.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+17
Immortality Dumbledore
Helena Malfoy
Mirabelle Salvatore
Magorian Greyback
Phineas Nigellus Black
Emily Lupin
Roland Weasley
Mr. Ollivander
John Dawlish
Lisette de Lapin
Magic Is Might
Alison Sheridan
Romilda Vane
Cassiopeia Black
Amycus
Sorazal the Erised
anthian9
21 απαντήσεις

    HarryWorld's Secret Santa

    John Dawlish
    John Dawlish
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 33286
    Ηλικία : 31
    Location : λαλαλα
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Be kind, for everyone you meet is fighting a harder battle

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από John Dawlish Τετ Δεκ 31, 2014 2:41 pm

    ^ Φοβαμαι οτι το εγραψα εγω για εμενα και να μην το θυμαμαι rofl



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_oa2tauHf821s95j2so3_500
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_mh3ox4hQzC1qe1i57o1_250

    Durmstrang:

    Keep calm and be a hufflepuff:
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 1er05
    Magic Is Might
    Magic Is Might
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών


    Αριθμός μηνυμάτων : 10420
    Ηλικία : 25
    Location : 12 Grimmauld Place
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Magic Is Might Πεμ Ιαν 01, 2015 4:05 pm

    I want more cookies



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Oaca_a11

    feeling nosy?:
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από anthian9 Πεμ Ιαν 01, 2015 4:42 pm

    Τελευταία μέρα που μπορείτε να ευχηθείτε η σημερινή!


    @Walburga Black: Δέσποινα παράτε δουλειές και σχολές και κάτσε ασχολήσου με τον κοιτωνα. Χρόνια πολλά.
    - - -

    @Lisette de lapin ειμαι μεγάλος σου φαν λατρεύω της φωτογραφίες που βγάζεις με το μωρό σου και ίσως να μου λείπεις λιγουλάκι σκατουχεν
    - - -
    @Cassiopeia Black σ'αγαπάμε,κι ας μισεις την σοκολάτα.
    - - -
    @Amycus, η Βιολέττα η Μπάρα είμαι. Πως τόλμησες να με παρατήσεις έγκυο γυναίκα; Δε σέβεσαι - ξεχνάς.
    - - -
    @anthian9: Σου ευχόμαι ένα χρόνο γεμάτο Ανωνυμία. Το ξέρω ότι τον αγαπάς
    - - -
    @Romilda Vane: Μωρή Πόπη, θέλω να έρθω να σε πιάσω από το μαλλί γιατί...γιατί....δεν ξέρω γιατί. Απλά μου αρέσουν οι μπούκλες σου. Razz Άντε καλή Πρωτοχρονιά!
    - - -
    @John Dawlish, παράτα τον, τον πρόστυχο τον @Nearly Headless Nick. Μπορώ εγώ να είμαι η τάρτα της ζωής σου. xoxo
    - - -
    @Magic Is Might: Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνεις τόσο φάμπιουλους όσο εγώ!
    - - -
    @Magorian Greyback: Είσαι το πιο καλό ασβάκι! Μη φύγεις ποτέ από τον κοιτώνα μας!
    - - -
    Mr. Ollivander: Γουστάρουμε να γκρινιάζεις. Ναι μπορεί να σου λέμε το αντίθετο αλλά έχει γίνει το ναρκωτικό μας πλέον. Για τον νεο χρόνο εύχομαι να έχεις οα τα καλά (κ λίγο περισσότερο μυαλό whistling ) Milady D' Hiver: Συμφωνούμε πως διαφωνούμε και γιαυτό σε αγαπάω. Έχουμε αντίθετες απόψεις για ολα ( ιδικά για τις ταινίες) κι όμως είσαι η μόνη που γουστάρω να τα υπεραναλύουμε. Για τον νεο χρόνο σου εύχομαι να μην τα παίρνεις τόσο προσωπικά Immortality Dumbledore: Γύρνα πίσω θα πεθάνω εχω αρχίσει και τα χάνω, πίνω και καπνίζω σαν τρελός. Γύρναααααα πίσω Ιμορτάλα δεν μπορούμε χωρίς εσένα crying Για το νεο έτος σου εύχομαι περισσότερες ελεύθερες ώρες γι να σε βλέπουμε επιτέλους και λίγο Για όλους τους Supernatural fun: Happy Hunting Days up
    - - -

