.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

    Εξομολογητήριο/ Αίθουσα εξομολόγησης

    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Εξομολογητήριο/ Αίθουσα εξομολόγησης Empty Εξομολογητήριο/ Αίθουσα εξομολόγησης

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Παρ Αυγ 09, 2013 12:14 am

    Λοιπόν παιδιά, από καιρό ήθελα να βγάλω ένα τέτοιο τόπικ, καθώς δεν υπάρχει και άλλο παρόμοιο σαν ετούτο απ' ότι νομίζω, αν πάλι υπάρχει, ζητώ συγνώμη!Razz  Λέμε λοιπόν, το συγκεκριμένο τόπικ είναι μια ευκαιρία να εκφράσουμε προβλήματα που μας βασανίζουν τον τελευταίο καιρό ή και ανέκαθεν, όπως και τα ελαττώματα που πιστεύουμε εμείς οι ίδιοι ότι έχουμε. Έπειτα, οι έμπειροι ψυχολόγοι του HarryWorld (όποιος θέλειRazz ) μπορεί να συμπονέσει τον άλλο, και κυρίως να συζητήσουμε όλοι μαζί τρόπους για να βελτιωθούμε, κυρίως στα ελαττώματα!
       Προς θεού όμως παιδιά, δεν θέλουμε να υπάρξουν έντονες διαμάχες και ίντριγκες. Σκοπός του τόπικ αυτού είναι να πούμε αυτό που μας βασανίζει και είναι στα μείον μας,  κι έπειτα μέσω του διαλόγου να βρεθούν τρόποι για βελτίωση. Σαφώς λοιπόν και δεν θα πρέπει να κατακρίνουμε με έντονο τρόπο τα προβλήματα και τα ελαττώματα του άλλου, αρκεί να τα επισημάνουμε και να τον βοηθήσουμε όλοι μαζί να διορθωθεί! Αιτία δημιουργίας αυτού του τόπικ  ήταν η αναφορά από κάποια άλλη αγαπητά μέλη για κάποια μικρά ελαττώματα που έχω εγώ προσωπικά (whistling ) .

    Ας αρχίσω λοιπόν εγώ! Εγώ οφείλω να παραδεχτώ πως πολλές φορές απαντάω με ειρωνεία απέναντι σε κάποια μέλη, όπως και το ότι παρεξηγιέμαι εύκολα!=/   Σειρά σας τώρα, ή ποστάρετε την γνώμη σας πάνω στα δικά μου ελαττώματα ( π.χ. πείτε αν κρίνετε πως έχω κάποια άλλα, ή τρόπους για βελτίωση κ.λ.π.) ή ξεκινήστε εσείς, πάμε λοιπόν, και κυρίως κάντε την αυτοκριτική σας με όση ειλικρίνεια μπορείτε να δώσετε !!Very Happy Very Happy
    Phineas Nigellus Black
    Phineas Nigellus Black
    Member of Order Of Merlin 2nd
    Member of Order Of Merlin 2nd


    Αριθμός μηνυμάτων : 63952
    Ηλικία : 29
    Location : Looking-Glass Land
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
    Blood Status: Pureblood
    Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

    Εξομολογητήριο/ Αίθουσα εξομολόγησης Empty Απ: Εξομολογητήριο/ Αίθουσα εξομολόγησης

    Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Παρ Αυγ 09, 2013 12:26 am

    Γι'αυτό ακριβώς υπάρχει το Θέλετε να εξομολογηθείτε κατι; καθώς και το Φιλοσοφικές αναζητήσεις και προσωπικές σκέψεις και γενικά τα τόπικ της Φιλοσοφίας και της Αμορτένσιας.

    Κάδος. lock 





    meet me in montauk


    Carl

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τετ Οκτ 02, 2024 5:18 pm