.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

+20
Nethiel
Mysterious Wizard
Immortality Dumbledore
Nearly Headless Nick
Leonie Vernier
Mirabelle Salvatore
Violleta Black
Katherine Black
Cassandra Black
Roxanne Black
Vindictus Viridian
Amycus
Alviva Black
Fleur Delacour
Isabelle Lightwood
Alicia Spinnet
Romilda Vane
Roxanne Derwent
@RtVaVa
Morfin Gaunt
24 απαντήσεις

    Surprise!!!

    Morfin Gaunt
    Morfin Gaunt
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 1102
    Ηλικία : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Surprise!!! Empty Surprise!!!

    Δημοσίευση από Morfin Gaunt Τετ Δεκ 25, 2013 10:14 pm

    Surprise,ηλίθιοι!!Ξέχασα επίσης να σας πω ότι και εγώ είμαι διπλός λογαριασμός του sthnanonyamiagiapanta(ή βασικά ο sthnanonyamiagiapanta ήταν δικός μου διπλός λογαριασμός-τέσπα),αν νομίζεται ΄ότι μπορέσατε ιδιοφυίες μου να με ανακαλύψετε και να μου ρίξετε και ban,είστε πάρα μα πάρα πολύ γελασμένοι!!
    Μπορώ να κοροϊδέψω ψιλογαζι ολόκληρο το φόρουμ σας και όποτε εγώ το γουστάρω(και πραγματικά απορούσα πότε επιτέλους θα με ανακαλύψετε μπούφοι-καθόσασταν και πιστεύατε μλκίες ότι είμαι ξάδερφος του anonymia-για Τρια Πουλακια Καθονταν και αδερφός του Νικηφόρου-για Morfin Gaunt),ΧΑΧΑΧΑ!!!
    Διανοείστε βληματάκια πόσο καιρό σας κοροϊδεύω??ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!
    Και πιστέψτε με,δεν είμαι μόνο εγώ διπλός λογαριασμός του sthnanonymiagiapanta,έχω κάνει ένα σωρό διαφορετικούς και κάθε ένας έχει και την ιστοριούλα του!
    Να σας πω πρώτα τον Morfin Gaunt και φυσικά ο φανταστικός αδερφούλης του,ο Nicolas Flamel ή Marvolo Gaunt ή TomPotterDabldore(αν ενθυμούμαι καλώς-ο ίδιος λογαριασμός)!!Αχχ,όσο σκέφτομαι τι ωραία ψέματα σας έχω πουλήσει με αυτούς τους δύο λογαριασμούς,ήταν ειληκρινα από τους πιο πετυχημένους μου!

    Σας κορόιδευα και εσείς χαμπάρι δεν πέρνατε,αρπάτε την τώρα!!!Ποιός την έφερε σε ποιόν βληματάκια??Έγινα και ΜτΜ,μη χέσω,ωω Got,τι συγκίνηση……
    Επίσης,διπλός λογαριασμός μου ήταν και το μέλος Ralf**_prr το οποίο όμως μπαναρίστηκε ισόβια από την Ρέα(για σπάσιμο βέβαια τον έκανα τον λογαριασμό,όμως και τον στηνανονυμιαγιαπαντα),μια βλακεία είχα ανοίξει για το harryworld έτσι για να σας δω,προβατάκια αλλά μου έκλεισαν προτού να δω τα αποτελέσματα της πλάκας μου!Και μια βλαμμένη εδώ μέσα που ανέφερα τον Silver,ως αξέχαστο και μπλα μπλα,ποιος νομίζεις βρε βούρλο ότι ήταν ο Silver??Ο καλός σαμαρείτης που ήρθε να κατηχήσει το φορουμάκι σας???
    Αλλά δεν πειράζει,έτσι και αλλιώς η πλάκα κρατάει εδώ και πόσα χρόνια!Πρέπει να υπάρχω με διάφορους λογαριασμούς στο φόρουμ σας περίπου 3 χρόνια,ααα και μην νομίζεται ότι απαλλαχτήκατε από εμένα ή ότι μου ρίξατε ισόβιο μπαν και μου λέτε <<άντε στο διάολο,μαλάκα>>,τουναντίον γλυκά μου,υπάρχουν άλλοι δύο λογαριασμοί μου εδώ μέσα(που σας εγγυόμαι,ποτέ δεν θα τους ανακαλύψετε,παρά μόνο αν το θελήσω εγώ,όπως και τώρα)και πάντα θα σπάσω πλάκα με την αφέλεια και την αγνότητα του χαρακτήρα σας!!!ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ!!(για κάποιους όχι επειδή με ξέρουν ήδη στο φόρουμ-με άλλον λογαριασμό)….Τσάο τσάο!!!




    Surprise!!! Tom-sig


    Σπόιλερ:


    lithanasidis@yahoo.com
    @RtVaVa
    @RtVaVa
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 10225
    Ηλικία : 29
    Location : Utero
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: lalala

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από @RtVaVa Τετ Δεκ 25, 2013 10:19 pm

    Τρολολολολολο σιγά το πράγμα ρε! δεν αντέχω να μην απαντήσω. Razz (Συγγνώμη από την ΟΔΣ.)