    @Lisette de Lapin:
    Αννούλα του χιονιά καλή χρονιά και με το καινούργιο έτος να κόψεις τις κακιές παρέες.
    - - -
    @Milady D' Hiver: Τρελοαυστραλέζα καλή χρονιά και το 2015 να βρεις μία γαμάτη δουλειά και αν θες πέρνα και από Ελλάδα μια βόλτα. Ένα πακέτο δρόμος είναι.
    - - -
    @Νearly Headless Nick, παρε παιδι μου κανενα τσουρέκι με σοκολατα απο τη Σαλονικα να φας τωρα τα Χριστουγεννα και το νεο ετος. Αντε γει@!
    - - -
    @Dawlish: μην σαματας ποτε να γραφεις στην ακυροκατασταση, να γελαει που και που το χειλακι μας ρε αδερφε
    - - -
    @Helena Malfoy θα σε εκδικηθώ για το αντικείμενο στους πληστηριασμούς. Πρόσεξε γιατί είμαι παντού. Μουα χαχαχαχα.
    - - -
    @romilda ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ Β-ΡΟΜΙΛΝΤΑ!
    - - -
    Sorazal χρυσό μου άς τις ψυχολογίες και πήγαινε στα Μπολσόι. Καλύτερα θα περάσεις.
    - - -
    @Cassiopeia Black: Σου ευχομαι να καταλαβεις την αξια της Σοκολατας. Στα Μελομακάρονα. Καλη Φώτιση.
    - - -
    @Dragon The Grey το Σλύθεριν σ'αγαπάει. Και σας @Serena & @Anguis.
    - - -
    @hw ωωωωωω του Χόγκουααααρτς η πόρταααα είναι ψηλήηηηηη κάντε μπεζ τον Λάζαρο και σώστε την Ανθή!
    - - -
    @Helena Malfoy: Μικρή Ελένη χρόνια πολλά και μακάρι το 2015 να κάνεις φανταστική δουλειά στο Μπομπατόν.
    - - -
    @Amycus δεν εφτιαξες εσυ αυτη την πλατφορμα, αλλά αν ξερεις ποιοι ειμαστε και δινεις πληροφορίες στον Σοραζαλ, να ξερεις, θα σε βρω και θα σε καταστρεψω. Ή μαλλον, θα σε μετατρεψω σε Χριστουγεννιάτικο δεντρο για να μην γκρινιαζεις που βγηκες στο πιο αντι-χριστουγεννιάτικο μέλος ως υποψίφιος. Καλά Ηλιούγεννα. Ξερεις ποιος. *ντιβα*
    - - -
    @StE, είμαστε το φαν κλαμπ σου. Σε αγαπάμε με όλο μας το είναι. Σε υποστηρίζουμε και σε λατρεύουμε όλοι. Υπογραφές: Ψασσιοπεια Βλακ Μάτζικ Γουοζ Μάητ Κος. Ολλιβάντερ Γιαννάκης Ντόλης ανθιαν η Ένατη <3[/color]



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Lisette de Lapin
    Lisette de Lapin
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11396
    Ηλικία : 28
    Location : Asteroid B618
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: κεφτέδες.

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Lisette de Lapin Πεμ Ιαν 01, 2015 5:21 pm

    @Lisette de lapin ειμαι μεγάλος σου φαν λατρεύω της φωτογραφίες που βγάζεις με το μωρό σου και ίσως να μου λείπεις λιγουλάκι σκατουχεν.


    ρε παιδί μου,προσπάθησε λίγο να μην καρφώνεσαι.λίιγο :P

    @Lisette de Lapin:Αννούλα του χιονιά καλή χρονιά και με το καινούργιο έτος να κόψεις τις κακιές παρέες.

    δεν κάνω κακιές παρέες ti?



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Pamjim10

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 6BKOQ7P

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Pamjim11
    Mr. Ollivander
    Mr. Ollivander
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 28840
    Ηλικία : 31
    Location : Crazy Waters
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Power is better than money

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Mr. Ollivander Πεμ Ιαν 01, 2015 6:01 pm

    Mr. Ollivander: Γουστάρουμε να γκρινιάζεις. Ναι μπορεί να σου λέμε το αντίθετο αλλά έχει γίνει το ναρκωτικό μας πλέον. Για τον νεο χρόνο εύχομαι να έχεις οα τα καλά (κ λίγο περισσότερο μυαλό whistling )
    το ξερω οτι γουσταρετε. πες και τιποτα καινουργιο Razz



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Oie_zz10

    I solemnly swear I'm up to no good:
    Helena Malfoy
    Helena Malfoy
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 4395
    Ηλικία : 24
    Location : Abroad The Black Pearl
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: “Heaven may be a fantasy for the credulous and the afraid, but I can give you a map reference for hell.”

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Helena Malfoy Πεμ Ιαν 01, 2015 6:18 pm

    @Helena Malfoy θα σε εκδικηθώ για το αντικείμενο στους πληστηριασμούς. Πρόσεξε γιατί είμαι παντού. Μουα χαχαχαχα.

    γιαννη παιδι μου αν θυμασε καλα εσυ πονταρες στις 50 γαλερες :P εεε δεν ακουω? εχω δικιο???

