλυψε, σιγά μη γράψω και γω :P







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 27
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Clary Fray Τετ Μάης 02, 2012 6:28 pm

    ^Σ'ευχαριστώ. Τώρα νιώθω κάπως καλύτερα! :P



        Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:
    Maria Lovegood
    Maria Lovegood
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 19672
    Ηλικία : 30
    Location : Forgotten Fairytales
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Touching the starlight....

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Maria Lovegood Τρι Ιουν 19, 2012 11:48 pm

    Ομαγκάντ, δεν το πιστεύω, γράφω σε αυτό το τόπικ; ti? Ποιος, εγώ; ti?

    Λοιπόν, σήμερα η αδερφή μου πήγε στα Γιάννενα, οπότε φορτώθηκα και εγώ στο πίσω κάθισμα με τα γυαλιά ηλίου μου και αποφάσισα να επιβάλλω την παρουσία μου δια ενός εναμισαώρου στον Χάρη ή κοινώς Βιντίκτο Βιρίντιαν. Πώς τον άντεξα; Δεν.ξέρω, honestly :P
    Λοιπόν, αφού αργήσαμε και έστησα ως σωστή Αγγλίδα στα ραντεβού μου το Χάρη λόγω προβλημάτων με το αυτοκίνητο, βρεθήκαμε στη Νομαρχία. Ο Χάρης μου καθόταν και πάνω-πάνω στα σκαλιά η ψωνάρα, να κάνει εντύπωση. Whatever, δεν.την.εκανε.
    Κάναμε μετά 2-3 γύρους πέρα-δωθε μη αποφασίζοντας να κάτσουμε σε καφε και εν τέλει καταλήξαμε σε ένα καφενέ με κάτι γερόντους απέναντι από ένα παπουτσάδικο που χει μια ξανθιά σερβιτόρα. giveup Πήρα και οι 2 φρέντο καπουτσίνο γλυκό (και όμως, ο Βιντίκτος πίνει γλυκό καφέ ti? ) και συζητήσαμε για διάφορα θέματα. Μάλιστα έθιξε διάφορα πολύ επίμαχα θέματα και με έκανε να κοκκινίσω σα νεανιάδα giveup Επίσης κατέβασε 15 ποτήρια νερό, μάλλον αγχώθηκε που κυκλοφορούσε μία τέτοια ομορφια CoolΕπίσης με έπιασε η μπανταλομάρα μου και παραλίγο να λερωθώ με τον καφέ, δηλαδή μόνο εγώ και η Τονκς τα κάνουμε αυτά, τζίζους giveup Μετά βασανίσαμε λίγο τον Κωστή aka Herpo the Foul κάνοντάς τον να ζηλέψει με ένα τηλεφωνο. matakia
    Στη συνέχεια έβαλα το Χάρη σε μία τρελή διαδρομή, από την οποία εγώ τουλάχιστον βγήκα με πόδια και κεφάλι να πονούν, λόγω ασυννενοησίας με το μεγάλο μου αδέρφι. giveup Και δυστυχώς με είδε με νεύρα, χάλασα όλο το meeting με αυτά giveup Τι να κάνουμε, οι μεγάλες αδερφές είναι εξαιρετικά εκνευριστικές.Happy
    Γενικές εντυπώσεις τώρα. Ο Χάρης είναι πολύ όπως και στο τσάτ, νιώθω άνετα μαζί του, δηλαδή του μιλάω νορμάλ και τα σχετικά. Με κάνει να γελάω επίσης, πράγμα παράξενο, νόμιζα τα αστεία του ήταν κλεμμένα από το Ίντερνετ. :P Αυτός βέβαια μου συμπεριφερόταν λες και ήμουν κάποιο λούτρινο, ή ένα κουτάβι, ή στην καλύτερη περίπτωση η μικρή του τρίχρονη αδερφή. Πάντως γενικά είναι πολύ γαμάτο παιδί και την επόμενη φορά που θα πάω Γιάννενα θα του κατσικωθώ για πέντε ώρες evil



    you were there for me on the days I rained nothing but pain yet when you left I became a hurricane and you are no where to be found





    something hidden...:
    Vindictus Viridian
    Vindictus Viridian
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 17209
    Ηλικία : 28
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: σημασία δεν έχει το τι κάνεις αλλα το πως και γιατί το κάνεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Vindictus Viridian Τετ Ιουν 20, 2012 12:29 am

