.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+6
snapefan3
Cassiopeia Black
FoNikos21
anthian9
Rea
Andros the Invincible
10 απαντήσεις

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Andros the Invincible
    Andros the Invincible
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 6335
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Andros the Invincible Τετ Ιουν 30, 2010 12:51 pm

    H Microsoft ανακοίνωσε ότι τα Windows 7 έγιναν το πιο γρήγορο σε πωλήσεις λογισμικό της εταιρίας, αφού από τον περασμένο Οκτώβριο κατάφεραν να φτάσουν στα χέρια 150 εκατομμυρίων καταναλωτών. Ο εν λόγω αριθμός δείχνει ότι ένα αυθεντικό αντίτυπο του νέου λειτουργικού πωλείται κάθε δευτερόλεπτο και οι αναλυτές τονίζουν ότι μέσα στους επόμενους μήνες, τα Windows 7 θα προσπεράσουν τα Windows Vista σε επίπεδα μεριδίου αγοράς.

    Σημαντική τάση αναβάθμισης από τα XP στα 7 εντοπίζει η Microsoft και στους επαγγελματικούς χρήστες, γεγονός που για την ίδια την εταιρία είναι αρκετά σημαντικό. Τέλος, η εταιρία του Redmond αποκάλυψε πως η πιο πρόσφατη έκδοση της σουίτας προγραμμάτων Windows Live Essentials μπήκε ήδη στην beta φάση.

    Πηγή:www.nooz.gr
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Rea Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:50 am

    μια χαρα ειναι τα 7. και εγω αυτα χρησιμοποιω στο σπιτι.
    σαφως καλυτερα απο τα καταραμενα τα (σ)vista



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από anthian9 Κυρ Ιουλ 04, 2010 1:12 pm

    Τα 7 είναι πολύ καλύτερα εννοείται. Και εγώ αυτά θέλω να περάσω όποτε μπορέσω.

    Έχω xp εδώ και πόσα χρόνια. τα βίστα δεν τα είχα δοκιμάσει καν, πολύ βλακεία. Βίστα- Βρίστα που λέω. Υποτίθεται πως θέλανε να απλοποιήσουν το όλο σύστημα και το κάνανε ακόμη πιο σύνθετο! Επίσης, κολλούσαν απίστευτα πολύ μερικές φορές και γενικά έτρεχαν σαν χελώνες. Η ντροπή της Microsoft, πραγματικά. :P



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    FoNikos21
    FoNikos21
    Θεραπευτής/ρια
    Θεραπευτής/ρια


    Αριθμός μηνυμάτων : 39937
    Ηλικία : 33
    Location : In the land of the morning star. Please, send me an angel...
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: If you like me, raise your hands. If you don't, raise your standards! B)

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από FoNikos21 Κυρ Ιουλ 04, 2010 4:01 pm

    Κι εγώ ακόμα τα XP έχω Razz:
    Σε κανά-δυό βδομαδούλες που θα πάρω καινούριο laptop( buttrock ) θα δοκιμάσω για πρώτη φορά τα 7, αν και ο πατέρας μου που τα χρησιμοποιεί ήδη, έχει άριστη εντύπωση hoho
    Για τα Σβίστα ούτε λόγος :down:



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft 29l0fma
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Rea Κυρ Ιουλ 04, 2010 9:32 pm

    γενικα η Microsoft ειναι απιστευτα φειλ εταιρια, αλλα τα προγραμματα της ειναι πολυ ευχρηστα για τον μεσο χρηστη οποτε.... =/



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Ιουλ 06, 2010 2:09 am

    Είχα τα Vista δεν αντιμετώπισα προβλήματα , έκτος από τα σπαστικά updates (κλείστε τον υπολογιστή σε 10 λεπτά ) και το UAC το οποίο απενεργοποιησα από την πρώτη μέρα,επίσης υπήρχαν προβλήματα με την διαχείριση των πόρων,δεν μπορώ όμως να διαβάζω γκρίνιες για υπερβολικές απαιτήσεις και ασυμβατότητες .Ναι, το Aero, το 3d περιβάλλον μπορεί να «γονατίσει» ένα σύστημα. Αν είναι έτσι, απενεργοποιήστε το. Τα vector, και υπέροχα, εικονίδια είναι «βαριά». Επιλέξτε τα classic icons. Aπενεργοποιήστε τα animations.
    Τα windows 7 πάνω κάτω τα ίδια μου φάνηκαν μιας και ούτε παιχνίδια παίζω ούτε power user είμαι. Όμως η taskbar είναι διαφορετική ίσως είναι και πιο όμορφα από τα vista ,δεν υπάρχει η(σπαστική) πλευρική εργαλειοθήκη, μερικά προβλήματα λύνονται με λιγότερα κλικς .Τα δίκτυα είναι κάπως απλοποιημένα. Και Ρέα αν είναι Fail γιατί ελέγχει το 90% της παγκόσμιας αγοράς;
    Και ποία είναι τα προγράμματα της Microsoft? Το MSN ; Το office; ή μήπως το Paint ; Το οποίο μάλιστα office κάνει πωλήσεις και στα mac . Τα windows κυριαρχούν, για αυτο και τοσα πολλα προγράμματα για την "Πλατφόρμα" τους, είτε αυτό είναι καλό είτε κακό
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από anthian9 Τετ Ιουλ 07, 2010 4:21 pm