    @Helena Malfoy: Μικρή Ελένη χρόνια πολλά και μακάρι το 2015 να κάνεις φανταστική δουλειά στο Μπομπατόν.
    Don't worry about THAT Cool



    “Mrs. Hudson took my skull.”
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 5fd88c10
    <3:
    John Dawlish
    John Dawlish
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 33286
    Ηλικία : 31
    Location : λαλαλα
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Be kind, for everyone you meet is fighting a harder battle

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από John Dawlish Παρ Ιαν 02, 2015 12:53 pm

    @John Dawlish, παράτα τον, τον πρόστυχο τον @Nearly Headless Nick. Μπορώ εγώ να είμαι η τάρτα της ζωής σου. xoxo

    Sorazal In Love

    @Dawlish: μην σαματας ποτε να γραφεις στην ακυροκατασταση, να γελαει που και που το χειλακι μας ρε αδερφε

    Αυτο φωναζει ολιβαντερ απο μακρυα giveup



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_oa2tauHf821s95j2so3_500
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_mh3ox4hQzC1qe1i57o1_250

    Durmstrang:

    Keep calm and be a hufflepuff:
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 1er05
    Mr. Ollivander
    Mr. Ollivander
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 28840
    Ηλικία : 31
    Location : Crazy Waters
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Power is better than money

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Mr. Ollivander Παρ Ιαν 02, 2015 1:00 pm

    ουτε καν. βασικα πρεπει να σε ξεχασα panic panic panic panic



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Oie_zz10

    I solemnly swear I'm up to no good:
    John Dawlish
    John Dawlish
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 33286
    Ηλικία : 31
    Location : λαλαλα
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Be kind, for everyone you meet is fighting a harder battle

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από John Dawlish Παρ Ιαν 02, 2015 3:43 pm

    Θα ζησω Razz



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_oa2tauHf821s95j2so3_500
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_mh3ox4hQzC1qe1i57o1_250

    Durmstrang:

    Keep calm and be a hufflepuff:
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 1er05
    Cassiopeia Black
    Cassiopeia Black
    Μαγικός Προσωπογράφος
    Μαγικός Προσωπογράφος


    Αριθμός μηνυμάτων : 23167
    Ηλικία : 29
    Location : In the world of dreams
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Does this darkness have a name? Is it your name?

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Cassiopeia Black Παρ Ιαν 02, 2015 4:09 pm

    Εγώ θέλω να πω οτι έχει γίνει μια παρεξήγηση σχετικά με τη σχεση μου με τη σοκολάτα. giveup

    Μα είναι τώρα αυτές ευχες; ti?

    @Cassiopeia Black σ'αγαπάμε,κι ας μισεις την σοκολάτα.

    @Cassiopeia Black: Σου ευχομαι να καταλαβεις την αξια της Σοκολατας. Στα Μελομακάρονα. Καλη Φώτιση.

    ΑΝΝΑ ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ.-




    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 De491c4ec901d8ca0e5114fe83cfcb2c
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Aaaa10



    ^^:
    anthian9
    anthian9
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 20262
    Ηλικία : 28
    Location : Thessaloniki
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought:

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από anthian9 Κυρ Ιαν 04, 2015 2:38 pm

    105 συνολικά οι απαντήσεις στην φόρμα μας! ti?
    Και του χρονου παίδες! Christmas tree

    @demipotter τρουλα, τρουλα... δημητρουλαααα!! παντα ετσι γλυκια και ενεργητικη! Σου ευχομαι να εχεις οτι επιθυμεις, αγάπη και φιλία και ζεστασιά!

    HW TEAM τι ειναι αυτα που ακουω για σοραζαλικες χουντες; Τετοια λετε στο υπουργειο; Θα πρεπε να ντρεπεστε! Άλλοι πολεμησαν για να ελευθερωθουμε απο δικτατοριες και τωρα υποστηριζετε χουντικα κινηματα;

    Τοσες ευχες που εστειλα, ας στειλω μια και στον εαυτο μου. Μωρη, ξερεις ποια εισαι. Κουνα τον κωλο σου λιγο και ξεκινα επιτελους γυμναστικη. *give up*

    [ANONYMIAS ALERT] @Dragon the Grey ο ηττημενος, κυπελλα ονειρευεται! Σου υποσχομαι ομως ο επομενος λογαριασμος που θα κανω θα ειναι παλι σλυθεριν για να σας βοηθησω με τους βαθμους. [ANONYMIAS ALERT]

    @Φινεα θα σε ξαναδουμε πρασινο; Λες να τρελαθηκα που το ρωταω/ζηταω; :p Ευχομαι το 2015 να σου φερει οτι επιθυμεις. Παντα ντιβα, αγαπη μου. Παντα ντιβα.

    @Walburga ευχομαι απο το νεο έτος να εχεις περισσοτερο χρονο! Μας λειπεις απο το common *.*

    @Immortality Dumbledore μωρη Ιμμορταλα απαιτω να σε κανουν μωβ οι διαχειριστες γιατι δεν μπορω να αποφασισω αν σε θελω μπλε στο Μπομπατον ή κοκκινη για συντονιστρια.