    και ναι σήμερα κατά τις 3 εκεί που ήμουν σε ύπνο βαθύ ακούω τον ήχο του μηνύματος yaya ..."Η αδερφή μου θα έρθει Γιάννενα σήμερα μπορείς να βρεθούμε; matakia "
    Σιγά μην δεν μπορούσα ti?
    αφού λοιπόν στήσαμε τσάμπα ολόκληρη πλεκτάνη, μια πλεκτάνη που ποτέ δεν πραγματοποιήθηκε, πήγα στην νομαρχία σαν καλό παιδάκι και αυτές οι φήμες πως είμαι ψωνάρα και για αυτό πήγα κι έκατσα στο ψηλότερο σκαλί είναι κακοήθειες. Sad εγώ έκατσα εκεί επειδή από όλα τα σκαλιά αυτό μου άξιζε Happy
    ξαφνικά πέρασε μια κοπέλα συνοδευόμενη από ένα 12χρονο κοριτσάκι και νόμισα πως είναι η αδερφή της Μαρίας με την Μαρία... =/ έκανα λάθος =/
    αφού λοιπόν συναντηθήκαμε και την παρότρυνα τόσες φορές να επιλέξει που θα πάμε...αυτή επέμενε να διαλέξω εγώ γιατί δεν ξέρει από Γιάννενα...λες και είπα εγώ να διαλέξει επειδή μένει χρόνια εδώ και τα ξέρει καλύτερα sweatdrop smiley
    κανείς μας δεν διάλεξε τελικά λόγω έλλειψης χρόνου κάτσαμε στο πρώτο που βρήκαμε!!!!
    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΩ ΓΛΥΚΟ ΚΑΦΕ; ti?
    την πείραξα τρελά και την πήγα σε συζητήσεις που την έκαναν να μοιάζει με πατζάρι awesome
    πατζαράκι I love you
    ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΛΕΒΩ ΑΣΤΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ti?
    τέλος πάντων χάρηκα πολύ που κάναμε το κωστή να ζηλέψει και βασικά η Μαρία τον έπεισε πως φλερτάρω μία φίλη του... erimi δηλαδή έλεος erimi πως της ήρθε; erimi
    τελικά το Μαράκι είναι θεά, και πραγματικά είναι σαν κουταβάκι...με προκαλεί τόσο να της τσιμπήσω τα μαγουλάκια oh!
    είναι επίσης πολύ αστεία και πετάει ατάκες εκεί που δεν τις περιμένεις...και είναι και πρόστυχη!!! Θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να τα ξαναπούμε σύντομα...μαράκι...love you blowkiss





    We are the hot ghosts of HarryWorld
    "Τι σου κάνω Λίλα μου!"
    - Chost Chickos

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Tumblr_static_severus-snape-in-deathly-hallows-gifs-hogwarts-professors-17276177-500-208

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Gentleeeeeeeee_zpsda022e6e
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τετ Ιουν 20, 2012 1:29 am

    Για ποια Μαρία απ' όλες μας αναφέρεις??



