.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+46
Sev
Andromeda Black
Nena Cahill-Malfoy
Helena Ravenclaw
Sylvie Lovegood
Jace Wayland
The Guardian Angel
Imperio
Emperor Belisarius
Isabelle Lightwood
Clary Fray
Rose Black
Queen Maeve
Maria Lovegood
Artemisia Lufkin
Νymphadora Tonks
Sorazal the Erised
Pansy Parkinson
Sirius Black
elliza
Narcissa
EL.J girl
Gellert
SiMoS
Rowena Ravenclaw
Berenice
Morgan le Fay
Angel of Death
just reaper
Rea
Hecate
FoNikos21
FLEUR258
Poisonous_touch
Tom Marvolo Riddle
Leonie Vernier
Cassandra Black
anthian9
Madame Maxime
Mr. Filch
Helga Hufflepuff
Ms Padfoot
Minerva McGonagall
Fleur Delacour
RemousLoupin
Merlin the Great
50 απαντήσεις

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Madame Maxime
    Madame Maxime
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 55431
    Ηλικία : 30
    Location : Deep in my soul..
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Somebody mixed my medicine. :S

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Madame Maxime Παρ Ιουλ 09, 2010 9:13 pm

    Αυτή την πωλήτρια πρέπει να την σκοτώσετε. =.=





    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 2w13
    C. Addicts for the win.
    Merlin the Great
    Merlin the Great
    Administrator
    Adviser to Minister
    Administrator Adviser to Minister


    Αριθμός μηνυμάτων : 35471
    Ηλικία : 864
    Location : Elven Kingdom
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Οι στιγμές για να γίνουν αναμνήσεις χρειάζονται αγάπη. Το HarryWorld είναι αγάπη

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Merlin the Great Παρ Ιουλ 09, 2010 9:20 pm

    Ναι τη συφοριασμένη!!!

    Κλειστο μωρή και τράβα σε καμια λαική στην Οζακα να πουλάς κολοκυθάκια!!!

    Τι μας τυραννάς τόσους μήνες!

    Που να χάσεις το χρώμα σου και να γίνεις Εμπριμέ! evil






    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Image10


    Waldorf

    House of Westeros:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 29
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Παρ Ιουλ 09, 2010 9:21 pm

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 217925 Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 217925 Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 217925

    Μετά της λέγαμε για το Okonomiyaki και μας έλεγε για σάλτσα σε okonomiyaki...Razz: Ό,τι να 'ναι τελείως!!!!! Razz:







