.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+5
Phineas Nigellus Black
Amycus
Hecate
FLEUR258
Romilda Vane
9 απαντήσεις

    Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Romilda Vane
    Romilda Vane
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 12879
    Ηλικία : 29
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Μάγεψαν και σένανε τα ξωτικά;

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Romilda Vane Τρι Ιαν 27, 2015 7:24 pm

    Ως γνωστον, η εξεταστικη ειναι μια ιδιαιτερα δημιουργικη περιοδος για καθε φοιτητη που μονο στη σκεψη  οτι πρεπει να ανοιξει βιβλιο, θυμαται να μαγειρεψει εκεινη τη συνταγη που  παντα  ηθελε, να βαλει πλυντηριο ταξινομωντας τα απλυτα κατα χρωμα, υφασμα και  ειδος, να κανει φασινα ολο το σπιτι και γενικοτερα, θυμαται  να κανει ο,τιδηποτε αλλο εκτος απο το να διαβασει. Τουλαχιστον μεχρι την τελευταια νυχτα πριν δωσει το μαθημα.

    ποιες ειναι λοιπον οι δικες σας παρενεργειες της εξεταστικης; τι εχετε κανει σε περιοδο εξεταστικης, που δεν θα κανατε ποτε με τοση προθυμια, αν οι καταστασεις ηταν διαφορετικες; :ρ
    ποσο δημιουργικοι εχετε γινει ψαχνοντας τροπους να περασετε περισσοτερη ωρα πριν ανοιξετε βιβλιο;:ρ
    Μην ντρεπεστε να εξομολογηθητε. Ολοι μας το εχουμε παθει. Γραψτε λοιπον χωρις φοβο και παθος, να περνουμε και ιδεες Razz


    p.s : O Σ.Κ.Α.Τ.Α σας ευχεται καλη, δημιουργικη, χαρουμενη εξεταστικη. Razz
    ευχαριστιες: ευχαριστουμε το κομμον του ραβεν για την εμπνευση συλλογου και τοπικ, που δεν ειναι ενεργο, αλλα οταν ειναι ενεργο κανει και μαμω τις συζητησεις :P  hero



    ghgh
    hhg
    hy
    Παρενεργειες της Εξεταστικης 2yv6ngk
    Reveal your secrets:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από FLEUR258 Πεμ Ιαν 29, 2015 12:19 am

    Μετά από πολύ διάβασμα,ότι βλακεία και να μου πεις μου φαίνεται αστείααα τόσο αστείααα. Razz

    Θυμάμαι πέρσι που διάβαζα Λογοτεχνία,και μετά είχα μπει fb. Και είχε γράψει η Ανθή ένα ανεκδοτο,που έλεγε ότι για τις απόκριες θα βάλω το pretty bra,το pretty κολάν (κ άλλο ένα που δεν θυμάμαι),και θα έχω ντυθεί pretty woman.
    Υπό κανονικές συνθήκες δεν θα μου φαινόταν τόσο αστείο,αλλά μίλις το διάβασα άρχισα όχι να γελάω,αλλά να κλαίω από τα γέλια. Razz Κλάμα όμως κανονικό. :P



    Παρενεργειες της Εξεταστικης Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Hecate
    Hecate
    Member of Order of Merlin 3rd
    Member of Order of Merlin 3rd


    Αριθμός μηνυμάτων : 11324
    Ηλικία : 32
    Location : Outer Space
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Hecate Πεμ Ιαν 29, 2015 12:42 pm

    Στην πρώτη εξεταστική διάβασα σαν άνθρωπος.
    Στις επόμενες 6-7 έβαζα καμιά σειρά ή ταινία για να να κάνει θόρυβο όσο διαβάζω.
    Στην τελευταία είδα 200 επεισόδια Βέρα στο Δεξί. Το ένα μετά το άλλο. Με ψυχωτικό ενδιαφέρον. Τα θυμάμαι ακόμα. cross



    .
    Θέλεις μπουντρούμια; Πάμε.
    Παρενεργειες της Εξεταστικης Ws1999D
    Romilda Vane
    Romilda Vane
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 12879
    Ηλικία : 29
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Μάγεψαν και σένανε τα ξωτικά;

