.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

    Συμβαδιζουν πολιτικη και αθλητισμος?

    Sirius Black
    Sirius Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 18489
    Ηλικία : 34
    Location : In Andromeda's heart<3
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μischief Managed

    Συμβαδιζουν πολιτικη και αθλητισμος? Empty Συμβαδιζουν πολιτικη και αθλητισμος?

    Δημοσίευση από Sirius Black Πεμ Σεπ 02, 2010 10:23 pm

    Με αφορμη το ζευγαρι των προκριμματικων του Εuropa League ΠΑΟΚ-Φενερμπαχτσε αλλα και την παλιοτερη κοντρα αναμεσα σε αλλες ελληνικες ομαδες με τουρκικες θα ηθελα να θεσω τα εξης ερωτηματα..
    Υποστηριζατε τον ΠΑΟΚ παρολο που ειστε αλλη ομαδα?Αν το κανατε αυτο το κανατε επειδη επαιζε με τουρκικια ομαδα η το κανετε με οποια ομαδα παιζει στο εξωτερικο με καποια ξενη?
    Αν υποστηριζατε τον ΠΑΟΚ για ποιο λογο το κανατε αυτο?Λογω των πολιτικων γεγονοτων του παρελθοντος η για αλλο λογο?





    Συμβαδιζουν πολιτικη και αθλητισμος? Tumblr_lvov6pxgdR1r2jhvko1_500

    Συμβαδιζουν πολιτικη και αθλητισμος? Signued

    Σπόιλερ:

    Mischief managed:
    ♥Andromeda Black ♥
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Συμβαδιζουν πολιτικη και αθλητισμος? Empty Απ: Συμβαδιζουν πολιτικη και αθλητισμος?

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Νοε 17, 2010 3:37 pm

    Θεωρώ πως πάντα παίζει ρόλο η πολιτική σε σχεδόν όλα τα θέματα. Εμπλέκεται και στον αθλητισμό, διότι υπάρχει και το αρμόδιο Υπουργείο ( Υπουργείο Αθλητισμού και Αθλημάτων bounce ). Κάποιοι παθιασμένοι ( σα τον Χρήστο snob ) με τον Παοκ έχουν παθιαστεί και τους αρέσει η ομάδα τους για αυτό που είναι και όχι για τη πολιτική, αλλά αν έπαιζε ο Πάοκ με μία άλλη ξένη ομάδα θα ήμουν εγώ τουλάχιστον με τον ΠΑΟΚ. Δεν είμαι ρατσιστης και δεν εκφράζομαι ούτε μιλώ σαν φασίστας απλώς υποστηρίζω τις ελληνικές ομάδες παρά τις ξένες διότι είμαι κλασσικός έλληνας που μάχομαι για την Ελλάδα σε όλα τα θέματα. Άρα το γενικό συμπέρασμά μου είναι πως συμβαβίζουν και πολλοί οπαδοί άλλων ομάδων παθιάζονται επειδή παίζουν με άλλη ξένη ομάδα.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Οκτ 04, 2024 4:31 am