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:12 am

    Είμαι πολύ χαρούμενη που θα περιγράψω πρώτη το σημερινό μίτινγκ! Very Happy
    Ήταν μακράν ο τελειότερο από όσα έχω πάει (και έχω πάει σε πολλά Cool )
    Ο Αντρέας με το Λάζαρο έφτασαν Αθήνα 6 το πρωί.
    Η Ρέα κατα τις 9 πήγε και τους βρήκε, και 11 η ώρα που ξεκίνησα κι εγώ , μου είπαν να πάω στο μοναστηράκι.
    Φτάνω στο σταθμό και βλέπω (κλασσικά) τη Ρέα πρώτη πρώτη να τρέχει προς το μέρος μου και 2 τύπους πίσω της που έκαναν τα αλογάκια και χοροπηδούσαν στο δρόμο Shocked .
    Μετά το πρώτο σοκ ακολούθησαν αγκαλιές, φιλιά και τα κλασσικά, και η Ρέα αποφάσισε να τους ξεποδαριάσει κι άλλο ντάλα μεσημέρι και να τους γυροφέρνει στην Αθήνα.
    Ο Αντρέας από το πρώτο 10 λεπτο που αρχίσαμε να περπατάμε, άρχισε να λέει οτι του πονάνε τα πόδια. Δεν έδωσα σημασία, και λέω εντάξει, κουρασμένος είναι, γιατί δεν ήξερα πως αυτό ήταν μόνο η αρχή Razz: . Μετά άρχισε τη γκρίνια επειδή έχει ήλιο, και (φυσικά) μου έβγαλε ολόκληρο λόγο για το Λάζαρο που ΤΟΛΜΗΣΕ να καταφέρει να κοιμηθεί 1 ώρα στο τρένο για βράδυ, ενώ αυτός δεν κοιμήθηκε καθόλου. Ότι και να έκανε ο Λάζαρος , ο Αντρέας να του λέει :
    -Εσύ κοιμήθηκες και μια ώρα.
    Μέσα στο πρώτο μισάωρο το κεφάλι μου πονούσε αφόρητα. erimi
    Πήγαμε να κάτσουμε στα Goody's,( αφού στο δρόμο ο Λάζαρος είχε πέσει κάτω ανάσκελα και χτυπιόταν και οι τουρίστες μόνο που δε μας τραβούσαν φωτογαφιες) και πριν προλάβουμε να πούμε μια κουβέντα σαν άνθρωποι, βάζει την κασέτα ο Αντρέας, πάμε να φύγουμε και πάμε να φύγουμε. Και αν φεύγαμε θα γκρίνιαζε που περπατάμε και που έχει ήλιο, τον οποίο ήλιο αν τον έκρυβαν τα σύννεφα γκρίνιαζε που δεν είχε ήλιο. Έβρισκε πάντα να σχολιάσει κάτι για την Αθήνα, για τα συντριβανια, για τα λεοφωρεία, για τους δρόμου, το 'να του ξίνιζε και τ'άλλο του βρωμούσε Razz: Και πάντα ανάμασα σε όλα αυτά είχαμε και το:
    -Εσύ κοιμήηκες και μία ώρα.
    Φύγαμε από τα Goody's, και πήγαμε στο σταθμό Λαρίσης να βγάλουν εισητήρια για το γυρισμό. Αφού φάγαμε τα νιάτα μας στην ουρά, τα πήραμε και πήγαμε ακρόπολη να βρούμε την Ελίζα. Μόλις ήρθε, ξαναπήγαμε στα Goody's όπου καθίσαμε στο ίδιο τραπεζάκι με πριν και της πωλήτριας της είχαμε μείνει αξέχαστοι Razz:
    Όταν φάγαμε πήρε τηλέφωνο η Γιάννα και μου είπε πως έρχονται, και μετά από λίγη ώρα ήρθαν στα Goody's η Γιάννα, η Ρέα η μεγάλη και η Εκάτη. Μετά ο Λάζαρος με τη Ρέα έφυγαν και πήγαν να πάρουν το Μαράκι από την ακρόπολη και εμείς τους περιμέναμε 500 ώρες έχοντας θάψει από Λάμψη και καλημέρα ζωή μέχρι Μαρία της γειτονιάς και εσμεράλντα, και μετά μου έστειλε μήνυμα η Ρέα οτι έμειναν στο μοναστηράκι! ti?
    Φύγαμε κι εμείς απο κει , πήγαμε μοναστηράκι και είδαμε το Λάζαρο να έχει πιάσειένα πεζούλι και να κοιμάται σα ζητιάνος, και τη Ρέα με το μαράκι δίπλα του. Αφού κάτσαμε, ο Αντρέας μου ζήτησε νερό κι εγώ εντελώς αυθόρμητα ( Cool ) τον περιέλουσα με το περιεχόμενο του μπουκαλιού μου rofl
    Μετά ο Αντρέας και ο Λάζαρος αγόρασαν κι αυτοί νερά και παίξαμε το πιο τζαμάτο μπουγέλ έβερ, με το Λάζαρο να βρέχει όποιον είχε την ατυχία να σταθεί μπροστά του κι εμένα να κυνηγάω τον Αντρέα που με έκανε λούτσα σε όλον τον πεζόδρομο rofl
    Δυστυχώς το μπουγέλο είχε και κάποιες παράπλευρες απώλειες καθώς το παπούτσι της Ρέας σκίστηκε, αλλά μετά πήγαμε με το Λάζαρο και τη Γιάννα και της πηραμε καινούρια παππούτσια και η Ρέα μόνο που δεν τον έσφαξε το Λάζαρο! rofl
    Τέλος πάντων, φύγαμε κι από κει, και την ώρα που προχωράαμε η Ρέα μας είπε πως θέλει να φύγει και εμείς συνηδειτοποιήσαμε πως ακόμα δεν είχαμε κάνει το γάμο του Αντρέα και της Μαρίας!
    Έτσι λοιπόν, με βέρες δυο δαχτυλίδια από μπουκαλάκι νερού, κουμπάρους Ελίζα και Λάζαρο ,παππά εμένα και καλεσμένουςτη Ρέα τη μεγάλη και την Εκάτη (μην ξεχάσω και τη μικρή Ρέα που ήταν μάνα), αρχίσαμε το γάμο, ο οποίος έγινε σε κοινή θέα και βιντεοσκοπήθηκε από τη Γιάννα (ναι, θα τον δείτε Cool ).
    Αφού ξεφτυλιστήκαμε κι εκεί, φύγαμε και πήγαμε σε μια καφετέρια που είχε πιο πάνω, όπου και κάτσαμε. Η Ρέα μετά το γάμο έφυγε. Στην καφετέρια πόνεσε το κεφάλι μου από το γέλιο, καιρό έχω να γελάσω έτσι! Μετά πήγαμε στο σταθμό το Μαράκι, την αποχαιρετήσαμε και αφου γυρίσαμε, ήρθε και ο Μέρλιν! Αφου μας είπε ένα συνταρακτικό νέο που μα έκανε όλους να χασουμε τα λόγια μας από το σοκ, και να τρέμουν τα χέρια μας, το διασπείραμε παντού και κάτσαμε καμια ωρίτσα ακόμα αναλύοντας τη διαφορά ακρόπολης-παρθενώνα και άλλα κουλά. Cool
    Μετά αποφασίσαμε να την κάνουμε , μη χάσουν και τα παιδιά το τρένο τους, και αποχαιρετηστήκαμε αφου βγάλαμε κάτι φωτογραφίες τις οποίες επίσης θα δείτε.
    Γενικά πέρασα υπέροχα σήμερα! I love you



    Mischief managed.
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:20 am

    Σημερα ειχε meeting 😂 .