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Romilda Vane Πεμ Ιαν 29, 2015 7:21 pm

    σημερα κοστολογησα ολα τα αντικειμενα του σπιτιου για πιθανη πωληση τους στις μικρες αγγελιες.
    στην προηγουμενη εξεταστικη αντι να κοιταω το ταβανι προσπαθωντας να διαβασω κοιτουσα τους τοιχους και το αποτελεσμα ηταν ενα υπεροχο γαλαζιο με το οποιο θα τους βαψω καααααποτε, συν τα ραφακια, πινακες, σχεδια και το που θα μπει το καθε επιπλο. Στη φαντασια μου παντα. Razz
    Στην πρωτη μου εξεταστικη, διαβαζα εξελικτικη ψυχολογια. Το κεφαλαιο πεντε δεν ειχε ενδιαφερον. Ετσι, αρχισα να διαβαζω το παραθεμα. :ρ Μετα πηγα στα περιεχομενα να δω την υλη, και χωρις να το θελω αρχισα να διαβαζω αλλα κομματια του βιβλιου που μου εκαναν κλικ οι τιτλοι τουςerimi Αφου η υλη ηταν δυσκολη και βαρετη! crying Razz

    επισης αυτες τις μερες εχω αλλαξει το εσωτερικο αυτοκολλητο των ντουλαπιων του γραφειου μου, εχω κανει το σπιτι ανω-κατω για να βρω κατι που δεν ηταν επειγουσα αναγκη να το βρω, μετα συμμαζεψα και εκανα και μια γενικη, γτ δε μπορω να διαβασω με ακαταστασια. (εδω γελαμε Razz)

    το "μια τελευταια ταινια και μετα διαβασμα" βλεπω να γινεται το επομενο ψωμοτυρι. :ρ



    ghgh
    hhg
    hy
    Παρενεργειες της Εξεταστικης 2yv6ngk
    Reveal your secrets:
    FLEUR258
    FLEUR258
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 30341
    Ηλικία : 31
    Location : Καλαμάκι Κορινθίας <3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Δεν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή.Μόνο ευτυχισμένες στιγμές.

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από FLEUR258 Σαβ Ιαν 31, 2015 10:01 pm

    ^Αχ αυτό το κάνω και εγώ. Καμία φορά διαβάζω άσχετα από αυτά που είναι στην ύλη γιατί μου αρέσουν. :P

    Το άγχος σαν παρενέργεια πιάνεται;
    Πέρσι επειδή η εξεταστίκη μας ήταν μόνο μέσα σε 10 ημέρα είχα αγχωθεί πολύ. Και λόγο αυτού πόναγα ΠΟΛΥ σ'ένα σημείο στην πλάτεια. Ήταν πολύ παραξενος πόνος. Μόλις έδωσα και το τελευταίο,πέρασε. Razz

    Επίσης ενώ παλιά δεν το έκανα τώρα τρώω συχνά ότι διαβάζω για να έχω μια παρέα,μια παρηγοριά. :P

    Πλας βγάζω φωτογραφιές τα ανοιγμένα μου βιβλία και στάμπιλο,τις βλέπω στο κινητό,χαζοχαίρομαι μόνη μου και μετά ξανά επιστρέφω στο διάβασμα. Razz giveup



    Παρενεργειες της Εξεταστικης Tumblr_m6tdjvSrz61rzb9bro1_500
    <3:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29777
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Amycus Τρι Φεβ 03, 2015 11:16 am

    Βασικά, δεν είχα παρενέργειες στις εξεταστικές. Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι στρίτζωνα άσχημα όταν είχα μάθημα που το θεωρούσα χαμένο χρόνο. Τότε, προτιμούσα να μασήσω τις σελίδες παρά να τις διαβάσω. :P

    Το μόνο που θυμάμαι ως ελάχιστη απόκλιση είναι ότι διάβαζα διπλάσιο χρόνο πιάνο. Θυμάμαι στις εξεταστικές μου είχα τις καλύτερες επιδόσεις στον Μπαχ. Α, και έφτιαχνα παζλς. Ειδικά στο μεταπτυχιακό, έφτιαξα την μισή ζωγραφική παραγωγή της Αναγέννησης. :P



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Παρενεργειες της Εξεταστικης Gg10
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 28
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Τρι Φεβ 03, 2015 11:39 am

    Παρενέργειες της εξεταστικής, όλοι έχουν εξεταστική και μένεις σπίτι και βλέπεις ταινίες και σειρές όλη μέρα cookies





    meet me in montauk


    Carl
    Cassiopeia Black
    Cassiopeia Black
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 23167
    Ηλικία : 29
    Location : In the world of dreams
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Does this darkness have a name? Is it your name?