    Mantalyne έγραψε: Και Ρέα αν είναι Fail γιατί ελέγχει το 90% της παγκόσμιας αγοράς;

    Rea έγραψε:γενικα η Microsoft ειναι απιστευτα φειλ εταιρια, αλλα τα προγραμματα της ειναι πολυ ευχρηστα για τον μεσο χρηστη οποτε....

    Και μόλις πήρες την απάντησή σου. Razz:



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Andros the Invincible
    Andros the Invincible
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 6335
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Andros the Invincible Τετ Ιουλ 07, 2010 4:35 pm

    Αρκετά καλά και όπως είπε και ένας από πάνω βεβαίως καλύτερα από τα βίστα
    + το ότι τα βίστα πέφτουν πολύ πιο βαριά ως λογισμικό.Το κακό είναι ότι τελειώνει η εποχή των πολυαγαπημένων ΧΠ
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 08, 2010 1:22 am

    anthian9 έγραψε:
    Mantalyne έγραψε: Και Ρέα αν είναι Fail γιατί ελέγχει το 90% της παγκόσμιας αγοράς;

    Rea έγραψε:γενικα η Microsoft ειναι απιστευτα φειλ εταιρια, αλλα τα προγραμματα της ειναι πολυ ευχρηστα για τον μεσο χρηστη οποτε....

    Και μόλις πήρες την απάντησή σου. Razz:
    Διάβασες όλο το ποστ μου ; Μάλλον όχι . Τίποτα δεν είναι φειλ ούτε η microsoft φτιάχνει προγράμματα,τα οποία μετριούνται στα δάκτυλα, για το μέσο χρήστη αν ήταν έτσι το access θα ήταν παιχνιδάκι , εσύ(εκτός και αν ανήκεις σε κάποιες απο τις κατηγορίες που ανέφερα στο πρώτο ποστ) εγώ και ο καθένας μέσος επειδή κολλάμε σε μερικά προγράμματά νομίζουμε ότι όλα είναι εύκολα δεν είναι έτσι.
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Rea Πεμ Ιουλ 08, 2010 10:59 pm

    λοιπον η Microsoft ειναι φειλ εταιρια γιατι εχει κατακλεψει ολες τις ιδεες των μεταπτυχιακων φοιτητων του μπερκλει πισω στην δεκαετια του 70 και στην συνεχεια τους εκανε και μηνυση απαιτωντας τα πνευματικα δικαιωματα των συστηματων.
    ο φιλαρακος μας ο γκειτς ηταν απλο μελος της ομαδας, οχι καμια τρομερη διανοια. απλα οικοιοποιηθηκε την δουλεια ολων τους.

    πλας, δεν ειναι ιδιεταιρα σταθερα. ειναι μια χαρα για σενα κ για μενα που ειμαστε οικιακοι χρηστες κ δεν εχουμε τρελες απαιτησεις.
    καμια εταιρια που σεβεται τον εαυτο της δε θα εβαζε Microsoft



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 09, 2010 2:04 am

    Και τι θα έβαζε Linux ; Μac ; Τα windows είναι αυτά που αρμόζουν για τις εταιρίες
    Σπόιλερ:
    , η google δηλαδή τόσα χρόνια δεν σέβονταν τον εαυτό της . Φέτος άρχισε να τον σέβεται που θα βάλει το δικό της ΟS ,έλεος.
    To Linux αν και πολύ καλό είναι δύσκολο , τα μακ είναι φειλ προς το παρόν μιας και το κόστος μετράει για μια εταιρία . Windows Server το ομολογώ δεν χρησιμοποιεί κανείς .Όταν όμως το 90% χρησιμοποιεί Windows και το μεγαλύτερο ποσοστό είναι υπολογιστές γραφείου λόγω του Office που είναι ότι καλύτερο υπάρχει ακόμα και στα mac, σκέφτομαι σοβαρά τα περι fail
    Αναρωτιέμαι αν είναι τόσο χάλια γιατί δεν το γυρίζουν , αλλά μερικές φορές σε αναγκάζουν να τα χρησιμοποιείς.
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Rea Παρ Ιουλ 09, 2010 8:55 am

    ολες οι μεγαλες εταιριες που βασιζονται στον υπολογιστη για πραγματα περα του excel, ναι, εχουν Linux.
    η δεη κ η τραπεζα πειραιως εχουν συστημα νομιζεις? ειδικα η πειραιως που τη χρησιμοποιουμε στην δουλεια ειναι συνεχεια down.

