.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

3 απαντήσεις

    Saw

    Sauron the Great
    Sauron the Great
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 4137
    Ηλικία : 926
    Location : Είμαι παντού και πουθενά! Ναι, είμαι το Μαύρο Φάντασμα!
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2014

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: never try to teach a pig to sing it wastes your time and it annoys the pig...

    Saw Empty Saw

    Δημοσίευση από Sauron the Great Δευ Σεπ 08, 2014 1:53 am

    Saw Saw-saw-26145720-500-271


    Saw Tumblr_inline_n5o01uLZHm1st9w3c


    Με ένα νεκρό σώμα ανάμεσα τους, δύο άντρες ξυπνούν αλυσοδεμένοι στην τουαλέτα ενός βιομηχανικού κτηρίου παγιδευμένοι από έναν κατά συρροή δολοφόνο ο οποίος είναι το παρατσούκλι Jigsaw με μόνη τους δυνατότητα απελεύθερωσης δύο πριόνια για τα πόδια τους και ένα όπλο για να σκοτώσει ο ένας τον άλλον, 7 άτομα ξυπνούν σε έναν κλειδωμένο δωμάτιο αισθανόμενοι κάθε δευτερόλεπτο το δηλητήριο που κυλάει στις φλέβες τους αναζητώντας μανιωδώς το αντίδοτο του και παιρνόντας όλες τις φρικιαστικές παγίδες που έχουν τοποθετηθεί, μία νοσηλεύτρια αποπειράται να κάνει εγχείριση στον καρκινοπαθή εγκληματία την ίδια στιγμή που ένα άλλο θύμα αντιμετωπίζει τις δικές του παγίδες κλπ...  Όλοι τους έχουν ένα κοινό στοιχείο, πρέπει να ακολουθούν τους διάφορους κανόνες και στόχους, εάν επιθυμούν να επιβιώσουν και να κερδίσουν αυτό το θανάσιμο παιχνίδι!!!!

     Μία από τις εξυπνότερες και πιό ανατρεπτικές serial killer movie που γυρίστηκε ποτέ στο αμερικα, με γρίφους και φινάλε(και στα 7 επεισόδια)που καθηλώνουν και τους πιό γερούς λύτες, παρακολουθούμε τα διαβολικά παιχνίδια ενός ιδιοφυούς <<κακού>> που στοχεύει πάντα στον τρόπο ζωής των θυμάτων του και κυρίως στο αν εκτιμούσαν την ζωή τους...Το αποκορύφωμα βέβαια του saw είναι το γεγονός ότι τα ίδια τα θύματα αφήνονται να πάρουν τις αποφάσεις τους με αποτέλεσμα πάντα ένα λουτρό αίματος προς χάριν της επιβίωσης τους...

    Έχετε παρακολουθήσει ποτέ κάποια ταινία από αυτό το τέλειο κατ'εμε θρίλερ? Απόψεις γύρω από αυτό?? Καλό θα ήταν να μην περιγράφετε τα φινάλε των ταινιών μιάς και πολλοί ίσως να μην το έχουν παρακολουθήσει ακόμα....Let the game begin!!!



    Saw 90096-jugra
    @RtVaVa
    @RtVaVa
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 10225
    Ηλικία : 29
    Location : Utero
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: lalala

    Saw Empty Απ: Saw

    Δημοσίευση από @RtVaVa Δευ Σεπ 08, 2014 11:24 am

    Δεν τα χω δει (τι κερδίζω; awesome), δεν τα είδα στην ηλικία που έπρεπε ώστε να τα ευχαριστηθώ και τώρα δεν νομίζω ότι έχει νόημα. Θα βαρεθώ κάπου στην μέση, το νιώθω. Razz



    We will always be so much more human than we wished to be.
    Saw A66886f5f2317df58aaa293295815e55

    They're taking the Hobbits to Isengard!:

    Κάνε μια παύση.
    Sauron the Great
    Sauron the Great
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 4137
    Ηλικία : 926
    Location : Είμαι παντού και πουθενά! Ναι, είμαι το Μαύρο Φάντασμα!
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2014

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: never try to teach a pig to sing it wastes your time and it annoys the pig...

    Saw Empty Απ: Saw

    Δημοσίευση από Sauron the Great Δευ Σεπ 08, 2014 3:41 pm

    @RtVaVa έγραψε:Δεν τα χω δει (τι κερδίζω; awesome), δεν τα είδα στην ηλικία που έπρεπε ώστε να τα ευχαριστηθώ και τώρα δεν νομίζω ότι έχει νόημα. Θα βαρεθώ κάπου στην μέση, το νιώθω. Razz

     Ρε δεν είναι καμιά σειρά τύπου mega ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο, αρκεί να δεις και το πρώτο μόνο που είναι μάλλον και το καλύτερο, πάντα όμως με την σειρά τους Razz
     Ίσα ίσα που είναι σειρά ταινιών για γερά νεύρα και στομάχια και καθόλου μα καθόλου προβλέψιμες στο τέλος τους...Αυτά!
     Τα είδα όλα και μακάρι να το ξανάεκανα ξανά και ξανά αλλά τώρα δεν έχει μεγάλο νόημα για μένα... Wink



    Saw 90096-jugra
    Milady D' Hiver
    Milady D' Hiver
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 40685
    Ηλικία : 28
    Location : Sydney, Australia
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: If someoneʼs lying about something small, you donʼt know what else theyʼre lying about.

    Saw Empty Απ: Saw

    Δημοσίευση από Milady D' Hiver Δευ Σεπ 08, 2014 4:37 pm

    Το τόπικ κλειδώνεται καθώς υπάρχει ήδη ακριβως το ίδιο. lock 2



    .
    .
    .
    Saw Elsa_u12
    .
    .
    .:

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Ιουλ 02, 2024 4:59 pm