    We will always be so much more human than we wished to be.
    Surprise!!! A66886f5f2317df58aaa293295815e55

    They're taking the Hobbits to Isengard!:

    Κάνε μια παύση.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Δεκ 25, 2013 10:23 pm

    Και ως εκ τούτου, εγώ διερωτάμαι: Τι κέρδισες;; Ε;; Τι κέρδισες;; Αν το απαντήσεις θα είσαι μάγκας. Κέρδισες κάτι με αυτήν την "πλάκα";;
    Roxanne Derwent
    Roxanne Derwent
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
    Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 15667
    Ηλικία : 26
    Location : Shell Cottage
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought:

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Roxanne Derwent Τετ Δεκ 25, 2013 10:27 pm

    Αχ ρε αγόρι μου.
    Πόσο σ'έχουν πονέσει; Πόσο άσχημη είναι η ζωή σου και βρίσκεις ευχαρίστηση σε κάτι τέτοια;
    Κρίμα, πραγματικά.
    Καλά σου Χριστούγεννα.  shooting star 



    __________
    ________



    Surprise!!! 847683c79afbfbb99f62ba329a3c8da5a9b9180f
    Romilda Vane
    Romilda Vane
    Δασοφύλακας
    Δασοφύλακας


    Αριθμός μηνυμάτων : 12879
    Ηλικία : 29
    Location : Neverland
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/08/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Μάγεψαν και σένανε τα ξωτικά;

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Romilda Vane Τετ Δεκ 25, 2013 10:29 pm

    "φιόνα πρέπει να χωρισουμε"
    "οχι Ομηρε, οχι! Ομηρε σ' αγαπο εεεεεεεεεεεεεε"



    ghgh
    hhg
    hy
    Surprise!!! 2yv6ngk
    Reveal your secrets:
    Alicia Spinnet
    Alicia Spinnet
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών
    Οδηγός στο Λεωφορείο των Ιπποτών


    Αριθμός μηνυμάτων : 17870
    Location : no money no family 18 in the middle of miami
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: It's not very punk rock of you to meet society's expectations

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Alicia Spinnet Τετ Δεκ 25, 2013 10:30 pm

    Να σε ρωτήσω κάτι; Καθαρά για στατιστικούς λόγους, δεν είναι ότι είμαι περίεργη ή κάτι

    Έχεις φίλους; Κάποια ασχολία, κάποιο χόμπυ; Κάποιο κατοικίδιο; Βγαίνεις καθόλου από το σπίτι; τέλος πάντων κάποιο είδος κοινωνικής ζωής; Ή όλη μέρα εδώ και τρία χρόνια κάθεσαι πίσω από τον υπολογιστή και σχεδιάζεις τον επόμενο λογαριασμό σου με την ιστοριούλα του γελώντας σατανικά και λέγοντας "harryworld, θα σε καταστρέψω.....!!!!!!!!!!! "



    ::
    Isabelle Lightwood
    Isabelle Lightwood
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 36189
    Ηλικία : 124
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Κι ενώ ο καθείς σκοτώνει ό,τι αγαπάει, όλοι ωστόσο δεν πεθαίνουν.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Isabelle Lightwood Τετ Δεκ 25, 2013 10:31 pm

    ^εγώ είμαι περίεργη. Πόσα ψυχολογικά εχει ο κόσμος τελικά; Όμιτζι.



    Surprise!!! Ypo
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Δεκ 25, 2013 10:32 pm

    Και μια συμβουλή, φύγε από δω, θα συγκρίνουν το παρελθόν μου με εσένα και θα με αγιοποιήσουν! :P 

    Fleur Delacour
    Fleur Delacour
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 21971
    Ηλικία : 231
    Location : Όπου νά'ναι, αρκεί να είναι στην Αθήνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Go sell crazy someplace else, we're all stocked up here

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Fleur Delacour Πεμ Δεκ 26, 2013 7:10 pm

    Επαναφέρω το τόπικ πρώτον για να πω γιατί δεν είναι ο Σίλβερ και για να δούμε τι έλεγε ως Ralf**_prr, τα άπαντα εδώ και όλοι ξέρουμε τι έλεγε ως sthnanonymiagiapanta. Ως τρια πουλακια καθονταν είχε μια πιο μέση θέση, ως Μόρφιν Γκάουντ δεν τον θυμάμαι, ήταν μάλλον διάφανος. Και δεύτερον γιατί ναι όλοι έχουμε δικαίωμα στο τρολάρισμα, το ζητάει ο ίδιος άλλωστε.
    Επιπλέον ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ο Σίλβερ και αυτό γιατί ο Σίλβερ είχε ένα συγκεκριμένο χαρακτηριστικό σε όλα του τα μηνύματα, είχε πραγματική γνώση και όχι το ό,τι νά 'ναι το δικό σου και τέλος, να είναι καλά ο Ναθ που μου το είπε, είναι γνωστός και από άλλα, πάρα πολλά, sites. Ακόμα γράφει σε αυτά, σε όσα δεν έχει πλακωθεί δηλαδή. Οπότε όχι μόνο δεν είσαι αλλά από την ψωνάρα σου να ταυτιστείς με κάποιον καλύτερό σου έφτασες να πεις ακόμα ένα ψέμα.
    Στο δια ταύτα τώρα καλό θα ήταν να μιλήσεις με κάποιον ειδικό να σε βοηθήσει, έχεις πραγματικό ψυχολογικό πρόβλημα. Στο λέω αυτό γιατί θα το δεις είτε επειδή θα ξαναγραφτείς με άλλο λογαριασμό, είτε - όπως λες - έχεις άλλους δυο λογαριασμούς εδώ (όπως και νά 'χει το φόρουμ το έχεις μεγαλύτερη ανάγκη κι από το οξυγόνο καθώς φαίνεται) και θα πρέπει να κάνεις κάτι για αυτό. Εμείς εδώ δεν είμαστε ούτε γιατροί, ούτε baby sitter να νταντεύουμε παιδάκια σαν εσένα.