    [ANONYMIAS ALERT] @ανθιαν9 νομιζεις επειδη σου στελνω πμ και δεν μου απαντας ειναι αρκετο για να με ξετρυπωσεις απο τον ανωνυμο λογαριασμο μου; Δεν το ξερεις βρε κουτο; Απο εσενα θα ξεκινησω οταν αποφασισω να καταστρεψω το χγ! [ANONYMIAS ALERT]

    Ευχομαι όλοι να μπορουσαμε να τα πηγαινουμε καλά με όλους όπως τα πρώτα χρονια του φόρουμ. Εύχομαι να μπορουσα να ψήσω μια τουρτα, φτιαγμένη από ουράνια τόξα και όλοι θα την έτρωγαν και θα ήταν χαρούμενοι. *Αυτη ουτε καν ειναι σε αυτο το φορουμ* Δεν ειμαι, απλα εχω πολλα φιιιλς *sob*

    @Cassiopeia Black ξερω που μενεις. Θα ερθω να σε βρω. Happy Και περιμενω να βρω σοκολατενια μελομακαρονα, κανονισε!

    [ANONYMIAS ALERT]
    @kms καλη χρονια σε σενα και στα γλυκολογα σου! παντα στην καρδια μου! [ANONYMIAS ALERT]

    @Katherine Black
    σου ευχομαι μια ιδιαιτερη και ξεχωριστη χρονια γεματη εντονες και χαρουμενες αναμνησεις που θα έχεις σε ολη την υπολοιπη ζωη σου!

    @Cassiopeia Black
    προσπαθησα να σκεφτω κακια, απειλη... κατι βρε παιδι μου. Δεν μπορω *.* Εισαι λατρεια μεγαλη. Ευχομαι το 2015 τα Μικελ να σε κανουν επιτημη πελάτη και να καταφερεις να δεις και χιονια. *μπλασε*

    @Mirabelle Salvatore μεσα απο την καρδια μου, ευχομαι μεσα στο 2015 να ανακοινωσουν οτι τελικα θα συνεχισουν το Μερλιν με 6ο κυκλο. Αμα σου ζητησουν και το σεναριο και το γυρισουν επισημα κι ολας ακομα καλυτερα!!

    @Walburga Black εύχομαι το 2015 να φέρει σε σένα και την οικογένεια σου -εκτός απο το ανηψάκι- αγάπη και πολλά χαμόγελα! Και σου εύχομαι σύντομα να βρεις και μια δουλειά πάνω σε αυτό που σπουδάζεις!

    @Louna fw Καλη χρονια με Υγεια και Ευτυχία! Συνέχισε να μας μαγεύεις με τις ιδέες σου, την δημιουργικότητα σου και φυσικά με τη φωνή σου!

    @Cassandra Black καλη χρονιά με πολλή αγάπη και πολλά βιβλία! Να κανεις και εναν χομπιτ-λοτρ μαραθωνιο *.*

    @Ημιαιμη Πριγκιπισσα
    μας λειπεις, εσυ και τα επαναστατικα σου! Σου ευχομαι να μην χασεις ποτε την ενεργεια σου και το 2015 να μην ειναι οσο χαλια μπορει να το νομιζεις τωρα.

    @Romilda Vane
    θα σου καψω τα μπουκλακια!! Ή μαλλον θα τα κοψω και θα τα δωσω στον ανωνυμια (εμενα) Happy *μουαχαχα*

    @Nethiel γίνεται να επιστρέψεις στο Νταρμ με κάποιον τρόπο; Όπως και να έχει, σου εύχομαι καλή χρόνια και μη μας ξέχνας!

    @Aurora Sinistra τι θες ρε απο τη ζωη μας; Happy Ολα στραβα να σου πανε ρε! Στους Ανωνυμους Αλκοολικους να καταληξεις Happy *σποιλερ: εισαι γλυκα και σ αγαπω πολυ*

    @Emily Lupin
    συνεχισε ετσι! Κανεις πολυ καλη δουλεια στο Μπομπ! Ακουγε τον Ολλιβαντερ και συντομα θα τον ξεπερασεις. ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ

    @Lena Duchannes
    εισαι μια γλυκα και σου ευχομαι ολα να σου πανε οπως ακριβως τα θες. Φιλια πολλα!

    @John Dawlish ακομα περιμενω να μου μαγειρεψεις! Τι θα γινει;

    @Mr. Ollivander σου ευχομαι η ελευθερη σχεση σου με την Milady να παει καλα τον νεο χρονο. Οχι τιποτα αλλο, φοβαμαι τις πορτες του common καθε φορα που οι δυο σας μπαινοβγαινετε. Εχουν αρχισει και γρατσουνιζονται πια.

    @Μοργκαν λε Φαγε σου ευχομαι να πας σε δραματικη σχολη του Λονδινου. Και σου ευχομαι να γνωρισεις την υπερτελεια Natalie Dormer και να κανετε παρεα στο σετ του Game of Thrones γιατι θα παιζεις και συ στη σειρα!

    @Roland Weasly είσαι μια basic bitch.

    Γατααακια νομιζετε οτι θα το πάρετε και φετος; Κουνια που σας κουναγε! Το κυπελλο φετος θα ντυθει στα ασημοπρασινα του Σλυθεριν! Ευχομαι καλη τυχη -οχι οτι θα την χρειαστουμε- σε εμενα και τα φιδακια μου.

