.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+4
Berenice
Madame Maxime
Morgan le Fay
Hecate
8 απαντήσεις

    Skins

    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Skins

    Δημοσίευση από Hecate Τρι Ιαν 25, 2011 10:46 pm

    Κοίταξα και δεν βρήκα ίδιο τόπικ. Αν είμαι στραβή σχωράτε με και σβήστε το.


    Skins Skins_logo

    To Skins είναι μια βρετανική σειρά που απευθύνεται στο εφηβικό κοινό και έχει πάρει αρκετά βραβεία και πολύ καλές κριτικές. Η σειρά ακουλουθεί μια παρέα εφήβων κατά τη διάρκεια των 2 τελευταίων χρόνων του λυκείου. Πραγματεύεται θέματα όπως οι δυσλειτουργικές οικογένειες, οι ψυχικές ασθένειες, η σεξουαλικότητα, η χρήση ουσιών και ο θάνατος. Το cast ανανεώνεται ανά 2 σεζόν (series). Ως τώρα υπάρχουν 4 series και ετοιμάζεται η πέμπτη, στην οποία θα γνωρίσουμε την 3 γενιά χαρακτήρων.

    Η σειρά έχει προσαρμοστεί από το MTV στην αμερικανική πραγματικότητα αλλά γίνεται αγώνας από το αμερικανικό ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο για την ακύρωση της επειδή πιστεύουν πως προωθεί αρνητικά πρότυπα.



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33254
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Πεμ Ιαν 27, 2011 1:53 pm

    Κλεφτρα. erimi
    Δυο βδομαδες σκεφτομουν να ανοιξω τοπικ για το σκινς, απλως περιμενα να δω γιατι δεν ανοιγε η νικολ Razz
    Νταξ, απλα ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ σκινς και οποιος τολμησει και την βρισει την σειρα να καει στην κολαση και να τον ποδοπατησουν οι μυγεςerimi
    Αγαπημενοι χαρακτηρες απο πρωτη γενια ο μαξι, και ο κρις, αλλα πανω μα πανω απο ολους η κασι.- Μαλιστα πιστευω πως η κασσι ειναι πιο τρελη απο
    Αφου το λεει οτι ειναι σποιλερ, τι το ανοιγεις;:
    Επισης μου αρεσε η εφι οταν ηταν στην πρωτη γενια, που δεν πολυμιλαει και σε μια φαση αρχιζει τον τονι και γουανκερ κ γουανκερ Razz
    Ψιλομισησα την σκετς, και ψιλοβαρεθηκα την τζαλ Razz η αντζι μ ηταν αδιαφορη περα απο τις σεχ σινζ Razz
    Ο τονι ειναι αλτερ ιγκο στον τροπο σκεψης μ οποτε δε λεω τπτ Razz
    Και ξαναλεω, πανω απο ολους βαζω την κασι. Απλα την αγαπω.-

    Απο δευτερη γενια συμπαθησα ναομι, εμιλυ (μα γιατι αραγε; Razz) και δεν ηξερα ποια συμπαθουσα περισσοτερο, με ποια ταυτιζομουν περισσοτερο ας πουμε. Razz
    Η παντορα ειναι μορφη με αυτα π λεει, χωρις να καταλαβαινει πως ακουγονται προστυχα Razz
    Η κειτι στην τριτη σεζον μου ηταν αντιπαθητικη, στην τεταρτη απο συμπαθητικη ως ψιλοβαρετη Razz
    Ο τομας ηταν τοσο γλυκουλης <3
    Ο τζει τζει ειναι απο τους πιο μαστερμαιντ χαρακτηρες π εχω γνωρισει Razz
    Φρεντι-κουκ τους αγαπαω και τους δυο, αλλα να σημειωσω πως ενω στην αρχη τον κουκ τον καταμισουσα και θεωρουσα πως μου χαλαγε ολη τη σειρα, στο τελος ανακαλυψα πως ειναι το αλτερ ιγκο μου απο την δευτερη γενια (τι σκ@τα; Ολο σε κωλοπαιδα θα μοιαζω; Razz)
    Η εφι μου αρεσε για τον μοναδικο λογο τον οποιο εξηγησε η μανα της στον τομας: you know, that ''effy smile''? The one that says ''you don't know me. And you never will''.
    Συνοψιζοντας, οι χαρακτηρες που αγαπησα περισσοτερο απο ολους (περα απο ναομι κ εμιλι π ειναι απιαστες) ειναι η κασι και ο κουκ απο πρωτη κ δευτερη γενια αντιστοιχα. Razz

