.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενδιαφέρεστε να γίνετε δημοσιογράφοι?
Αν υπάρχουν θέματα και απουσιάζουμε, στείλτε μήνυμα στο Φατσοβιβλίο

    Η Emma παραδέχεται, "Είχα ερωτευτεί έναν συμπρωταγωνιστή μου στις 2 πρώτες ταινίες."

    Immortality Dumbledore
    Immortality Dumbledore
    Τάγμα του Φοίνικα
    Τάγμα του Φοίνικα

    Αριθμός μηνυμάτων : 22636
    Ηλικία : 30
    Location : Hogwarts (Dumbledore's office)
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2012

    Magical Identity
    Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
    Blood Status: Muggle born
    Today's thought: Oh, I'm very good. But sometimes I'm bad. But only as bad as I wanna be. Freedom is power. To live a life untamed and unafraid is a gift.
    25072013

    Η Emma παραδέχεται, "Είχα ερωτευτεί έναν συμπρωταγωνιστή μου στις 2 πρώτες ταινίες." Empty Η Emma παραδέχεται, "Είχα ερωτευτεί έναν συμπρωταγωνιστή μου στις 2 πρώτες ταινίες."

    Δημοσίευση από Immortality Dumbledore

    Η Emma παραδέχεται, "Είχα ερωτευτεί έναν συμπρωταγωνιστή μου στις 2 πρώτες ταινίες." 0n67

    Η Emma Watson έμεινε έξω από τα φώτα της δημοσιότητας όσον αφορά τις σχέσης της για αρκετά χρόνια, κυρίως επειδή κάθε δευτερόλεπτο του χρόνου της έχει δαπανηθεί στην μαγνητοσκόπηση ή την προώθηση των Harry Potter  ταινιών.

    Ξέρει να κρύβεται η μουχρίτσα. whistling 

    Αλλά η ηθοποιός ανοίγεται στο τελευταίο τεύχος του Seventeen και λέει ότι είχε νιώσει μια έλξη προς ένα ορισμένο συμπρωταγωνιστή της παλαιότερα.

    WE KNEW IT.-

    "Στις δύο πρώτες ταινίες, είχα ερωτευτεί τρελά τον Tom Felton," λέει. «Ήταν το πρώτο αγόρι που μου άρεσε ποτέ. Ξέρει και ο ίδιος. Μιλήσαμε γι 'αυτό . Έχουμε γελάσει γι' αυτό είμαστε πολύ καλοί φίλοι τώρα, και αυτό είναι πολύ όμορφο."

    Τι να τα κάνουμε τα γελάκια και τα φιλαράκια κουκλίτσα μου. Ο κόσμος σιπάρει, τέλος. :blasé: 


    Η Emma παραδέχεται, "Είχα ερωτευτεί έναν συμπρωταγωνιστή μου στις 2 πρώτες ταινίες." 81393973VK6aaV_zpsa6d63bcb


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Immortality Dumbledore στις Πεμ Ιουλ 25, 2013 7:29 pm, 1 φορά



    _

    Η Emma παραδέχεται, "Είχα ερωτευτεί έναν συμπρωταγωνιστή μου στις 2 πρώτες ταινίες." Zvbsm1

    *:

    Η Emma παραδέχεται, "Είχα ερωτευτεί έναν συμπρωταγωνιστή μου στις 2 πρώτες ταινίες." 9bitj5
    Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

    Gellert

    Δημοσίευση Πεμ Ιουλ 25, 2013 2:09 pm από Gellert

    Ορίστε. Τα κακά αγόρια τραβάνε τα κορίτσια. Η γοητεία του Σλίθεριν παιδί μου hippie 
    Romilda Vane

    Δημοσίευση Πεμ Ιουλ 25, 2013 9:46 pm από Romilda Vane

    Ακομα θυμαμαι το σοκ οταν πρωτοειδα κατι βιντεάκια φωτογραφιες που τους σιπαρανεti? 

    πλακα πλακα, θα ηταν ωραιο να το δουμε στις ταινιες. Ανατροπη κτλ.Razz 

    Αθανασία, βαζετε ονοματα,δεν ξερω τι μου γινεται.Razz
    Arcturus Regulus Black

    Δημοσίευση Πεμ Ιουλ 25, 2013 9:50 pm από Arcturus Regulus Black

    Gellert έγραψε:Ορίστε. Τα κακά αγόρια τραβάνε τα κορίτσια. Η γοητεία του Σλίθεριν παιδί μου hippie 

    Ναι όλη η γοητεία πάνω σας έπεσε :P 

    Aurora Sinistra

    Δημοσίευση Παρ Ιουλ 26, 2013 12:27 am από Aurora Sinistra

    ντάξει ωραίο ζευγάρι θα ήταν και τρομερή ανατροπή στις ταινίες ,αλλα πάντα σιπαρα LunaXDraco:red face: 
    Immortality Dumbledore

    Δημοσίευση Παρ Ιουλ 26, 2013 4:40 am από Immortality Dumbledore

    Ποπη και γω μονο για σιπαρισμα ηξερα. panic 


    Λουνα και Ντρακο ρε Βικυ? Πιο ακυριλα πεθαινεις.-
    Alviva Black

    Δημοσίευση Παρ Ιουλ 26, 2013 1:20 pm από Alviva Black

    Εmma + Rupert = ♥
    Εnough said giveup 

    Ο Τom ανήκει στο παρελθόν :blasé: 
    Elizabeth Swan

    Δημοσίευση Σαβ Ιουλ 27, 2013 4:41 pm από Elizabeth Swan

    Ακριβώς αυτό !!^ Happy 
    Katherine Black

    Δημοσίευση Σαβ Οκτ 05, 2013 4:55 pm από Katherine Black

    Gellert έγραψε:Ορίστε. Τα κακά αγόρια τραβάνε τα κορίτσια. Η γοητεία του Σλίθεριν παιδί μου hippie 
    αχχαχαχαχχα

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 05, 2024 11:11 pm