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Cassiopeia Black Τρι Φεβ 03, 2015 4:52 pm

    Ντάξει πέρα από το ότι πεινάω και τρώω περισσότερο στην εξεταστική, που νομίζω αυτό το έχουμε όλοι μας :P , δαγκώνω πολύ ώρα και επίμονα τα χείλη μου, από το άγχος. Και δεν μπορώ να το σταματήσω.
    Όταν τελειώνει η εξεταστική μου περνάει. Razz Επίσης πειράζω ΣΥΝΕΧΕΙΑ τα μαλλιά μου την ώρα που διαβάζω. Δεν μπορώ αλλιώς. :P

    Μετά κλασσικά. Έχω δει περισσότερες σειρές και ταινίες απ'οτι όταν δεν έχω εξεταστική. Razz
    Και φυσικά την ώρα του διαβάσματος όλο και κάτι θα θυμηθώ να ψάξω στο ίντερνετ, που μετά θα ξεχάσω.
    Ή θα μου έρθει στο μυαλό κάποια αγαπημένη σκηνή από σειρά/ταινία ή θα θυμηθώ να τσεκάρω κάτι στο φβ ή κάποιο τραγούδι ή κάποια πληροφορία που φυσικά καμία σχέση δεν έχει με το μάθημα που διαβάζω εκείνη τη στιγμη κτλ κτλ. :P




    Παρενεργειες της Εξεταστικης De491c4ec901d8ca0e5114fe83cfcb2c
    Παρενεργειες της Εξεταστικης Aaaa10



    ^^:
    Aurora Sinistra
    Aurora Sinistra
    Μαγικός Ζωολόγος
    Μαγικός Ζωολόγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Ηλικία : 224
    Location : neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Aurora Sinistra Σαβ Φεβ 07, 2015 10:03 pm

    καλά αυό με το φαί αστα να πάνε.Ολο τρώω.Κυρίως γλυκά.Κάνω και βόλτες σε όλο το σπίτι,βλέπω ταινίες,βλέπω τηλεόραση κτλ. Γινομαι και κοινωνική παίρνω και τηλέφωνα (σπάνια βέβαια σε περιπτωσεις που δεν θέλω καθόλου μα καθόλου να διαβάσω).Γενικά διαβάζω στο σπουδαστήριο οπότε όλα καλά οταν όμως είμαι σπίτι μορώ να βγάλω και μία σελίδα τη μερα... :P
    Να πω επίσης πως σε αντίθεση με την πλειονότητα των φοιτητών εγώ δεν κρύβω καμία χαρωπή νοικοκυρούλα μέσα μου σε σημείο που με κάνει να πιστευω πως αφού δεν συμμαζεύω ούτε στην εξεταστιή μαλλον δεν θα το κάνω ποτέ.Με πιάνουν όμως αυτές οι κρίσεις δημιουργικότητας και μια τέτοια κρίση με είχε πιάσει σήμερα και ζωγράφισα στα νύχια μου τα σύμβολα των οίκων απο γκοτ.
    δεξί χερι δειξτε επιείκεια:
    αριστερό:



    Παρενεργειες της Εξεταστικης Untitl10
    Aurora Sinistra
    Aurora Sinistra
    Μαγικός Ζωολόγος
    Μαγικός Ζωολόγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Ηλικία : 224
    Location : neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Aurora Sinistra Παρ Φεβ 17, 2017 9:10 pm

    Σε αυτή την εξεταστική το έριξα στο σόπινγκ σταρ. Νομίζω το έχετε καταλάβει όλοι εδώ μέσα. Όταν δε διάβαζα, έβλεπα σοπινγκ σταρ και όταν δενέκανα αυτό, ψώνιζα ή σκεφτόμουν τι θα ψωνίσω και τι συνολάκι θα φορέσω αύριο.