    Τελος, να σημειωσω πως η πρωτη γενια ηταν πολυ κωλοπαιδα, πιο κολοπαιδα απο την δευτερη, αλλα ηταν καλοπροαιρετα Razz
    Περισσοτερα παρτι, σεξ κ ντραγκς αλλα δεν ηταν μλκες σαν τον κουκ κ τον φρεντι ας πουμε Razz ηταν πιο δεμενοι απο την δευτερη γενια, ωστοσο δεν μπορω να διαλεξω αγαπημενη γενια.


    Σημερα βγαινει πρωτο επισοδιο σκινς πεμπτος κυκλος. Η φρεγια απο τωρα μου τη δινει.-
    Περισσοτερες πληροφοριες στο www.e4.com/skins Razz

    Υγ1:οι δημιουργοι της σειρας ειναι μενταλ. Δεινη αποδειξη
    Σπόιλερ:
    Υγ2:οποιος και αν ειναι ο σιγκαλ, του κανω προταση γαμου, γιατι αυτη η σειρα εχει την πιο ψαγμενη μουσικη επενδυση ολων.
    Υγ3:μισουμε την αμερικανικη εκδοχη, οχι για τπτ αλλο, αλλα γτ χρησιμοποιουν τις ιδιες ακριβως ατακες.







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Πεμ Ιαν 27, 2011 5:14 pm

    Εγώ δεν έχω δει καν Generation 1 Shocked Μόνο βιντεάκια και σπόιλερς από δω και από κει έχω. Α, και το πρώτο επεισόδιο :P

    Από Gen 2 αγαπάμε Naomi. Emily όχι και τόσο, αλλά Naomi σίγουρα. Η Effy μου αρέσει που είναι κάπως απόμακρη, η Pandora και η διάλεκτος της είναι όλα τα λεφτά (άσχετα αν δεν καταλαβαίνει και η ίδια τι ακριβώς λέει) και με τον Cook έχω μια love/hate σχέση. Οκ, βασικά τον αγαπάω αλλά μερικές φορές θέλω να του χώσω μια ξανάστροφη. Τον Freddy τον συμπάθω, το ίδιο και τον J.J.. Η Κέιτι δεν είναι αντιπαθητική αλλά δεν θα την έκανα και παρέα. Ο Thomas καλός είναι αλλά η μετάβαση από καθαριστής σε μαθητής έγινε λίγο απότομα και χωρίς εξήγηση...

    Θα βγεί και ταινία! More Naomi hurrah



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 29
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Madame Maxime Πεμ Ιαν 27, 2011 5:47 pm

    Hecate έγραψε:Η σειρά έχει προσαρμοστεί από το MTV στην αμερικανική πραγματικότητα αλλά γίνεται αγώνας από το αμερικανικό ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο για την ακύρωση της επειδή πιστεύουν πως προωθεί αρνητικά πρότυπα.
    Όχι ότι οι Αμερικανοί βρήκαν κάτι καλό και θέλουν να το μετατρέψουν σε Αμερικανιά. Είδα το τρέιλερ του Αμερικανικού Skins και μόλις είδα πως ο Tony ;eχει κουβέρτα με αράχνες, ξενέρωσα.

    Είμαι στον δεύτερο κύκλο και ΦΥΣΙΚΑ αγαπώ Maxxie και Chris... και Tony. :P
    Η Michelle είναι ένα τσόφλι. Razz Τέλος.- Μόνο στον πρώτο κύκλο την είχα παραδεχτεί όταν δε δέχτηκε τον Tony back αλλά στο δεύτερο κύκλο, μέχρι το τέταρτο επεισόδιο, είναι πολύ τσόφλι.