    @Mr. Ollivander... 4 κιλά κοψίδια σε μια μερα, 8 χιλιάδες ευρώ κέρδη σε μια νυχτα, 15 μέρες διακοπές, 16 μπύρες σε ενα εικοσιτετράωρο, διπλωμα οδηγησης και αυτοκινητο πριν τα 23, 42 ωρες ξύπνιος για μαραθωνιο ταινίων/σειρών. Αυτά σου ευχομαι για το 2015!

    @Σχεδον Ακεφαλε Νικ βρε θελω να σε καταστρεψω! Αλλα κατα βαθος θελω να γραψεις καλα στις πανελληνιες οποτε θα σε καταστρεψω μετα! Να κλεισουμε ραντεβουδακι καταστροφης Happy

    @Magic Is Might η Γιαννουλα μας, καλο κοριτσι. Θα το διασκεδασω τοσο πολυ που θα σε καταστρεψω μωρη *βικινγκ* Αργα και βασανιστηκα, ματζικ γουοζ μάιτ Happy

    Πράσινοι του ΧΓ ευχομαι του χρονου να μην περιμενετε να περάσετε τα χριστουγεννιατικα εμοτικον τελευταια στιγμη.

    @geowizard ευχομαι να τα πας καλα στις εξετασεις σου και μεσα στο 2015 να μου κανεις και εκεινο το 2λεπτο βιντεακι που μου εταξες και ακομα μου χρωστας. *awesome*

    @John Dawlish
    σου εύχομαι καλή χρονιά.Και να μας θυμάσαι,όταν θα δουλεύεις στο πλευρό του Jamie Oliver.<33

    @Lissette de Lapin μοιραζομαστε κατι πολυ σημαντικο. Την αγαπη μας για σοκολατα και σοκολατενια μελομακαρονα. Γι αυτο θα σου κανω μια ευχη μεσα απο την καρδια μου. Να βρεις σεμιναρια φωτογραφιας να κανεις και να καταφερεις να παρεις μια απο τις ακριβες επαγγελματικες φωτογραφικες. Εχεις ταλεντο και πραγματικα σου ευχομαι να καταφερεις να το κυνηγησεις.

    @Helena Malfoy: Μικρή Ελένη χρόνια πολλά και μακάρι το 2015 να κάνεις φανταστική δουλειά στο Μπομπατόν.



    ♩ - ♫


    Warriors don't show their heart
    until the axe reveals it.
    Mr. Ollivander
    Mr. Ollivander
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών
    Κατασκευαστής/στρια ραβδιών


    Αριθμός μηνυμάτων : 28840
    Ηλικία : 31
    Location : Crazy Waters
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Power is better than money

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Mr. Ollivander Κυρ Ιαν 04, 2015 2:47 pm


    @Emily Lupin συνεχισε ετσι! Κανεις πολυ καλη δουλεια στο Μπομπ! Ακουγε τον Ολλιβαντερ και συντομα θα τον ξεπερασεις. ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ
    ποιος το εγραψε αυτο? προσπαθεις να δηλητηριασεις την τελεια σχεση που εχω με την κορη μου yaya

    @Mr. Ollivander σου ευχομαι η ελευθερη σχεση σου με την Milady να παει καλα τον νεο χρονο. Οχι τιποτα αλλο, φοβαμαι τις πορτες του common καθε φορα που οι δυο σας μπαινοβγαινετε. Εχουν αρχισει και γρατσουνιζονται πια.
    και να τις γρατσουναμε θα τις φτιαξουμε, μην αγχωνεσαι :P

    Γατααακια νομιζετε οτι θα το πάρετε και φετος; Κουνια που σας κουναγε! Το κυπελλο φετος θα ντυθει στα ασημοπρασινα του Σλυθεριν! Ευχομαι καλη τυχη -οχι οτι θα την χρειαστουμε- σε εμενα και τα φιδακια μου.
    αν το θελετε τοσο πολυ να παρουμε και να το ντυσουμε ασημοπρασινο τις αποκριες αλλιως δεν βλεπω προκοπη

    @Mr. Ollivander... 4 κιλά κοψίδια σε μια μερα, 8 χιλιάδες ευρώ κέρδη σε μια νυχτα, 15 μέρες διακοπές, 16 μπύρες σε ενα εικοσιτετράωρο, διπλωμα οδηγησης και αυτοκινητο πριν τα 23, 42 ωρες ξύπνιος για μαραθωνιο ταινίων/σειρών. Αυτά σου ευχομαι για το 2015!
    καλε εσυ εγραψες πολλα. αν ειναι να κρατησω κατι αυτο θα ειναι τα 8 χιλιαδες ευρω κερδη σε μια νυχτα



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Oie_zz10

    I solemnly swear I'm up to no good:
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ Ιαν 04, 2015 2:49 pm

    Αυτά με το anonymias alert ποιος τα έγραψε;; :P
    Lisette de Lapin
    Lisette de Lapin
    Αστρονόμος
    Αστρονόμος


    Αριθμός μηνυμάτων : 11396
    Ηλικία : 28
    Location : Asteroid B618
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: κεφτέδες.

