.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+41
Hecate
Alicia Spinnet
Roxanne Derwent
Cassandra Black
Imperio
Phineas Nigellus Black
Isabelle Lightwood
Harry Potter Black
Arcturus Regulus Black
Romilda Vane
Mysterious Wizard
Sorazal the Erised
Morgan le Fay
Harry Potter
Nearly Headless Nick
Rose
Nathaniel
The Guardian Angel
s0fia
Wanderer
Ginny4ever
Madame Maxime
darkdemon
SiMoS
Ms Skellington
Seven
Rose Black
Albus_The_Wise
!!Mariechen!!
LeStrange
LordVoldemort
bugs_bunny
ellinida-1-
elena!
multi
Narcissa
Berenice
i love harry potter
RemousLoupin
Tonks15
ermionh
45 απαντήσεις

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    elena!
    elena!
    Χρυσούχος
    Χρυσούχος


    Αριθμός μηνυμάτων : 3144
    Ηλικία : 31
    Location : ...shadow...
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από elena! Κυρ Μάης 25, 2008 3:31 pm

    ellinida-1- έγραψε:Αλλα δεν μπορουμε εμεις 2-3 να σωσουμε τη Γη μας!


    συμφωνω αλλα σκεφτομαι πως ας πουμε λεμε σε καποιον π.χ. φιλο μας να πεταξει τα σκουπιδια που κραταει ή σε ειδικους καδους ή εστω σε κανονικους και οχι οπου βρει συνηθως θα απαντησει "ε και εγω να τα πεταξω σε ειδικους καδους δεν θα βοηθησει σε τιποτα αφου ολοι οι αλλοι δεν το τηρουν"ομως ειναι λαθος γιατι αν λενε ολοι ετσι τελικα ναι δεν θα γινει τιποτα!!!ο καθενας μας ας κανει οτι μπορει για να βοηθησει!



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Puzlevictoriafrances200

    Σπόιλερ:
    multi
    multi
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2186
    Ηλικία : 35
    Location : Στο γραφείο πίσω από την κυκλική σκάλα
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από multi Πεμ Ιουν 05, 2008 3:30 pm

    Γι αυτό και είναι δύσκολο πρόβλημα!Ο καθένας αρνείται να είναι αυτός που θα κάνει την αρχή...



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Ravenclaw_Signature_Banners_3_by_LostLove14

    "Wit beyond measure is a man's greatest treasure."


    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Ravenclaw_Stamp_by_Biohazard_Soul
    LeStrange
    LeStrange
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 422
    Location : In My World
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από LeStrange Πεμ Ιουν 05, 2008 3:41 pm

    !ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ! ☮



    U Cannot Kill What Did U NOT Create

    Ο Τελευταιος Εχθρος Που Πρεπει Να Νικηθει Ειναι Ο Θανατος
    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Evanescence
    !!Mariechen!!
    !!Mariechen!!
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 182
    Ηλικία : 29
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από !!Mariechen!! Σαβ Ιουν 07, 2008 10:46 am

    το θυμόσουν LeStrange; εγώ σε όλη την οικογένεια μόνο το θυμόμουν και το ανέφερα όταν πήγε να κάνει κτ ο πατέρας μου και με κοιτούσαν λες και ήρθα από τον Άρη....συμφωνώ με όλους σας παιδιά...αμαρτίες γονέων παιδεύουσι τέκνα...γιατί όπως έλεγε και το παιδάκι στη διαφήμιση (που βέβαια όλοι αγνόησαν παντελώς άσχετα αν το έπαιζαν φίλοι του περιβάλλοντος λέγοντας "αχ πόσο δίκιο έχει") ότι μετά από λίγα χρόνια οι μεγάλοι θα ψοφήσουν και εμείς θα πληρώσουμε τη νύφη....οκ φταίμε και εμείς όπως είπατε και εσείς, αλλά και θέληση να υπάρχει, πως στην ευχή θα στείλουμε τα σκουπίδια π.χ. για ανακύκλωση όταν για να βρεις κάδο ανακύκλωσης πρέπει να φας όλη σου τη βδομάδα; γενικώς υπάρχουν πάρα πολλά πράγματα που μπορούμε να κάνουμε αλλά πώς; μόνοι μας δν μπορούμε να κάνουμε τπτ....οι μλκες θα θεωρούμαστε ή φλώροι ή ζώα ή κορόιδα...και δεν συνεργάζεται και κανείς!!!!!! εγώ τώρα πώς θα ψάξω όλη την πόλη για να βρω κάδο ανακύκλωσης; είμαι 13 χρονών μόνο, και οι γονείς μου με γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια! άντε και μπορώ να επηρεάσω τους φίλους μου γιατί αν πετάξουν σκουπίδι κάτω δεν τους αφήνω να φύγουν αν δεν το μαζέψουν...αλλά όταν είναι μόνοι τους ; απλώς ΚΑΝΕΙΣ δεν ενδιαφέρεται.....αν όταν ήμασταν μικρά οι γονείς μας μας λέγανε τι πρέπει να κάνουμε και φυσικά το τηρούσαν, και είχαμε την κατάλληλη αγωγή όχι μόνο από αυτούς αλλά και από το σχολείο, κάτι καλύτερο θα γινόταν.....και κάτι άλλο...πρέπει και να ενημερωθούμε λίγο! ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΚΕΙ ΓΑΜΟ ΣΤΗΝ ΤΗΛΟ;;;; ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;