    Surprise!!! 1p55
    Alviva Black
    Alviva Black
    Παράφρων
    Παράφρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20832
    Ηλικία : 23
    Location : Derry,Northern Ireland
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Credo in un Dio crudel.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Alviva Black Πεμ Δεκ 26, 2013 7:20 pm

    Πραγματικά ο Morfin Gaunt και ο Nicolas Flamel ήταν ο στηνανωνυμία ;



    Surprise!!! Tumblr_nhcydymyca1rhrm95o1_500

    Surprise!!! 1290vg5h


    RAULSON:
    Fleur Delacour
    Fleur Delacour
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 21971
    Ηλικία : 231
    Location : Όπου νά'ναι, αρκεί να είναι στην Αθήνα
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: Go sell crazy someplace else, we're all stocked up here

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Fleur Delacour Πεμ Δεκ 26, 2013 7:31 pm

    Ο Μόρφιν με τον Φλαμέλ έχουν το ίδιο, αναγραμματισμένο κάθε φορά, μέηλ, οπότε είναι το ίδιο πρόσωπο.
    Για να τους αναφέρει προφανώς είναι ο ίδιος


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Fleur Delacour στις Πεμ Δεκ 26, 2013 8:43 pm, 1 φορά




    Surprise!!! 1p55
    Alviva Black
    Alviva Black
    Παράφρων
    Παράφρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20832
    Ηλικία : 23
    Location : Derry,Northern Ireland
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Credo in un Dio crudel.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Alviva Black Πεμ Δεκ 26, 2013 7:34 pm

    Τόσο καιρό που ο "Nicolas" και ο "Morfin" συνυπήρχαν στο φόρουμ,οι δυο λογαριασμοί πόσταραν από διαφορετικές ip ?



    Surprise!!! Tumblr_nhcydymyca1rhrm95o1_500

    Surprise!!! 1290vg5h


    RAULSON:
    Amycus
    Amycus
    Member of Order Of Merlin 1st
    Member of Order Of Merlin 1st


    Αριθμός μηνυμάτων : 29791
    Ηλικία : 44
    Location : Κατάληψη σε ζαχαροπλαστείο!
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Amycus Πεμ Δεκ 26, 2013 7:38 pm

    Nα ευχαριστήσω το team που επανέφερε το topic ώστε να μπορέσουμε να απαντήσουμε,και όχι φυσικά να βρίσουμε ακόμα και αν ο anonymias μας στόλισε.

    Πρώτον,τα περί Silver ούτε που τα χάψαμε.Είμαι σίγουρος πως έμαθες για αυτό το μέλος απο την ιστορία του Slytherin και το έψαξες.Ελάχιστα απο τα μέλη που τον γνώρισαν είναι πλέον ενεργά και δεν μπορούμε φυσικά να πιστέψουμε πως περίμενες τέσσερα χρόνια να επανατρολλάρεις.Κόψε λοιπόν την παραμύθα για τον διπλό λογαριασμό αυτού του μέλους.

    Ως "Τρια Πουλάκια Κάθονταν...",η συντριπτική πλειοψηφία υποψιαζόμασταν ότι είσαι εσύ.Πάλι δεν κατάφερες να μας εκπλήξεις.Άλλωστε,ο λογαριασμός αυτός έγινε μια-δυο ημέρες μετά και πόσταρε στα συγκεκριμένα topics.Σπατάλη δυνάμεων.

    Ως Morfin Gaunt νομίζω ότι περισσότερο στεναχωρήθηκα αν και διατηρώ τις επιφυλάξεις μου για το αν είσαι όντως ο Ανέστης και όχι κάποιος φίλος του που πήρε τον λογαριασμό του καθώς ο ίδιος δεν μπαίνει.Επειδή όντως γνωρίσαμε τον Ανέστη,ένα παιδί ευγενικό,έξυπνο και κυρίως σοβαρό,στην απίθανη περίπτωση που είσαι ο ίδιος,θα σου συνιστούσα να δεις κάποιον ειδικό σε ψυχικές παθήσεις επειγόντως είτε είσαι στην εφηβεία είτε σε μεγαλύτερη ηλικία για τους όποιους λόγους,είτε για την εξάρτησή σου απο το internet και το forum που αγγίζει τα όρια της εμμονής είτε για την περίεργη τάση σου να αλλάζεις προσωπικότητες έστω και αν σε καλύπτει η ανωνυμία του μέσου.Κοινώς,άλλο να κάνω μπάχαλο με απόψεις που θα προκαλέσουν αντίδραση (αν και δεν έκανες κάποιο σπουδαίο μπάχαλο,υπήρξαν μέλη που τα κατάφεραν με την μισή σου ενέργεια και ένα μόνο λογαριασμό) και άλλο να είμαι με σύνδρομο Γκόλουμ και να το αγνοώ.

    Α,μην ξεχάσω,το ότι ο Ανέστης βγήκε ΜτΜ δεν είναι κάτι και τόσο σπουδαίο.Νομίζω ότι όλοι μας το ξεπεράσαμε μετά τα πρώτα πέντε λεπτά της εκλογής μας.Εσύ όμως το κρατάς για... 2 χρόνια περίπου; Θλιβερό...