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Lisette de Lapin Κυρ Ιαν 04, 2015 3:15 pm

    @Roland Weasly είσαι μια basic bitch.


    ειναι από εκείνα που σπαζοκεφαλιαζεις να βρεις ποιος τα έγραψε,λολ.


    @Lissette de Lapin μοιραζομαστε κατι πολυ σημαντικο. Την αγαπη μας για σοκολατα και σοκολατενια μελομακαρονα. Γι αυτο θα σου κανω μια ευχη μεσα απο την καρδια μου. Να βρεις σεμιναρια φωτογραφιας να κανεις και να καταφερεις να παρεις μια απο τις ακριβες επαγγελματικες φωτογραφικες. Εχεις ταλεντο και πραγματικα σου ευχομαι να καταφερεις να το κυνηγησεις.

    τώρα εσύ αετόπουλο είσαι,κάνεις μπαμ. In Love
    Πόπη; Razz





    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Pamjim10

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 6BKOQ7P

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Pamjim11
    John Dawlish
    John Dawlish
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 33286
    Ηλικία : 31
    Location : λαλαλα
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Be kind, for everyone you meet is fighting a harder battle

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από John Dawlish Κυρ Ιαν 04, 2015 3:47 pm


    @John Dawlish ακομα περιμενω να μου μαγειρεψεις! Τι θα γινει;

    Εσυ ξερουμε ποιος εισαι Razz

    @John Dawlish σου εύχομαι καλή χρονιά.Και να μας θυμάσαι,όταν θα δουλεύεις στο πλευρό του Jamie Oliver.<33

    καρφωσου και λιγο In Love



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_oa2tauHf821s95j2so3_500
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_mh3ox4hQzC1qe1i57o1_250

    Durmstrang:

    Keep calm and be a hufflepuff:
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 1er05
    Romilda Vane
    Romilda Vane
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 12879
    Ηλικία : 29
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Μάγεψαν και σένανε τα ξωτικά;

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Romilda Vane Κυρ Ιαν 04, 2015 4:36 pm

    Μωρή Πόπη, θέλω να έρθω να σε πιάσω από το μαλλί γιατί...γιατί....δεν ξέρω γιατί. Απλά μου αρέσουν οι μπούκλες σου. Razz Άντε καλή Πρωτοχρονιά!

    Laughing
    Η αγαπημενη μου.- rofl



    @Milady D' Hiver: Τρελοαυστραλέζα καλή χρονιά και το 2015 να βρεις μία γαμάτη δουλειά και αν θες πέρνα και από Ελλάδα μια βόλτα. Ένα πακέτο δρόμος είναι.

    crossfingers Βless this wish! Pray


    @romilda ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ Β-ΡΟΜΙΛΝΤΑ!

    ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ.
    Και  να χεις μια ντιβάτη χρονια βρε παλιοπαιδο. hehe  c\'mon


    @hw ωωωωωω του Χόγκουααααρτς η πόρταααα είναι ψηλήηηηηη κάντε μπεζ τον Λάζαρο και σώστε την Ανθή!

    rofl  
    Ακομα γελαω με αυτο rofl

    - - -
    @StE, είμαστε το φαν κλαμπ σου. Σε αγαπάμε με όλο μας το είναι. Σε υποστηρίζουμε και σε λατρεύουμε όλοι. Υπογραφές: Ψασσιοπεια Βλακ Μάτζικ Γουοζ Μάητ Κος. Ολλιβάντερ Γιαννάκης Ντόλης ανθιαν η Ένατη <3[/color][/size]

    Εεεε, ποτε μαζεψατε υπογραφες? ti?  Γιατι δε μου πε κανεις τιποτα; erimi
    Διαμαρτυρομαιιιι lalala
    :P


    @Immortality Dumbledore μωρη Ιμμορταλα απαιτω να σε κανουν μωβ οι διαχειριστες γιατι δεν μπορω να αποφασισω αν σε θελω μπλε στο Μπομπατον ή κοκκινη για συντονιστρια.

    Τοσες καταρες αυτη η κοπελα.
    Μαρη Αθανασώ, σου ευχομαι και γω μια πανδαισία χρωματων για φετος. hehe  Ουρανιο Τόξο να γινεις. :smilenew:


    @Romilda Vane θα σου καψω τα μπουκλακια!! Ή μαλλον θα τα κοψω και θα τα δωσω στον ανωνυμια (εμενα) Happy *μουαχαχα*


    Γιατι; Καραφλος ειναι; panic


    Γατααακια νομιζετε οτι θα το πάρετε και φετος; Κουνια που σας κουναγε! Το κυπελλο φετος θα ντυθει στα ασημοπρασινα του Σλυθεριν! Ευχομαι καλη τυχη -οχι οτι θα την χρειαστουμε- σε εμενα και τα φιδακια μου.

    Ντραγκον, κανε ονειρα! Εμεις εχουμε σειρα! jedi  :P


    Πράσινοι του ΧΓ ευχομαι του χρονου να μην περιμενετε να περάσετε τα χριστουγεννιατικα εμοτικον τελευταια στιγμη.