    Εγω βασικα εφτασα Θησειο κατα της 6 παρα,που εκει βρηκα δυο κουρασμενα,και νυσταγμενα παιδια-Ρεα,Λαζαρος Razz: .
    Οποτε μου απαγορευτηκε το θεμα υπνου και οι πολλες ερωτησεις καθως και οι δυο ηταν κουρασμενοι Razz: .
    Πηραμε το τρενο και κατεβηκαμε Μοναστηρακι :P .
    Εκει απεξω περιμεναμε και τους υπολοιπους.
    Βασικα εγω με την Ρεα φυγαμε για λιγο και αφησαμε μονο τον Λαζαρο.Οταν γυρησαμε ειδαμε πως τον ειχε παρει ο υπνος εξω απο το μετρο στα σκαλια rofl Razz: .
    Μετα περιμεναμε και τους υπολοιπους.Στην διαρκεια ο Λαζαρος τραγουδαγε ενα τραγουδι,και του επεσε και το τσιγαρο Laughing .Εγω και η Ρεα επιμεναμε να μην παρει τσιγαρα αλλα δεν μα ακουσε snob .

    Τεσπα,μετα ηρθαν και η Μαρσυ,η Γιαννα,η Εκατη,η μεγαλη Ρεα,ο Αντρεας και η Ελλιζα hoho .
    Την Ελλιζα ομολογω πως δεν την αναγνωρισα red face.Μαλλον το καταλαβε γιατι ηρθε εκεινη προς το μερος μου και με χαιρετησε Laughing .Ομολογω πως την κατασυμπαθησα απο την πρωτη στιγμη Very Happy .
    Ο Αντρεας ειπε οτι δεν ειμαι η Μαρια και ειμαι η αδερφη της snob .

    Μετα η Ρεα,και η Εκατη μας αφησαν για να πανε για κρεπα :P .

    Και εκει που ηταν ολα ωραια και καλα,η Μαρσυ κυρησει πολεμο Cool .
    Ριχνει στο κεφαλι του Αντρεα νερο Razz: .
    Και φυσικα ο Αντρεας γυρναει με ενα μπουκαλι και την κανει λουτσα :P .
    ε,μετα επηρεαστικε και ο Λαζαρος και η Ρεα και αρχισαν και αυτοι τα κυνηγιτα με μπουκαλια rofl .
    Με λιγα λογια κανονικο μπουγελο rofl .
    Εγω φυσικα,η Ελλιζα και η Γιαννα δεν βραχηκαμε Razz: (Ευτηχως γιατι ο Αντρεας μας κοιταζε με απειλιτικο βλεμμα :P )."Μισο να φυγει ο αμαχος πλυθησμος Razz: "Φωναζα εγω Razz: .
    Ο Αντρεας αν και στην αρχη υποστιριξε την ιδεα οτι ειμαι γυναικα του και δεν κανει να με βρεξει,μετα κοιταγε απειλιτικα Razz: .
    Σε αυτο το κυνηγιτο το παππουτσι της Ρεας εσπασε :P .
    Ετσι η Ελλιζα,ο Λαζαρος,η Μαρσυ και η Γιαννα πηγαν να της παρουν καινουργια παππουστια rofl Laughing .

    Στην διαρκεια ο Αντρεας μας ελεγε την επιθυμια του τα παππουτσια της Ρεας να ειναι κοκκινα με καρδουλες Razz: .
    Η Ρεα τα ειχε παιξει Razz: .Και εγω ηρεμουσα την κατασταση Razz: .Επισης επεμενε ο Αντρεας πως δεν ειμαι η Μαρια snob .

    Τελικα ηρθαν και η μεγαλη Ρεα με την Εκατη.Ξαφνικα εμφανιζονται και οι υπολοιποι :P
    Πλησιαζει ο Λαζαρος,σκυβει μπροστα στην Ρεα και λεει"Σταχτοπουτα,το παππουτσι σου" rofl
    Οκ,το παιδι εχει τρομερο χιουμορ Razz: .