    Skins 2w13
    C. Addicts for the win.
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Πεμ Ιαν 27, 2011 7:00 pm

    Trailer Series 1:



    Trailer Series 2:



    Trailer Series 4:



    Trailer Series 5:




    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Πεμ Ιαν 27, 2011 7:45 pm

    Morgan le Fay έγραψε:Δυο βδομαδες σκεφτομουν να ανοιξω τοπικ για το σκινς, απλως περιμενα να δω γιατι δεν ανοιγε η νικολ Razz

    Γιατί υποτίθεται πως η σειρά είναι για άνω των 18 και ένιωθα πολύ κάπως να το ανοίξω σε φόρουμ που συμμετέχουν και 12χρονα =/ Αλλά τώρα που το άνοιξε η Εκάτη,δεν έχω κανέναν δισταγμό να ποστάρω! hurrah

    Αρχικά θέλω να πω ότι ήταν καρμικό μου να παρακολουθήσω αυτή τη σειρά.Είχα πετύχει τρέιλερ για την πρώτη σίζον,όταν πήγαινα γυμνάσιο.Δεν ασχολήθηκα τότε.Τον περσινό Μάη όμως,ακολουθώντας το μπλογκ μιας κοπέλας που γράφει ωραία φανφικς,έπεσα ξανά πάνω στην σειρά.Απλά έπρεπε να την δω Razz

    Η πρώτη generation επειδή
    Σπόιλερ:
    μου προκαλεί τεράστια μελαγχολία =/ Γενικά νομίζω ήταν πιο σοβαρή από την δεύτερη.Τώρα για την τρίτη θα δούμε Razz

    Αδικίες από τον Θεό σεναριογράφο:
    -Ο Σιντ με την Κάσσι.ΘΕΕ ΜΟΥ.Κάσσι μάτια μου,you could do SO much better!Ελπίζω το ζωάδι ο Σιντ να χάθηκε στην ΝΥ και να μην την βρήκε! evil Και στην τελική μου χάλασαν το otp(one true pairing) Tony/Cassie.
    -Η ύπαρξη του JJ.Σκοτώστε μεεεεε.Ειδικά στην τέταρτη σίζον,που μες τον χαμό και την αναμπουμπούλα,είχαμε επεισόδιο με τον JJ που κατάφερε να τα φτιάξει με μια κακομοίρα sweatdrop smiley εεε,ΝΑ! Razz
    -Το ότι χαρακτήρες σαν τον Τόμας είχαν κεντρικό επεισόδιο.Αν εξαιρέσουμε μερικές φιλοσοφίες που πέταγε,ουσιαστικά τον είχαμε για βίσμα στα κλαμπ Razz

    Η Έφφυ επίσης,έπρεπε να παραμείνει όπως ήταν. =/
    Σπόιλερ:
    respekt

    Skins Tumblr_lfob5lePtu1qg9xo0o1_400

    Ναι,αλλά το έκανες Razz

    Αγαπώ το χιούμορ της σειράς.Το βρετανικό χιούμορ σε κατάλληλες δόσεις,εκεί που πρέπει!
    Σπόιλερ:

    Ναόμι.Έμιλυ.Κέιτι.Κρις.Κάσσι. [shug]
    Ναόμι/Κούκ.Έπρεπε να συμβεί!Έπρεπε!

    Άκυρο.Αλλά μου άρεσε πολύ στην 4η σίζον,το στόριλάιν με την Σοφία. crying

    opening credits<3







    Opening credits season 2->pure damage I love you
    fact:Ο τύπος που φτιάχνει την μουσική για τα όπενινγκς είχε το ψευδόνυμο fat segal αλλά χόντρυνε και έπαψε να είναι αστείο οπότε το έκανε segal :P
    Μέχρι αύριο το απόγευμα θα έχω δει το νέο επεισόδιο! ΥΥ
    Skins Tumblr_lfmi5puz1m1qavzqjo1_r1_500



    link για livestream!