    ΠΟΣΟ ΤΑΣΟΣ.
    +1. Razz


    @John Dawlish[/b] σου εύχομαι καλή χρονιά.Και να μας θυμάσαι,όταν θα δουλεύεις στο πλευρό του Jamie Oliver.<33

    αχ, αυτος παιζει να ειναι ο μονος συμπαθητικουλης απο τους TV σεφ. Razz


    Ειχα μια ευχη για τη Ναταλια. Που ειναι; cry
    Magic Is Might
    Magic Is Might
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών


    Αριθμός μηνυμάτων : 10420
    Ηλικία : 25
    Location : 12 Grimmauld Place
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought:

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Magic Is Might Κυρ Ιαν 04, 2015 5:34 pm

    η Γιαννουλα μας, καλο κοριτσι. Θα το διασκεδασω τοσο πολυ που θα σε καταστρεψω μωρη *βικινγκ* Αργα και βασανιστηκα, ματζικ γουοζ μάιτ HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 650269930

    θα σε βρώ  [whip] [whip]



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Oaca_a11

    feeling nosy?:
    Immortality Dumbledore
    Immortality Dumbledore
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 22636
    Ηλικία : 30
    Location : Hogwarts (Dumbledore's office)
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Oh, I'm very good. But sometimes I'm bad. But only as bad as I wanna be. Freedom is power. To live a life untamed and unafraid is a gift.

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Immortality Dumbledore Κυρ Ιαν 04, 2015 8:11 pm

    @Immortality Dumbledore μωρη Ιμμορταλα απαιτω να σε κανουν μωβ οι διαχειριστες γιατι δεν μπορω να αποφασισω αν σε θελω μπλε στο Μπομπατον ή κοκκινη για συντονιστρια.

    Who are you, and wtf συνειρμος ειναι αυτος. :P



    Ευχομαι όλοι να μπορουσαμε να τα πηγαινουμε καλά με όλους όπως τα πρώτα χρονια του φόρουμ. Εύχομαι να μπορουσα να ψήσω μια τουρτα, φτιαγμένη από ουράνια τόξα και όλοι θα την έτρωγαν και θα ήταν χαρούμενοι. *Αυτη ουτε καν ειναι σε αυτο το φορουμ* Δεν ειμαι, απλα εχω πολλα φιιιλς *sob*

    Εκλαψα Laughing



    @Aurora Sinistra τι θες ρε απο τη ζωη μας; Happy Ολα στραβα να σου πανε ρε! Στους Ανωνυμους Αλκοολικους να καταληξεις Happy *σποιλερ: εισαι γλυκα και σ αγαπω πολυ*

    Αν εξαιρεσεις το σποιλερ θα μπορουσα να το ειχα γραψει εγω αυτο, οποτε +1 :P



    @John Dawlish ακομα περιμενω να μου μαγειρεψεις κατι αλλο εκτος απο μακαρονια! Τι θα γινει;


    eat :P



    @Mr. Ollivander σου ευχομαι η ελευθερη σχεση σου με την Milady να παει καλα τον νεο χρονο. Οχι τιποτα αλλο, φοβαμαι τις πορτες του common καθε φορα που οι δυο σας μπαινοβγαινετε. Εχουν αρχισει και γρατσουνιζονται πια.


    Ναι ειναι και wild lover ο ατιμος! Αφηνει το στιγμα του. Cool loser






    _

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Zvbsm1

    *:

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 9bitj5
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Cassandra Black Κυρ Ιαν 04, 2015 8:54 pm

    @Cassandra Black καλη χρονιά με πολλή αγάπη και πολλά βιβλία! Να κανεις και εναν χομπιτ-λοτρ μαραθωνιο *.*
    Μη μου βάζετε ιδέες :P



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Imperio
    Imperio
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 33327
    Ηλικία : 31
    Location : Greece
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'm the one I should love

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Imperio Κυρ Ιαν 04, 2015 8:55 pm

    Εγώ λέω να το κάνεις.




    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 4thvideo5
    _
    _

    Sometimes I'm afraid of myself, thanks to my self-hatred
    And the depression that came to play again
    Min Yoongi is already dead (I killed him)
    It's been a long time since my everyday life became killing my passions and comparing myself with others


    Stuff:
    John Dawlish
    John Dawlish
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 33286
    Ηλικία : 31
    Location : λαλαλα
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Be kind, for everyone you meet is fighting a harder battle

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από John Dawlish Κυρ Ιαν 04, 2015 10:21 pm

    Immortality Dumbledore έγραψε:


    @John Dawlish ακομα περιμενω να μου μαγειρεψεις κατι αλλο εκτος απο μακαρονια! Τι θα γινει;


    eat  :P

    Σου εχω μαγειρεψει κατι εκτος απο μακαρονια πες απλα οτι ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ hehe giveup



    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_oa2tauHf821s95j2so3_500
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tumblr_mh3ox4hQzC1qe1i57o1_250

    Durmstrang:

    Keep calm and be a hufflepuff:
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 1er05
    Mirabelle Salvatore
    Mirabelle Salvatore
    Βιβλιοθηκάριος
    Βιβλιοθηκάριος


    Αριθμός μηνυμάτων : 14394
    Ηλικία : 35
    Location : Phobos-Deimos Castle
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: 'HAIL HYDRA'

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Mirabelle Salvatore Δευ Ιαν 05, 2015 12:59 am

    @Mirabelle Salvatore μεσα απο την καρδια μου, ευχομαι μεσα στο 2015 να ανακοινωσουν οτι τελικα θα συνεχισουν το Μερλιν με 6ο κυκλο. Αμα σου ζητησουν και το σεναριο και το γυρισουν επισημα κι ολας ακομα καλυτερα!!

