.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

2 απαντήσεις

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ

    albus john potter
    albus john potter
    Πρωτοετής στην Σχολή
    Πρωτοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ηλικία : 34
    Location : nowhere
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2015

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts:
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ  Empty ΠΡΟΒΛΗΜΑ

    Δημοσίευση από albus john potter Πεμ Νοε 12, 2015 10:15 pm

    Καλησπερα ρε παδια ειμαι καινουριος, αλλα επεισης εχω ενα προβλημα με την σελιδα και αν μπορει καποιος η καποια να με βοηθησει, λοιπον, οταν κλικαρω στην σελιδα απο το google chrome μου βγαζει μια λευκη σελιδα και γραφει domain.org κλικαω στην σελιδα κατω απο το domain.org και μπαινω κανονικα στην σελιδα μετα οταν κλικαρω μια ενοτητα η ενα θεμα η θελω να κλικαρω το καπελο που σε βαζει στον κοιτωνα με βγαζει απο την σελιδα και με πηγαινει παλι στην λευκη σελιδα με το domain.org δεν ξερω τι προβλημα εχω μπορει καποιος να με βοηθησει δεν μπορω να συνεχισω....
    The Sorting Hat
    The Sorting Hat
    Αλχημιστής
    Αλχημιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 36341
    Ηλικία : 27
    Location : Wrong side of Heaven
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Life is like a box of chocolates. Except it's not.

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ  Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ

    Δημοσίευση από The Sorting Hat Πεμ Νοε 12, 2015 10:33 pm

    Γεια σου (και πάλι Razz ) και καλώς ήλθες.

    Έχουμε ένα προβληματάκι με τον domain  από χθες επειδή έχει λήξει, αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μην λειτουργούν και μερικά λινκ που είχαν τον παλιό domain. Ο ιδρυτικός λογαριασμός έχει ενημερωθεί και πολύ σύντομα το πρόβλημα θα επιλυθεί, θα επιστρέψουμε στον κανονικό μας domain και θα μπορείς να κάνεις το τεστ της Επιλογής.

    Θέλω να σου πω όμως και κάποια πραγματάκια, τα οποία θα σου στείλω και σε προσωπικό μήνυμα. 1ον, επειδή δεν λειτούργησε το τεστ στο ένα account, δεν χρειάζεται να δημιουργήσεις δεύτερο account για αυτό το λόγο. Οι λογαριασμοί στο φόρουμ είναι προσωπικοί και κάθε φυσικό πρόσωπο μπορεί να έχει μόνο έναν λογαριασμό. Σε τέτοιες περιπτώσεις ο 2ος λογαριασμός μπανάρεται(δηλαδή αυτός που πόσταρες τώρα), οπότε θα πρέπει να συνδέεσαι από τον λογαριασμό "rick grimes". Φυσικά, αυτό δεν γίνεται πάντα, αν κάποιο μέλος που δεν είναι καινούργιο φτιάξει ή χρησιμοποιήσει διπλό account υπάρχουν ποινές. Γενικά, ρίξε μία ματιά στους Κανόνες Λειτουργίας γιατί είναι πολύ σημαντικοί για την εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ. Για παράδειγμα αν αντιμετωπίζουμε ένα πρόβλημα, δεν ανοίγουμε τόπικ, αν για κάθε απορία/πρόβλημα/ερώτηση ανοίγαμε και τόπικ θα γινόταν μπάχαλο. Αντίθετα, απευθυνόμαστε στο topic των Ερωτήσεων.

    Όπως σου είπα, να περιμένεις και μήνυμα μου για να σου εξηγήσω κάποια πράγματα και να σου λύσω όποιες απορίες. Το τόπικ δεν θα το κλειδώσω ακόμα με την ελπίδα ότι θα δεις όσα έγραψα. Το ίδιο φυσικά και με το account, δεν θα μπαναριστεί αμέσως, ώστε να συνεννοηθούμε.



    ΠΡΟΒΛΗΜΑ  Screen24
    ΠΡΟΒΛΗΜΑ  Tumblr11

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Οκτ 04, 2024 6:17 am