.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

3 απαντήσεις

    Το drawback σας!

    Sauron the Great
    Sauron the Great
    Εκπαιδευτής Δράκων
    Εκπαιδευτής Δράκων


    Αριθμός μηνυμάτων : 4137
    Ηλικία : 925
    Location : Είμαι παντού και πουθενά! Ναι, είμαι το Μαύρο Φάντασμα!
    Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2014

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: never try to teach a pig to sing it wastes your time and it annoys the pig...

    Το drawback σας! Empty Το drawback σας!

    Δημοσίευση από Sauron the Great Δευ Αυγ 18, 2014 12:48 am

    Ξέρω ότι όλοι μας βρίσκουμε τέλειους και υπέροχους(σαν εμένα whistling )αλλά σίγουρα όλοι μας έχουμε και κάτι που θα αποτελεί μειονέκτημα για εμάς! Μειονέκτημα στο σώμα μας, μειονέκτημα στην συμπεριφορά μας, κάτι που ίσως να μας ανυσηχεί στις συναναστροφές μας, μοιραστείτε το!! Έχετε κάνει για να το αντιμετωπίσετε??

    Εμένα το drawback μου είναι πως είμαι αρκετά ντροπαλός και εσωστρεφής στις συναναστροφές μου σε σημείο που οι άλλοι θα πρέπει(συνήθως) να κάνουν τα πρώτα βήματα για να γνωριστούμε ή/και να αρχίσουμε να βγαίνουμε έξω, για αυτό ακριβώς στα πρώτα μου σχολικά χρόνια δεν είχα σχεόν κανένα φίλο, μόνον απλούς γνωστούς αλλά πλέον έχω αρχίσει κάπως να το ξεπερνάω! Μεγαλύτερο πλήγμα βέβαια είναι προς το γυναικείο φύλλο(όχι βέβαια σε απλές φιλίες) όπου εκεί το άγχος με κυριεύει ακόμη περισσότερο, νιώθω συνεχώς λες και θα φάω κατευθείαν απόρριψη, ότι κάτι πάνω μου δεν θα της αρέσει, ότι δεν είμαι ο τύπος και θα με γράψει κανονικότατα κλπ κλπ, πάντως τελευταία κάτι έχω αρχίσει να καταφέρνω με την κοπέλα που σας έλεγα, δηλαδή ας πούμε προχθές βγήκαμε κιόλας(σχεδόν με δική πρωτοβουλία)εμείς και μία φίλη της, περάσαμε τέλεια και εννοείται θα το ξαναεπιχειρήσω, εξαρτάται βλέπετε και η περίσταση για το αν θα είμαι άνετος ή όχι και παραδόξως τότε ένιωσα...Τώρα το αν θα το προχωρούσα περισσότερο ή όχι εε προφανώς τότε θα είχα εξαντλήσει τα ποσοστά άνεσης μου, αυτός είναι και ο λόγος που σχεδόν ποτέ δεν έχω μιλήσει ερωτικά σε κάποια(απευθείας), γιατί απλά θα γίνω κόκκινος σαν το πατζάρι και βέβαια δεν λέει...  erimi 



    Το drawback σας! 90096-jugra
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Το drawback σας! Empty Απ: Το drawback σας!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Δευ Αυγ 18, 2014 12:53 am

    I'm Shorty
    Also
    Το drawback σας! 3429186-3175621866-India
    Emily Lupin
    Emily Lupin
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα


    Αριθμός μηνυμάτων : 14334
    Ηλικία : 23
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2014

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: how much better is your love than wine

    Το drawback σας! Empty Απ: Το drawback σας!

    Δημοσίευση από Emily Lupin Δευ Αυγ 18, 2014 12:23 pm

    Ειμαι κοντη και φοβαμαι τους κλοουν. Αλλα ετσι ειμαι και σ' οποιον αρέσω. -



    "I am haunted by humans."
    Το drawback σας! Bee10
    Sylvie Lovegood
    Sylvie Lovegood
    Μάντης
    Μάντης


    Αριθμός μηνυμάτων : 15673
    Ηλικία : 26
    Location : Bon Temps
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Μωρέ ποια ηθική και ποια αξιοπρεπεία....Τα μόνα χαρακτηριστικά που σε καθιστούν άνθρωπο, κατ εμέ, είναι η ειλικρίνεια κι η αυθεντικότητα.

    Το drawback σας! Empty Απ: Το drawback σας!

    Δημοσίευση από Sylvie Lovegood Δευ Αυγ 18, 2014 12:37 pm

    Είμαι τραγικά εγωίστρια όσον αφορά τις σχέσεις μου....Απελπιστικά ειλικρινής, σε βαθμό κακίας(εεε, δε φταίω γω, άμα δω κάτι κακό, όπως και κάτι καλό θα το τονίσω.- ΠΡΕΠΕΙ.-). Μιλάω πολύ. Πάάάρα πολύ.....Εντάξει, είναι καλό μερικές φορές, κάνω πιο εύκολα φίλους...Αλλά από ένα σημείο και μετά καταντάει κουραστικό....Επίσης δε ξέρω ν ακούω...Αυτό που χουν να μου πουν οι άλλοι...Όχι όλα. Απλά αν έρθει κάποιος και μου πει τα ίδια που μου χει πει και κάποιος άλλος νωρίτερα τον γράφω. Πραγματικά. Άσε που βαριέμαι τα πάντα ΤΟΣΟ γρήγορα....ανθρώπους, καταστάσεις, συμπεριφορές....Μέχρι και τον εαυτό μου....

    Ε εμφανισιακά έχω πολύ φαρδύ σκελετό, κάτι που με κάνει να φαίνομαι πιο χοντρή απ ότι είμαι, διότι δεν είμαι και το πρώτο μπόι...και οι αναλογίες μου είναι μέτριες....Είμαι σχεδόν πλάκα στο στήθος....αλλά ντάξει, δεν έχω θέματα με την εμφανισή μου. Έχω υπερβολικά πολύ αυτοπεποίθησηχΡ αυτάχΡ



    Yes i Am a Shadowhunter
    Demons beware

    ΜΜΚΓΘ:

    We love Zeus

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 07, 2024 7:56 am