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Pbucket
    Vindictus Viridian
    Vindictus Viridian
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 17209
    Ηλικία : 28
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: σημασία δεν έχει το τι κάνεις αλλα το πως και γιατί το κάνεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Vindictus Viridian Τετ Ιουν 20, 2012 1:31 am

    αααα δεν ξέρω....ποια έκανε ποστ πριν από μένα; =/





    We are the hot ghosts of HarryWorld
    "Τι σου κάνω Λίλα μου!"
    - Chost Chickos

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Tumblr_static_severus-snape-in-deathly-hallows-gifs-hogwarts-professors-17276177-500-208

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Gentleeeeeeeee_zpsda022e6e
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Τετ Ιουν 20, 2012 1:41 am

    Ααα οκ σόρρυ είδα μόνο το δικό σου γι αυτό ρώτησα... Razz



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Pbucket
    Clary Fray
    Clary Fray
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14284
    Ηλικία : 27
    Location : City of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: What doesn't kill you makes you stronger.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Clary Fray Τετ Ιουν 20, 2012 2:05 pm

    Νταξ, θέλω συνάντηση με Βιντίκτο και Μαρία! :P



        Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Rainbow-rain-catcher-sharon-johnstone_zpsqfzivzy4  
    Stop looking out your window
    and get out of your front door!


    hidden secrets:
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Πεμ Ιουν 21, 2012 2:30 pm

    Εγώ συναντήθηκα με την Αστόρια και είναι πολύ καλή, καμία σχέση με το χαζό που φαίνεται στο φόρουμ hurrah




    Statler
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Κυρ Ιουν 24, 2012 8:31 pm

    Σήμερα είχαμε κανονίσει συνάντηση στην Σαλαμίνα με Τζέο, Σάντρα(Black Queen) και με το νέο μας μέλος, τον Άκη(You Know Who, που τον ξέραμε ήδη εννοείται χωρίς το ΧΓ Razz ). Κατά τις 12:15 φτάνουν στην Σαλαμίνα. Είχα πάει να τους πάρω απ' το λιμάνι και μόλις έφτασα άρχισαν να τρέχουν και να σπρώχνονται για το ποιος θα με αγκαλιάσει πρώτος oh! Εε τελικά με αγκάλιασε ο Τζέο, μετά ο Άκης και ύστερα η Σάντρα! Νομίζω ήταν η πιο μαμάτη συνάντηση έβερ... In Love Πραγματικά περάσαμε πάααααρα πολύ ωραία, αν δεν βιαζόταν να φύγει η Σάντρα ακόμα εδώ θα ήταν τα παιδιά..! plz Όταν φτάσανε, αφού αγκαλιαστήκαμε, φιληθήκαμε και τα λοιπά, πήγαμε στο παλιό μου σπίτι που ήταν κοντά και ήμασταν και μόνοι μας. Ο Τζέο να μην χάσει ευκαιρία, μπήκε αμέσως στο ίντερνετ... :P Ήπιαμε νεράκι γιατί τα είχαν φτύσει τα παιδιά μου..!<3 Μετά από 3 τέταρτα περίπου έρχεται ο μπαμπάς μου να μας πάρει με το αυτοκίνητο για να μας αφήσει στις καφετέριες(στο ΝΑΤΟ για όποιον ξέρει). Εε πήγαμε εκεί και πραγματικά κάναμε ένα τέταρτο για να αποφασίσουμε τι θέλουμε..! Επίσης έκαναν άλλο ένα 20λεπτο να μας τα φέρουν αλλά τέλος πάντων... :P Παίξαμε θάρρος ή αλήθεια στην καφετέρια και όπως ήταν αναμενόμενο γίναμε ρεζίλι..! :P Δεν ήταν και τόσο φυσιολογικό το να σηκωθώ και να αρχίζω να χτενίζω τα μαλλιά μου, ούτε να κάνω μασάζ στον Άκη, ούτε επίσης ήταν φυσιολογικό να αρχίσω να δείχνω στον Άκη την χορογραφία του Νόσα... :P Μετά από όλα αυτά ήρθε ο αδερφός μου να μας πάρει για να πάμε να φάμε στο καινούριο μου σπίτι. Να σημειώσω πως μου είχε κοπεί η όρεξη και έφαγα μισό κομματάκι κρέας και 4-5 πατάτες και είχα φουσκώσει..! :P Τα υπόλοιπα παιδιά έφαγαν κανονικά! Μετά ακολούθησε παγωτό απ' το οποίο έφαγαν μόνο η Σάντρα και ο Τζέο. :P Ύστερα είχαμε και επίδειξη ανοιγμάτων από εμένα... proud Στο δωμάτιό μου μετά εννοείται μπήκε ο Τζέο στο ίντερνετ, η Σάντρα έστελνε μηνύματα και εγώ ίσιωνα τα μαλλιά μου με τον Άκη! oh! Πριν από αυτό παίξαμε και μπουκάλα... awesome Μετά χαλαρά για λίγο,αλλά έπρεπε να φύγουν τα παιδιά μετά γιατί βιαζόταν η Σάντρα... crying Περάσαμε φανταστικά! Ααα να σημειώσω πως τα φάγαμε τα μάγουλά μας γιατί συνέχεια δίναμε αγκαλίτσες και φιλιά(στα μάγουλα καλέ [angel] ), ο ένας στον άλλον συνέχεια... Χάσαμε το μέτρημα! oh! Ο Άκης μου έκανε επίσης μαμάτα μαλλιά! oh! Τώρα κανονίζουμε να έρθουν πάλι(τουλάχιστον ένας από αυτούς θα έρθει σίγουρα) μέσα στις επόμενες δύο εβδομάδες που μας μένουν μέχρι να πάω Αγγλία! Επίσης ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα έρθουν και μετά το ταξίδι μου! oh!