    Μετα καθομασταν και συζηταγαμε εξω απο το μετρο.
    Λεγαμε για τον Ομηρο-γελιοοοοοοοοοοο rofl -και προσπαθουσαμε να αποφασισουμε που θα παμε :P .
    Με την Ελλιζα συζηταγα και για Τοι Στορυ Razz: ,και ελεγα στον Αντρεα πως θα τον παρω αυριο να τον ξυπνησω [angel] .
    Εκφρασα επισης τον θαυμασμο μου για της ζωγριαφιες της Γιαννας και τα καταπλικτηκα παπουτσια που κανει η Εκατη :P .
    Επισης ας μην ξεχασουμε την θεαματικη σταση του Αντρεα καθως ελεγε στην μεγαλη Ρεα"Ετοιμασου να δεχτεις την οργη του Δια Cool"
    Επισης Εκατη και μεγαλη Ρεα,προσπαθουσαν να μειωσουν την θειικη ανωτεροτητα του rofl .
    Βεβαια ο Αντρεας εκανε και κατι θεαματικο ti? Σηκωσε ενα μπουκαλι στον αερα ti?

    Σπόιλερ:

    Μετα αρχισαμε να οδευουμαι με τα ποδια προς Θησειο.
    "Εγω δεν εχω κοιμηθει και ο Λαζαρος κοιμηθηκε μια ωρα! erimi "ελεγε ο Αντρεας rofl .Παιζει να ειπε αυτη την φραση πανω απο 10 φορες Razz: .
    Καθως οδευαμε η Ελλιζα μας ειπε για ενα πολυ ενδιαφερον ξορκι rofl whistling ."Επιμικυνσιους" Ελλιζα Razz:

    Οταν φτασαμε Θησειο,μας σταματησε μια για ημερολογια η οποια ηταν απο τον ιδιο χημικο Αθηνας με εκεινον που μας ειχε σταματησει και πριν κατι εβδομαδες οταν ειχαμε βγει με την Ρεα και την Ειρηνη ti?.
    Και φυσικα τα ιδια ημερολογια Razz:.
    Δεν προσφερθηκαμε να αγορασουμε Razz: .

    Και εκει που η Ρεα θα εφευγε μας θυμησαι τον γαμο που επρεπε να κανουμε με τον Αντρεα Laughing .
    Η Μαρσυ σταθηκε μπροστα σ'εμενα και τον Αντρεα για να γινει ο παππας Cool ,ο Λαζαρος η Ελλιζα ηρθαν πισω μας για να μας αλλαξουν τα στεφανα και τις βερες Laughing ,η Εκατη εκανε το παρανυφακι και μου κραταγε το νυφικο-μπλουζα rofl ,οι δυο Ρεες κοιταγαν,και η Γιαννα τραβαγε βιντεο. Razz:
    Απλα ΔΕΝ υπηρχε. :P
    Ο Κοσμος μας περασε για τρελους σιγουρα rofl rofl rofl .
    Ειδικα εκει που αλλαζαμε βερες και η Μαρσυ ελεγε"Παντρευται η δουλη κλκλ" :P
    Μετα ομως υπηρχε και καλυτερο rofl .Αρχισαμε να χορευουμε τον χορο του Ησαια μεσα στην μεση του δρομου rofl .
    Ολοι τρυγηρω κοιταγαν ετσι" ti? ".
    Επισης κοιταγαν ετσι οταν η Ελλιζα,η Μαρσυ και ο Αντρεας ετρεχαν σε στυλ αλογου. :P

    Μετα χαιρετησαμε την Ρεα καθως θα εφευγε hoho .Ο Λαζαρος την κατεβασε μεχρι το τρενο,και οι υπολοιποι πηγαμε σ'ενα παγκακι να περιμενουμε. :P

    Εμεις παραληλα συζηταγαμε για φορουμ-Χαρι Ποτερ hoho
    Μετα αφου βρηκαμε τον Λαζαρο πηγαμε σε μια καφετερεια hoho .
    Ειχα σκασει στα γελια με ατακες Εκατης-Γιαννας-Ρεας rofl Ειδικα οταν εθαβαν το Λυκοφως. Razz: Αλλα φανηκαν πολυ σκληρες Razz: .Μας ειπαν και πως γνωριστηκαν hoho .
    Ο Λαζαρος εντωμεταξυ εψαχνε να βρει που ειναι το κινητο του Razz: .

    Εγω δυστηχως επρεπε να φυγω κατα της 8 και κατι crying .Και δεν βγαλαμε φοτοοοοο crying .
    Εγω εντωμεταξυ ειχαν πρηξει την Μαρσυ matakia .Της ζηταγα να μου βαλει νερο γιατι δεν μπορουσα να σηκωσω την κανατα :P Οχι οτι το ποτηρι ηταν πιο ελαφρυ αλλα τεσπα :P .Ειπια την μιση σοκολατα,και ειχα σκασει.Οποτε η Μαρσυ και η Ελλιζα δεν εχασαν στιγμη να με πειραξουν crying .
    Μετα επρηξα την Μαρσυ να βγαλουμε φοτο matakia ,αλλα δεν :P .