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 29
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Madame Maxime Πεμ Ιαν 27, 2011 8:04 pm

    ^Το τρέιλερ της πέμπτης σεζόν είναι πολύ τέλειο. erimi





    Skins 2w13
    C. Addicts for the win.
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33254
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Σαβ Ιαν 29, 2011 1:12 am

    @ Χεκάτι-γιεεε:
    Είσαι σοβαρήηηη; Razz Η gen 1 είναι η πιο ποιοτική και άκυρη Razz
    Άντε, γκούγκλαρε ένα watch Online να τελειώνουμε Razz
    Δε διαφωνώ για τον Κουκ, ήταν ώρες ώρες που ήθελα να τον πλακώσω στις μπουνιές, και άλλες φορές που ήθελα να τον βάλω κάτω και να του κάνω άλλα πράματα Razz
    Όλα χωρίς εξήγηση γίνονται σε αυτή τη σειρά :P
    Έχει βγει και novel dance!


    @ Λίζα:
    Βασικά εγώ ξενέρωσα που χρησιμοποιούν τις ίδιες ΑΚΡΙΒΩΣ ατάκες στο αμερικάνικο. Αναρωτιέμαι πως θα προσαρμόσουν τις ατάκες του Maxxie που έβαλαν στην θέση του μία λεσβία, την Tea. :S
    Και γω αγαπώ Maxxie και Chris... if only Maxxie wasn't gay. Razz Και ο Τόνι δεν πάε πίσω, αλλά είναι άλτερ ίγκο, δεν μπορώ να την πέσω στον εαυτό μου. scared
    Σπόιλερ:
    Όλοι τσόφλια δεν είναι ρε; Razz giveup

    Γιατί υποτίθεται πως η σειρά είναι για άνω των 18 και ένιωθα πολύ κάπως
    Ναι, γιατί ας πούμε αυτό δε σε σταμάτησε από το να το δεις Razz Σ'γά Razz
    Ενώ η Εκάτη είναι πολύ ενήλικας ας πούμε, judging από τα ποστ της giveup
    Θυμάσαι ρε στην Ακυροκατάσταση που έγραψα Vampire Diaries Season 2, f ck yeah!
    Και συ απάντησες Skins season 5 giveup
    Ε, από τότε μου 'κανε κλικ και μου έταξα να το δω. Razz
    Btw, σπάστηκα απίστευτα που δυσκολευόμουν να βρω torrents και greek subs στην αρχή που είχα συνηθήσει αμερικανική αξάν από TVD και GG.

    Η Κάσσι βασικά ήταν πολύ έξυπνη για τα μάτια του Σιντ, αλλά επίσης ήταν αρκετά άκυρη για να είναι μαζί του Laughing
    Δεν παίζει να την βρήκε ρε, αυτός ψάχνει τα γυαλιά του και τρεις ώρες μετά καταλαβαίνει πως τα φοράει :down:
    Διαφωνώ όμως με Tony/Cassie, god, what where you thinkin? Razz Τους φαντάζεσαι μαζί; drunk
    Μα γιατί το λες αυτό για τον JJ? Razz Πες μου πως στην έδωσε κιόλας τέτοιο γλυκομίλητο παιδί να χάσω πάσα ιδέα για σένα Shocked :P
    Συμφωνώ περί Τόμας, αλλά στην τέταρτη σεζόν μου την έδωσε που (εκτός από Τόμας που δε με χάλασε) δεν έδωσαν κεντρικό επισόδιο στην Panda-Pops Laughing Μα απλώς λατρεύω τις κοτσάνες που πετάει, don't you? :P
    Ωστόσο, αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως χρειαζόμαστε βίσμα για κλάμπινγκ giveup
    Συμφωνώ επίσης περί Effy, αλλά τότε
    Σπόιλερ:
    Δεν μπορούσε να κάνει αλλιώς ο σεναριογράφος, cut him some slack Razz

    Η Effy έγραψε:I didn't mean to f ck everything up.
    Καλά έκανε η κοπέλα. sweatdrop smiley Θυμήσου τι έλεγε ο Τόνι στον πρώτο κύκλο. You gotta shake things up, or you'll get bored Razz
    Καλά, εγώ έχω βρει την υγειά μου με το χιούμορ αυτής της σειράς hehe