    Παρενεργειες της Εξεταστικης Untitl10
    Romilda Vane
    Romilda Vane
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 12879
    Ηλικία : 29
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Μάγεψαν και σένανε τα ξωτικά;

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Romilda Vane Κυρ Απρ 22, 2018 8:16 am

    Τελείωσαμ οι εξεταστικές και μου έμειναν οι παρενέργειες.


    Ειμαι και πολύ νοικοκυρα οταν εχω να κανω πτυχιακή.

    Επιασα να σιδερωσω ολη την ντουλαπα τις προάλλες, εγώ, που δεν εβαζα σιδερο ποτε.



    ghgh
    hhg
    hy
    Παρενεργειες της Εξεταστικης 2yv6ngk
    Reveal your secrets:
    Evie Frye
    Evie Frye
    Administrator
    Head of D.M.L.E.
    Administrator Head of D.M.L.E.


    Αριθμός μηνυμάτων : 5570
    Ηλικία : 25
    Location : Grand Budapest Hotel
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2015

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Mathematics is not about numbers, equations, computations, or algorithms; it is about understanding.

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Evie Frye Τετ Ιαν 23, 2019 12:17 am

    22 Ιανουαρίου 2019

    Αγαπητό ημερολόγιο,
    Σήμερα δεν έκανα τίποτα παραγωγικό. Ξύπνησα 10 το πρωΐ και σηκώθηκα 12:30. Έφαγα μεσημεριανό 8 το απόγευμα. Δεν διάβασα και γράφω μεθαύριο. Ίσως φταίει ότι εχτές δεν κάναμε καλή αρχή. Ίσως έχω κουραστεί να διαβάζω από τον Οκτώβριο και είμαι σε φάση "F this shut I'm out". Διαφορική είναι, έτσι και αλλιώς έχω κοπεί ήδη και ας διάβαζα σε όλες τις διακοπές. Είδα ΚΤΣ, είδα Φιλαράκια...Θέλω να δω Master Chef...Ελπίζω αύριο να ξημερώσει καλύτερη μέρα...


    Πραγματικά δεν ξέρω ποια είναι η παρενέργεια: Το ότι δεν έκανε τίποτα σήμερα, το ότι έγραψα αυτό το κείμενο ή και τα δύο. Επίσης, μέχρι προχτές είχα να βγω από το σπίτι 10 μέρες. giveup



    Παρενεργειες της Εξεταστικης Wixyzk10

    Stuff and Thangs:
    Denrean
    Denrean
    Moderator
    Ministry's Officer of DMLE
    ModeratorMinistry's Officer of DMLE


    Αριθμός μηνυμάτων : 2057
    Ηλικία : 31
    Location : London, UK
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2016

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: The only verdict is vengeance

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Denrean Σαβ Ιαν 26, 2019 10:33 pm

    Evie Frye έγραψε:
    22 Ιανουαρίου 2019


    Αγαπητό ημερολόγιο,
    Σήμερα δεν έκανα τίποτα παραγωγικό. Ξύπνησα 10 το πρωΐ και σηκώθηκα 12:30. Έφαγα μεσημεριανό 8 το απόγευμα. Δεν διάβασα και γράφω μεθαύριο. Ίσως φταίει ότι εχτές δεν κάναμε καλή αρχή. Ίσως έχω κουραστεί να ΜΗΝ διαβάζω από τον Οκτώβριο και είμαι σε φάση "F this shut I'm out". Διαφορική είναι, έτσι και αλλιώς έχω κοπεί ήδη και ας διάβαζα σε όλες τις διακοπές. Είδα ΚΤΣ, είδα Φιλαράκια...Θέλω να δω Master Chef...Ελπίζω αύριο να ξημερώσει καλύτερη μέρα...


    Πραγματικά δεν ξέρω ποια είναι η παρενέργεια: Το ότι δεν έκανε τίποτα σήμερα, το ότι έγραψα αυτό το κείμενο ή  και τα δύο. Επίσης, μέχρι προχτές είχα να βγω από το σπίτι 10 μέρες. giveup

    ^ There, fixed it for ya!