    κ τα Linux ειναι δυσκολα για οποιον δεν ξερει καποια βασικα πραγματα απο υπολογιστες κ νοιαζεται μονο να παιζει παιχνιδια κ να σερφερει στο ιντερνετ.
    δλδ για την πλοιοψηφια των οικιακων χρηστων.

    κ εγω στο ειπα εξαρχης. η Microsoft ειναι η πλεον ευχρηστη. ευχρηστο δε σημαινει κ καλυτερο.
    οποτε δεν ειναι λογικο να χρησιμοποιειται απο ολους?



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από anthian9 Παρ Ιουλ 09, 2010 9:29 am

    Rea έγραψε:
    ο φιλαρακος μας ο γκειτς ηταν απλο μελος της ομαδας, οχι καμια τρομερη διανοια. απλα οικοιοποιηθηκε την δουλεια ολων τους.

    Πες τα! Όταν το πρωτοέμαθα αυτό στην Έκτη Δημοτικού που είχα τον Γκειτς για ιδιοφυία έμεινα. :P
    Και όσο για τα Linux, ισχύει πως αυτά έχουν εταιρείες και τέλος πάντων όσοι ασχολούνται ΣΟΒΑΡΑ με υπολογιστές. Όλο το λογισμικό είναι ελεύθερο καταρχάς και εννοείται πως εγώ δεν θα βάλω linux γιατί δεν μου χρειάζεται να παιδεύομαι τζάμπα, αφού δεν κάνω κάτι τρομερό στον υπολογιστή μου.

    Η microsoft τα έχει φτιάξει σχετικά απλά και αυτά που ενδιαφέρουν εμένα και σένα. Φυσικά και δεν είναι το καλύτερο, αλλά εμένα με βολεύει. Αυτό λέμε τόση ώρα.



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 09, 2010 9:31 am

    Ναι αλλά σε κάποια πράγματα το λογισμικό των mac έχει ξεπεράσει τα windows 7
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Rea Παρ Ιουλ 09, 2010 12:33 pm

    ναι αυτο λεμε κ εμεις.
    γενικα υπατρχουν πολυ καλυτερα λογισμικα απ των windows αλλα η ειναι αισθητα πιο ακριβα η δεν εχουν την ευχρηστια των windows



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 09, 2010 6:32 pm

    Rea έγραψε:ολες οι μεγαλες εταιριες που βασιζονται στον υπολογιστη για πραγματα περα του excel, ναι, εχουν Linux.
    η δεη κ η τραπεζα πειραιως εχουν συστημα νομιζεις? ειδικα η πειραιως που τη χρησιμοποιουμε στην δουλεια ειναι συνεχεια down.

    κ τα Linux ειναι δυσκολα για οποιον δεν ξερει καποια βασικα πραγματα απο υπολογιστες κ νοιαζεται μονο να παιζει παιχνιδια κ να σερφερει στο ιντερνετ.
    δλδ για την πλοιοψηφια των οικιακων χρηστων.

    κ εγω στο ειπα εξαρχης. η Microsoft ειναι η πλεον ευχρηστη. ευχρηστο δε σημαινει κ καλυτερο.
    οποτε δεν ειναι λογικο να χρησιμοποιειται απο ολους?
    Okey ,είναι εύχρηστη
    Σπόιλερ:
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Rea Παρ Ιουλ 09, 2010 7:20 pm

    7 εχω κ γω στο σπιτι, αλλα τα χω χρησιμοποιησει ολα κατα καιρους :P

    αγαπω linux αλλα ειναι τρομερα δυσκολα για μενα που ειπαμε, θελω απλα να παιζω παιχνιδακια κ να χαζευω ταινιες κ σελιδες στο νετ Razz:



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Ιουλ 09, 2010 9:19 pm

    Όλα αποκλείεται :P . Λινουξού; ubuntu υποθέτω . :P Τρομερά δύσκολα δεν είναι ... Το pc είναι "χόμπι" τι να κάνουμε :P
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Rea Παρ Ιουλ 09, 2010 11:09 pm

    κοιτα μετα τι;ς πρωτες φορες ειναι ευκολο
    την πρωτη φορα που παιρνας απ την ασφαλεια του xp στα linux ομως ειναι δυσκολο Razz:
    γιατι απευθυνονται σε χρηστες με τελειως διαφορετικη νοοτροπια.