    Ναόμι/Κούκ.Έπρεπε να συμβεί!Έπρεπε!
    Και γω το σκεφτόμουν αυτό ρε Shocked
    Πω, μακάρι να χε παιχτεί τίποτα, αλλά
    Σπόιλερ:

    Άκυρο.Αλλά μου άρεσε πολύ στην 4η σίζον,το στόριλάιν με την Σοφία. crying

    +1.-

    Το tumblr που 'βαλες μ'άρεσεεε I love you
    Από όπενινγκς λατρεύω το 2ο και το τέταρτο αλλά ψιλομισώ το πέμπτο γιατί είναι πολύ ελεκτρόνικ κι έτσι, και στο τέλος δεν κάνει το "Τάμ ταμ τάμ, ταμ, ΤΑΜ. Razz

    Σήμερα είδα πρώτο επισόδιο τρίτης γενιάς. Καλό μου φάνηκε, και εκεί που έλεγα πως την Φράνκι δεν θα την πάω... πωωω Laughing
    Τελικά όλα λύνονται με πάρτι, χασίσι, σεξ και ποτό drunk

    ΥΓ: Εκτός από ένα κομμάτι των Winterpills στο μπλογκ μου, όλα τα υπόλοιπα μαντέψτε από που είναι Laughing
    ΥΓ2: Λες να χει και σκιν με skins? pensive Laughing
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Σαβ Ιαν 29, 2011 12:55 pm

    jate έγραψε:Ναόμι/Κούκ.Έπρεπε να συμβεί!Έπρεπε!

    NAI! NAI! NAI! wihu Έχασα το μισό μου βράδυ ψάχνοντας να βρω φανφίξια για αυτούς αλλά στην καλύτερη περίπτωση ήταν Naomi/Emily romance, Naomi/Cook friendship Wink

    Το novel θέλω να το βρω κάπου online αλλά δεν τα καταφέρνω.. Any clues; hoho



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Σαβ Ιαν 29, 2011 4:45 pm

    Χμμ,το βιβλίο δεν με πολυπόρωσε σαν ιδέα.Διάβασα τι έγινε στην αντίστοιχη βικιπέδια για skins,αλλά δεν το έψαξα =/

    Η νέα γενιά είναι αρκετά συμπαθητική!
    Grace hurrah "YES WE CAN!"
    Franky επίσης καρδούλα!Η Μίνι είμαι σίγουρη ότι στο επεισόδιό της θα επανορθώσει για όσους δεν την συμπάθησαν.Για την Λιβ,δεν πετάω και την σκούφια μου.
    Άλο και Ριτς,πολύ συμπαθητικοί όπως και οι μπαμπάδες της Φράνκι!
    Τώρα ο Μάττι =/ Μου θύμιζε Φρέντι"today I met a girl,she is really beautiful blah blah blaaaah" erimi ΓΙΑΤΙ;

    Σπόιλερ:



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Ιαν 30, 2011 7:57 pm

    Είδα πρώτο επ από Series 5!

    Frankie και Grace είναι In Love
    Ο Alo και ο Άλλος άχρωμοι και άοσμοι της αρχή αλλά μετά καλυτέρεψαν
    H Mini όσο ψέυτικη έπρεπε. Περιμένω το επεισόδιο της.
    Ο Νick αόρατος. Η Liv χαλάκι εξώπορτας.
    O Matty δεν μου θύμισε Freddie. Ελπίζω να τον δω με την Frankie, θα έχουν ωραίες σκηνές!

    Σπόιλερ:



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Κυρ Ιαν 30, 2011 10:44 pm

    Είμαι πολύ παράξενη που ψιλοψήνομαι για Μίνι/Φράνκι; :shy:-:
    Σπόιλερ:



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Παρ Φεβ 04, 2011 4:01 pm

    M'άρεσε αρκετά πολύ το 5x02!Ήταν τόσο καλό και γλυκό κατά μία έννοια Razz
    Δεν περίμενα να συμπαθήσω τον Ριτς.Και μπορώ να πω ότι μ'αρέσει ΚΑΙ αυτή η gen Very Happy



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33254
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Κυρ Φεβ 06, 2011 9:28 pm