    Και μετα σηκωθηκα να φυγω ξεχνοντας την βερα μου ti? (ξεχασα να αναφερω οτι ηταν πανακριβη Razz: απο μπουκαλακι νερου rofl )
    Μεχρι τον σταθμο με συνοδευσαν ο Αντρεας και η Μαρσυ.
    Εντωμεταξυ ο Αντρεας ειπε οτι δεν του αρεσε η Αθηνα crying erimi .

    Χαιρετηθηκαμε εξω απο το μετρο hoho .Ανταλλαξα και κρεμαστα με τον Αντρεα I love you .Του εδωσα το δευτερο αγαπημενο μου και εκεινος το ιδιο<3 hoho

    Μετα απο εκει και περα δεν ξερω τι εκαναν :P Εγω εφυγα Razz: .
    Εντωμεταξυ ημουν πολυ τυχερη,καθως υπολογιζα να φτασω Θησειο 6,και εφτασα 6 παρα εικοσιπεντε :P .
    Και υπολογιζα να φτασω σπιτι 9 μιση,ενω εφτασα και τεταρτο ti? .
    Γενικα προλαβα ολα τα λεωφορεια και τα τρενα στην ωρα τους 😂

    Αυτα απο εμενα hoho

    Περασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ In Love I love you
    Και ανυπομονω για επαναληψη Laughing .

    Και τελος ν'αναφερω πως περιμενα τον Αντρεα πιο κεφατο αλλα τον ειχε ποιασει μια ψιλογκρινια crying.
    Αλλα με αποζημιωσε στο τελος rofl.Εγω τον φωναζα Αγλαια και εκεινος εμενα Θρασυβουλα ti? rofl .



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:25 am

    ΨΙΛΟΓΚΡΙΝΙΑ ειναι αυτό; ti?
    και μόλις κάλυψες την περιγραφή μου η οποια ειναι στην προηγουμενη σελιδα snob



    Mischief managed.
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:28 am

    Ρε ντάξει το "Και συ κοιμήθηκες και μια ώρα!" παίζει να ακούστηκε πάνω από 30 φορές όσο ήμουν εκεί Razz:

    Εντωμεταξύ μετά που κατεβαίναμε στο μετρό της Ακρόπολης για να πάμε σπίτια μας, κάτι λέγαμε κι έβγαλα ένα σατανικό γέλιο και τρόμαξα τον Λάζαρο evil Νομίζω ότι θα πρέπει να είμαι περήφανη γι' αυτό :P



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:32 am

    Minerva McGonagall έγραψε:ΨΙΛΟΓΚΡΙΝΙΑ ειναι αυτό; ti?
    Ενταξει,μεγαλη γκρινια rofl

    Cassandra Black έγραψε:Ρε ντάξει το "Και συ κοιμήθηκες και μια ώρα!" παίζει να ακούστηκε πάνω από 30 φορές όσο ήμουν εκεί Razz:
    Εγω το ακουσα γυρω στις 10 αρα ημουν πιο τυχερη Γιαννα Razz:

    Και βγαλατε και φοτο? crying
    Εγω οταν σου ελεγα Μαρσυ δεν ηθελες snob



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 29
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:36 am

    Αυτό το παπούτσι... ΛΑΖΑΡΕ! Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 929108 Που κοιμήθηκες και 70 λεπτά!!!!!!!! Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 929108
    - S.S. Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 776878 tongue



    Γενικά πέρασα πάααρα πολύ όμορφα! Ίσως να διασκέδασα και περισσότερο απ' όλα τα άλλα meetings.
    Και χάρηκα που είδα την Εκάτη. 😂
    Αλλά έπρεπε να φύγω νωρίς γιατί όχι μόνο είναι η 3η μέρα που δεν έχω κοιμηθεί, αλλά έλειπα κι από τις 8 το πρωί από το σπίτι , είχα ακυρώσει όλα τα μαθήματά μου κι είχαν λυσσάξει όλοι. sweatdrop smiley

    Όταν είμασταν μόνο οι 4 στην αρχή ( Ανδρέας , Μάρσυ και Fumetsu² ) είχαμε μια πολύ ωραία συζήτηση ηια ΧΠ. I love you

    Και κλασικά : Εσύ κοιμήθηκες και μια ώρα!! Razz:

    Πιο πριν όμως, πήγα να τους πάρω από το σταθμό. Σε κάποια φάση είχαν πέσει κι οι δύο πάνω μου για να με αγκαλιάσουν (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!) και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕ ΦΑΙΝΟΜΟΥΝ! Μισή μερίδα άνθρωπος εδώ. Razz: Αφού φτάσαμε ΣΤΥΛ καφέ (με ΠΟΛΛΗ γκρίνια) και η σερβιτόρα είχε σκάσει στα γέλια με τον Λάζαρο ( " Αν δε μου φέρεις νερό στα επόμενα 10' θα δεις Λάζαρο να πεθαίνει!! " , " Αλήθεια; Δεν έχω δει ποτέ, θα περιμένω τότε!") και γενικά με τις διάφορες συμμετοχές από διάφορες χώρες ( aka γκρουπς με τουρίστες, όπου βγάλαμε πρώτους τους σουηδούς Razz: - " Κι εδώ βλέπουμε τη συμμετοχή της Σουηδίας που έχει, ααμμμ... έχει καλά κομμάτια η Σουηδία και πάει πολύ δυναμικά! Ένα χειροκρότιμα για τη Σουηδία!!" <- Lazarus_Black :P ) , πήγαμε και βρήκαμε τη Μάρσυ. Μετά... τα είπαν. :P


    PS. Ο καημένος ο Λάζαρος θα το θυμάται για ΠΟΛΥ καιρό το meeting με τόσο ξύλο που έφαγε. :P Ε Άδη; Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 776878







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:39 am

    ^ωχ...ναι το ξεχασα αυτο rofl .
    Στην αρχη που ειδα της κοκκινιλες στο λαιμο του Λαζαρου,νομιζα οτι τις εχει καιρο :P ,αλλα τελικα του της εκανε η Ρεα :P Laughing



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 29
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:44 am

    Χέρια, λαιμό... Κάτι νυχιές άλλο πράγμα. :P Τον είχαμε πιάσει με τον Ανδρέα και τη Μάρσυ και του είχαμε αλλάξει τα φώτα... Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 422287 Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 217925 Καημένος... Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 367393

    Σε κάποια φάση (ενώ είμασταν πάλι οι 4), ο Λάζαρος θεώρησε καλό να αλλάξει μπλούζα στο σύνταγμα, ενώ πηγαίναμε Ακρόπολη και μας κοιτούσε όλος ο κόσμος....Razz: Ό,τι να 'ναι τελείως...Razz:







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11334
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Hecate Πεμ Ιουλ 15, 2010 2:54 am

    Ομολογουμένως ένα από τα πιο ενδιαφέροντα μιτινγκς που έχω πάει ποτέ snob

    Το στόρι το ακούσατε οπότε θα πω τα χάιλαϊτς :P

    "Εσύ κοιμήθηκες και μία ώρα". Ο Λάζαρος κοιμήθηκε 1 ώρα μέσα στο τρένο και ο Ανδρέας που δεν έκλεισε μάτι (ή τουλάχιστον έτσι υποστηρίζει.... Cool ) είχε φρενιάσει. Του το είπε εξαψήφιες φορές, μετά από κάθε λέξη που έλεγε ο Λάζαρος. Όταν δε, έμαθε και ότι κοιμήθηκε άλλα 5 λεπτά έξω απ' το σταθμό κόντεψε να τον σκοτώσει Razz:

    Το θάψιμο που ρίξαμε σε όλες τις σαπουνόπερες που έχουν βγεί από τότε που ξεκίνησε η ιδιωτική τηλεόραση + το άκυρο quoting Λατινοαμερικάνικων τηλενουβελών(?). "...εγώ είμαι η κόρη του κυβερνήτη της εύφορης κοιλάδας", "Παρακατιανή ρακοσυλλέκτρια", "Θα μου το πληρώσεις αυτό, θα μου το πληρώσειιιιιιις" κτλ.

    Η οργή και το μένος που υπήρχε στο βλέμμα της μικρής Ρέας κάθε φορά που αναφερόταν το όνομα Λάζαρος ή βρισκόταν μπροστά της ο Λάζαρος.

    Ο γάμος. Παντρέψαμε στα γρήγορα την Φλερ με τον Ανδρέα, Ελίζα και Λάζαρος κουμπάροι, Μαριλένα παπάς και εγώ παρανυφάκι. Αναμένατε το βίντεο από την Γιάννα Razz:
    Οι καμένες ιστορίες από πεσίματα, σπρωξίματα, καψίματα, κοψίματα, σφηνάκια χλωρίνης και ότι άλλο μπορεί να έχουμε κάνει εμείς, τα σόγια ή οι φίλοι μας. Ο Λάζαρος χτυπιόταν λες και είχε σπασμούς και η Μαριλένα δεν μπορούσε να ανασάνει απ' τα γέλια.