    κ οκ δε θα θυσιασεις το linux για να καθεσαι απλα στο msn πχ. δεν εχει καν νοημα.



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    Cassiopeia Black
    Cassiopeia Black
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 23167
    Ηλικία : 29
    Location : In the world of dreams
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Does this darkness have a name? Is it your name?

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Cassiopeia Black Κυρ Οκτ 10, 2010 7:21 pm

    Κι εγω windows 7 εχω...Αλλα δεν μπορω να πω οτι ειχα ιδιαιτερο προβλημα με τα vista...




    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft De491c4ec901d8ca0e5114fe83cfcb2c
    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Aaaa10



    ^^:
    snapefan3
    snapefan3
    Εκτοετής στην Σχολή
    Εκτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 311
    Ηλικία : 27
    Location : Oδος Υφαντουργού
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: 1. Υπερασπιστικαμε την Λιθο 2. Βρηκαμε την Καμαρα 3. Ελευθερωσαμε τον Αιχμαλωτο 4. Επιλεχθηκαμε απο το Κυπελο 5. Πολεμησαμε μαζι με το Ταγμα 6. Μαθαμε πραγματα απο τον ''Πριγκιπα'' 7. Και γιναμε οι Κυριοι του Θανατου ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ!!!!!!!!

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από snapefan3 Τρι Ιουν 21, 2011 2:39 pm

    Τα 7 ειναι τα καλυτερα... Εγω εχω 7 στο σπιτι και σαφως ειναι καλυτερα απο τα ΧΡ και τα VISTA...



    slytherin magician1 slytherin

    Aγαπω τον Alan Rickman αλλα ο Severus Snape εκλεψε την καρδια μου!!!! In Love In Love In Love In Love
    Mysterious Wizard
    Mysterious Wizard
    Αλχημιστής
    Αλχημιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 8962
    Ηλικία : 28
    Location : Gatlin
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: “The best fantasy is written in the language of dreams. It is alive as dreams are alive, more real than real ... for a moment at least ... that long magic moment before we wake. [...] They can keep their heaven. When I die, I'd sooner go to middle Earth.”

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Mysterious Wizard Τρι Αυγ 09, 2011 12:28 pm

    Τα Vista μου την έδιναν στα νεύρα. Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft 324742 Τα 7 που τα έχω δουλέψει μερικές φορές μου φαίνονται λίγο σαν μίξη xp και Vista. Αλλά μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλά.
    Τα xp όμως είναι αυτά που χειρίζομαι καλύτερα απ' όλα και τα έχω αγαπήσει. Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft 872463



    .
    .


    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_nqa3x5MUWZ1r0ppt5o1_250   Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_nqa3x5MUWZ1r0ppt5o2_250

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_nqa3x5MUWZ1r0ppt5o3_250   Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_nqa3x5MUWZ1r0ppt5o4_250



    ...:
    Harry James Potter
    Harry James Potter
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 4504
    Ηλικία : 27
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Be yourself cause you were born this way

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από Harry James Potter Τρι Αυγ 16, 2011 4:54 pm

    Εγώ χρησιμοποιώ τα XP, αλλά θα ήθελα να έχω τα 7. Τα έχει η αδερφή μου και ομολογώ πως είναι καταπληκτικά. Ευφυέστατη ιδέα της Microsoft.



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Image?locale=en-us&w=580&h=326&position=1&sources=-generated

    It has to end to begin...



    Affiliation:
    lefter4
    lefter4
    Εκτοετής στην Σχολή
    Εκτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 311
    Ηλικία : 34
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status:
    Today's thought:

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από lefter4 Σαβ Δεκ 24, 2011 11:14 am

    πολυ καλα τα windows 7



    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Tumblr_lvqlukmyC81qdqlhzo1_500Expecto __________________ Patronum
    elliza
    elliza
    Λύτης Κατάρων
    Λύτης Κατάρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 13381
    Ηλικία : 31
    Location : Αυλή των θαυμάτων
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Α beautiful, healthy baby!

    Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft Empty Απ: Τα Windows 7, τα πιο επιτυχημένα για τη Microsoft

    Δημοσίευση από elliza Τετ Δεκ 28, 2011 11:26 pm

    Μια χαρά είναι τα 7 μωρέ αλλά οκ θα ζούσα και με τα Vista δεν είδα και καμία τεράστια αλλαγή. :P



    AΡΝΟΥΜΑΙ
    ΝΑ ΓΙΝΩ
    ΑΥΤΟ
    ΠΟΥ
    ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ
    ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ
    head of derp:

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Σεπ 20, 2024 1:59 am