    Hecate έγραψε:Το novel θέλω να το βρω κάπου online αλλά δεν τα καταφέρνω.. Any clues; hoho
    Δεν το βρήκες σε pdf? Το σάιτ τι λέει; pensive

    jate έγραψε:Χμμ,το βιβλίο δεν με πολυπόρωσε σαν ιδέα.Διάβασα τι έγινε στην αντίστοιχη βικιπέδια για skins,αλλά δεν το έψαξα =/

    Η νέα γενιά είναι αρκετά συμπαθητική!
    Grace hurrah "YES WE CAN!"
    Franky επίσης καρδούλα!Η Μίνι είμαι σίγουρη ότι στο επεισόδιό της θα επανορθώσει για όσους δεν την συμπάθησαν.Για την Λιβ,δεν πετάω και την σκούφια μου.
    Άλο και Ριτς,πολύ συμπαθητικοί όπως και οι μπαμπάδες της Φράνκι!
    Τώρα ο Μάττι =/ Μου θύμιζε Φρέντι"today I met a girl,she is really beautiful blah blah blaaaah" erimi ΓΙΑΤΙ;

    Σπόιλερ:

    Γιατί εγώ δεν θυμάμαι ΚΑΝ τον τύπο που λέγεται Μάττι; Shocked
    Oύτε τον Νίκ.


    jate έγραψε:Είμαι πολύ παράξενη που ψιλοψήνομαι για Μίνι/Φράνκι; :shy:-:
    Σπόιλερ:

    Τι εννοείς Μίνι/Φράνκι; erimi

    jate έγραψε:M'άρεσε αρκετά πολύ το 5x02!Ήταν τόσο καλό και γλυκό κατά μία έννοια Razz
    Δεν περίμενα να συμπαθήσω τον Ριτς.Και μπορώ να πω ότι μ'αρέσει ΚΑΙ αυτή η gen Very Happy

    Τον Ριτς δεν τον πήγα. Η γενιά δεν μου αρέσει ακόμα. Ελπίζω να καλυτερέψει. Ίσως φταίει πως μετά είδα και TVD Laughing

    Μίστφιτς θα δω μετά τις εξετάσεις Razz Wink

    ΥΓ: Πρέπει να δώσουμε το 5x02 στην Γιάννα κορίτσια Laughing







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 29
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Madame Maxime Κυρ Φεβ 06, 2011 9:34 pm

    Yeah kaι τώρα θα χαλάσω το κλίμα because I'm Liz. :P

    Τέλειωσα τη first generation ( =/ ) και τώρα πάω στη second με favorite την Emily. O Cook μου τη δίνει (classy me :P ) ενώ ο Frederic (?) είναι cool. That's all. Πάω να finish το πρώτο επεισόδιο. Razz





    Skins 2w13
    C. Addicts for the win.
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Κυρ Φεβ 06, 2011 9:48 pm

    Matty->Αυτός που πήγε όταν η Φράνκι κράταγε όπλο.
    Νικ->Ο γκόμενος της Μίνι.
    Μίνι/Φράνκι->Να παιχτεί κάτι ανάμεσα στην Μίνι και την Φράνκι Razz



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Φεβ 06, 2011 10:29 pm

    Μini/Franky; Nothing's better than Naomily. Βέβαια, αν η Sophia μας έκανε την χάρη να αυτοκτονήσει λίγο αργότερα ίσως υπήρχε και Naomi/Sophia για μερικά επισόδεια.

    Δεν μπορώ να το βρω το βιβλίο... Έχω διαβάσει στη wiki τι παίζει άλλα θέλω να το 'χω. Θα βγει και δεύτερο βιβλίο τον Μάιο που θα εξιστορεί το καλοκαίρι ανάμεσα στος πέμπτο και στον έκτο κύκλο.

