.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

2 απαντήσεις

    Μία ιδέα μετά από πολλές απογοητεύσεις.

    Nathaniel
    Nathaniel
    Βάρδος
    Βάρδος


    Αριθμός μηνυμάτων : 7252
    Ηλικία : 36
    Location : ---------------------
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: The mirror will always gaze right back at you no matter the darkness of your room.

    Μία ιδέα μετά από πολλές απογοητεύσεις. Empty Μία ιδέα μετά από πολλές απογοητεύσεις.

    Δημοσίευση από Nathaniel Τρι Απρ 15, 2014 12:44 am

    Καιρό τώρα ψάχνω ένα φόρουμ που να έχει να κάνει καθαρά με βιβλία, συγγραφή και ποίηση.
    Υπάρχουν πολλά εκεί έξω, μα τον Κθούλου, με ελληνικά 2 ευρέως διαδεδομένα. το sff.gr και το λέσχη.gr.
    Το μόνο άσχημο είναι ότι και τα δύο έχουν φτάσει να είναι... χμ... επιχειρήσεις. Για το πρώτο τουλάχιστον, δεν μπορώ να βρω άλλη λέξη.
    Επειδή μετά από τόσα χρόνια στον ιστό δεν έχω σκοπό να "εκδοθώ" τώρα στα γεροντάματα  :P σκέφτηκα να ψάξω για μία παρέα ατόμων που να έχουν 4-5 γνώσεις και μπόλικα κιλά όρεξη να ασχοληθούν με ένα τέτοιο project.
    Μιλάμε για ένα freehost forum που να προάγει τα διάφορα βιβλία που έχουμε διαβάσει ή σκοπεύουμε να διαβάσουμε, καθώς και όποιες συγγραφικές ή λυρικές ανησυχίες μας τριβελίζουν.

    Αν ενδιαφέρεστε να στήσετε μαζί μου κάτι τέτοιο και έχετε εμπειρία ή ασχολείστε με web design κάθε είδους, site promotion ή απλώς έχετε όρεξη για δουλειά και ψάχνετε για ένα χόμπι να γεμίσει κάποιες ώρες της εβδομάδας σας, επικοινωνήστε μαζί μου μέσω skype στο nathaniel.bloodmoon, μέσω e-mail στο darknathaniel@gmail.com ή απλώς στείλτε μου PM εδώ, στο harryworld.

    Ελπίζω η ΟΔΣ του HW να μην ενοχληθεί με αυτή μου την αναζήτηση μιας και δεν ψάχνω να "κλέψω" κάποιον από το HW, αλλά απλώς αναζητώ βοήθεια.
    Φυσικά, κάθε συμβουλή και πρόταση είναι αποδεκτή.




    "We don't read and write poetry because it's cute.
    We read and write poetry because we are members of the human race.

    And the human race is filled with passion. And medicine, law, business, engineering, these are noble pursuits and necessary to sustain life. But poetry, beauty, romance, love, these are what we stay alive for.

    To quote from Whitman, 'O me! O life!... of the questions of these recurring; of the endless trains of the faithless... of cities filled with the foolish; what good amid these, O me, O life?'
    Answer. That you are here - that life exists, and identity; that the powerful play goes on and you may contribute a verse.
    That the powerful play *goes on* and you may contribute a verse.

    What will your verse be?"
    Dead Poets' Society
    Nearly Headless Nick
    Nearly Headless Nick
    Ministry's Ambassador
    Ministry's Ambassador


    Αριθμός μηνυμάτων : 39580
    Ηλικία : 27
    Location : Στο στομάχι μιας κατσίκας (ναι είμαι μπέζοαρ)
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: My philosophy is that worrying means you suffer twice

    Μία ιδέα μετά από πολλές απογοητεύσεις. Empty Απ: Μία ιδέα μετά από πολλές απογοητεύσεις.

    Δημοσίευση από Nearly Headless Nick Κυρ Απρ 20, 2014 10:56 pm

    Κάδος, καθώς αυτό το τόπικ είναι ενάντια στους κανόνες της διαδικτυακής μας κοινότητας. =/



    Μία ιδέα μετά από πολλές απογοητεύσεις. Receiv13


    Isn't everything we do in life a way to be loved a little more?”

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Οκτ 01, 2024 10:23 am