    Έρχεται ο Μερλιν με συνταρακτικά νέα ( ti? ). Αφού επί κανά 10λεπτο αναβιώναμε την δημοφιλέστερη σκηνή του "Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή" (Έλα, δεν το πιστεύω! Έλα δεν το πιστεύω! Έλα, δεν το πιστεύω! Razz: ) αρχίσαμε όλοι μαζί να παίρνουμε τηλέφωνα για να τα μάθουν και άλλοι. Εγώ πήρα τη Νατάσα hoho

    "Ποια η διαφορά Ακρόπολης-Παρθενώνα? Το ίδιο δεν είναι?" Τάδε έφη Λάζαρος και μετά αρχίσαμε να ουρλιαζαπαντάμε όλοι μαζί. Τελικά η φωνή μου υπερίσχυσε αλλα δεν είμαι σιγουρη αν κατάλαβε :P

    Η θεϊκή συζήτηση που κάναμε με τον Μέρλιν που ξεκίνησε κατά τις έντεκα στην Ακρόπολη και τελείωσε στις δύο παρά τέταρτο κάτώ απ΄το σπίτι μου, αφού ως τζέντλεμαν (και ιπτάμενος :P ) προσφέρθηκε να με γυρίσει με το αυτοκίνητο του.

    Χάρηκα που είδα όσουν είδα και ελπίζω να τους ξαναδώ hoho



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Ws1999D
    Sorazal the Erised
    Sorazal the Erised
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 29991
    Ηλικία : 233
    Location : Room of Requirement
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: How can I protect something so perfect without Evil?

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Sorazal the Erised Πεμ Ιουλ 15, 2010 11:17 am

    Τα βασικα τα ξερετε..
    Εγω θα παω περιληπτικα (για το δικο σας καλο) τι εγινε προτου ερθει η Ρεα..

    Βρεθηκαμε 10και10 το βραδυ στο μνημειο και μετα πηγαμε με λεωφορειο στο σταθμο οπου περιχαρης ο Ανδρεας μου ανακοινωσε οτι εχει κανει σχεδιο για να κοιμηθει..
    Ετσι την προηγουμενη μερα κοιμηθηκε 5 το πρωι και ξυπνησε 12 το μεσημερι για να ναι κουρασμενος (και καλα) και να κοιμηθει (ακομη περισσοτερο και καλα)..
    Οπως εχετε καταλαβει και τις 6 ωρες δεν σταματησε να γρινιαζει και να λεει οτι δεν θελει να με αφησει να κοιμηθω ενω (αλιμονο) μπροστα μου ενω μωρο 8 μηνων αποφασισε να καταριψει το ρεκορ Γκινες περισσοτερης φασαριας κατι στο οποιο βρηκε αντιπαλο εναν διπλανο μου που δεν σταματησε να ροχαλιζει λεπτο...(hoho τι ωραια εε??)

    Και ομως τα χειροτερα δεν ειχαν ερθει ακομα..
    Ωσπου να ερθει η Ρεα,ο Ανδρεας με αναγκασε να περπατησω 10 τετραγωνα σχεδον γιατι βαριοταν και (ειτε το πιστευετε ειτε οχι γκρινιαζε κιολας) και μετα η μια καφετερια το βρωμουσε και η αλλη του ξινιζε ωσπου καταληξαμε και παλι στο σταθμο..sweatdrop smiley

    Τα υπολοιπα γεγονοτα καλυπτονται πανω κατω απο τους προλαλησαντες..
    Μερικες ερωτησεις:
    -Ειδατε που καθοδηγησα τελεια τον Δημητρη?? snob
    -Πειραζει που ακομα δεν ειμαι σιγουρος αν εχω καταλαβει τη διαφορα που αφορα 1 συγκεκριμενο μνημειο?? whistling
    -Πειραζει οντως που κοιμηθηκα μια ωρα?? Cool
    -Λετε να λειψουμε στην πωλητρια των Goodys??
    -Εχετε παει σε καλυτερο γαμο??
    -Τελικα το emoticon ειμαι εγω??

    Και τωρα ηρθε η ωρα για καρφωμα!!!!!!
    Το μελος Zacharias Smith στην διαδρομη Αθηνα-Θεσσαλονικη κοιμηθηκε στο τρενο!!!
    evil evil evil evil evil

    Γιαννα θα επρεπε να αισθανεσαι οντως περηφανη!!! rofl

    Να σας ενημερωσω οτι περασα ακρβως οπως περιμενα...
    Καταπληκτικαααααααα!!!!
    Ετοιμαστειτε για Vol. 2!!!

    Σπόιλερ:
    Leonie Vernier
    Leonie Vernier
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 70128
    Ηλικία : 29
    Location : Rennes les Bains, Domaine de la Cade.
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I have to fest it up!

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Leonie Vernier Πεμ Ιουλ 15, 2010 4:19 pm

    Πωωωωωωωωωωω! Η πωλήτρια! Χαχαχαχα
    - Γεια σας... Και πάλι! Razz:
    Χαχαχα ! Σε έμαθε Razz:

    Τελικά το emoticon ΕΙΣΑΙ εσύ. Razz:

    ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ!