    Σχολιασμός 5x02:



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33254
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Πεμ Φεβ 10, 2011 4:37 pm

    jate έγραψε:Matty->Αυτός που πήγε όταν η Φράνκι κράταγε όπλο.
    Νικ->Ο γκόμενος της Μίνι.
    Μίνι/Φράνκι->Να παιχτεί κάτι ανάμεσα στην Μίνι και την Φράνκι Razz

    Αααααααα! Razz
    Αγαπαμε ματτυ τοτε giveup
    Και σιγα μην παιχτει τιποτα μεταξυ φρανκι/μινι. Δεν ειδατε πως μιλησε ο ματτυ στην φρανκι; Razz
    Η μινι τωρα που το σκεφτομαι στο επισοδιο της θα τους γ@μησει ολους και μετα ισως τα βρει με καποιους απο αυτους. Η γρκεις ηταν το πιο ακυρο και αστειο πλασμα οταν ρωτουσε περι μεταλ Laughing
    Ο αλο μπου φερνει σε σιντ, λιγοτερο ακυρος/αδεξιος περισσοτερο καμμενος. Wink
    Ο γκομενος της μινι δε μου λεει τιποτα. Γλαστρα :down:
    Την λιβ πως την κοτσαρανε, ακομα απορω.περιμενω να μαθω στο επισοδιο της, αν εχει.
    Σε μια φαση νομιζα πως ηταν η ιδια ηθοποιος με την τζαλ γενιας πρωτης, αλλα το ψαξα και δεν ειναι Razz
    Η μινι ακομα μου ψιλοειναι αδιαφορη. Δεν εχω στρεψει το ενδιαφερον μου σε κανεναν ακομα, ισως στον ματτυ. Ο ριτς εχει σοβαρο προβλημα giveup







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Πεμ Φεβ 10, 2011 4:47 pm

    Morgan le Fay έγραψε:
    Την λιβ πως την κοτσαρανε, ακομα απορω.περιμενω να μαθω στο επισοδιο της, αν εχει.

    Έχει,είναι το παραεπόμενο Razz
    Ο Μάττυ είναι τόσο fit and mysterious* που δεν έχει δικό του επεισόδιο hehe


    *credits στον JJ Razz



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Πεμ Φεβ 10, 2011 5:05 pm

    Ο Matty είναι τόσο fit & mysterious που δεν έχει καν επίθετο Razz
    Αν και:
    Ελπίζω το επεισόδιο της Liv να είναι καλό γιατί πρώτη φορά μέσα σε 3 γενιές αντιπαθώ κάποιον από τους κεντρικούς χαρακτήρες. Ούτε στη Michelle τέτοιο πράγμα :P Ούτε και στην Katie που είχε λυσσάξει απ' το κακό της στο τέλος του τρίτου κύκλου Razz



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Πεμ Φεβ 10, 2011 8:01 pm

    Η Katie είναι θεά.
    Don't cry.Don't fucking cry.


    Hecate έγραψε:Ο Matty είναι τόσο fit & mysterious που δεν έχει καν επίθετο Razz
    Αν και:
    Ελπίζω το επεισόδιο της Liv να είναι καλό γιατί πρώτη φορά μέσα σε 3 γενιές αντιπαθώ κάποιον από τους κεντρικούς χαρακτήρες. Ούτε στη Michelle τέτοιο πράγμα :P Ούτε και στην Katie που είχε λυσσάξει απ' το κακό της στο τέλος του τρίτου κύκλου Razz

    Aυτό με τον Μάττι παιζει να ισχύει,προσωπικά νομίζω ότι ψιλομοιάζουν Razz



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Morgan le Fay
    Morgan le Fay
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 33254
    Ηλικία : 30
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Morgan le Fay Παρ Φεβ 11, 2011 12:00 am

    jate έγραψε:

    Έχει,είναι το παραεπόμενο Razz
    Ο Μάττυ είναι τόσο fit and mysterious* που δεν έχει δικό του επεισόδιο hehe


    *credits στον JJ Razz



    jate έγραψε:Η Katie είναι θεά.
    Don't cry.Don't fucking cry.

