.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+46
Sev
Andromeda Black
Nena Cahill-Malfoy
Helena Ravenclaw
Sylvie Lovegood
Jace Wayland
The Guardian Angel
Imperio
Emperor Belisarius
Isabelle Lightwood
Clary Fray
Rose Black
Queen Maeve
Maria Lovegood
Artemisia Lufkin
Νymphadora Tonks
Sorazal the Erised
Pansy Parkinson
Sirius Black
elliza
Narcissa
EL.J girl
Gellert
SiMoS
Rowena Ravenclaw
Berenice
Morgan le Fay
Angel of Death
just reaper
Rea
Hecate
FoNikos21
FLEUR258
Poisonous_touch
Tom Marvolo Riddle
Leonie Vernier
Cassandra Black
anthian9
Madame Maxime
Mr. Filch
Helga Hufflepuff
Ms Padfoot
Minerva McGonagall
Fleur Delacour
RemousLoupin
Merlin the Great
50 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Αυγ 17, 2010 1:16 am

    Εγώ δεν λέω snob
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Τρι Αυγ 17, 2010 2:58 pm

    Η αλήθεια είναι πως το σήκωσα και είπα στον Αντρέα να με πάρει σε 10 λεπτά, ο οποίος και με πήρε, αλλά πάλι δεν κατάφερα να μιλήσω και δεν το σήκωσα καν. red face