    Γενικότερα,θλίψη μου προκαλεί όλο αυτό.



    _
    __
    ____
    ___
    ___
    -----
    -----
    ---------------------------------------
    Surprise!!! Gg10
    Alviva Black
    Alviva Black
    Παράφρων
    Παράφρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20832
    Ηλικία : 23
    Location : Derry,Northern Ireland
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Credo in un Dio crudel.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Alviva Black Πεμ Δεκ 26, 2013 7:42 pm

    Mακάρι να έχεις δίκιο Θάνο και να μην είναι ο Ανέστης και ο Νικηφόρος.Δεν μπορώ να το πιστέψω με τίποτα.



    Surprise!!! Tumblr_nhcydymyca1rhrm95o1_500

    Surprise!!! 1290vg5h


    RAULSON:
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Δεκ 26, 2013 8:16 pm

    Θα απαντήσω στα ποστ που υπάρχουν στο λινκ. Καταρχάς να πω πως όντως ο ραλφ είναι δικός σου, κρατάτε την ίδια ανορθογραφία και το απαστράπτον αι (π.χ. εσείς πιστεύεται)! :P 
    Επειδή όμως θίχτηκα με τα ποστ σου ως ραλφ, πάμε να απαντήσουμε.

    1)Ευχομαι να σε διεγραφε η φορουμοσιον σημερα κιολας
    2)Ευχομαι να λυπηθεις λιγο τους καημενους που μπαινουν σε εσνα και τους καταστρεφεις τον εαυτο τους
    3)Να γινοσουν σαιτ που να ειναι κοντα στον Θεο και οχι στον Αλλον
    4Να καταλβαιναν τα μελη σου σε τι μεγαλη παγιδα εχουνε πεσει,αλλα αυτο ειδικα...


    μήπως έμπαινες κι εσύ επί 3 χρόνια με την εμμονή να μας κοροιδεύεις;; Εφόσον είσαι κι εσύ ένας από τους προαναφερθέντες, μάλλον το harryworld λυπάται κι εσένα. Το καλύτερο είναι ότι μόνος σου το λες!

    Χρονια πολλα Περιφημο σαιτ που εκανες τοσα και τοσα ατομα να χασουν και αλλο την ηδη χαμενη τους προσωπικη ζωη,που εκανες να πιστεψουν και αλλο στην μαγεια και να κανουν και παρεα με ατομα που ουτε τα γνωρισαν ποτε ουτε τιποτα!!Αν δεν υπηρχες ποτε και αν φυσικα δεν υπηρχε ποτε και το προτυπο σου-ο ηρωας σου εστω-θα ηταν τοσο ομορφα τα πραγματα για ολους μας.Λυπαμαι ειληκρινα για αυτους που του εφτιαξαν,για αυτους που το διαχειριχονται τωρα αυτην την στιγμη και κυριως για ολους οσους παεασυρθηκαν απο τον ιστο του!Κριμα και παλι κριμα,ισως ομως και να υπαρχει ελπιδα ακομη...

    Λυπάμαι, αλλά για άλλη μια φορά θα τονίσω ότι εσύ έχασες 3 ολάκερα χρόνια από την ζωή σου κάνοντας βλακείες.
    Επίσης, δεν έχεις το προνόμιο να λυπάσαι κάποιον αν δεν είσαι ανώτερός του. Επειδή αναφέρεσαι στο Harryworld σαν σάιτ, δεν είσαι σε θέση να το λυπηθείς.