    Εμένα πάντως η δικιά μου ήταν να κάκω χιουμοριστικά ποστς στο FB διακωμωδώντας το μάθημα χωρίς κανένα απολύτως λόγο.
    Α! Και έκανα ταγκ τους φίλους μου, επίσης χωρίς κανένα απολύτως λογο! :P



    Παρενεργειες της Εξεταστικης Party_mask_v_for_v_stelmos_upo_by_marinacullen-dbn53ea
    Aurora Sinistra
    Aurora Sinistra
    Μαγικός Ζωολόγος
    Μαγικός Ζωολόγος


    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Ηλικία : 224
    Location : neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/02/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Παρενεργειες της Εξεταστικης Empty Απ: Παρενεργειες της Εξεταστικης

    Δημοσίευση από Aurora Sinistra Τρι Ιαν 29, 2019 10:20 pm

    Έχω να δηλώσω πως οι περενέργειες της εξεταστικής δεν είναι τίποτα μπροστά στις παρενέργειες των πανελληνλιων, ειδικά όταν αυτές κρατάνε όλο τον χρόνο. Δίνει φέτος ο αδερφός μου και υποφέρουμε οικογενειακώς. Ειδικότερα δείχνουν να τον ενοχλούν τα πάνδα και να αντιπαθεί όλο τον κόσμο. Δεν ξέρω αν έχετε και εσείς έναν 90χρονο γέρο στην γειτονιά που μισεί τους πάντες και δεν θέλει κανένας να παρκάρει μπροστά στο σπίτι του και έχει τσακωθεί με όλους;ε ο αδερφός μου είναι σε παρόμοια επίπεδα.
    Εδώ είμαι μερικές εξιομνημόνευτες παραξενιές:
    - Μένουμε σε χωριστά σπίτια, αλλά που και που πηγαίνω δίπλα για να φάω κτλ. Λέει να μην μπαίνω και να μην ανοίγω ψυγείο το βράδυ γιατί δεν τον αφήνει να κοιμηθεί. Το λέει φυσικά ήταν ευφημισμός, στην πραγματικότητα ωρύεται.
    - Έβαλε σημείωμα έξω από την πόρτα του σπιτιού μας "απαγορεύονται οι επισκέψεις". Είναι οικογενειακή πολυτοικία, με τον όρο "επισκέψεις"εννοούσε τις θείες μου που χτυπάνε για να μας φέρουν φαί (το οποίο δήλωσε πως δεν θέλει καθώς λέει μαγειρεύουν χάλια) και τον ξάδερφό μου που είναι απίστευτα ήσυχο παιδάκι και έρχεται σπάνια φαση ενα μισαωρο επειδη αργησε η μαμά του από τη δουλειά. Να σημειωθεί πως η μαμά του ξαδερφου μου εκτος απο το να μας φερνει φαι, μας εκανε δωρεαν ιδιαιτερα αγγλικα ποσα χρονια (σε εκεινον βεβαια οχι τοσα πολλα γιατι στα μισα ζητησε αλλη δασκαλα)
    -Απαιτησε να βαλω αλλη γραμμη ιντερνετ στο σπίτι μου γιατί λέει εγώ τραβαω ινδερνετ και δεν μπορεί να παίξει λολ.
    - Μου ζήτησε να μην μιλάω για το γατί μου άλλο γιατί τον ενοχλώ. Δεν μιλούσα καν σε εκείνον και φορούσε ακουστικά.

    Γενικά οκ, κι εγώ έχω παρενέργειες αλλά έτσι δεν κάνω. Νομίζω πως εγώ είμαι σε μια πιο κυκλοθυμική φάση. Με ενοχλεί πάρα πολύ το να προσπαθώ να διαβάσω και να έχω αλλους στο σπίτι να βάζουν μουσική (χωρίς σκουστικά) η οποία δεν μου αρέσει. Πάντως νομίζω [πως έχω λιγότερα νεύρα από οτι άλλες χρονιές.



    Παρενεργειες της Εξεταστικης Untitl10

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Ιουλ 04, 2024 6:20 pm