    Και μετά είχα μείον 30 λεπτά και δεν μπορούσα ούτε αναπάντητη να κάνω. erimi



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Παρ Αυγ 20, 2010 11:10 am

    Λοιποοοόν, χτες τα καλά μου αδερφάκια ο Λάζαρος και ο Αντρέας ξεκίνησαν πουρνό πουρνό με το λεωφορείο(το οποίο τους ξήλωσε, αλλά δεν το συζητάμε αυτό ti? ) να έρθουν Τρίκαλα να με δούν! Εγώ να έχω αγχωθεί μήπως δεν ξυπνήσω, γιατί ως γνωστόν ανοίγω τα μάτια μου μεσημέρι και θα μένανε οι καημένοι στο Ριζαριό στο ΚΤΕΛ, να με βρίζουν που αποκοιμήθηκα. Razz
    Τελικά σηκώθηκα 8 παρά 10 - αν και ενδιάμεσα ξυπνούσα επίσης από την υπερένταση Razz - και με τα πολλά πολλά πήγαμε να τους πάρουμε με την μάνα μου παρακαλώ- όλο το σόι θα γνωρίσει το ΧΓ :P - γιατί το ταξί ήταν 7 να πας, 7 να γυρίσεις. Καθόμασταν και περιμέναμε που λέτε, ώσπου βλέπω να ξεπροβάλλει το λεωφορείο από θεσσαλονίκη και να κατεβαίνουν ο Αντρέας και ο Λάζαρος με το καπέλο και τα γυαλιά, σήμα κατατεθέν κάθε μίτινγκ. Σταυροφιλήματα κτλπ, εγώ να νιώθω σαν στούμπος από θέμα ύψους snob , αλλά πολύ άνετα κατά τ' άλλα από την πρώτη στιγμή. :P
    Στην διαδρομή η μάνα μου να τους έχει κατασυμπαθήσει εντωμεταξύ. rofl Μην σας πω μιλούσε και περισσότερο από μένα. erimi
    Φτάνουμε Τρίκαλα στο κέντρο, το οποίο ήταν τοοόσο ήσυχο, τα καημένα τα παιδάκια να 'χουν ψιλομείνει γιατί παραήταν ήσυχος χτες όντως και όλο το καλό ξεκινάει όταν πήγαμε να φάει ο Λάζαρος... που αλλού; Γκούντυς! :P
    Να λένε κάτι τρελά σε όλη την διαδρομή και μετά μέσα, εγώ να 'χω ρίξει το γέλιο της ζωής μου, μετά να τους περιγράφω ένα όνειρο που είδα "Με την δύναμη του Σατανααά! (-ακα Λάζαρου Cool)" - ξέρουν αυτοί :P - να χτυπιούνται και αυτοί μετά. rofl Ο Λάζαρος επίσης μας περιέγραψε ένα τέλειο όνειρο που είδε με εμένα ως Lady GaGa με το μισό μαλλί πλατίνα και επίσης να τραγουδάω το Love Game και με πολλούς από το Χγ επίσης σε δράση. Θα το αφήσω στον ίδιο για περιγραφή. :P Δεν χρειάζεται να σχολιάσω το πόσο γέλιο έριξα χτες, πραγματικά μου έφτιαξαν την διάθεση, ήταν τόσο τέλεια. blowkiss
    Και τώρα ακολουθούν διάφορες εξορμήσεις, εξαιτίας κυρίως τον Ανδρέα που ο καημένος είχε μείνει άυπνος όπως σε κάθε ταξίδι και ο Λάζαρος που "κοιμήθηκε και ένα τέταρτο" να είναι έτοιμος να τον σκοτώσει, αλλά οκ, δεν έχω κανένα παράπονο από τον αδερφούλη1, από 'κει που ήταν low battery κατάσταση, τον έπιαναν διάφορες κρίσεις και ξεσπάσματα ενέργειας, στα οποία φώναζε "Είμαι ο Δίας και πρέπει να μου κάνετε μνημείο! Το τέλος πλησιάζει!" και άλλα παρόμοια giveup Razz Φυσικά δεν χρειάζεται να γνωστοποιήσω πως με είχε πιάσει σπαστικό και βεβαίως γίναμε ρεζίλι! In Love
    Συνεχίζοντας κάτσαμε στο ποτάμι. Το κάτσαμε όμως είναι σχετικό, γιατί τα περιστέρια πρέπει να είχαν διάρια την τελευταία βδομάδα, όλα τα παγκάκια ήταν πεντακάθαρα όπως καταλαβαίνετε και έτσι προχωρήσαμε και ξαναπροχωρήσαμεεε και τελικά ανεβήκαμε ξανά πάνω. Razz Φυσικά καθ' όλη την διάρκεια εγώ να γελάω σαν γνωστό χαζοχαρούμενο με αυτά που λέγανε τα παιδιά!
    Περιττό να αναφέρω πως γυρίσαμε όλα τα παγκάκια των Τρικάλων σε διάφορα από τα ξεσπάσματα ενέργειας του Ανδρέα. :P
    Σε κάποια φάση καθίσαμε σε μια καφετέρια και εκεί άρχισε το θάψιμο από την Wtf List μου η οποία σκούπισε και λίγη σοκολάτα και έγινε χάλια, αλλά αυτό της άξιζε πραγματικά. matakia Όταν η συζήτηση πήγαινε σε μερικά συγκεκριμένα άτομα, ο Ανδρέας να μην μας αφήνει να θάψουμε με την ησυχία μας με τον πολυαγαπημένο Λάζαρους Μπλακ( θα το ξαναλλάξεις, τέλος.- snob), αλλά εμείς να επιμένουμε και πάντα εκεί να καταλήγει η κουβέντα και να σπάμε τα νεύρα του Ανδρέα ταυτοχρόνως. whistling
    Ο Ανδρέας εκεί μου ριξε και μερικά βλέμματα όλο νόημα και κάποιες απειλές τις οποίες εξακολουθώ να αγνοώ και επίσης έγινα Άεκ και του έκανα το χατίρι μπας και την γλιτώσω. whistling
    Είχαμε και μια ωραία συζήτηση, που βγήκε και μια ατάκα όλο νόημα, αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να το διακινδυνεύσουμε να διαρρεύσει εδώ, το αφήνω στα παιδιά. Razz
    Ξαναπήγαμε Γκούντυς να φάω εγώ, να ξαναφάει και ο Λάζαρος, ο Αντρέας να θέλει "τυροπιτούμπα" και αν του λέω πως δώ μόνο το "τυρό-" είναι καλό. :P
    Ε αφού γυρίσαμε διάφορα άλλα παγκάκια και ίσκιους, καταλήξαμε πάλι στο ποτάμι, όπου αρχίσαμε να κάνουμε σχέδια για το μελλοντικό μας συγκρότημα που θα έκανε ντεμπούτο με το All the things she said με το δύσκολο ρεφρέν, από Tatu. Τελικά δεν το ηχογραφήσαμε, κάναμε όμως αρκετές πρόβες με τον Ανδρέα στα φωνητικά τελικά, να λέει το "not Enough" με τον μοναδικό τρόπο DJ που μόνο αυτός έχει. :P Και εκεί που ήμασταν στο αποκορύφωμα των υπέροχων συνδυασμένων φωνών μας, έρχεται ένας κυριούλης και μας λέει πως ένα φίδι πετάχτηκε από ένα δέντρο πιο κάτω και φυσικά καταλάβαμε όλοι πως αυτό προκλήθηκε εξαιτίας της ερπετόφωνης φύσης του Λάζαρου που προκάλεσε την έκρηξη του πληθυσμού των ερπετών στην περιοχή και μας έκανε και μια επίδειξη στα ερπετικά, με φόβο ψυχής όμως, μην και πεταγόταν κανένας βασιλίσκος από τις γωνιές. Cool
    Μετά ω τι παράξενο, αλλάξαμε παγκάκι και εκεί επίσης βρήκαμε μια σαύρα, αμάν ρε Λάζαρε! ti?
    Και τα ζουζούνια από το δέντρο να πέφτουν πάνω μόοονο στα παιδιά , για πρώτη φορά στα χρονικά δεν ήρθαν σε μένα. 😂
    Συνεχίζαμε το θάψιμο και την καμμενιά, ανακάλυψα εντωμεταξύ πως έχει λεωφορείο για τα ΚΤΕΛ μόνο με 50 λεπτά, όταν ήρθε η ώρα βέβαια για να συνεννοηθώ με την ηλίθια στα εκδοτήρια χρειάστηκε να της μιλήσω 2 φορές, αλλά τελικά τα καταφέραμε και όταν ήρθε η ώρα να φύγουν τα αδερφάκια είχαμε μερικές συγκινητικές αγγαλιές και την υπόσχεση πως η επόμενη συνάντηση θα είναι Θεσσαλονίκη με 'μένα εκεί, γιατί τώρα έσπασε η γκαντεμιά μου! hippie
    Κάπου ενδιάμεσα είδα και το εμότικον Λάζαρους evil Black, την απόπειρα του Ανδρέα να κάνει το άψυχο αρκουδάκι, έκανα και γω τα"ματάκια" στον Λάζαρο για να τον τρομάξω :P Έβγαλα και τις πιο άθλιες φώτο της ζωή μου, αλλά είναι τόσο γεμάτες αναμνήσεις που για αυτό και μόνο τον λόγο θα δημοσιευθούν κατά το βραδάκι. :P