    Δεν εχω και πολλα να πω στο τοπικ(οπως το λετε)αυτο,μονο οτι νιωθω τρομερη εκπληξη απο το σαιτ σας!
    Μαγεια,μαγισσες και μαγοι,ενα σωρο σατανικα πραγματα και σκεψεις,ασχοληστε με κατι το οποιο δεν υπαρχει αλλα θελετε να αποχτησετε,χαραμιζεται τον χρονο σας και το χειροτερο,αλλαξοπιστησατε κιολας!!
    Μιλατε με ενα δεος για τον Χαρι και τους φιλους του!Για να θυμηθουμε λιγο,τι ειναι ο Χαρι?Ενας μαγος,σωστα?Τι σχεση εχει ο Χριστος με την μαγεια κυριοι?Αυτα μας διδαξε στην Βιβλο και στις δυο Διαθηκες του ο Θεος και Πατερας μας?Να ασχολουμαστε με την μαγεια και να εχρομαστε ετσι σε επαφη και με τον Σατανα?Δεν υπαρχει λευκη και μαυρη μαγεια ηλιθιοι,υπαρχει μαγεια σκετη και γενικως απαγορευεται απο τον Θεο να κανουμε αποπειρες να την χρησιμοποιησουμε,μην σας μπερδευει ο καταραμενος Ποτερ,γαμω το κερατο μου γαμω!!
    Απο που και ως που θελετε και εσεις να γινεται μαγοι?Αυτο σημαινει πως εμμεσα θελετε να ερθετε και σε επαφη και με τον Αφεντη σας μιας και ο Θεος δεν σας προσφερνει τετοια διαβολικα δωρα...
    Δεν σας παρεξηγω ομως,φανταζομαι δεν φταιτε εσεις,ο Αλος φταιει που σας ελενγχει!!Ομως τωρα που το ξανασκεφτομαι ο Αλλος δεν θα μπορουσε να σας ελενξει αν δεν του το πιτρεπατε εσεις,αρα μαλλον ναι,σας παρεξηγω σε ενα σημειο,αλλα θα κατανοησω το γεγονος οτι παασυρθηκατε...
    Περνατε τις ωρες σας σε ενα σαιτ σαχλαμαριζοντας και μιλωντας για μαγειες,σαν αληθινοι Υπηρετες Αυτου,παρεα με ατομα που ουε που ξερετε!Ξερετε με ποιους μιλατε στο σαιτ σας?Τους φανταζεστε εστω?Εγω τους φανταζομαι...Τσογλανια,κοπροσκυλα και αλητες που δεν ειχαν ποτε τους πρωσοπικη ζωη,που δεν ειχαν ποτε τους φιλους και παρεες,που δεν πιστεψαν ποτε τους στον Μεγα Δημιουργο,που καθονται φοβισμενοι πισω απο την οθονη ενος υπολογιστη,αδυναμοι να ερθουν σε επαφη προσωπο με προσωπο με καποιον.
    Και ειστε ετοιμοι να αποδεχτειτε την μαγεια(αψηφοντς το τι καταστροφη κανετε στον εαυτο σας με αυτο το σκεπτικο),ετοιμοι να δεχτειτε τον Αλλον μονο και μονο για να μπορεσετε να λυσετε τα προβληματα σας,που φανταζουν βουνο για εσας,με ευκολια,μιας και μνοι σας ειστε ανικανοι...Καντε απλα μια προσευχη(ακομη και τωρα πιανει,μην τρεμεται τον Κυριο για τις τοσες αμαρτιες σας!!)και θα δειτε οτι ενα βαρος θα φυγει απο πανω σας!!
    Καψτε ατα διαβολικα βιβλια που σας εβαλαν ακομη και οι ιδιοι οι γονεις σας να διαβασετε και διαβαστε καμια Βιβλο,μονο αυτη αξιζει,τα αλλα ειναι για πεταμα,πιστεψτε με!!
    Μην χωνετε την μυτη σας σε τετοια μακαμβρια θεματα,ασχοληθηται καλυτερα με την ζωη σας(την αληθινη,οχι την πλαστη του σαιτ)και παρτ την στα χερια σας.
    Δεν εχω κατι αλλο να πω,δεν σας καταδικαζω,μονο πιστεψε επιελους στον Δημιουργο σας,Αυτος ξερετε ειναι πολυ πιο δυνατος απο τον τωρινο σας Αφεντη,πεταξτε αυτα τα ηλιθια και αντιπαιδαγωγικα βιβλια και κλειστε το λογαριασμο σας στο σατανικο αυτο σαιτ!!Ο Θεος μας εδωσε την ζωη σαν ενα πλουσιο δωρο για την αξιοποιησουμε με τον καλυτερο τροπο και οχι για να την καταστρεψουμε απο ενα φορουμ κολλημενων μυαλων και σιγουρα και με καμποσα ψυχολογικα προβληματα,αν μη τι αλλο.Μην φοβαστε,ο Θεος ειναι μεγαλος και θα σας βοηθισει,αν ειστε εξυπνοι και σας εχει μεινει καποια δοση ανθρωπιας ακομη θα κανετε υτο που σας λεω πολυ σωστα,ειδαλως ειστε ενα τσουρμο ηλιθιοι σατανιστες που να ξερετε ε,θα καειται στην Κολαση οσες θησειες και αν κανετε στον Αφντη σας,Αυτος να ξερετε δεν αγαπησε ποτε τον ανθρωπο αρα ουτε και εσας,μονο ο Θεος μας αγαπαει αληθνα και μονον Αυτον να πιστευετε!!


    Μα καλά παιδάκι μου τι τρέχει με σένα;; Εσύ δεν έλεγες πως σιχαίνεσαι τον χριστιανισμό;; Τώρα τι είναι αυτά;; ή μήπως κάνεις πλάκες ακόμα και στο θέμα της θρησκείας, πράγμα ιερόσυλο αλλά τέλος πάντων. Λες εμάς αντίχριστους;; Σατανιστές;; Για ποίον λόγο;; Από που κι ως που δηλαδή;; Μαγεία φίλε μου δεν είναι η χρήση ενός ξορκιού, είναι οτιδήποτε το εξωπραγματικό, που μπορεί να σε παρασύρει σε μαγευτικούς κόσμους! Μαγεία δεν είναι σατανισμός, αν ήταν, θα ήμουν πεπεισμένος πως κάτι τρέχει με σένα.

    Επίσης, για το μαυρισμένο, λυπάμαι...ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΈΠΩ ΕΓΏ ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΝΑ ΜΙΛΆΣ ΈΤΣΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΈΛΗ ΑΥΤΟΎ ΤΟΥ ΦΌΡΟΥΜ, τουλάχιστον όχι μέχρι να πάρω μπαν στην IP να μην βλέπω κάτι τέτοια.