    παρεπιπτόντως...http://www.wwf.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=117&Itemid=143



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Happytreefriendmariechen
    Albus_The_Wise
    Albus_The_Wise
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 2525
    Ηλικία : 31
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Albus_The_Wise Σαβ Ιουν 07, 2008 1:25 pm

    εγω παντως ειμαι πολυ τυχερος γτ συμμετεχω εδω και 2 χρονια σε ενα προγραμμα στο οποιο γινεται στα πλεσια της περιβαλλοντικης εκπαιδευσης μια πανευροπαικη συναντηση καθε χρονο οπου συζηταμε και προσπαθουμε να βρουμε λυσεις για το περιβαλλον. ετσι το γυμνασιο πανοραματος σε συνεργασια με αυτο των γιανιτσων εκπροσοπουμε την ελλαδα. περισι ταξιδεψα στη βιεννη για 1 βδομαδα φετος ομως ερχεται η ευρωπη στην ελλαδα!! εχουμε ετοιμαση παρουσιαση και λοιπα τη τεταρτη μεσω ιντερνετ θα εχουμε τηλεδιασκεψη με τον δημα (οχι τον ολυπμιονικη..) εκρποσωπο της ελλαδας νομιζω για περιβαλλοντικα θεματα στην ευρωπαικη ενωση.. και τη παρασκευη θα παμε στο πανεπηστημιο μακεδονια οπου θα μας μιλησουν ατομα της ουνεσκο.. οποιος θελει να παρακολουθησει τη διασκεψει μεσω ιντερνετ την τεταρτη ας μου πει για να του δωσω τη διευθυνση



    I walk these streets, a loaded six string on my back
    I play for keeps, cause I might not make it back
    I been everywhere, still Im standing tall
    Ive seen a million faces an Ive rocked them all

    Im a cowboy, on a steel horse I ride
    Im wanted dead or alive
    Im a cowboy, I got the night on my side
    Im wanted dead or alive
    Wanted dead or alive
    avatar
    Rose Black
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 5111
    Ηλικία : 30
    Location : Blacklands
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Είχες πει θα με θυμασαι.. Θυμασαι;;;

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Το νερό είναι πολύτιμο. Γράμμα από το 2070

    Δημοσίευση από Rose Black Παρ Ιουλ 04, 2008 12:06 pm

    https://www.youtube.com/watch?v=Q4SirjZv1b0

    Οι περισσότεροι θα έχετε δει αυτό το βίντεο. Αλλά ήθελα να το ποστάρω για να το δείτε σίγουρα.
    Δεν έχω να πω κάτι, μιλάει από μόνο του.



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Tumblr_lg7rfen9YZ1qe8n5fo1_400_large


    Δεν πιστεύω στα αδιέξοδα...


    Σπόιλερ:
    Narcissa
    Narcissa
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 11154
    Ηλικία : 34
    Location : Salem
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought: Tίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά...