    Υ.Γ. Πρώτο: Σας αγαπώ πολύ πολύ πολύ παιδάκια μου και να έρθετε οπωσδήποτε πάλι να περάσουμε σουπερφανταστικοτέλεια! In Love Μου γεμίσατε την μέρα ευχάριστα<3

    Υ.Γ. Δεύτερο: Έχουμε τραβήξει και μερικές φωτογραφίες οι οποίες θα περαστούν το συντομότερο δυνατό! hoho

    Αυτά από εμένα!



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Pbucket
    Sandra Lightwood
    Sandra Lightwood
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 590
    Ηλικία : 27
    Location : Απο νεκροταφειο σε νεκροταφειο...
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm back b*tches.... ;)

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sandra Lightwood Κυρ Ιουν 24, 2012 11:17 pm

    Πραγματικά ήταν τόόόόσο υπέροχα...Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 841182

    Όπως είπε και η Έυα εννοείται πως θα ξανακανονήσουμε!! Και συγνώμη που βιαζόμουν Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 1805953252

    Ειλικρινά δεν ήθελα να φύγουμε, άλλα αν καθυστερούσαμε έστω και λίγο ακόμα θα έφτανα σπίτι τα μεσάνυχτα Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 235444 Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 841182

    Και μεις σ'αγαπάμε ευάκι μουυ Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 841182 και ευχαριστούμε για όλα !!!Σε περιμένουμε και μεις αθήνα Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 841182 Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 2892569042



    My Secret Garden.


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 31138027512483584315810

    When you wish upon a star, u are a few million lightyears late..That star is dead..
    Exactly like your dreams.
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Κυρ Ιουν 24, 2012 11:20 pm

    Δεν πειράζει βρε αγάπη, έτσι κι αλλιώς θα ξαναέρθετε κάποια μέρα! Wink Σε καταλαβαίνω όμως..! :P Φυσικά και θα έρθω αλλά κι εσείς να έρθετε πάλι γιατί μου λείπετε απ' την ώρα που φύγατε..! In Love plz



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Pbucket
    Sandra Lightwood
    Sandra Lightwood
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 590
    Ηλικία : 27
    Location : Απο νεκροταφειο σε νεκροταφειο...
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm back b*tches.... ;)

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sandra Lightwood Κυρ Ιουν 24, 2012 11:28 pm

    Ωωωωω Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 872463 Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 776878 Και σε εμάς λείπεις πολύ Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 841182

    Φυσικά!!!Τώρα που σε γνώρισα και face-to-face δεν μου γλυτώνεις..θα σε ζαλίζω μέρα νύχτα Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 841182



    My Secret Garden.