    Σε γενικό συμπέρασμα, τα παιδιά ήταν ακριβώς όπως τα περίμενα και τα κατασυμπάθησα! In Love



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Παρ Αυγ 20, 2010 11:16 am

    χαχαχαχαχααχααχαχα τελειααααα περασατε Very Happy
    τυροπιτουμπα? :P





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Jace-sig

    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Παρ Αυγ 20, 2010 11:21 am

    Nicolo Machiavelli έγραψε:χαχαχαχαχααχααχαχα τελειααααα περασατε Very Happy
    τυροπιτουμπα? :P

    Ναι ήταν υπέροχα. I love you

    Τυροπιτούμπα: Σε ελεύθερη μετάφραση, η μπουγάτσα με γέμιση τυριού. Razz



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Παρ Αυγ 20, 2010 11:25 am

    Πολύ ωραία όλα αυτά, τώρα πες μας και ποιους θάψατε \\\\\\\\\\




    Statler
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Παρ Αυγ 20, 2010 11:25 am

    ιουυ δεν μαρεσει καθολου αυτη η μπουγατσα Razz

    ναι θελουμε την θαφτινγκ λιστ ναου Razz





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Jace-sig

    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Παρ Αυγ 20, 2010 11:34 am

    Η λίστα κατεστράφη ολώς τυχαίως στην καφετέρια, λυπάμαι. Δεν μπορούμε να σας παρέχουμε πληροφορίες που δεν γνωρίζουμε πια αν είναι έγκυρες! Cool



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Tom Marvolo Riddle
    Tom Marvolo Riddle
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 30733
    Ηλικία : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Παρ Αυγ 20, 2010 11:46 am

    Λάζαρε, Αντρέα, κάντε κάτι Cool




    Statler
    Sylvie Lovegood
    Sylvie Lovegood
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 15673
    Ηλικία : 27
    Location : Bon Temps
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μωρέ ποια ηθική και ποια αξιοπρεπεία....Τα μόνα χαρακτηριστικά που σε καθιστούν άνθρωπο, κατ εμέ, είναι η ειλικρίνεια κι η αυθεντικότητα.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Παρ Αυγ 20, 2010 12:06 pm

    τέλεια περάσατε!
    Αυτό με τα ερπετικα του Λάζαρου πρέπει να το δω οπωσδήποτε! rofl
    Περιμένουμε τις φότο!!!