    ^ΠΟΠΗ Σ'ΑΓΑΠΩ , ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! cry cry cry crying crying crying
    In Love I love you



    ♔ THE DARK PRINCE & THE SCAVENGER ♔
     HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Tenor
    “I've never felt so alone.”
    “You're not alone.”
    “Neither are you. It's not too late.”

    "Let the past die."~ K.R. :
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 29
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Δευ Ιαν 05, 2015 1:17 am

    @Φινεα θα σε ξαναδουμε πρασινο; Λες να τρελαθηκα που το ρωταω/ζηταω; :p Ευχομαι το 2015 να σου φερει οτι επιθυμεις. Παντα ντιβα, αγαπη μου. Παντα ντιβα.
    ας ελπίσουμε πως όχι τουλάχιστον όχι σύντομα awesome

    και τα αυτονόητα δεν χρειάζεται να τα λέμε blas&#233; I WAS BORN THIS WAY HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Floplifestyle_5359a0f2e836dcacecbcf3749e5d5e74_by_phinasnigellusblack-d8cmnol HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Rainbow_by_phinasnigellusblack-d8cmnoq





    P.S. (I don't love you)

    εγώ και η αθανασία αιτούμαστε να προστεθεί το εξής "HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Floplifestyle_5359a0f2e836dcacecbcf3749e5d5e74_by_phinasnigellusblack-d8cmnol " εμότικον στα εμότικον του φόρουμ HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Protest_by_phinasnigellusblack-d8cmo6eHarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Protest_by_phinasnigellusblack-d8cmo6eHarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Protest_by_phinasnigellusblack-d8cmo6eHarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Protest_by_phinasnigellusblack-d8cmo6e





    meet me in montauk


    Carl
    Romilda Vane
    Romilda Vane
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 12879
    Ηλικία : 29
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Μάγεψαν και σένανε τα ξωτικά;

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Romilda Vane Δευ Ιαν 05, 2015 1:30 am

    Mirabelle Salvatore έγραψε:@Mirabelle Salvatore μεσα απο την καρδια μου, ευχομαι μεσα στο 2015 να ανακοινωσουν οτι τελικα θα συνεχισουν το Μερλιν με 6ο κυκλο. Αμα σου ζητησουν και το σεναριο και το γυρισουν επισημα κι ολας ακομα καλυτερα!!

    ^ΠΟΠΗ Σ'ΑΓΑΠΩ , ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! cry cry cry crying crying crying
    In Love I love you


    Ρε, εγω αλλη σου εστειλα, αλλα δεν τη βλεπω. cry
    Βαλτε τηηηην crying

    Ομως αυτη, με αγγιξε και μενα.
    Σπόιλερ:



    ghgh
    hhg
    hy
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 2yv6ngk
    Reveal your secrets:
    Alison Sheridan
    Alison Sheridan
    Hogwarts Professor
    Hogwarts Professor


    Αριθμός μηνυμάτων : 10933
    Ηλικία : 23
    Location : Glades
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Je deviens plus difficile, plus insociable, de plus en plus misanthrope.

    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Empty Απ: HarryWorld's Secret Santa

    Δημοσίευση από Alison Sheridan Δευ Ιαν 05, 2015 5:07 pm

    @demipotter τρουλα, τρουλα... δημητρουλαααα!! παντα ετσι γλυκια και ενεργητικη! Σου ευχομαι να εχεις οτι επιθυμεις, αγάπη και φιλία και ζεστασιά!

    Αχου τι καλος/η! oh! Και δεν εχω ιδεα απο ποιον ειναι :P

    @demipotter εισαι νουμερο' γι' αυτο σε αγαπαμε

    εντομεταξυ ακομη ψαχνομαι για αυτο^ :P

    @demipotter @ demipotter: Ζουζ, μικρή μας καθηγήτρια σου εύχομαι να ανεβάσεις τους βαθμούς σου στο επόμενο τρίμηνο. Αυτο :p


    κι εγω σε αγαπαω μπατζαρι μου!  In Love Προσπαθησε να κρυφτεις λιγο βρε ζουζ matakia



    ~NEMI4ever♥πολύ με ΛΙ
    .
    HarryWorld's Secret Santa - Σελίδα 4 Ac_yia11
    Baby let my blood flow:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Οκτ 01, 2024 12:41 pm