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 31138027512483584315810

    When you wish upon a star, u are a few million lightyears late..That star is dead..
    Exactly like your dreams.
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Κυρ Ιουν 24, 2012 11:32 pm

    Αμέεεεεε In Love hurrah



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Pbucket
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Ιουν 24, 2012 11:33 pm

    Πηγα Κυπρο. Ειδα την Αρτεμις και την Μαρσυ. Πέρασαμε τελεια. Τις μισησα ομως.




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    Lucy Weasley
    Lucy Weasley
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 12036
    Ηλικία : 26
    Location : Barrow, England
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Ballet is my passion

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Lucy Weasley Κυρ Ιουν 24, 2012 11:36 pm

    Γιατί καλέ? Τι σου κάνανε?? :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Snowhi11

    Remember you're the one who can fill the world with sunshine


    Hemione Granger:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Pbucket
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Δευ Ιουν 25, 2012 12:24 am

    Εγώ έκανα Μύτινγκ με έναν όβελ σήμερα.

    Καλό παιδάκι μου φάνηκε, συμπαθητικό.

    Τρώγεται. cookies





    meet me in montauk


    Carl
    Hermione Black
    Hermione Black
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 11974
    Ηλικία : 26
    Location : στο άγνωστο με βάρκα την ελπήδα :P
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Αν ελπίζεις σε κάτι, κανείς δεν μπορεί να σου διώξει την ελπίδα

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hermione Black Δευ Ιουν 25, 2012 2:27 am