    Yes i Am a Shadowhunter
    Demons beware

    ΜΜΚΓΘ:

    We love Zeus
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Αυγ 20, 2010 3:00 pm

    Σε κάναμε ρεζίλη στην πλατεία 😂
    όλο ατάκες βγάζω τελικά...αλλά από τα 13 ? [angel]
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Παρ Αυγ 20, 2010 4:02 pm

    Τρικαλα.
    Μια λεξη ,μια Ιστορια. Cool

    Το μιτινγκ ηταν εξαιρετικο!
    Ξεκινησαμε 7παρα το πρωι ( {faint} ) και καταφεραμε να ειμαστε και οι 2 στην ωρα μας ( 😂 )!!Ετσι φτασαμε κτελ εγω και ο Μαραμπας
    ειχε αρχισει απο τοτε να νυσταζει.Μετα μας πηρε η Ανθη τηλεφωνο η οποια ηταν ξυπνια τετοια ωρα ( ti? ) και γιναμε ρεζιλι ΚΑΙ μες στα ΚΤΕΛ.Υστερα απο 1 κουραστικο ταξιδι που περιελαμβανε γεωγραφικες επαναληψεις,ενα τεταρτο υπνου,λιγη γκρινια,εναν ελεγκτη και εναν που τον ειχε πιασει κατουρημα ( rofl ) φτασαμε στα Τρικαλα οπου μας περιμενε η Ανθη με την μαμα της.

    Εγω μολις ειχα ξυπνησει και κατεβηκα απο το λεωφορειο καπως ζαβλακωμενο ειναι η αληθεια αλλα μετα απο τα αγκαλιασματα κτλ κτλ καταφερα να ξυπνησω τσακ μπαμ!Φτασαμε Τελικα Τρικαλα οπου αρχισαμε τις βολτες!Τα περισσοτερα τα εχερι πει ηδη η Ανθη οποτε δεν μιλαω για αυτα απλα θελω να τονισω ορισμενα highlights

    -Στα Τρικαλα δεν υπαρχει καθολου σεμνοτητα.Απο τα 13 δε καποιες.. whistling (Καλα Δια εχεις γραψει rofl rofl rofl )
    -Η σερβιτοτρες ειναι αγενεστατες και την πεφτουν στους πελατες! rofl
    -Ο Διας δεν μας αφηνε να ριξουμε το 8αφτινγκ που τοσο ειχαμε αναγκη και οι 2 snob (τουλαχιστον προς συγκεκριμενα ατομα snob )
    -Βεβαια εμεις το ριξαμε... rofl rofl
    -Επιτελους εχω καταλαβει το υπερτατο επιπεδο ερπετικων!!Μεχρι και ο περαστικος μας ειπε οτι ερχεται το φιδι. Cool
    -Θελω να αποκαλυψω οτι στο μιτινγκ ηταν και ο Gellert που στην αρχη τον περασαμε για τον Merlin. ( bounce )
    -Not enough,Not enough... τα πουλια.. Ηταν οοολα τα λεφτα..Α και υπαρχει μια ηχογραφηση.. evil
    -Δημιουργηκε περα απο το Lazarus-evil-Black και το Lazarus-evil-Γειαααααααα-Black!!
    -Ο Διας εκανε ποτ πουρι Χαρι Ρωμα..Με τραγικα ομολογουμενως αποτελεσματα!!

    Γενικα αν και δεν επεσε πολυ θαψιμο -Λευτερη το λεω σε σενα οντως δεν επεσε για τα δεδομενα μας Cool - και δεν εγινε και τοοοσο ρεζιλι η Ανθη περασαμε παααρα πολυ ωραια κυριως επειδη ειναι τοοσο ανοιχτος ανθρωπος η Ανθη! blowkiss blowkiss
    Για το ονειρο μου δεν εχω να πω κατι.Δεν θελω καν να το συζητησω και δεν μπορει κανεις να με πεισει-ουτε με την δυναμη του Σατανααα evil Cool.

    Υστερα απο τα λιποθυμικα λοιπον σοκ του Ανδρεα φτασαμε στα ΚΤΕΛ και παλι και περιμεναμε με την Ανθη να ερθει το λεωφορειο μας.Ο Διας το μονο σημαδι ζωης που εδωσε ειναι που γκρινιαξε οταν σηκωθηκαμε απο το παγκακι μας. Razz
    Μετα τους αποχαιρετισμους μας - crying - μπηκαμε στο λεωφορειο και απο κοιμηθηκα σε χρονο ντε-τε.Ξυπνησα εξω απο τα ΚΤΕΛ στη Σαλονικη επειδη κατι σαν νερο ετρεχε πανω στο κεφαλι μου απο την οροφη του λεωφορειου ( sweatdrop smiley sweatdrop smiley sweatdrop smiley sweatdrop smiley )!!