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Narcissa Παρ Ιουλ 04, 2008 12:27 pm

    Το έχω δεί.Το πιστεύεις ή όχι το θεωρώ υπερβολικό...Οχι γιατι πιστεύω οτι το νερό είναι ανεξάντλητο,απλά αν εξαφανιζόταν το νερό δε θα εξαφανιζόταν μόνο το γλυκό νερό,αλλα θα είχε μολυνθεί πλήρως και το νερό της θάλασσας.Ακόμα μεχρι τότε σιγουρα θα υπήρχαν νέα τεχνολογικά επιτευγματα.Είναι ένα πολύ καλό βίντεο,αλλα μόνο για να αφυπνίσει συνειδήσεις.Απο κεί και πέρα δεν είναι τόσο έγκυρο γιατί βασίζεται στη φαντασία του δημιουργού του.το θέμα της επικυνδινότητας μήπως χαθεί το νερό ως πόρος υπήρχε υπάρχει και αν δεν αλλάξουμε τακτική θα υπάρχει.Αλλα ας μην οδευουμε και στην υστερία και ας κάνουμε κάτι.



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Marked_by_Sugargrl14

    The only one I can count on...is me


    Proud to be a member of Αχτύπητα Aγγούρια's family
    Seven
    Seven
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 968
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Seven Παρ Ιουλ 04, 2008 12:49 pm

    "Ανήκω στην τελευταία γενεά που θα μπορούσε να αλλάξει την πορεία των πραγμάτων"



    '' I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.''


    Ms Skellington
    Ms Skellington
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2732
    Ηλικία : 32
    Location : Pumpkin Town
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Ms Skellington Παρ Ιουλ 04, 2008 1:40 pm

    και τα συνθετικα φαγητα χρειαζονται νερο για να γινουν. roll
    αλλα οπως και να εχει ειναι ενα μηνυμα κι αυτο.



    "Count Dracula may not seem like the ideal husband. Of course he's deathly pale, but he's a vegetarian, and they all seem to look like that."
    SiMoS
    SiMoS
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 18162
    Ηλικία : 30
    Location : Εκεί που όλα ειν' ωραία...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I thought that I heard you laughing, I thought that I heard you sing...

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από SiMoS Παρ Ιουλ 04, 2008 1:48 pm

    πριν αρχισουν οι εξετασεις ρωτησα τον φυσικο μου αν ειναι αληθεια οτι το νερο καποτε θα τελειωσει.Ξέρετε ποια ηταν η απαντηση του?οχι.μου ειπε πως οσο θα υπαρχει η εξατμιση,θα υπαρχουν βροχες δλδ νερο.αυτο ειναι ενας κυκλος χωρις σταματημο.το νερο δεν προκειτε να τελειωσει ποτε μου ειπε...τωρα,εχουν αρχισει να βγαζουν το αλατι απο το νερο δε θυμαμαι πως λεγεται ομως η τεχνικη που το κανουν...για τη μολυνση δεν ξερω παντος αυτα που μου ειπε ειναι αληθεια.ρωτησα και τον φυσικο της αδερφης μου στο λυκειο και μου ειπε ακριβως τα ιδια...




    The Composer
    C.Addicts United
    Ms Skellington
    Ms Skellington
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2732
    Ηλικία : 32
    Location : Pumpkin Town
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Ms Skellington Παρ Ιουλ 04, 2008 2:18 pm

    SiMoS έγραψε:πριν αρχισουν οι εξετασεις ρωτησα τον φυσικο μου αν ειναι αληθεια οτι το νερο καποτε θα τελειωσει.Ξέρετε ποια ηταν η απαντηση του?οχι.μου ειπε πως οσο θα υπαρχει η εξατμιση,θα υπαρχουν βροχες δλδ νερο.αυτο ειναι ενας κυκλος χωρις σταματημο.το νερο δεν προκειτε να τελειωσει ποτε μου ειπε...τωρα,εχουν αρχισει να βγαζουν το αλατι απο το νερο δε θυμαμαι πως λεγεται ομως η τεχνικη που το κανουν...για τη μολυνση δεν ξερω παντος αυτα που μου ειπε ειναι αληθεια.ρωτησα και τον φυσικο της αδερφης μου στο λυκειο και μου ειπε ακριβως τα ιδια...


    αυτο δε σημαινει τπτ.νταξει δε θα τελειωσει...σπαταλιστε το ελευθερα!!!ΟΧΙ



    "Count Dracula may not seem like the ideal husband. Of course he's deathly pale, but he's a vegetarian, and they all seem to look like that."
    Narcissa
    Narcissa
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 11154
    Ηλικία : 34
    Location : Salem
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/11/2007

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought: Tίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά...