    Well, ήρθε η Ιμπέριο Κύπρο!!
    Την Παρασκευή το μεσημεράκι κάτω απʼ τον αξιαγάπητο καφτό ήλιο με μια κάποια χρονοκαθηστέρηση λόγω κίνησης πήγα να πάρω τη Μαρία από τη στάση… Αγκαλιαστήκαμε όπως άρμοζε στη στιγμή και μπήκαμε στο αμάξι. Μετά τα γνωστά τύπου «πώς ήταν το ταξίδι» και τις συστάσεις με τη μάνα μου πήραμε τηλέφωνο τη Μαριλένα! Η Μάρσυ όπως οφείλω να ομολογήσω περίμενα, όχι απλά δεν είχε φτάσει Λευκωσία αλλά είχε μόλις ξυπνήσει! Μέχρι να φτάσουμε στην παλιά Λευκωσία θάψαμε όλο τον κόσμο όπως ήταν αναμενόμενο! Έκανα στη Μαρία μια ¨προσπάθεια ξενάγησης» στο κέντρο της πόλης μου, αφού βέβαια σαβουριάσαμε στο Στάρμπαξ κάτι κρουασάν σοκολάτα! Η ξενάγηση βέβαια κυριολεκτικά ναυάγησε αφού άρχισε να βρέχει και τελικά έπιασε καταιγίδα και ευτυχώς είχε ομπρέλα η Μαρία (κάτω απʼ την οποία ήταν η τσάντα και η φωτογραφική μου οπότε εγώ καταβράχηκα)! Μετά από δεκάλεπτο περπάτημα στη βροχή καταφθάσαμε στο «Καθʼ οδόν» εκεί όπου θα τρώγαμε δηλαδή, παραγγείλαμε και περιμέναμε τη Μαρσυ. Μετά από μερικά λεπτά μας έκανε την τιμή και αυτή και το πεντανόστιμο φαγητό! Η Ιμπέριο έχω την ελπίδα ότι έμεινε ικανοποιημένη από τα κυπριακά εδέσματα καθώς εγώ μάθαινα για την πραγματική μου ταυτότητα (ένα ακόμα μέρος του εαυτού της Μάρσυ πάνω στο οποίο έστησα ολόκληρη θεωρεία που τους ανέπτυξα την επομένη) Ε μετά φύγανε :P
    Την επόμενη μέρα το πρωί, για καλή μου τύχη, τα κορίτσια ξύπνησαν νωρίς και όταν πήγα Λεμεσό ήταν έτοιμες! Πήγαμε στο… Μολ (πολύ ωραίος χώρος να πας κάποιον που έρχεται πρώτη φορά σε ένα μέρος :P) Κάναμε μια βόλτα και μετά κάναμε επιδρομή στο Αttr@ivo, δοκιμάσαμε το μισό κατάστημα και τελικά… δεν πήραμε τίποτα! Κάναμε και μια προσπάθεια για Makeover του λουκ της Μαρίας αλλά ήταν όλα πανάκριβα! Μετά από το σοκ των τιμών λοιπόν μπήκαμε στο φθηνότερο κατάστημα του Μολ όπου ντυθήκαμε… λεοπαρδάλεις, (βλέπε στις φώτος των μελών)! Μπήκαμε με μια απόλυτη πώρωση στα Πάμπλικ όπου η Ιμπέριο επιτέλους απέκτησε τον Αιχμάλωτο του Αζκαμπάν! Φάγαμε στα Μακντόναλτς (η Μαρία πήρε Μακτσίκεν!) Μετά πήγαμε στη μέση του τόπου και βγάζαμε κάτι φέιλ φωτογραφείες, (επίσης βλέπε στις φώτο των μελών δεν ανέβαζα άδικα δύο ώρες :P)
    Τα κορίτσια το απόγευμα πήγαν θάλασσα, το βράδυ, μετά από μια κάποια καθυστέρηση πήγαμε στην πλατεία του κάστρου της Λεμεσού! Καθίσαμε σε ένα καφέ Παραγγείλαμε μια κρέπα με παγωτό και ένα σοκολατένιο κέικ με παγωτό τα οποία σαβουριάσαμε μετά μεγάλης ευχαρίστησης! Πληρώσαμε και φύγαμε! Περπατώντας τραγουδήσαμε όλο μας το ρεπερτόριο όταν… θυμηθήκαμε το πολυαγαπημένο τραγούδι το οποίο έχει γίνει πια σήμα κατατεθέν «Κρίμα το παιδί» Από ένα μαγαζί μας άκουσε ο μουσικός και άρχισε να το παίζει! Εγώ τις τράβηξα να πάμε (αυτές δεν θέλανε) Μας αφιερώσανε το πρόγραμμα, εγώ σηκώθηκα και του πήρα το μικρόφωνο του ανθρώπου και τραγούδησα το «Ριτά Ριτάκι» Μετά κάναμε παραγγελιά το «Rock and Roll στο κρεβάτι» μας έπαιξε κάτι άσχετα μετά άλλο Σιδηρόπουλο και αφού τραγούδησα το ¨Μπάμπη το φλού» ήρθε και η Μάρσυ είπαμε το ¨Ροκ εντ ρολλ στο κρεβάτι» και η Ιμπέρια μας καταδεκτικέ και ήρθε να πει μαζί μας το «Σαπιοκάραβο»
    Ε μετά την πήγαμε στη στάση και έπειτα από ένα ολιγόλεπτο κλάμα της Μαρίας έφυγε!
    o Αυτάαα! Δηλώνω ότι εξαιτίας τους με έπιασε κρίση αυτοπεποίθησης γεγονός σπάνιο και τις ευχαριστώ πολύυυ!



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Kaiksis_OLD_SCORE124
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33326
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Imperio Δευ Ιουν 25, 2012 2:40 am

    Νταξει το χθεσινο θα μεινει αξεχαστο σε εμας και σε οσους ειχαν την ατυχιατυχη να βρεθουν στον δρομο μας! :P




    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 39 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Ιουλ 07, 2024 1:46 pm