    Φιλε μου παραληρώ, μα το turba philosophorum!  Tέλος πάντων, δεν θέλω να πιάσω το θρησκευτικό κομμάτι, δεν είμαι σε θέση να λάβω μέρος σε τέτοια συζήτηση, δεν έχω τις ικανότητες να το κάνω βλέπεις. Παιδί μου, βγες 'εξω, έλα να χαρείς την ζωή, μην την χαραμίζεις σε κάτι τέτοια. Δεν είναι ο κόσμος ολόκληρος μία θεωρία συνομωσίας. Εγώ τελειώνω εδώ, αν ήμουνα στην θέση σου πάντως θα σταματούσα να μπαίνω εδώ έως ότου ξεπεράσω ό,τι έχω.

    *Ίσως πάρω και εξάψαλμο γιατί σε κάποια σημεία ίσως μιλάω με σχετική απρέπεια, αλλά σόρρυ έπρεπε να τα πω. Μόνο θα λυπηθώ που θα πάρω το 3ημερο μπαν μου εξαιτίας του ανώνυμου (δεδομένου ότι έχω 2 ακόμα εξάψαλμους)

    *Μετά από κάποιο σημείο, κλειδώστε ξανά το τόπικ. Το να βρίσκεται ανοιχτό πιστεύω προβάλει μια κακή εικόνα για το φόρουμ μας. Τουλάχιστον βάλτε το αλλού, αν ένας επισκέπτης δει κάτι τέτοια δεν πιστεύω να φύγει με την καλύτερη εντύπωση.


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dragon The Grey στις Πεμ Δεκ 26, 2013 8:20 pm, 1 φορά
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Δεκ 26, 2013 8:20 pm

    Τον βαράνε σπιτι του;  mouble mouble 
    Ούτε εγώ δεν είμαι έτσι.  [angel] Laughing 
    Vindictus Viridian
    Vindictus Viridian
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 17209
    Ηλικία : 29
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: σημασία δεν έχει το τι κάνεις αλλα το πως και γιατί το κάνεις

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Vindictus Viridian Πεμ Δεκ 26, 2013 8:55 pm

    Να απαντήσω κι εγώ λοιπόν και να πω πως δεν πρέπει καν να εκνευριζόμαστε ή να μας προκαλεί θλίψη όλο αυτό. Δεν μας ζημιώνει κάπου. Τι ήταν ο Ανέστης και ο Νικηφόρος; Ήταν άτομα που έγραφαν πάρα πολύ ωραίες απαντήσεις σε διάφορα τόπικ και έπειτα απαντούσαμε κι εμείς είτε ενισχύοντας την άποψή τους είτε αντικρούοντάς τους. Είπαμε κάτι σε αυτές τις απαντήσεις που δεν πιστεύαμε; Μάλλον όχι, άρα μας έδωσαν την ευκαιρία να εκφράσουμε κάποιες απόψεις που έτσι κι αλλιώς είχαμε. Κανένα πρόβλημα ως εδώ. Τι άλλο ήταν αυτά τα δύο παιδιά;;; Για τον Νικηφόρο μπορώ να σας πω σίγουρα πως όταν ήμουν εγώ επιμελητής ξεσκίστηκε να γράφει ιστορίες για το Σλίθεριν και να παίρνουμε βαθμούς, όπως επίσης και μβ και οτιδήποτε άλλο. Το ίδιο νομίζω και ο Ανέστης. Άρα και φορουμιακά από άποψη κοιτώνα να το δούμε μια χαρά μας βοήθησαν. Τώρα τι ακριβώς μας νοιάζει αν πίσω από όλο αυτό κρυβόταν κάποιος σάικο; Για να είμαστε ντόμπροι...δέθηκε κάποιος τόσο πολύ συναισθηματικά μαζί τους που δεν μπορεί να το πιστέψει; Αδαμάντινοι χαρακτήρες δεν λέω....αλλά μήπως οι σύζυγοί τους ήταν τρελά ερωτευμένες μαζί τους και πάνε για αυτοκτονία τώρα;;; :P Μήπως εγώ...τους είχα σαν παιδιά μου και τους έδινα και χαρτζιλίκι;;; :P Μήπως εκτός από την ανταλλαγή απόψεων υπήρχε κάποιος που τόσο μεγάλη φιλία απέκτησε μαζί τους που δεν μπορεί να το πιστέψει; Το μόνο που μπορεί να είναι πληγωμένο αυτή την στιγμή είναι ο εγωισμός με την σκέψη του "πως με κορόιδεψε". Εντάξει δεν είναι τόσο τραγικό ώστε να το συζητάμε τόσο πολύ νομίζω. Στην τελική το πρώτο ή το τελευταίο τρόλλ είναι; Δεν μπορούμε σε κάθε λογαριασμό που δημιουργείται να ζητάμε μέχρι και αφμ.
    Τέλος, διατηρώ κι εγώ κάποιες επιφυλάξεις γιατί δεν πιστεύω πως μπορεί να υπάρχει κάποιος τόσο σάικο που να κάθεται να αναλύει με τόση μανία αν ο Σνέιπ ήταν καλός ή κακός, να ξημεροβραδιάζεται να στέλνει ιστορίες και μβ (είχα λάβει και στις 3 το ξημέρωμα από τον Νικηφόρο) και να κάνει γενικώς τόσα άλλα...κι εγώ λοιπόν διατηρώ επιφυλάξεις για το αν είναι όντως ο Ανέστης ή όχι. Μην μου πείτε όμως πως δεν είχατε υποψιαστεί πως ίσως πρόκειται για ψεύτικο λογαριασμό. Ποιοι είναι αυτοί οι γονείς που κάνουν τέτοια παιδιά θαύματα που 12 χρονών αναπτύσσουν τις απόψεις τους καλύτερα και από τον Θάνο;;; :P Δεν λέω, μπορεί να συμβεί....αλλά μια υποψία δεν σου μπαίνει; Εγώ προσωπικά το είχα συζητήσει με δύο άτομα για το ότι μπορεί κάτι να μην πηγαίνει καλά, και σε έναν διαχειριστή είχα πει πως δεν είναι τόσο συνετό να βγει μτμ ο Ανέστης (αν και γιόκας μου :P) δεν θυμάμαι τώρα αν ήταν ο Γκέλλερτ ή εσύ Θάνο :P Επίσης ο Νικηφόρος μου είχε δώσει το φβ του...μπήκα...είχε δυο φωτογραφίες που Νικηφόρος δεν φαινόταν...μιλήσαμε μια μέρα...και δεν ξαναμπήκε από τότε. Όλα αυτά σε βάζουν σε μία υποψία οπότε γιατί έχουμε όλοι τέτοια έκπληξη; Μπορεί να είμαι πολύ καχύποπτος δεν λέω αλλά κι άλλα μέλη έχω υποψιαστεί για τρόλλινγκ (τώρα δεν νομίζω να είναι κανένας ενεργός). Κι εκείνος ο naftis με το πολυτονικό είχε φάση :P
    Οπότε να με συγχωρείτε αν όντως δεν ήταν από την αρχή τρολλ αλλά υπήρχαν Ανέστης και Νικηφόρος...αλλά νομίζω πως τα στοιχεία γέρνουν προς το να μην υπήρχαν. Εξάλλου βρε Θάνο...ποιος είναι αυτός ο φίλος του Ανέστη που μπαίνει και ψάχνει τα πάντα για το φόρουμ (για να χει μάθει για τον silver) μόνο και μόνο για να πει πως ο λογαριασμός Morfin Gaunt μπλα μπλα μπλα....τόσο μίσος κρύβουν τα 12χρονα πια μεταξύ τους για να κάνουν κακό ο ένας στον άλλον; (το είπα και πιο πάνω το 12χρονο δεν ξέρω αν αυτή ήταν όντως η ηλικία που είχε προβληθεί:P)