    Σπόιλερ:







    A psychopath,

    by definition,

    is incapable of remorse.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 15, 2010 4:28 pm

    Και τωρα ηρθε η ωρα για καρφωμα!!!!!!
    Το μελος Zacharias Smith στην διαδρομη Αθηνα-Θεσσαλονικη κοιμηθηκε στο τρενο!!!

    ούτε 10 λεπτά
    μπορώ να σου πω με λεπτομέρειες τι έλεγαν οι μπροστινές κοπέλες
    εγώ θέλω να πω ότι στο τραίνο προς τον γυρισμό
    τον Γιάννη, το γέλιο που βγάλαμε με το παιδί δεν περιγράφεται
    δεν μπορώ να το πω με λόγια
    κοιτιόμασταν και γελούσαμε
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Πεμ Ιουλ 15, 2010 4:35 pm

    Πωπωωω όλα τα λεφτά ρεεε! Γουστάρω! Άντε και την επόμενη φορά έτσι και γίνει μ@##$#$#$ και δεν κατέβω... θα γίνει χα-μός. erimi



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από FLEUR258 Πεμ Ιουλ 15, 2010 4:40 pm

    Ετσι Ανθη^!!
    Και οταν πηγαινα με το μετρο εσενα σκεφτομουν,γιατι κανονικα θα πηγαιναμε μαζι crying .

    Αντρεα,αλλη εντυπωση δεν θα μας πεις? rofl tongue



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από anthian9 Πεμ Ιουλ 15, 2010 4:44 pm

    FLEUR258 έγραψε:Ετσι Ανθη^!!
    Και οταν πηγαινα με το μετρο εσενα σκεφτομουν,γιατι κανονικα θα πηγαιναμε μαζι crying .

    Αντρεα,αλλη εντυπωση δεν θα μας πεις? rofl tongue

    Ναι γ#@%$%#$% το κέρατό μου το φιδίσιο. Razz:
    Καλά βλέπουμε και για τέλη αυγούστου, ε; matakia

    Ναι Αντρέα, για το Μαράκι δεν σχολίασες και πολύ. whistling



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Πεμ Ιουλ 15, 2010 4:45 pm

    Oύτε για μενα snob



    Mischief managed.
    Rea
    Rea
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 2731
    Ηλικία : 36
    Location : Σε μια πολιτεια διχως σπιτια
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status:
    Today's thought:

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Rea Πεμ Ιουλ 15, 2010 10:21 pm

    ο ανδρεας δε μπορει να γραψει, σκεφτεται ακομα οτι ο λαζαρος τολμησε να κοιμηθει κ συγχιζεται Razz:

    -μενα μου αρεσε που ο ανδρεας μας εκραζε που βλεπουμε μυστικα της εδεμ κ ηξερε ολα τα μεξικανικα που υπαρχουν Razz:
    -ο γαμος ηταν απιστευτα αστειος.
    -οταν ο μερλιν μας αποκαλυψε τα συγκλονιστικα νεα ξαφνικα ολοι ημασταν με να κινητο στο χερι κ η ιδια ιστορια λεγοταν ταυτοχρονα σε τουλαχιστον 3 διαφορετικα ατομα Razz:
    -συγκινηθηκα που εμαθα οτι εχουν πετυχει κ αλλοι τον γερο με το τρομακτικο ροχαλητο σε νυχτερινο τρενο απο σαλονικα για αθηνα Razz:



    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Tumblr_ly0sncPuhy1qzod0qo1_500
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 15, 2010 10:38 pm

    Έλα τώρα καθαρά εγκυκλοπαιδικά τα ήξερα whistling
    αυτό άμα σε πλήρωναν τόσο καλά όσο ο γέρος δεν θα το έκανες sweatdrop smiley
    επίσης θέλω να πω ότι από αυτό κέρδισα ένα "καινούργιο" φίλο Wink
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Πεμ Ιουλ 15, 2010 11:48 pm

    Μπα; Cool
    Πρόλαβες να κάνεις και φίλους μέσα στη γκρίνια σου; Cool



    Mischief managed.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 15, 2010 11:50 pm

    Ναι βασικά να το πάρουμε από την αρχή :P
    Minerva McGonagall
    Minerva McGonagall
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 22848
    Ηλικία : 29
    Location : Winterfell
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Minerva McGonagall Πεμ Ιουλ 15, 2010 11:54 pm

    Ποιό; unsure



    Mischief managed.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις! - Σελίδα 25 Empty Απ: Εντυπώσεις απο τις συναντήσεις!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουλ 15, 2010 11:56 pm

    Τον Δημήτρη [shug]

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 05, 2024 9:16 pm