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Narcissa Παρ Ιουλ 04, 2008 2:20 pm

    Οχι,απλά ίσως θα ήταν θεμιτό να ασχοληθουμε με αλλους κινδύνους....



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Marked_by_Sugargrl14

    The only one I can count on...is me


    Proud to be a member of Αχτύπητα Aγγούρια's family
    darkdemon
    darkdemon
    Θανατοφάγος
    Θανατοφάγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 695
    Ηλικία : 31
    Location : καπου εκει εξω.....
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από darkdemon Τρι Ιουλ 08, 2008 2:34 pm

    παιδια αυτος εινια το 2070 50 χρονων αυτο σημαινει οτι γεννηθηκε το 2020 .......οχι ρε να μας στειλει και ενα γραμμα καπιος που δν γεννηθηκε..........περα απο την πλακα εινια σοβαρο......αλλα πιστευω πως θα γινει κατι και θα σωθουμε λιγο πριν την καταστροφη
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 30
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Madame Maxime Τρι Ιουλ 08, 2008 2:35 pm

    Ετσι γινεται παντα!
    Λιγο πριν την καταστροφη παντα εμεις επιβιωνουμε!

    Ουτε να πρωταγωνιστουσαμε σε ταινια......





    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 2w13
    C. Addicts for the win.
    Ginny4ever
    Ginny4ever
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 133
    Ηλικία : 31
    Location : Salonika!!!!
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty SOS! Λιώνουν οι πάγοι!!!

    Δημοσίευση από Ginny4ever Πεμ Σεπ 25, 2008 10:42 pm

    Αυτό το θέμα μας αφορά όλους πιστεύω μιας και είμαστε όλοι μας "θύματα" αυτού του γεγονότος!!! Η ανθρώπινη αδιαφορία, αλαζονεία και επιπολαιότητα θα επιφέρει το τέλος του πλανήτη... ή μήπως όχι? Τι μπορούμε να κάνουμε για να αποφύγουν οι επόμενες γενιές την καταστροφή του δυσμοιρου αυτού πλανήτη? Το μέλλον βρίσκεται στα χέρια μας....



    Ι never really gave up on you... Not really.. i've always hoped. Hermione told me to get on with life... maybe go out with some other people... relax a bit around you. 'Cause i never was able to speak if you we were in the same room remember...?"... HARRY + GINNY 4 EVER!

    www.freewebs.com/hpsbsblue

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 51GGgzFSvKL
    multi
    multi
    Δημοσιογράφος
    Δημοσιογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2186
    Ηλικία : 35
    Location : Στο γραφείο πίσω από την κυκλική σκάλα
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από multi Παρ Σεπ 26, 2008 2:06 am

    Τι να πούμε?...Πριν από κανά-δυο βδομάδες ξεκόλλησε ένα πάγος σε μέγεθος όσο του Μανχάταν...φανταστείτε τι έχουμε να δούμε σε μερικά χρόνια...κατά τη γνώμη μου δεν μπορούμε να κάνουμε πολλά,θέλει ομαδική δράση το πρόβλημα...αν και εδώ που φτάσαμε είναι σχεδόν μη αναστρέψιμο το φαινόμενο!



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Ravenclaw_Signature_Banners_3_by_LostLove14

    "Wit beyond measure is a man's greatest treasure."


    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Ravenclaw_Stamp_by_Biohazard_Soul
    Albus_The_Wise
    Albus_The_Wise
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 2525
    Ηλικία : 31
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Albus_The_Wise Παρ Σεπ 26, 2008 1:25 pm

    εγω πιστευω οτι καθενας ξεχωριστα αλλα και ολοι μαζι μπορουμε να αλλαξουμε την εις βαρος μας κατασταση!!!!! οι παγοι λιωνουν λογω των ηψηλων θερμοκρασιων!!! ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΟΥ λοιπον! 1ΟΝ οφειλουν οι βιομηχανοι να φροντισουν τα εργοστασια τους ετσι ωστε να μειωθουν οι ρυποι που καταστρεφουν την τρυπα του οζοντος! πως μπορουμε να βοηθησουμε? ποριες/ εκκληση στους αρχηγους κρατων να βοηθησουν την κατασταση!! κ.α.!
    απλα ΝΙΩΣΤΕ ΤΟ!!!