    We are the hot ghosts of HarryWorld
    "Τι σου κάνω Λίλα μου!"
    - Chost Chickos

    Surprise!!! Tumblr_static_severus-snape-in-deathly-hallows-gifs-hogwarts-professors-17276177-500-208

    Surprise!!! Gentleeeeeeeee_zpsda022e6e
    Alviva Black
    Alviva Black
    Παράφρων
    Παράφρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20832
    Ηλικία : 23
    Location : Derry,Northern Ireland
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Credo in un Dio crudel.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Alviva Black Πεμ Δεκ 26, 2013 9:20 pm

    Vindictus Viridian έγραψε:Για να είμαστε ντόμπροι...δέθηκε κάποιος τόσο πολύ συναισθηματικά μαζί τους που δεν μπορεί να το πιστέψει;

    Nαι.

    Vindictus Viridian έγραψε:Εξάλλου βρε Θάνο...ποιος είναι αυτός ο φίλος του Ανέστη που μπαίνει και ψάχνει τα πάντα για το φόρουμ (για να χει μάθει για τον silver) μόνο και μόνο για να πει πως ο λογαριασμός Morfin Gaunt μπλα μπλα μπλα....τόσο μίσος κρύβουν τα 12χρονα πια μεταξύ τους για να κάνουν κακό ο ένας στον άλλον; (το είπα και πιο πάνω το 12χρονο δεν ξέρω αν αυτή ήταν όντως η ηλικία που είχε προβληθεί:P)

    Δεν νομίζω να είχαν πει ποτέ ο "Ανέστης" ή ο "Νικηφόρος" ότι είναι 12 χρονών πάντως  mouble mouble Γιατί αν είχαν πει κάτι τέτοιο θα τους είχα υποψιαστεί κι εγώ.Ειδικά τον Ανέστη.



    Surprise!!! Tumblr_nhcydymyca1rhrm95o1_500

    Surprise!!! 1290vg5h


    RAULSON:
    Vindictus Viridian
    Vindictus Viridian
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 17209
    Ηλικία : 29
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: σημασία δεν έχει το τι κάνεις αλλα το πως και γιατί το κάνεις

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Vindictus Viridian Πεμ Δεκ 26, 2013 9:27 pm

    Ο Νικηφόρος είχε πει 14 σε εμένα τουλάχιστον...και ο Ανέστης υποτίθεται ότι ήταν ο μικρός του αδερφός :P





    We are the hot ghosts of HarryWorld
    "Τι σου κάνω Λίλα μου!"
    - Chost Chickos

    Surprise!!! Tumblr_static_severus-snape-in-deathly-hallows-gifs-hogwarts-professors-17276177-500-208

    Surprise!!! Gentleeeeeeeee_zpsda022e6e
    Alviva Black
    Alviva Black
    Παράφρων
    Παράφρων


    Αριθμός μηνυμάτων : 20832
    Ηλικία : 23
    Location : Derry,Northern Ireland
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: Credo in un Dio crudel.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Alviva Black Πεμ Δεκ 26, 2013 10:09 pm

    Πάντως στο προφίλ του λέει 16 τώρα και θυμάμαι πως μας είχε πει 15-16 κάπου εκεί.Τελοσπάντων ...