    Σε α.γ.α.π.ώ. Laughing

    Μόλις χρησιμοποίησα μία ατάκα στην Γιάννα, εκείνη του Τζώνη Γουάιτ στον τρίτο κύκλο, με το for f ck sake I am talkin dangerous! Laughing



    jate έγραψε:

    Aυτό με τον Μάττι παιζει να ισχύει,προσωπικά νομίζω ότι ψιλομοιάζουν Razz

    +1 (Y)







    Oh, the skies, tumbling from your eyes
    So sublime, a chase to end all time
    Seasons call and fall, from grace and uniform
    Anatomical, metaphysical

    Oh, the dye, a blood red setting sun
    Rushing through my veins, burning up my skin
    I will survive, live and thrive
    Win this deadly game

    Love crime
    I will survive, live and thrive
    I will survive
    I will...

    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Φεβ 13, 2011 2:43 pm

    Είδα (προχθές) το 5x03 και:
    1. Μίσησα τον Nick. Να ακολουθήσει το παράδειγμα των προηγούμενων γενιών και να πάει να πεθάνει στο τελευταίο επεισόδιο.
    2. Συμπάθησα λίγο/κάπως την Liv. Έκανε ένα τεράστιο φάουλ στο τέλος αλλά η συμπεριφορά της σε όλο το υπόλοιπο επεισόδιο μου άρεσε.
    3. Μου φαίνεται πως θα αρχίσουν να δένουν από το επόμενο επεισόδιο.
    4. Πιο πολύ χάρηκε ο Alo που ο Rich φίλησε την Grace παρά ο ίδιος ο Rich Razz
    5. Μου άρεσε η τελευταία σκηνή που η Mini και η μάνα της γυρνάνε σπίτι στα ίδια κακά χάλια. (υγ. η μάνα της είχε τόσο έντονη σκωτσέζικη προφορά που έπιανα τα μισά απ' όσα έλεγε Razz )
    6. Έλα ρε είδαμε και τον Matty! Εμφανίστηκε στο πάρτι, κοίταξε έντονα την Franky για πέντε δευτερόλεπτα και μετά εξαφανίστηκε σαν τον Μπάτμαν invisibility cloak



    Είδα και το μισό επεισόδιο της Tea από το Skins US:



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D
    Berenice
    Berenice
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18387
    Ηλικία : 29
    Location : Αsteroid B612
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: well behaved women rarely make history

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Berenice Κυρ Φεβ 13, 2011 2:56 pm

    ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ,ΤΟ ΑΓΑΠΩ,ΤΟ ΑΓΑΠΩ,ΤΟ ΑΓΑΠΩ.
    Είχαμε και Μίνι/Φράνκι* dance!
    Δεν συμπαθώ την Λιβ.Βασικά δεν την χωνεύω καθόλου και όταν είδα στο τρέιλερ του 5x04 ότι
    Σπόιλερ:

    Η Μίνι θεάρα και η Φρέγια επίσης!Aπίστευτη,πραγματικά,ειδικά στην τελευταία σκηνή


    *Η Ντακότα είπε ότι φίλησε 2 κορίτσια σε αυτή τη σεζόν.Μήπως η μία είναι η Μίνι;Μήπως; dance!

    Τρέιλερ για το 5χ04:
    http://www.e4.com/video/bKpZ4d1M6WAZpCpZZIYGkN/play.e4



    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo8_r3_250    Skins Tumblr_mffsii6lvX1qcpsedo7_r3_250 

    “You know, Evans, sooner or later youʼre going to have to make up your mind, whether you like me or hate me.”
    “Believe me, Iʼve made up my mind.”
    (x)
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Skins Empty Απ: Skins

    Δημοσίευση από Hecate Κυρ Φεβ 13, 2011 4:46 pm

    jate έγραψε:*Η Ντακότα είπε ότι φίλησε 2 κορίτσια σε αυτή τη σεζόν.Μήπως η μία είναι η Μίνι;Μήπως; dance!

    Στο πρώτο μου ποστ στη σελίδα αν πατήσεις στο Mini/Franky σε πας σε ένα λινκ που λέει πάνω κάτω το ίδιο πράγμα και όλοι πιστεύουν πως θα είναι φιλί μεταξύ Mini και Franky. Δεν είμαι σίγουρη αν θα μου αρέσει αυτή η εξέλιξη αλλά από τον Nick καλύτερα να τα φτιάξει και με τον Alo... ... ... Λες να γίνει κάτι τέτοιο; ti? :P



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Skins Ws1999D

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 12:04 am