    I walk these streets, a loaded six string on my back
    I play for keeps, cause I might not make it back
    I been everywhere, still Im standing tall
    Ive seen a million faces an Ive rocked them all

    Im a cowboy, on a steel horse I ride
    Im wanted dead or alive
    Im a cowboy, I got the night on my side
    Im wanted dead or alive
    Wanted dead or alive
    Ginny4ever
    Ginny4ever
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 133
    Ηλικία : 31
    Location : Salonika!!!!
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Ginny4ever Παρ Σεπ 26, 2008 2:57 pm

    Albus_The_Wise έγραψε:εγω πιστευω οτι καθενας ξεχωριστα αλλα και ολοι μαζι μπορουμε να αλλαξουμε την εις βαρος μας κατασταση!!!!! οι παγοι λιωνουν λογω των ηψηλων θερμοκρασιων!!! ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΟΥ λοιπον! 1ΟΝ οφειλουν οι βιομηχανοι να φροντισουν τα εργοστασια τους ετσι ωστε να μειωθουν οι ρυποι που καταστρεφουν την τρυπα του οζοντος! πως μπορουμε να βοηθησουμε? ποριες/ εκκληση στους αρχηγους κρατων να βοηθησουν την κατασταση!! κ.α.!
    απλα ΝΙΩΣΤΕ ΤΟ!!!

    Δυστιχώς αυτά θέλουν ομαδική δράση! Η αδιαφορία του κόσμου τους κάνει να μην ενδιαφέρονται και να "τα φορτώνουν όλα στον κόκορα"! Δυστιχώς επικρατεί το "εγώ" και όχι το "εμείς"



    Ι never really gave up on you... Not really.. i've always hoped. Hermione told me to get on with life... maybe go out with some other people... relax a bit around you. 'Cause i never was able to speak if you we were in the same room remember...?"... HARRY + GINNY 4 EVER!

    www.freewebs.com/hpsbsblue

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 51GGgzFSvKL
    Albus_The_Wise
    Albus_The_Wise
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 2525
    Ηλικία : 31
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Albus_The_Wise Παρ Σεπ 26, 2008 2:58 pm

    Ginny4ever έγραψε:
    Albus_The_Wise έγραψε:εγω πιστευω οτι καθενας ξεχωριστα αλλα και ολοι μαζι μπορουμε να αλλαξουμε την εις βαρος μας κατασταση!!!!! οι παγοι λιωνουν λογω των ηψηλων θερμοκρασιων!!! ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΘΕΡΜΟΚΗΠΙΟΥ λοιπον! 1ΟΝ οφειλουν οι βιομηχανοι να φροντισουν τα εργοστασια τους ετσι ωστε να μειωθουν οι ρυποι που καταστρεφουν την τρυπα του οζοντος! πως μπορουμε να βοηθησουμε? ποριες/ εκκληση στους αρχηγους κρατων να βοηθησουν την κατασταση!! κ.α.!
    απλα ΝΙΩΣΤΕ ΤΟ!!!

    Δυστιχώς αυτά θέλουν ομαδική δράση! Η αδιαφορία του κόσμου τους κάνει να μην ενδιαφέρονται και να "τα φορτώνουν όλα στον κόκορα"! Δυστιχώς επικρατεί το "εγώ" και όχι το "εμείς"
    Δυστυχως.. 🆘 🆘



    I walk these streets, a loaded six string on my back
    I play for keeps, cause I might not make it back
    I been everywhere, still Im standing tall
    Ive seen a million faces an Ive rocked them all

    Im a cowboy, on a steel horse I ride
    Im wanted dead or alive
    Im a cowboy, I got the night on my side
    Im wanted dead or alive
    Wanted dead or alive
    Wanderer
    Wanderer
    Παράφρων
    Παράφρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 6773
    Ηλικία : 30
    Location : Αλεξανδρούπολη
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status:
    Today's thought: Love you know I'll fight for you...

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Wanderer Παρ Σεπ 26, 2008 3:00 pm

    Εχω κουραστει να ακουω τετοια πραγματα, λογια λογια και απο πραξη μηδεν. Το ξερουμε οτι λιωνουν οι παγοι, το ξερουμε οτι τελειωνει το νερο και ολα τα συναφη αλλα τι γινεται για αυτο? Κανει κανενας εδω μεσα αυτα που υποτιθεται οτι πρεπει να κανουμε? Δε το νομιζω...