    Surprise!!! Tumblr_nhcydymyca1rhrm95o1_500

    Surprise!!! 1290vg5h


    RAULSON:
    Roxanne Black
    Roxanne Black
    Χρυσούχος
    Χρυσούχος


    Αριθμός μηνυμάτων : 10226
    Ηλικία : 29
    Location : Rosewood
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: A hundred muthafackas can't tell me nothin'.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Roxanne Black Πεμ Δεκ 26, 2013 10:11 pm

    Ρε παιδιά τι μπούρδες είν' αυτές που γράφει ο Μόρφιν;  confused 



    Surprise!!! Tumblr_nal1v9g3-spoby-conupo_zpsfaf6a713


    _


    #31:


    Surprise!!! 2j1x2fkSurprise!!! Dw8cn9
    Vindictus Viridian
    Vindictus Viridian
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς
    Απόφοιτος Χόγκουαρτς


    Αριθμός μηνυμάτων : 17209
    Ηλικία : 29
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: σημασία δεν έχει το τι κάνεις αλλα το πως και γιατί το κάνεις

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Vindictus Viridian Πεμ Δεκ 26, 2013 10:13 pm

    Τώρα μπορεί να λέει ό,τι θέλει :P Εγώ σου λέω τι μου είχαν πει προσωπικά. Έλα στο φβ αν θες :P





    We are the hot ghosts of HarryWorld
    "Τι σου κάνω Λίλα μου!"
    - Chost Chickos

    Surprise!!! Tumblr_static_severus-snape-in-deathly-hallows-gifs-hogwarts-professors-17276177-500-208

    Surprise!!! Gentleeeeeeeee_zpsda022e6e
    Cassandra Black
    Cassandra Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 33695
    Ηλικία : 36
    Location : Cairhien
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2008

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I'd name you Darkfriend as well, but I suspect that the Dark One would perhaps be embarrassed to associate with you.

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Cassandra Black Πεμ Δεκ 26, 2013 10:55 pm

    Εγώ έχω άλλη απορία.
    ΠΟΣΟ ΑΖΩΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ?
    Γιατί μόνο έτσι μπορώ να δικαιολογήσω το γεγονός πως 3 χρόνια έχανες το χρόνο σου για να μας κοροϊδεύεις. (Για το οποίο γεγονός, μάντεψε! στα @@ μας, έχουμε δει πολλούς τριπλούς+ λογαριασμούς εδώ μέσα, εσύ ήσουν απλά άλλος ένας και από τους πιο un-memorable.)



    Surprise!!! Y2uq2a4e

    We seed the stars:
    Katherine Black
    Katherine Black
    Αλχημιστής
    Αλχημιστής


    Αριθμός μηνυμάτων : 5614
    Ηλικία : 28
    Location : Mystic Falls...
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: It is important to remember that we all have magic inside us...

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Katherine Black Πεμ Δεκ 26, 2013 11:28 pm

    καταρχας: σας ευχαριστουμε που επαναφερατε το τοπικ αι 2ον: ρε το εχεις χασει το μυαλο σου; ''χχαχαχαχαχα εχω ενα σωρο λογαριασμους και σεις το καταλαβατε!χαχααχαχα'' οπα  σιγα το κατορθωμα πια οκ εχεις κανα ψυχολογικο; βγηκες μτμ πριν απο ποιος ξερει ποσα χρονια και;τι εγινε; δε σου αρεσει το φορουμ; προβλημα σου.Και ολοι ξερουμε οτι θα το δεις αφου ''μας κοροιδευεις τοσα χρονια'' λοιπον χαχαχχαχαχαχαχ ΔΕ μας νοιαζει κια να το εκανες δεν επειρεαζει κανεναν οπως δεν επιραζει το οτι εχεις αυτους τους λογαριασμους.
    ΥΓ: Πηγαινε στο Δαφνι να σου κανουν κατι


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Katherine Black στις Πεμ Δεκ 26, 2013 11:47 pm, 1 φορά



    Surprise!!! Demi%20k%20kitty%20disney%20upo2_zpsfuiueaue
    Surprise!!! Photo


    Surprise!!! 2vjof7q
    Beauxbatons:



     
    It's Hufflepuff time :
    Violleta Black
    Violleta Black
    Εβδομοετής στην Σχολή
    Εβδομοετής στην Σχολή


    Αριθμός μηνυμάτων : 2572
    Ηλικία : 27
    Location : Mystic Falls
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2013

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
    Blood Status: Half-Blood
    Today's thought: I am nothing special, of this I am sure. I am a common woman with common thoughts and I've led a common life. There are no monuments dedicated to me and my name will soon be forgotten, but I've loved another with all my heart and soul, and to me, this has always been enough..

    Surprise!!! Empty Απ: Surprise!!!

    Δημοσίευση από Violleta Black Πεμ Δεκ 26, 2013 11:47 pm

    Φχαριστουμε που το ξεκλειδωσατε! Εσύ παιδάκι μου πρέπει να χεις ψυχολογικό. Εμμμ.... Κανα φίλο έχεις? Χόμπυ έστω? Η περνάς όλη σου την μέρα καταστρέφοντας φόρουμ?



    Surprise!!! 24wr2it
    Mon cote artistique♥ :

    Surprise!!! 24fb8t0
    Surprise!!! Ravenclaw_scarf_by_tamystock

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Οκτ 01, 2024 12:15 pm