    Αααααυταααα!!!!Razz

    Υ.Γ. ελπιζω να μην εχεις μουτρα να κυκλοφορησεις τωρα στους δρομους των Τρικαλων αλλα θα μου πεις τι προβλημα να χεις ρε αφου εδω απο τα 13... Razz Ανθη μου περασαμε τεεεελειααα!! buttrock
    Αθηνα ετοιμασου οι ΒΒ ερχονται να σε αποτελειωσουν. evil
    Cool
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Παρ Αυγ 20, 2010 4:08 pm

    Τα λεωφορεία μας τα σπάνε και δεν θέλω σχόλια! Κάνουν και δουλειά ξυπνητηριού! Ορίστε μέχρι και νερό ρίχνουν! :P
    whistling



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Αυγ 20, 2010 4:12 pm

    Καλά που σε ξύπνησε αυτό και όχι εγώ....
    καλά στο πούλμαν με έπιασαν τα διαόλια μου
    η άλλη μου έβαλε ταινία στο λάπτοπ δυνατά
    καλά δεν σέβονται τίποτα πια ? snob
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Παρ Αυγ 20, 2010 4:13 pm

    Zacharias Smith έγραψε:Καλά που σε ξύπνησε αυτό και όχι εγώ....
    καλά στο πούλμαν με έπιασαν τα διαόλια μου
    η άλλη μου έβαλε ταινία στο λάπτοπ δυνατά
    καλά δεν σέβονται τίποτα πια ? snob

    Έλα ρε, τουλάχιστον ξύπνησες! Razz



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Αυγ 20, 2010 4:14 pm

    Εγώ δεν έκανα νάνι στο πούλμαν ρε -.-
    άκουγα την ΑΕΚ και όταν είχα σήμα μιλούσα μαζί σου Razz
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Παρ Αυγ 20, 2010 4:17 pm

    Zacharias Smith έγραψε:Εγώ δεν έκανα νάνι στο πούλμαν ρε -.-
    άκουγα την ΑΕΚ και όταν είχα σήμα μιλούσα μαζί σου Razz

    Μιλάω για την κατάσταση νιρβάνας. :P
    Καλά το σήμααα... giveup

    Τέσπα, back to topic. matakia



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Αυγ 20, 2010 4:19 pm

    οκ μετά θα γράψω και γω εντυπώσεις evil
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Παρ Αυγ 20, 2010 5:10 pm

    οι ΒΒ? Razz





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Jace-sig

    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Παρ Αυγ 20, 2010 5:21 pm

    Βορειοι Βικνιγκς

    Σπόιλερ:
    Jace Wayland
    Jace Wayland
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11954
    Ηλικία : 27
    Location : City Of Glass
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Friends share secrets. That's what keeps us close.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Jace Wayland Παρ Αυγ 20, 2010 5:28 pm

    ααααα οκ Razz





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Jace-sig

    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Τρι Αυγ 24, 2010 12:32 am

    Λοοοοοοοιποοοον!!!!

    Σημερα ειχε εορταστικο μιτινγκ (ακα γενεθλια Δια)!!
    Ηταν απολυτο..

    Λοιπον αν και οοολα εδειχναν οτι θα ηταν ενα κλασσικο Βορειο μιτινγκ εγινε εξαιρετικα ιδιαιτερο οταν ο Χρηστος -οπως ηταν προσυμφωνημενο- εσκασε μυτη με μια τουρτα! 😂
    Την οποιο και φυσικα σβησαμε στην Καμαρα μπροστα σε οοοολους τους πασης λογης περαστικους τραγουδωντας το πατροποαραδοτο τραγουδακι.

    Επειτα πηγαμε στις πατουσες -επισης πατροπαραδοτο hw-meeting-spot- οπου τσακισαμε την τουρτα μιλωντας στο τηλεφωνο με την Βασιλικη ( blowkiss ) και πνιχτηκαμε 2-3 φορες (εγω βασικα.. Razz )

    Μετα αφου πεταξαμε την τουρτα στην οποια ο Ανδρεας ειχε δωσει να συγκεκριμενο σχημα ( Cool ) κατσαμε παραλια οπου ο Χρηστος εκανε την απορια της ημερας!!! ( rofl rofl ας το πει καποιος αλλος εγω ακομα γελαω... rofl )

    Αν και συντομα μιτινγ ηταν πολυ ωραιο και ηταν αφιερωμενο στον Φουλη μου που ειχε τα γενεθλια του!! blowkiss
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τρι Αυγ 24, 2010 12:37 am

    Λαζαρε εμενα με ξεχασες erimi



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Τρι Αυγ 24, 2010 12:40 am

    Εσενα σε πηρε ο Χρηστος... snob
    Αυτος πρεπει να μιλησει για σενα... snob

    Δεν φτανει που σου καναμε και προξενια... Razz
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Τρι Αυγ 24, 2010 12:48 am

    Καλα snob

    Εγω δεν ζητησα προξενια tongue



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 31 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 05, 2024 8:54 pm