    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Wandererbykarincoma
    Lady Wonder

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Ravenclaw_Stamp_by_Biohazard_Soul
    Ginny4ever
    Ginny4ever
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 133
    Ηλικία : 31
    Location : Salonika!!!!
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Ginny4ever Παρ Σεπ 26, 2008 3:04 pm

    ermionaki έγραψε:Εχω κουραστει να ακουω τετοια πραγματα, λογια λογια και απο πραξη μηδεν. Το ξερουμε οτι λιωνουν οι παγοι, το ξερουμε οτι τελειωνει το νερο και ολα τα συναφη αλλα τι γινεται για αυτο? Κανει κανενας εδω μεσα αυτα που υποτιθεται οτι πρεπει να κανουμε? Δε το νομιζω...

    Exeiς δίκιο αλλά κάθε άνθρωπος που το σκέφτεται λέει "κι εγώ τί να κάνω?" Παω στοίχημα ότι κι εσύ και όλοι έτσι σκέφτονται!!! ¨Ολοι λένε "μόνος μου δεν κάνω τίποτα"! Ϊσως πρέπει κάποιος απο εμάς να πάρει την πρωτοβουλία να οργανώσει πορίες... κινήματα.... κατι τέλος πάντων για να δείξουμε οτι ανησυχούμε για το μέλλον των προγόνων μας!



    Ι never really gave up on you... Not really.. i've always hoped. Hermione told me to get on with life... maybe go out with some other people... relax a bit around you. 'Cause i never was able to speak if you we were in the same room remember...?"... HARRY + GINNY 4 EVER!

    www.freewebs.com/hpsbsblue

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 51GGgzFSvKL
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 30
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Madame Maxime Παρ Σεπ 26, 2008 4:23 pm

    Ασε, χαλια ειμαστε. Αλλα εμεις πρεπει να ειμαστε αισιοδοξοι right? Εμεις, η νεα γενια πρεπει να λυσει τις βλακειες των γονιων μας και θα το πετυχουμε. Guys παμε γερα!





    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 2w13
    C. Addicts for the win.
    s0fia
    s0fia
    Βοτανολόγος
    Βοτανολόγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2683
    Ηλικία : 29
    Location : everywhere
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: το κάθετι είναι διαφορετικό γιατί ο καθενάς είναι μοναδικός και το αντιμετωπίζει με δικό του τρόπο

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από s0fia Παρ Σεπ 26, 2008 5:49 pm

    γερααα.......



    ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΤΣΑΚΩΘΟΥΜΕ ΜΗΝ ΜΕ ΜΙΣΗΣΕΙΣ.....

    ΑΓΑΠΗΣΕ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.....

    ΜΗΝ ΦΥΓΕΙΣ....

    ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΠΟΣΟ Σ'ΑΓΑΠΩ....

    ΜΕΙΝΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ....ΜΑΖΙ ΜΟΥ....

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Happyfaces
    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 30
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Madame Maxime Παρ Σεπ 26, 2008 5:51 pm

    Με τσαμπουκα guys! Τσαμπουκα! Αγγελα δηλαδη απο το Παρα πεντε! Very Happy

    Ολοι μπορουμε να κανουμε κατι. Οτιδηποτε.





    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 2w13
    C. Addicts for the win.
    Ginny4ever
    Ginny4ever
    Τεταρτοετής στην Σχολή
    Τεταρτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 133
    Ηλικία : 31
    Location : Salonika!!!!
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 Empty Απ: Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα

    Δημοσίευση από Ginny4ever Παρ Σεπ 26, 2008 10:08 pm

    Dan_LiZa έγραψε:Με τσαμπουκα guys! Τσαμπουκα! Αγγελα δηλαδη απο το Παρα πεντε! Very Happy

    Ολοι μπορουμε να κανουμε κατι. Οτιδηποτε.

    Εχεις απόλυτο δίκιο! Ολοι μπορούμε να βάλουμε το λιθαράκι μας σε αυτην την προσπάθεια! Αρκεί να έχουμε μεγάλη θέληση!



    Ι never really gave up on you... Not really.. i've always hoped. Hermione told me to get on with life... maybe go out with some other people... relax a bit around you. 'Cause i never was able to speak if you we were in the same room remember...?"... HARRY + GINNY 4 EVER!

    www.freewebs.com/hpsbsblue

    Μόλυνση του Περιβάλλοντος και Οικολογικά Νέα - Σελίδα 2 51GGgzFSvKL

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 9:37 pm